Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
lalisebo
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.07.29. 18:23:32

2013.07.31. 20:44:40

Valaki vette már igénybe a Barcelona Szállás-t?
lalisebo
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.07.29. 18:23:32

2013.07.29. 20:14:53

Sziasztok.
A Real Sociedad mecsre mennénk ki. Honnan érdemes jegyet venni, rendelni? Amit az oldal ajánl, ott nincs csak a Santos és a A.Madrid meccsekre jegy.
A hivatalos oldalon találtam jegyeket, de érdekelne, hogy azt kipostázzák Mo.-ra is, vagy scak ott lehet felvenni Barcelonaban?
És hová érdemesebb jegyet venni? a közepe drága a kispadok mögött. Nem tudom hova kellene venni.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.24. 12:23:53

Baros írta:Sziasztok!

Épp foglaltam volna le egy meccsre a jegyet, megadtam bankkártya számot, adatok és ezt az ablakot dobta fel és nem engedett továbblépni.

Conversion error occurred.

Bankkártyám: Mastercard, nem dombornyomott.

Véleményetek? Vajon a kártyával van a gond?:S
Ticketmaster, vagy a Barca hivatalos oldala? Mert az utóbbi nem szereti a magyar bankkártyát, csak akkor, ha az dombornyomott. A ticketmaster ugyan olyan hivatalos értékesítő, és pontosan ugyan olyan áron lehet jegyhez jutni, mint a hivatalos honlapon. Próbáld meg azt.
Kép
fistful
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.08.21. 16:04:20

2013.07.24. 11:32:51

S.O.S.! Olyan embert keresek, aki akár saját maga, vagy akár rendelkezik olyan ismerőssel aki tag a Barcelona hivatalos honlapján (member), ugyanis a tervezett időpontra már meg van a repülőjegy a szállással együtt, csak a meccsjegy nincs. Az időpont Október 27.i El CLassico. Azért keresek valakit, hogy ha lehetséges vegye meg nekünk a jegyet természetesen + bónuszt kapna az illető ezért. Hivatalosan nem lehet venni jegyet külsősnek, csak tagoknak, nemrég hívtam a Barcelona ticket office-t, azt mondták valószínű elfog fogyni az összes addig, amíg kinyitnák külsősöknek. Hatalmas érvágás lenne, ha ott lennénk Barcelonában, és nem látjuk a meccset élőben! Ezért szükségem van valakire! Előre is köszönöm!
Baros
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.07.09. 14:54:27

2013.07.23. 20:21:21

Sziasztok!

Épp foglaltam volna le egy meccsre a jegyet, megadtam bankkártya számot, adatok és ezt az ablakot dobta fel és nem engedett továbblépni.

Conversion error occurred.

Bankkártyám: Mastercard, nem dombornyomott.

Véleményetek? Vajon a kártyával van a gond?:S
phobia
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.15. 00:49:24

2013.07.21. 23:02:56

egykerdes írta:Sziasztok! Egy másik topicból ideirányítottak, h itt lehet hasznos infókhoz jutnom a meccsek tekintetében. Szerencsére tényleg olvastam itt jó tapasztalatokat. Azt eldöntöttem, h ticketmaster.es-en fogok rendelni jegyet, és majd kint egy Caixa banknál csak kinyomtatom. De akkor ez tényleg működik, ugye? A másik, h magyar pénztárcámmal valszeg csak a felső karéjba fogok tudni venni. Ott milyen árban vannak nagyjából? Érdemes oda egyáltalán, látunk valamit a meccsből? Az ominózus meccs a Barca-Levante szezonnyitó lesz. Gondolom, bár az ellenfél miatt nem túl kiemelt meccs, de mégiscsak idénnyitó, szóval közel telt ház várható.

