Animék/rajzfilmek & mangák/képregények

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.20. 00:42:35

De jó, hogy valaki ki kereste helyettem a topicot. :D
Rinku: Még nem került sorra a Cowboy bebop, Most a Hunter x Hunter-t nézem, utána a Gintama majd a Belzebub jön, és majd csak ezek után jön az általad említett. Valószínűleg énis Full hd-ben nézem majd, egy elég régi animéről van szó.

Amúgy sokszor kérdezték tőlem, hogy van-e kedvenc gonosz karakterem -bármelyik animéből- amire mindig azt válaszoltam, hogy nincs, mivel tényleg nem volt...Egészen tegnapelőttig, ugyanis a Hunter x Hunter gonosz karakterei szimpatikusabbak, mint a jók.
A kedvenc negatív karakter:

Kép
Egyszerre cuki és pokoli erős. :D
Kicsit szomorú, hogy az anime nem túl izgalmas, a Kiméra hagyák arc-tól kezd izgalmassá vállni, illetve a főhős személyisége az elején eléggé idegesítő volt.
A harmadik mínusz pont azért jár, mert az író egyes karaktereket bivaj erősre rajzolt, és már ő maga sem tudta, hogy hogyan iktassa ki.
De összességében jó anime, holnap nézem az utolsó 4 részt.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.03.19. 22:05:13

Cowboy Bebopot néztetek, srácok? :) Isten áldja a torrentet, hogy hozzá tudtam jutni full hd-ban, fiatalkorom legjobban vágyott végignézése volt, de csak most tudtam maradéktalanul pótolni. :)

Az egész koncepció, a zenék, minden benne van, ami kedves a szívemnek, a jazz, a blues, a soul, a rock, a csibész cowboy-jelleg, kitűnő karaktercsapat, 10/10, minden idők legnagyobb anime-je a szememben.
Ha ezt a való életben, színészekkel játszanák el, Game of Thrones-szintű sikersorozat lenne. :)

Gotta Knock A Little Harder
Don't Bother None
Farewell Blues

Nem csak fiatalkoromban, de 24 éves fejjel is a legnagyobb vágyam, hogy a naprendszerben ücsörögjek a cozy pilótafülkémben, bámuljam az űrt, smooth jazz/blues és elszívjak egy jó szál cigarettát, miközben teszek mindenre. :) Egyszer olvastam egy kommentet valahol, így hangzott kb.: "Az egyik legfájdalmasabb eszmélés egy sci-fi rajongó életében, hogy a Föld felfedezéséről már lemaradt, az űr meghódításáról pedig még lefog." Nos, ez így van.
Tank!
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.15. 21:48:34

Hallottam, hogy készül a One piece film gold, ha olyan lesz, mint a Strong world és a Film Z akkor 2016 legjobb anime filmje lesz, nagyon várós. :D

Aki még nem látta a fent említett 2 filmet, annak ittvan róluk egy a megszokottnál valamivel hosszabb trailer, persze a fimek megnézése előtt ajánlott a sorozatot elkezdeni és lehetőleg úgy a time skip-ig megnézni :D

Strong world
https://www.youtube.com/watch?v=bHzosJJn7Vk" target="_blank

Film Z
https://www.youtube.com/watch?v=txptEeoGvws" target="_blank

És ittvan egy a Film gold-ról :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=YhRSZQ8qDyg" target="_blank
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.15. 20:56:49

Nah, a pangás idejére egy újabb ajánló olyan animéről, amiről még nem volt itt szó:
Ghost in the shell. Ebből pedig a sorozat az, aminek most fejeztem be az első szezonját, ami GiTS: Standalone complex néven fut. Először is ez nem gyerekeknek való. Vér, politika, katonai témák, nyomozás, filozófia, egzisztenciális problémák, ilyeneket tárgyal a sorozat. Ajánlom figyelmetekbe. Nem ajánlott fáradtan nézni, hiszen ellentétben a legtöbb animével egyáltalán nem szájbarágósak a részek, vagy figyelsz vagy a felét se fogod érteni. Emiatt néha nehezebben is lehet vele haladni, hiszen tényleg meg kell jegyezni a neveket/címeket, miközben a futurisztikus jövőkép szabályait is épp próbáljuk megérteni. Tehát nem egy könnyű olvasmány. :wink: Az animáció nagyon jó, főleg a korhoz képest, az egyes részek sztorija kiváló, van egy átfogó sztori is, ami kissé talán túlzottan is realisztikus: korrupció, politika, stb. A karakterek remekül vannak bemutatva és tényleg elgondolkodtató az anime. A Psycho-pass sorozat nem keveset inspirálódott belőle. 8)
2 szezon, összesen 52 rész, tehát nem túl hosszú, de azért egy ideig elvan vele az ember. A sorozatot a Ghost in the shell filmhez most nem tudnám hasonlítani, mert a filmet elég rég láttam és már nem emlékszem rá túlzottan, majd újra kell nézzem.
Sztori: az egyéni sztorikra, 9, az átfogó sztori 8, az első szezon zárórésze elmarad az elvárásoktól, tehát 7,5 összesen.
Animáció: akkoriban 10, most 8.
Zene: 8
Karakterek: 9,5

