Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.10.17. 00:28:10

kennyke04 írta:
Cali írta: Szóval. Igaz történet elvileg. Arról szólt, hogy egy kis srácot elrabolt egy csávó, befestette a haját feketére, aztán a sajátjaként nevelte. Az első közös élményük talán az volt, hogy a gyereket beküldte egy boltba, hogy vegyen neki cigit. A srác bement, nem akarták kiszolgálni, de azt mondta, hogy az apjának lesz ajándékba... Az öreg csókával felnő a gyerek, és akkor jön rá, hogy mi is történt vele valójában, mikor újra elrabol az "apja" egy srácot, és neki is befesti a haját stb... Akkor elmenekül az új gyerkőccel, bírósági per indul, ahol kiderülnek elég mocskos dolgok az együtt töltött időkről. 2 részes volt, ebben is biztos vagyok.
Ezt nem vágod véletlenül? Vagy ha te nem, akkor valaki más? :)
nem ebbe van, amikor a srác az ágyon nézi a tv-t közbe a fószer egy örömlánnyal szórakozik, majd szól a srácnak h jöjjön ő is?
Fogalmam sincs, hogy volt-e benne ilyen. Amit leírtam, csak arra emlékszem... De ettől függetlenül bedobhatod a tipped! ;)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2012.10.16. 18:56:57

Cali írta: Szóval. Igaz történet elvileg. Arról szólt, hogy egy kis srácot elrabolt egy csávó, befestette a haját feketére, aztán a sajátjaként nevelte. Az első közös élményük talán az volt, hogy a gyereket beküldte egy boltba, hogy vegyen neki cigit. A srác bement, nem akarták kiszolgálni, de azt mondta, hogy az apjának lesz ajándékba... Az öreg csókával felnő a gyerek, és akkor jön rá, hogy mi is történt vele valójában, mikor újra elrabol az "apja" egy srácot, és neki is befesti a haját stb... Akkor elmenekül az új gyerkőccel, bírósági per indul, ahol kiderülnek elég mocskos dolgok az együtt töltött időkről. 2 részes volt, ebben is biztos vagyok.
Ezt nem vágod véletlenül? Vagy ha te nem, akkor valaki más? :)
nem ebbe van, amikor a srác az ágyon nézi a tv-t közbe a fószer egy örömlánnyal szórakozik, majd szól a srácnak h jöjjön ő is?
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.16. 17:21:15

rohadjak meg ha befejezem a harry pottereket (:D) ujra megnézem a blade runnert :D

valahogy ugy érzem adnom kell neki még egy esélyt, hátha. ennyi kijár neki :D

amugy nagyon egyedi hangulatu film, de engem sem a megvalositas, sem a tema nem fogott, ezért írtam, hogy olyan lényeges kulonbség nem lehet a verziok között.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.16. 17:11:31

visca el barca írta: igen.
az illuziot h ez egy jó film.
:D
A véleményeket ismerem, de csakazértis. 8)
A verzióval kapcsolatban merült fel igazán a kérdés, mivel az Apokalipszis most kapcsán már láttam eléggé vérre menő vitákat rendezői/ nem rendezői kérdéskörben.
(És abból is csakazértis megnézem majd a rendezőit)
Ja meg Donnie Darko kapcsán olvastam imdb-n, hogy a rendezőit meg ne nézze senki, mert csak elront mindent.
Viszont akkor köszönöm, eszerint nagy különbségekre ne számítsak.

szerk.: teljesen más: ma tudtam meg, hogy a Flixster (és így a Rottentomatoes is) a Warner Bros. tulajdonában van :shock: :shock: Azért ez egy kicsit durva :shock:
(persze véletlenül sem feltételezem, hogy esetleg teljesen irracionális módon más stúdiók filmjeit lehúzzák, míg a sajátjaikat felértékelik, á dehogy...)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.16. 17:04:50

sjd írta:Valaki látta közületek a Blade Runner 1997-es final cut-ját? Mostanában gondolkodtam, h meg kéne végre már nézni a filmet, és a gépen ezt a verziót találtam. Fogok veszíteni vele valamit?
igen.
az illuziot h ez egy jó film.
azon kevés klasszikusok egyike, amire nagyon későn kerítettem sort, kb két évvel ezelőtt néztem meg (az eredetit), és nekem óriási csalódás volt. nem is tudom okozott e már ekkora csalódást film. az hogy melyik verziot nézed, sztem teljesen mind1, az utobbiban tudtommal van egy pár plusz jelenet meg egy kis technikai ujitas, de a történethez, élményhez tul sokat nem hinném h hozzáadna.

egyébként pedig:

