Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2009.08.21. 15:15:55

ÓÓÓÓ ilyen nincs
29. én lesz az OSG is mindegy első a találkozó, és a csapat :D
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2009.08.21. 14:29:27

Zoli & Zoli, kár értetek :(

mivel úgylátszik senki nem szervez semmit, Timmel önkényesen leszervezzük oda, ahova tudjuk
Tim, majd gyere msn-re
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.19. 16:11:21

szerintem ez most nekem is felejtős lesz, úgyhogy leszedhettek a listáról :(
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2009.08.19. 14:48:47

nekem sajnos nem jó az időpont..
ez az első találkozó, amire nem tudok elmenni, a munka közbeszólt..
nagyon sajnálom, de Nektek természetesen jó szórakozást és igyatok helyettem is.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.19. 00:50:18

Krojf írta:A fejlécben eldőlt az időpont, így mostantól a fejlécben a helyszínről dönthetnénk!
K.
Egyébként mostantól biztos, hogy számíthattok rám!
K.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.18. 21:36:53

lionelmessi19 írta: Ja és egy rossz hír miihiinek, és Etookának: nemvalószínű h tudok szállást adni. :?
Ez tényleg elég rossz hír,mert egyelőre semmi bíztatót nem tudok az eredeti alternatívámról,de inkább felejtősnek tűnik az is... :?
Na de még van 11 nap,addig még csak kialakul vhogy.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.18. 17:54:24

A fejlécben eldőlt az időpont, így mostantól a fejlécben a helyszínről dönthetnénk!
K.
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.08.18. 17:05:15

1. Szandi (eszik, iszik, van szállása)
2. Andris (focizik, eszik, iszik, van szállása)
3. Krojf (focizik?, eszik, iszik, kéne szállás)
4. Zozz (focizik, eszik iszik, van szállása)
5. Savi (focizik,eszik,iszik,aztmégnemtom)
6. Kovi (foci, eszik, iszik, van szállás)
7. Shark (foci, eszik,iszik, szállás ? )
8. rszergej( focizik???, eszik, iszik, van szállás)
9. Kralo (foci?, eszik, iszik, szállás?)
10. VIII.Henrik (foci?, eszik, iszik, kéne szállás)
11. Tim (foci,kaja,pia,van hol aludnom egyenlőre)
12. gnorbert (focizik, eszik, iszik, van szállása)
13. VV19 (foci,eszik,iszik,nincs szállás)
14. csababarca (foci,eszik,iszik,szállás nincsen)
15. Ozsi (póker,foci???, eszik, iszik, szállást szeretne)
16. S.gabor (focizik???, eszik, iszik, szállást szeretne)
17. Badi (foci, van van van)
18. Ordog (foci, eszik, iszik, szállás van)
19. robertfcb (foci?, eszik, iszik, szállást szeretne)
20. maxi lopez (foci,eszik,iszik,van szállás- eltok szállásolni pár embert)
21. Slither (póker, kaja, pia, van)
22. Etooka (foci, eszik, iszik, szállás nem is biztos, hogy kell)
23. Miihii (foci,kaja,pia,szállás egyenlőre bizonytalan)
24. Iván (foci, eszik, iszik, szállás van)
25. ElBartimaeus (foci, eszik, iszik, van szállása)
26. kurdt (focizik, eszik, iszik, nincs szállás)
27. mypeter (foci,eszik, iszik, otthon alszik)
28. Rumi (foci, eszik, iszik, van)
29. Kiki (foci, eszik, nem iiszik, hazajön este)

Na beírtam magam nem maradok végig mint tavaly hazajövök este hogy még aznap hazaérjek egyéb okok miatt de ottleszek. :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.18. 15:56:38

Szandi írta:
Badi írta:hát igen, a 28 fő már sztem osterbe se férne be. de sztem nem is leszünk ennyien, listába az "iszikre" mindenki rávágta, hogy igen, de páran lehet nem kocsmázásra gondoltak :)
Jaa, tuti nem lesz ott mindenki végig a kocsma résznél, jön egy csomó viszonylag fiatal is, akik nem hinném, h túl sokáig maradnának. Szóval a Badi ajánlotta helyet is meg kéne fontolni.
21-22 fővel szerintem elférünk még bárhol, sok jó ember.. meg hát majd megkérjük az illetékeseket, oldják meg. Jó sok pénzt jelenthet nekik, úgyhogy tegyenek érte.

Én, és Iván a borpiac mellett kardoskodnánk mindenképp, de a többség dönt. Badi is részletezhetné kicsit az ő ötletét egy honlappal, vagy valamivel. Illetve más is még ötletelhet, de csak részletes tervekkel. Mint árlap, kb választék, elférünk-e, milyen a hely.