Jó szórakozást!
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.03. 19:43:29

Először is ez egy szörny/gore anime. Középkori időkben játszódik. Az embereket a Yoma nevű humanoid démonok? terrorizálják. Ezek képesek emberi alakot felvenni, de általában csak tápláléknak használják az embereket. A Yomák elleni harchoz hozták létre a Claymore-okat. Sokat nem tudni róluk, csak, hogy a fizikai képességeik hasonlóak a Yomákhoz, illetve h valami Yomákkal való kísérletezés eredményeként hozták őket létre. Itt kapcsolódunk be a sztoriba, ahol is egy Claymore útját követjük. Megöl egy Yomát, de a Yoma addigra egy gyerek családját már kiirtotta. A gyerek a Claymore mellé szegődik. Az útjaik során megtudjuk, hogy mik is a Claymore-ok valójából, a főhősnő eredetsztorijára is fény derül, aki annak idején hasonlóan egy Claymore mellé szegődött. Később még több derül ki. Miért nőnemű minden Claymore? Miért rendelkeznek hihetetlen erővel egyes Yomák? Mi történik egy Claymore-al ha elvesztik a kontrollt? Mennyire erős egy ilyen Claymore és mi a végzetük?
Nagyjából ezekkel foglalkozik az anime. Elég sok benne a klisé, de ezeket szerintem remekül dolgozták fel. A nagyon véres animéknek nem feltétlenül vagyok fanja, de ez kimondottan tetszett. Az alapsztori, a harcok, a drámai részek egyaránt jók lettek. Annyit még megemlítenék, hogy az anime hamarabb záródik, mint a manga, ezért nem érdemes teljes lezárásra számítani. Csak az épp aktuális story-arc fog lezáródni a végén.

Gondolom látszik a párhuzam a Blue Genderrel. Minden más, de mégis rengeteg aspektus azonos.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.02.03. 19:26:55

A Claymore storyat minimális spoilerrel össze tudnátok foglalni? :)
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.03. 11:36:07

Az újak közül talán a Death Parade opening zenéje volt a legközkedveltebb, személy szerint nem voltam oda érte. Más típusú, de nagyon jó zenék vannak a Sword Art-ba, az Inuyashába, Angel beats, Shiki, Attack on Titan, Fairy Tail, Naruto, One punch man, FMA, komolyzene terén pedig: Your Lie in April és minden, ami Ghibli.

Sokan kedvelik még a Guilty Crown zenéit, sztem sem rossz
A Fifa egy szégyen
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.02.03. 10:52:31

noname írta:Evangelion
Ennek az animének van a legjobb zenéje ever :D

https://www.youtube.com/watch?v=sltSKTrwWmQ

Tudtok hasonló király zenéket? Emellett még a Halálista opening-e tetszik még nagyon (persze az eleje, nem a hardcore).
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.03. 10:32:39

Hát, a mecha anime nálam nagyon alacsonyan van a listán, de talán kipróbálhatod az Evangelion-t. A gond az h túlpszihologizálják(jé, csináltam egy új szót :D ), a vége meg olyan rossz h én sortűz elé raktam volna a készítőket. Esetleg szóba jöhet a Code Geass, bár ezt nem mondanám horrornak(mindemellett a top3 kedvenc animém egyike). 8)

Legjobban amúgy a Claymore hasonlít a Blue Genderre, csak épp az a múltban játszódik és nem mecha. :mrgreen:

Még egy tanács: kerüld a Gantz-ot. Az nézhetetlen.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.02.03. 00:50:37

Tanács kéne.Mondjatok egy animét ami a jövőben játszódik horrorisztikus szép a grafika és nem túl hosszú.:)A Blue Grenderhez hasonlóra gondoltam.
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.03. 00:36:29

Végignéztem a Fate/zero-t, és 3 résztől vagyok a Fate stay night befejezéséig.

