Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2021.07.17. 06:45:37

Megnéztük a Black Widow-t. A film eleje szerintem rendben volt. Egy nagyrész földhöz ragadt sztorinak tűnt, ami jó ötlet lett volna. A humor mondjuk okés volt, bár semmi extra. Ha olyan maradt volna a film, elégedett lennék. A film utolsó felvonása viszont nevetségesen gyenge. Gyakorlatilag olyan, mintha valaki réjött volna h még van megmaradva 100 millió a CGI büdzséből és gyorsan, ész nélkül el akarta volna költeni. Összességében el van vele az ember, de csalódás. Az egyik legegyengébb Marvel film.
6/10
A Fifa egy szégyen
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.16. 19:20:22

Na, akkor ezek szerint értettem én, csak nem éreztem :D
Nincs semmiféle allegória, mint mondjuk az Anyám!-nál.

Nem tudom hány éve láttam, lehet, hogy most jobban tetszene, de a Her-nek nincs az a promó, hogy adjak mégegy esélyt :D
Mindjárt jön Roli, de szerintem neki is csak JP miatt tetszett :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.07.16. 18:54:19

Micsoda megtiszteltetes :D

Amugy frankon leirtal mindent a filmrol.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2021.07.16. 17:54:07

Kalapos írta:
2021.07.15. 22:01:51
Bocsi a másik fajta filmekhez nem tudok hozzászólni, de erről dumálhatnánk kicsit.
Neked ezek szerint tetszett? Mi tetszett benne?
Én megnéztem de nem értettem. Olyan érzésem volt mintha a film el se kezdődött volna, és nem szólna semmiről.

A lényeg az volt hogy megmutassa milyen magányos ez a két ember?
Volt valami mögöttes tartalom is vagy valami amit esetleg nem vettem észre?

A coming to age filmeknél egyébként értem mi mozgatja az embert, van ott egy különleges hangulat és állapot amit meg lehet fogni és az elvarázsolja a nézőt.
Nos, ez némileg intim dolog, de megpróbálom összefoglalni, hogy publikusan hasson. Nézd, sokat számít, hogy kinek milyen az alapízlése, és hogy milyen impulzusok érik egyrészről a film alatt, másrészről, hogy ki és mikor ül le elé, milyen (élet)helyzetben, gondolatvilággal. Nekem már elsőre is nagyon tetszett, sőt, telitalálat volt. Ez a film arról szól, hogy mennyire rohadtul ki tud üresedni az ember (Scarlett Johansson), illetve kiégni (Bill Murray). A kiüresedést, kiégést lehet érezni több tekintetben, de ebben a filmben kifejezetten az emberi kapcsolatok megszürküléséről, megkopásáról van szó. Mindkettőjük házassága romokban, erre több példa is van a filmben, mint pl. amikor Scarlett Johansson felhívja az egyik ismerősét, hogy nem tudja, hogy kihez ment hozzá, mert a srác már teljesen máshogy viselkedik, és el is sírja magát, annyira ki van borulva, vagy Bill Murraynek tulajdonképpen bármelyik telefonbeszélgetése a feleségével. Gyakorlatilag egyik karakternek sincs senkije, akire támaszkodhat, aki megértheti, aki odafigyelne rá. Itt van egy fiatal nő, elveszve az életben, és itt van ez a színész, elveszve az arcok tengerében, és a múltban. Remélem soha nem éreztél így, ahogy bármelyik, mert ez az érzés az egyik legpusztítóbb az ember életében. És valószínűleg nekem azért hat így ez a film, ahogy, mert már voltam ehhez hasonló cipőben.