És akkor megy holnaptól a szavazás, ha lesznek alternatívák. Én amúgy Csütörtök reggel elhúzok, és találkozó reggelén jövök kb csak haza valszeg, talán 1-2 órára ruhákért, ilyesmi. Sajnálom h nem véleményezte eddig senki a pályaötletet jóformán, mert akkor ma foglaltam vna. Viszont mostmár intézem az egyetemi dolgaim, azt is holnapig be kell fejeznem.


Remélem lesz végül valami ebből az egészből.

Ja és egy rossz hír miihiinek, és Etookának: nemvalószínű h tudok szállást adni. :?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2009.08.18. 15:47:50

Badi írta:hát igen, a 28 fő már sztem osterbe se férne be. de sztem nem is leszünk ennyien, listába az "iszikre" mindenki rávágta, hogy igen, de páran lehet nem kocsmázásra gondoltak :)
Jaa, tuti nem lesz ott mindenki végig a kocsma résznél, jön egy csomó viszonylag fiatal is, akik nem hinném, h túl sokáig maradnának. Szóval a Badi ajánlotta helyet is meg kéne fontolni.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2009.08.17. 21:23:05

hát igen, a 28 fő már sztem osterbe se férne be. de sztem nem is leszünk ennyien, listába az "iszikre" mindenki rávágta, hogy igen, de páran lehet nem kocsmázásra gondoltak :)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.08.17. 19:03:33

Szandi írta:
Rumig írta:
csak nekem tűnik nagyon drágának a borpiac? mondjuk amennyit én iszom, belefér..
Am én eddig még sose néztem meg, csak most, hogy mondod, és télleg nem valami ócó. Nade ha nincs más ötlet :?
Még nincs eldöntve semmi! Ott van a Badi által ajánlott Osterbrau is.
Ott olcsóbb a sör,mivel saját főzet. Ha jól emlékszem 300 forint körül van(vagy valami ilyesmit mondott Badi).Viszont pont ez miatt,eléggé felkapott,tehát minél előbb foglalni kellene.Másrészt nem tudom elférünk-e ennyien. Vannak ennél is olcsóbb helyek pld.azok a kocsmák amiket Dani is említett,viszont azok annyira kicsik hogy kb.10 ember fér be.Tehát csak váltásban tudnánk inni.

Dani! Gratulálok a 3. helyhez! Gondoltál esetleg arra,hogy focizol?
Szerintem lenne hozzá tehetséged. :lol:
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.08.16. 22:05:22

A csapat nevében is köszönöm a gratulációkat.

Ááá, csak mi indultunk, de először kizártak, mert a szurkolóink bontották a rendet, aztán azért nem lettünk másodikok, mert nem volt ezüstérem, így született meg végül ez a csodás eredmény :)

A pontos létszámot nem tudom, mert félig csoportmeccs, félig kieséses rendszer volt (érdekes, hogy a vége volt körbejátszás, míg az eleje a face to face), így nem játszottunk mindenkivel, de még 2x5 perces meccsekkel is jó darabig eltartott kb 20 csapat lehetett max, de inkább olyan 15. 6 csapat volt a "döntőben" és előtte volt még két meccsünk, de mivel nem volt kerek a létszám, így voltak, akiknek nem kellett kettőt nyomnia a döntő előtt.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.16. 21:44:45

2 indulóból. :D

Közös Eurobarca fotót feltétlen csinálni kéne már rendeset, amíg még nem részeg a társaság..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.16. 21:42:56

Drigo írta:Jelentem megtartottuk a tali főpróbáját, teljes siker. Volt kaja, póker, foci meg persze egy kis itóka is:)

És ami a legörömtelibb; Csongorral megalapítottuk a a HFCB Strandlabdarúgás szakosztályt, amit rögtön meg is ünnepeltünk egy harmadik helyezéssel, ami ahhoz képest, hogy csak véletlen hallottuk a hangosban h indul, na meg, hogy 10 perccel a meccs előtt még úgy volt, hogy az egyik lány áll majd a kapuban, nem is rossz. Kapust végül találtunk, egész jól fogott az elején jól ment, aztán a végére elfáradtunk (előtte este nem sokat aludtunk, na meg persze már nem is voltunk annyira szomjasak), kezdtünk szétesni, éppen ezért örömteli a dobogó, kaptunk érte szép érmet is 8)

Szóval gyertek nyugodtan, minél többen a talira, aki szépen kér kap autógrammot, még talán egy közös fotót is csinálhat, feltéve, ha nincs vírus írtója :P
Elsőkézből szeretnék gratulálni az improvizált HFCB dobogós helyezéséhez!Egyébként hány indulóból? :P
Szeretettel üdvözlöm az újabb szakosztály megalakulását!Sok sok örömben,vidámságban,(sörben 8) ),szép leányokban gazdag éveket kívánok! :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.08.16. 21:36:46

Jelentem megtartottuk a tali főpróbáját, teljes siker. Volt kaja, póker, foci meg persze egy kis itóka is:)

És ami a legörömtelibb; Csongorral megalapítottuk a a HFCB Strandlabdarúgás szakosztályt, amit rögtön meg is ünnepeltünk egy harmadik helyezéssel, ami ahhoz képest, hogy csak véletlen hallottuk a hangosban h indul, na meg, hogy 10 perccel a meccs előtt még úgy volt, hogy az egyik lány áll majd a kapuban, nem is rossz. Kapust végül találtunk, egész jól fogott az elején jól ment, aztán a végére elfáradtunk (előtte este nem sokat aludtunk, na meg persze már nem is voltunk annyira szomjasak), kezdtünk szétesni, éppen ezért örömteli a dobogó, kaptunk érte szép érmet is 8)

Szóval gyertek nyugodtan, minél többen a talira, aki szépen kér kap autógrammot, még talán egy közös fotót is csinálhat, feltéve, ha nincs vírus írtója :P
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2009.08.16. 18:18:30

Rumig írta:
csak nekem tűnik nagyon drágának a borpiac? mondjuk amennyit én iszom, belefér..
Am én eddig még sose néztem meg, csak most, hogy mondod, és télleg nem valami ócó. Nade ha nincs más ötlet :?
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2009.08.16. 18:13:44

1. Szandi (eszik, iszik, van szállása)
2. Andris (focizik, eszik, iszik, van szállása)
3. Krojf (focizik?, eszik, iszik, kéne szállás)
4. Zozz (focizik, eszik iszik, van szállása)
5. Savi (focizik,eszik,iszik,aztmégnemtom)
6. Kovi (foci, eszik, iszik, van szállás)
7. Shark (foci, eszik,iszik, szállás ? )
8. rszergej( focizik???, eszik, iszik, van szállás)
9. Kralo (foci?, eszik, iszik, szállás?)
10. VIII.Henrik (foci?, eszik, iszik, kéne szállás)
11. Tim (foci,kaja,pia,van hol aludnom egyenlőre)
12. gnorbert (focizik, eszik, iszik, van szállása)
13. VV19 (foci,eszik,iszik,nincs szállás)
14. csababarca (foci,eszik,iszik,szállás nincsen)
15. Ozsi (focizik???, eszik, iszik, szállást szeretne)
16. S.gabor (focizik???, eszik, iszik, szállást szeretne)
17. Badi (foci, van van van)
18. Ordog (foci, eszik, iszik, szállás van)
19. robertfcb (foci?, eszik, iszik, szállást szeretne)
20. maxi lopez (foci,eszik,iszik,van szállás- eltok szállásolni pár embert)
21. Slither (póker, kaja, pia, van)
22. Etooka (foci, eszik, iszik, szállás nem is biztos, hogy kell)
23. Miihii (foci,kaja,pia,szállás egyenlőre bizonytalan)
24. Iván (foci, eszik, iszik, szállás van)
25. ElBartimaeus (foci, eszik, iszik, van szállása)
26. kurdt (focizik, eszik, iszik, nincs szállás)
27. mypeter (foci,eszik, iszik, otthon alszik)
28. Rumi (foci, eszik, iszik, van)

csak nekem tűnik nagyon drágának a borpiac? mondjuk amennyit én iszom, belefér..
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.08.15. 11:48:37

A 29-ei munkanap lehet, hogy engem is érinteni fog, még nem biztos. Nem gondoltam, hogy már délelőtt lesz a gyülekezés :)
Ez lényegében szerintem csak a focit fogja gátolni, (meg max a közös kajálást). De remélem eltudok majd szabadulni.
Kép
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.08.15. 00:54:07

1. Szandi (eszik, iszik, van szállása)
2. Andris (focizik, eszik, iszik, van szállása)
3. Krojf (focizik?, eszik, iszik, kéne szállás)
4. Zozz (focizik, eszik iszik, van szállása)
5. Savi (focizik,eszik,iszik,aztmégnemtom)
6. Kovi (foci, eszik, iszik, van szállás)
7. Shark (foci, eszik,iszik, szállás ? )
8. rszergej( focizik???, eszik, iszik, van szállás)
9. Kralo (foci?, eszik, iszik, szállás?)
10. VIII.Henrik (foci?, eszik, iszik, kéne szállás)
11. Tim (foci,kaja,pia,van hol aludnom egyenlőre)
12. gnorbert (focizik, eszik, iszik, van szállása)
13. VV19 (foci,eszik,iszik,nincs szállás)
14. csababarca (foci,eszik,iszik,szállás nincsen)
15. Ozsi (focizik???, eszik, iszik, szállást szeretne)
16. S.gabor (focizik???, eszik, iszik, szállást szeretne)
17. Badi (foci, van van van)
18. Ordog (foci, eszik, iszik, szállás van)
19. robertfcb (foci?, eszik, iszik, szállást szeretne)
20. maxi lopez (foci,eszik,iszik,van szállás- eltok szállásolni pár embert)
21. Etooka (foci, eszik, iszik, szállás nem is biztos, hogy kell)
22. Miihii (foci,kaja,pia,szállás egyenlőre bizonytalan)
23. Iván (foci, eszik, iszik, szállás van)
24. ElBartimaeus (foci, eszik, iszik-kérdés milyen mennyiségben-, van szállása)
25. kurdt (focizik, eszik, iszik, nincs szállás)
26. mypeter (foci,eszik, iszik, otthon alszik)
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2009.08.15. 00:38:11

