Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
PPEDRO
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.11.15. 14:06:56

2022.11.16. 20:39:13

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!! Picit megkönnyebűltem - bár senkinek ne legyen ettől nagyobb problémája hogy hogyan és mikor menjen Barca meccsre :D :P
Igazából valóban rugalmas vagyok az ülőhely kapcsán bár a GOL NORD azért nagyon közel áll a szívemhez, viszont most valóban inkább árérzékeny vagyok mintsem szektor érzékeny. :) Az a baj hogy húztam magamnak egy 150 EUR határt de lehet ez sovány lesz oda. Ma néztem hogy anno 2019-ben szintén pont az MU ellen volt szerencsém kint lenni és akkor a meccs előtt két nappal vettem jegyet az említett GOL NORD szekcióba és már akkor annak az ára is 200 EUR volt úgyhogy lehet most kicsit alul terveztem a büdzsét...
Mindenesetre tényleg nagyon köszönöm a hozzászólásokat!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2022.11.16. 15:34:53

Jegy biztosan lesz, 99%-ban még akkor is, ha 30 perccel kezdés előtt mész oda a pénztárhoz. Pláne ha rugalmas vagy abban, hogy hol ülnél.
Amikor "rekord nézőszámról" és "telt házról" írnak, még akkor is van/volt pár ezer szabad hely a stadionban.

Szerintem inkább az a kérdés, hogy mikor/hogyan és mennyiért jutsz oda.

PPEDRO írta:
2022.11.15. 14:21:08
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni (esetleg tapasztalat alapján), hogy EL meccsekre konkrétan a februári MU ellenire várhatóan mikor kezdik el a jegy értékesítést a hivatalos csatornán, a www.fcbarcelona.com-on?

Korábban vettem már jegyet liga és BL meccsre is, de sajnos már nem emlékszem, hogy csak közvetlen a meccs előtt 1-2 héttel vagy esetleg már most, még idén elkezdhetik az értékesítést. Láttam hogy a VIP jegyeket már árulják, de az számomra sajnos nem opció :) .

Előre is köszönöm a segítséget, választ!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.16. 15:13:56

PPEDRO írta:
2022.11.15. 14:21:08
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni (esetleg tapasztalat alapján), hogy EL meccsekre konkrétan a februári MU ellenire várhatóan mikor kezdik el a jegy értékesítést a hivatalos csatornán, a www.fcbarcelona.com-on?

Korábban vettem már jegyet liga és BL meccsre is, de sajnos már nem emlékszem, hogy csak közvetlen a meccs előtt 1-2 héttel vagy esetleg már most, még idén elkezdhetik az értékesítést. Láttam hogy a VIP jegyeket már árulják, de az számomra sajnos nem opció :) .

Előre is köszönöm a segítséget, választ!
Sztem pár héttel előtte ráérsz elkezdeni figyelni, de akkor se érdemes csak ránézni szúrópróbaszerűen, 1-2 naponta. Feliratkozhatsz értesítésre, e-mailben küldik majd, ha megnyílik a jegyvásárlás.
Egyébként meg talán a clasicot leszámítva mindig a meccs előtti utolsó 24 órában vannak a legjobb jegyek, ez alól a nemzetközi sem kivétel. Max még amikor megnyitják az eladást, akkor lehet jól válogatni, de az jóformán csak percekig tart.
Úgyhogy egyelőre nyugi :)

Bónusz info: elvileg kötelező nekik a stadion kapacitásának 5%át visszatartani a meccs előtti 24 órára, szóval elég nehéz jegy nélkül maradni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PPEDRO
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.11.15. 14:06:56

2022.11.15. 14:21:08

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni (esetleg tapasztalat alapján), hogy EL meccsekre konkrétan a februári MU ellenire várhatóan mikor kezdik el a jegy értékesítést a hivatalos csatornán, a www.fcbarcelona.com-on?

