Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
gcsabi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2005.03.16. 18:47:14

2006.11.14. 21:27:26

alföldi zoltán írta:
El Payaso írta:Srácok egy kérdés: Jegyet rendelni úgy is lehet hogy Magyarországra küldik vagy csak Spanyolon belül küldik ki?
Lehetseges de nem mindegyik irodanal ha lehetseges akkor is felszamolnak min 40euros posta koltseget , ha nem rangadora mesz akkor azt tudom ajanlani , hogy a meccs elotti napokba vedd meg a stadionnal ,ha pedig tudod , hogy hol fogsz lakni akkor 5-6euroert elviszik a szallasodra vagy felveheted az irodajukba(csak Barcelonaba)!!
Talán írtam korábban, 2005-ben pont a bajnoki cím utáni első meccsre mentünki ki, ami a Villarreal ellen volt. ( Bajnoki kupa átadás stb.. ) Helyi ismerős mondta, hogy nem tudott jegyet venni, interneten sem volt. Aztán a meccs előtti napon délután 4-5 felé a stadionnál voltunk, pénztár nyitva, és árusították a jegyeket.( Kb 9000 db ezután sem kelt el ) Nem hittem a szememnek.

Legjobb tudomásom szerint a socik által nem igényelt jegyeket adják el a meccs előtti napon. De ha visszanézed az előző évi statisztikákat, nem igazán volt csumára teltházas meccs. Talán a realmargit ellen, plusz ha jó meccs van BL-ben. ( Emlékezetem szerint a cselszkij elleni tavalyi nyolcaddöntő teltház, a Benfica elleni negyeddöntőre meg volt még jegy )
Visca el BARCA!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.12. 18:19:11

Skacok, nem skacok, spanok, nem spanok, nem mehetek el Alföldi Zoli felvetése mellett, hogy mennyünk már egy közös big kirándulkásra Barcelonába, sztem ha vmikor tavasszal el akarunk menni, most el kell kezdeni szervezni, valaki elvállalná ? (mármint a szervezést :))
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.12. 00:08:17

El Payaso írta:Srácok egy kérdés: Jegyet rendelni úgy is lehet hogy Magyarországra küldik vagy csak Spanyolon belül küldik ki?
Lehetseges de nem mindegyik irodanal ha lehetseges akkor is felszamolnak min 40euros posta koltseget , ha nem rangadora mesz akkor azt tudom ajanlani , hogy a meccs elotti napokba vedd meg a stadionnal ,ha pedig tudod , hogy hol fogsz lakni akkor 5-6euroert elviszik a szallasodra vagy felveheted az irodajukba(csak Barcelonaba)!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2006.11.09. 17:46:55

tothda írta:Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy hogyan lehet jegyet szerezni egy meccsre? En okt 9-16 között leszek Barcelonában, és mindenképpen szeretném megnézni a Barca - Sevilla-t (okt 15) . Szerintetek van esély, hogy tudok ott jegyet venni egy héttel a meccse előtt?
100%-ra tudsz, tavaly egy nappal előtte is volt jegy Barcelonában a villareal elleni meccsre!
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.09. 17:31:11

Srácok egy kérdés: Jegyet rendelni úgy is lehet hogy Magyarországra küldik vagy csak Spanyolon belül küldik ki?
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.08. 20:25:54

LG írta:
Enrique írta:Erre a nemzetközi egyezményes jelre gondoltam -> Kép

:D
Amit az emberek a hüvelyk ujukkal mutatnak :roll:

Valóban... :lol:
Nem nagyon vettem észre, hogy kimaradt egy betű...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.08. 17:23:49

Enrique írta:Erre a nemzetközi egyezményes jelre gondoltam -> Kép

:D
Amit az emberek a hüvelyk ujukkal mutatnak :roll:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.09.17. 10:41:41

Biztosan van. Csak sorban kell állni a jegypénztárnál. :)

1-1,5 óra alatt le tudod rendezni, attól függ mennyi lesz az ember, és talán még jó helyre is kapsz jegyet.
tothda
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:13:07

2006.09.17. 09:23:32

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy hogyan lehet jegyet szerezni egy meccsre? En okt 9-16 között leszek Barcelonában, és mindenképpen szeretném megnézni a Barca - Sevilla-t (okt 15) . Szerintetek van esély, hogy tudok ott jegyet venni egy héttel a meccse előtt?
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.09.14. 17:27:53

Enrique írta:Mi itt a zalaegerszegi Questor utazási irodából intéztük a szállást, csak a repcsit rendeltük onlány. Úgy vélekedtünk, az a biztos, főleg nekünk, akik csak 18 évesek vagyunk, és nincs jártasságunk az internetes szállásfoglalásokban. Ráadásul ők 1000-féle variációt tudnak mutatni/ajánlani. Szerintem érdemes bemenni pár irodába, legalább érdeklődni. :wink:
Hálás köszönet :)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.09.14. 17:15:43

gentdelbarca írta:Gratula Enrique az élménybeszámolódhoz, jó olvasmányos lett, és a képek is jók!! :D
Fantasztikus érzés lehetett!!
Na majd jövőre ha minden jól megy nekem is sikerül kijutnom! :)
Köszönöm! :)

Jövőre mindenképp menj ki, ajánlom augusztus végét, hiszen Gamper-kupa, és a SpSzkupa is akkor van. És szerintem jövőre is lesz mind2. 8)

El Payaso írta:Tudsz vmi internetcímet ahol lehet foglalni?
Mi itt a zalaegerszegi Questor utazási irodából intéztük a szállást, csak a repcsit rendeltük onlány. Úgy vélekedtünk, az a biztos, főleg nekünk, akik csak 18 évesek vagyunk, és nincs jártasságunk az internetes szállásfoglalásokban. Ráadásul ők 1000-féle variációt tudnak mutatni/ajánlani. Szerintem érdemes bemenni pár irodába, legalább érdeklődni. :wink:
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.09.14. 16:26:25

Enrique írta:
El Payaso írta:Egy kérdésem lenne ahhoz aki már volt Barcalonában: Milyen szálláslehetőségek vannak, és mennyibe kerül egy éjszaka/fő?
Én a tengerparton voltam, 1 órára vonattal - ott 7 éjszaka volt 65.000 FT egy 3 csillagosban, reggelivel, vacsival, meg egyéb nyalánkságokkal.
De néztük hotelt BCN-ban, a központban, ott 53.000 volt egy két csillagos hotel, kaja nélkül.

Jó tanács amúgy: Jó előre érdemes lefoglalni a szállást, nehogy gáz legyen.
Tudsz vmi internetcímet ahol lehet foglalni?
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.14. 16:05:03

Gratula Enrique az élménybeszámolódhoz, jó olvasmányos lett, és a képek is jók!! :D
Fantasztikus érzés lehetett!!
Na majd jövőre ha minden jól megy nekem is sikerül kijutnom! :)
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.09.14. 15:49:32

El Payaso írta:Egy kérdésem lenne ahhoz aki már volt Barcalonában: Milyen szálláslehetőségek vannak, és mennyibe kerül egy éjszaka/fő?
Én a tengerparton voltam, 1 órára vonattal - ott 7 éjszaka volt 65.000 FT egy 3 csillagosban, reggelivel, vacsival, meg egyéb nyalánkságokkal.
De néztük hotelt BCN-ban, a központban, ott 53.000 volt egy két csillagos hotel, kaja nélkül.

Jó tanács amúgy: Jó előre érdemes lefoglalni a szállást, nehogy gáz legyen.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.09.14. 15:17:53

Egy kérdésem lenne ahhoz aki már volt Barcalonában: Milyen szálláslehetőségek vannak, és mennyibe kerül egy éjszaka/fő?
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.28. 15:24:56

Erre a nemzetközi egyezményes jelre gondoltam -> Kép

:D
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.28. 15:19:32

Enrique írta:
Vito írta:jó képek! :D

a "hazai" polódat megdícsérték-e?
2-en mutatták, hogy jó a hüvelyujjukkal, egy csávó meg mondta, hogy hibás, mert piros-fehér-zöld van a piros kereszt helyett... :lol:

Aztán megmondtam neki, hogy magyar szurkolói klub-féleség vagyunk. 8)
Kép Kép
Úristen! akarsz róla beszélni? Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.28. 15:14:43

