Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2010.10.22. 09:25:23

P.U.Y.O.L. írta:
sjay írta:Egyébként valakinek tetszik még rajtam kívül a Nem vénnek való idék? :roll:
Azért nem vagy egyedül. 8) Még ha nem is 10/10 nálam, de nekem tetszett, csak már rég láttam és nem tudnám felidézni az egészet. Majd sort kerítek rá a közeljövőben, hogy újra meglessem.
hát nekem életem egyik legsz@rabb filje volt!!! nem bántásból, de egyszerűen nem értettem mi akar ez lenne! Utánna napokig gondolkodtam, hogy 1. hogy kapott ez Oscart, 2. Javier Bardem meg kb. 4szer szólal meg, szóval hogy kapott ezért Oscart

Na azóta nem nézek meg FELELŐTLENÜL olyan filmet amit az Oscaron nagyon nyomnak!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.22. 06:25:32

Machete 10/9.

Azért 9 mert nem 10. Jó film volt nagyon! :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.22. 00:04:38

sjay írta:Egyébként valakinek tetszik még rajtam kívül a Nem vénnek való idék? :roll:
Azért nem vagy egyedül. 8) Még ha nem is 10/10 nálam, de nekem tetszett, csak már rég láttam és nem tudnám felidézni az egészet. Majd sort kerítek rá a közeljövőben, hogy újra meglessem.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.21. 18:48:46

sjay írta:Egyébként valakinek tetszik még rajtam kívül a Nem vénnek való idék? :roll:
Én elég nagy filmnéző vagyok, de nekem nagyon nem. Voltak benne tényleg jó részeg, de nekem már az se tetszett, ahogyan Woody Harrelson-nal elbántak. :D Nagy rajongója vagyok. De komolyan nem jött be, túl hosszú, túl gagyi a történet. Nem, nem és nem. 10/6.

Most nézem a Machete-t. 40 perc van hátra, eddig nagyon üt! :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.10.21. 18:03:25

sjay írta:Egyébként valakinek tetszik még rajtam kívül a Nem vénnek való idék? :roll:

összességében sajna nem,de vannak részei amik igen. elég vontatott és lassú nekem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.10.21. 17:28:00

Egyébként valakinek tetszik még rajtam kívül a Nem vénnek való idék? :roll:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.10.21. 17:21:38

messideco írta:Lassan, talán még ma végzek a Spartacus első évadjával. Nagyon jó a sorozat, kíváncsian várom a végét. Valakinek tetszett még közületek?
Hogy a viharba ne tetszett volna?! :D :wink:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.21. 17:19:31

Lassan, talán még ma végzek a Spartacus első évadjával. Nagyon jó a sorozat, kíváncsian várom a végét. Valakinek tetszett még közületek?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.20. 14:01:20

Charlie írta:Chuck,

Hát ez a rész nagyon komoly volt, voltak jópofa jelenetek. Amikor Morgan próbálta feléleszteni Caseyt, belekezdett a mondandójába, hogy felpattant Casey szeme :D A végén meg amikor mondja neki "...ha összetöröd a szívét, akkor én összetöröm mindened..." :D Fura fejlemények Chuck anyukájáról, érdekes lesz, hogy mi is az igazság.
C.
sztem is nagyon jó rész volt (ismét 8) ), Casey beszólásai néha kegyetlenül ütnek, pl:

-Have you ever seen The A-Team?
-I was The A-Team. :lol: :lol:

igazán érdekes lesz egyszer Casey-t após szerepben látni :D
Morgan egy idióta, de úgy tűnik, h "meg kellett halnia", h sikerüljön elfogadtatnia magát :D
a végén de rendesek voltak, h berakták azt a telefonhívást... :)
a következő részben már ugye visszatér a terminátor-ölő anyukája :P


jah és egy nagyon jó hír a Chuck-fanoknak: annyira jól alakult a nézettség, h berendeltek +11 részt, így a 4. évad 24 részes lesz :!: :!: :!:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.20. 13:56:38

Chuck,

Hát ez a rész nagyon komoly volt, voltak jópofa jelenetek. Amikor Morgan próbálta feléleszteni Caseyt, belekezdett a mondandójába, hogy felpattant Casey szeme :D A végén meg amikor mondja neki "...ha összetöröd a szívét, akkor én összetöröm mindened..." :D Fura fejlemények Chuck anyukájáról, érdekes lesz, hogy mi is az igazság.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.10.19. 22:24:18

Fókuszban ma is volt,meg lesz csütörtökön is. Ráncokat és +súlyt eltekintve tök ugyanolyan mint anno :D

Szomszédok is lesz a Showderben, bár Németh Kristóf aztán marha meghatározó volt anno benne,h neki is ott kell lennie :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.19. 20:17:28

Új Predator film nálam egyszer vagy kétszer nézhető kategória lett sajna csak, pedig elmentem az első adásra a moziba annyira vártam. Arnoldos rész a legjobb még mindig, hangsúlyozom, hogy nálam. Pont ment valamelyik nap az HBO-n késő este, komoly volt sokadjára is.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.19. 20:10:50

Törvénytisztelő állampolgár?
Még annó láttam feliratosan, asszem meglesem szinkronnal is majd. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.10.19. 20:09:20

Most néztem meg a The Expendables-t a moziban. Nem rossz film, sőt. De nálam akkor is a Predators az év akció filmje 8)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.10.19. 20:00:11

Na én is meglestem. Nagyon tetszett, de jobb befejezést is el bírtam volna képzelni. 10/9 :D
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.10.19. 18:18:35

