Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.08.23. 17:00:13

Alcantara írta: Mielőtt Te félreértenéd: Én tudom, hogy te nem iratkoztál, ellenben itt elmondtad, hogy miért. Ezért hoztalak fel példának, mint érthető dolgot!
Jól átbeszéltük a semmit! :wink:
:lol:
Így legalább van téma, mert találkozó úgy tűnik nem lesz.

Nem neked szegezem a kérdést...amúgy mi abban a nehéz, h 15-kor találkozó a Blahán, aki nem ér oda, a Limitbe vagyunk, Nagykörút x szám. Itt a számom, hívj, ha vakon vagy?!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.23. 15:16:56

recrea írta:
Alcantara írta:Egyedül Recrea lakodalmi meghívására (és ha jól emlékszem miihii utazására) mondom azt, hogy igen ez nyomós érv.
A félreértések elkerülése végett: én SOSEM voltam feliratkozva erre az időpontra, mert tudtam, h lagzi lesz, szóval nem volt szükségem "kifogásra".

A másik: ha van számomra jó időpont, 10 perc alatt szerzek műfüves pályát, meg kocsmában helyet.
Mielőtt Te félreértenéd: Én tudom, hogy te nem iratkoztál, ellenben itt elmondtad, hogy miért. Ezért hoztalak fel példának, mint érthető dolgot!
Jól átbeszéltük a semmit! :wink:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.08.23. 14:17:55

Alcantara írta:Egyedül Recrea lakodalmi meghívására (és ha jól emlékszem miihii utazására) mondom azt, hogy igen ez nyomós érv.
A félreértések elkerülése végett: én SOSEM voltam feliratkozva erre az időpontra, mert tudtam, h lagzi lesz, szóval nem volt szükségem "kifogásra".

A másik: ha van számomra jó időpont, 10 perc alatt szerzek műfüves pályát, meg kocsmában helyet.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.08.23. 13:42:07

Drigo írta:Régen sem volt senki sem gazdagabb, nem volt otthon kevesebb barátja, vagy kevesebb programajánlata. Mégis, a találkozó prioritást élvezett, mert olyan barátságok alakultak ki online, ami megérte azt, hogy offline is megismerkedjenek egymással az emberek. Régen is "probléma" volt a vidékieknek a szállás, mégsem aludt senki padon (kivéve szegény Krojf komát ): ). Régen is lehetett volna menni szülinapozni, név napozni, utolsót bulizni, de mégsem halt bele senki abba az egy kihagyott alkalomba. De még egyszer, én senkit nem kértem számon, nem én erőltettem ezt a találkozót, sőt már az elején megmondtam, hogy nem lesz ebből semmi. Ennek ellenére - a feltételek teljesülése mellett - szívesen segítettem volna a szervezésben
És régen még Te sem azt írogattad be ide, hogy "úgysem lesz ebből semmi" meg "12 ember alatt nincs értelme a focinak", hanem az elsők között iratkoztál fel...

Komolyan nem értem, hogy miért várod el, hogy a találkozó prioritás legyen az embereknél, ha nálad sem volt az. Próbálsz úgy csinálni, mintha ez valami tőled független dolog lenne, miközben élen jártál a "magasról teszek az egészre" attitűd terjesztésében.

Engem borzalmasan irritált ez a pesszimista hozzáállás, amit még jó néhány ember átvett, hogy legalább hetente egyszer meg kell jegyezni, hogy ebből nem lesz semmi. Így persze, hogy nem is lesz és inkább megy mindenki szülinapra.

Két dolgot kellett volna csinálnia mindenkinek, feliratkozni és ott lenni, nem matekozni meg azon sápítozni, hogy x emberből ha y lemondja, akkor már nincs is értelme megtartani, és ha nincs cserénk, akkor már hagyjuk is inkább a focit. Megértem, hogy a vidékieknek nem mindegy, mire költenek el ca. 10 ezer forintot, de ettől függetlenül ha mindenki úgy állt volna hozzá, hogy ott akar lenni a körülményektől függetlenül, biztos vagyok benne, hogy meg tudtuk volna tartani a találkozót. Ez volt az, ami most hiányzott, létszámtól és személyektől függetlenül.