Előbbi nem volt vészes, bár valahogy nem tudtam elfogadni ezt a Szent grál háborút, egész pontosan azt, ahogyan az zajlott, valamiért nem tudtam megbarátkozni azzal, hogy bár nem akarták a külvilágot belesodorni a mágusok közötti hatalomharcba, azért a kívánságot teljesítő grál kihatással lehet az egész emberiség jövőjére, ez leginkább a Fat stay night-ban vicces. Ez a tartalom, semmi spoiler nincs benne, a "játékszabályokat" az első részben közlik velünk közel 40 percen át, meg tudom érteni azt, aki kb a 20. percben elveszti a fonalat...Sajnos a fordítás helyenként poénos, ha nagyon figyelünk, gyakran óriási marhaságokat írnak le, néha pedig az egyik mondattal ütik a másikat.
Egy szó mint száz: Komplikált
Rendkívül bonyolult egy anime, viszont az animáció az első osztályú, olyannyira, hogy egy gyöngébb gépen meg sem lehet nézni, pedig nem is 720p-ben kezdtem el.

A Fate stay night gyakorlatilag viccet csinált az első generációbó...Mig az elsőben komoly taktikai harc ment, és minden vérkomoly volt, itt semmi sem volt szent, még maga a grál sem. Folyamatosan az enyelgés, a 2 főszereplő közötti szerelmi szál, amiből nem tudom, hogy lesz-e valami, viszont az elképesztő, hogy mennyire nem érdekel... :D
Visszatérő szereplők, amivel nem is lenne gond, ha nem a legidegesítőbbeket hoznák vissza.
Illetve az író kielégíthette perverz vágyait, az első résszel ellentétben -amiben volt kemény 2 női szereplő- itt hemzsegnek, amivel nem is lenne gond, de idegesítő, mikor egy kézfogástól elpirulnak, és rögtön a perverz gondolatok jönnek elő.

És még rengeteg egyéb idegesítő és értelmetlen dolog, amit már nem írok le, mivel azt már spoilierbe kellene tennem, illetve rámenne egy egész napom.
Szóval, Fate/Zero 10/6 és Fate stay night 10/4
A történetükbe nem kötök bele, mivel őszintén megmondom, ez az anime túlnőtt rajtam, de nem is akarok semmi rosszat mondani...Lehet a maguk módján érdekesek, meg ha egy kicsit jobban érdeklne a hazárdírozás. A "Fate/Zero"-t lehetett szeretni, minden karaktert bemutattak és senki hiányát nem éreztem a sorozat befejeztélvel, a következő generáció mint mondtam, egy óriási vicc, és szégyent hoz elődjére...Ez az én véleményem.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.19. 12:37:49

Egy kis ajánló mára:

Tokyo Godfathers.

A pszihológiai témáiról híres Satoshi Kon műve. Kissé tartottam tőle, mert a pszihlógiai animék gyakran nagyon unalmasak, de ez az egyik kedvencem lett. Kulcsszavak: sötét humor, kaland/akció, alvilág.

Képzeljétek el egy Guy Ritchie film anime megfelelőjét komplexebb pszihológiával és stilizált rajzokkal.

Bővebb elemzés, angolul
A Fifa egy szégyen
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.01.10. 22:20:21

dévid villa írta:Lehet már pontosan tudni, hogy mikor jön idén a Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. évada? Ha jól követi a mangát, és hű marad hozzá, akkor nagyon ígéretesnek néz ki 8)

Valaki követi itt a mangáját?

Ha jól tudom úgy olvastam, hogy idén áprilisban, de lehetnek csúszások.
Én követem a mangát.
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2016.01.10. 21:56:43

Lehet már pontosan tudni, hogy mikor jön idén a Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. évada? Ha jól követi a mangát, és hű marad hozzá, akkor nagyon ígéretesnek néz ki 8)

Valaki követi itt a mangáját?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.07. 23:22:03

Psycho-pass.

Kimondottan jól kidolgozott utópiát mutat be az anime. A sorozatot már régebben néztem. Nincs épp a top10-be, de kimondottan tudom ajánlani. Most viszont végre megnéztem az utólag kiadott movie-t. Ez átkozott jó lett. Aki nézte a sorozatot és nem látta a filmet, az gyorsan töltse lefele. Minden, ami a sorozatból hiányzott, az megvan a filmben. A top5 kedvenc anime-filmem egyike lett. Az akciójelenetek lenyűgözőek, a sztori kiváló, és a sorozat már így is remek karaktereit még tovább fejlesztették.