Korábban vettem már jegyet liga és BL meccsre is, de sajnos már nem emlékszem, hogy csak közvetlen a meccs előtt 1-2 héttel vagy esetleg már most, még idén elkezdhetik az értékesítést. Láttam hogy a VIP jegyeket már árulják, de az számomra sajnos nem opció :) .

Előre is köszönöm a segítséget, választ!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.09.23. 21:23:44

Nagyon köszönöm a részletes leírást, Magnusnak is. Igen, sajnos azóta a novemberi Almeria repjegye mire hezitáltam 2x annyi lett... perpill a januári Getafe hétvégére van jó áron repcsi jegy, lehet az lesz így. Csak addig nem mertem hivatalos jegyet venni a meccsre, amíg nem írtatok pár szót a lenti dolgokról .

La Masia1 írta:
2022.09.23. 19:14:56
Ha mindenképpen középről akarod nézni, akkor a "2nd lateral lower" szektor ár-érték arányban valóban egy jó opció.
A "Barcelona feliratos" oldal azért drágább, mert az fedett - nem esik rád az eső, nem süt telibe a nap.
Szakadó esőben vagy tűző napon azért a másik oldal nem túl komfortos, ezt azért mérlegeld.
Semmilyen kártya, tagsági nem kell a vásárláshoz. Bankkártyával kifizeted és email-en pdf-ben megkapod a jegyet. Ami a klub oldalán elérhető, azt nyugodtan megveheted.
Azért elég látványosan megnőtt az érdeklődés a meccsekre, felment az átlag nézőszám, de a jegyek többsége így is az adott meccs előtt 2-3 héttel kerül fel az oldalra.
Egy sima liga meccsre amúgy nagyjából 100%, hogy a kezdés előtt 30 perccel a helyszíni pénztárban is kapsz még jegyet, jó eséllyel bármelyik szektorba. Amikor 85-90 ezren vannak kint, ami már nagyon sok, még akkor is van több ezer szabad hely.
Legyen repülőjegy az adott időpontra, megfelelő áron, inkább ez a kérdés.

LM10 írta:
2022.09.21. 21:19:01
Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis technikai segítséget azoktól, akik már voltak kint a Camp Nouban korábban. Az Almeria elleni meccsre lenne lehetőségem( és időm) kiutazni, amitnek még nincs fix dátuma (November 5 vagy 6 lesz).
Repülőt úgy néztem, hogy péntek délután indulnánk, és hétfőn délelőtt jönnénk vissza, így biztosan lefedve a meccsnapot. Ez lenne az első alkalom, hogy a városba és a stadionba utazom. Mindenképpen középen szeretném nézni a meccset, a kérdésem az lenne, hogy van e valami egetrengető különbség a két szembeoldal között? A weboldalon drágább az a jegy, ahol az FC BARCELONA felirat van, mint a túl oldali Més que un club rész. A 2nd Lateral lower az a szektor, ami nekem ár/érték arányában megérné a dolgot, de ha tudtok nekem ajánlani olyan részt, ami hasonló áron van, és élvezhetőbb a meccs, kérlek jelezzétek, minden tanácsot elfogadok :) .
Illetve, perpill erre a meccsre van lehetőség már most jegyet venni, és a Januári Getafe ellenire, ennek mi az oka, hogy több meccsre még csak ígényelni lehet a jegyet? Ahol már elérhetőek a jegyek, ott nincs semmi akadálya, hogy már most biztosan megvehessem a 2 jegyet? Nem kell valami szurkolói kártya, vagy tagsági , mint a magyar csapatok egyes meccsein?

Bocsánat előre is a sok kérdésért, csak amennyiben tudtok nekem segíteni, úgy már intézném is a meccs és a repülő jegyeket egyből :P

Köszönöm előre is!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2022.09.23. 19:14:56

Ha mindenképpen középről akarod nézni, akkor a "2nd lateral lower" szektor ár-érték arányban valóban egy jó opció.
A "Barcelona feliratos" oldal azért drágább, mert az fedett - nem esik rád az eső, nem süt telibe a nap.
Szakadó esőben vagy tűző napon azért a másik oldal nem túl komfortos, ezt azért mérlegeld.
Semmilyen kártya, tagsági nem kell a vásárláshoz. Bankkártyával kifizeted és email-en pdf-ben megkapod a jegyet. Ami a klub oldalán elérhető, azt nyugodtan megveheted.
Azért elég látványosan megnőtt az érdeklődés a meccsekre, felment az átlag nézőszám, de a jegyek többsége így is az adott meccs előtt 2-3 héttel kerül fel az oldalra.
Egy sima liga meccsre amúgy nagyjából 100%, hogy a kezdés előtt 30 perccel a helyszíni pénztárban is kapsz még jegyet, jó eséllyel bármelyik szektorba. Amikor 85-90 ezren vannak kint, ami már nagyon sok, még akkor is van több ezer szabad hely.
Legyen repülőjegy az adott időpontra, megfelelő áron, inkább ez a kérdés.

LM10 írta:
2022.09.21. 21:19:01
Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis technikai segítséget azoktól, akik már voltak kint a Camp Nouban korábban. Az Almeria elleni meccsre lenne lehetőségem( és időm) kiutazni, amitnek még nincs fix dátuma (November 5 vagy 6 lesz).
Repülőt úgy néztem, hogy péntek délután indulnánk, és hétfőn délelőtt jönnénk vissza, így biztosan lefedve a meccsnapot. Ez lenne az első alkalom, hogy a városba és a stadionba utazom. Mindenképpen középen szeretném nézni a meccset, a kérdésem az lenne, hogy van e valami egetrengető különbség a két szembeoldal között? A weboldalon drágább az a jegy, ahol az FC BARCELONA felirat van, mint a túl oldali Més que un club rész. A 2nd Lateral lower az a szektor, ami nekem ár/érték arányában megérné a dolgot, de ha tudtok nekem ajánlani olyan részt, ami hasonló áron van, és élvezhetőbb a meccs, kérlek jelezzétek, minden tanácsot elfogadok :) .
Illetve, perpill erre a meccsre van lehetőség már most jegyet venni, és a Januári Getafe ellenire, ennek mi az oka, hogy több meccsre még csak ígényelni lehet a jegyet? Ahol már elérhetőek a jegyek, ott nincs semmi akadálya, hogy már most biztosan megvehessem a 2 jegyet? Nem kell valami szurkolói kártya, vagy tagsági , mint a magyar csapatok egyes meccsein?

Bocsánat előre is a sok kérdésért, csak amennyiben tudtok nekem segíteni, úgy már intézném is a meccs és a repülő jegyeket egyből :P

Köszönöm előre is!
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.09.21. 22:19:21

Szia! Az FC Barcelona feliratnál nem ázol meg, délutáni meccs esetében árnyékban vagy.
A zsebtolvajokkal vigyázz, tele van velük a város
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.09.21. 21:19:01

Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis technikai segítséget azoktól, akik már voltak kint a Camp Nouban korábban. Az Almeria elleni meccsre lenne lehetőségem( és időm) kiutazni, amitnek még nincs fix dátuma (November 5 vagy 6 lesz).
Repülőt úgy néztem, hogy péntek délután indulnánk, és hétfőn délelőtt jönnénk vissza, így biztosan lefedve a meccsnapot. Ez lenne az első alkalom, hogy a városba és a stadionba utazom. Mindenképpen középen szeretném nézni a meccset, a kérdésem az lenne, hogy van e valami egetrengető különbség a két szembeoldal között? A weboldalon drágább az a jegy, ahol az FC BARCELONA felirat van, mint a túl oldali Més que un club rész. A 2nd Lateral lower az a szektor, ami nekem ár/érték arányában megérné a dolgot, de ha tudtok nekem ajánlani olyan részt, ami hasonló áron van, és élvezhetőbb a meccs, kérlek jelezzétek, minden tanácsot elfogadok :) .
Illetve, perpill erre a meccsre van lehetőség már most jegyet venni, és a Januári Getafe ellenire, ennek mi az oka, hogy több meccsre még csak ígényelni lehet a jegyet? Ahol már elérhetőek a jegyek, ott nincs semmi akadálya, hogy már most biztosan megvehessem a 2 jegyet? Nem kell valami szurkolói kártya, vagy tagsági , mint a magyar csapatok egyes meccsein?

