Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.20. 14:37:17

Evilgrim írta:Szerintetek megnézem a Fűrész III.-at? :?:
Én azt mondanám 1szer elmegy,sztetek akko' most lesz 4 v nem?
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.20. 14:25:57

Game90 írta:Ja, akkor a dagis téma már világos 8)
Igazad van inkább megnézem a részeket :arrow: csak nehéz kivárni a péntekeket mindig :twisted: Nyáron volt a jó, amikor minden hétköznap nyomatták a részeket :D
www.mininova.org

torrent oldal,beírod,h Lost,és le tudod tölteni egész a 3.évad 6.epizódig..ahol jelenleg tart a sorozat,1 rész 350mega, magyar felirat meg van hozzá :arrow: www.lost.hu

Én se bírtam kivárni a péntekeket,ezért 2nap alatt leszedtem mind :)

U.i. keresőbe jobb ha konkrétan írod be,pl Lost s02e16--> ez pl a 2.évad 16.része,most fejből nemtom rtl melyiknél tart,és akkor erre kiad pár torrentet,ahol többen töltenek az a gyorsabb,ennyi,és úgyanígy beirod a többit...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.20. 14:20:54

Ja, akkor a dagis téma már világos 8)
Igazad van inkább megnézem a részeket :arrow: csak nehéz kivárni a péntekeket mindig :twisted: Nyáron volt a jó, amikor minden hétköznap nyomatták a részeket :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.20. 14:12:16

Game90 írta:Ozsimiki :!:
Gondolom, hogy lesznek jó részek, de az uccsó két rész nekem nem jött be :roll: De Hurleynek a ,,csaja'' is a diliházban volt nem :?: :oops: Ezt nem vágom :oops:

U.i. pü-ben megoszthatsz velem néhány infót a következő részekről 8)
Hát az csak egy ilyen hopppááá a végére 8) ,mer a végén mondta a dagi,hogy olyan mintha vhonnan ismerné,és hát onnan lehetett neki ismerős :roll: ennyi ..

Au U.i.dhoz: ha akarod,szívesen,de én sohanem szoktam pl elolvasni,vagy megkérdezni h mi lesz a köv részben,az ilyen promókat is gyűlölöm,szal azt tanácsolom bírdd ki,vagy töltsdd le torrenten és nézdd meg,de ha elárulom,elveszti az egész a lényegét :wink: Úgy az igazi,ha kivárod,és minden új lesz amit látsz :) na ha ennek ellenére érdekel,privben megadom msnem,aszt mesééélek :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.20. 14:06:48

Ozsimiki :!:
Gondolom, hogy lesznek jó részek, de az uccsó két rész nekem nem jött be :roll: De Hurleynek a ,,csaja'' is a diliházban volt nem :?: :oops: Ezt nem vágom :oops:

U.i. pü-ben megoszthatsz velem néhány infót a következő részekről 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.01.20. 12:40:42

ozsimiki írta:
Evilgrim írta:Szerintetek megnézem a Fűrész III.-at? :?:
Egyértelmű :wink:

Persze csak akkor ha láttad az előző két részt is! :D

Meh ha nem vagy hiperrosszullevőős :D
Hát akkor biztos megnézem 8)
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.20. 12:20:37

Evilgrim írta:Szerintetek megnézem a Fűrész III.-at? :?:
Egyértelmű :wink:

Persze csak akkor ha láttad az előző két részt is! :D

Meh ha nem vagy hiperrosszullevőős :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.01.20. 12:15:34

Szerintetek megnézem a Fűrész III.-at? :?:
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.20. 12:10:21

Game90 írta:Ez a mai Lost nagy hülyeség volt :? :!: És kezd egyre rosszabb lenni :?
Ezt a Hurley-s témát nagyon nem vágtam :oops: :D
Lesznek még jó részek :wink: Konkrétumot nem írok,mer nem lenne fain...

Én előrébb tartok mint az RTl,de most amcsiban is szünetel,és csak február vége fele kezdik el aszthem...
Szóval én a 3.évfolyam 6.részét láttam,és eddig az az utcsó,de ahogy írtam febr. folytatás 8)

Hurley-hez: egyszerű kicsit előjőtt a régi dilije,ennyi :wink: beképzelte magának a barátját...mer régen 'miatta' halt meg pár ember,és zizis lett emiatt a feje,ami most előjőtt... vágod? :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.19. 22:12:47