Egyébként egy vasárnapi közös meccsnézésben ki lenne benne? (Ehhez talán nem kell minimum létszám, úgyhogy működhetne a dolog.)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 13:10:30

kicsit OFF: Ki tudja, kinek hány gyerek van... És hogy Roberto CArlosnak mennyi? 8)

ON: Nkem még mindig megvan a kedvem egy jó focihoz, csak a háromig munkában levés korlátoz egy cseppet. :oops:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.23. 12:48:56

Drigo írta: Régen is "probléma" volt a vidékieknek a szállás, mégsem aludt senki padon (kivéve szegény Krojf komát ): ). Régen is lehetett volna menni szülinapozni, név napozni, utolsót bulizni, de mégsem halt bele senki abba az egy kihagyott alkalomba.időről-időre szóba kerül, hogy milyen jó ez a mostani közösség. Pont ennyire.
Nagyjából minden szavaddal egyetértek.
Itt tulajdonképpen a jelentkezőknek egy dolgot kellett volna eldönteni, amikor feliratkoztak: akarok jönni vagy nem.
Minden más duma, köntörfalazás. Utolsó buli, nagy távolság, névnapok stb..
Egyedül Recrea lakodalmi meghívására (és ha jól emlékszem miihii utazására) mondom azt, hogy igen ez nyomós érv.

Nem akarok én itt magammal előhozakodni, de pár szóban megteszem.

Tutira biztos vagyok, hogy itt rajtam kívül senkinek nincs annyi gyereke, mint nekem, nem sok ember lakik sokkal messzebb Budapesttől, mint én.
Viszont amikor eldöntöttem, hogy beírom magam, akkor kb. le..artam, hogy mennyi az összeg, amibe kerül (pedig nem vagyok milliomos)
egy dolog érdekelt: akarok menni vagy nem?

Ennek megfelelően álltam hozzá. Egyébként meg mindenkinek a maga dolga, csak illene kicsit komolyabban gondolkodni.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.08.23. 12:31:46

Nagyobb hangvételű dolgok már elég ritkák. Kisebb nagyobb összefutások szoktak lenni, akár 1-1 emberrel. Focikra szoktunk még összegyűlni "országosan".

A számonkérés meg nem tudom, kire vonatkozott. Senkit nem kértem számon, csak leírtam a nyilvánvalót, hogy senki nem kíváncsi a másikra. Régen sem volt senki sem gazdagabb, nem volt otthon kevesebb barátja, vagy kevesebb programajánlata. Mégis, a találkozó prioritást élvezett, mert olyan barátságok alakultak ki online, ami megérte azt, hogy offline is megismerkedjenek egymással az emberek. Régen is "probléma" volt a vidékieknek a szállás, mégsem aludt senki padon (kivéve szegény Krojf komát ): ). Régen is lehetett volna menni szülinapozni, név napozni, utolsót bulizni, de mégsem halt bele senki abba az egy kihagyott alkalomba. De még egyszer, én senkit nem kértem számon, nem én erőltettem ezt a találkozót, sőt már az elején megmondtam, hogy nem lesz ebből semmi. Ennek ellenére - a feltételek teljesülése mellett - szívesen segítettem volna a szervezésben

Nekem nem kell mondani, hogy nincsen mag, mert az tisztán látszik, még az én fórumozási mennyiségem mellett is. Csak időről-időre szóba kerül, hogy milyen jó ez a mostani közösség. Pont ennyire.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.08.23. 12:01:40

MQuC írta:Régen, amikor még megfigyeltem a fórumot, minden évben jó kis közösség volt a talikon, nem? Én arra alapoztam a kérdésemet, hogy nicns-e egy régi, öreg motorosokból állo mag, akik megőrizték ezt a hagyományt.
Mivel abbol a magbol mar csak paran forumoznak aktivan, igy kicsi a valoszinusege hogy abbol nagyobb tarsasag osszejonne. Meg egy pokert is alig tudunk osszehozni...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 11:19:33

Régen, amikor még megfigyeltem a fórumot, minden évben jó kis közösség volt a talikon, nem? Én arra alapoztam a kérdésemet, hogy nicns-e egy régi, öreg motorosokból állo mag, akik megőrizték ezt a hagyományt.
Kép
socio66