Ilúvatar írta: Bár én teljesen más végére örültem volna. Hogy ott robban az a bomba ahová rakta utoljára. Mert így teljesen kerek lett volna a film, hogy ő győzött.
és azok után még jött volna az ügyvéd csávó meg a családja, mégha nem is halnak meg, csak a csávóra kicsit ráijesztett volna v vmi, full kiégetés :)...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.10.19. 17:40:22

soadroli írta:Törvénytisztelő polgár. Úgy hallottam nagyon jó film, valaki véleményt? :D
Nekem is tetszett a film, sőt kifejezetten ajánlom. Buttler urat csípem nagyon :)

Bár én teljesen más végére örültem volna. Hogy ott robban az a bomba ahová rakta utoljára. Mert így teljesen kerek lett volna a film, hogy ő győzött.
KépKép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.10.19. 17:29:54

soadroli írta:Törvénytisztelő polgár. Úgy hallottam nagyon jó film, valaki véleményt? :D
épp tegnap néztem meg, és hát a vége annyira nem tetszett(lehetett volna még húzni+elnéztem volna még pár órát) de pozitívum ezzel kapcsolatban, h nem annyira sablon a vége csakhát a Stockholm szindróma... :) 10/8 minimum

Knight And Day aka. kéjjel-nappal
Kicsit túl lett gyúrva az akció benne, de egy könnyed, párhelyen mosolygós filmnek elmegy. 10/6

Láncra vert igazság
Egy picit eltúlozták a filmet*, de nem tudom eldönteni igazából, hogy most tetszett-e vagy sem. Aki szereti a politikai botrányos leleplezős filmeket, annak ajánlom. *csak egy évig volt bent a nő, oszt apu máris félre túrogat és nem képes felfogni, hogy azé nem mondja el a bige a forrása nevét, hogy neh őt is bezárják, a gyerek meg megy a lőcsbe? hagyjuk már, ha ennyit nem bír ki egy kapcsolat...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.10.19. 17:08:17

Most néztem meg a nagy sebbel-lobbal Amerikában beharangozott Szupercsapatot és meg kell h mondjam óriásit csalódtam a filmben az akció jelenetek hatalmas blama az egész a filmben jól el vannak helyezve de a kivitelezés hagy kívánni valót maga után és nem is keveset.

Lehet h látványosak pl a hajós jelenet de nekem nagyon nem tetszik h ennyire látványosan használták a számítástechnika nyújtotta előnyöket,nekem emiatt a filmben az akció jelenetek egy számítógépes játékra hasonlítottak inkább mint egy filmre

Összegzés képen 6/10-et adnék a filmre
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.19. 15:50:18

Ozsi,

Ez egy hülye szóhasználat tőlem ez az INASozás. Nem az "inas szakmára" kell gondolni hehe. Valami majmot is látok az utcán, akkor: " nézd már, de gizda az inas"

Zavaros kissé, de remélem érthető :D Szóval ez az én meg a környezetem szóhasználata, hülyesége.

C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.10.19. 15:44:46

Törvénytisztelő polgár. Úgy hallottam nagyon jó film, valaki véleményt? :D
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.10.19. 15:36:38

Ilúvatar írta:
Forcabarca8 írta:ötletek kellenének:
vmi überromantikus film kellene nekem. de ne az legyen a lényeg,h csak úgy csepeg a nyál,hanem legyen azért értéke is. pl: Angyalok városa az egyik kedvencem (de aki látta,tudja,h miért nem ezt akarom,amikor romantikázni kéne.. nem is tudom,az Igazából szerelem az tetszett még, az 50 első randi se rossz szvsz. De tényleg,akinek van ötlete,kedvence,az ossza már meg velem,pls :oops: :roll:

köszi :wink:
Hét élet

ez inkább ilyen dráma/romantika vegyítve
Hát nemtudom...
Én abszolút nem ajánlanám csajozáshoz ezt a filmet.Bár nem írta a kollega,de gyaníthatóan nem magában akar romantikázni :P Túl sok benne a dráma és annak jellege miatt nem érzem találó választásnak.Aztán ízlések ugye...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.10.19. 08:27:29

Forcabarca8 írta:ötletek kellenének:
vmi überromantikus film kellene nekem. de ne az legyen a lényeg,h csak úgy csepeg a nyál,hanem legyen azért értéke is. pl: Angyalok városa az egyik kedvencem (de aki látta,tudja,h miért nem ezt akarom,amikor romantikázni kéne.. nem is tudom,az Igazából szerelem az tetszett még, az 50 első randi se rossz szvsz. De tényleg,akinek van ötlete,kedvence,az ossza már meg velem,pls :oops: :roll:

köszi :wink:
Wicker Park.
Egyik kedvenc romantikus filmem és szerintem abszolút nem csöpögös.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.10.19. 02:33:48

Charlie írta:Dexter,

Úgy látom 2 főszál lesz ebbe az évadba, az egyik Quinn nyomozása Dex után, a másik pedig,ha jól értelmeztem(jól értelmeztem?), hogy az inas akit megölt a csaj szemeláttára annak vannak még társai? "Mellékszálként" pedig itt van a mittomén milyen muerte utáni nyomozás hehe. Persze ezek az én hülye meglátásaim csak, érdeklődve várom a további fejleményeket a későbbiekben.C.
ezek nem hülye meglátások,ezek eddig tények :), amúgy már az előző résznél meg akartam kérdezni,hogy miért inasozod Boyd-ot? :D dögszállító volt, honnan ez az inas? vagy valamiről lemaradtam? :D nagyobb durranást vártam a résztől, Quinnt szépen félreállították,de ki fogja deríteni a végére,az biztos, remélem közben Deb miatt főleg, nem fog nagyon bezavarni:D Köv részekben pedig megnézhetjük hogy kutatja fel Boyd társait Dex,és végzi ki...bár tuti lesz pár csavar.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése