Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.01.10. 17:49:45

Egyébként akinek megvan a megfelelő kapcsolata és lehetősége ahhoz, hogy utazásokat szervezzenek, azok szerintem valami essssssszméletlen nagy pénzeket akaszthatnak le ezzel.

Ott vannak pl a Thomas Cook Sport-osok, régen Szabella és Sportglobaltours-osok. Tavaly januárban velük voltam az AtMa elleni kupameccsen. Mikor még 2013-ban voltam a Milan ellen, akkor mi full-full saját szervezésben voltunk ugyan úgy hétfő-szerda rendszerben. Még oda és vissza is ugyan azzal a géppel repültünk, mint Ők. Akkor mi megjártuk 90ezerből per fő. Ebben benne vannak a következők:

-repjegy oda-vissza hétfő-szerda
-meccsjegy, rövid oldal 4. szint, szögletzászlónál
-szállás, 4*-os hotelben ( a városban ez van legközelebb a Camp Nou-hoz)
-reptérről bejutás a transzferbusszal és visszajutás a reptérre
-mindkét nap metró napijegy
-stadiontúra belépő

Ugyan ez náluk 140ért így szólt:

-repjegy oda-vissza hétfő-szerda
-meccsjegy, hosszú oldal 5. szint (nem garantálják az egymás mellé ülést)
-transzfer a reptérről és reptérre
-3*-os hotel elég messze a stadiontól és a városközponttól meg még messzebb, ahol még metrómegálló sincs
-transzferek a város nevezetes pontjaira (ami abból áll, hogy felvesznek a hotelnél, leraknak majd 1-2 óráig csinálj amit akarsz, gyülekező ekkor itt, és visszavisznek a hotelbe) és a meccsre oda-vissza

És tuti, hogy ők a meccsjegyet is olcsóbban kapják, mivel hivatalos jegyértékesítő partnerek.
A szállást is biztos kedvezménnyel, mert bejáratott szállodák vannak, ahova szokták vinni a vendégeket. Kizárt dolognak tartom, hogy ne lennének leszerződve a szállodákkal, hogy kapnak x százalék kedvezményt, de cserébe heti 1-2x hozok nektek 30-50 embert.
A repjegyben is biztos van turpisság, mivel mikor megkaptuk a visszaigazoló dokumentumot, hogy le van foglalva a repjegy, az nagyon nem úgy nézett ki, mint az, amit mi kapunk egyéni szervezésben e-mailben a WizzAir-től.

Szóval ha én ki tudok hozni egy meccset 90-ből, akkor ők tuti, hogy kihozzák max 70ből. És így adják 140ért. Tehát nekik ezen van 70ezer ft-juk. És ez csak egy ember. Az AtMa ellen ha jól emlékszem több, mint 40en voltunk.

Pl. itt van most a Bilbao elleni meccsre az ajánlatuk: 137.600/fő, repjegy péntek-hétfő, szállás 4*-os hotel 3 éj, reggelivel, meccsjegy a legfelső karéjba, hosszú oldalra.
Most kiszámoltam: kijött 93.000 ft-ból. Reggelivel együtt legyen 100.000 Ft. Igaz ők még adnak hozzá transzferálást az egész út során, de ez akkor is 1 főnél 37.600 ft plusz. Ha 20 fővel számolsz, akkor az 752.000 ft. Nehogy már ennyibe kerüljön a transzferálás és az idegenvezetés :D :D :D :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.10. 17:14:33

Mihu írta:

igen, ezaz. Jah látom,hogy mégsem itt volt, elnéztem #-o
Akkor ezek szerint megbízhatóak, ha ismered őket. Csak mert olyan kicsit túl egyszerű az oldal design-ja, meg egyik este már mindenhogy beírtam a google-be, hogy jegyet keressek az El Clasico-ra, de őket még az 5. oldalon se hozta ki :D Meg még soha az életbe nem találkoztam még ezzel az oldallal. Az a 430 juró az El Clasico-ra elég korrekt, ahhoz képest, hogy a többieknél 550en alul szóba se állnak veled...[/quote]

2 éve költöztek ki talán, és másfél éve foglalkoznak ezzel úgymond. Szóval nem profik, ezért gondolom az oldal dizájnjára se költenek túlzottan.
De segítőkészek, néhány ismerősöm volt már az ő segítségükkel, illetve helyi focisulisok is,stb.
GYerekük ott focizik valamelyik klubhoz tartozó focisuliban, szerintem nem a Masiaban még, elég tehetséges, plusz irigy vagyok mert csomó képe van Messiékkel... :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.01.10. 17:06:53

csababarca írta:
Mihu írta:Erre gondolsz? A bajnoki mérkőzések 15-16 topicban volt. Csak mert itt alább nem találtam semmit belinkelve :D


http://barcelonaszerviz.nanoweb.hu/fooldal" target="_blank

igen, ezaz. Jah látom,hogy mégsem itt volt, elnéztem #-o
Akkor ezek szerint megbízhatóak, ha ismered őket. Csak mert olyan kicsit túl egyszerű az oldal design-ja, meg egyik este már mindenhogy beírtam a google-be, hogy jegyet keressek az El Clasico-ra, de őket még az 5. oldalon se hozta ki :D Meg még soha az életbe nem találkoztam még ezzel az oldallal. Az a 430 juró az El Clasico-ra elég korrekt, ahhoz képest, hogy a többieknél 550en alul szóba se állnak veled...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.10. 16:56:48

Mihu írta:Erre gondolsz? A bajnoki mérkőzések 15-16 topicban volt. Csak mert itt alább nem találtam semmit belinkelve :D


http://barcelonaszerviz.nanoweb.hu/fooldal" target="_blank

igen, ezaz. Jah látom,hogy mégsem itt volt, elnéztem #-o
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.01.10. 16:23:45

Erre gondolsz? A bajnoki mérkőzések 15-16 topicban volt. Csak mert itt alább nem találtam semmit belinkelve :D


http://barcelonaszerviz.nanoweb.hu/fooldal" target="_blank
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.10. 16:10:34

Mihu írta:Mert az első körben elfogyott az összes jegy. Majd meccs előtt lesznek jegyek, bár eddig ahányszor az Arsenal ellen toltuk, mindig teltház volt, úgyhogy annyira sok jegy biztos nem lesz, de lesz.
Uhh,ezt így nem biztos bemerem akkor vállalni.
Alább volt linkelve egy oldal, őket ismerem, rákérdezek náluk, hátha tudnak okosat mondani.
Lehet akkor ebből a Valencia elleni áprilisi meccs lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.01.10. 16:01:34

Mert az első körben elfogyott az összes jegy. Majd meccs előtt lesznek jegyek, bár eddig ahányszor az Arsenal ellen toltuk, mindig teltház volt, úgyhogy annyira sok jegy biztos nem lesz, de lesz.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.10. 15:46:37

Én most az Arsenal meccset terveztem be, de most mintha megint nem lehetne jegyet foglalni. :?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.01.10. 15:34:20

Béci77 írta:Én is sokat agyaltam az időpontokkal, nehéz így, hogy kb. 30 nappal előtte van fix időpontja a meccsnek, de akkor meg már drága a repülőjegy. Így aztán pénteken megyünk reggel Wizzair-el és hétfőn jövünk velük haza. Így tuti nem maradunk le a meccsről-hacsak el nem teszik másik hétre, de ezt nem hiszem.
A szállás Ramblas by Pillow.
Hát igen, ez a baj ezzel a február végi időponttal, ugyanis március végétől már naponta mennek járatok Bp-Barcelona között. Úgyhogy akkor már ki lehet fogni egy szombat-vasárnap vagy vasárnap-hétfői repülést. És akkor a szálláson is lehet spórolni, meg ugye az ottani költés is kevesebb (metró, kaja). Mi mikor egy napra megyünk, akkor a kaját mindig itthonról visszük. Rántott hús meg fasírt, max ott veszünk kenyeret vagy zsemlét és adjad neki :D Egyszer megkajálunk valami gyorsértteremben és kész.
Kép
Avatar
Béci77
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.01.05. 16:22:27
Tartózkodási hely: Nagyatád

2016.01.10. 14:35:57

Én is sokat agyaltam az időpontokkal, nehéz így, hogy kb. 30 nappal előtte van fix időpontja a meccsnek, de akkor meg már drága a repülőjegy. Így aztán pénteken megyünk reggel Wizzair-el és hétfőn jövünk velük haza. Így tuti nem maradunk le a meccsről-hacsak el nem teszik másik hétre, de ezt nem hiszem.
A szállás Ramblas by Pillow.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2016.01.10. 14:16:36

Kb olyan 1 héttel előtte szoktak megindulni a visszamondások. Például most is, ha meghézed a Bilbao elleni meccset, akkor már bőven találsz jegyet. Hol fogtok megszállni?

Én egyelőre várok a sikeres államvizsgámra, hogy utána nyugodtan és megérdemelten tervezgethessem az áprilisi El Clasico-t :D De egyébként elég kevés esélyt látok rá, hogy összejönne, mert a repjegy csak úgy jön ki elfogadható áron, ha a meccs napján megyünk és másnap jövünk. De mire kiderül az időpont (kb. 1 hónappal előtte), már a repjegy is drága lesz. A meccsjegy meg elég borsos, de első diploma csak egyszer van az ember életében :mrgreen: Valamivel meg kell ünnepelni.

B-tervként még az utolsó hazai meccsen az Espanyol ellen gondoltam kimenni, de arra csak akkor, ha akkor még harcban leszünk a bajnoki címért. Viszont mivel utolsó hazai meccs és bajnoki címről is dönthet, plusz május, jó idő, így elég nehéz lesz jó áron jegyhez jutni.
Kép
Avatar
Béci77
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.01.05. 16:22:27
Tartózkodási hely: Nagyatád

2016.01.10. 10:00:01

Senki nem utazik mostanában?
Tök jó olvasni a ti utazásaitokat, a megszervezéstől a meccsig! Mi a Sevilla ellen megyünk párommal, repjegy, szállás rendezve, meccsjegyet az itt olvasottak alapján a meccs előtt veszek majd.
Kérdésem, hogy hány nappal a mérkőzés előtt szoktak hozzáférhetővé válni a visszamondott bérletes helyek?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.08. 11:33:40

S.Agüero írta:
csababarca írta:Én simán megkockáztatnám, nem vagyok szívbajos. CSak hugomat is vinnem kell, neki szól ez igazából ballagásra+szülinapra, aztán őt nem biztos hogy szüleink kiengedik jegy nélkül,beszélhetek én bármit nekik :mrgreen:
de köszi a beszámolót:)
Bárcsak ilyen ajándékot kapnék majd ballagásra. [-o< :mrgreen:

Arról lekéstél,ő általános sulisra kapja...:D
Meg szülinappal egyben :)

Barka,köszi neked is a beszámolót!
Valószínű ez a megoldás lesz...illetve még írok egy ismerősömnek, fia kint van az akadémián, rákérdezek ő mit gondol,esetleg tud e valami jót ajánlani.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2015.12.08. 11:20:34

csababarca írta:Én simán megkockáztatnám, nem vagyok szívbajos. CSak hugomat is vinnem kell, neki szól ez igazából ballagásra+szülinapra, aztán őt nem biztos hogy szüleink kiengedik jegy nélkül,beszélhetek én bármit nekik :mrgreen:
de köszi a beszámolót:)
Én kétszer voltam kint meccsen, egyszer a Sevilla, egyszer pedig pont a Valencia ellen és egyszer sem vettem jegyet!! Hogy fokozzam először 4-en aztán 5-en mentünk ki. Ráadásul a Sevilla tavaly 1-2 ponttal volt lemaradva a barcától a harmadik helyen. Teljesen felesleges parázni, mi a meccs napján elmentünk egy stadion túrára és akkor vettük meg. Több száz jegy volt még és így kaptunk is négy majd öt jegyet egymás mellé.
Szerintem neten már neccesebb lett volna megoldani az egymás mellé ülést. Mikor visszamentünk a derbi kezdés időpontjára még akkor is három pénztár volt nyitva és folyamatosan vásárolták a jegyeket.
Úgyhogy csak azt tudom mondani nyugodtan kimehetsz úgy, hogy nincs jegyed simán kapni fogsz és még válogathatsz is, ahogyan mi is tettük.
Amúgy szerintem a legfellingesebb hely az a Nike jel alatt, a kapu mögött van, mert ott vannak a culék zászlókkal, dobokkal. Asszem árban is korrekt és látsz mindent. De a legnagyobb, hogy végigénekeled velük az egész meccset az ugrálástól a közös örömig. Hangod biztosan nem lesz másnap. :D
Szerencsések voltunk, mert pont egy 5:1-es meccset fogtunk ki amikor Messi beállította Zaha csúcsát, hát gondolhatod mi volt ott. :) Még sört is kaptunk annyira megfeleltünk a "torokszakadtábóltombolószászlólengetős" elvárásnak. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.12.07. 23:46:42

csababarca írta:Én simán megkockáztatnám, nem vagyok szívbajos. CSak hugomat is vinnem kell, neki szól ez igazából ballagásra+szülinapra, aztán őt nem biztos hogy szüleink kiengedik jegy nélkül,beszélhetek én bármit nekik :mrgreen:
de köszi a beszámolót:)
Bárcsak ilyen ajándékot kapnék majd ballagásra. [-o< :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.07. 23:26:04

Én simán megkockáztatnám, nem vagyok szívbajos. CSak hugomat is vinnem kell, neki szól ez igazából ballagásra+szülinapra, aztán őt nem biztos hogy szüleink kiengedik jegy nélkül,beszélhetek én bármit nekik :mrgreen:
de köszi a beszámolót:)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.12.07. 23:07:44

csababarca írta:Köszi a válaszokat.
Akkor lehet jó lesz ez a rövid oldali megoldás,amiről linkeltél képet az simán jó.

Egyébként érdemes megvenni előre,vagy Valencia ellen simán kapok kint is aznap jegyet?
Lehet azért inkább bebiztosítanám magam,vagy nem tudom...nehéz:D
Erről mesélek egy sztorit :D Első meccsem a 13-as Milan elleni 4-0 volt. 94.944 néző volt végül a stadionban, ennek ellenére még a meccs előtt nyitva volt egy pénztár. Előtte való nap meg 3 pénztár üzemelt. A meccs márciusban volt, de már december 21.-én megvettük a jegyet. Ezek után elhatároztam, hogy legközelebb vegye meg a halál hónapokkal a meccs előtt, és töltsön el 1 órát azzal, hogy találjon a stadionban 2 olyan helyet, ami egymás mellé szól és olyan árban van, ami nekem is tetszik. Mert ugye a bérletesek előtte 3-4 nappal mondják vissza tömegesen a jegyüket...és akkor kis túlzással oda ülsz, ahova a pénztárcád engedi.

Ennek ellenére most, hogy mentünk a Leverkusen ellen, hiába tudtam, hogy csak egy Bayer04, meg BL csoportmeccs, nem lesznek 80ezernél többen, addig viszketett a tenyerünk, hogy csak megvettük 1.5 hónappal előtte :D :D :D Nyilván előtte egy nappal ránéztem a jegyekre, és minden oldalon 3-4-5 ezer jegyek voltak szabadon :D :D

Úgyhogy amit mondani akartam ezzel: hiába kérdezed meg és kapsz rá választ, hogy ne vedd meg, mert előtte 1 nappal, vagy akár kezdés előtt 5 perccel is oda kapsz jegyet, ahova akarsz, úgyis tudom, hogy meg fogod venni, mert nem fogsz merni úgy felülni a repülőre, hogy még nincs jegyed a meccsre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Egyébként oké, hogy nem El Clásico, vagy nagy BL meccs, viszont ha berakják valami olyasmi időpontba, ami a katalánoknak tökéletes (szombat 4 óra, vasárnap dél), akkor összejöhet egy brutál nézőszám. Mint ahogy tavaly például pont a Valencia ellen. Majdnem 93ezer néző, szombat 4 óra. Rayo ellen vasárnap délben 87 ezer néző. Ha jó az idő és baráti az időpont, akkor szívesen mennek meccsre.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.07. 21:05:28

Köszi a válaszokat.
Akkor lehet jó lesz ez a rövid oldali megoldás,amiről linkeltél képet az simán jó.

Egyébként érdemes megvenni előre,vagy Valencia ellen simán kapok kint is aznap jegyet?
Lehet azért inkább bebiztosítanám magam,vagy nem tudom...nehéz:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.12.07. 19:11:08

csababarca írta:Nézegetem a tavaszi Valencia elleni meccset, de ide mindig ilyen piszok drágák a belépők?
Hosszú oldalt néztem, de fel a fenébe is 85 euró. Tudom stadion,és látni mindent, de ha már végre rászánom magam, akkor jobb helyen ülnék, mondjuk a második karéjban. oda 110ről indul.
Kint is ennyi,vagy van különbség?
Mi a Roma elleni BL meccsen voltunk. Első félidőben a Roma kapu mögött ültünk (utolsó előtti szinten fent), és mivel 72 ezren voltak a stadionban, félidőben gondoltunk egyet, és egy szinttel lejjebb ültünk a szemközti oldalon :mrgreen: :mrgreen:

A kutya meg sem nézte, hogy hová szól a jegyünk, találtunk három egy melletti üres helyet, és befoglaltuk. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.12.07. 19:02:11

csababarca írta:Nézegetem a tavaszi Valencia elleni meccset, de ide mindig ilyen piszok drágák a belépők?
Hosszú oldalt néztem, de fel a fenébe is 85 euró. Tudom stadion,és látni mindent, de ha már végre rászánom magam, akkor jobb helyen ülnék, mondjuk a második karéjban. oda 110ről indul.
Kint is ennyi,vagy van különbség?
Semmi különbség nincs. Hogy is lenne, hiszen (gondolom) a hivatalos oldalt nézed :D :D Vagy a ticketmaster-t, de az is hivatalos, úgyhogy ott se raknak rá egy centet se.

Amennyiben nem ragaszkodsz ahhoz, hogy a hosszú oldalon ülj, akkor tudom ajánlani a rövid oldalon, a 457-es szektort. Én már ültem ott, ráadásul a legfelső sorában, de olyan tökéletesen lehetett látni mindent, mint a mesében...

ültem már a hosszú oldalt, a felezőnél a legtetején is. Nagyobb különbségre számítottam a 457-eshez képest, mert hát mégiscsak egy szinttel feljebb van, de innen is nagyon jól lehetett látni mindent. Nem mondom, hogy a mezen a neveket el lehet olvasni, mert nem, de mindent tökéletesen lehet látni. Mondjuk azért ha választani kéne, akkor inkább a 457-es.

Vagy ha még rászánod azt a 6 eurót, és találsz a 153-asban helyet a teteje környékén, akkor az szerintem nagyon jó választás.

Ha mindenképp második karéjban akarsz ülni, akkor szerintem a legjobb választás az, ahol a Leverkusen ellen ültem, a 358-as szektor. Az 104 juró. Ettől jobb helyen még nem ültem a CN-ban :D Egy szezonbérletet szívesen elfogadnék ide :lol: :lol:

http://www.kephost.com/image/SDqa" target="_blank


Azért mondom ezeket a szektorokat, mert én ha mennék, akkor ahhoz a kapuhoz ülnék, mert a második félidőt mindig arra játszuk. Persze be lehet ülni ugyan így 91 euróért a B-közép mögé is , csak akkor a második félidőből nem sok mindent látsz :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2015.12.07. 19:15:37-kor.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.05. 15:50:34

Nézegetem a tavaszi Valencia elleni meccset, de ide mindig ilyen piszok drágák a belépők?
Hosszú oldalt néztem, de fel a fenébe is 85 euró. Tudom stadion,és látni mindent, de ha már végre rászánom magam, akkor jobb helyen ülnék, mondjuk a második karéjban. oda 110ről indul.
Kint is ennyi,vagy van különbség?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.04. 23:10:19

geridoss írta:
diagonal írta:
Sziasztok!
Köszönöm szépen a válaszotokat, csak most vettem észre :)
Mi ketten mennénk majd, remélem találunk valami jó helyet valahol. :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.11.27. 14:01:50

Rajmó írta:Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy májusban megyünk Barcelonába, megnézzük az Espanyol elleni városi derbit. :)
Tudnátok esetleg valami jó, bevált szállást mondani, ami nektek tetszett és nem volt brutálisan drága?
Bármiféle tippet szívesen fogadok, akár a meccsel kapcsolatban is, mivel sose voltam még Barca meccsen :)
Köszönöm előre is a válaszotokat!

Hali, én most jöttem haza szerdán. Öt napot voltunk kint, én a Hostal Elkano nevezetű szállón foglaltam szállást, 3an voltunk. összesen 128 € volt hármunknak a négy éjszaka. :D
Booking.com-on foglaltam. Nem mondom, hogy egy szálloda színvonalával vetekszik, de arra, hogy aludjunk, tökéletesen megfelelt. Háromágyas szobák vannak, a személyzet nagyon kedves, bár kicsit töri az angolt, de semmi probléma nem volt, legalább tanultam egy kicsit spanyolul. :D

Baráti társaságnak, akiknek nem az a lényeg, hogy egész nap a szálláson legyenek, szerintem tökéletes... Három ágyas szobában voltunk, az ágy több, mint kényelmes volt, fűtés is volt. Ellátás nélkül kértük, mert nem akartunk időre lemenni reggelizni stb... A belváros nagyon közel van, a központi tér 20 perc séta, metrómegálló 1 perc séta, a környéken van egy nagy és az ottani körülményekhez képest egészen olcsó bolt is.

Ha van valami kérdések, írj nyugodtan privátot.

Utólag is köszönöm mindenkinek a segítséget, óriási élmény volt, főleg a 6-1-et élőben látni! :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.27. 13:49:39

Rajmó írta:Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy májusban megyünk Barcelonába, megnézzük az Espanyol elleni városi derbit. :)
Tudnátok esetleg valami jó, bevált szállást mondani, ami nektek tetszett és nem volt brutálisan drága?
Bármiféle tippet szívesen fogadok, akár a meccsel kapcsolatban is, mivel sose voltam még Barca meccsen :)
Köszönöm előre is a válaszotokat!
Residencia Universitaria Torre Girona. Én aludtam ott kétszer is, tulajdonképpen egyetemi szállás, ösztöndíjasok is laknak ott részben, a szobákban van kis konyhasarok is, tiszta, jó hely. Előnye: olcsó általában, kb. 50€/szoba elég sok dátumra ami Barcelonában sajnos olcsónak számít és ebben benne van a reggeli is. Stadionhoz közel van, 15 perc gyalog, meccs után csak haza kell sétálni.
Hátránya: egy elegáns lakónegyedben van, a közelben a világon semmi nincs, se bolt, se semmi, központtól távol van, de metró 10 perc gyalog, azzal mindenhova el lehet jutni.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.27. 13:10:55

Ma Black Friday a Barcánál is, ha valaki a Real Sociedad vagy a Deportivo ellen akarna menni meglehetősen olcsón tud rá most jegyet venni, be kell írni a promo kódos ablakba jegyvásárlásnál, hogy BLACKFRIDAY.
http://www.fcbarcelona.com/info-tickets ... mulari_eng
Válasz küldése