Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.05.24. 13:33:42

Valaki tudna ajánlani akciófilmet? Lehetőleg már legyen jó minőségben, és szinkronosan.

Múlt héten néztem meg az Elítéltet (Felon), az nagyon bejövős lett. Utána néztem a Bombák földjént, húú, számomra iszonyatos csalódás.

Szerk: Taken-t már láttam, de azért kösz :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kudu 2010.05.24. 13:59:24-kor.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.24. 10:31:29

no én személy szerint a LEGEGYEDIBB (és egyben majdnem LEGJOBB) sorozatnak tartom ami csak létezik, létezett eddig.
Számomra ez a Supernatural, most hogy vége :)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.24. 10:28:26

Sokkal jobb lesz angolul. :wink: Sheldon még nagyobb arc lesz.Én is magyarul kezdtem de mostmár elképzelni sem tudom,h ne angolul nézzem.Sheldon meg Raj miatt vétek sztem magyarul nézni.

Szerk:látom nem csak én vagyok ezen a véleményen. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.23. 23:29:22

Victor_Valdes írta:Most szedem a Maffiózókat, remélem olyan jó, mint amiket hallotam róla. :)

Big Bang Theory-nak szinkronos évadját sasolom addig. :D
Én is pont azt nézem (szintén szinkronosan). 20 perce fejeztem be a 2/7 részt. Nagyon megkedveltem ezt a sorozatot. Nálam a 2. évad eddig erősen üti az elsőt, kiváncsi leszek rá feliratosan is. Szinkronosan eddig csak a 2. évad 8. részéig van elkészítve, szóval hamarosan átállok a feliratosra. Sheldon meg hatalmas arc. :lol:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.23. 23:16:27

sziasztok!

Eden Lake-ről mi a véleményetek? Barátnőmmel most fogunk leülni megnézni, és kíváncsi lennék a ti véleményetekre :)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.23. 22:58:24

kennyke04 írta:
Victor_Valdes írta:Big Bang Theory-nak szinkronos évadját sasolom addig. :D
Neeeeeeeeeeeee, Sheldon magyar hangja egyáltalán nem adja át az igazit! Elveszti a sorozat a varázsát az igazi Sheldon hang nélkül!
tudom, sokan mondták már, de én csak félszemmel sasolom a sorozatokat. Képernyő felén net, játék, mikor mi, másik oldalon meg film, szal feliratozás cinkes :D .
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.05.23. 22:55:56

Victor_Valdes írta:Big Bang Theory-nak szinkronos évadját sasolom addig. :D
Neeeeeeeeeeeee, Sheldon magyar hangja egyáltalán nem adja át az igazit! Elveszti a sorozat a varázsát az igazi Sheldon hang nélkül!
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.23. 22:53:03

Most szedem a Maffiózókat, remélem olyan jó, mint amiket hallotam róla. :)

Big Bang Theory-nak szinkronos évadját sasolom addig. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.05.23. 22:52:28

Sanama írta:Megnéztem a Prince of Persia The sands of time c. filmet a moziban.
Aki játszott a játékkal az szerintem nézze meg, nekem tetszett nagyon a film.
Persze azt le kell szögezni,hogy a valóságtól elrugaszkodott,tehát ilyen kaszkadőrmutatványok vannak benne bőven,meg a sztori is "misztikus",de ettől függetlenül van 1-2 jó poén is benne,meg tényleg kalandfilmre sikeredett.

Lehet azért tetszett nekem ennyire,mert játszottam vele,meg amúgy is szertem az ilyesmit.

Szóval szerintem nem rossz!
Én úgy ültem be rá,hogy egy rakat szr lesz,s nagyon beadta,szóval csak ajánlani tudom. :)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.23. 22:48:37

Megnéztem a Prince of Persia The sands of time c. filmet a moziban.
Aki játszott a játékkal az szerintem nézze meg, nekem tetszett nagyon a film.
Persze azt le kell szögezni,hogy a valóságtól elrugaszkodott,tehát ilyen kaszkadőrmutatványok vannak benne bőven,meg a sztori is "misztikus",de ettől függetlenül van 1-2 jó poén is benne,meg tényleg kalandfilmre sikeredett.