lionelmessi19 írta:
Kocsmaügyileg eddig a legerősebb ajánlatot Tim adta, a borpiaccal.
www.borpiacetterem.hu/wp
Én is nagyon-nagyon támogatom a borpiacot! :) Könnyű megközelíteni is, és szép választék van ételből, italból egyaránt :)
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.08.14. 21:09:09

[quote="Drigo"][/quote] Sztem megoldható lesz.

Jónak tűnik a borpiac is, főleg az extra gombás pizza. :)
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.08.14. 20:18:59

VIII.Henrik írta:
Drigo írta:Ha megyek nagy valószínűséggel én is tudok szállás biztosítani.
. . . , aki esetleg kocsival jön és Veszprém - Bp útvonalat akármennyire is érinti komoly előnyben van :)
Én székesfehérvári vagyok, és kocsival mennék fel BP-re. Csatlakozhatsz, amennyiben csatlakozhatok én is egy esetleges üres helyhez a szállásodon.
Na, ezt nevezem én szimbiózisnak, igazából fölfelé út annyira nem vészes, visszafelé kéne nekem reggel/délelőtt sietnem, mivel du meccsünk van már.
Tim írta:Annak idején én úgy ismerkedtem meg a többiekkel,hogy bejelentkeztem egy póker partyra(akkor még nem voltunk kitiltva Daniéktól),ahol senkit nem ismertem.Igaz vittem magammal egy üveg pálinkát,hogy segítsen megtörni a jeget Laughing Persze ez nem feltétlenül követendő példa...
Most sem vagytok kitiltva, csak a saját testi épségem érdekében nem tanácsos, ha Ti és a nővérem egyszerre tartózkodtok egy légtérben :D

Ja a pálinkás históriára meg ne hallgassatok, igenis hozzátok csak bátran, aki a legfinomabbat hozza, választhat magának egyéni rangot, meg amúgy is, ha ismeretlenként jöttök egy társaságba nyugodtan kedveskedhettek egy kis itókával. :P Nekem már úgyis vinnem kell egy jégert, hála érte a szerencsétlen Fradinak, igaz Ördög?!

Szóval gyertek minél többen, ott úgysem tudunk bannolni senkit.

Na lassan megyek, Csongoréknál megtartjuk az előtalálkozót, csak az első kettő napirendi pontot átugorjuk idő hiányában.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.14. 20:12:55

lionelmessi19 írta:No, akkor amondó vagyok, hogy ne nagyon térjünk el a tavalyi menetrendtől.

Népligeti gyülekező 10-11től, én szerintem ott leszek már a legeslegelejétől.
Én megoldanám, hogy onnan egy köpésre azt a műfüves pályát béreljük, az orczy parkban. Az elégjó volt.
Utána lenne egy kaja, ami plázában valahol, hogy sok választási lehetőség legyen. Utána kocsma. A kocsma - pálya útvonaltól függően választjuk majd ki a legjobb plázát szerintem.

Kocsmaügyileg eddig a legerősebb ajánlatot Tim adta, a borpiaccal. ez él még ? Viszont nemtom mennyire felelne meg árban, illetve távolságban. Mert a margithíd budai hídfőnél vannak kb.
www.borpiacetterem.hu/wp oldalon nézhetitek az árlistát, képgalériát addig, lehet véleményezni. :)

És a pályát is lehet véleményezni: Emlékszünk, egy pálya van, viszonylag jó műfű, körülötte kb semmi, van egy kis lelátó. Tűrhető volt talán az öltöző is.
A pálya 8400/óra, 3 óra ebből az 25200 Ft lenne összesen. 25en meg szerintem fogunk focizni.
Kérdés hogy jó-e ez nekünk...
A pálya jónak hangzik, a borpiaccal meg az a baj, hogy kicsi a csapolt sör választékuk. :D De lévén, hogy én csak ugatok anélkül, hogy tennék is valamit, megfelel. :D Egyre jobban várom. :D
Válasz küldése