Köszönöm az esetleges válaszokat, jó szezont, sikerekben gazdag évet a Barcának! sziasztok
a vásárlás ahogy leírtad gond nélkül műdökni fog nem para :))

nem csak felső karéjba tudsz venni okos áron jegyet, bár első meccsre biztos sokan mennek ki...de én szöglethez közel is elég jó árban kaptam jegyet nem volt jelentősen több mint a felső helyek lentről elég távolinak tűntek a legfelső szektorok kis apró emberek a sötétségbe fennt ha ez segít valamennyire :D probálj lefelé orientálodni megéri az a plusz 10 euro kb de ha más nem jön össze fennt is biztos óriási élmény :wink:

én itt kaptam jó áron jegyet ami 10 uroval volt több mint a legfelsők, a kép nem adja vissza ami valójában ott van de azért megmutatom :

http://www.kephost.com/view3.php?filena ... hfr63e.jpg

sok sikert :wink:
egykerdes
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.07.13. 10:05:38

2013.07.20. 20:46:56

Sziasztok! Egy másik topicból ideirányítottak, h itt lehet hasznos infókhoz jutnom a meccsek tekintetében. Szerencsére tényleg olvastam itt jó tapasztalatokat. Azt eldöntöttem, h ticketmaster.es-en fogok rendelni jegyet, és majd kint egy Caixa banknál csak kinyomtatom. De akkor ez tényleg működik, ugye? A másik, h magyar pénztárcámmal valszeg csak a felső karéjba fogok tudni venni. Ott milyen árban vannak nagyjából? Érdemes oda egyáltalán, látunk valamit a meccsből? Az ominózus meccs a Barca-Levante szezonnyitó lesz. Gondolom, bár az ellenfél miatt nem túl kiemelt meccs, de mégiscsak idénnyitó, szóval közel telt ház várható.

Köszönöm az esetleges válaszokat, jó szezont, sikerekben gazdag évet a Barcának! sziasztok
phobia
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.15. 00:49:24

2013.07.16. 07:33:37

fistful írta:más valaki még esetleg? :)
Ez az utazási irodás dolog ez inkább felejtős téma mi ticketmasteren vettük meg a jegyeket ha jól emlékszem 70 euro körül, találkoztunk kinnt magyarokkal akik 'nem féltek' utazási irodán keresztül venni jegyet és 40-50 eurot rápakoltak nekik ez azért szép mert még rá is volt írva a jegyre, hogy 70-80 eu és kifizetek érte 120-130 at már nem tudom pontosan... szóval legegyszerübb ha még itthon leüzleteled okosba a bankkártyáddal és akkor biztos hogy a legjobb áron veszed ! :wink:


írtam privát üzenetet szállás ügyben is !
fistful
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.08.21. 16:04:20

2013.07.13. 20:14:25

más valaki még esetleg? :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.13. 16:15:07

hank1ee írta:
sjd írta: Na ez az, amit inkább ne. Brutális árréssel dolgoznak, főleg a jegyeknél. (Ugyanakkor ha az ember lusta szervezkedni, akkor király, csak készüljön fel rá, hogy kétszer annyiba fog kerülni)
Mi így szereztük be a jegyet a meccs előtt kb 2 hónappal, és egyáltalán nem volt drágább, mint a többi jegyirodánál.. de nyugodtan lehet hülyének nézni
Leírod, hogy guglizzon rá a fociutakra, majd szerinted hülyének nézlek, mert Te tudsz 1 db példát a 100ból, ahol nem kétszeres áron adják a jegyet. Persze ezt elsőre nem írtad volna le, inkább guglizzon rá a másik 99-re, akik még mindig brutális árréssel dolgoznak... :roll:

De nyugodtan meg lehet nézni pár példát, pl. a Szk visszavágóra a Pegazus 60k-ért árulja a 147€-s második kategóriás jegyet, magyarul "mindössze" 15 ezer forintos haszonnal adják tovább neked a 45 ezres jegyet. (És akkor még fel is számítanak 4 ezer forint kiszállítási/kezelési díjat)
Ha ketten mennek, már 40 ezer mínuszban vannak, és még arról nem is beszéltünk, hogy a szállást, repjegyet, magát az utat mekkora haszonkulccsal adják tovább.
fistful
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.08.21. 16:04:20