Bocsánat előre is a sok kérdésért, csak amennyiben tudtok nekem segíteni, úgy már intézném is a meccs és a repülő jegyeket egyből :P

Köszönöm előre is!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.08. 11:35:55

ronaldinho írta:
2022.09.08. 10:45:17
Sziasztok!

Egyik barátommal utaznánk az októberi Villarreal elleni hétközi mérkőzésre, sajnos még nincs pontos időpont, emiatt félve foglalnánk repülőt és szállást.

Tud valaki segíteni abban, hogy mennyivel korábban szokták befixálni a meccseket? Illetve az is érdekelne, hogy hétközi forduló esetén szerdán és csütörtökön vannak csak mérkőzések? Előző héten van a real- Barca, ami gondolom inkább vasárnap, mint szombati napon lesz.

Köszönöm előre is a segítségeket.
Szia!
Hétközi fordulók kedd-csütörtök szoktak lenni, szóval ezzel csak így érdemes számolni. Általában 2 héttel előtte lehet véglegesnek tekinteni, de van olyan is, hogy egy hónappal előtte már az. A hivatalos oldalon lehet folyamatosan követni, hogy mi az ami már megerősített időpont.
Sajnos szállást és repülőt (különösen utóbbi miatt) előre kell 5-6 héttel, anélkül, hogy tudnád a meccsnapot, mert különben még drágább lesz, hiába kevesebb nap.
Nekem legalább is ez az elmúlt évek tapasztalata, átalában megyek minden tavasszal és ősszel. Most a Celta és Inter meccsekre megyek, és a Celtára még mindig nincs időpont, pedig már egy hónap sincs addig.
Szerk: valszeg marad vasárnap a clasico a meccs ütemezések miatt, de amúgy szokott szombaton is lenni, szóval semmit nem lehet készpénznek venni, főleg nem a ligánál, főleg nem ha a Barcáról van szó.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ronaldinho
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2004.10.16. 18:14:48

2022.09.08. 10:45:17

Sziasztok!

Egyik barátommal utaznánk az októberi Villarreal elleni hétközi mérkőzésre, sajnos még nincs pontos időpont, emiatt félve foglalnánk repülőt és szállást.

Tud valaki segíteni abban, hogy mennyivel korábban szokták befixálni a meccseket? Illetve az is érdekelne, hogy hétközi forduló esetén szerdán és csütörtökön vannak csak mérkőzések? Előző héten van a real- Barca, ami gondolom inkább vasárnap, mint szombati napon lesz.

Köszönöm előre is a segítségeket.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.08.31. 20:51:01

LaMasia01 írta:
2022.08.31. 13:50:27
Az a meccs több mint fél év múlva lesz, hogy akkor majd mit és hogyan kap a Penya, azt még kicsit korai kitalálni szerintem.
De amúgy egy elég jó iránytű az: ha a Penya sem kap, akkor az azért mutatja, hogy mennyire lehet egyszerű reális áron, stresszmentesen jegyet szerezni...
Egy Real elleni meccsre a másodpiacon, egyénileg intézve, csak kb. teljesen irreális áron kapsz jegyet, és még úgy is elég sok lesz a kérdőjel, nagyjából az utolsó pillanatig fog menni az idegeskedés, hogy megkapod-e végül az elvileg lebeszéltek szerint; lásd a saját eseted.
1: Ezt az infót egy barátom mondta, akinek meg a Penya-tol van az infó...

2: Vannak olyan jegy irodák akik hivatalos partnerek a klubnál, szóval náluk garancia van a jegyre.

