Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.04.25. 01:57:37

Először is köszi, a részletes tájékoztatást.
Nagyon mély nyomot a véleményemmel nem akarok még hagyni egyelőre mivel nem vehetem biztosra, hogy el tudnék menni. Leginkább attól függ, hogy konkrétan augusztuson belül mikorra esne ez a bő 1 hét.
Amúgy a három lehetőség közül a voksom egyértelműen a minibuszos variáns mellett teszem le. Nem függnénk a sofőröktől, sőt senkitől, csak magunktól. Ez szerintem elég nagy pozitívum.
Ha úgy alakul, hogy tudok menni, szivesen vállalom a vezetést is, bár ez nem hiszem, hogy problémát okozna, hogy nem lennénk elegen erre a feladatra.
Ami az árat illeti,nem mondom, hogy kevés, de ha figyelmbe vesszük, hogy mit kapunk érte, abszolut korrektnek tartom. Remélem nem fogok lemaradni erről a remek lehetőségről.

Két évvel ezelőtt nyáron a haverokkal szerveztünk egy ehhez hasonló bulit, csak ott az alapelv a "sokat akarunk látni" volt, így nem ragadtunk meg egy városban. Közép-Nyugat európai túra volt, érintve a fontosabb városokat, köztük természetesen Barcelonát is. Éjjel utaztunk hajnalban megérkeztünk, este továbbálltunk. 1 hétig tartott, ezalatt aludni nem sokat aludtunk,azt a keveset is ülve, a buszon. Mondjuk nem is azon volt a lényeg. Nagy élmény volt, az biztos.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2009.04.25. 01:09:15

Mindenkit előzetesen figyelmeztetek, hogy rettentő hosszú a hozzászólás, de sztem érdemes elolvasni azért, mert igyekeztem egy komplett tervet idetenni.

Bevallom ezt a hozzászólást kétszer is megírtam, mert először még a repülő mellett akartam érvelni, de most inkább rászántam az időt, és belementem abba, hogy tényleg mi mennyibe kerülne és hogyan lenne. És a végkövetkeztetésem az lett, hogy inkább nemet mondok a kényelemre, tehát a repülőre, mert megéri, ha jól számoltam.

A szállás ugye megvan, ez 30 főig bővíthető, de nem húzhatjuk a végletekig a dolgot, különben lesznek befoglalások a dátumra. Egyelőre teljesen üres. Na most nekem a fő problémám, hogy nem tudom mikorra alakul ki a végleges utasnévsor. Viszont én a szállásadómmal tényleg jóban vagyok, és nem akarok gázt abból, hogy először azt mondom kell mindkét lakás, ő pedig ezért másokat visszamond, hogy fenntartsa a két lakást üresben. Aztán pedig jönnek a visszamondások, hogy ki nem jön bármilyen oknál fogva. Ez az, amit mindenképpen el akarok kerülni, mert nem akarok kiszúrni vele.

Ez az egyik oka annak, hogy inkább a repülőt mondtam volna jelen pillanatban, még ha korábban éppen ennek az ellenkezőjét írtam is. A fő kérdés, amit magamnak föltettem, hogy nem tudom, hogyan lehetne tutira biztosítani, hogy mindannyian megyünk, akik előzetesen jelentkeztünk. Nyilván sehogy, ha nem tekerünk egyet a történeten.

A kényelem másik dolog, nyilvánvaló, hogy sokkal jobb odarepülni, mint odabuszozni. Aki buszozott már valaha 2.000 km-t az ezt pontosan tudja.
Most én nem akarok mindenképpen a repülő mellett agitálni, mert ma este körbenéztem jó néhány légitársaságnál, és azt el kell ismernem, hogy percről percre változik a helyzet kb az árakat illetően. Néha lehet menni 44-ért, máskor meg csak 60-70-ért.

Ami nekem nem tetszett viszont a teljes buszos bérlés esetében, hogy annyira azért nem olcsó, tehát minimum 35 ezer, de csak akkor ússzuk meg ennyiből, ha az a busz tényleg megtelik. Ez ugye a fentebb említett hibapontunk. Ezt nem tudjuk garantálni, és még ott is fizethetnénk a sofőröknek a szállását és a kajáját, amit én elvből nem szívesen tennék.

Szerintem van megoldás így is arra a gondra, hogy ne legyen gond a létszámmal, tehát biztosan mindenkire ugyanakkor összeg essen, akkor mehessünk, amikor akarunk a meccsek dátuma miatt, és még valóban olcsó is maradjon a dolog.