Sorozat review
Movie review

Kicsit az animéről. Egy olyan utópiában járunk, ahol scannerekkel fel tudják mérni h valaki mennyire hajalmos bűntett elkövetésére. Akinek átlép egy határértéket a hozzárendelt szám, az latens bűnöző és vagy kezelik h helyreállítsák a Psycho-pass-ét vagy kivégzik, ha az túl magas. Gyakorlatilag a rendfenntartó egység szemszögéből látjuk az egészet, egy újonc szeméből. Idillikus utópia, milyen problémák merülnek fel, mi is ez az egész rendszer, üzembe léptethető-e más országokban és vajon milyen fogadtatásban részesül. Az anime helyenként véres, amúgy sci-fi, pszihológiai akció anime. Kiemelkedő tulajdonságok a fejlett CGI, az egyéni látvány, a kiválóan kidolgozott jövőkép és a remek karakterek+karakterfejlődés.
A Fifa egy szégyen
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.06. 19:05:18

Ahh, köszi, vizsgaidőszak után le is darálom :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gaba
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006.09.25. 20:14:07

2016.01.06. 18:54:45

csababarca írta:
zola8787 írta:Bocsi, hogy ismét a pálya ördögeivel jövök, de muszáj megemlítenem Zombori taktikus Sándort. Vezet a Gloria 4-3ra erre:

"Ha még bírják erővel a Gloria kétségtelenül győzni fog hiszen rövidesen lefújják a meccset." :lol:
Hol van ez fent szinkronosan vagy feliratosan? :shock:
Itt megtalálod:

http://afn-hungary.blogspot.hu/2013/02/blog-post.html" target="_blank
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.06. 18:50:24

zola8787 írta:Bocsi, hogy ismét a pálya ördögeivel jövök, de muszáj megemlítenem Zombori taktikus Sándort. Vezet a Gloria 4-3ra erre:

"Ha még bírják erővel a Gloria kétségtelenül győzni fog hiszen rövidesen lefújják a meccset." :lol:
Hol van ez fent szinkronosan vagy feliratosan? :shock:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.06. 18:40:27

Csak meglett egy magyar felirat a King of Thorn-hoz.

http://www.filedropper.com/atvisekura" target="_blank

A feliratot amúgy az anime ncore-os verziójához találtam.
A Fifa egy szégyen
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.01.06. 15:27:02

Bocsi, hogy ismét a pálya ördögeivel jövök, de muszáj megemlítenem Zombori taktikus Sándort. Vezet a Gloria 4-3ra erre:

"Ha még bírják erővel a Gloria kétségtelenül győzni fog hiszen rövidesen lefújják a meccset." :lol:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.06. 13:38:55

Kash írta:Noname: A "king of thron" animére készült Magyar felirat? Ha igen, akkor érdekelne, bár még nem néztem utána, később valószínű, hogy egy kicsit szétnézek.
Kissé körülnéztem, de egyelőre nincs. Amúgy van angol szinkronos verzió. Én azt néztem.

Más: Naruto fanok gondolom tisztában vannak vele h adnak ki a sztorihoz képest a jövőben játszódó 1,5-2 órás anime-filmeket. A The last nagyjából arról szól hogyan jön össze Naruto és

Hinata . ha valakinek ez spoiler, az egy barlangban él :lol:
. Most pedig kint van a Boruto movie, amely nagyjából arról szól, hogyan tudja meg Naruto fia milyen is nindzsának lenni, illetve hogyan tanul meg együtt élni azzal h az apja állandóan dolgozik.

The last: a sztori erőltetett, de mégis egész jó az összkép. A zene remek, mint mindig a látvány pedig sokkal jobb, mint bármi amit egy sorozat kínálhat. A sok duma helyett nagyon gyors és látványos harcjelenetek. Nem egy Death Note(surpise suprise), de kimondottan jó szórakozást kínál.
Boruto: ez nekem nagyon kellemes meglepetés volt. Nem számítottam sokra, csak még egy kis pénzlegombolásba, mielőtt feledésbe merül a Naruto, ehhez képest a harcok még jobbak, mint a The last-ben, ami meg külön kiemelkedik még, az a karakterjellemzés és fejlődés. Kimondottan ajánlom ezt is egy kis napközbeni/esti szórakozás erejéig.

Annyit azért hozzátennék h aki nincs képben a szereplők képességivel, az kissé bajban lesz, amikor jönnek a harcok.

Elég nehéz követni a Kurama/Susanoo/klónok/Naruto gyógyít/Sasuke teleportál képességeket azoknak, akiknek nem áll rá a szeme.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.01.06. 12:52:18

Noname: A "king of thron" animére készült Magyar felirat? Ha igen, akkor érdekelne, bár még nem néztem utána, később valószínű, hogy egy kicsit szétnézek.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.01.06. 10:18:27

Petr írta:A Tsubasa a legjobb, amikor 3-an futnak egymas mellett 5 percig es beszelgetnek, vagy amikor ketten rugjak el a labdat, h a nemet kapus hatha nem szedi ki, de o terminator. Vagy amikor 10 percig szall a labda a kapu fele es a kapus magaban beszel... Sosem neztem animet a yugioh elso evadan es a klasszikis pokemonon (jo kis nemet rtl :D) kivul, de ez a sorozat is orokre beegette magat a fejembe :D.
Nekem annyira nem jött be a Tsubasa, mint a A pálya ördögei, bár a Tsubasa vége jobb, hog ide akar szerződni :D

http://img03.ti-da.net/usr/s/u/n/suntar ... ubasa2.jpg

A pálya ördögeiben nem tudom, hogy a magyar fordítók változtattak-e, vagy eredetiben is így van, de 3 sztár játékost említenek meg az elején: Maradona, Pelé és Puskás Öcsi.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.06. 08:16:20

Látom értelmes mederbe terelődött a téma. Gyerekeknek egész jó a Tsubasa, de maximum egy mozgóképet tudok még elképzelni, ami felnőtt fejjel akkora hülyeség és az a Teletubby. :lol:

Amúgy még annyit akartam írni h vége a One punch man első szezonjának és kimondottan pofás lett az egész évad. Nem vártam sokat tőle, mert nem az én műfajom, de kimondottan szórakoztatónak találtam, ami nagy szó, hiszen a leghasonlóbb anime, az a Gintama, amit teljesen nézhetetlennek találtam.
Említenék még pár animét, amit mostanában néztem:
Ninja Scroll 7/10
King of Thorn 6,2/10
Seraph of the end 7/10

Egyik sem egy kiemelkedő darab, de azért nem rosszak.
A Seraph of the end-ben rengeteg a potenciál, a kérdés h mit kezdenek vele. A 2. szezont még nem kezdtem el.
A Ninja Scroll egy kötelező darab(nem épp gyerekeknek való), hiszen anime téren félig-meddig általános műveltségnek minősül. Enyhén szólva nem gyerekeknek való. Nem a legjobban öregedett(gondolok itt elsősorban a sztorira, mely eléggé lerágott csontnak fog minősülni), de azért érdemes lehet megnézni.
King of Thorn: egy túlélőhorror anime, ami nagyon jó lehetett volna, de nagyon lerontja az összképet h a kiváló rajzolás sokszor átvált akciójelenetek erejéig teljesen undorító CGI-ba. Aki ezt elviseli, az megnézheti. Rengeteget lop az anime: Fight Club, Alien, Silent Hill, FEAR, stb. és kb nulla eredetiség van a karakterekben. A sztori kimondottan csavaros, lesz akinek tetszik, lesz akinek nagyon nem.

Bővebben, angolul:
http://www.anime-planet.com/users/nonam ... iews/22474" target="_blank
http://www.anime-planet.com/users/nonam ... iews/21900" target="_blank
http://www.anime-planet.com/users/nonam ... iews/21766" target="_blank
A Fifa egy szégyen
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.01.06. 00:39:03

Petr írta:A Tsubasa a legjobb, amikor 3-an futnak egymas mellett 5 percig es beszelgetnek, vagy amikor ketten rugjak el a labdat, h a nemet kapus hatha nem szedi ki, de o terminator. Vagy amikor 10 percig szall a labda a kapu fele es a kapus magaban beszel... Sosem neztem animet a yugioh elso evadan es a klasszikis pokemonon (jo kis nemet rtl :D) kivul, de ez a sorozat is orokre beegette magat a fejembe :D.
Hát igen :D
Annó, mikor még általánosba jártam, minden reggel ez ment, sajnos indulás előtt 10 percel kezdődött, sosem tudtam megnézni, akkoriban az internet még nem volt "divat", nem is tudtam volna használni, így a Tsubas kapitány-t sosem néztem meg, pedig ez akkoriban menő rajzfilm volt, most meg már túl gagyinak találom, + időm sincs, hogy a többi mellé még ezt is beszúrjam.
Kép
Lezárt