Vito írta:jó képek! :D

a "hazai" polódat megdícsérték-e?
2-en mutatták, hogy jó a hüvelyujjukkal, egy csávó meg mondta, hogy hibás, mert piros-fehér-zöld van a piros kereszt helyett... :lol:

Aztán megmondtam neki, hogy magyar szurkolói klub-féleség vagyunk. 8)
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.08.28. 12:46:07

[auto_cenzúra] a képek tényleg..zsír lehetett 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.28. 12:31:23

jó képek! :D

a "hazai" polódat megdícsérték-e?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.28. 12:10:26

Megint én vagyok, hoztam néhány képet az utazásról, a stadionról, a meccsről... 8)


Így utaztunk . . . . . /. . . . . Ivánnal az irodánál . . . / . . . Ivánnal a meccs előtt
(Bról a 2. vagyok én)


Kép Kép Kép

Kezdőkör . . . . . . / . . . . . . Mi a lelátón . . . . . / . . . . . Nou Camp


Kép Kép Kép

Stadion . . . . . . . / . . . . . . . Stadion 2 . . . . . . / . . . . . Tüzijáték

Kép Kép Kép

Gyászszünet . . . . . / . . . Ronaldinho vezette akció . . / . . Gólöröm

Kép Kép Kép

Végeredmény . . . / . . . Antimadridista srác


Kép Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.08.25. 19:24:34

Szóval, mégegyszer!
Mivel úgy látom, hogy emitt nagytakarítás volt, újra megkérdezem
mindenkitől, hogy kinek lesz lehetősége jövő év március 24.-én
záruló hét végével Barcelonába utazni, ugyanis maratont szeretnék
futni "szent városunkban"!
Jelezzetek majd ide, vagy a siket.norbert@freemail.hu címre!
Mellesleg Enriquenek köszönjük a beszámolót és jelentem,
ilyen sárga még nem voltam!
Üdvözlettel Krojfotok.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.08.25. 17:08:02

Nem lehetett semmi,irigy is vagyok rendesen..Remélem a holnapi találkozó is ilyen jól fog sikerülni.. 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.25. 14:28:08

Na, megjöttem imádott Katalóniánkból, volt néhány érdekes élményem, úgyhogy kicsit mesélek. :)

Szóval, augusztus 17-én délelőtt szálltam le Gironában a Wizzairrel, onnan meg a megrendelt transzferrel vittek is minket a szállásunkra, Santa Susannára, ami egy órára van vonattal BCN-tól. Mivel előző nap nem aludtam egy percet sem, eléggé kómás voltam, úgyhogy egy gyors kaja után húztunk (Három barátommal /2 fiú, 1 csaj/) is a partra fürdeni, aludni. Estig ott voltunk, aztán vacsi, majd már kicsit pihentebben irány Barça-meccset nézni! Természetesen volt nagy öröm a 90 perc letelte után, úgyhogy másnap reggel eléggé fájt a fejem objektív okok miatt... :D

Másnap még nem mentünk el BCN-ba, otthon maradtunk, és maradt a szokásos téma: Reggeli, strand, vacsi, buli.

19-én, szombaton - ismét elég másnaposan - már Barcelona felé vettük az irányt. Vonattal mentünk, délre benn voltunk a Placa Catalunyán. Mivel azért nem nagyon ismertük a várost, csak gyalog indultunk útnak - le a Ramblán a kikötőbe, majd vissza délután. Aki volt már, az tudja mi minden várja az embert itt a legfőbb utcán: Tömeg, pénzért megmozduló szoboremberek, mutatványosok, "Itt a piros-hol a piros"-sal jó sok pénzt lehúzó emberek, szóval ilyesmik. A Nou Camphoz még nem látogattunk el aznap, a Gamper napján úgyis ott leszünk majd egész nap - gondoltuk. Ez mint kiderült nem volt olyan jó ötlet, mert nem tudtuk megnézni a meccs miatt korábban záró múzeumot... A szombati nap tehát sétálgatással telt, vacsira pedig ismét már Sta. Susannában voltunk. Este szokásos buli, igaz fáradtabban, de néhány Sangria és pár korsó sör egyből felrázza az embert...

Vasárnap - hétfőn szokásos tengerparti napok következtek: Fürdés, kaja, pia, buli, reggeli titokzatos fejfájás... Persze közbeiktatva a Barça-Espanyol meccset egy tv-s helyen. :)

A NAGY NAP: KEDD. Így csupa nagybetűvel. Húha, hosszú lesz, gondoltuk már előre, és nem is csalódtunk, hatalmas volt.

Reggeli után ismét vonat, délben ismét a Pl. Catalunyán szálltunk le. Onnan még nem vettük az irányt a város szentélye felé, előtte még gyorsan lezavartuk a Sagrada Familiát, és a Park Güellt. Szép volt mindkettő, de siettettem a társaságot, hogy minél előbb a Nou Camphoz érjek és legyen időm a csorgatni a nyálamat a FCBotigában és a környéken. A parkban egyébként kettéváltunk - mi fiúk irány a Barça-Bayern meccs, a leányzónk pedig egymaga járta a várost. Találkozónak egy körül a Rambla alját jelöltük meg...
...A Park után, amit azért 5 perc alatt kicsit megnéztünk, már amennyire lehet ennyi idő alatt :), szóval utána gyorsan metró, egy-két átszállás, egy két megálló, és máris a NOU CAMP-nál találtuk magunkat. Egyébként én már korábban jártam a szüleimmel BCN-ban, de a stadiont nem sikerült megnéznünk, ami miatt már akkor is elég szomorú voltam. Viszont így elsőre óriási élményben volt részem, pedig belülről még nem is láttam: 3 óra sem volt még, de már rengeteg ember mászkált a stadion körül, mindenki Barça-mezben, fantasztikus volt látni. Mint már említettem, a múzeum pont előttünk zárt be, ezt tehát muszáj volt kihagynunk. Akkor hát: Irány a MEGASTORE! Na ebben a 'Kis' boltocskában is csorgott rendesen a nyálam, ennyi Barçás cuccot csak itt lehet látni egy helyen. Miután körbejártuk a Botigát, végre megszületett mit veszek, mert azért olyan sok pénzem nekem sem volt, pedig egész végig erre a napra spóroltam. Vettem tehát egy 06-07-es hazai mezt, egy 1899-1999, centenáriumi mezt, egy neszesszert :) és egy címert 1-2 Euróért...
...Megvolt a bolt, úgyhogy a kaja mellett döntöttünk mindannyian, mivel már elég éhesek voltunk a sok mászkálás miatt. Miután ez is megvolt, vártuk, hogy megjöjjön Iván kolléga, mivel ugye Ő is hivatalos volt az aznapi meccsre, és a jegyeink is nála voltak. Fél öt körül aztán befutott, dumáltunk egy kicsit, átadta a jegyeket, aztán elmentünk egyet sörözni, hiszen eléggé szomjaztunk már a nektárra - S ez az ötlet, mint később kiderült, eszementóriásifantasztikus ötlet volt. Szóval mentünk-mendegéltünk a stadiontól elfelé, be egy supermarketbe, ahol persze nem volt hideg sör. :) Sebaj, minket ez nem állíthat meg: Két hatos csomagot bedobtunk a fagyik mélyhűtőjébe. Egy órányi hűlés után végre a bolt előtt hűsöltünk, s dumáltunk erről-arról, majd miután kiürültek az üvegek, visszaindultunk a stadionhoz...
... Szeltük a métereket rendesen, amikor egy kisebb (még csak 30-40) emberkéből álló tömegre leszünk figyelmesek, egy 5 ***** -os szálloda mellett. Van még időnk a meccsig, hét óra múlt nem sokkal, hát odaálltunk mi is a tömeg első két sorába, megkérdezni, mi a frász van/lesz itt. És hát, hiszitek vagy sem, azt a választ kaptuk, hogy egy órán belül AZ ORRUNK ELŐTT FOGNAK KIMENNI A CSAPATBUSZHOZ A BARÇA JÁTÉKOSAI, és persze RIJKAARD!!! Nem nagyon hittünk a fülünknek, akkora mák is csak velünk történhet meg... Amikor viszont kijöttek a kordonos emberkék, biztonságiak, rendőrök, és a csapatbusz is megérkezett, nem volt kérdés: Óriási szenzációban lesz részünk! Teltek, múltak a percek, de egyelőre nem történt semmi érdekes. Hanem aztán 8 óra után, szállingóztak kifelé kedvenceink: Ronaldinho, Puyol, Eto'o, az újak, Zambi, Thuram, Gudi, aztán Saviola, Gyula, Béla, Neeskens, Rijkaard, MINDENKI, EGYTŐL EGYIG! Frenetikus hangulat volt, tombolt mindenki, a játékosok integettek... A fényképezőgép természetesen eléggé megtelt, de még szerencsére maradt hely a meccsre...
...Örömittas állapotban voltunk már ekkor is, akkora mák ritkán jár az embernek... :D Ezután elindultunk vissza a stadionhoz, de még nem mentünk be: Elkísértük Ivánt a Barça-irodába, átvenni a sajtópáholyba szóló jegyét. Na, itt is újabb felejthetetlen élményben volt részünk, hiszen Senor Laporta ment el mellettünk 3 cm-re... Húha, még a meccs el sem kezdődött, már ennyi jó történt velünk. Erről viszont nem tudtunk készíteni képet, olyan gyorsak voltak Laportáék. :D Miután végzett Iván, elbúcsúztunk tőle, és a jegyünk által megjelölt kapu felé vettük az irányt. Nagy nehezen aztán sikerült bejutnunk, s fantasztikus látvány tárult a szemünk elé: Soktízezer ember, többségük Barça ereklyékkel, hihetetlen volt. Eljutottam végre egy Barcelona meccsre. Ezt az élményt sajnos nem lehet szavakba önteni, amit ott átéltem, remélem mindenkinek megadatik egyszer az életben, pláne egy ilyen jó kis meccsen...
... A meccs krónikáját mindenki ismeri, erről nem is írnék többet. Éjfél után nem sokkal visszaindultunk a Ramblára, mivel várnunk kellett reggel 6-ig, az első vonatig, ami visszavisz minket a hotelünkbe. Metróval végül sikeresen odaértünk a megbeszélt helyre, a leányzó és mi is elmeséltünk mindent, amit csak lehetett, aztán vártunk hajnalig. Közben volt ott minden, amit a filmekben látni lehet: Kurvák, drogosok, bunyózó, meztelen köcsögök, akiket a rendőrök szednek szét, fekabandaháború, csövesek, totál K.O. emberkék, és néhány turista, köztük mi. :) Végül is sikeresen túléltük az éjjelt, mindannyian egyben maradtunk, és még a szállásra is visszaértünk a reggeli idején.

Elérkeztünk az utolsó előtti naphoz, igaz, csak délutántól kezdtünk ismét magunkhoz térni, mikor lementünk 3 körül a partra, ahol pancsi mellett folytattuk az alvást. Éjjel, vacsi után - utolsó este lévén - csobbantunk egyet a tengerben is, először ruhástól, aztán anélkül is :D, majd 2 körül elmentünk aludni.

Másnap reggel hétkor indultunk vissza a reptérre, fél 8-ra ott is voltunk, becsekkoltunk, kajáltunk, 9-kor pedig el is reppentünk Budapest felé. Még mielőtt azt hinnétek, itt már semmi nem történik az emberrel, tévedtek: Miután leszálltunk Ferihegyen, vártuk, hogy megérkezzenek a poggyászaink. Ez 3/4 részben meg is történt, de csak azért ennyiben, mert mint kiderült: Az enyém nem fért fel a repülőre (!!!), ezért nem jött meg, és nem is tudják meglesz-e, s ha meglesz, mikor jön meg... Na mondom, tipikus, ennyi jó után muszáj történnie valami rossznak is... Így értem tehát haza tegnap, de csak este, mert a barátomék kocsija hazafelé halódni kezdett, így még a szervizbe is be kellett mennünk vele...

A csomagomról annyit tudni, hogy megvan, de nem tudom mikor fog megjönni. Így most itthon vagyok egy szál tiszta ruha, cipő nélkül, a Barça-mezeim nélkül, s azt sem tudom, hogy így el tudok-e menni a holnapi találkozóra... Azért reméljük a legjobbakat. :)

Üdv mindenkinek,
Enrique
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.08.22. 12:40:08

Ha mennél és kérdésed van, írd ide
______________________________________________________________________
Válasz küldése