És ebben a helyzetben egyszer csak megérkeznek egymásnak, úgy, hogy lassan, fokozatosan épül csak fel az egész film alatt. Nincs hülye zene, semmi romcom szr, csakis maga az élet, ahogy szépen kiforr a dolog. És az egész szimplán baromi kedves az ember lelkének. Az a rész a filmben, amikor küld egy üzenetet Bill Murray a recepcióval, éjszaka közepén, hogy "Fent van még?", Scarlett elmosolyodik, mert persze, hogy fent van, mi mást csinálna. Aludna, mint egy egészséges ember? Ha tudna. És utána csak fekszenek az ágyon, beszélgetnek, vagy ahogy előtte szakét isznak, és a japán trasht nézik a tévében, és csak úgy vannak ott maguknak. Abban a jelenetben nekem több volt, mint gyakorlatilag bármiben, amit addig láttam, mai napig háromhavonta előveszem, hogy legalább csak azt a jelenetet megnézzem. Remélem, ha akár te, akár davi újra megnézitek, ezen a szemüvegen át, érteni fogjátok. És bár sokáig feleslegesnek éreztem olyan dolgokat, mint amikor Bill Murray elmegy abba a sggfej talk showba, de nem, ez tényleg kell bele, igaza van Sophia Coppolának. Tokió csak még jobban ráerősít erre az egyedülérzetre. Megnézném a várost, még nem jártam Japánban, de a maga nemében egy igazán borzalmas hely lehet.

Ugyanitt ajánlom mindenkinek a Her (2013) című filmet, gondolom láttátok már páran. Ha a Lost in Translationre azt írtam, hogy telitallat volt, ez közel tökéletes film. Még egy lapáttal rátesz arra, amit a fenti két bekezdésben fejtegettem.

Azért nem gondoltam volna, hogy vebbel valaha is egyet fogunk érteni, pláne nem, hogy pont a Lost in Translationnél. :) Cheers
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.16. 10:06:08

Én is köszönöm a listát!
Volt, ami már megvolt, de én is nézelődök majd. A sorozatokat szerintem kihagyom, az Eufóriának megnéztem az 1. évadát, igazából csak a látvány tartott meg (Rév Marcell az operatőr, valami díjat is kapott érte), de azon kívül annyira nem jött be, nem is néztem rá a 2. évadra.

Ilyen régebbi tini filmekből 2-t is megnéztem nem olyan rég, az egyik a Változó világ, a másik a Tökéletlen idők. Az előző jobban tetszett, meglep, hogy a 80-as években is mennyire betegek tudtak lenni :D
Ami még ilyen régebbi tinifilm, amit már filmklubba is ajánlottam, az American Graffiti. Itt a film is tetszett, de a soundtrackje nálam folyamatosan terítéken van.
Mondjuk ezekben olyan komoly dráma nincs, mint mondjuk a Külön srác feljegyzéseiben, de azért teljesen élvezhető filmek.

A Lost in Translation-re emlékeztem, hogy veb agyondícsérte már, de valahogy nekem se jött át. De ezzel meghoztátok a kedvem, lehet, hogy újrázom majd :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.07.16. 01:28:34

valóban nem egy okos film :mrgreen: én is fogtam a fejem néha. Yvonne Strahovskit ne bántsd, nagy szerelmem, épp most újrázom a Chuckot, nagyon jó kis sorozat :D áh egy istennő ez a csaj.

Black Widow nem volt rossz, jó volt újra mozizni.
Hang nélkül 2 nagyon jó, tessék megnézni.
Démonok között 3 egynek elmegy, de nem ér fel az elődeihez.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.16. 00:32:07

Megosztom veletek az utóbbi egy év egyik legnagyobb agyhugykövét.

The Tomorrow War! Pfuuuuu.... ilyen a bolygón nincs. Szeretem a sci-fiket szeretem a szörny sci-fiket. De ez...

A film konkrétan arról szól, hogy egy kiirthatatlan idegen faj, ami über szapora, über állóképes és über agresszív a jövőben kiírtja az emberiséget, és kb. minden életet a bolygón ami nem növény. Nem tudjuk, honnan jöttek, csak itt voltak, letámadtak kihaltunk. Na de tudunk időt utazni! Vissza tudunk menni és megváltoztatni a jövőt, megakadályozni azt ami történt.Vihetünk vissza technológiát, információt, kideríthetjük honnan jöttek, megállíthatjuk őket.

De ez buzis! Nem azért megyünk vissza a múltba, mert mi ésszel neki állunk és megváltoztatjuk a jövőt. Nem. Visszamegyünk a múltba és full random kiképzetlen civileket viszünk vissza a jövőbe gyalogságot játszani. Ez a story. Megfogják az IT-s hülyegyereket aki nemhogy lőni, de futni sem tud. De nem gáz mert mert ez nem szempont így elviszik őket egy olyan jövőbe harcolni amiről semmit nem tudnak. De azért nem tudnak semmit a jövőről, mert nem mondunk nekik semmit. És miért? Hát azért: "Ha tudnák nem jönnének velünk!" :lol: Kajak ez az indok amiért nem mondanak nekik semmit. #-o Beroselek!