"Ridley Scott kultikus sci-fije számos alkalommal lett újravágva. Az 1982-ben mozikba kerülő Szárnyas fejvadászon a forgalmazó sok (azóta is vitatott) módosítást hajtott végre, többek között megváltoztatta a befejezését. 1990-ben vetíteni kezdték a film eredeti verzióját "rendezői változat" néven, ám Ridley Scottnak elfelejtettek szólni erről. Az ő jóváhagyásával készült "igazi rendezői változat" végül 1992-ben került a mozikba. A rajongók elégedettek voltak vele, Ridley Scott azonban úgy érezte, idő és pénz hiányában továbbra sem tudta úgy elkészíteni a filmet, ahogy eredetileg szerette volna. A 25. évfordulóra időzített "végső változat" tehát biztosan dobogós lenne "a filmtörténet legtöbbször újravágott filmje" versenyen. "
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.16. 17:00:10

Valaki látta közületek a Blade Runner 1997-es final cut-ját? Mostanában gondolkodtam, h meg kéne végre már nézni a filmet, és a gépen ezt a verziót találtam. Fogok veszíteni vele valamit?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.16. 16:58:49

Taken 2

Nekem az 1. rész nagyon bejött, de sejthető volt, hogy a 2. már nem fogja ugyanazt a színvonalat hozni, sajnos igazam is lett, de azért 1x bőven nézhető volt. Elsőben sokkal több feszültség volt, itt meg teljesen kiszámítható volt a történet. Neeson még mindig jó, de a lánya irritált.

Kb. ugyanazt éreztem, mint a Másnaposok 1. - Másnaposok 2. esetében.

Ha lesz 3. rész, akkor remélem az ufo-k rabolják el őket vagy pedig kiderül, hogy a csajszi barátjának a nagyapja albán volt.

7/10

Azt még elnézem, hogy a kiscsaj, akit meghúztak vezetésből, úgy vezet egy tök ismeretlen nagyvárosban, mintha ő lenne Loeb, de az milyen már, hogy a kedves albán maffiózók az elrablás előtt még nyugodtan végignézik, hogy Mr. Mills felhívja a lányát, tiszta jó arcok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.16. 14:50:33

Faust írta:Szemfog
(Kynodontas, 2009)
Pedig sztori alapján érdekesnek hangzik, egyszer lehet meglesem majd.

És pillanatokon belül útjára indul az Alien maraton, filmek a gépen, úgyhogy kezdem is az 57-es utassal. (vagy 8-as? :lol: )
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.16. 13:51:38

Szemfog
(Kynodontas, 2009)


Az első görög film, amit láttam életemben, és valószínűleg az utolsó is. :lol: Cannes-ban díjat nyert, és Oscarra is jelölték a legjobb külföldi film kategóriájában, ami a témáját tekintve több, mint meglepő (ebből kiindulva az, hogy nem nyert, már kevésbé). Mer' az elég súlyos.

Egy kiváló egzisztenciával rendelkező, háromgyermekes család életébe nyerünk betekintést, ahol a szülők, különösen az édesapa, megdöbbentően szigorú szempontok szerint nevelik 18 év körüli gyermekeiket. A két lány, és a fiú teljesen elszigetelve élnek a külvilágtól, még soha nem hagyták el házuk kapuját, fogalmuk nincs, odakinn milyen világ van, nem olvashatnak könyveket, újságokat, a tévében is csak a kertben készült családi videókat nézhetik, szellemileg 5-6 éves korabeli gyerkőcök szintjén vannak. Az apa vaskézzel tart rendet, de amint az megszokott, semmi nem tarthat örökké...

Azt kell hogy mondjam, a téma roppant...mély, és hálás, azonban a film nem túlzottan meggyőző. Hiába a családon belüli erőszak naturalisztikus bemutatása (már-már Pasolini szintjén), hiába a félelmetesen torzult jellemek, és szimbólumok, az egész film bántóan felszínes és banális, emellett a cselekmény szinte teljes hiánya miatt rendkívül unalmas is.

Egyetlen dolog kiemelendő, mégpedig a színészi játék: a színészek rémisztően hitelesek, a fiatalokból konkrétan teljesen kinéztem, hogy a való életben is debil bábúk, akik az apjuk akaratának vannak alárendelve.

Többet nem nagyon tudok írni, nálam eléggé mellément a cucc, pedig nagyon sok kérdést felvet, és a témából egy igazán megrendítő erejű drámát lehetne kihozni - ez most nem sikerült. Eredetileg négyfelet szántam neki, de a különleges íze, valamint pár emlékezetes/jól eltalált jelenet miatt megkapja az ötöst.

