Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.10.05. 06:49:53

MatyiG írta:Aki egy érdekes, lélektani, elgondolkodtató sci-fi-re vágyik: Another Earth

Nem világmegváltó film, lassan indul, de érdemes megnézni szerintem. :) 7/10
Elkezdtem anno nézni, de ebben a filmben annyi a "sci-fi",

hogy van egy másik föld, ha ez nem lenne, sima lélektani dráma lenne... nekem túl vontatott volt...
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.10.05. 01:35:42

MatyiG írta:Aki egy érdekes, lélektani, elgondolkodtató sci-fi-re vágyik: Another Earth

Nem világmegváltó film, lassan indul, de érdemes megnézni szerintem. :) 7/10
Nem gondoltam volna, hogy nagy filmes létedre még nem láttad.
Ha gondolod, nézd meg az író/rendező csávó másik filmjét is, I Origins a címe. Szerintem jobb film, mint az Another Earth, bár már régen láttam.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.10.05. 00:10:44

Aki egy érdekes, lélektani, elgondolkodtató sci-fi-re vágyik: Another Earth

Nem világmegváltó film, lassan indul, de érdemes megnézni szerintem. :) 7/10
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.10.04. 19:32:54

The Mule Trailer
az öreg Clint visszatér :D jónak tűnik.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.09.29. 14:18:56

Tudtommal nem, de pl. a mafab.hu-n is lehet hasonlót (meg szeretném nézni), azt használhatod arra. :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.29. 13:46:46

Searching-et végül lehet, hogy ma megnézzük, kíváncsi leszek rá.

Más: IMDb-n nem lehet olyat csinálni, hogy két watchlist? Csinálnék egyet sorozatokra is.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.09.26. 19:56:24

Limonádé-Star Warsnak teljesen rendbe van, számozott résznek kevés lenne.
Egy mondatban így lehet a legjobban,pontosan.

Nem is kellett volna számozott rész már,elég lett volna ilyen jó pár előzmény.
Anakin Skywalker egyensúlyt hoz az erőben Dart Vaderként,a jóslat beteljesül,a történet bezárul,vége. 10/10.
:mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.26. 18:17:55

Varatrix írta:
miro. írta:HÁÁÁN SZÓLÓÓÓ!

Úgy estem neki a filmnek,hogy mindenképp megpróbáltam eltekinteni attól hogy számomra Han Solo az a karakter akiről nem csináltam volna előzmény részt,pontosan mert Ő nekem Harrison Ford.DE!

Nem volt rossz,esküszöm. Nem mondom hogy fix valamikor is megnézem mégegyszer,de voltak pozitívumok,illetve nem volt hányingerem amiatt hogy meggyalázzák a Star Warst.


Negatívum,

-Sztori
Nem sok volt,ez miatt könnyű egyszer nézhetős film. Jó,szép,de másodszorra lehet sok lenne a 87.lövöldözős robbanós jelenet.

-Lando droidja.
Na attól a hideg rázott,igazából egyszer és mindenkorra meg kéne érteni hogy nem muszáj egy C3PO minden részben,nekem már bajom volt a gömbivel is akivel R2-őt majmolják.Na és akkor ehhez még jött ez az egyenjogúság a droidoknak. Nem baj,lesz belőle lego,az meg jó lóvé valakinek.

-Darth Maul
Tudom-tudom,de a mesében is él. Nálam nem,megölte Obi Wan, ezzel is megemelik Obi erejét és mítoszát.Kettészakadt,ennyi,vége.
Óriási az SW világ,keressenek mást belőle. ( Pl én megnéztem volna ebben nagyon azt a kék fejvadászt,nevét sajnos nem tudom,de baromi jó karakter,és passzolt az SW világba.)
+ az hogy kinyitotta a kardját,jajj.. :roll: Minek..? :roll:

-Han Csuvi
Nekem ez így kevés kicsit hogy Han leesett Csuvihoz,onnan kijöttek és egyből Tesák lettek..
Akár ez a nagy haverság létrejöhetett volna további események után is,még a film 3/4-nél.

