Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.25. 22:09:42

S.Agüero írta:
lui1698 írta:Nem tudom elképzelni, hogy egy felnőtt férfi ne tudná magát elfoglalni egy olyan napon ami a fociról és a kajáról és a piáról szól. :D
kumma lusta az a baj. :D Nem szánja rá magát, hogy eljöjjön. :D
Zsarold, szülőknél mindig bejön. Fiáért csak rá veszi majd magát.(bár ha saját faterból indulok ki akkor nem biztos :roll: ) :) :twisted:

Ez is célzás volt Tim, későbbre, amikor a csöppség már nagyobb lesz. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.25. 22:05:12

lui1698 írta:Nem tudom elképzelni, hogy egy felnőtt férfi ne tudná magát elfoglalni egy olyan napon ami a fociról és a kajáról és a piáról szól. :D
kumma lusta az a baj. :D Nem szánja rá magát, hogy eljöjjön. :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.25. 22:03:24

Nem tudom elképzelni, hogy egy felnőtt férfi ne tudná magát elfoglalni egy olyan napon ami a fociról és a kajáról és a piáról szól. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2010.07.25. 22:02:21

Mondjuk kajálna, amit mi is csinálnánk ott :lol:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.25. 22:01:43

S.Agüero írta:Apum mondjuk nem tudom mit tudna csinálni plázába(ha mennétek/mennénk oda). :roll: :?
Vesz anyudnak valami szép ajándékot. :P

Nem értek hozzá de szerintem plázázás nem része a cuccosnak. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.25. 22:00:57

Apum mondjuk nem tudom mit tudna csinálni plázába(ha mennétek/mennénk oda). :roll: :?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.25. 22:00:41

Tim írta:
Victor_Valdes írta: .. bár páran lehet fateroddal egykorúak lesznek. :D :D
Célozgatunk?! [-X :D
Az alkeszes részt szántam célzásnak... :D :twisted:
De végülis igen, célozgatok. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.25. 21:58:48

Victor_Valdes írta: .. bár páran lehet fateroddal egykorúak lesznek. :D :D
Célozgatunk?! [-X :D
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.07.25. 21:52:18

S.Agüero írta:Szerk.: Akkor amúgy szerintetek nem lennék oda kicsi(korban)?
Nem! Én is 13 évesen voltam az első találkozómon és elég jól elvoltam. :) :P
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.25. 21:51:30

S.Agüero írta:Meg azt mondja, hogy ha leszállunk a buszról azért nem 1-2 perc odaérni gyalog a népligethez. :roll:
Egyébként köszi a válaszokat! :)
Szerk.: Akkor amúgy szerintetek nem lennék oda kicsi(korban)?
Nemhiszem, kortól független sztem, bár páran lehet fateroddal egykorúak lesznek. :D :D

Másnem nem alkoholizálsz...az alkesz bandájával.. :P
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.25. 21:48:53

Meg azt mondja, hogy ha leszállunk a buszról azért nem 1-2 perc odaérni gyalog a népligethez. :roll:
Egyébként köszi a válaszokat! :)
Szerk.: Akkor amúgy szerintetek nem lennék oda kicsi(korban)?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.25. 21:44:29

S.Agüero írta: Jó, de ő velem jönne, szóval nem egyedül mennék.
Egyedül oda se találnék.

Amúgy még az a gondja, hogy ő nem tájékozott Pesten. :roll:
Nem tájékozott, és? Van ott épp elég ember akit meg lehet kérdezni, hogy mi merre van... :D :P
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.25. 21:43:13

Victor_Valdes írta:
S.Agüero írta:Fiúk!
Ugye 13 leszek szeptemberben. Én úgy akartam volna menni, hogy apámmal, ma megkérdeztem és azt mondta, hogy kicsi vagyok még én ide. A másik probléma az, hogy addig ő nem tudna mit csinálni míg mi fociznuk vagy stb...
Még lehet rá tudnám fűzni, hogy jöjjön el velem.
Szerintetek igaza van?
Szerintetek mit tudna tényleg addig csinálni?
Köszi a válaszokat előre is! :)
Valami megoldást kéne, hogy hogy tudnék elmenni.
Osztom faterod véleményét. Engem sem engednének el pestre egyedül. /aki nem tudná 15 vagyok/ Tőlem mondjuk rohadt messze van az tuti. :D
Környéken más a téma, de az nem tartozik ide. :) 13 éves koromba ezerrel kockultam...:D

Charlie-nak igaza van, beszélget, stb. :)
Jó, de ő velem jönne, szóval nem egyedül mennék.
Egyedül oda se találnék.

Amúgy még az a gondja, hogy ő nem tájékozott Pesten. :roll:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.25. 21:40:58

S.Agüero írta:Fiúk!
Ugye 13 leszek szeptemberben. Én úgy akartam volna menni, hogy apámmal, ma megkérdeztem és azt mondta, hogy kicsi vagyok még én ide. A másik probléma az, hogy addig ő nem tudna mit csinálni míg mi fociznuk vagy stb...
Még lehet rá tudnám fűzni, hogy jöjjön el velem.
Szerintetek igaza van?
Szerintetek mit tudna tényleg addig csinálni?
Köszi a válaszokat előre is! :)
Valami megoldást kéne, hogy hogy tudnék elmenni.
Osztom faterod véleményét. Engem sem engednének el pestre egyedül. /aki nem tudná 15 vagyok/ Tőlem mondjuk rohadt messze van az tuti. :D
Környéken más a téma, de az nem tartozik ide. :) 13 éves koromba ezerrel kockultam...:D

Charlie-nak igaza van, beszélget, stb. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.07.25. 21:40:10

Szurkol a fiának, iszik 2 sört, beszélget a többiekkel stbstb.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.25. 21:30:38

Fiúk!
Ugye 13 leszek szeptemberben. Én úgy akartam volna menni, hogy apámmal, ma megkérdeztem és azt mondta, hogy kicsi vagyok még én ide. A másik probléma az, hogy addig ő nem tudna mit csinálni míg mi fociznuk vagy stb...
Még lehet rá tudnám fűzni, hogy jöjjön el velem.
Szerintetek igaza van?
Szerintetek mit tudna tényleg addig csinálni?
Köszi a válaszokat előre is! :)
Valami megoldást kéne, hogy hogy tudnék elmenni.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.25. 19:14:48

Andris írta: Tim, nem értem az iszákos problémát :D bár még elolvasom 2szer, miután ezt lekörmöltem. :)
A koma nem volt szomjas míg ott voltunk :lol: Volt egy mágikus pillanat,amikor legalább nyolc ember kereste az öltöző kulcsát köztük a gondnok aki fixen állította hogy odaadta nekünk. Legalább négyen "tudták" pontosan hogy kinél van(persze rosszul tudták),hárman véletlenszerűen kérdezgették a többieket,én pedig már elkönyveltem hogy fel kell törni a zárat. Persze a kulcs mindvégig a gondnok zsebében volt :roll:
Valahogy a foci pénzt előre be kellene szedni,hogy ne úgy legyen mint tavaly,hogy 30 ember jelentkezik focira és végül 11 fizeti az egészet.

Közben eszembe jutott hogy hogy nekem még lesz egy családi nyaralás 16.-tól. Bízom egy kedvező időpontban ettől függetlenül.
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.07.25. 18:20:21

Számomra tökéletes a Bp-i találkozó, de természtesen ha úgy dönt a többség, továbbra is szívesen leszervezem a balatoni kiruccanás szállás részét.

Időpontot illetőleg szerintem ne hagyjuk augusztus végére, legkésőbb 21.-én ejtsük meg a dolgot - 7.-e az időpont közelsége miatt valószínűleg felejtős, így marad 3 időpont: 14.-e, 21.-e és 28.-a.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.25. 18:19:21

Badi írta:bedobok egy időpontot, mert nekem ez az ideális: aug 22, vasárnap

nos?:)
Hát ha utána 23.a is még szünet, akkor nyilván jó, én nem vagyok képben hogy hogy van az ünnepek miatt az egész.

De ahogy írtam lentebb kettővel kb, gondolom a szombatok jöhetnek csak szóba igazán.

Tim, nem értem az iszákos problémát :D bár még elolvasom 2szer, miután ezt lekörmöltem. :)

Ja, Borpiac, nekem teljesen megfelelne. Már tavaly is oda voksoltam asszem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2010.07.25. 17:55:36

bedobok egy időpontot, mert nekem ez az ideális: aug 22, vasárnap

nos?:)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.25. 16:58:19

Andris írta: Aktivizálódjatok, véleményt minden résztvenni akarótól, mert sehova se jutunk majd.
Én szívesen jönnék, és én is a Bp. talit favorizálnám, egyrészt mert szentendrei vok másrészt mert anyagi forrásaim nemigen tesznek lehetővé egy többnapos táborozást

Pályával, szórakozóhellyel (értsd: kocsma) kapcsolatban nem igazán tudok és akarok javaslatot tenni, én megbízom a ti választásotokban
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.25. 16:08:28

Nos,egyre inkább egy hagyományos találkozó kezd körvonalazódni.
Létszámproblémák biztos lesznek,mert általában a jelentkezők fele szokott megjelenni :lol: . Az Orczy téri pályával leginkább az iszákos gondnok lesz a probléma,egyébként az a pálya ahol a szurkolói tornákat szokták megrendezni 500 forinttal lenne drágább.Érdemes ezen is elgondolkodni. Persze ha valaki tud másik verziót,írjon róla pár szót!

Esti ajánlatom továbbra is a Borpiac. Az árait átlagosnak mondanám,de szívesen veszek más ajánlatokat is. Az időpontot kellene mielőbb meghatározni,onnan már felgyorsulnának az események.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.25. 11:07:20

Most, hogy átolvastam azt az 1-2 ajánlatot a többnapos mókára, úgylátom h létszám problémák is akadhatnának velük. 15 volt talán a max amit láttam, mint férőhely, bár nemtudom h a sátrasdi beleszámított-e.

De akkoris becserélni a 30-40 fős talit egy 15-20as balatonozásra. Különkülön jól hangzik az egész, de egyik a másik helyett nem igazán, így leírva végképp.

Aktivizálódjatok, véleményt minden résztvenni akarótól, mert sehova se jutunk majd.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.24. 23:43:27

Én nem szavaztam, asszem nem is fogok, mert úgylátom nincs túl sok értelme.

Nagyon jó kis ajánlatot is láttam itt lentebb a többnapos talira, de azt gondolom hogy túl sok ember maradna ki a jóból, ha nem a szokásos mókát tolnánk.

Azon felül még lehetne szervezni külön ilyen többnapos dolgot, bár idén már lecsúsztunk talán, a nyáriról legalábbis mindenképp, de tényleg: a létszám, és a hagyományok miatt maradnék az eredeti mellett, még ha a többnapos is a szimpatikusabb személy szerint nekem.

Amondó vagyok, hogy ha nem történik itt a hszekben és a szavazásban valami csoda mondjuk jövő hétfő, keddig, akkor el lehet kezdeni megszavazni az időpontot a szokásos (azthiszem mindig szombati napra eső) 'népligetkocsma :arrow: foci órákig :arrow: kaja,ezazamaz :arrow: alkoholizáció éjszakába nyúlóan ' című tortúrára.


Amennyiben ez lesz, és jól emlékszem hogy a szombatot választjuk a dolgozó szurkolótársak miatt, akkor a 14.e, 21.e, és a 28.a van a kosárban. Rájuk kéne kiírni egy szavazást akkor, mégpedig úgy, hogy akkor 1.e vasárnap már lehessen jelentkezgetni. Bár ez úgyis tolódik amíg nem szavaz időpontra legalább 30 ember, de minél előbb, annál könnyebb mindenkinek beszorítani, és a szervezőknek is intézni.

Ha gyorsan befut majd a dolog ,akkor magamra vállalok szivesen pályaszerzést vagy hasonlót, de ezt majd aktuálisan megbeszélgetjük itt Timmel és a vállalkozó szelleműekkel.
Részemről megint az orczy kertes pályát preferálnám majd, és a fakultatív kajálást stbstb. (csak ha ez lesz, idén ne felejtsük el előre kigondolni, hogy a szervezők közül ki viszi és hova a vidékről érkezőket enni)

Ha mégis valahogy a többnapos mókánál maradunk, maradtok, akkor nemtudom milyen teendőt vállalhatok magamra, majd értesít a szervező, aki valószínűleg akkor nem a szokásos csapatból kerül ki.

Nekem amúgy sajnos mindegyik időpont elég necces, de valahogy megoldom, nem szeretném kihagyni idén se, asszem már 4. lenne zsinórban, az 5ből. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.07.21. 15:46:28

Idén is elszeretnék menni (remélem nem fog ütközni a gólyatábor időpontjával), pláne ha hétvégén lesz.
A többnapos vidéki progi se rossz, de én jobban támogatom az 1 napos pestit. :)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Válasz küldése