Tudom, hogy felvetődött már, de voltak, akik talán elutasították azt, hogy béreljük a minibuszokat, de én ezt tartom végeredményben a tutinak a mi igényeinkre. Lehet, hogy nekünk kell vezetnünk, de kötve hiszem, h ne lenne buszonként két olyan embere minimum, aki ne rendelkezne komolyabb tapasztalattal vezetés terén, és ne vállalná ezt be a közért. Én mindenesetre már most vállalom :)

Hogy miért éri meg?
Tök találomra most kerestem egy minibuszbérlőhelyet (aminek a központjához nem mellékesen 10 percre lakom), és elkezdtem számolni első körben 2 db 9 fős minibusszal.

http://www.mikrobuszcenter.hu/

A választott busz: Mercedes 111 Cdi Long
A bérleti díj 9 nappal számolva: 324.000 (két busz esetén ÁFÁVAL)
Egységára15.000+ÁFA/nap/busz.

Üzemanyag: 172.800 Ft
Oda-vissza 4.000 kilométerrel, két busszal számolva.
Egységárak: 8 l fogyasztás/100 Km; Diesel üzemanyagár cirka 270 Ft/liter.

Nekem ezzel a számítással (ami remélem jó is :)) 496.800 forintba kerül az utazás a 18 FŐ számára. Leosztva egy emberre: 27.600 Ft.
Na most ehhez még hozzájön ugyan némi autópálya bérletdíj, de ennyi emberre leosztva nem jelentős a dolog.

Itt sokan felteszik a kérdést talán, h miért nem fizetünk 5-6 ezerrel többet egy vezetővel ellátott 30 fős buszért. Hát én azért nem támogatnám, mert nem tudjuk biztosan, hogy azt megtöltjük-e azt a buszt, illetve lesznek-e visszamondások, stb. A 18 főset tuti, h meg tudjuk tölteni, és ez azt jelenti, hogy az ár sem változik.

Ez persze nem jelenti szükségszerűen azt, hogy nem lehet nyitni egy 3. buszt, mert az ár akkor is ennyi marad, ha megtelik a 3. kisbusz is. De én alapból azt mondom: legyen két busz, ezt töltsük meg tutira, közösen fizessük be az előleget, és ha utána a további népek akik idevetődnek még akarnak jönni, az már rajtuk áll, hogy összeszednek-e egy buszra valót. És én a szállásnál is alapból azt fogom képviselni, hogy 18 fő! Csak akkor fogom azt mondani a barátomnak, hogy legyen 27, ha az tényleg 100%, hogy meglesz annyi. Azt gondolom, hogy ez érthető, mert jóban vagyunk.

Így mi, akik igazán akarunk menni, el tudjuk kerülni azt, hogy az utunk drágább legyen a vártnál mások felelőtlensége miatt, abszolút szabadok leszünk, ott állunk meg út közben, ahol akarunk, és ott is oda megyünk el, ahová akarunk (persze normális keretek között:)).

A szállás áraival tisztában vagyunk, de h mindenki tisztán lásson. Euró árfolyamok függvényében vacsora nélkül 40-45 ezer lehet 7 éjszaka szállás, vacsorával együtt 50-55 ezer.
Azt gondolom, hogy sokan szeretnének kevesebb napra menni, én annyira nem, mert baromi hosszú lesz az út, jó lenne ott tényleg megpihenni, és egy egy hetes periódussal biztosan tudunk menni egy meccsre, ha nem többre.

Ilyen árak mellett, a jelen tervvel 100 ezerből meccsbelépővel és még némi költőpénzzel kajával, szállással, utazással megvan egy ember egy egész hétre. Nem mondom, h ez olcsó a jelenlegi helyzetben, de BCN-ba utazás esetében ez nagyon kevésnek számít.

Na ezt mondom én, remélem a többség elfogadja az érveimet. Ha igen, akkor vállalom, hogy egy előlegfizetést és az ügyintézését ennek a buszos dolognak elintézem.