Ez a mai Lost nagy hülyeség volt :? :!: És kezd egyre rosszabb lenni :?
Ezt a Hurley-s témát nagyon nem vágtam :oops: :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.01.16. 19:52:27

jelwaz írta:Grecki:Én meg 17+ vagyok! De egszerűen gyűlölöm, hogy emberek ezrei gazdagodnak meg abból, hogy a korosztályomat butítják péppé, s sokszor csak a közönségesség "szórakoztatja" őket. Hát én utálom Meg Ryan-t! Minden szerepben ugyanaz, ugyanazok a mozdulatok, amik nem sajátosságok, csak annyi, hogy ezt az egy fajta szerepet tudja játszani (a bájos, kis kedves, szerelmes, szerencsés kislányos nőt). Az egyetlen jó filmje a Doors-os film. Meg nézd meg jobban az avatarom :lol:
Azt a filmet nem is Meg Ryan miatt kell nézni, hanem Kevin Kline miatt. Az az ember iszonyú nagyot játszik abban a filmben. Ráadásul vicces, romantikus limonádé, amit bevallok férfiasan (holnapután már 25 leszek!) szeretek. Ráadásul egy tök jó forgatókönyv, csupa frankó jelenettel. Pl. Meg Ryan elkeseredve, zokogva telefonál Franciaországból Amerikába ex-kedvese szüleihez, hogy vissza fogom szerezni (volt pasiját) és közben ökölbe szorított kézzel ad nyomatékot iménti szavainak. A hátttérből pedig a párizsi Diadalív látszódik. Tudom, hogy ez csak egy kis szösszenet, de engem az ilyen apróságok tudnak befolyásolni, hogy az adott film elnyeri a tetszésemet, vagy sem.
Nekem azok a filmek tetszenek főleg, amelyeknek van rendes, jól megírt forgatókönyve. Értem ezalatt, hogy nincsenenk benne nonszensz baromságok. Pl autós üldözések és a gonosz három tárat ereszt bele Mac 10-eséből a főhös autójába, akik még mindig vígan furikáznak tovább, stb.

Ugyanakkor fontos a rendezés, az operatőr, hogy ne olyan érzése legyen az embernek, hogy a Hustler Tv adására kapcsolt, hanem pl Zsigmond Vilmos gyönyörű képkockái mosolyogjanak vissza rá....

Ugyanakkor a vicces filmeket is imádom, csak ne legyen gagyi! Pl a vígjáték kategóriában nálam (bár eléggé tucatfilm) a Nekem 8, Ronda ügy, Torrente, Töketlenek (ez kicsit gagyi, de iszonyú vicces IMO), Ne légy barom, stb.

Az avatar miatt meg bocs... :D
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.16. 19:09:52

Sharkinho írta:Ha már az új filmeknél járunk :arrow: Hannibal Rising
Hát-hát...

Anthony Hopkins nélkül nem az igazi a dolog, ráadásul ez már a 4. része lesz az egész Hannbial Lecter "sorozatnak". Az első három fantasztikus volt, nekem a Vörös Sárkány, a Hannibal és a Bárányok hallgatnak is tetszett, mindhárom egy-egy műalkotás, viszont ez az új rész szerintem közel nem fogja azt hozni, mint amit elvárna az ember a múltja miatt.

Meglátjuk.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2007.01.16. 18:34:01

Ha már az új filmeknél járunk :arrow: Hannibal Rising
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2007.01.16. 18:16:59

http://www.origo.hu/filmklub/20070116idegen.html

Mese anno jó volt :) Film...kiderül.
C.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.01.14. 18:06:42

mademan írta:Megmondom őszintén nem teljesen értem amit írtál!! Én nem istenítem adam sandlert és ben stilert de "nézek ki a fejemből és jót röhögök filmek" kategóriájában nálam ők viszik a prímet!
A művész film kategóriájába meg nehezen lehet sorolni szerintem a Bourne rejtélyt, A thetséges Mr. Ripleyt, Az olasz melót. Sőt igazából nem is tudom hogy mit takar a művész film mint kategória.
Ezzel kapcsolatban csak Woody Allen meghatározását ismerem, ami valahogy így szólt:

"az emberek azt hiszik hogy csak azért mert ráfizetéses filmeket csinálok már a művész filmet alkotok" (NEM PONTOS!)

Egyébként én úgy érzem hogy a média és a kritikusok nagyban meghatározzák hogy mi művészi, amit aztán a halandó ember elkezd művészinek tekinteni, egyszóval BEFOLYÁSOLVA vagyunk már rég! Ezért én nem is szeretem a nagyon művészi jelzővel ellátott filmeket!!! Ez persze nem zárja ki hogy ne nézzem meg őket, sőt van nagyon sok kedvenc rendezőm de nem azért szeretem őket mert már rájuk ragasztották a művész jelzőt, hanem mert a filmjeik jók és tetszettek!
Valóban nem értetted! A filmek, amiket felsoroltam a jó "nemművészfilm", hollywoodi film kategóriába soroltam. Sza ezek nem művészfilmek, de szerintem jók! Woody Allen meg beképzelt, ha ezt mondta, mert a filmjei meg sem közelítik a művészfilm kategóriát. A filmekkel kapcsolatban a média hülyeség, nem szabad rájuk figyelni, de egy filmesztéta ennek tanult. Ők legalább jól ismerik a német expresszionista, francia avantgard, francia újhullám, olasz neorealizmus stb. filmjeit. Ez olyan, hogy akkor a matematika is hülyeség, mert amit a tanár mond az befolyásol...
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.01.13. 18:27:43

Perrero írta:24 hatodik évadjának első 4 részét már láttam, kegyetlen jóóóóó :!: Ha ilyen dolgok történnek a 4ik részben, akkor mi lesz a 24ikben :?: -aki látta az tudja miről beszélek :) -láttam az 5ik réstz előzetesét is 8)
már van 6. évad is :!: :?: :shock:
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.01.13. 18:26:46

jelwaz írta:
mademan: Persze, tudom, hogy kell másmilyen is (írtam is), de lehet ezt igényesen is csinálni. Adam Sandlernek is van a maga módján jó filmje (gondolok itt az Apafejre), de pl. a Happy, a flúgos golfosért golyót érdemelne, meg az is aki kitalálta. Szóval nem azt mondom, hogy minden amerkai film [auto_cenzúra], sőt rengeteg jó van köztük (Bourne rejtély, A thetséges Mr. Ripley, Az olasz meló stb.), amik nem művészi értéket képviselnek, hanem szórakoztatnak. De a szórakoztatásnak is vannak minőségi szintjei. Mert ha nincs akkor mi alapján szóljuk le a cigányokat, akik magyart vernek, ők is csak szórakoznak. Szóval szerintem muszáj szelektálni, mert hiába nagyon sok jó film van a "nemművészfilm" kategóriában, az eltűnik az ezerszer annyi [auto_cenzúra] film között.
Megmondom őszintén nem teljesen értem amit írtál!! Én nem istenítem adam sandlert és ben stilert de "nézek ki a fejemből és jót röhögök filmek" kategóriájában nálam ők viszik a prímet!
A művész film kategóriájába meg nehezen lehet sorolni szerintem a Bourne rejtélyt, A thetséges Mr. Ripleyt, Az olasz melót. Sőt igazából nem is tudom hogy mit takar a művész film mint kategória.
Ezzel kapcsolatban csak Woody Allen meghatározását ismerem, ami valahogy így szólt:

"az emberek azt hiszik hogy csak azért mert ráfizetéses filmeket csinálok már a művész filmet alkotok" (NEM PONTOS!)

Egyébként én úgy érzem hogy a média és a kritikusok nagyban meghatározzák hogy mi művészi, amit aztán a halandó ember elkezd művészinek tekinteni, egyszóval BEFOLYÁSOLVA vagyunk már rég! Ezért én nem is szeretem a nagyon művészi jelzővel ellátott filmeket!!! Ez persze nem zárja ki hogy ne nézzem meg őket, sőt van nagyon sok kedvenc rendezőm de nem azért szeretem őket mert már rájuk ragasztották a művész jelzőt, hanem mert a filmjeik jók és tetszettek!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.01.13. 16:39:08

Ez Fűrész embertelen,borzongás felsőfokon...

Viszont tegnap volt a TV-ben a Kegyetlen Játékok 2.Hátt...nekem tetszett de az első mindenképpen jobb volt.Ajánlom mindenkinek,nagyon tanulságos.
in to exile
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.13. 16:30:37

Vasárnap, RTL Klub 22:20 Ali
Jövőhét vasárnap, TV2 23:35 Schindler listája
Mindkét filmet láttam és nagyon jók :arrow: csak az a baj velük, hogy későn kezdődnek és nagyon hosszúak :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2007.01.13. 16:20:30

Persze, hogy lesz, a fickónak meg kellesz mentenie a lányát.

De mekkora már meghal az öreg de még játszik tovább így is. :lol: Nagyegér. 8) :twisted:
Kép
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2007.01.13. 16:08:03

Lesz Fűrész 4.Lennie kell!Ilyen befejezés után...
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.13. 15:50:50

Silvanus írta:
Elprat - Megmondom őszintén, hogy most én is elgondolkodtam ezen az apró momentumon, hogy mi lehetett a boritékban, és arra jutottam, hogy adatok a dokinőről, például az, hogy az a [auto_cenzúra], akit közben próbára tettek a férje, és hogy mindjárt odaér, meg hasonlók. No meg gondolom az is cseszte a csőrét, hogy már sejtette, hogy a dokinő elmehet majd...
Bocsánat de nem sokat segítettél ezzel.
Egy "beteg" elmét nem érdekel h ki,kinek a kije+ki kivel van stb.
Amandának a csőrét pedig nem az piszkálta h mentora szabadon akarta engedni a dokinőt,hanem az h megetette vele:szerelmes belé(ő meg elhitte vesztére+a többiek vesztére)-mivel ő a legjobb és csak ő hosszabít6ja meg az életét.....Próbatétel...
Nem hinném h az volt a borítékban amit írtál,ezt az 1et mostanáig sem értem,sőt kérdeznék még 1et:
-ki volt az a nő aki megjelent a "Főfűrész"előtt, mikor a doki műtötte az agyát ő meg majdnem kinyúlt????(a képek szerint a csaja de ennél sokkal többet kell h jelentsen...)
:?:

Esetleg folyt.köv.? :roll:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.01.13. 13:46:47

Grecki:Én meg 17+ vagyok! De egszerűen gyűlölöm, hogy emberek ezrei gazdagodnak meg abból, hogy a korosztályomat butítják péppé, s sokszor csak a közönségesség "szórakoztatja" őket. Hát én utálom Meg Ryan-t! Minden szerepben ugyanaz, ugyanazok a mozdulatok, amik nem sajátosságok, csak annyi, hogy ezt az egy fajta szerepet tudja játszani (a bájos, kis kedves, szerelmes, szerencsés kislányos nőt). Az egyetlen jó filmje a Doors-os film. Meg nézd meg jobban az avatarom :lol:

mademan: Persze, tudom, hogy kell másmilyen is (írtam is), de lehet ezt igényesen is csinálni. Adam Sandlernek is van a maga módján jó filmje (gondolok itt az Apafejre), de pl. a Happy, a flúgos golfosért golyót érdemelne, meg az is aki kitalálta. Szóval nem azt mondom, hogy minden amerkai film [auto_cenzúra], sőt rengeteg jó van köztük (Bourne rejtély, A thetséges Mr. Ripley, Az olasz meló stb.), amik nem művészi értéket képviselnek, hanem szórakoztatnak. De a szórakoztatásnak is vannak minőségi szintjei. Mert ha nincs akkor mi alapján szóljuk le a cigányokat, akik magyart vernek, ők is csak szórakoznak. Szóval szerintem muszáj szelektálni, mert hiába nagyon sok jó film van a "nemművészfilm" kategóriában, az eltűnik az ezerszer annyi [auto_cenzúra] film között.

Silvanus: Hát engem el kezdett érdekelni, hogy a jó filmek miből lettek, mire épülnek, és ezért kezdtem el nézni régi filmeket. zatán úgy jött le, hogy azok sokkal jobbak. És a mai filmek közül is keresem a nem péppé szajkózott, művészi értéket képviselő filmeket! És szerintem ezeket mégnézni manapság már nem is olyan nehéz, pl: nálunk Nyíegyen van Art mozi, gondolom, akkor a többi városban meg még inkább. Ráadásul itt a net, szerintem van rajta minden. Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni, de egyetértek veled. Plusz még szelektálni kell.

Slither: Persze ez a te dogod, de a könyv és a színház körülményesebbek, pont ezért sokkal nagyobb a népszerűsége a mozinak. És pont ezért, mert ez jut el az emberek legszélesebb rétegeihez, nem kéne a 14 éveseket arra tanítani, hogy, ha gazdag vagy bármit megtehetsz, hogy csak a nemiszervek, bulik, piálások élvezetesek az életben, jó kitolni a "looserekkel", mert azoknak nincsenek érzelmei stb. És pont, hogy a film jó arra, hogy bepillantást nyerj olyan dolgokba, amikbe hiába akarsz, nem tudsz, mert nincs rá lehetőséged, vagy félsz pl.:drogosok, holokauszt (bár elég elcsépelt téma), háborúk vagy csak egyszerű életek a világ bármely táján. Az ember fejlődéséhez a negatív dolgok megismerése is hozzátartozik.

Dali: Ez a te dolgod. Én csak véleményt fogalmazok meg! De azért nem értem, hogy lehet a kettőt összehasonlítani. De ezt én nem értem, nekem fura, nem ítélek meg senkit a kedvenc filmje alapján, csak az ilyen hozzászólások miatt, hogy ,,Jó film, mert jó sok mell van benne".
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.01.13. 12:04:45

dali írta:Jelwaz :arrow: Attol még ,hogy a Closer-t irtam kedvencnek,ismerem es szivesen nézem pl.Kusturica,Fellini,Bertolucci filmjeit is :!: Ha tud valaki linket ahonnan régebbi filmeket is le lehet tölteni megköszönném :wink:
linket nem tudok, de a tescoban már a 600-as árkategóriában is lehet nagyon jó filmeket találni (pl. Milos Forman).
Én a barátnőmtől kaptam meg karácsonyra így egyébként a 20. század 1-2, és a fellini féle Casanovát! és azt hiszem hogy a 3 dvd nem volt több mint 2500 ft. Szóval annyira nem vészes, meg tök jó ha az embernek ezek ott vannak a polcain!
:)
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Válasz küldése