Mindegy ezt ugorjuk. Visszamegyünk a jövőbe és elkezdünk akciózni. De a lények egyénként olyan kemények, hogy alig fogja őket a golyó. Egyet több tucat ember lő, de alig sérül. Közbe szépen szétkapnak mindenkit, a jövőbe küldött civilek, meg teletolt gumicsizmával széttépődnek.És kb. ennyi.

Chris Pratt is egyike sok retardnak, akik elmentek a jövőbe világot menteni. Találkozik a lányával (Yvonne Strahovski, aki még közepes színésznek sem mondható ebben a filmben, pedig nincs magasan a léc), van egy tök jelentéktelen és ostoba apa lánya szál, lényeg a lánya egy öngyilkos akció után az elfogott UFO-son kikísérletez egy mérget, ami megöli a dögöket és odaadja az apjának, mielőtt a dögök kipusztítják az emberiséget és Chris Prattet visszaszippantja a jelen. Elképesztő drámai amikor látja, hogy a lánya aláhullik a dögök közé és minden elpusztul. #-o

Na nem baj van mérgünk legyőzzük őket a jelenben. De mielőtt azt hinnéd, hogy csak a jövőben nyomorék mindenki, hát nem. Chris Pratt a felesége és egy gombafejű hülyegyerek egy szörnykarmon talált hamuból a felesége ötlete alapján megfejti (ami egyébként senkinek eszébe nem jutott 30 évvel később), hogy az UFO-sok nem a jövőben jöttek ide. De nem ám! Hanem a múltban és a jelenben be vannak fagyva egy gleccserbe és a globális felmelegedés miatt törnek majd ki 30 év múlva. Gyorsan mennek is a tótum faktum miniszterhez és elmondják, hogy tudják hol van az idegen hajó amiben a szörnyek vannak. A miniszter erre pánikszerűen sokszorosítani kezdi az UFO-s mérget, a komplett haditengerészetet összerántja és elindulnak badass módra szana-szét vágni mindent. Jaa! Nem! =D> Az egy másik film! A miniszter azt mondja, hogy mivel megszakadt a kapcsolatunk a jövővel és harminc év múlva kihalunk ezért az emberek bedepiztek és megvadultak, így olyan mértékű zavargások törtek ki, hogy nincs arra idő, hogy megmentsük a földet. Ez van. Nem vicc! Ezt mondta! Értetlenül állunk, de nincs mit tenni, egyértelműen kihalásra vagyunk ítélve mert hülyék vagyunk.

Na de Chris Pratt összeszed egy raklap losert meg az apját és annak repülőjét és elindul a gleccser felé. 3 egész percen belül meg is van a hajó, fél perc múlva már bent is vagyunk. Megtaláljuk az UFO-sokat az inkubátorokban. De nem gáz, elkezdjük őket egyesével lemérgezni. Csak a szörnyek visongva, kínlódva döglenek ki és a többi felkel arra, hogy néhány tesót abuzálnak. Ekkor jön az ötlet. Ne mérgezzük őket, felejtsük el azt amiért a jövőbe egyébként full értelmetlenül harcoltak és egy csomó ember meghalt, robbantsuk fel a hajót akár Michael Bay. (Nem értem egyáltalán mi a francnak kellett bemenni!) Chris Prattet leszámítva mindenki kipurcan, aki bent volt a hajóba de a full felesleges mellékszereplő rákos universal soldier önfeláldozóan felrobbantja a hajót. The End. Ja sajnos még mindig nem. Kiszökött két szörny. Az egyiket Chris Pratt apja meg a haverja felvágja szafaládénak, a másik után pedig elkezdünk bóklászni a hómezőn. Végül egy szürreális verekedésben agyonninjázzuk egy késsel meg egy szörny karommal az egyébként lőfegyverrel alig megölhető lényt, aztán nyomunk a torkába egy kis mérget és puff, szétfröccsen a jégen. És most most van The end!
Komolyan hihetetlen. A kivitelezése egyébként nagyon jó, látványos a szörnyek nagyon jól kidolgozottak. De ekkora baromság a bolygón nincs. Összeollóztuk az utóbbi 30 év összes blockbusterét és lett ez az értelmetlen marhaság. Ne nézzétek meg! [-X
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.07.15. 22:29:07

Sokszor beszeltunk mar a lost in translationrol, de még csak soha hasonlo filmet sem lattam....pedig kerestem en is. Nalam all time no1. Annyira bele vagyok bu*ulva abba a filmbe h még suntory whiskeym is van :lol:

Ami valami hasonlo feelingeket hozott ki, azok az ilyen drogos parkapcsolatokra epulo filmek, pl. a candy nagyon bejott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.15. 22:01:51

Rinku írta:
2021.07.15. 20:46:59
Ugyanitt éreklőnék olyan filmek után, mint a Lost in Translation, konkrétan Bill Muray és Scarlett Johansson kapcsolata nagyon tetszett, meg úgy az egész, a nyugodtsága a dolognak, mégha ilyen japán szrokkal is volt tele az egész. Bár utólag már értem, kellettek bele, abszolút rájátszanak az idegenség érzetére, Tokió lehet a legmagányosabb hely a Földön. Mindenkinek köszi szépen mindent, előre is.
Bocsi a másik fajta filmekhez nem tudok hozzászólni, de erről dumálhatnánk kicsit.
Neked ezek szerint tetszett? Mi tetszett benne?
Én megnéztem de nem értettem. Olyan érzésem volt mintha a film el se kezdődött volna, és nem szólna semmiről.

A lényeg az volt hogy megmutassa milyen magányos ez a két ember?
Volt valami mögöttes tartalom is vagy valami amit esetleg nem vettem észre?

A coming to age filmeknél egyébként értem mi mozgatja az embert, van ott egy különleges hangulat és állapot amit meg lehet fogni és az elvarázsolja a nézőt.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2021.07.15. 20:46:59

bence0330 írta:
2021.07.13. 00:22:24
...
Köszönöm a listát, na, ez aztán lista. :) Lesz miről csemegézni, nagy vagy! Igen, alapvetően olyan filmeket keresek, amiket írtál az utolsó bekezdésben, a coming-to-age kategóriából. Néha rá lehetne bukkanni igazi gyöngyszemekre a szürke tengerben, de ezt talán minden műfajra el lehet mondani. Nem rég láttam a Me, Earl and the Dying Girlt, na, az ilyeneket nagyon kedvelem, és a Lady Bird is tetszett. Szívesen fogadok bármilyen ajánlást még, pü-t is írhatsz, köszi. :)

Ugyanitt éreklőnék olyan filmek után, mint a Lost in Translation, konkrétan Bill Muray és Scarlett Johansson kapcsolata nagyon tetszett, meg úgy az egész, a nyugodtsága a dolognak, mégha ilyen japán szrokkal is volt tele az egész. Bár utólag már értem, kellettek bele, abszolút rájátszanak az idegenség érzetére, Tokió lehet a legmagányosabb hely a Földön. Mindenkinek köszi szépen mindent, előre is.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.07.13. 06:25:42

Érdekes összeállítás, ránézek én is :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.13. 00:22:24

Rinku írta:
2021.02.22. 11:05:18
Hey, srácok. Tudna valaki említené még olyan kategóriájú filme(ke)t, mint a Perks of Being a Wallflower (2012) vagy az It's Kind of a Funny Story (2010)? Keresgetek, de egy jó ajánlást mindig szívesen fogadok, köszi!
Nagyon régi bejegyzés, ha már nem aktuális, akkor bocsi. :D Csak mivel kedvelem én is a hasonló filmeket, gondoltam válaszolok. Szóval ha még érdekel, akkor itt van néhány cím. Ha jól értem, akkor tinédzser-fiatal felnőttekkről szóló, útkereső, valamennyire elgondolkodtató filmekre gondoltál. A tetején van az a néhány, amelyeket nagyon hasonlónak gondolok tartalomban és hangulatban is, és lejjebb, amik kicsit lazábban kötődnek az általad írt két filmhez, de szerintem még nagyjából rendben lehetnek akár.

Looking for Alaska (minisorozat), Paper towns, Miseducation of Cameron Post, Virgin Suicides, Hasta la vista, Atypical (sorozat, konkrétan az a főszereplője, mint az általad említett It's Kind of a Funny Story-é.)

The Vanishing of Sidney Hall, And then I go, The way way back, Half Nelson, The edge of 17, Lady Bird, Wristcutters, Twelve and holding, Little fires everywhere (minisorozat, kb a szálak fele ilyen jellegű), Eufória (sorozat), illetve a klasszikusok közül az Amerikai szépségnek van ilyen vonala, bár ott az inkább mellékszál.

Remélem, akad közülük 1-2, ami érdekel, illetve ha írsz valami más konkrétumot (pl hogy jöhet bármi, ami tinédzser-fiatal felnőttes, és azért nem baromság, vagy jöhet bármi, ami bár nem érinti ezt a korosztályt, de hasonló hangulatú-stílusú), vagy inkább humorosabb, esetleg sötétebb, akkor írok szívesen még 1-2-t, ha érdekel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
PiersClarkson
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.05.11. 16:21:17

2021.05.11. 16:29:28

=D> szuper
Atthis
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:22:33

2021.05.10. 18:38:12

Chino írta:
2021.04.28. 11:48:01
Aki látta az új MK-t, az mit gondoll róla? Én elég szélsőségekben tudok csak véleményt nyilvánítani.

A sztoriban tetszett ez Sub-Zero vs Scorpion vonal, de az igazi esszenciája, a Viadal nagyon hiányzott.


Az egy kicsit meglepett, hogy egy elsőfilmes rendező kezébe adták a projektet és a színészeknek is csak Távol-Keleten volt nevük (bár ezzel legalább hitelesek lettek a harci jelenetek). Ehhez képest elég profi munka született.
Nekem felemás érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban...

Az atmoszféra nagyon tetszett, és jópár karaktert ügyesen megcsináltak, a kivégzések látványosak és brutálisak voltak. Viszont néhány szereplőt gyengének éreztem, pl. a régiben Raiden és Shang Tsung jobb volt, de itt Liu Kang is egy kicsit vékony lett. Plusz szerintem a főszereplő karakter nem igazán lett érdekes, az meg, hogy Goroval így elbánt, kicsit furának tűnt. Ha jól tudom, három részes lesz a sztori, így gondolom a viadal a következőben lesz. Kíváncsian várom!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.05.10. 15:21:08

Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2021.04.28. 16:14:05

Chino írta:
2021.04.28. 11:48:01
Aki látta az új MK-t, az mit gondoll róla? Én elég szélsőségekben tudok csak véleményt nyilvánítani.

A sztoriban tetszett ez Sub-Zero vs Scorpion vonal, de az igazi esszenciája, a Viadal nagyon hiányzott.


Az egy kicsit meglepett, hogy egy elsőfilmes rendező kezébe adták a projektet és a színészeknek is csak Távol-Keleten volt nevük (bár ezzel legalább hitelesek lettek a harci jelenetek). Ehhez képest elég profi munka született.
Egynek oké volt. Már előtte olvastam, hogy több részben gondolkoznak, de akkor is több minden történhetett volna benne. Sorozatként jobban eltudnám képzelni.

Sub-Zero vs Scorpion harc tényleg jó volt. Kano beszólásain lehetett röhögni, hitelesen hozta a karaktert. Kabal külseje nagyon jól megcsinálták (átvették a 11-ből), ő kellemes meglepetés volt. Liu Kanget több helyen is szapulták, de szerintem ő is jó lett. Voltak klasszikus fatality-k, Kung Lao kivette kettőből is a részét :D
A negatívum nálam, ahogy spoiler előtt is írtam, hogy oké, egy felvezetésnek szánják ez a részt, de jobban előre kellett volna jutni a történetben. Annyi történt tulajdonképpen, hogy minden "jó" harcos megtalálta a speciális képességét. A torna nekem is hiányzott (bár akkor már végig kellett volna vinni). Azért sikerült megoldani, hogy az összes outworld harcos meghaljon úgy, hogy nem is volt torna.... :? Az MK-nak sosem a története vagy annak következetessége volt az erőssége, de a harc is kevés volt nekem, pedig alapból nem a zsánerem a verekedős, akciófilmek. De ha MK, akkor fight legyen benne bőven. Ami volt azt nagyon jól megcsinálták, csak kevés.
Raiden fura volt, a Lambert-féle nekem szimpibb, itt kissé arrogánsnak, lekezelőnek tűnt. Mileena teljesen súlytalan, azért a pár fogvillantásért kár volt őt berakni, szinte ledegradálni az egyébként erős karaktert. Ő mellé eleve kéne Kitana és/vagy Shao Kahn (esetleg Jade).
Természetesen kíváncsian várom a folytatást, vajon mit fognak kihozni belőle.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.28. 11:48:01