2013.07.13. 15:37:17

hank1ee írta:
fistful írta:
hank1ee írta: Szia! Októberben voltunk kint meccsen a családdal (Barca-Celta) és bátran állíthatom neked, hogy nem csak a ticketmaster létezik! Vannak különböző utazási irodák, akik ilyen jellegű utakkal foglalkoznak (fociutak - Guglizd meg), és ne ijedj meg, nem olyan nehéz jegyhez jutni :) Közlekedésben annyit kell tudni a helyről, hogy lehet venni ilyen Barcelona kártyát, amivel keresztül-kasul utazhatod díjmentesen a várost akár metróval, akár villamossal, szóval bármilyen tömegközlekedési eszközzel. Ez megéri nyilván, mert összességében sokkal olcsóbban kijön, mintha mindenre ott kéne jegyet venni a helyszínen. Remélem tudtam segíteni! Kellemes időtöltést majd Barcelonában ;)

...Bocsánat, időközben észrevettem, hogy a Clasicora mennétek, ez már bonyolítja a dolgokat kicsit, de szerintem, ha időben (most :) ) elkezded szervezni az utat, még simán sikerülhet!! Hajrá
Köszönöm a gyors választ, a guglit én is tudom használni, könnyű is azt mondani hogy az a barátom, de én inkább azért írtam ide, hogy olyan emberek segítségét kérjem, akik saját maguk tapasztalait írják le. Plusz nehészség, hogy külföldön élünk, nem Magyarországon, így a ticketmastert gondoltam egy jó választásnak.
Nincs mit, egyébként saját tapasztalat alapján próbáltam SEGÍTENI, hát többet biztos nem fog előfordulni...
Azért félreértés ne essék, így visszaolvasva, lehet talán kicsit flegmán válaszoltam, de abszolút nem rossz indulatból, rossz szándénként tettem. Örülök, hogy leírtad azt is, hisz emberek saját tapasztalataira, átéléseire vagyok kíváncsi. Köszi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.07.13. 14:56:04

fistful írta:
hank1ee írta:
fistful írta:Sziasztok! Párommal Októberben készülünk menni Barcelonába, és ahogy elnézegettem, nem csak én szorulok segítségre, vannak itt segítőkész emberkék. Semmit sem tudtam eddig, hogy hogy működik a jegyvétel, honnan hová... De már most annyival is okosabb lettem hogy, a ticketmaster megbízható, itthon bankártya, és ott kilehet nyomtatni automatából. Ez oké. Ami nem oké, hogy a meccs az El Classico lenne (ami oké :)), csakhogy hallotam, hogy nagyon nehéz jegyhez jutni. Kicsit meg is ijedtem. Naponta figyelem a ticketmastert a barca hivatalos honlapjával egyetemben, de ha akkor nyílna meg a jegyvétel mikor épp dolgozom akkor bukta :S 2en mennénk, tehát jó lenne egymás mellé is ülni nem a stadion 2 végéből külön. Segítséget viszont úgy kérnék, hogy tényleg megvan az esélye, hogy nem tudunk elmenni arra a meccsre mert olyan hamar elkel az összes jegy? Vagy valamit ötlet? Megszeretném adni a módját, de max 300€ fizetek érte fejenként. Egyes oldalak 6-7-800€tól kezdődnek. Légyszi írjatok ez ügyben!
Szállástól igazából nem tartok, ha nem találok a belvárosban akkor valami metró közelit.
Előre is köszönöm!
Szia! Októberben voltunk kint meccsen a családdal (Barca-Celta) és bátran állíthatom neked, hogy nem csak a ticketmaster létezik! Vannak különböző utazási irodák, akik ilyen jellegű utakkal foglalkoznak (fociutak - Guglizd meg), és ne ijedj meg, nem olyan nehéz jegyhez jutni :) Közlekedésben annyit kell tudni a helyről, hogy lehet venni ilyen Barcelona kártyát, amivel keresztül-kasul utazhatod díjmentesen a várost akár metróval, akár villamossal, szóval bármilyen tömegközlekedési eszközzel. Ez megéri nyilván, mert összességében sokkal olcsóbban kijön, mintha mindenre ott kéne jegyet venni a helyszínen. Remélem tudtam segíteni! Kellemes időtöltést majd Barcelonában ;)

...Bocsánat, időközben észrevettem, hogy a Clasicora mennétek, ez már bonyolítja a dolgokat kicsit, de szerintem, ha időben (most :) ) elkezded szervezni az utat, még simán sikerülhet!! Hajrá
Köszönöm a gyors választ, a guglit én is tudom használni, könnyű is azt mondani hogy az a barátom, de én inkább azért írtam ide, hogy olyan emberek segítségét kérjem, akik saját maguk tapasztalait írják le. Plusz nehészség, hogy külföldön élünk, nem Magyarországon, így a ticketmastert gondoltam egy jó választásnak.
Nincs mit, egyébként saját tapasztalat alapján próbáltam SEGÍTENI, hát többet biztos nem fog előfordulni...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.07.13. 14:54:11

Mihu írta:
hank1ee írta:
sjd írta: Na ez az, amit inkább ne. Brutális árréssel dolgoznak, főleg a jegyeknél. (Ugyanakkor ha az ember lusta szervezkedni, akkor király, csak készüljön fel rá, hogy kétszer annyiba fog kerülni)
Mi így szereztük be a jegyet a meccs előtt kb 2 hónappal, és egyáltalán nem volt drágább, mint a többi jegyirodánál.. de nyugodtan lehet hülyének nézni
Megkérdezhetem, hogy hol vettétek a jegyet? Mert pl én a ticketmasteren vettem egy jegyet 23ezerért, ami a Pegazusnál 63 ezer volt, egyéb helyeken pedig csak ilyen 40 és 50 körül találtam...
Egy utazási irodát kértünk meg rá Dunakeszin, hogy szerezzék már be normális áron legyenek szívesek... Megtörtént, 50-60 forint körül volt 3 jegy összesen, ráadásul a pálya mellé a szögletzászlótól pár méterre :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.13. 14:51:16

hank1ee írta:
sjd írta:
hank1ee írta:Vannak különböző utazási irodák, akik ilyen jellegű utakkal foglalkoznak (fociutak - Guglizd meg)
Na ez az, amit inkább ne. Brutális árréssel dolgoznak, főleg a jegyeknél. (Ugyanakkor ha az ember lusta szervezkedni, akkor király, csak készüljön fel rá, hogy kétszer annyiba fog kerülni)
Mi így szereztük be a jegyet a meccs előtt kb 2 hónappal, és egyáltalán nem volt drágább, mint a többi jegyirodánál.. de nyugodtan lehet hülyének nézni
Megkérdezhetem, hogy hol vettétek a jegyet? Mert pl én a ticketmasteren vettem egy jegyet 23ezerért, ami a Pegazusnál 63 ezer volt, egyéb helyeken pedig csak ilyen 40 és 50 körül találtam...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.07.13. 14:39:22

sjd írta:
hank1ee írta:Vannak különböző utazási irodák, akik ilyen jellegű utakkal foglalkoznak (fociutak - Guglizd meg)
Na ez az, amit inkább ne. Brutális árréssel dolgoznak, főleg a jegyeknél. (Ugyanakkor ha az ember lusta szervezkedni, akkor király, csak készüljön fel rá, hogy kétszer annyiba fog kerülni)
Mi így szereztük be a jegyet a meccs előtt kb 2 hónappal, és egyáltalán nem volt drágább, mint a többi jegyirodánál.. de nyugodtan lehet hülyének nézni
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.13. 14:10:52

hank1ee írta:Vannak különböző utazási irodák, akik ilyen jellegű utakkal foglalkoznak (fociutak - Guglizd meg)
Na ez az, amit inkább ne. Brutális árréssel dolgoznak, főleg a jegyeknél. (Ugyanakkor ha az ember lusta szervezkedni, akkor király, csak készüljön fel rá, hogy kétszer annyiba fog kerülni)

Na meg Clasicora sem mennék úgy oda, hogy majd csak lesz jegy... (bármelyik másik meccsre igen, de erre nem)
Viszont ahogy emlékszem, van egy olyan idősáv (vagy legalábbis 3 éve még volt), amikor megnyitják a jegyvásárlást, és még vannak helyek bőven. Legalábbis nekem apámmal még sikerült úgy jegyet szerezni egymás mellé a 2es szektorba, hogy már itthon, hónapokkal előtte megvolt kinyomtatva a jegy. Szóval szerintem érdemes figyelni, hogy mikor nyitják meg a honlapon jegyvásárlást, és akkor gyorsan lecsapni.
(De mondom, lehet, hogy kicsit régi az info, mindenesetre 2010-ben ez még működött)
fistful
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.08.21. 16:04:20