3: Sokba kerül a jegy? Valóban, de ha kiutazol és jegy nélkül maradsz...na az az igazán sok...
Kép
LaMasia01
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.08.30. 23:36:48

2022.08.31. 13:50:27

Az a meccs több mint fél év múlva lesz, hogy akkor majd mit és hogyan kap a Penya, azt még kicsit korai kitalálni szerintem.
De amúgy egy elég jó iránytű az: ha a Penya sem kap, akkor az azért mutatja, hogy mennyire lehet egyszerű reális áron, stresszmentesen jegyet szerezni...
Egy Real elleni meccsre a másodpiacon, egyénileg intézve, csak kb. teljesen irreális áron kapsz jegyet, és még úgy is elég sok lesz a kérdőjel, nagyjából az utolsó pillanatig fog menni az idegeskedés, hogy megkapod-e végül az elvileg lebeszéltek szerint; lásd a saját eseted.



[/quote]Tudom, rutinos meccsre járó vagyok :wink: Viszont most a márciusi El Clasico-rol van szó, és azt hallottam hogy a Penya idén szinte biztosan nem kap jegyet erre a meccsre, úgyhogy muszáj vagyok más úton intézni.

Elég nagy az érdeklődés eddig minden hazai meccsre, szokatlanul nagy néző számok vannak, már kiscsapatok ellen is. Az látszik, hogy nagyon érdekli az embereket ez a csapat.
Plusz utolsó El Clasico lesz az eredeti Camp Nou-ban, biztos ez is majd rá fog dobni egy kicsit a nézőszámra.
[/quote]
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.08.31. 09:52:47

2016-ban voltam életem első és azóta egyetlen El Clasico-ján. 1 órával a meccs előtt haverral ott álltunk a Rambla-n, jegy nélkül, mert akitől igényeltünk jegyet, az közölte, hogy bocsi, változott a jegyértékesítés erre a meccsre és egy bérlettel 2 jegy helyett csak 1-et engedtek venni. Úgyhogy mivel volt 40 igénylése, így csak az első 20-at tudta teljesíteni, mi meg 26. környékén voltunk.

Akkor összesen 90 szabad hely volt a stadionban, az valószínűleg a vendég szektorban. Soha nem volt még akkora nézőszám, mint azon a meccsen.

Azt az érzést mégegyszer nem szeretném átélni :D
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.08.31. 07:49:50

gondolom, a klub weboldalara gondolt, nem a penyara
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.08.31. 07:15:09

LaMasia01 írta:
2022.08.30. 23:40:02
Szia, miért akarnál ott venni?
Miért nem veszel a klub oldalán vagy a helyszínen a pénztárban?
Nagyon kevés meccs van, amikor ez nem működik, azokra meg egyéb úton amúgy is horror lenne az ár.
20-ból 19 meccsre a kezdés előtt fél órával is kapsz jegyet a pénztárban, a felsőbb (és olcsóbb) szintekre biztosan.
[Azt, hogy a stadiontúrára, múzeumba miért akarna valaki közvetítőn keresztül jegyet venni, azt meg pláne nem értem. Odamegy bárki a pénztárhoz és megveszi.]
Tudom, rutinos meccsre járó vagyok :wink: Viszont most a márciusi El Clasico-rol van szó, és azt hallottam hogy a Penya idén szinte biztosan nem kap jegyet erre a meccsre, úgyhogy muszáj vagyok más úton intézni.

Elég nagy az érdeklődés eddig minden hazai meccsre, szokatlanul nagy néző számok vannak, már kiscsapatok ellen is. Az látszik, hogy nagyon érdekli az embereket ez a csapat.
Plusz utolsó El Clasico lesz az eredeti Camp Nou-ban, biztos ez is majd rá fog dobni egy kicsit a nézőszámra.
Kép
LaMasia01
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.08.30. 23:36:48

2022.08.30. 23:40:02

Szia, miért akarnál ott venni?
Miért nem veszel a klub oldalán vagy a helyszínen a pénztárban?
Nagyon kevés meccs van, amikor ez nem működik, azokra meg egyéb úton amúgy is horror lenne az ár.
20-ból 19 meccsre a kezdés előtt fél órával is kapsz jegyet a pénztárban, a felsőbb (és olcsóbb) szintekre biztosan.
[Azt, hogy a stadiontúrára, múzeumba miért akarna valaki közvetítőn keresztül jegyet venni, azt meg pláne nem értem. Odamegy bárki a pénztárhoz és megveszi.]
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.08.30. 20:21:36