Lehet azért tetszett nekem ennyire,mert játszottam vele,meg amúgy is szertem az ilyesmit.

Szóval szerintem nem rossz!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.23. 09:45:55

ozsimiki írta: /ami nem is magyarázat mindenre, sőt csak egy apró kis része,és minden mindennel összefügg szinte továbbra is/,viszont nagyon tud ez a sorozat. akit annyira nem zavar, nagyon fogja élvezni az összes többi évadot is, ahogy szép lassan a darabkák a helyükre kerülnek, és persze a rengeteg új kérdés felmerülése...
Én személy szerint a koncepciót csak a JJ Abrams-Lindelof által írt részekben látom, a szezononkénti többi 13at sztem úgy lehet a kukába dobni ahogy van

Most, ha belegondolsz, hogy h jön a kiválasztott dologhoz meg a jó-rossz harchoz az, h egy egész részt szenteltek annak , h Hurley megjavít egy Dharmás kisbuszt.
Az 5. évad végén Jacob megjelenése egyértelműen erőltetett volt, főleg ahogy hirtelen belekerült mindenki életébe, és több megoldás is azt sugallja h fogalmuk se volt az íróknak az első évad elején h hogyan adnak majd választ a kérdésekre


Ettől függetlenül végülis végignéztem, tehát rossznak semmiképpen nem mondanám, de számomra az első 2 szezon vt izgalmas, utána már csak a válaszok érdekeltek
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.23. 09:30:33

Éli könyve (Book of Eli):
Ennyit soha életemben nem ásítoztam egy filmen. Értem én, hogy mély posztapokaliptikus filmnek szánták, de ebből semmi nem jött le. Életszerűtlen volt Denzel Washington karaktere is a filmben. Nála volt a Biblia és lenyomott mindenkit már-már Bud Spenceres flegmasággal.

A jelenetek nagyon gyengék. Equilibrium feeling. A történet a zombikat kivéve baromira hasonlít a Legenda vagyok-ra. A végén szintúgy elmegy egy benépesített helyre.

A lényeg a lényeg. Felfogtam, megrágtam, lenyeltem, megemésztettem, de nekem akkor sem jött be. A végén pedig imádkoztam, hogy a csaj ne induljon el vissza, mert sejteti, hogy lesz folytatása...

10/5.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.19. 21:28:37

sjd írta:
Guardiola írta:
Vége lesz a Lostnak? Akkor lehet én is megnézem valahol a 3. szezon közepén megszakadt nekem :) Az az igazság, hogy úgy éreztem az első 5 rész volt erős, utána már nem tetszett annyira.
Az a mélypont utána már sztem sokkal jobb nem lesz (csak a szezonzárók), én is csak azért nézem mert érdekel a vége

Szal ha abba tudtad hagyni, akkor inkább ne folytasd
na-na. nézőpont kérdése, többen nem bírták megemészteni,h bizonyos irányvonal felé ment el a sorozat (direkt nem lövöm le,akik még nem látták) /ami nem is magyarázat mindenre, sőt csak egy apró kis része,és minden mindennel összefügg szinte továbbra is/,viszont nagyon tud ez a sorozat. akit annyira nem zavar, nagyon fogja élvezni az összes többi évadot is, ahogy szép lassan a darabkák a helyükre kerülnek, és persze a rengeteg új kérdés felmerülése...

no én személy szerint a LEGEGYEDIBB (és egyben majdnem LEGJOBB) sorozatnak tartom ami csak létezik, létezett eddig.

de hát ízlések és pofonok...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.19. 20:20:36

Guardiola írta:
Vége lesz a Lostnak? Akkor lehet én is megnézem valahol a 3. szezon közepén megszakadt nekem :) Az az igazság, hogy úgy éreztem az első 5 rész volt erős, utána már nem tetszett annyira.
Az a mélypont utána már sztem sokkal jobb nem lesz (csak a szezonzárók), én is csak azért nézem mert érdekel a vége

Szal ha abba tudtad hagyni, akkor inkább ne folytasd
Avatar
Pocs13
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:07:53
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 20:19:11

Nem tudom, hogy volt-e róla szó, de Chuckból berendelték a 4. évadot (13 rész biztosan lesz).
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.19. 20:18:30

ozsimiki írta:
fcbarca0827 írta: A fene... :roll: Jövőhéten befejeződik a Lost, a 24 és a Flashforward. Mind örökre. Nem marad sorozatom. :lol: Na jó a favorit folytatódik június 29-én. (Ments meg!) 8)
Chuck,House,Mentalista,Dexter,Két pasi meg egy kicsi(bár ebből már kevés lesz sajnos), HIMYM, ezeket én mind nézem továbbra is, kár,h többi megszűnik,de ez van. Lostnak mindjárt nézem felirattal a finálé előtti részét, jövő héten pedig dupla rész ott is, sőt 124perces lesz elvileg, mert hozzácsapnak még 20 percet állítólag 8)
Vége lesz a Lostnak? Akkor lehet én is megnézem valahol a 3. szezon közepén megszakadt nekem :) Az az igazság, hogy úgy éreztem az első 5 rész volt erős, utána már nem tetszett annyira. De így, hogy vége mikor időm lesz lehet megéri megnézni. De egyelőre még hátra van a Drót 4. szezon meg a Pacificnak is fele.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.05.19. 20:10:21

Hacsi - A leghűségesebb barát
Hát aki megnézi, és kibírja hogy ne pityeregjen el...annak gratulálok. :lol:
Fantasztikus film, mindenképp nézzetek meg. :wink:
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.19. 20:08:06

fcbarca0827 írta: A fene... :roll: Jövőhéten befejeződik a Lost, a 24 és a Flashforward. Mind örökre. Nem marad sorozatom. :lol: Na jó a favorit folytatódik június 29-én. (Ments meg!) 8)
Chuck,House,Mentalista,Dexter,Két pasi meg egy kicsi(bár ebből már kevés lesz sajnos), HIMYM, ezeket én mind nézem továbbra is, kár,h többi megszűnik,de ez van. Lostnak mindjárt nézem felirattal a finálé előtti részét, jövő héten pedig dupla rész ott is, sőt 124perces lesz elvileg, mert hozzácsapnak még 20 percet állítólag 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
szergoka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2007.04.03. 12:29:28

2010.05.19. 19:07:43

ozsimiki írta:
szergoka írta:Szeretnék egy sorozatot ajánlani a figyelmetekbe, amiről itt még nem nagyon olvastam.
A neve: Damages( A hatalom hálójában)
Glenn Close főszereplésével. Egy kérlelhetetlenül kegyetlen ügyvédnőt alakít benne aki ha kell átszeg minden szabályt, hogy az igazát bizonyítsa a jó cél érdekében.
Valami egészen zseniálisan alakítja benne ezt a karaktert, én leborulok a színésznői nagysága elött. Két évad jelent meg eddig magyarul, és egy angolul. Mesterien adagolja a sorozat az izgalmakat egészen az évad végéig és rengeteg csavar van benne, és a befejezése valami pazar.
Nagyon ajánlós.
Hali!

