Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.01. 16:43:31

The Irishman

Végül 2 részletbe néztem, de nem zavart a hossza, ha tegnap nem későn kezdem el, akkor szerintem lement volna egybe is.
Röviden: bejött, pedig tartottam ettől a 3,5 órától.
Mindenki jó, de nálam Al Pacino volt a top, az Oscar-on nem szeretik a Motion Capture-t, szóval nem tudom hogy állnak hozzá ehhez a fiatalításhoz, de nálam bőven ott van a legjobb mellékszereplő kategóriában...

Nekem kicsit végig ez az elköszőnős-hangulat volt, mindenki öreg,

mindenki szépen lassan meghal,
remek kilépő lenne ez Scorsese-től, de én úgy tudom, hogy van 1-2 filmje még készülőben.

Nagyon adtam, hogy csomó gengszterfilmjébe volt ez a "sétálva kamerábabeszélős" elem, itt meg tolószékbe ülve mondja De Niro :D
Elég király gárda jött össze, a húzóneveken kívül még 2 színész volt, aki miatt vártam, Bobby Cannavale és Jesse Plemons, mindkettejükből el tudtam volna viselni egy kicsit többet, bár Jesse karakterében nem volt ennél több.
Én alapból bírom a gengszter-témát, úgyhogy nekem külön jó volt viszontlátni embereket a Gengszterkorzóból meg a Maffiózókból.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.27. 20:02:21

Nekem a hétvégére marad, egybe tervezem megnézni, de majd meglátjuk hogy alakul, kemény ez a 210 perc.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.27. 19:43:56

soadroli írta:
messideco írta:Elérhető szinkronosan az Irishman :) 8)
maradok az eredeti nyelvnél. a héten lenyomom azt a 3 és fél órát :D
Én három részletben nyomom. Délután megnéztem az első 70 percet, most lettem túl a másodikon, a meccs után meg jön az utolsó harmada. :D

Egyelőre nem ájultam be tőle, de a vége lehet ütős lesz. :)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.11.27. 19:08:48

messideco írta:Elérhető szinkronosan az Irishman :) 8)
maradok az eredeti nyelvnél. a héten lenyomom azt a 3 és fél órát :D
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.11.27. 18:11:59

Elérhető szinkronosan az Irishman :) 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.11.24. 21:43:33

A törés.


Ezer eve lattam mar,ma ujraztam,extra film szerintem.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2019.11.21. 16:39:35

Bob_Marley írta:Családba nem ut a menku.
Az lesz az, köszi! =D>
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2019.11.21. 16:27:39

Családba nem ut a menku.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.21. 15:57:20

Beyblade, de az egy anime. Tuti nem erre g9ndolsz. Vagy mégis? :D
Kép
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2019.11.21. 15:52:31

Üdv!
Keresek egy filmet/film címet, nem igazán emlékszem sok mindenre belőle , gyerekként láttam utoljára a 90-es években.
A fő dolog ,ami meg maradt, hogy fiatal srácok ilyen búgócsiga versenyt vagy mit játszanak hihetetlen izgalmak közepette. A főhősnek ilyen ezüst vagy szürke búgócsigája volt ,a "gonosz" gyereknek meg fekete és ezek csatároztak , volt ,valami csatorna jelenet is ,hogy ott harcoltak a csigák. :D Remélem rémlik másnak is és nem csak álmodtam anno. :? :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.11.15. 14:52:10

miro. írta: Ok,tetszene,de nem igy a semmibol. Mindenki ugy hasznalja az erot meg a lezerkardot hogy elvesziti teljesen a mitoszat meg a jelenseget. Olyan dolgokat csinalnak amit mas jedik sokaig tanultak.
Ezt a pontot sosem értettem egészen, hogyan lehet kritika... Az én logikám szerint Han, a Birodalom visszavág-ban bebizonyította, hogy "erő" nem kell ahhoz hogy kinyisd a kardot. onnantól kezdve pedig pont annyira kell különlegesnek lenned az alapszintű forgatásához, mint egy 12 éves gyereknek, akik a kertben játszik anyu kettétört partvisával.

Finn nem hárította vele a háta mögül érkező golyókat, nem nyomott le olyan dzsezzbalett párbajt mint ami a prequel fimekre volt jellemző. Egyszerűen hadonászott, mint bárki tette volna, ha ez a fegyver akad a kezébe. Azért valahol róla is elmondható hogy képzett katona, még ha a birodalmi vihar huszárok híresen gyatra harcosok is.

A lézerkard és egy Jedi viszonyát szerintem Yoda tette helyre a harmadik részben. Ott ugyanis láthattuk, hogy egy Jedi, akivel ott van az erő, de úgy igazán ott van, az csak legvégső esetben ragad kardot.

Tudom tudom, te azt mondod fénykard, Én azt mondom spádé! :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=nIq7jY6 ... ex=15&t=0s" target="_blank
Nem lett volna rossz a 7-8 ha:
-Meg maradtak volna a régi zenék
-Kicsit komolyabb lett volna, több igazi akció, kevesebb gyerekes vicc
- Nem lett volna ennyire multikultis (női Jedi)
-Meg maradt volna néhány régi bolygó (Coruscant, Mustafar stb.)
-A végén epic duel
-Látványos űrcsaták
-Néha nyerhetnének a gonosznak is (3, 5)
- Használhattak volna egy-két témával többet a régiek közül, de egyáltalán nem sikerült rosszul néhány új darab. Rey témája nekem kifejezetten bejövős.
- Itt azon résszel egyet értek, hogy kevesebb, de legalább igényesebb vicc kellett volna.
- Távol álljon tőlem a Pc, de ezzel aztán semmi bajom nincs, főleg a zárójeles résszel. A Poe, és lila hajú nő (akiről tényleg gáz, hogy mindenki csak ennyit jegyzett meg) az inkább erőltetett píszískedés volt.
- Szerintem régi helyszínek csak akkor maradjanak, ha van történet mesélési szempont is benne. Engem az jobban tud idegesíteni, ha csak oda teszik fanservice-nek.
- Ízlés kérdése, én azok táborát erősítem, akik nem szerették az előzményben, ezt a légies akrobatikát. A Luke, Vader csata azokkal a bitang suhintásokkal, nekem jobban átjött.
- Nem volt minden részben, és trailer alapján a végére tartogatják, ahogyan szokták.
- +1
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.11.15. 09:55:17

Fu probalok mindenre valaszolni,de nem fogok mindent idezni toled mert ez igy baromi hosszu lesz..
- Behozott egy olyan típusú "gonosz" karaktert az univerzumba, amilyet eddig nem láttunk (Kylo Ren - Ben Solo)
- Új és érdekes Erőképességek
Ok,tetszene,de nem igy a semmibol. Mindenki ugy hasznalja az erot meg a lezerkardot hogy elvesziti teljesen a mitoszat meg a jelenseget. Olyan dolgokat csinalnak amit mas jedik sokaig tanultak.
Kyloval tok nincs gondom,nem tetszett elsonek maga a szinesz feje,tul nyaloka volt,de mara mar megbaratkoztam vele.
- Luke karakterét új szintre emelte: a sablonos jófiúból végre csináltak egy árnyaltabb, sokkal érdekesebb karaktert, aki ráadásul még passzol az eredetihez is: https://www.youtube.com/watch?v=aWS6Oa0kq2E" target="_blank
Na ezt nem vette be a gyomrom. O az aki mindenen atment,aki a legnagyobb remenyseg volt,akit Yoda es Obi wan tanitott,O volt a hos,a legenda,vartunk ra eveket hogy megfogja azt a kardot Reytol,.erre eldobja,amit annyi mitosz ovez. (Tokeletes kep a Disneyre,ezzel mutattak be hogy igy dobjak el a regi filmek jelentoseget.)
Maradhatott volna O a tanito siman,aki segit a kolykoknek a haboruban,majd Soloval hosi halalt halnak,atadva a palyat a tobbieknek..Luke megtette,csak a film 80%-ban egy idegesito bohoc.
Az új trilógiához:
Az egyetlen érdekes része az Kylo karaktere. A 8 meg azt a pár dolgot amit jól csinált 3x annyi baromsággal visszabillentette. Pedig voltak olyan jelenetek a filmben, ahol komolyan elfogott a lelkesedés, hogy na ez király.
Tokeletesen egyetertek veled,errol van szo,van ezekben sok jo dolog,de olyan szinten kibillent a rengeteg fassaggal ahol csak fogom a fejem es rohogok hogy ez nem letezik..
( Ebbe most melyebben nem megyek bele,mert sok helyen le van irva,meg szerintem sejted is.)
Nezd meg mit nem adott a film,tobbek kozott Rey,Kylo kicsit Luke,es kb ennyi.
A tobbiekkel effektiv semmi nem tortent,semmit nem tudunk es semmennyire nem oszt vag szoroz az hogy benne vannak a filmben.
A neger srac nulla,a Han solo koppintas nulla,az azsiai csaj nevetseges,R2D2 benne sincs gyakorlatilag,mert kellett egy masik robot amivel eltudnak adni 60000 jatekot,C3Po szinten nulla,neki piros lett a keze,ez is jol mutat a polcokon igy.
Volt egy sith nagyur a semmibol,nem tudjuk ki volt,miert volt,hol volt,minek volt,csak azt hogy megoltek.
Han Solo leesett egy lyukba majd ment tovabb a film egy 10mps megallas utan,Csuvi sincs benne gyakorlatilag.
Ezek mellett azt se tudjuk mi tortent a galaxissal,mi van a birodalommal,vagy milyen rendszer uralkodik,hogy hogy a lazadok megint kevesebben lettek stb.
Star Warshoz kepest ez baromi keves.
Nezd meg a Mandat,39 perc alatt mennyi mindent megtudunk az akkori helyzetrol,kapunk kis tortenet eloleget,illetve van csomo visszakacsintas.

Ez tenyleg beulos popcorn mozi.

Nem lett volna rossz a 7-8 ha:
-Meg maradtak volna a régi zenék
-Kicsit komolyabb lett volna, több igazi akció, kevesebb gyerekes vicc
- Nem lett volna ennyire multikultis (női Jedi)
-Meg maradt volna néhány régi bolygó (Coruscant, Mustafar stb.)
-A végén epic duel
-Látványos űrcsaták
-Néha nyerhetnének a gonosznak is (3, 5)
+1 itt is.

Én inkább megfordítanám a dolgot. A régi filmek túlmisztifikálása miatt állnak egyesek úgy a 8-hoz, ahogy. Én konkrétan találkoztam olyannal, aki szerint az OT-filmek 10/10-es művészfilmek. miközben csak egy egyszerű popcorn-mozi, faék egyszerű és illogikus történettel.
Itt meg ezzel tudnek valaszolni:

" De ami miatt nem lehet szerintem összehasonlítani az előzménytrilógia baromságait az újakkal, az az, hogy ez egy franchise 7.-8.(!) része, ahol vannak karakterek, helyszínek, "szabályok", egy majdhogynem komplett világ, egy eredetileg komplett és kerek történettel. "

Egyaltalan nem muveszfilmek. De az egyik hogy 1977-et irtunk,a masik hogy egy teljesen uj dolgot talaltak ki,nyilvan valo hogy ha leteszel egy ilyen elso reszt,es latod hogy tetszik az embereknek,utana elszabadul kicsit a kreativitasod es tennel bele meg sok mindent,biztos vagyok benne hogy Lucassal is ez tortent ott.
Viszont az adta a vazat a tortenetnek,es ahogy irta davi10 irta ott sok szabalyt lefektetett Lucas.
Ezeket az uj filmekbe szinte mindenhol megszegtek,vagy meg a Star Warshoz kepest is tultoltak,pl Leia vasemberes urbeli tevekenysege.
Mostmar van/volt 6 resz a SAGA-bol,a keretek kozott kellett volna maradni.
Én a Zsivány Egyes után nedves gatyával jöttem ki a moziból, a Solo-val se volt olyan nagy bajom, illetve a Mandalorian is egész ígéretesnek tűnik, de nekem a 7-8 a nagy diverzitással, a teljesen indokolatlan és bugyuta humorral, a komolyan vehetetlen karakterekkel, a kreativitás (majdnem teljes) hiányával, a régi karakter eltolásával értékelhetetlen.
Ez is +1.


Kicsit olyan szetesett lett a hszem,mert 2 oldalrol 4 hszbol bongesztem bocsi.. :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.14. 23:17:01

Nem lett volna rossz a 7-8 ha:
-Meg maradtak volna a régi zenék
-Kicsit komolyabb lett volna, több igazi akció, kevesebb gyerekes vicc
- Nem lett volna ennyire multikultis (női Jedi)
-Meg maradt volna néhány régi bolygó (Coruscant, Mustafar stb.)
-A végén epic duel
-Látványos űrcsaták
-Néha nyerhetnének a gonosznak is (3, 5)

https://m.youtube.com/watch?v=1JV2x3p_Qn8" target="_blank

Nálam egy komoly párbaj itt kezdődik
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.14. 19:47:33

Kicsit beszállnék én is.

A Luke-os témához nekem belemagyarázás, szerintem egyszerűen nem tudták volna úgy visszahozni az új trilógiába, hogy a karaktere konzisztens legyen az első 3 filmmel, és azzal, hogy a 7-ben lelépett. Ragaszkodtak ahhoz, amit a napokban Carrie Fisher testvére mondott, az volt az elképzelés, hogy az új trilógia egy-egy részében a 3 karakter központi lesz 7 - Han Solo, 8 - Luke, 9 - Leia. Az egyetlen megoldás, hogy Luke ne lopja el a show-t a 7-ben, ha eltűntetjük.
Mellesleg a 7 végén amikor Rey elmegy hozzá az eredeti forgatókönyben még annyira átjárja az erő, hogy lebegnek körülötte a sziklák, Mark Hamill szólt, hogy akkor döntsék már el :D

Adom, hogy Lucas egy csomó mindent út közbe talált ki, szerintem a 4 a leggyengébb az eredeti 6 film közül. Ennek van a legegyszerűbb története, amit direkt lett ennyire könnyen befogadható (ajánlom lecsekkolni Joseph Campbell: Ezerarcú Hős c könyvét). A sztori nagyrészét innen rakosgatta össze Lucas, ha minden igaz még a szerzővel is egyeztetett. Utána az 5 valami bitang jó, szerintem messze van a popcorn-filmtől, hiába Star Wars. Hiába volt 3 különböző rendező és több forgatókönyvíró, azért Lucas volt a főnök, aki az új trilógiába nem tudom ki akar lenni (Kennedy vagy JJ?)

Az új trilógiához:
Az egyetlen érdekes része az Kylo karaktere. A 8 meg azt a pár dolgot amit jól csinált 3x annyi baromsággal visszabillentette. Pedig voltak olyan jelenetek a filmben, ahol komolyan elfogott a lelkesedés, hogy na ez király. Canto Bight meg nekem inkább tűnt Harry Potter-nek, mint Star Wars-nak, bár ezzel lehet, hogy egyedül vagyok.

De ami miatt nem lehet szerintem összehasonlítani az előzménytrilógia baromságait az újakkal, az az, hogy ez egy franchise 7.-8.(!) része, ahol vannak karakterek, helyszínek, "szabályok", egy majdhogynem komplett világ, egy eredetileg komplett és kerek történettel.

Én a Zsivány Egyes után nedves gatyával jöttem ki a moziból, a Solo-val se volt olyan nagy bajom, illetve a Mandalorian is egész ígéretesnek tűnik, de nekem a 7-8 a nagy diverzitással, a teljesen indokolatlan és bugyuta humorral, a komolyan vehetetlen karakterekkel, a kreativitás (majdnem teljes) hiányával, a régi karakter eltolásával értékelhetetlen.
Egyáltalán nem értem miért kellett a Skywalker-ekhez még hozzányúlni, vagy akkor már miért nem lehetett Lucas történetét belevinni (ami lehet, hogy borzasztó lett volna a whill-ekkel), vagy legalább Lucas-szal együtt kitalálni valamit, ami nem egy elborult cucc, mint amit Lucas talán szeretett volna.
De ha már ragaszkodtak a számozott folytatáshoz, simán ülhettek volna rajta még mondjuk 1 évet.
Szerintem nagyon el lett tolva mind a két film is, valami nagyon nagyot kéne gurítania a 9-nek, hogy visszahozza, de ezzel is úgy vagyok, mint a Trónok Harcával voltam. Hogy inkább csak legyen már vége...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2019.11.14. 19:07:41

csababarca írta: Nagyon el van túlózva a 8. rész miatt a régi filmek megítélése.
Én inkább megfordítanám a dolgot. A régi filmek túlmisztifikálása miatt állnak egyesek úgy a 8-hoz, ahogy. Én konkrétan találkoztam olyannal, aki szerint az OT-filmek 10/10-es művészfilmek. miközben csak egy egyszerű popcorn-mozi, faék egyszerű és illogikus történettel. Én személy szerint sosem azért szerettem a SW-t, mert egy logikus történet lenne :D hanem elvarázsolt a világ és a hangulat. És én ugyanezt a varázst megkaptam az új filmektől is.
csababarca írta: Amik tényleg építették az univerzumot, az a középső trilógia részei. Ott tényleg, egy csomó faj be lett mutatva, a régiben viszont minimális. Megtudtunk egy csomó mindent a Jedikről, Sithekről, Vaderről, stb.
SW forever :)
Mármint az előzménytrilógiára gondolsz? :) igen ezzel egyet tudok érteni. A filmek között világépítés szempontjából egyértelműen ez a 3 film viszi a prímet. De a TCW és Rebels sorozatok ezeket is felülmúlják ezen a téren :) Nem pusztán az új világok és fajok bemutatásával, hanem az Erő misztikumának elmélyítésével. Ez utóbbit olyan szinten csinálták, mint ahogy a mozifilmek sohasem fogják. Egyedül talán az Ep8-nál éreztem azt, hogy bátran nyúl az Erőhöz. Ez (is) az egyik nagy erénye a filmnek, amiről sokan hajlamosak megfeledkezni (vagy inkább észre sem veszik?)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.11.11. 18:06:26

Szerintem ne erőltesd. Nekem a Melankólia jött be csak valamilyen szinten :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.10. 20:55:31

Régóta tervbe volt nálam a Dogville, most megnéztem, de nem ájultam el tőle. Az alapötlet még nem is lett volna rossz, de rájöttem, hogy ez a Lars von Trier csávó nagyon nem nekem való. A folyamatos kamerarángatásával meg az összevissza vagdosásával, komolyan olyan mintha valami RTL-klubos saját gyártású nyomozós sorozatot néznék, ott vannak ilyen megoldások.
Az első filmje amit láttam az a Ház amit Jack épített és az nagyon bejött. Azóta megnéztem még 4 et (Táncos a sötétben, Melankólia, Antikrisztus, Dogville), még csak meg sem közelítették azt az élményt. A Nimfomániást inkább kihagyom, még a Hullámtörés meg az Európa volt tervbe, de ha a fentiek nem igazán jöttek be, akkor van értelme erőltetni?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.11.04. 19:41:41

messideco írta: Még szerencsére mutatja az IMDb szerinti pontozást... :D
Sok esetben az sem mérvadó már... de a bajom nem is ez, mert az ember utána tud olvasni az adott filmnek, ha felkelti az érdeklődését. Én csak azt nem értem, hogyan kerülhetnek top helyre olyan filmek, mint pl. Stuber, Aquaman, Men in Black 3, Godzilla 2 stb. Vagy például az új X Men. Kategóriájukban is abszolút B / C kategóriás filmek. Nyilván sok esetben maga a franchise vonzza be a nézőket, meg sokan beraknak valami lagymatag semmit egy fárasztó nap után, tehát nem a fogyasztási szokások erőszakos megváltoztásáról beszélek, csak egyszerűen szomorú, hogy milyen szinten nincsen igény a minőségi filmekre, amik adnak is valamit az embernek. Régen ez azért nem így volt, nem csináltak minden hülyeségből filmet, elég csak összehasonlítani egy Oscar-listát tíz-tizenöt éve meg most. Scorsese is valami hasonlóról beszélt... és nem a Bosszúállókkal van a bajom. Ugyanezek a folyamatok megfigyelhetőek a tévénél vagy a zeneiparban, hogy a blockbusterek / nagy nevek közül egyre több a hulladék. Régen meg alapvetően pont fordítva volt, amire pénzt adtak vagy akiből világsztár lett, az megérdemelten történt.

A jövő már tényleg a sorozatokban van, és nem csak anyagi szempontból. Ott egyszerűen rá vannak kényszerülve a minőségi tartalom gyártására.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.02. 12:09:23

recrea írta:Joker szinkronosan vagy feliratosan inkább? Alapvetően én utóbbit szeretem.
Feliratosan tudom ajánlani, ha alapból is azt szeretnéd, akkor főleg.
Több helyen olvastam és hallottam, hogy a szinkron is kifejezetten jó lett, az előzetes alapján tényleg nem tűnik rossznak.
Aztán, hogy ebben mekkora szerepe van annak, hogy az első előzetes után (ahol még Csőre Gábor volt a hang, akit amúgy top3 szinkronszínésznek tartok) kisebb felháborodás volt, azt nem tudom, de jó döntés volt, mert ide szerintem nagyon nem illett a hangja.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.11.02. 12:07:44

Veidt_madridista írta:
messideco írta:
Még szerencsére mutatja az IMDb szerinti pontozást... :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.11.02. 12:07:22

recrea írta:Joker szinkronosan vagy feliratosan inkább? Alapvetően én utóbbit szeretem.
még szép hogy feliratosan! a szinkron is tűrhető, de sokkal jobb eredeti nyelven.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.02. 12:02:27

recrea írta:Joker szinkronosan vagy feliratosan inkább? Alapvetően én utóbbit szeretem.
Szinkronosan néztem, nem volt vele semmi baj. :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.11.02. 11:34:24

Joker szinkronosan vagy feliratosan inkább? Alapvetően én utóbbit szeretem.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.11.02. 10:46:25

messideco írta:Seed szerinti sorrendben?
Persze
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.11.02. 06:10:34

Seed szerinti sorrendben?
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése