Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.08.15. 21:41:28

Helo, most igy a nagy balhek kozepette, kicsit temat valtok :)

Telefonkerdesbe kellene segitseg, MIt gondoltok a Iphonerol, fokent 5,6, Samsungokrol ?

Regebb mind a ketto volt, de valahogy nem nyerte a tetszesem, gyenge aku, maga a rendszer Ios, s Andorid is... Nekem inkabb a Windows jott be eddig, nem nagy cucc, de kiszolgalt amire kellett, viszont most kezdett 3, 4 ev utan kekeckedni( ami nem csoda.. 8) ) s gondolkodok a valtason... Hallottam, hogy a keleti markak, Huawei meg a joisten tudja mik vannak meg, eleg utosek lettek, jonnek fel, mint szr a viztetejere, gondolkodtam rajtuk is, csak eloszor a ti velemenyetek erdekel, gondolom sokan hasznaltok ezekbol a termekekbol...

Egy szo mint szaz, ti mit ajanlanatok egy olyan arcnak, akinek nem kell luxus telo, de ha mar van, akkor mennyen, ne laggoljon, tudjam rajta elvegezni a napi minimalis dolgot, hivas, sms, netezes s ilyesmi, tehat semmi extra, de a mai ar/ ertek alapjan mikre erdemes kolteni szerintetek ?

Es, lehet regimodiak az igenyiem, meg hasonlo, de jolbevalt Nokia 3310, most kilove.. :twisted: :mrgreen:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2017.08.13. 20:32:14

balinteer írta:Srácok, valaki fizetett már elő Apple Musicra? Elvileg az első 3 hónap ingyenes, utána 1500 FT. Ha igen, leírná valaki vele a tapasztalatait, plusz pontosan miképpen működik a dolog? Előre is köszi!:)
Így van, kell hozzá egy Apple id, olyan amivel még sosem használtad a szolgáltatást. Ekkor megkapod a 3 hónap ingyenes hozzáférést, ami tartalmazza a korlátlan használatot. A 3 hónap letelte után automatikusan levonásra kerül a havidíj az Apple id-hoz kapcsolt bankkártyáról. Emlékeim szerint amikor elkezeded használni meg kell adni a bankkártyádat. Használtam én is, de visszatértem a Spotify-ra, nekem valahogy az jobban bejött, bár ennél is van pár hülyeség. Ki kell próbálni és ha tetszik előfizetni. A 3 hónapon belül ezt bármikor lemondhatod, így megszűnik a szolgáltatás.
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2017.08.13. 19:49:26

Srácok, valaki fizetett már elő Apple Musicra? Elvileg az első 3 hónap ingyenes, utána 1500 FT. Ha igen, leírná valaki vele a tapasztalatait, plusz pontosan miképpen működik a dolog? Előre is köszi!:)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.08. 23:21:09

Kosz szépen megvan :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.08. 22:53:40

Nero. írta:
etooka9 írta:
Nero. írta:Iphonenal felvett videot hogy tudom megvágni? Az elejét meg a végét akarom letörölni.
Ahogy megnyitod a vidit, jobbról lent a második "ikon". Azzal tudod szabályozni, hogy a vidi mettől meddig tartson.
Ott ugyanúgy csak a videot tudom nezni, közepén az ikonnal beletudok tekerni de csak a Cancel re tudok menni a Done szürke marad.
Ha csak balról kezded el tekerni akkor szürke marad, de amint jobbról is akkor már sárga lesz a Done felirat.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.08. 22:50:22

etooka9 írta:
Nero. írta:Iphonenal felvett videot hogy tudom megvágni? Az elejét meg a végét akarom letörölni.
Ahogy megnyitod a vidit, jobbról lent a második "ikon". Azzal tudod szabályozni, hogy a vidi mettől meddig tartson.
Ott ugyanúgy csak a videot tudom nezni, közepén az ikonnal beletudok tekerni de csak a Cancel re tudok menni a Done szürke marad.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.08.08. 22:44:39

Nero. írta:Iphonenal felvett videot hogy tudom megvágni? Az elejét meg a végét akarom letörölni.
Ahogy megnyitod a vidit, jobbról lent a második "ikon". Azzal tudod szabályozni, hogy a vidi mettől meddig tartson.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.08. 22:26:47

Iphonenal felvett videot hogy tudom megvágni? Az elejét meg a végét akarom letörölni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2017.07.08. 22:20:06

Tudja esetleg valaki, hogy a World Soccer magazin beszerezhető-e magyarországi újságárusnál?
Konkrétan a nemrég megjelent Season Review-ra gondolok.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.30. 21:20:47

palesz77 írta:Ez volt a legolcsóbb, úgyhogy ő nyert. Már meg is vannak a jegyek. Innentől csak azért izgulok, hogy Ini ne sérüljön meg addig. :D

Recrea: Köszi. :) Akkor olyan rossz élmény nem lehetett. :D Kaja meg odafele nem lesz, visszafele igen. Nem értem mi alapján gondolták ezt ki, de azért túlélem valahogy. :D
Valszeg azért, mert az odafele út ideje nem esik bele valamelyik főétkezés idejébe, visszafelé pedig igen.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.30. 20:56:59

Ez volt a legolcsóbb, úgyhogy ő nyert. Már meg is vannak a jegyek. Innentől csak azért izgulok, hogy Ini ne sérüljön meg addig. :D

Recrea: Köszi. :) Akkor olyan rossz élmény nem lehetett. :D Kaja meg odafele nem lesz, visszafele igen. Nem értem mi alapján gondolták ezt ki, de azért túlélem valahogy. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.30. 20:52:41

Én repültem már vele, de semmire nem emlékszem, fent biztosan nem maradsz :)

Szinte biztos vagyok benne, h van kaja, általában egy szelet édes piskóta vagy egy vákumcsomagolt szendvics :D meg egy pohár alkolholmentes akármi, kávé, tea, többi fizetős.

Ülések ryanairen kívül mindenhol elfogadhatóak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.30. 20:44:25

palesz77 írta:Jaja, megnézem magamnak Paulinhot, ha már annyi hír van róla.. :mrgreen: Az amúgy nem érdekel, hogy mennyire tré az ülés vagy a kaja pl, vigyen el a helyszínre, nekem ennyi kell csak. :D

Barcelona lesz az úticél amúgy, remélhetőleg Gamper és Szuperkupa nézéssel egybekötve. :)
Neten tudsz nézni véleményeket de egy ilyen 2-3 órás utat bármelyikkel kilehet bírni. Wizzair, ryanair ezeket nézd meg hátha olcsóbb a repjegy. Az ilyen rövid utaknál nincs kaja, fent tudsz venni csipszet szendvicset kólát meg ilyeneket mondjuk kicsit húzós. Ülés meg nem ilyen lesz de ráraksz a telódra/laptopodra egy filmet és elvagy érkezésig. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.30. 20:19:28

Jaja, megnézem magamnak Paulinhot, ha már annyi hír van róla.. :mrgreen: Az amúgy nem érdekel, hogy mennyire tré az ülés vagy a kaja pl, vigyen el a helyszínre, nekem ennyi kell csak. :D

Barcelona lesz az úticél amúgy, remélhetőleg Gamper és Szuperkupa nézéssel egybekötve. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.30. 20:01:56

palesz77 írta:Valaki repült már Air China járattal? Mik a tapasztalatok?

Matyi jézusom...... #-o :lol:
Hova készülsz? A sárgákhoz? :D
Amugy nem, viszont mostanság volt "szerencsém" Thomas Cookal utazni. Azt hittem az egyik legjobb mivel régen az volt + nagy név, de bármennyire is hihetetlen még a wizzairnél is csövesebb. Es ahogy olvasgattam a reviewokat mások is így gondolják.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.06.30. 14:29:19

csabooo írta:Na megint en.. :D

Foleg sportoloktol, de amugy mindenkinek kivancsi vagyok a velemenyere, akikkel megtortent, vagy ismer olyant akivel megtortent..

Bokaszalag reszleges, illetve teljes szakadasrol, akivel ne adj Isten megtortent ( mint velem is.. ) mit tudtok mondani ? En reszlegesen kivizsgaltattam egy jo szakorvossal, egyik szalag elszakadt, egyik reszlegesen serult a bokamnal. Amelyik elszakadt, azt azonnal muteni kellett volna, de mivel nem volt ra lehetosegem mert itthon se voltam, igy az felszivodott, es igy a bokam nagyon erzekeny most is, mig gyogyul, de ezek utan is az lesz ugy tunik... :( S mivel hivatasos tancos vagyok, ez azert szamomra eleg fontos, illetve most eleg ilyeszto is... :roll:

Nem vagyok orvos igy nem tudom a szakszakavakt stb, de a bokacsont alatt vagy 3 szalag megy szet, abbol az egyik szakadt el, a bokamnal, ahogy az Achiles in fele megy, ott az amelyik felszivodott, s a belso bokamnak ahol serult meg enyhen... Doki szerint ez mindig erzekeny marad, sajnos igy, mivel amikor megtortent nem volt rendesen kivizsgalva, s kezelve, s ra 1 honapra megint megtortent, ennek az eredmenye ez a kivizsgalas. Muteni meg lehet de, az mar rizikos, azt ha nem muszaj nem, csak elsportoloknal alkalmazzak inkabb...

Kicsit most el vagyok kenodve, meggoygyulni remelem meg fog, foleg hogy most tudom pihentetni az eloirtak szerint, de a kesobbiekre ez hogy fog kihatni..

Foleg akivel megtortent vagy tud ilyen sztorit ismerostol stb, az erdeklene, hogy hogyan alakult utana a bokaja... :?
Nekem is szakadt a szallagom,viszont nem mutottek.
A tied kicsit komplikaltabbnak tunik,ugye most ket fele orvos van,aki azt mondja hogy nem kell osszevarni,mert a tokba ahol ezek elhelyezkednek,ott szepen osszeno.
A masik a mutet,mert hogy nem tud megerosodni mar a szallag. Ja illetve az aki begipszeli...undorito,maradi.
Nekem ez volt,most mar nincs gond vele,viszont nagyon sokaig fajt,es erzekeny volt,nem is beszelve arrol hogy az idojarast is baromira ereztem.

En azt mondom hogy tenyleg huzos lesz..Talan neha ha faslizod,az majd oldani fogja a fajdalmat,de keszulj fol hogy amikor meggyogyult,elkezded terhelni,allandoan dagadni fog,de megkell annyira erositeni amennyire tudod. Megszokja a szervezeted,es akkor szepen csokkeni fog,de ez sok ido. Mondom,a tied eleg huzosnak tunik.
Gyogyulgass!!
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.30. 11:47:16

Valaki repült már Air China járattal? Mik a tapasztalatok?

Matyi jézusom...... #-o :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.06.30. 11:46:45

MQuCsabi írta:VAn valakinek L-es ujjatlan Barca felsője?
L-esnéd valakitől?



:mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.30. 10:10:47

VAn valakinek L-es ujjatlan Barca felsője?
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.06.20. 19:19:20

Na megint en.. :D

Foleg sportoloktol, de amugy mindenkinek kivancsi vagyok a velemenyere, akikkel megtortent, vagy ismer olyant akivel megtortent..

Bokaszalag reszleges, illetve teljes szakadasrol, akivel ne adj Isten megtortent ( mint velem is.. ) mit tudtok mondani ? En reszlegesen kivizsgaltattam egy jo szakorvossal, egyik szalag elszakadt, egyik reszlegesen serult a bokamnal. Amelyik elszakadt, azt azonnal muteni kellett volna, de mivel nem volt ra lehetosegem mert itthon se voltam, igy az felszivodott, es igy a bokam nagyon erzekeny most is, mig gyogyul, de ezek utan is az lesz ugy tunik... :( S mivel hivatasos tancos vagyok, ez azert szamomra eleg fontos, illetve most eleg ilyeszto is... :roll:

Nem vagyok orvos igy nem tudom a szakszakavakt stb, de a bokacsont alatt vagy 3 szalag megy szet, abbol az egyik szakadt el, a bokamnal, ahogy az Achiles in fele megy, ott az amelyik felszivodott, s a belso bokamnak ahol serult meg enyhen... Doki szerint ez mindig erzekeny marad, sajnos igy, mivel amikor megtortent nem volt rendesen kivizsgalva, s kezelve, s ra 1 honapra megint megtortent, ennek az eredmenye ez a kivizsgalas. Muteni meg lehet de, az mar rizikos, azt ha nem muszaj nem, csak elsportoloknal alkalmazzak inkabb...

Kicsit most el vagyok kenodve, meggoygyulni remelem meg fog, foleg hogy most tudom pihentetni az eloirtak szerint, de a kesobbiekre ez hogy fog kihatni..

Foleg akivel megtortent vagy tud ilyen sztorit ismerostol stb, az erdeklene, hogy hogyan alakult utana a bokaja... :?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.24. 00:17:03

csabooo írta:Ahhoj :!:

Nagy dilemmaba vagyok. Hozzaertoktol folleg, ti mire szavaztok: Mazda (6) vs VW, BMW, Audi.

Most kb a 2001, tol 2005 evjaratig. S foleg a Mazda VW csata erdekelne, tehat 6os M, es 4es Golf.
Mi a velemenyetek a ket autorol, en a japanrol jokat hallottam, a nemetrol is, de erdekelne a ti velemeneyetek. Alkatreszek ara, megbizhatosag, stb stb..

Koszi a segitseget :!: :mrgreen:
Egy közhelyet elsütve a használt autó mindig zságbakacska. Nekem 4-es golf volt, semmi gondom nem volt vele. Egyszer sült meg egy szelep, de még akkor is 150 kilóméterről hazahozott. Viszont arra figyelj, hogy ne valami tuningolt vackot vegyél hanem lehetőleg olyat amibe nem nyultak bele. Nem nagyon rohad ha nem volt valahol. törve Alkatrész mint égen a csillag ahogy előttem is mondták, de nem sokszor kellett hozzányulni. Engem a világból kivitt. Haveromé típus évjárat úgyanaz, 2x volt motorcserés úgy hogy nem nagyon hajtotta és tényleg nem öli a kocsit. Alkatrész amúgy nem drága hozzá és minden szerelő meg tudja csinálni, nincs még agyonbonyolítva. Ha a személyes tapasztalatomra vagy kíváncsi azt mondanám bátran, ha haveroméból induok ki azt mondanám soha.

A Mazda 6 nagyon rendben van, haveromnak (akinek úgyanolyan a golfja volt) van. Viszont annak ha baja van ott kezdődik, hogy 200 ezer, de nem nagyon van baja szerencsére. Ha 100-nél több van benne akkor mondjuk a láncot meg kell benne nézetni, mert az könnyen lehet cserés. Arra viszont nagyon figyelj, hogy ha nem vázvédőzték rendesen rohad. A két első küszöbél, a sárhányó belsején, az első ajtók aljánál és a kivetőpántoknál látod először. Ha ott nem találsz rajta pöttyöket se garancia, mert nagyon kemény a festése és könnyen előfordul, hogy ha már megpattan a fényezés mögötte az egész ellem kuka. Ettől a kockázattól eltekintve szerintem nagyon jó. Én elég sokat vezetem azt a kocsit, megy szépen, nem kérdez nem dadog nem okoskodik.

De ha ebben az évjáratban gondolkozol a BMW és az Audi mindkettőt veri. :D
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.23. 23:58:14

Az új RS Octavia nagyon adja most én is pont arra flashelek csak sajna még mindig nem adják olcsón :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.23. 23:50:22

Nero. írta:Audi, BMW ebből az évjáratból szerintem "gáz", egy Passattal vagy egy Octaviaval nem tudsz mellé lőni.
Én "boldog" francia autó tulajdonos vagyok, csak annyit tudok mondani hogy olyat soha ne vegyél. :D
most lépte át a 900ezret, ebből 700at mi tettünk bele
Az korrekt :shock:
passatra szavazok én is, csak figyelni kell,mert adtak ki sza.r motorú verziókat akkoriban.
de most nagyon rá vagyok izgulva az új octaviakra, meg superb-kre, gyönyörűek :shock:


Köszi:) motorjának semmi baja, sose volt még baja :D egy váltócsere volt egyszer, aztán annyi.
jó nyilván kopóalkatrészeket kellett cserélni közben.

és 5 litert eszik.... :D ha rossz periódusa van 5,5et....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.23. 23:43:15

Audi, BMW ebből az évjáratból szerintem "gáz", egy Passattal vagy egy Octaviaval nem tudsz mellé lőni.
Én "boldog" francia autó tulajdonos vagyok, csak annyit tudok mondani hogy olyat soha ne vegyél. :D
most lépte át a 900ezret, ebből 700at mi tettünk bele
Az korrekt :shock:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.05.23. 23:38:35

palesz77 írta:Srácok, nem tud valaki mondani egy oldalt, ahol régi Barca mezeket lehet rendelni? A 08/09-es szezon hazai kéne, lehetőleg egy Ini névvel és mezszámmal a hátán. Van rá bármi esély? Vagy ha neten nem is, de Barcelonában lehet kapni? Gamperre tervezek menni idén, ha máskor nem is, akkor ott megvenném, ha az ottani boltba lehet ilyet.. :D
https://www.classicfootballshirts.co.uk/ Ha esetleg ezt nem ismernéd.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Válasz küldése