felkeltetted az érdeklődésem ezzel, ma végeztem az első évaddal, nagyon bejön nekem is.
héten túl leszek a 2. évadon is :D

egy kérdés:

szerinted miért akarta kinyíratni végül Allen-t? nekem ez nagyon nem tiszta, félt,hogy elpofázza az ügyvéd halálának előzményeit? hogy megzsarolták? másra nem igen tudok gondolni, elég kemény évadzáró volt...
Szia!
Végre valaki, már azt hittem elsikkad az ajánlásom :D
Nos a kérdésedre a válasz az, hogy én sem emlékszem pontosan, de valami olyasmi amit írtál. A Második évad vége véleményem szerint még ütősebb lett, pedig a 24 után azt hittem már jobb nem jöhet fordulatokban. Glenn Close egy Istennő, tehetségét tekintve,valamint a karaktere telitalálat, viszont nőként Allen verhetetlen, főleg a második évadban virágzott ki nőiességében :D . Azt hiszem nem sokat kellene kérlelnie. :), és még feleségül is venném.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.19. 19:06:37

miihii írta:
bence-barca írta:
miihii írta:Úgy hírlik,h befellegzett a Hősöknek...
Állítólag nem kaptak zöld utat az 5. évadra,de azért egy 2-3 órás lezárást terveznek még.
Én úgy tudom, 13 részesre fogják megcsinálni az utolsó évadot.
Hmm,érdekes...
Vmelyik sorozatokkal foglalkozó oldalon egy rövidhírben olvastam,de azt már nemtom melyiken.
Na,mindegy,akkor majd később kiderül,h tudunk e hősködni a továbbiakban :wink:
a Hősöket kinyírták, film viszont tényleg lesz a végére

és nagy sajnálatomra a Flashforward se vt hosszú életű :cry: :cry: :cry:
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.05.19. 18:52:25

ozsimiki írta:24. 8.évad 22.rész:

(direkt nem raktam most napszemcsis smilet, pedig elfért volna egy kettő :lol: )
Köszi! A mostani szmájliaidat nem is tudtam mire vélni. 8) :lol: Ez a rész nagyon vad volt. Reméltem, hogy Logan elnök végre-valahára meghalja magát, de mégse. Viszont a végén a poloska nagyon ütött. Az elnök úr, már másodszor lett megszívatva poloskával a sorozat alatt. Nem tanul a hibájából. :lol: Subarov elnököt, meg eddig bírtam, mondom: "hé végre egy rendes orosz, erre... ejjj..." :lol: Na, még 2 rész aztán a 24 bezárja kapuit, várom a következő epizódot.

utolsó két rész, egy részben lesz, azaz dupla résszel búcsúzik a sori :) már jövő héten azt hiszem :cry: Ozsi


A fene... :roll: Jövőhéten befejeződik a Lost, a 24 és a Flashforward. Mind örökre. Nem marad sorozatom. :lol: Na jó a favorit folytatódik június 29-én. (Ments meg!) 8)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.05.19. 19:13:21-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2010.05.19. 09:25:45

Köszönöm Talma!
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.05.19. 09:02:01

Dantes: én láttam belőle anno pár részt, de sajnos nincs meg. Egy torrent oldalon kértem miattad, hátha valaki teljesíteni tudja (~115.000 emberből csak meg van egynek:)).


Sorozatok terén: Lost, Gossip Girl, The Vampire Diaries, The Pacific. Ezeket favorizálom. The Vampire Diaries-nek hihetetlen jó sztorit találtak ki véleményem szerint, izgalmas kis sorozat. Gossip Girl már régebb óta megy. Lost pedig Lost, nem kell kommentálni különösebben.

Filmeket ritkán nézek, legutóbb Avatar, amit megnéztem, 10/10.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2010.05.19. 08:48:13

Sziasztok!

Régebben nagy kedvencem volt a Fraser és a farkas c. sorozat.

Sajnos hiába kutattam utána nem sikerült fellelnem...pedig szívesen megnézném ismét.

Nagyon megköszönném ha Valaki esetleg ötlettel/tippel tudna segíteni abban, hogy hol/honnan tudnám - természetesen magyar szinkronnal - megszerezni.

D.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.19. 01:32:26

Most néztem meg a Kick-ass című filmet.
Óriási meglepetés volt nekem , mert nem is hallottam róla eddig , de iszonyatosan hangulatosra sikerült, főleg a zenéket nagyon jól váltogatták össze...

Év kellemes meglepetése eddig!!!
Válasz küldése