-Kalóz
Miért egy 10 éves kislány volt? :roll: Nekem ez nem jön át,sajnálom.

Viszont...Tetszett az hogy,

-6. részt vették alapul kicsit,( Hődetonátor,a maszk,ahogy Han leesik csuvihoz,mint Luke Jabbanál.) de egyáltalán nem volt másolás,csak voltak onnan kacsintások.

-A hajók,az a lény a felhőrengetegben,a helyszínek,bolygók,a látvány Star Wars volt.

-Hidegrázós volt amikor Csuvi és han beült a Sólyomba mint társak.( Csóró Csuvi egyszer nyerhetne már abba a kva sakkba.. :mrgreen: )

-Végülis nem volt rossz a fiatal Han sem,főleg nagyon dobtak vele hogy a végén nem tudták megszívatni mert Ő végig figyelt,ott emeltek a karakteren.

-Csuvika kemény volt mint a Rolling Stones.

-Megemlítették Tattooinét,és Jabbát. Nekem az a bolygó a no.1 ezért is gyűlölöm hogy nincs benne valahogy finoman az újakban.

-Azon a "repülőtéren" az elején nagyon jó volt ahogy mutatták kicsit a birodalom helyzetét,ahogy mindenkit átnéznek,stb. Finoman utaltak arra hogy mi is van a világban.

-Tetszett ez a gettós,gengszteres,kalózos világ. Más szelete volt az SW világnak,viszont abszolút volt olyan ami passzolt bele.

Szóval,nem lesz kedvenc,mert ahhoz egyszerű,felszínes volt.
Viszont nézhető,bőven.Még egy részt csak is akkor ha az már a Jabbás,Tattooinos világról szólna,vagy azt is érintené. 8)
Biztos ami biztos, spoilerbe...

Annyira tudtam, hogy ez inkább fog tetszeni.

Én megmondom őszintén, hogy a VII. VIII.még mindig jobban tetszett.
Tudom, hogy az az út, amit kijelöltek, az új filmek, azok sok embernél kiverték a biztosítékot,
mondjuk inkább csak a 8, de a zsivány egyes, és most a szóló is csak a biztonsági játék. Semmi innovációt nem tudnak felmutatni, de semmit.

Egy tök átlag scifi akció film. Dráma faktor nulla, vígjáték? egyetlen emlékezetes poén nincs, amire több hetes távlatban is emlékezhetne az ember.

Nem jó, de nem is a legrosszabb, mindenesetre nekem eddig ez volt a legkevésbé Star Wars film.

És ez továbbra is érdekes, hogy kinek mi. Mert ezen ellentmondásos vélemények tekintetében, nincs valódi receptje a Star Warsnak.

Dart Maul... :mrgreen:
Engem csak az érdekel, hogy lesz e valami folytatás, amiben szerepelni fog. Különben beigazolódna amitől félek, hogy egy belekényszerített karakter, azért, hogy megmutassák, hogy a rajzfilmek igenis a kánonhoz tartoznak. Továbbá elmondhatjuk, hogy továbbra sem telt el film, fénykard nélkül... :roll:
Én moziba láttam, de kivettem a tékából mégegyszer :D

Nagyjából egyet értek miro.-val. A látvány, a világ, a karakterek nekem nagyon működtek, de a gyengébb sztori és a beleerőltetett SJW szarság azért rányomja a bélyegét.

A droidot nagyon adom, hogy ilyen hamar kinyírták. Szerintem már Ron Howard is érezte, hogy ez gáz, ezért kapott ilyen kevés játékidőt.

Maul-on túltettem magam. Elvileg a Han-t alakító színész azt nyilatkozta, hogy 3 filmre írt alá, szóval valószínűleg tervbe volt a folytatás, de a bukta miatt ez gondolom már kérdéses. Pedig gondolom lenne még terv Maul-lal, akár egy Obi-wan filmben is...

Viszont nagyon adtam volna, ha nem az egész cuccot adják oda vörhenyéknek a végén. Az lett volna az igazi simlis Han Solo, ha legalább a felét lenyúlja.
Csak ugye akkor meg kellene oldani, hogy miért egy lecsúszott csempész lett belőle a 4-re.
Varatrix-et megértem, hogy semmi különös nem volt benne, de azért nálam még mindig bőven jobb, mint a 7 meg a 8.
Amit viszont beleraktak, annak nagyrésze működött (Han, Lando, Chewie, látvány, hangulat, de még a poénok is, nem úgy, mint a 7-8ban).

Limonádé-Star Warsnak teljesen rendbe van, számozott résznek kevés lenne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.09.26. 16:52:23

Varatrix írta:
Biztos ami biztos, spoilerbe...

Annyira tudtam, hogy ez inkább fog tetszeni.

Én megmondom őszintén, hogy a VII. VIII.még mindig jobban tetszett.
Tudom, hogy az az út, amit kijelöltek, az új filmek, azok sok embernél kiverték a biztosítékot,
mondjuk inkább csak a 8, de a zsivány egyes, és most a szóló is csak a biztonsági játék. Semmi innovációt nem tudnak felmutatni, de semmit.

Egy tök átlag scifi akció film. Dráma faktor nulla, vígjáték? egyetlen emlékezetes poén nincs, amire több hetes távlatban is emlékezhetne az ember.

Nem jó, de nem is a legrosszabb, mindenesetre nekem eddig ez volt a legkevésbé Star Wars film.

És ez továbbra is érdekes, hogy kinek mi. Mert ezen ellentmondásos vélemények tekintetében, nincs valódi receptje a Star Warsnak.

Dart Maul... :mrgreen:
Engem csak az érdekel, hogy lesz e valami folytatás, amiben szerepelni fog. Különben beigazolódna amitől félek, hogy egy belekényszerített karakter, azért, hogy megmutassák, hogy a rajzfilmek igenis a kánonhoz tartoznak. Továbbá elmondhatjuk, hogy továbbra sem telt el film, fénykard nélkül... :roll:

Tök adom amit írsz. Nekem pont ezek miatt tetszik,mert nem nyúlt bele rosszul az alapsztoriba,mint a 7-8.
Maul tuti a rajzfilm miatt volt benne,ez is igaz.. Egy Greedot mondjuk adtam volna pl benne.. :!: Meg a pisztolyát kicsit jobban kihangsúlyozhatták volna,mert csak kapott egyet és ennyi.

szerk, nem tetszik,de elfogadom ezt a filmet inkább. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.09.26. 15:36:09

miro. írta:HÁÁÁN SZÓLÓÓÓ!

Úgy estem neki a filmnek,hogy mindenképp megpróbáltam eltekinteni attól hogy számomra Han Solo az a karakter akiről nem csináltam volna előzmény részt,pontosan mert Ő nekem Harrison Ford.DE!

Nem volt rossz,esküszöm. Nem mondom hogy fix valamikor is megnézem mégegyszer,de voltak pozitívumok,illetve nem volt hányingerem amiatt hogy meggyalázzák a Star Warst.


Negatívum,

-Sztori
Nem sok volt,ez miatt könnyű egyszer nézhetős film. Jó,szép,de másodszorra lehet sok lenne a 87.lövöldözős robbanós jelenet.

-Lando droidja.
Na attól a hideg rázott,igazából egyszer és mindenkorra meg kéne érteni hogy nem muszáj egy C3PO minden részben,nekem már bajom volt a gömbivel is akivel R2-őt majmolják.Na és akkor ehhez még jött ez az egyenjogúság a droidoknak. Nem baj,lesz belőle lego,az meg jó lóvé valakinek.

-Darth Maul
Tudom-tudom,de a mesében is él. Nálam nem,megölte Obi Wan, ezzel is megemelik Obi erejét és mítoszát.Kettészakadt,ennyi,vége.
Óriási az SW világ,keressenek mást belőle. ( Pl én megnéztem volna ebben nagyon azt a kék fejvadászt,nevét sajnos nem tudom,de baromi jó karakter,és passzolt az SW világba.)
+ az hogy kinyitotta a kardját,jajj.. :roll: Minek..? :roll:

-Han Csuvi
Nekem ez így kevés kicsit hogy Han leesett Csuvihoz,onnan kijöttek és egyből Tesák lettek..
Akár ez a nagy haverság létrejöhetett volna további események után is,még a film 3/4-nél.