Most már én is fel akarom pörgetni a dolgot, szóval a hétvégén figyelemmel követem majd a reakciókat.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.04.24. 20:04:17

Akkor még egyszer hitet teszek a buszos megoldás mellett!
Valóban hosszabb, meg valóban fárasztóbb, de talán olcsóbb,
közösségibb, nomeg a megérkezés öröme komoly pszichikai
élmény.
A sofőrpárosnak pedig biztosan kiváló hangulattal tudnánk
viszonozni a munkáját.
A buszos Európa-nézésről nem is beszélve!
K.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.04.24. 19:58:48

Egy szóval nem mondtam hogy mi nem azzal a géppel mennénk mint az általunk ajánlott.Igenis azzal. Smile
Az rendben van.Nem is erről van szó hanem,h nem biztos,h mondjuk ha megyünk negyvenen akkor mindenki kap arra a gépre jegyet pl.Az meg végképp nem biztos,h egymás mellé szólót.Nem is lehet úgy elengedni magad mint egy buszon...
Azért lenne jobb a gép mert nem kellene 2 napot buszozni,az nagyon fárasztó tud lenni.Majd ha már ott leszünk Barcelonában jobban összeismerkednénk..
És az miért baj?Nem hiszem,h gond lenne az utazással...meglehet oldani az alvást a buszon is...ráadásul nem hiszem,h bárki is aludni akarna egy ilyen úton.Meg úgy általában kit érdekel ha fárasztó? :D Nem pihenni megyek ha megyek...és sztem ezzel más is így van.Meg Barcelonába már ismerni akarom az útitársaimat,h aztán velük együtt ismerkedhessek :D

Ui:Én most találtam amúgy 33ér repjegyet... :)

Szerk:És ráadásul az alap ötlet is elve buszról szólt...parádés tájakon vinne az utunk :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2009.04.24. 20:06:14-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2009.04.24. 16:22:22

Egy szóval nem mondtam hogy mi nem azzal a géppel mennénk mint az általunk ajánlott.Igenis azzal. :) Azért lenne jobb a gép mert nem kellene 2 napot buszozni,az nagyon fárasztó tud lenni.Majd ha már ott leszünk Barcelonában jobban összeismerkednénk..De persze ha a csapat nagy része busszal akar menni,nem fogunk repülővel menni.Ja és ha ennyire nem hisztek nekem majd Iván is leírja kb ugyanezt este nektek!

Aláírásodat szerkeszd már át!
S.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.04.24. 16:19:18

Engem nagyon érdekelne egy végső ár kb. mikorra tudnátok mondani eggyet? Elhiszem hogy nme mostanában de én csak akkor tudok biztosat mondani ha tudom az árat. Ráadásul lehetséges hogy két személlyel kell számolni az esetemben. Minden ártól függ nálam. Egyébként én voltam busszal Barcelonában 26 oda 28 vissza az út de nem mondanám hogy nagyno gyötrelmes szerintem sokaknak jobban tetszene ez, bár a 44 ezer forint nem sok a repcsiért sem :roll:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.04.24. 15:56:14

Szerintem meg jobb a repülőgép. Oda másfél nap az út ami kicsit megterhelő. Repülővel 3 óra+majdnem u.a. A túra fíling meg megmaradhat csak egyszerre megyünk ami alap és a hazaút is valszeg így lesz. A reptér állítólag a külvárosban van, de busszal ez is megoldható. A szállás meg 2 percre van valamivel( asszem metróval) a Camp Nou-tól. Ott meg így-is úgy-is u.a. csináljuk/játok mintha busszal mennénk.
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.04.24. 15:29:57

Teljesen egyetértek az előttem szóló Kralo, Ozsi és Bányász fórumozó társaimmal. Sokkal nagyobb élményt nyújtana egy buszos, kirándulás. Rengeteg látnivaló, vagy akár más városokat is jobban szemügyre vehetnénk útközben. Sokkal jobb megoldásnak tartanám.
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2009.04.24. 15:13:07

Érdekes ennek a túrának az alakulása. Ozsi és Bányász kollégát erősíteném. BUSZ!!! Sokkal jobb lenne, már csak a sok látnivaló és a társaság miatt. Egy jó kis kaland lenne az egész. :)

Szerintem, ha valami előrelépés van a szervezésben Iván kommentjét jó páran komolyabban vennének.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.04.24. 15:05:39

pety27 írta:Üdv mindenkinek!
Az utazással kapcsolatban pár új infó!
Úgy néz ki hogy mindenkinek magának kell majd megvenni a repülőjegyet,persze majd megadjuk hogy melyik internetes irodánál,megkeressük a legcélszerűbbet,és azt fogjuk ajánlani.Most épp találtunk egy olyan ajánlatot ahol 44ezer/fő/oda-vissza út(de erről még részletesebben később...).Tehát a repülőjegyet mindenki magának veszi meg,addig ameddig kinn akar majd maradni,úgy néz ki hogy 1hét lesz az út,augusztus végén.Szóval mindenki úgy tervezze meg a visszautat ahogy neki a legkényelmesebb.A szállás továbbra is adott,20 euro/fő/éj+reggeli+korlátlan üdítőfogyasztás, 25euro/fő/éj+reggeli+vacsora és korlátlan üdítőfogyasztás.

szerk.:Továbbra is jöhet a PÜ,aki biztosra tudja hogy jönne.
És ebbe mi a buli? Kb olyan mintha egyedül kimennék egy Barca meccsre...Ehhez semmi szükség a fórumra szvsz.Ha mindenki magának szervezkedik...ez nem fórumos túra így...