5/10
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.10.16. 03:18:38

Az érdeklődésemet is felkeltette a film, remélem érkezik válasz rá :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.15. 23:26:14

Hú, a Cali-féle nekem nagyon rémlik, de ha pisztolyt fognak a fejemhez, akkor se mondom meg, melyik filmről lehet saw.

Enter the Void meg pfühühüű, kikúrt zseniális. :)
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.15. 23:12:27

Cali, ezzel megfogtál lövésem sincs. :? Pedig még guglin is próbálkoztam, de semmi.

Amúgy ilyen filmek kvízeket lehetne ám csinálni nyugodtan. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.10.15. 22:37:38

REMY írta:Enter the Void
láttam már, de annyira mély nyomokat nem tudott bennem hagyni. nem bírt lekötni, 3 nap alatt néztem végig. néha kinyomtam, mondom ez nem érdekel, majd hosszas agyalás után -mi jöhet ezután, miért volt ez?- újra folytattam, majd megint meguntam 5 perc alatt. a vizuális effektek rendesen oda lettek téve, néha még sok is, pl. az elején a sok vibrálás...(ezúton is nem ajánljuk epilepsziára hajlamos embereknek, itt tuti rosszul lenne).

lehet rászánom magam, és megnézem újra. egészében, figyelve. :)
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.10.15. 22:37:13

Lui, látom te nagyon jó vagy ebben a kitalálósdiban! :D
Lenne még egy film régről, amit egyszer láttam, de fogalmam sincs, hogy mi volt az. A történetre nagyjából még emlékszem...
Szóval. Igaz történet elvileg. Arról szólt, hogy egy kis srácot elrabolt egy csávó, befestette a haját feketére, aztán a sajátjaként nevelte. Az első közös élményük talán az volt, hogy a gyereket beküldte egy boltba, hogy vegyen neki cigit. A srác bement, nem akarták kiszolgálni, de azt mondta, hogy az apjának lesz ajándékba... Az öreg csókával felnő a gyerek, és akkor jön rá, hogy mi is történt vele valójában, mikor újra elrabol az "apja" egy srácot, és neki is befesti a haját stb... Akkor elmenekül az új gyerkőccel, bírósági per indul, ahol kiderülnek elég mocskos dolgok az együtt töltött időkről. 2 részes volt, ebben is biztos vagyok.
Ezt nem vágod véletlenül? Vagy ha te nem, akkor valaki más? :)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.15. 22:19:41

Enter the Void

Függönyök behúzva, redőny leengedve, így a sötétség elnyelte a szobát. Ezek után már csak a filmet kell elindítani, hogy kezdetét vegye az utazás egy másik dimenzióba...

A rendező, Gaspar Noé egy brutális filmet alkotott, melyet csak a legbátrabbak tudnak végignézni. Ezt a filmet utálni vagy szeretni lehet, a köztes állapotot nagyon nehezen tudom elképzelni. Azok a nézők, akik szeretik a nehezen emészthető filmeket, azoknak könnyedén nyújthat egy felejthetetlen élményt ez a hihetetlen atmoszférával rendelkező alkotás. (persze kivételek mindig vannak)

A filmet szinte lehetetlen bármilyen műfajba is besorolni, de úgy érzem pont ez miatt lett egy egyedi alkotás. Nagyon kevés ehhez hasonló film van, úgyhogy egyszer mindenképp érdemes megtekinteni. Maga a story se egyszerű.
Egy drogokkal kereskedő kamaszt (Nathaniel Brown), meggyilkolnak Japánban, majd szellemként visszatér, hogy a nővérére (Paz de la Huerta) vigyázzon. A két fiatalnak hányattatott sorsa volt, ezáltal az egyikük a droghoz a másikuk a szexhez nyúlt. Mindkettejüknek az életét egy szörnyű tragédia pecsételte meg....

Mint mondtam a történet nem egyszerű, melyet az időbeli ugrások még jobban megnehezítenek, ráadásul a legtöbb esetben párbeszédek sincsenek a filmben. A beszéd helyett a képek mesélnek, így sokkal vizuálisabban kell értelmeznünk a mondanivalót. A képek általi beszédet utoljára a Sátántangó című filmnél éreztem ennyire erősnek. Elképesztően beletudja élni magát, így a néző a filmbe.

A film egyik legnagyobb erőssége az operatőri munka volt. Remekül beállított képeket kaptunk és a filmet ezáltal teljesen magunkévá tudhattuk. Olyan volt, mintha tényleg ott lettünk volna. Mi voltunk a +1 szereplő a filmben.
Ezek mellett az elnyújtott snittek is fantasztikusak voltak, bár a film második felében kicsit leültette nálam a cselekményt. De úgy gondolom ez egyáltalán nem volt vészes dolog.