-Kalóz
Miért egy 10 éves kislány volt? :roll: Nekem ez nem jön át,sajnálom.

Viszont...Tetszett az hogy,

-6. részt vették alapul kicsit,( Hődetonátor,a maszk,ahogy Han leesik csuvihoz,mint Luke Jabbanál.) de egyáltalán nem volt másolás,csak voltak onnan kacsintások.

-A hajók,az a lény a felhőrengetegben,a helyszínek,bolygók,a látvány Star Wars volt.

-Hidegrázós volt amikor Csuvi és han beült a Sólyomba mint társak.( Csóró Csuvi egyszer nyerhetne már abba a kva sakkba.. :mrgreen: )

-Végülis nem volt rossz a fiatal Han sem,főleg nagyon dobtak vele hogy a végén nem tudták megszívatni mert Ő végig figyelt,ott emeltek a karakteren.

-Csuvika kemény volt mint a Rolling Stones.

-Megemlítették Tattooinét,és Jabbát. Nekem az a bolygó a no.1 ezért is gyűlölöm hogy nincs benne valahogy finoman az újakban.

-Azon a "repülőtéren" az elején nagyon jó volt ahogy mutatták kicsit a birodalom helyzetét,ahogy mindenkit átnéznek,stb. Finoman utaltak arra hogy mi is van a világban.

-Tetszett ez a gettós,gengszteres,kalózos világ. Más szelete volt az SW világnak,viszont abszolút volt olyan ami passzolt bele.

Szóval,nem lesz kedvenc,mert ahhoz egyszerű,felszínes volt.
Viszont nézhető,bőven.Még egy részt csak is akkor ha az már a Jabbás,Tattooinos világról szólna,vagy azt is érintené. 8)
Biztos ami biztos, spoilerbe...

Annyira tudtam, hogy ez inkább fog tetszeni.

Én megmondom őszintén, hogy a VII. VIII.még mindig jobban tetszett.
Tudom, hogy az az út, amit kijelöltek, az új filmek, azok sok embernél kiverték a biztosítékot,
mondjuk inkább csak a 8, de a zsivány egyes, és most a szóló is csak a biztonsági játék. Semmi innovációt nem tudnak felmutatni, de semmit.

Egy tök átlag scifi akció film. Dráma faktor nulla, vígjáték? egyetlen emlékezetes poén nincs, amire több hetes távlatban is emlékezhetne az ember.

Nem jó, de nem is a legrosszabb, mindenesetre nekem eddig ez volt a legkevésbé Star Wars film.

És ez továbbra is érdekes, hogy kinek mi. Mert ezen ellentmondásos vélemények tekintetében, nincs valódi receptje a Star Warsnak.

Dart Maul... :mrgreen:
Engem csak az érdekel, hogy lesz e valami folytatás, amiben szerepelni fog. Különben beigazolódna amitől félek, hogy egy belekényszerített karakter, azért, hogy megmutassák, hogy a rajzfilmek igenis a kánonhoz tartoznak. Továbbá elmondhatjuk, hogy továbbra sem telt el film, fénykard nélkül... :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.09.26. 15:18:26

HÁÁÁN SZÓLÓÓÓ!

Úgy estem neki a filmnek,hogy mindenképp megpróbáltam eltekinteni attól hogy számomra Han Solo az a karakter akiről nem csináltam volna előzmény részt,pontosan mert Ő nekem Harrison Ford.DE!

Nem volt rossz,esküszöm. Nem mondom hogy fix valamikor is megnézem mégegyszer,de voltak pozitívumok,illetve nem volt hányingerem amiatt hogy meggyalázzák a Star Warst.


Negatívum,

-Sztori
Nem sok volt,ez miatt könnyű egyszer nézhetős film. Jó,szép,de másodszorra lehet sok lenne a 87.lövöldözős robbanós jelenet.

-Lando droidja.
Na attól a hideg rázott,igazából egyszer és mindenkorra meg kéne érteni hogy nem muszáj egy C3PO minden részben,nekem már bajom volt a gömbivel is akivel R2-őt majmolják.Na és akkor ehhez még jött ez az egyenjogúság a droidoknak. Nem baj,lesz belőle lego,az meg jó lóvé valakinek.

-Darth Maul
Tudom-tudom,de a mesében is él. Nálam nem,megölte Obi Wan, ezzel is megemelik Obi erejét és mítoszát.Kettészakadt,ennyi,vége.
Óriási az SW világ,keressenek mást belőle. ( Pl én megnéztem volna ebben nagyon azt a kék fejvadászt,nevét sajnos nem tudom,de baromi jó karakter,és passzolt az SW világba.)
+ az hogy kinyitotta a kardját,jajj.. :roll: Minek..? :roll:

-Han Csuvi
Nekem ez így kevés kicsit hogy Han leesett Csuvihoz,onnan kijöttek és egyből Tesák lettek..
Akár ez a nagy haverság létrejöhetett volna további események után is,még a film 3/4-nél.

-Kalóz
Miért egy 10 éves kislány volt? :roll: Nekem ez nem jön át,sajnálom.

Viszont...Tetszett az hogy,

-6. részt vették alapul kicsit,( Hődetonátor,a maszk,ahogy Han leesik csuvihoz,mint Luke Jabbanál.) de egyáltalán nem volt másolás,csak voltak onnan kacsintások.

-A hajók,az a lény a felhőrengetegben,a helyszínek,bolygók,a látvány Star Wars volt.

-Hidegrázós volt amikor Csuvi és han beült a Sólyomba mint társak.( Csóró Csuvi egyszer nyerhetne már abba a kva sakkba.. :mrgreen: )

-Végülis nem volt rossz a fiatal Han sem,főleg nagyon dobtak vele hogy a végén nem tudták megszívatni mert Ő végig figyelt,ott emeltek a karakteren.

-Csuvika kemény volt mint a Rolling Stones.

-Megemlítették Tattooinét,és Jabbát. Nekem az a bolygó a no.1 ezért is gyűlölöm hogy nincs benne valahogy finoman az újakban.

-Azon a "repülőtéren" az elején nagyon jó volt ahogy mutatták kicsit a birodalom helyzetét,ahogy mindenkit átnéznek,stb. Finoman utaltak arra hogy mi is van a világban.

-Tetszett ez a gettós,gengszteres,kalózos világ. Más szelete volt az SW világnak,viszont abszolút volt olyan ami passzolt bele.

Szóval,nem lesz kedvenc,mert ahhoz egyszerű,felszínes volt.
Viszont nézhető,bőven.Még egy részt csak is akkor ha az már a Jabbás,Tattooinos világról szólna,vagy azt is érintené. 8)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.09.26. 14:13:08

MatyiG írta: Szerintem akasszanak fel, mert megkérdeztem, hogy mikor tudok letölteni egy olyan filmet, amit most nem tudok moziban megnézni - tudnék menni, de egyedül meg nem megyek mozizni. :)
hát szerintem is :mrgreen: én néha szoktam egyedül menni, nem tántorít vissza ilyen apróság :D
amúgy jól írják, 2-3 hónap kb. bár ezek a web-dl verziók hamarabb szoktak egy kicsit.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.26. 12:19:22

krosz31 írta:
MatyiG írta:Most leginkább a Searching miatt kérdezem. Érdekel a film, moziba most nem megyek, de jó lenne minél előbb megnézni. :) Tudtommal szinkronos egyébként.
Érdekel a film de most nem akarod moziban megnézni? ...már ne haragudj de ez milyen hozzáállás? Komolyan nem fogom megérteni ezt a warez témát, itthon olyan természetes az embereknek, hogy majd le töltöm ha fent van a magon.
Szerintem akasszanak fel, mert megkérdeztem, hogy mikor tudok letölteni egy olyan filmet, amit most nem tudok moziban megnézni - tudnék menni, de egyedül meg nem megyek mozizni. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.09.26. 12:01:22

visca el barca írta:tegnap én is megnéztem, sztem egy totál tucat film, minimális star wars érzéssel. egy esti mozinak bőven elment, de nem hinném, hogy még egyszer elő fogom venni :?
A Solo szerintem több sebből vérzik, de ami a legalapvetőbb, hogy igazán egyik tábornak sem próbál/tud eleget tenni. A Star Wars univerzumtól teljesen elüt, a néhány karaktertőkl eltekintve szinte semmivel sem kapcsolódik az univerzumhoz. Akik pedig ebben laikusok vagy nem hatja meg őket a úgy en bloc a Star Wars inkább egy műfajában sci-fi mese tucatfilmet kapnak. Nem sikerült eltalálni egy arany középutat vagy legalább egyik tábor felé húzni kicsit. Arról nem beszélve, hogy egy ilyen erős karaktert sem színészként, sem figuraként nem tudtak eltalálni.
Egy könnyed esti kis szórakozásnak elmegy, de szerintem nem egy többsztörnézős darab. A legkevésbé sem bántam meg, hogy nem álltam be a mozipénztárhoz.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.09.26. 11:41:42

tegnap én is megnéztem, sztem egy totál tucat film, minimális star wars érzéssel. egy esti mozinak bőven elment, de nem hinném, hogy még egyszer elő fogom venni :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.09.26. 10:19:49

Varatrix írta:
miro. írta:Na most töltöm a Solot,kíváncsi leszek nagyon rá.. :roll: :D
Engem majd, nagyon érdekel a véleményed, veled jót Star Warsoztam egyszer! :D
Na,látom mi lesz ebből..megint röpködnek tányérok majd. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.09.26. 10:12:48

miro. írta:Na most töltöm a Solot,kíváncsi leszek nagyon rá.. :roll: :D
Engem majd, nagyon érdekel a véleményed, veled jót Star Warsoztam egyszer! :D
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.09.26. 09:42:34

Na most töltöm a Solot,kíváncsi leszek nagyon rá.. :roll: :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.09.26. 08:07:05

MatyiG írta:Most leginkább a Searching miatt kérdezem. Érdekel a film, moziba most nem megyek, de jó lenne minél előbb megnézni. :) Tudtommal szinkronos egyébként.
Ejnye csúnya Mátyás kalózkodik. :lol:

Én tegnap néztem moziban, feliratosan adták csak Egerben, de valami fantasztikus volt. Az utóbbi idők sivársága után igazi felüdülés volt egy ilyen jó filmet látni. Ha akarsz, ha nem, én nem bírnék várni hónapokat a helyedben. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.09.26. 02:32:45

MatyiG írta:Most leginkább a Searching miatt kérdezem. Érdekel a film, moziba most nem megyek, de jó lenne minél előbb megnézni. :) Tudtommal szinkronos egyébként.
Érdekel a film de most nem akarod moziban megnézni? ...már ne haragudj de ez milyen hozzáállás? Komolyan nem fogom megérteni ezt a warez témát, itthon olyan természetes az embereknek, hogy majd le töltöm ha fent van a magon.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.26. 00:10:57

Most leginkább a Searching miatt kérdezem. Érdekel a film, moziba most nem megyek, de jó lenne minél előbb megnézni. :) Tudtommal szinkronos egyébként.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.09.25. 22:35:23

Amikor megjelenik angolul blurayen, azt pedig meg tudod nézni. A film felkapottságán múlik, hogy premier után ez mennyi idő. A szinkron meg ja, +1-2 hónap, de én speciel sokkal kevésbé szeretem magyarul.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.09.25. 22:13:55

Változó, átlagban 2-3 hónapot számolj az eredeti nyelvű releasek esetén. Szinkron +1 hónap nagyjából.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.25. 21:58:18

Hülye kérdés, de a mozivetítés után hány héttel szokott általában fent lenni magon egy film?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.09.17. 16:55:26

Kép
Válasz küldése