Akkor legalább menjünk/menjetek egy géppel...minden társaságnál lehet csoportos jegyet venni...így legalább megmaradna a túra feelingje...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.24. 14:59:36

pety27 írta:Üdv mindenkinek!
Az utazással kapcsolatban pár új infó!
Úgy néz ki hogy mindenkinek magának kell majd megvenni a repülőjegyet,persze majd megadjuk hogy melyik internetes irodánál,megkeressük a legcélszerűbbet,és azt fogjuk ajánlani.Most épp találtunk egy olyan ajánlatot ahol 44ezer/fő/oda-vissza út(de erről még részletesebben később...).Tehát a repülőjegyet mindenki magának veszi meg,addig ameddig kinn akar majd maradni,úgy néz ki hogy 1hét lesz az út,augusztus végén.Szóval mindenki úgy tervezze meg a visszautat ahogy neki a legkényelmesebb.A szállás továbbra is adott,20 euro/fő/éj+reggeli+korlátlan üdítőfogyasztás, 25euro/fő/éj+reggeli+vacsora és korlátlan üdítőfogyasztás.

szerk.:Továbbra is jöhet a PÜ,aki biztosra tudja hogy jönne.
mikor dőlt el, hogy repülővel megyünk/mentek?

nem láttam lejjebb,h ez le van e fixálva akkor,mert legalább társaság fele busszal menne,ahogy néztem, csak érdeklődöm. és hogy akkor ez 1000% e?
mármint a repcsi
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2009.04.24. 14:20:34

Üdv mindenkinek!
Az utazással kapcsolatban pár új infó!
Úgy néz ki hogy mindenkinek magának kell majd megvenni a repülőjegyet,persze majd megadjuk hogy melyik internetes irodánál,megkeressük a legcélszerűbbet,és azt fogjuk ajánlani.Most épp találtunk egy olyan ajánlatot ahol 44ezer/fő/oda-vissza út(de erről még részletesebben később...).Tehát a repülőjegyet mindenki magának veszi meg,addig ameddig kinn akar majd maradni,úgy néz ki hogy 1hét lesz az út,augusztus végén.Szóval mindenki úgy tervezze meg a visszautat ahogy neki a legkényelmesebb.A szállás továbbra is adott,20 euro/fő/éj+reggeli+korlátlan üdítőfogyasztás, 25euro/fő/éj+reggeli+vacsora és korlátlan üdítőfogyasztás.

szerk.:Továbbra is jöhet a PÜ,aki biztosra tudja hogy jönne.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.04.13. 23:18:05

BARCELONA MELLETT ÉLŐ MAGYAR CSALÁD VAGYUNK ÉS NÁLUNK LAKÁSOS LEHETŐSÉGGEL SZERVEZÜNK MÁR ÉVEK ÓTA FOCITÚRÁKAT. MOSTANI AJÁNLAT A BARCA-VILLAREAL MECCS MÁJ 9 V 10.-ÉN. UTAZÁS LINZBŐL 8.-ÁN HAZAÚT 11.-ÉN SZINTÉN LINZBE.ÁR: REP ÉS 3.KAT MECCSJEGGYEL,TRANSZFEREKKEL,SZÁLLÁSSAL 350€!!! RÉSZLETEKÉRT IRJATOK A szabella67@gmail.com ra
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.10. 10:30:39

Srácok, aki járt már úgy Barcelonában, hogy az fcb.com ticketing részlegnél vásárolt jegyet nem tagként, bakkártyával, az segítsen nekem kicsit légyszi:

A megvett jegyeket most ki lehet nyomtatni, vagy ott a pénztárnál átvenni. Az fcbarcelona.com nagyszerű rendszerének köszönhetően pórul jártam kicsit: ki nem jelzett biztonsági időkorlát is van, 1-2 perc kb, és ez letelt mire nyomtatóhoz vittem a laptopot. Így nem tudtam kinyomtatni, és nem tudom hogy a kasszáknál való átvételhez mi jelent igazolást, egy vásárlási számkód, egy nyomtatvány, vagy csak simán a bankkártya.
Sajnos oda visszalépni nem lehet, ahol a kettő közül választhatnék, hogy megtudjam mi kellhet kint, és a remek rendszer további előnye hogy a folyamatról nincsen információ, csak lépésről lépésre lehet haladni, tehát amiket már nem tudtam meg, azokat csak újabb vásárláskor érhetném el.