2013.08.23. 10:35:25

Azért ne menjünk át számonkérőbe.
Egy vidékinek hét-nyolcezer forintnál olcsóbban nem jön ki egy ilyen nap, ami nekem speciel sok annak tükrében, hogy kvázi idegenekkel legyek, amikor örülök ha a barátaimmal sikerül összehozni két-három komolyabb dolgot, kisebb fesztivált, sátrazást a nyáron.
Nyár végén ráadásul gólyatábor, koliba beköltözés, még egy utolsó nyaralás, utolsó nyári bulik vannak szerintem sokaknál, így nekem például biztosan ütközne valamivel ez az augusztus utolsó egy-két heti időpont.
Némileg 'elővenni' maximum a pestieket lehet, akiknek csak pár megállót kellene utazniuk a találkozó helyszínéig, és nincs gondjuk a kajával, szállással sem, de igazából azt is megértem, ha valaki nem akarja ezt erőltetni, nincs itt olyan hosszú évek óta aktívan tevékenykedő mag, hogy evidens lenne minden évben összefutni, szerintem.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 10:08:58

De hol vannak a régi nagy öregek? Már nincs igény ?
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 10:03:34

Hát nem tudok nagyon mit mondani, sajnálom. :? Eleinte azt gondoltam, hogy úgysem lesz a dologból semmi, viszont amikor már voltunk kb. 20-an, akkor már nem tudtam elképzelni, hogy ne szerveződjön meg a találkozó. Nem volt igazam.

Kár, kár, szívesen megismertem volna azt a pár arcot "élőben", akik jelentkeztek. :?

Ezek után nem sok esélyt adok a szeptemberi talinak sem, de ne legyen igazam.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.08.23. 09:48:18

Szomorú, hogy ennyi aktív fórumozóból egy tucat az, aki nem csak a monitor mögött szájhős. Persze, egyáltalán nem meglepő, nem volt nehéz kitalálni, hogy ez lesz.

Tavaly is volt egy szeptemberi "erőlködés", most se lesz jobb, ennyit az erős magról, meg a jó közösségről.

Nem tudom, mit pörög mindenki a szervezésen, nettó 2 telefonhívás az egész.

Régen kevesebb aktív fórumozó volt, de a többségük ott volt a talikon, aki nem, az az élménybeszámolók alapján a következőig bánta, hogy nem tudott eljönni. Mindenki várta már az augusztust és a találkozót. Akkor sem volt nagy szervezkedés, felmerült az ötlet, jöttek a jelentkezések 25-35 emberre meg már nem lehetett azt mondani, hogy kevés, és nincs értelme szervezni semmit.

De nem szónokolok tovább, nem az én bajom, hogy ennyien vagytok kíváncsiak egymásra.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.23. 07:51:10

Ennek a szervezésnek szerintem itt van vége jelenleg.
Igen kétséges, ha eddig nem jött össze, mitől lenne szeptemberben jobb helyzet!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.23. 06:44:40

Ez eléggé jól hangzik. :?
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.22. 20:45:54

Nekem is meg kellene tudom holnap délutánig a talit, hogy lesz-e, valamikor meg kell venni a piát. :D

Na, Dani, Tibi, Szajko is lemondta, szóval asszem ebből nem lesz semmi.
Viszont szeptember végén remélem már sikerül összehozni!
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.08.22. 20:39:54

Ilyen nulla aktivitás mellett én úgy döntöttem, hogy inkább a Balaton Bike Festet választom.
Kép
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.08.22. 20:33:05

Délelőttig meg kell tudnom hogy lesz-e tali, mert lenne hétvégére programom, de ameddig nincs biztos addig nem tudok mit mondani, tehát ha délelőttig nem lesz döntés, ezer bocsi de nem megyek. Mondjuk ez szajkotól is függ de ez már másik kérdés.
Kép

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.21. 21:57:32

Kód: Egész kijelölése

1. Matyi - Focizom, eszem, iszom. :D 
2. Alcantara - focizik- eszik- iszik (???) stb... 
3. GT - focizik, eszik, iszik :) 
4. Daniel Barca - Foci, eszek, iszok, ami lesz :D 
5. Mézner Balázs (Mezner2) minden játszik,bár foci a lábam állapotától függ 80%, hogy az is menni fog 
6. Kozma Tibor a.k.a. Messifan - foci, evés, ivás, viszek pálinkát  
7. sjd - foci 75%, eszem, iszom 
8. Tarsi - 50%, foci sajnos kilőve, de ezt kaja piával kompenzálom :D 
9. szajko - focizok és kajálok, pia kilőve, mert 99%,hogy kocsival megyek, de megyek kocsmába  
10. MQuC - minden 
11. kudu - minden 
12. Mihu - 40% csak foci, nem alkoholizálok, de megyek kocsmába :D 
13. VV19 - foci, kaja, pia, Kolumbia
Na, emberek, már csak 2 ember van aki nem biztos, hogy jön. Ha minden jól alakul már tutira megvan 11 focista. :D
Tényleg, Mézner, sjd, ti fociztok, ugye?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.21. 16:12:39