2013.07.13. 13:54:47

hank1ee írta:
fistful írta:Sziasztok! Párommal Októberben készülünk menni Barcelonába, és ahogy elnézegettem, nem csak én szorulok segítségre, vannak itt segítőkész emberkék. Semmit sem tudtam eddig, hogy hogy működik a jegyvétel, honnan hová... De már most annyival is okosabb lettem hogy, a ticketmaster megbízható, itthon bankártya, és ott kilehet nyomtatni automatából. Ez oké. Ami nem oké, hogy a meccs az El Classico lenne (ami oké :)), csakhogy hallotam, hogy nagyon nehéz jegyhez jutni. Kicsit meg is ijedtem. Naponta figyelem a ticketmastert a barca hivatalos honlapjával egyetemben, de ha akkor nyílna meg a jegyvétel mikor épp dolgozom akkor bukta :S 2en mennénk, tehát jó lenne egymás mellé is ülni nem a stadion 2 végéből külön. Segítséget viszont úgy kérnék, hogy tényleg megvan az esélye, hogy nem tudunk elmenni arra a meccsre mert olyan hamar elkel az összes jegy? Vagy valamit ötlet? Megszeretném adni a módját, de max 300€ fizetek érte fejenként. Egyes oldalak 6-7-800€tól kezdődnek. Légyszi írjatok ez ügyben!
Szállástól igazából nem tartok, ha nem találok a belvárosban akkor valami metró közelit.
Előre is köszönöm!
Szia! Októberben voltunk kint meccsen a családdal (Barca-Celta) és bátran állíthatom neked, hogy nem csak a ticketmaster létezik! Vannak különböző utazási irodák, akik ilyen jellegű utakkal foglalkoznak (fociutak - Guglizd meg), és ne ijedj meg, nem olyan nehéz jegyhez jutni :) Közlekedésben annyit kell tudni a helyről, hogy lehet venni ilyen Barcelona kártyát, amivel keresztül-kasul utazhatod díjmentesen a várost akár metróval, akár villamossal, szóval bármilyen tömegközlekedési eszközzel. Ez megéri nyilván, mert összességében sokkal olcsóbban kijön, mintha mindenre ott kéne jegyet venni a helyszínen. Remélem tudtam segíteni! Kellemes időtöltést majd Barcelonában ;)

...Bocsánat, időközben észrevettem, hogy a Clasicora mennétek, ez már bonyolítja a dolgokat kicsit, de szerintem, ha időben (most :) ) elkezded szervezni az utat, még simán sikerülhet!! Hajrá
Köszönöm a gyors választ, a guglit én is tudom használni, könnyű is azt mondani hogy az a barátom, de én inkább azért írtam ide, hogy olyan emberek segítségét kérjem, akik saját maguk tapasztalait írják le. Plusz nehészség, hogy külföldön élünk, nem Magyarországon, így a ticketmastert gondoltam egy jó választásnak.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.07.13. 13:07:32