Aki látta az új MK-t, az mit gondoll róla? Én elég szélsőségekben tudok csak véleményt nyilvánítani.

A sztoriban tetszett ez Sub-Zero vs Scorpion vonal, de az igazi esszenciája, a Viadal nagyon hiányzott.


Az egy kicsit meglepett, hogy egy elsőfilmes rendező kezébe adták a projektet és a színészeknek is csak Távol-Keleten volt nevük (bár ezzel legalább hitelesek lettek a harci jelenetek). Ehhez képest elég profi munka született.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.04.02. 00:54:33

Csak úgy, csak mert a legnagyobb, ha nem láttad akkor nézd meg, nem bánod meg:

https://www.youtube.com/watch?v=QK-Z1K67uaA
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.03.26. 17:08:19

The Suicide Squad | Official Trailer
meglepően jónak néz ki :D
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.24. 13:59:11

Ilyen szinten különböző változat nekem se rémlik egy filmről sem. Még IMDB-n is külön oldalt kapott.
Én nagyon sokra nem emlékeztem a 2017-es verzióból, cyak annyira, hogy nem igazan jött be. Nem olyan rég újráztam a BvS-t (a 3 órás rendezőit) nekem az (talán az utolsó fél-háromnegyed órát leszámítva) kifejezetten bejött. Nem is a Martha-val volt bajom, hanem Doomsday-t éreztem teljesen randomnak.

Nem tartom magam nagy képregény fannak, de ezt a vonalat el tudtam volna még nézni pár filmig szerintem, sajnálom, hogy nem jön össze a 2., 3. rész, legalábbis jelenleg így áll a dolog.

Magát az egész Snyder-cut sztorit valamennyire követtem, nekem nagyon amatőrnek tűnik a Warner, ezek után simán el tudom képzelni, hogy az Öngyilkos osztag-ból is létezik valahol egy nézhető verzió.

Egyelőre a BvS nekem még mindig jobbnak tűnik, de szerintem ez is teljesen jó. A legutóbbi 2 Bosszuállóknál talán nem jobb, de a többi Marvel-nél (már amiket láttam) jobban tetszett.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.03.24. 12:24:08

Snyder Cut senki?

Én mindenkit bíztatok, aki nem idegenkedig a szuprehősöktől, mert számomra nagyon izgalmas volt figyelni, hogy mennyiben különbözik egy film, amit ketten különbözően vágtak. Ugyanolyan mégis különböző. Én nem láttam korábban ilyet, bár gondlom nem is rendszeres.

Számomra továbbra se jó az igazsg ligája, de így a két film miatt kaptam egy élményt, ami viszont tetszett. Szóval kicsit paradox érzés.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2021.03.16. 17:33:12

Oscar-jelöltek: https://hu.ign.com/oscar-dij-2021/65884/

Azért összejött pár jó film. Nem is baj, hogy volt egy blockbuster-mentes év.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.03.13. 23:40:34

Megneztem ma az Amerikaba jottem masodik reszet.
En nem vagyok 50-60 eves csak 28,de miert volt minden tenyleg jobb regen?
Kb ez jutott eszembe ezt a filmet nezve.
A regi filmekbol szenzaciosan huztak be dolgokt,poenokat,szitukat,viszont maga a film egy akkora hatalmas nulla volt,hogy ha kicsit rosszabb passzba vagyok,kb 1ora utan kinyomom.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.10. 18:29:22

https://www.youtube.com/watch?v=s6oLsCH ... el=Netflix

Aja új filmje, jónak tűnik elsőre. 8)
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2021.02.27. 09:36:06

Az utolsó mohikán volt az első mozis élmény majd a karate kölyök 😀 nagyon jó film a mohikan azóta többször is újra néztem 👍
Válasz küldése