recrea írta:
De igen, a probléma az, h Baján van az örömteli esemény. Ha a foci ott lesz, ok, pályát is tudok szerezni. :D
Így viszont maximum csereember lehetsz!:(
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.08.21. 15:53:22

Alcantara írta:
recrea írta:Én lagziba megyek, szóval biztosan nem tudok menni, gyakorlatilag az egyetlen időpont, ami nem jó, eredetileg sem voltam felírva rá, nehogy leugassatok majd.

Bármikor máskor szívesen mennék. Amúgy másképp nem fog működni, csak ha valaki vállára veszi a dolgot, és leszervezi, h itt a foci, itt meg az ivás, bekiabálásra nem lesz helyszín.
Ne mondd, hogy öltönyben és lakkcipőben egy jó órát nem bírnál focizni! :wink:
De igen, a probléma az, h Baján van az örömteli esemény. Ha a foci ott lesz, ok, pályát is tudok szerezni. :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.21. 15:45:42

recrea írta:Én lagziba megyek, szóval biztosan nem tudok menni, gyakorlatilag az egyetlen időpont, ami nem jó, eredetileg sem voltam felírva rá, nehogy leugassatok majd.

Bármikor máskor szívesen mennék. Amúgy másképp nem fog működni, csak ha valaki vállára veszi a dolgot, és leszervezi, h itt a foci, itt meg az ivás, bekiabálásra nem lesz helyszín.
Ne mondd, hogy öltönyben és lakkcipőben egy jó órát nem bírnál focizni! :wink:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.08.21. 15:37:54

Én lagziba megyek, szóval biztosan nem tudok menni, gyakorlatilag az egyetlen időpont, ami nem jó, eredetileg sem voltam felírva rá, nehogy leugassatok majd.

Bármikor máskor szívesen mennék. Amúgy másképp nem fog működni, csak ha valaki vállára veszi a dolgot, és leszervezi, h itt a foci, itt meg az ivás, bekiabálásra nem lesz helyszín.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.21. 15:13:00

Kód: Egész kijelölése

1. Matyi - 99%, Focizom, eszem, iszom. :D 
2. Alcantara - focizik- eszik- iszik (???) stb... 
3. GT - focizik, eszik, iszik :) 
4. Daniel Barca - Foci, eszek, iszok, ami lesz :D 
5. Mézner Balázs (Mezner2) minden játszik,bár foci a lábam állapotától függ 80%, hogy az is menni fog 
6. Kozma Tibor a.k.a. Messifan - 99%, foci, evés, ivás, viszek pálinkát  
7. sjd - foci 75%, eszem, iszom 
8. Tarsi - 50%, foci sajnos kilőve, de ezt kaja piával kompenzálom :D 
9. szajko - focizok és kajálok, pia kilőve, mert 99%,hogy kocsival megyek, de megyek kocsmába  
10. MQuC - minden 
11. kudu - 90%, minden 
12. Mihu - 40% csak foci, nem alkoholizálok, de megyek kocsmába :D 
13. VV19 - 69%, foci, kaja, pia, Kolumbia 
Na, közben Tibinek tuti lett a dolog.
Tarsi, Recrea, ti hogy álltok az üggyel? :mrgreen:

Egyébként ahogy írtam, Szajko, Daniel Barca, Mihu - aki egyébként beteg, ezért nem biztos, hogy tud jönni - és én kocsival megyünk, körülbelül fél 12-re érünk be.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.21. 15:08:39

Na látod, ez a beszéd fiam! :lol:

Szerda van, a létszámban szereplő személyektől szerintem lassan jó lenne egy kétsoros nyilatkozat.

Én személy szerint biztos elutazok Pestre, mert kombinált programot csinálok, ha már megyek, de biztos van olyan vidéki, aki csak erre a dologra koncentrálna.
Számukra korrekt lenne, ha mindenki írna valamit a saját jöveteléről.
Válasz küldése