fistful írta:Sziasztok! Párommal Októberben készülünk menni Barcelonába, és ahogy elnézegettem, nem csak én szorulok segítségre, vannak itt segítőkész emberkék. Semmit sem tudtam eddig, hogy hogy működik a jegyvétel, honnan hová... De már most annyival is okosabb lettem hogy, a ticketmaster megbízható, itthon bankártya, és ott kilehet nyomtatni automatából. Ez oké. Ami nem oké, hogy a meccs az El Classico lenne (ami oké :)), csakhogy hallotam, hogy nagyon nehéz jegyhez jutni. Kicsit meg is ijedtem. Naponta figyelem a ticketmastert a barca hivatalos honlapjával egyetemben, de ha akkor nyílna meg a jegyvétel mikor épp dolgozom akkor bukta :S 2en mennénk, tehát jó lenne egymás mellé is ülni nem a stadion 2 végéből külön. Segítséget viszont úgy kérnék, hogy tényleg megvan az esélye, hogy nem tudunk elmenni arra a meccsre mert olyan hamar elkel az összes jegy? Vagy valamit ötlet? Megszeretném adni a módját, de max 300€ fizetek érte fejenként. Egyes oldalak 6-7-800€tól kezdődnek. Légyszi írjatok ez ügyben!
Szállástól igazából nem tartok, ha nem találok a belvárosban akkor valami metró közelit.
Előre is köszönöm!
Szia! Októberben voltunk kint meccsen a családdal (Barca-Celta) és bátran állíthatom neked, hogy nem csak a ticketmaster létezik! Vannak különböző utazási irodák, akik ilyen jellegű utakkal foglalkoznak (fociutak - Guglizd meg), és ne ijedj meg, nem olyan nehéz jegyhez jutni :) Közlekedésben annyit kell tudni a helyről, hogy lehet venni ilyen Barcelona kártyát, amivel keresztül-kasul utazhatod díjmentesen a várost akár metróval, akár villamossal, szóval bármilyen tömegközlekedési eszközzel. Ez megéri nyilván, mert összességében sokkal olcsóbban kijön, mintha mindenre ott kéne jegyet venni a helyszínen. Remélem tudtam segíteni! Kellemes időtöltést majd Barcelonában ;)

...Bocsánat, időközben észrevettem, hogy a Clasicora mennétek, ez már bonyolítja a dolgokat kicsit, de szerintem, ha időben (most :) ) elkezded szervezni az utat, még simán sikerülhet!! Hajrá
fistful
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.08.21. 16:04:20

2013.07.13. 13:02:07

Sziasztok! Párommal Októberben készülünk menni Barcelonába, és ahogy elnézegettem, nem csak én szorulok segítségre, vannak itt segítőkész emberkék. Semmit sem tudtam eddig, hogy hogy működik a jegyvétel, honnan hová... De már most annyival is okosabb lettem hogy, a ticketmaster megbízható, itthon bankártya, és ott kilehet nyomtatni automatából. Ez oké. Ami nem oké, hogy a meccs az El Classico lenne (ami oké :)), csakhogy hallotam, hogy nagyon nehéz jegyhez jutni. Kicsit meg is ijedtem. Naponta figyelem a ticketmastert a barca hivatalos honlapjával egyetemben, de ha akkor nyílna meg a jegyvétel mikor épp dolgozom akkor bukta :S 2en mennénk, tehát jó lenne egymás mellé is ülni nem a stadion 2 végéből külön. Segítséget viszont úgy kérnék, hogy tényleg megvan az esélye, hogy nem tudunk elmenni arra a meccsre mert olyan hamar elkel az összes jegy? Vagy valamit ötlet? Megszeretném adni a módját, de max 300€ fizetek érte fejenként. Egyes oldalak 6-7-800€tól kezdődnek. Légyszi írjatok ez ügyben!
Szállástól igazából nem tartok, ha nem találok a belvárosban akkor valami metró közelit.
Előre is köszönöm!
phobia
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.15. 00:49:24

2013.07.10. 21:21:56

Baros írta:A szeptember 14-16-i közötti Barcelona - Sevilla meccsre akarok kijutni és szeretném kérdezni a már korábban kint járt Barca szurkolóktól, hogy hogy működik a vásárlás menete?
Megveszem a Barca honlapján keresztül a jegyeket, fizetek kártyával és a Nou Camp pénztárában felveszem a jegyeket?

Köszi a segítséget;)
csinálhatod úgy is ahogy én : megveszed a ticketmaster-en a jegyeidet, kiutazol keresel egy Caixa Bank automatát megismered citromsárga, elég sok van belőle stadion körül is... betolod a kis bankkártyád a gépbe amivel vásároltad itthon, rámész az events menü pontra ott már a gép ki is írja hogy van barcelona meccsjegy foglalásod rámész hogy print (nyomtatás) kitolja a jegyeidet és már mehetsz is befelé ez azért jo mert megsporolod a kigyozó sorban állást a stadion jegypénztárnál ez kb 2 percet vesz igénybe amikor én voltam meccsen akkor a jegypénztáraknál 20 méteres sorok álltak :) szerintem ez egyszerübb és nem kell utlevelezni meg ilyesmi csak a bankkártyád elég ha van kérdés irj segítek :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.10. 14:59:44

Baros írta:
Említetted egy másik hozzászólásodban, hogy nem garantálják, hogy a jegyek egymás mellé szólnak. A barca honlapján pedig engedi kiválasztani a székek közül, hova szeretnék ülni. Akkor az fake ?
Köszi amúgy a gyors reakciódat:)
Engedi kiválasztani, csak kevés az olyan hely, ahol egymás mellett 2, még ritkább, hogy 3, olyan meg szinte nincs is, hogy 4 egymás mellé szóló széket találsz. 1 bérletes 1 helyet kap. Ezek vannak szétszórva a stadionban, totál rendszertelenül. Úgy képzeld el, mintha találomra szétosztanál a 98ezres stadionban 85 ezer jegyet. Na hát emiatt kevés az egymás mellé szóló 2-3-4 jegy. 3-4 nappal a meccs előtt a bérletesek visszamondott jegyeit kezdik el értékesíteni, így ilyenkor a piacra dobás pillanatában egy szektorban lehet, hogy 20 egymás mellé szóló jegy lesz.
Kép
Baros
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.07.09. 14:54:27

2013.07.10. 14:28:15

Mihu írta:
Baros írta:A szeptember 14-16-i közötti Barcelona - Sevilla meccsre akarok kijutni és szeretném kérdezni a már korábban kint járt Barca szurkolóktól, hogy hogy működik a vásárlás menete?
Megveszem a Barca honlapján keresztül a jegyeket, fizetek kártyával és a Nou Camp pénztárában felveszem a jegyeket?

Köszi a segítséget;)
www.ticketmaster.es

Itt megveszed a jegyet, majd kinyomtatod az e-mailt amit kapsz. Viszed magaddal az útleveledet, és nagyon fontos, hogy azt a bankkártyát, amivel vásároltál. Az útlevélnek és a bankkártyának ugyan ahhoz a személyhez kell tartoznia. Ezt a 3 dolgot átadod a Camp Nou jegypénztárában, ők meg adják a jegyet. De egyébként a Sevilla ellen kb 90ezren lesznek, de még inkább annyian se, úgyhogy ha nem akarod neten megadni a bankkártyád adatait, akkor nyugodtan megcsinálhatod azt is, hogy a meccs napján, vagy a meccs előtt 1 nappal odamész, és veszel magadnak egy jegyet. Én inkább ezt javasolnám, mert a mérkőzés előtt 3-4 nappal kezdik el árulni azokat a jegyeket, amiket a bérletesek visszamondtak, így hozzá lehet jutni a legjobb helyekhez. Addig nem. Én a Milan ellen voltam, ahol 94.944 néző volt, és a meccs előtt 1 nappal még bőszen árulták a jegyeket. A Real elleni kupa visszavágóra, ahol 95.300 ember volt, még fél órával a meccs kezdete előtt lehetett jegyet kapni a ticketmasteren. Úgyhogy nem kell félni attól, hogy nem lesz jegy. Sosincs olyan, hogy az összes jegyet eladták.
Említetted egy másik hozzászólásodban, hogy nem garantálják, hogy a jegyek egymás mellé szólnak. A barca honlapján pedig engedi kiválasztani a székek közül, hova szeretnék ülni. Akkor az fake ?
Köszi amúgy a gyors reakciódat:)
norc9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.05.31. 09:03:48

2013.07.10. 10:43:20

Köszönöm a segítséget!!!
Az összes nevezetességre nem is lenne időnk meg pénzünk, azért is próbálnánk spórolni városnézővel.
És erről mi a véleményed?:
Van lehetőség Barcelonából Santa Susannába (ott lesz a szállás) eljutni este, 23:00 óra után? Ugyanis a busz és Renfe vonat menetrendjei szerint csak 23:00 óráig jár busz vagy vonat. Amint látom a sorsolást a szeptember 25-i Real Sociedad meccsre tudnánk csak kijutni, 29-én ugyanis idegenben játszunk. Esélyes, hogy a meccs 22 h-kor kezdődik és így nem tudnánk visszajutni a szállodába.
Gáz lenne, ha kései időpont és a közlekedés miatt maradnánk le a meccsről.
:(
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.10. 10:02:52

norc9 írta:Sziasztok!
Barcelonai utazásunkkal kapcsolatban kérnék egy kis segítséget.
A párommal Santa Susannaban fogunk egy hetet tölteni (szeptember 24-től október 01-ig) és min. 2 napot szeretnénk Barcelonában is szétnézni, megnézni a főbb nevezetességeket. Az egyik kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e ez gyalogosan a városban? A tömegközlekedést ugyanis nem szeretnénk Barcelonán belül használni.
Továbbá szerintetek van-e lehetőség Barcelonából Santa Susannába eljutni este, 23:00 óra után? Ugyanis a busz és Renfe vonat menetrendjei szerint csak 23:00 óráig jár busz vagy vonat. Amint látom a sorsolást a szeptember 25-i Real Sociedad meccsre tudnánk csak kijutni, 29-én ugyanis idegenben játszunk. Esélyes, hogy a meccs 22 h-kor kezdődik és így nem tudnánk visszajutni a szállodába.
Van rá esély, hogy a hétközi forduló miatt olcsóbb lesz a jegy? Gondolom jegyet tudok venni a meccs előtt is a stadionban ugye? Vagy, ha ott veszem az drágább lesz, inkább rendeljem?
Előre is köszönöm a segítséget!!!
Röviden: esélytelen gyalog bejárni a főbb nevezetességeket. Van egy nyitott tetejű városnéző busz. Azt ajánlom nektek, ha nem akartok metrózni. Az az összes nevezetesség előtt megáll, és egy napijeggyel bármikor le és felszállhattok bármelyik érkező járatról/járatra. Ezt mindenképpen használjátok ki, mert ott rak le, közvetlenül a nevezetességek előtt. Asszem egy napijegy 27 euró, de szerintem abszolút megéri.

A jegyeket az befolyásolja, hogy milyen csapat jön, nem pedig az, hogy mikor van a mérkőzés. Jegyet a ticketmasteren és a Barca hivatalos oldalán tudsz venni a netről. Mindkét oldal pontosan ugyan olyan árakon dolgozik, nincs semmilyen felár. És mindkét oldal hivatalos. De egyébként a meccs előtt 1000000% hogy fogsz tudni jegyet venni, sőt én inkább azt ajánlanám, mert olyankor ha nem nagy csapatról van szó, akkor több tízezer jegy szabadul fel, mert a bérletesek visszamondják a bérletüket, és azt a Barca ugyan úgy eladja. Kis túlzással oda ültök ahova akartok, ráadásul 99.9% hogy egymás mellé szóló jegyeket tudtok venni. Ez az internetes jegyvásárlás esetén nem biztosított, csak 3-4 nappal a meccs előtt.

És nem lesz drágabb a jegy a stadionban sem.
Kép
norc9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.05.31. 09:03:48

2013.07.09. 15:25:38

Sziasztok!
Barcelonai utazásunkkal kapcsolatban kérnék egy kis segítséget.
A párommal Santa Susannaban fogunk egy hetet tölteni (szeptember 24-től október 01-ig) és min. 2 napot szeretnénk Barcelonában is szétnézni, megnézni a főbb nevezetességeket. Az egyik kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e ez gyalogosan a városban? A tömegközlekedést ugyanis nem szeretnénk Barcelonán belül használni.
Továbbá szerintetek van-e lehetőség Barcelonából Santa Susannába eljutni este, 23:00 óra után? Ugyanis a busz és Renfe vonat menetrendjei szerint csak 23:00 óráig jár busz vagy vonat. Amint látom a sorsolást a szeptember 25-i Real Sociedad meccsre tudnánk csak kijutni, 29-én ugyanis idegenben játszunk. Esélyes, hogy a meccs 22 h-kor kezdődik és így nem tudnánk visszajutni a szállodába.
Van rá esély, hogy a hétközi forduló miatt olcsóbb lesz a jegy? Gondolom jegyet tudok venni a meccs előtt is a stadionban ugye? Vagy, ha ott veszem az drágább lesz, inkább rendeljem?
Előre is köszönöm a segítséget!!!
Válasz küldése