Valaki vett már meccsjegyet a Dynamic Events oldalról? Mennyire megbízhatók? Google-ön egyetlen értékelés, vélemény, Facebook oldalukon 8 értékelés, ebből 3 nem ajánlja, miközben az oldaluk alapján komoly cégnek tűnnek, meg tudom, hogy már nagyon régen a piacon vannak.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.08.16. 22:48:58

sanika01 írta:
2022.08.16. 13:47:21
Sziasztok!

Jövé héten készülünk Barcelonába utazni és legnagyobb örömömre sikerült úgy időzíteni, hogy a Valladolid elleni hazai meccset élőben meg tudjuk tekinteni. Ez lesz az első alkalom, hogy lehetőség nyilik élőben láthatom őket, nem mellesleg a Camp Nouban, így valószinűleg azt sem kell magyaráznom, hogy úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, izgulok és nem is tudok másra gondolni. :)

Viszont felmerült néhány kérdés bennem. Egyrészt itt olvasva a kommenteket, láttam, hogy vannak kint emberek akik esetleg a jegy foglalásában meg a stadion turára is tudnak jegyet szerezni. A meccsre pl. a weboldalon készültem jegyet venni, nem tudom, vannak ezzel komplikációk? Érdemes inkább pl. a Futballariumhoz fordulni, ők könnyebben elintézik? Vagy ha nem vagyok Penya tag, akkor nem is tudok jegyet venni? (bár ilyesmiről még sehol sem olvastam).

Esetleg azok, akik már voltak, pár jó tancsot kérhetek, amire figyelni kellene?
https://www.eurobarca.hu/penya/

Szívesen :wink:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.08.16. 18:44:06

Futballarium ráteszi a saját hasznát. Amit a hivatalos oldalon megveszel mondjuk 100 euróért, azt tőlük tuti, hogy minimum másfél, de inkább kétszeres áron.

Nagy meccseknél, ahol nehéz jegyet szerezni, és valakinek van rá pénze, akkor hasznos, de ilyen egyszerű meccsekre teljesen felesleges...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2022.08.16. 16:47:49

sanika01 írta:
2022.08.16. 13:47:21
Sziasztok!

Jövé héten készülünk Barcelonába utazni és legnagyobb örömömre sikerült úgy időzíteni, hogy a Valladolid elleni hazai meccset élőben meg tudjuk tekinteni. Ez lesz az első alkalom, hogy lehetőség nyilik élőben láthatom őket, nem mellesleg a Camp Nouban, így valószinűleg azt sem kell magyaráznom, hogy úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, izgulok és nem is tudok másra gondolni. :)

Viszont felmerült néhány kérdés bennem. Egyrészt itt olvasva a kommenteket, láttam, hogy vannak kint emberek akik esetleg a jegy foglalásában meg a stadion turára is tudnak jegyet szerezni. A meccsre pl. a weboldalon készültem jegyet venni, nem tudom, vannak ezzel komplikációk? Érdemes inkább pl. a Futballariumhoz fordulni, ők könnyebben elintézik? Vagy ha nem vagyok Penya tag, akkor nem is tudok jegyet venni? (bár ilyesmiről még sehol sem olvastam).

Esetleg azok, akik már voltak, pár jó tancsot kérhetek, amire figyelni kellene?
Hivatalos oldal a legjobb, legmegbízhatóbb választás. Néhány perc az egész folyamat, 24 órával a meccs előtt megkapod a jegyed - igazából ennyi a sztori.
Én tavasszal voltam, stadiontúrára, meccsre, kézilabdacsapat meccsére is a hivatalos oldalról vettem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2022.08.16. 14:56:36

sanika01 írta:
2022.08.16. 13:47:21
Sziasztok!

Jövé héten készülünk Barcelonába utazni és legnagyobb örömömre sikerült úgy időzíteni, hogy a Valladolid elleni hazai meccset élőben meg tudjuk tekinteni. Ez lesz az első alkalom, hogy lehetőség nyilik élőben láthatom őket, nem mellesleg a Camp Nouban, így valószinűleg azt sem kell magyaráznom, hogy úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, izgulok és nem is tudok másra gondolni. :)

Viszont felmerült néhány kérdés bennem. Egyrészt itt olvasva a kommenteket, láttam, hogy vannak kint emberek akik esetleg a jegy foglalásában meg a stadion turára is tudnak jegyet szerezni. A meccsre pl. a weboldalon készültem jegyet venni, nem tudom, vannak ezzel komplikációk? Érdemes inkább pl. a Futballariumhoz fordulni, ők könnyebben elintézik? Vagy ha nem vagyok Penya tag, akkor nem is tudok jegyet venni? (bár ilyesmiről még sehol sem olvastam).

Esetleg azok, akik már voltak, pár jó tancsot kérhetek, amire figyelni kellene?
Én bátran ajánlom a Futballariumot, mi a stadiontúrára tőlük kaptuk a belépőt, így mindkettőnknek jó volt. Szerintem meccsjegyek szempontjából sincs ez másképp. Amúgy a hely is nagyon jó, finom kajákkal és italokkal.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.08.16. 14:33:14

Mihu írta:
2022.08.16. 14:04:47
sanika01 írta:
2022.08.16. 13:47:21
Sziasztok!

Jövé héten készülünk Barcelonába utazni és legnagyobb örömömre sikerült úgy időzíteni, hogy a Valladolid elleni hazai meccset élőben meg tudjuk tekinteni. Ez lesz az első alkalom, hogy lehetőség nyilik élőben láthatom őket, nem mellesleg a Camp Nouban, így valószinűleg azt sem kell magyaráznom, hogy úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, izgulok és nem is tudok másra gondolni. :)

Viszont felmerült néhány kérdés bennem. Egyrészt itt olvasva a kommenteket, láttam, hogy vannak kint emberek akik esetleg a jegy foglalásában meg a stadion turára is tudnak jegyet szerezni. A meccsre pl. a weboldalon készültem jegyet venni, nem tudom, vannak ezzel komplikációk? Érdemes inkább pl. a Futballariumhoz fordulni, ők könnyebben elintézik? Vagy ha nem vagyok Penya tag, akkor nem is tudok jegyet venni? (bár ilyesmiről még sehol sem olvastam).

Esetleg azok, akik már voltak, pár jó tancsot kérhetek, amire figyelni kellene?
Ha ki akarsz venni a zsebedből jó pár tízezer forintot, akkor nyugodtan fordulj valakihez. Ha nem, akkor a hivatalos oldal lesz a barátod, vagy a meccs előtt odasétálsz a jegypénztárhoz és oda veszel jegyet, ahova akarsz.

Egy Valladolid ellen nem lesznek többen 70ezernél és egy 100ezres stadionról beszélünk. Én mikor a Milan elleni 4-0-n voltam, 94.944 volt a nézőszám, tehát majdnem teltház, de a jegypénztárak mentek a meccs előtt fél órával is.

Én már így 6 meccsel a hátam mögött, amiből 5-öt magamnak szerveztem, már simán kimennék jegy nélkül, majd fél órával előtte odamennék a pénztárhoz, de persze megértem, hogy akinek ez az első, vagy még sose intézte saját maga, annak necces ez.
Szóval szerintem hivatalos oldalon meg kell venni a jegyet és úgy jársz a legjobban.
Ezt csak megerősíteni tudom. Jelen pillanat is kint vagyok Barcelonaban és a hétvégi meccs előtt még simán lehetett jegyet venni, pedig most sokan voltak kíváncsiak a szezonnyitó első mérkőzésre + az új játékosokra.
De, ha biztosra akarsz menni a hivatalos oldalon már most megveheted jegyed:
https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football/

Érdemes a stadion nézetben barangolni, mert jól szemlélteti, hogy mit fogsz látni, ha oda veszed a jegyet.
Az azonosító regisztrációt ne felejtsd el elvégezni a másodiklépésban, illetve a megadott e-mail címre kapod a jegyed 24 órával a meccs kezdete előtt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.16. 14:06:54

Plusz Laportaek szerintem az uj rendszert racionalizaltak, nem hiszem, hogy ilyan lenne, hogy nincs tepthaz, de nem tudsz jegyet venni.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.08.16. 14:04:47

sanika01 írta:
2022.08.16. 13:47:21
Sziasztok!

Jövé héten készülünk Barcelonába utazni és legnagyobb örömömre sikerült úgy időzíteni, hogy a Valladolid elleni hazai meccset élőben meg tudjuk tekinteni. Ez lesz az első alkalom, hogy lehetőség nyilik élőben láthatom őket, nem mellesleg a Camp Nouban, így valószinűleg azt sem kell magyaráznom, hogy úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, izgulok és nem is tudok másra gondolni. :)

Viszont felmerült néhány kérdés bennem. Egyrészt itt olvasva a kommenteket, láttam, hogy vannak kint emberek akik esetleg a jegy foglalásában meg a stadion turára is tudnak jegyet szerezni. A meccsre pl. a weboldalon készültem jegyet venni, nem tudom, vannak ezzel komplikációk? Érdemes inkább pl. a Futballariumhoz fordulni, ők könnyebben elintézik? Vagy ha nem vagyok Penya tag, akkor nem is tudok jegyet venni? (bár ilyesmiről még sehol sem olvastam).

Esetleg azok, akik már voltak, pár jó tancsot kérhetek, amire figyelni kellene?
Ha ki akarsz venni a zsebedből jó pár tízezer forintot, akkor nyugodtan fordulj valakihez. Ha nem, akkor a hivatalos oldal lesz a barátod, vagy a meccs előtt odasétálsz a jegypénztárhoz és oda veszel jegyet, ahova akarsz.

Egy Valladolid ellen nem lesznek többen 70ezernél és egy 100ezres stadionról beszélünk. Én mikor a Milan elleni 4-0-n voltam, 94.944 volt a nézőszám, tehát majdnem teltház, de a jegypénztárak mentek a meccs előtt fél órával is.

Én már így 6 meccsel a hátam mögött, amiből 5-öt magamnak szerveztem, már simán kimennék jegy nélkül, majd fél órával előtte odamennék a pénztárhoz, de persze megértem, hogy akinek ez az első, vagy még sose intézte saját maga, annak necces ez.
Szóval szerintem hivatalos oldalon meg kell venni a jegyet és úgy jársz a legjobban.
Kép
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2022.08.16. 13:47:21

Sziasztok!

Jövé héten készülünk Barcelonába utazni és legnagyobb örömömre sikerült úgy időzíteni, hogy a Valladolid elleni hazai meccset élőben meg tudjuk tekinteni. Ez lesz az első alkalom, hogy lehetőség nyilik élőben láthatom őket, nem mellesleg a Camp Nouban, így valószinűleg azt sem kell magyaráznom, hogy úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, izgulok és nem is tudok másra gondolni. :)

Viszont felmerült néhány kérdés bennem. Egyrészt itt olvasva a kommenteket, láttam, hogy vannak kint emberek akik esetleg a jegy foglalásában meg a stadion turára is tudnak jegyet szerezni. A meccsre pl. a weboldalon készültem jegyet venni, nem tudom, vannak ezzel komplikációk? Érdemes inkább pl. a Futballariumhoz fordulni, ők könnyebben elintézik? Vagy ha nem vagyok Penya tag, akkor nem is tudok jegyet venni? (bár ilyesmiről még sehol sem olvastam).

Esetleg azok, akik már voltak, pár jó tancsot kérhetek, amire figyelni kellene?
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Válasz küldése