A kérdések tehát röviden, internetes jegyvásárláshoz:
Tud-e vki mégis arról h vissza lehet oda jutni az oldalon, ahol a jegynyomtatás/igazolás van és csak én meg Iván vagyunk iszonyat bénák?
Aki nem nyomtatta ki otthon, hanem átvette helyszínen, mivel kellett a vásárlást bizonyítania ?

Előre köszi! :)
Am. a Recre meccsre megyek holnap, majd szállodából is felnézek ide hátha van válasz, mert az Barcelonai okosok nem olvasnak mailt. Pedig jajjde baromi jó helyem van, kb az elnökúrral szemben. Csak nemszeretem ezt a kis bizonytalanságot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.04.06. 22:12:18

Sziasztok!

Van egy eladó jegyem a Bayern-Barca meccsre, a Barca szektorba, akit érdekel keressen a szabella67@gmail.com emilen vagy Skype-on szabellaek néven.

A jegy ára 200 Euró és már nálam van.

Üdv, Sanya
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.04.06. 11:18:21

noucamp99 írta:Szia mindenkinek! Új vagyok még ezen a fórumon és még nem is tudom használni rendesen,de hátha tudtok nekem segíteni! Ki szeretnék menni Barcelonába egy meccsre!Tudja valaki hogyan lehetséges ez a legegyszerűbben?Értem ezalatt hogy vannak-e szervezett utak,vagy szerveznek-e privát csoportok kiutazást?Aki tud kérem segítsen!Előre is köszönöm! noucamp99
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2009.04.03. 16:57:30

Én megyek két havrral és a barátnőmmel,máj 9-14ig és a villarreal elleni meccsre!
pupák
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.11.08. 08:47:17

2009.03.24. 15:15:59

hali. ha van valakinek kedve kijönni egy barca-villareal mecsre.az irjon.
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2009.03.24. 14:15:09

20tek írta:Hali!

Mikor lesz meg pontosan a Gamper kupa időpontja? Tavaly mikor volt?
Valamikor május körül lesz pontos időpont,de az már most biztos hogy augusztus vége felé van a Gamper...
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2009.03.23. 22:02:51

Hali!

Mikor lesz meg pontosan a Gamper kupa időpontja? Tavaly mikor volt?
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.03.20. 17:31:29

Andrisveres írta:SEGÍTSÉG! Április 2ig Barcelonában leszek! ha az első meccs hazai pályán lesz a bayern ellen akkor én ott leszek! de szerintetek mennyi a jegy egy bl meccsre?fityingem nincs de muszáj kimennem! mennyibe kerülhet a legmagasabb kakasülőre?
Tessék: http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... rades.html
Kép
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2009.03.20. 17:26:25

SEGÍTSÉG! Április 2ig Barcelonában leszek! ha az első meccs hazai pályán lesz a bayern ellen akkor én ott leszek! de szerintetek mennyi a jegy egy bl meccsre?fityingem nincs de muszáj kimennem! mennyibe kerülhet a legmagasabb kakasülőre?
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.03.14. 22:55:25

van Bommel írta:Akárhogyis nézem, pályára lépek a Camp Nouban 8) A U2 koncerten június 30-án. Kicsit lesz sirály :lol:
MÁZLISTA!!!!!
Nekem "csak" a Puskás Ferenc Stadion jutott...
K.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.03.14. 21:35:57

Akárhogyis nézem, pályára lépek a Camp Nouban 8) A U2 koncerten június 30-án. Kicsit lesz sirály :lol:
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2009.03.12. 21:36:00

ozsimiki írta:
pety27 írta:Azon vagyunk hogy a legjobban jöjjünk ki,mindenből,lehetséges az is hogy repülő lesz,ha lenne normális ajánlat.Az autogramal kapcsolatban most még nem mondok semmit..... :wink:
sorry, lehet h vmit nem vettem észre,vagy csak nem olvastam vissza x oldalt,de te ki vagy :?: :lol: már úgy értem,h Iván ismerőse? mivel látom,h te vagy az egyik fő szervezője, csupán érdekel :D

am még nem írom be magam, de ugyanannyira biztos,mint még tavaly amikor szóba került, és buszos szitut támogatom,lássunk is már vmit :lol:
Igen,Iván ismerőse.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Válasz küldése