Amiről még illik beszélni, az a zene és színészek. A zenét remekül eltalálták és nagyot tudott dobni a film hangulatán. Viszont, hogy tényleg egy minőségi mozit kaphassunk, kellettek a bevállalós színészek is. Nem egy olyan jelenet volt, ahová oda kellett magukat tenni. De szépen megoldották, úgyhogy piros pont jár nekik.

Úgyhogy összességében azt kell mondanom, hogy remek élményt nyújtott a film. 8,5/10


Miután megnéztem az Enter the Voidot, úgy éreztem, hogy jobban meg kell ismernem Noé munkásságát, így megtekintettem a Lóhús című filmjét.

Lóhús

Gaspar Noé is, mint sok más rendező a rövid filmekkel kezdte karrierjét. A leghíresebb ezek közül a Lóhus volt, melyet 1991-ben rendezett.
Azt nem mondom, hogy hátast dobtam tőle, de látszott a filmen a sajátos stílusa + az operatőri munka, melyet az Enter the Voidban is láthattunk. Persze még nem olyan kifinomultan.
A film eléggé morbid és megrázó képekkel teli alkotás. Mindjárt az elején megbotránkoztatja a nézőt, úgyhogy itt a néző eldönthető, hogy kinyomja a filmet vagy folytatja. A későbbiek során már nem lesz annyira erős a film, de egy bizonyos szintet még mindig fent tud tartani. Egyszer érdemes neki ülni, hisz csak 40 perces az egész. Akinek erős gyomra van az tegyen vele egy próbát. 6/10

Úgy érzem érdemes volt megtekinteni ezt a két filmet, mert egy nagyon érdekes rendezőt ismerhettem meg Gaspar Noé személyében.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.15. 20:14:28

TT írta:+ nekem is van egy film, amit már évek óta keresek. amire emlékszem belőle, hogy egy apuka autóval nekihajt a fának és meghal, a lelke pedig átvándorol a család kutyájába. majd próbál üzenni a feleségnek és a gyerekeknek, és elvileg a nő rá is jön, hogy az a férje. a végén ha jól emlékszem a kutya is meghal, aztán meg mókus lesz (??). a szívszorító filmek körébe sorolnám talán...
már régóta letettem arról, hogy megtalálom, lehet el is torzult bennem az egész film. kb. 10 éve ha láttam. :?
Ez viszont 100%, hogy a Kutyavilág lesz, meg volt anno vhs-en, én is láttam párszor.

http://www.imdb.com/title/tt0113089/
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.15. 19:51:00

Frankenstein menyasszonya
(Bride of Frankenstein, 1935)


Ez sem volt hosszabb az első résznél, így "beszorítottam" a mai napba. Mókás csemege, szinte minden szempontból jobb, mint az elődje, technikailag, történetileg is kidolgozottabb. Egyedül a színészi játék zavart, itt már megjelenik a régi filmekre jellemző hihetetlenül irritáló túljátszás, túlzott hanglejtések, mimika. Borzalmas.

Ettől eltekintve jó kis cucc, ha tudja az ember értékelni az ilyesmit. Maga a monszta sokkal többet szerepel, ami nagyban növeli a film nézhetőségi faktorát, Karloff hatalmas arc volt.

Azért a többi rész már nem érdekel túlzottan, de hátha egyszer... :)
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.10.15. 14:59:57

Cali írta:
Ilyen nekem is van egy filmmel kapcsolatban. Valami olyasmiről szólt, hogy egy aszteroida lezuhant a földre, amihez egy tag hozzáért és elkapott vmi fertőzést, és azt érintkezéssel tovább adta, így kb az ?egész föld? megfertőződött, kivéve egy két embert. Plusz a végéről van még egy jelent, ami halványan dereng. Az a pasas, aki először megfogta a kőzetet, az lett a mutánsok vezére és levetette a bőrét... :D
Álomcsapda?


+ nekem is van egy film, amit már évek óta keresek. amire emlékszem belőle, hogy egy apuka autóval nekihajt a fának és meghal, a lelke pedig átvándorol a család kutyájába. majd próbál üzenni a feleségnek és a gyerekeknek, és elvileg a nő rá is jön, hogy az a férje. a végén ha jól emlékszem a kutya is meghal, aztán meg mókus lesz (??). a szívszorító filmek körébe sorolnám talán...
már régóta letettem arról, hogy megtalálom, lehet el is torzult bennem az egész film. kb. 10 éve ha láttam. :?

OLLÉÉÉÉÉ, KÖSZ LUIIII 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2012.10.15. 20:20:35-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.15. 14:56:58

REMY írta:A Dűne volt életem egyik legrosszabb filmje. Mai napig, ha rágondolok a hányinger kerülget. Hihetetlenül rossz.
Akkor ezek szerint a 2014 -es film is hányinger lesz? ;)

A Herbert Dűne sorozat könyve baromi jó. Kétszer olvastam végig.

A feldolgozások tényleg ultragyagyik lettek, főleg a David Lynch Dűnéje... Az tényleg nagyon rossz film :) A minisorozat nem volt vészesen rossz, csak nagyon ordított belőle az alacsony költségvetése és a szereplők gyenge színészi játéka.

Úgyhogy a 2014 -es durrani fog szerintem, mert eddig nem készült róla film komoly költségvetéssel, plusz szerintem jó nevű rendező fog rendezni majd.
KépKép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.15. 14:25:32

Deus írta:http://www.imdb.com/title/tt1160419/

http://www.movieweb.com/movie/dune-2012



Láthatáron a Dűne film! 2014 -ben várható a megjelenése. két év... öcsém... :x
A Dűne volt életem egyik legrosszabb filmje. Mai napig, ha rágondolok a hányinger kerülget. Hihetetlenül rossz.
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2012.10.15. 13:53:57

van egy film aminek nem tudom a címét meg csak annyira emlékszem,h ké vagy három srác betörnek egy házba ahol gyerekeket tartanak fogva a pincében és az egyik gyerek kiszökött és a ház falaiba él és a családnak a lánya eteti a kis fiút.Meg még annyira emlékszem,h a csávó fekete bőr ruhában van és van egy Rottweiler-je van és úgy hal meg a kutya,h a gyerek után megy a falak közé és egy tüskés csapda megöli
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.15. 11:25:03

http://www.imdb.com/title/tt1160419/

http://www.movieweb.com/movie/dune-2012



Láthatáron a Dűne film! 2014 -ben várható a megjelenése. két év... öcsém... :x
KépKép
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.10.15. 10:50:22

Közben nekem is eszembe jutott még pár ilyen:

Időzsaru
Fortress
Conan, a barbár
Vörös szonja
A légy
Jumanji
A pusztító
Ez volt még hatalmas kedvenc!
- Megdöglesz Spartan!
- Nem mondtad, hogy Simon szól.
:D

Szerk.: Kössz Gergő, tényleg ez az! :D
Szerk2.: 1000! :mrgreen:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.10.15. 10:46:46

Cali írta:
Ilyen nekem is van egy filmmel kapcsolatban. Valami olyasmiről szólt, hogy egy aszteroida lezuhant a földre, amihez egy tag hozzáért és elkapott vmi fertőzést, és azt érintkezéssel tovább adta, így kb az ?egész föld? megfertőződött, kivéve egy két embert. Plusz a végéről van még egy jelent, ami halványan dereng. Az a pasas, aki először megfogta a kőzetet, az lett a mutánsok vezére és levetette a bőrét... :D Ha jól emlékszem két részben adták le, és nagyon egyszerű címe volt, de nem jut eszembe sehogy. Valakinek ötlet? :D
Invázió lesz ez :D
http://www.filmkatalogus.hu/Invazio--f1203
Ezt még könyvbe is elovastam anno annyira érdekelt :)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.10.15. 09:44:39

Nekem a Támad a Mars! ilyen, esetleg emlékszik rá valaki? :D Fertelmesen nagy hülyeség, a marslakók feje szétrobban a zenére, meg minden... :lol: A másik ilyen nekem is a Tremors volt, emlékszem tisztán még mindig arra a részre, amikor a seriff irodájában vagy nem tudom már hova, de a falon keresztül bement az egyik ilyen szörny és rommá lőtték mindenféle karabéllyal, magnummal, mindennel... :D

Amiért éltem-haltam, az a Mortal Kombat volt, ill. nagyon bírtam még a Pusztító című filmet is. :)

Nekem is van valahol az emlékeimben egy film, aminek nem tudom a címét, de emlékszem egy jelenetre. Valahol X. emeleten lehetett talán valami gyilkosság, nem tudom mi volt az előzmény, de volt benne egy hosszú hajú pali, aki levette a cipőjét és berakta a lábát a piszoárba, és arra ráhúzta a vizet, aztán meggyújtott egy cigit... Csak ez maradt meg bennem, ez a kb. 10 mp, de ez igen élesen. Azt tudom, hogy féltem, amikor kis koromban néztem, meg valahogy annyira sötét és abszurd volt az egész, hogy beleégett a memóriámba. Tippek? :D
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése