Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2022.07.26. 11:16:05

Tudom, hogy nem egy mai dokumentum film, de az AI: unexpected hero-t hol lehetne megnézni? valamelyik streaming szolgáltatónál fent van?
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.07.26. 10:57:37

Veidt_madridista írta:
2022.07.26. 10:51:38
Na akkor azt mondjátok meg nekem, h miért húzzák le ilyen sokan a The Grey Man-t? Teljesen korrekt, minimum 8/10 akciófilm, ráadásul egy modernebb Bourne-stílust hoz, az meg alapból hatalmas plusz. Jó rendezés, jó színészek, látványos jelenetek stb.

Fel nem fogom, komolyan. Bezzeg a 89. Marvel hulladékot le lehet tolni a nagyérdemű torkán.
Talán mert nevetségesen bugyuta a sztori, a karakterek, színészi játék 0 és az akciójelenetek is eltúlzottak (számomra). Én erre tudok gondolni.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2022.07.26. 10:51:38

Na akkor azt mondjátok meg nekem, h miért húzzák le ilyen sokan a The Grey Man-t? Teljesen korrekt, minimum 8/10 akciófilm, ráadásul egy modernebb Bourne-stílust hoz, az meg alapból hatalmas plusz. Jó rendezés, jó színészek, látványos jelenetek stb.

Fel nem fogom, komolyan. Bezzeg a 89. Marvel hulladékot le lehet tolni a nagyérdemű torkán.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.15. 21:34:11

Veidt_madridista írta:
2022.05.15. 19:06:20
Rég volt már, de láttam egy egész jó filmet az előbb, ami illik a fentiek sorába.

Errementari (2017)

baszk film, Netflixen is fent van.
Beszállok én is így retrospektív módon. Bár ha valaki a Faunt tartja kiindulópontnak, akkor nehezebb a javasolgatás, mert megugorhatatlan szint, eszement nagy film. :D Pár hasonlót meg Veidt már el is lőtt anno.
Az elveszett gyerekek városa nekem is az egyik kedvenc filmem, de tényleg elborult. Az Errementari-t nemrég én is láttam, minőségben nem egy nagy eresztés, de stílusra stimmel, meg a baszk nyelv és kultúra hozzá is ad kicsit (egyébként köze nincs a spanyolhoz, az egyedüli európai nyelv, amiről a nyelvészek sem tudják, honnan a fenéből került ide).

Itt van pár, az első rész élőszereplős. Kiemeltem amik szerintem nagyon megfelelnek, a nem kiemeltek meg aminek legalábbis haloványan köze van a műfajhoz, meg nem feltétlenül a legminőségibbek, de szerintem még elfogadhatóak egy egyéjszakás kalandra, mondjuk kb IMDB 6 pont felett. A második szakasz meg rajzfilmek/animációs filmek, bár az nem tudom, mennyire játszik, csak Veidt Coraline-ja miatt jutott eszembe.

The Fall (https://www.imdb.com/title/tt0460791)
A monster calls (https://www.imdb.com/title/tt3416532)
Tideland (https://www.imdb.com/title/tt0410764)

Edward Scissiorhands (https://www.imdb.com/title/tt0099487)
Thelma (https://www.imdb.com/title/tt6304046)
Byzantium (https://www.imdb.com/title/tt1531901)
Let the right one in, eredeti svéd (https://www.imdb.com/title/tt1139797)
Okja (https://www.imdb.com/title/tt3967856)
Krabat (https://www.imdb.com/title/tt0772181)
City of Ember (https://www.imdb.com/title/tt0970411)
Das Kalte Herz (https://www.imdb.com/title/tt3044650)
The Village (https://www.imdb.com/title/tt0368447) Rosszul volt promózva, mindenki horrornak várta, de sötét meseként szerintem remekül megállja itt a helyét.


9 (https://www.imdb.com/title/tt0472033)
Chihiro (https://www.imdb.com/title/tt0245429)
Többi Miyazaki film (https://www.imdb.com/name/nm0594503)
April és az ál-világ: (https://www.imdb.com/title/tt3422078)

Secret of Kells (https://www.imdb.com/title/tt0485601) Nekem a puszta látványa és hanghatásai miatt a kedvenc rajzfilmem, Magyarországon, Kecskeméten rajzolták.

Remélem 1-2 érdekes is lesz köztük.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2022.05.15. 19:06:20

Veidt_madridista írta:
2020.08.02. 20:21:53
Rinku írta:
2020.08.02. 19:42:22
Srácok, tudtok sötét meséket ajánlani? Kiindulási pontnak A faun labirintusa, erre gondoltam, mint "sötét mese", komor fantasy. A faun részemről kiváló film, szenzációs. Seggre ültem tőle, hihetetlenül értékes filmnek tartom, valami egészen ritkának. Hasonlóakat szívesen néznék, előre is köszi!

Szerk.: Eszembe jutott közben még a Farkasok birodalma. Megosztó film a tekintetben, hogy két féle véleménnyel találkoztam eddig - valaki unta, a másik ember pedig az elejétől a végéig imádta. Én is az utóbbi vagyok. Szintén ha volna bármi hasonló a tarsolyban, akármi, köszi szépen.
Ördöggerinc. Szintén Guillermo del Toro filmje, de tőle még ajánlom a Bíborhegyet és A víz érintését is.

Az Elveszett gyerekek városa egy fokkal elborultabb, másfajta, de szintén érdemes megnézni.

Animációsak közül pedig a Coraline és a titkos ajtó örök kedvenc.
Rég volt már, de láttam egy egész jó filmet az előbb, ami illik a fentiek sorába.

Errementari (2017)

baszk film, Netflixen is fent van.
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2022.05.03. 09:55:38

Pattinsonnal semmi baj mint Batman, eljátszott ő már ennél keményebb / nehezebb szerepeket is. Nekem a rendezéssel van bajom.

Nagyon tetszett a noir-os irány, amivel indult a film, illetve amire már előzetesen is számítani lehetett. Csak később erről mintha megfeledkeztek volna, inkább egy túlbonyolított dráma lett a filmből, túl gyors akciójelenetekkel stb. (A Watchmen ezt anno 100x jobban megcsinálta.)

Hasonló katyvaszt érzek azzal kapcsolatban is, hogy ugye a cél egyértelműen egy realistább, emberibb Batman-ábrázolás volt. "Bemocskolt" családi háttér, tank helyett tuningolt sportautó a Batmobil, a verekedéseknél sem aprítja úgy az ellenségeit, mint valami szuperember. Ez megint lehetne egy jó újítás. Csak azzal számomra teljesen kiüresítették, hogy Batman maga eközben, mint személyiség, nem lett emberibb. Keveset beszél nagyon, és amiket mond, sokszor azok is erőltett megszólalások.

Hogy mi értelme volt ennyire elnyújtani a filmet, vagy belekeverni a sztoriba a Macskanőt, nem tudom. Ugyanúgy rendezési hibák ezek, mint a fentiek.

Mindenesetre örülök, hogy lesz második rész.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.28. 22:09:47

Szerintem korrekt az uj batman. Pattinson komolyat jatszik, jok a karakterek, jo gotham latvanyvilaga, egyben van minden. Nolan kezdodikjenel meg a felemelkedesenel sokkal jobb. A sotet lovagot meg csak ledger miatt nem veri.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.28. 10:30:03

Nekem talán túl magasak voltak az elvárásaim, ezért annyira nem ütött be a Batman. Az irány tök jó, és papíron tök jól nézett ki ez a lassabb-nyomozgatós Batman, de valahogy nekem nem működött annyira. Viszont kap majd egy 2. esélyt, már kölcsönözhető. Meg kiváncsi leszek hova viszik tovább.

A kivágott jelenet viszont tetszett, még úgy is, hogy szerintem nagyon kétségbeesett húzás

4 év alatt 3 Joker-t a néző elé nyomni.
@Barcaforever, pedig az elgondolás, mint a pályája elején járó Batman szerintem kifejezetten érdekes.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.28. 10:04:14

Én nemrég néztem meg az "új" Orient Expressz-t, mert eddig tartott rászánnom magam, szerintem az is egy botrány. Tele CGI vágással, idétlen bajusz, üldözéses jelenetek(!) egy Poirot-filmben, könyörgöm. Értem, hogy modernizálni kell, de annyira karakteridegen dolgok történtek, hogy az már kellemetlen. Meg hát szerintem minden ember retinájába annyira beivódott Suchet, hogy eleve ellenérzés van. :D Felteszem az új film is miért lenne más, lehet, hogy könnyed szórakoztatásnak meglesem egyszer, de nem Poirot-ként. És mindenből azért nem kéne már univerzumot csinálni.

Én is hatalmas Nolan-fan vagyok, mint gondolom kb mindenki, és emiatt nehezen szánom rá magam, de ismerőseim - szintén Nolan-fanok - úgy jöttek ki a moziból, hogy hát igen, megérte megcsinálni és megnézni, és nagyon jó volt, még ha talán nem is érte el a Nolan filmek szintjét. Hamarosan én is megnézem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.28. 09:06:39

Pedig a Batman nagyon adja, ne legyetek előítéletesek.
Nem ér fel a Nolan-trilógiához, de nagyon hozza a világot, pl az arkham játékokra hajaz nagyon sok esetben.

btw,

teljesen új (filmes szinten) aspektusba rakja Wayne-családot, ami nagyon jót tesz a filmnek, és Bruce karakterének.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.04.28. 08:12:20

messideco írta:
2022.04.28. 07:35:50
Halál a Níluson

Újabb Poirot-feldolgozás, újabb sikertelenség. Az Orient Expressz még tetszett valamennyire, de ez nagyon unalmas volt. Bár a fényképezés nagyon jó volt, de a színészek nagy része gyenge volt szerintem, ez a sok idétlen bajusz #-o Daisy Ridley sem lesz már jobb színésznő ennél. Kár a legendás nyomozó nimbuszát lerombolni hasonló próbálkozásokkal, bár még valószínűleg lesznek.

A hétvégén még az új Batman van tervben, az milyen? Csalódást fog okozni az is?

Én hatalmas Christian Bale fan vagyok és hatalmas Batman fan is, az a baj, h a Nolan trilógiát senki se fogja tudni felülmúlni. Eleve nézzünk már rá erre Pattinsonra, egyszerűen nem lehet komolyan venni Batmanként… 2 barátom is azt mondta, h ne fárasszam magam vele.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.04.28. 07:35:50

Halál a Níluson

Újabb Poirot-feldolgozás, újabb sikertelenség. Az Orient Expressz még tetszett valamennyire, de ez nagyon unalmas volt. Bár a fényképezés nagyon jó volt, de a színészek nagy része gyenge volt szerintem, ez a sok idétlen bajusz #-o Daisy Ridley sem lesz már jobb színésznő ennél. Kár a legendás nyomozó nimbuszát lerombolni hasonló próbálkozásokkal, bár még valószínűleg lesznek.

A hétvégén még az új Batman van tervben, az milyen? Csalódást fog okozni az is?
"And my heart will leave you never."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.09. 13:55:35

Deluigi írta:
2022.04.09. 13:48:59
en jelszot valtoztattam, az ismim meg csak rajon, hogy nem tud belepni :)
Én ilyen radikális megoldást nem alkalmaztam, de jogos. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.09. 13:48:59

en jelszot valtoztattam, az ismim meg csak rajon, hogy nem tud belepni :)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.09. 13:29:40

Hirtelen nem tudtam, hová írjam, de gondoltam nem árt, hátha nem látta valaki, és ez a topik is van olyan jó rá, mint a többi. :)

A nagy barna oldal feltételei megváltoztak, nem osztható meg a fiók, ha valakit érint a dolog, gyorsan szóljon a kollégának/havernak/barátnőnek/egyébnek, hogy ne lépjen be többet, töröljön mindent mindenhonnan. Meghívót lehet nekik küldeni, elvileg minden tiltás nélküli felhasználó kapott egyet ingyen, prémiummal meg ugye mindenképp lehet. A főoldalon van a hír, tegnapi, és mától már érvényben van, érdemes elolvasni, meg sok kérdés megy ezzel kapcsolatban a fórumon is, ott is lehet nézelődni vagy kérdezni.

Aztán lehet, hogy nem nagyon nézik, eddig sem szankcionáltak túl sok mindent, de én úgy vagyok vele, hogy jobb a békesség.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.08. 10:07:20

A Soho nekem kicsit csalódás volt.
Még ugye a Kutya karmai köztet nyomatták tavalyról, de szerintem az abszolút kihagyható. Viszont nemrég láttam a Világ legrosszabb embere-t, az egész kellemes volt.
Meg ugye a Dűne, és ha jól rémlik a Zack Snyder-féle Igazság Ligája is tavalyi.

De sok tavalyi filmmel le vagyok maradva én is, a Francia Kiadáshoz pl. hónapokig nem volt felirat sehol. Meg ha jól rémlik a Drive My Car-hoz sem.

Ami viszont nem tavalyi, de az egyik legjobb film, amit mostanában láttam az a The Handmaiden, ezt tudom ajánlani mindenkinek. Meg úgy alapból több Koreai filmet dobál fel nekem az IMDB, és a Squid Game után felüdülés, hogy nem játszanak túl mindent.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.04.08. 09:40:15

MatyiG írta:
2022.04.08. 07:47:59
Ördög a részletekben, Ígéretes fiatal nő
Ezt a kettőt láttam, nagyon bejött mindkettő :) Ránézek a többire is, ha időm engedni.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.04.08. 07:47:59

messideco írta:
2022.04.07. 10:19:09
A Coda-n kívül van olyan film, amit érdemes megnézni? A tavalyi év filmterméséből lennék kíváncsi :)
Ördög a részletekben, Richárd király, Utolsó éjszaka a Sohoban, Az igazság bajnokai, Eleven kór, Ígéretes fiatal nő, Fagypont alatt.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.04.07. 10:19:09

A Coda-n kívül van olyan film, amit érdemes megnézni? A tavalyi év filmterméséből lennék kíváncsi :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.03.30. 18:24:05

MatyiG írta:
2021.08.17. 22:56:02
MatyiG írta:
2021.08.17. 07:45:23

CODA (2021), ezt épp tegnap néztem, beleillik a sorba és baromi jó. :)
Nálam eddig ez az év filmje amúgy. Mondjuk nem mintha magasan lenne a léc, de ezt megéri megnézni mindenkinek. :)
Előre megmondtam. :mrgreen:
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2022.02.07. 09:55:16

Mátrix: Feltámadások
Nagy csalódás, pár jó ötlettől eltekintve már-már gagyi film. Az alapvető koncepció, hogy

az eredeti trilógia eseményeit egy videójátékká „transzformálták”
, egészen újító gondolat, ez mindenképpen pozitívum. A filmből azonban kiveszett minden szimbolika és mögöttes tartalom, Neo és Trinity már öreg a megszokott színvonalú akciójelenetekhez, az új karakterek meg inkább nevetségesek, mint „menők”.

Ennek a Smith-Morpheus összefonódásnak sem láttam sok értelmét... Na most én nem akarok megint politizálni, de mind ez, mind a gépekkel való bratyizás ismét csak egy posztmodern-liberális hülyeség: a jó és a rossz fogalma összekeveredik, elmosódnak az oldalak, a célok, a barátok és ellenségek.
Vessük össze ezt az eredeti filmek mondanivalójával, és nem fogjuk tudni, hogy sírjunk vagy röhögjünk. Kórképnek mondjuk tökéletes a mai világról. Sajnos a teljes filmen érződik, elsősorban a párbeszédeken, hogy ezt igazából senki sem akarta megcsinálni. Mindenesetre az érthetetlen módon

csövesként felbukkanó Francia
önkritikus őrjöngésén jót röhögtem... valószínűleg a készítők is ennyire vették komolyan a filmet. „Alig várom” a folytatást.
6/10

Rémálmok sikátora
Nagy várakozásokkal ültem le megnézni a filmet. A trailer nagyon betalált, Guillermo del Toro meg az egyik kedvenc rendezőm (minden filmjét láttam). Sajnos azt kell mondjam, hogy csalódás. Tudom, hogy könyvadaptáció, de ez a sztori bizony eléggé lapos, elnyújtott és mélyebb mondanivalót is csak erőltetve lehet találni benne. Cate Blanchett és Ron Perlman szerepeltetése teljesen indokolatlan volt, csak az arcuk miatt kerültek be, de kiteljesedni egyáltalán nem tudtak. Willem Dafoe viszont zseniális volt (mint mindenben), konkrétan Bradley Coopert is lejátszotta keményen. Visszatérve, nem tudom, hogy mennyire volt megkötve a rendező keze, de nálam ez egyszernézős kategória volt, rengeteg kihagyott ziccerrel. Dafoe játéka mellett egyedül az ötletes és a jó értelemben vett drámai (költői igazságszolgáltatás) lezárást tudnám kiemelni.
7/10

King’s Man: A kezdetek
Na, ezt viszont nagyon is tetszett! Konkrétan kellemes meglepetés, annyira jó lett. Nekem az előző részek könnyed, bohóckodós akcióstílusával sem volt bajom, de mindenképp érdekes volt látni, illetve érdemes volt elkészíteni új köntösben a harmadik részt. A poénok nem tűntek el teljesen, de a sztori maga már egy kőkemény dráma, a megvalósításban is! A színészek jók, a sztori ötletes, az „alternatív (vagy inkább rejtett?) történelem” koncepciója is működik, még ha tele is van képtelenségekkel, anakronizmusokkal. Viszont lehetett volna benne több akciójelenet, ezt egy kicsit hiányoltam. Másfél héttel a megnézése után kettő verekedést tudok felidézni az elejétől a végéig,

a német katonák ellen a senkiföldjén, illetve a Raszputyin-féle balettet
. Ez azért gyér mennyiség, bárhonnan nézzük. A főgonosz lelepleződése és a végső harc, hát ezek szintén hagynak maguk után némi kívánnivalót. De legalább „alaposan” megágyaztak a folytatásnak a stáblista utáni jelenettel.
9/10

Ne nézz fel!
Én értem, hogy az egész film egy fricska a ma emberének és kritika az elhülyüléssel szemben. Ezzel nincs is baj. Azzal viszont már igen, hogy fricskaként működik a film, de emellett FILMKÉNT meg nem. Egy baromi idegesítő összevisszaság az egész. Ha egy 15 perces animációs film készült volna ugyanebben a témában, azzal mindenki jobban járt volna. Jennifer Lawrence továbbra is kritikán aluli színésznő... Aki kihagyja, nem marad le semmiről.
4/10

Megbocsáthatatlan
Sandra Bullock jól játszik (mondjuk a szétplasztikázott fejétől már néha én éreztem magam kellemetlenül), a mondanivaló ül, a megvalósítással sincsenek számottevő problémák, mégis abszolút felejthető film nekem... egyszerűen egy középszerű darab, semmi emlékezetes nincsen benne. Egyszer érdemes lehet nekiülni, de inkább nézzetek valami jobbat.
6,5/10

Shang-Chi és a tíz gyűrű legendája
Sokatmondó a többi filmről, hogy nem ez a leggyengébb darab a listán... fantasy képergényfilm ide vagy oda, egy alapvetően érdekes és izgalmas alapfelállásból indul az egész. Három fő bajom a filmmel: feleslegesen elnyújtott, erőltetett marveles univerzumépítés, a főhöst kísérgető kiscsaj meg rohadt idegesítő (ez bejön bárkinek 16 év felett???) . Marvel-fanokon kívül senkinek sem ajánlom.
6/10
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2022.01.01. 15:08:55

The Lighthouse - na igen, szinte tökéletes alkotás. Dafoe és Pattinson egymást múlják felül, remek az atmoszféra.

Mr. Eggersre érdemes odafigyelni, a The Vvitch is kiváló.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2021.12.29. 20:49:42

Netflixre felkerült a Waiting for the Barbarians. Korábban volt róla szó ebben és a filmklubos topicban is. Illetve szintén felkerült a The Lighthouse, ami viszont kötelező minden filmrajongónak!
Kép
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.12.23. 23:07:38

Ma megnéztem a Mátrix 4-et.
Hát vegyes érzelmeim vannak.
Kicsit olyan volt, mint a Star Wars- Új remény filmjénél.
Nagy hype, de nem azt kapod amit vártál.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.12.20. 12:29:23

Barcaforever írta:
2021.12.20. 11:57:44
Ez a topic nagyon halott, mi történt? :P

Csütörtökön megnéztük az új Pókember filmet.

Meg a pókember story vége nem világos számomra, most akkor effektíve az emberek a végén azt se tudják, h pókember valaha létezett?

Az emberek azt felejtették el, hogy Peter Parker kicsoda. Pókemberként ismerik, de mint Parker, senkije nem maradt.

Nekem nagyon tetszett, ilyen moziélményben még nem volt részem. Én is csütörtökön láttam, és háromszor volt tapsvihar a teremben :mrgreen:
Mögöttem többen sírtak, legalábbis a szipogásból arra következtetek, szóval igazi érzelmi hullámvasút volt.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése