Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
MR. TROMORT777

2015.12.22. 20:35:40

Bob_Marley írta: Mondjuk a móka pont nem érdekel általában, de itt a hangsúly azon volt, hogy eleve kitalált nem valós dolgokat nem lehet ide betenni.

...

Azért mert ebből lesz a több oldalnyi totális kilátástalanság.

Azt meg hogy NSO stb még el is fogadom valahol, de ez hogy ilyen témát bedobunk, hogy hú na akkor ki kit látna itt szíve3sen (mert majdnem ilyen), az totálisan értelmetlen és szabálytalan. Jelentettem már, de gondoltam szólok, mert lehet a régebbi Barca igazolások topik bezárásoknál nem voltál te jelen vagy más.
Áthoztam ide, mert ott már teljesen off.

Ha készítek egy twitter oldalt, hogy jön xy és onnan linkelek, akkor az hirtelen szabályos lesz, mert van forrása?

Nyíltan megjelöltem, hogy fikció, többen tök kultúráltan reagáltak rá, köztük egy moderátor is. Semmi káros nem volt benne. Szimpla beszélgetés. Nem tudom ez Neked miért fáj.
Nem lett belőle semmilyen kilátástalanság, aki akarta megnézte a listát, írt egy véleményt és ennyi. Az, hogy mi mennyire értelmes azt mindenki maga dönti el. Nem mindenki úgy működik mint Te. Ha valaminek nincs értelme, akkor annak, hogy dobálni mindenre a negatívat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.21. 15:34:38

Bob_Marley írta:Aztmég lehetne esetleg, hogy az év legviccesebb jelenete. Szívesen jelölném a RM szimultán bedobását vagy Pep mikor megpuszilta a sporit. :D
Ha akarja még valaki akkor tőlem lehet, azt azért hagytam ki, mert tavaly is 4 jelölt volt rá, olyan értelmetlennek tűnt.. :D De ha írják többen, hogy kéne, akkor beírjuk azt is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.21. 15:28:05

Aztmég lehetne esetleg, hogy az év legviccesebb jelenete. Szívesen jelölném a RM szimultán bedobását vagy Pep mikor megpuszilta a sporit. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.12.21. 15:19:54

Na Matyi lehet suliba van, mindjárt írok oda egy hsz-t aztán jöhetnek a jelöltek.
Az kéne még. :mrgreen:
Amúgy jó lesz így szerintem is.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.12.21. 13:56:23

Tivornya írta: Az FC Barcelona legnagyobb magyarországi rajongói oldal felhasználói ennyit sem érnek meg, hogy tegyétek a dolgotokat? A cikkek és friss infók már régóta nem itt a legfrissebbek...
Mivel az oldal még mindig ingyenes, ezért én már annak is örülök, hogy ez az oldal nem ment a süllyesztőbe. Külön öröm a számomra, hogy a hírek minősége nem süllyed a Blikk szintjére, ezért bár kevesebb a hír, mint más oldalakon, de ezek legalább biztosra vehetők.
Itt senkinek sincs dolga, max magára vállalt valamit, amit szivességből tesz nekünk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.21. 12:16:32

nzxtpo írta:Az év legtöbbet fejlődött (akár csak simán Barca) játékosa?
Év tehetségének az jó lesz szerintem.. :) Na Matyi lehet suliba van, mindjárt írok oda egy hsz-t aztán jöhetnek a jelöltek.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.12.21. 11:35:40

Bob-nak:
https://vimeo.com/149520078" target="_blank
Tivornya írta:Az FC Barcelona legnagyobb magyarországi rajongói oldal felhasználói ennyit sem érnek meg, hogy tegyétek a dolgotokat? A cikkek és friss infók már régóta nem itt a legfrissebbek...
#-o

Mintha az én hibám lenne... :mrgreen:

Leírtam a saját véleményemet, de ettől függetlenül lesz Év szavazása, nyugodj meg.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.12.21. 09:16:17

Az év legtöbbet fejlődött (akár csak simán Barca) játékosa?
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2015.12.21. 08:50:54

PCsabi írta:Palesz-nek is mondtam, hogy azért a kategóriánkénti 20-30 szavazatért felesleges elindítani ezt az Év szavazása dolgot...
palesz77 írta:1. Az év kapusa:
2. Az év védője:
3. Az év középpályása:
4. Az év támadója:
5. Az év játékosa a Barçában:
6. Az év játékosa:
7. Az év Barça tehetsége:
8. Az év tehetsége:
9. Az év edzője:
10. Az év csapata:
11. Az év gólja:
12. Az év legjobb igazolása:
13. Az év legrosszabb igazolása:
14. Az év csalódása:
15. Az év csalódása Barcelonában:
16. Az év legjobb mérkőzése:
17. Az év legrosszabb mérkőzése:
18. Az év Eurobarçás fórumozója:
19. Az év legszebb jelenete a futballpályán (gólpassz, átvétel stb.):
20. MOM: Messi.
Az FC Barcelona legnagyobb magyarországi rajongói oldal felhasználói ennyit sem érnek meg, hogy tegyétek a dolgotokat? A cikkek és friss infók már régóta nem itt a legfrissebbek...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.12.21. 01:57:34

Palesz-nek is mondtam, hogy azért a kategóriánkénti 20-30 szavazatért felesleges elindítani ezt az Év szavazása dolgot...
palesz77 írta:1. Az év kapusa:
2. Az év védője:
3. Az év középpályása:
4. Az év támadója:
5. Az év játékosa a Barçában:
6. Az év játékosa:
7. Az év Barça tehetsége:
8. Az év tehetsége:
9. Az év edzője:
10. Az év csapata:
11. Az év gólja:
12. Az év legjobb igazolása:
13. Az év legrosszabb igazolása:
14. Az év csalódása:
15. Az év csalódása Barcelonában:
16. Az év legjobb mérkőzése:
17. Az év legrosszabb mérkőzése:
18. Az év Eurobarçás fórumozója:
19. Az év legszebb jelenete a futballpályán (gólpassz, átvétel stb.):
20. MOM: Messi.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.12.20. 23:33:56

Boixos írta:Normandia, megnéztem az interjút (kb negyven percet), úgy alkottam véleményt erről a szituról.
vannak olyan dolgok, amikkel egyet tudok érteni, pláne, hogy hasonló korúak vagyunk, ráadásul még hasonló háttérből is származom, mint az énekes.
én azzal nem értek egyet (többek között), hogy az ominózus kérdésről úgy nyilvánul meg (és ezt nyomják a kövérék is), mintha az valami reálisan választható dolog lenne, hogy egy nő a házasságkötése után otthon marad a gyerekekkel, a férfi pedig eltartja őket, mert annyit keres. és mindaz, aki nem így nyomja, valamiféle dafke lázadásból teszi ezt, pedig minden lehetősége meg lenne erre. ez nem így van, már kb 15-20 éve az usában sincs így (mára már pláne nem), pedig ott valóban ez volt a természetes. ezért baromság szerintem ezt elvárható dologként kezelni, és ebben a témában már csak hab a tortán a fizetések felemlegetése. most nem állnék neki, hogy a mostani magyar fizetések, árak mellett mekkora realitása van annak, hogy valaki ezt a modellt kövesse, tisztességes munkából megteremtve ennek az anyagi hátterét. többtízezren (százezren?) dolgoznak külföldön, ők majd elmondják.
az is sokaknak csípheti a szemét, ha mondjuk nem pont ő (mert ő mondjuk már lassan harminc éve rendszeresen telerakja a legnagyobb bp-i sportcsarnokot, ez meg nem lehet véletlen), hanem a kedvenc miniszterelnöke köreiből értetlenkednek ezekkel dolgokkal kapcsolatban, elkerekedett szemekkel pislogva, hogy miért nem ez a normális hozzáállás ma magyarországon? pedig a rasiék is saját lábukon élnek, náluk biztos otthon fog maradni az amúgy kellően kiművelt anya a gyerekekkel, amíg apu a munka frontján harcol a jól megérdemelt milliárdokért...
hívatkozik a Bibliára, egyébként én is szeretem a Bibliát, szeretem a Biblia értékrendjét. abban egy szó sincs arról, hogy vmi Istenellenes dolog lenne a nők munkája. nekem sem okozott problémát, hogy a feleségem dolgozik, egyszerűen olyan világban élünk, hogy szükség van egyelőre az ő fizetésére is, hogy megélhessünk. ha olyan helyzetbe kerülök, hogy az én általam megkeresett pénz elég lesz a családunk fenntartására, valószínüleg akkor is dolgozni fog a nejem, max annyi változás lesz, hogy akkor már nem az lesz a szempont, hogy mennyit kap érte, hanem, hogy mennyire lesz kedve csinálni azt a munkát.
a sok duma után összefoglalva. :D
ami nála nem tetszik: olyanokat kér számon, amiket a népesség 95% nem tud teljesíteni saját erejéből, ugyanezt az álláspontot a mostani (vagy az erre válaszként érkező felháborodást az ezelőtti) döntéshozók szempontjából rohadt nagy képmutatásnak és cinizmusnak érzem. ami a reakciókból nem tetszik: az ezzel egyet nem értők egy részének hisztérikus örjöngése és a nyilatkozó ákos patásördöggé degradálása.
Ezt ìgy teljesen el tudom fogadni, annyi hozzátétellel, hogy nem a magyar társadalomról beszél, hanem egy globális trendről, ahol a nő versenyez a férfifal, hogy ki keres többet, holott szerinte nem feltétlenül ez lenne a feladata. Ő a női szerepet máshol képzeli el a társadalmon belül. Nekem ezzel semmi bajom, hogy ez a véleménye. Egyébként ez a női szerepről alkotott képe nem újkeletü, nem értem, hogy miért most lett ez felfújva.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.20. 22:56:36

Bob_Marley írta:Egy huszadikat találjatok, teszem azt az év legjobb palesz linkje. :mrgreen:
Abból túl sok jelölt lenne, és nem lehetne választani, annyi jó volt.. :mrgreen:

Na miközben meg ezt megírom itt megy a lázadás, szép.. :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.20. 22:55:00

csababarca írta:
Bob_Marley írta:Egy huszadikat találjatok, teszem azt az év legjobb palesz linkje. :mrgreen:

Viccet félre téve, csak a szokásos kategóriák, jó hogy újra lesz.
inkább év legjobb palesz hőtérkép.
Vagy már leszokott róla?:D
Leszokott mert nehéz linkelni :D
De bezzeg a százhuszadik all-time best goals, skill, challenge, dribbling, moves, Tv adás, jegyárusnő, pattogatott kukorica videóit állandóan benyomja. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.20. 22:51:46

Bob_Marley írta:Egy huszadikat találjatok, teszem azt az év legjobb palesz linkje. :mrgreen:

Viccet félre téve, csak a szokásos kategóriák, jó hogy újra lesz.
inkább év legjobb palesz hőtérkép.
Vagy már leszokott róla?:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.20. 22:43:53

Egy huszadikat találjatok, teszem azt az év legjobb palesz linkje. :mrgreen:

Viccet félre téve, csak a szokásos kategóriák, jó hogy újra lesz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.20. 22:29:13

Így hogy ennyi kategória van visszavonom a javaslatot, bőven elég ennyi!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.12.20. 22:22:12

Szerintem jók lesznek ezek a kategóriák. :)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.20. 22:10:24

fanbarca írta:Idén lesz év szavazása?
Na, lesz Év Szavazása, én és Matyi fogjuk levezetni, szóval előre is bocsi, ha néhol döcögős lesz.. :D Még vele egyeztetek, és holnap meg is kapja a topicját, addig gyors közvélemény kutatás, hogy megfelelnek-e a kategóriák, vagy akartok még újat. Pl Csababarca által írt filmek vagy zenék pl.. (És mielőtt még valaki félreértené, NEM MOST KELL JELÖLTEKET ÁLLLTANI! :D )

1. Az év kapusa:
2. Az év védője:
3. Az év középpályása:
4. Az év támadója:
5. Az év játékosa a Barçában:
6. Az év játékosa:
7. Az év Barça tehetsége:
8. Az év tehetsége:
9. Az év edzője:
10. Az év csapata:
11. Az év gólja:
12. Az év legjobb igazolása:
13. Az év legrosszabb igazolása:
14. Az év csalódása:
15. Az év csalódása Barcelonában:
16. Az év legjobb mérkőzése:
17. Az év legrosszabb mérkőzése:
18. Az év Eurobarçás fórumozója:
19. Az év legszebb jelenete a futballpályán (gólpassz, átvétel stb.):
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.12.20. 18:37:50

Normandia, megnéztem az interjút (kb negyven percet), úgy alkottam véleményt erről a szituról.
vannak olyan dolgok, amikkel egyet tudok érteni, pláne, hogy hasonló korúak vagyunk, ráadásul még hasonló háttérből is származom, mint az énekes.
én azzal nem értek egyet (többek között), hogy az ominózus kérdésről úgy nyilvánul meg (és ezt nyomják a kövérék is), mintha az valami reálisan választható dolog lenne, hogy egy nő a házasságkötése után otthon marad a gyerekekkel, a férfi pedig eltartja őket, mert annyit keres. és mindaz, aki nem így nyomja, valamiféle dafke lázadásból teszi ezt, pedig minden lehetősége meg lenne erre. ez nem így van, már kb 15-20 éve az usában sincs így (mára már pláne nem), pedig ott valóban ez volt a természetes. ezért baromság szerintem ezt elvárható dologként kezelni, és ebben a témában már csak hab a tortán a fizetések felemlegetése. most nem állnék neki, hogy a mostani magyar fizetések, árak mellett mekkora realitása van annak, hogy valaki ezt a modellt kövesse, tisztességes munkából megteremtve ennek az anyagi hátterét. többtízezren (százezren?) dolgoznak külföldön, ők majd elmondják.
az is sokaknak csípheti a szemét, ha mondjuk nem pont ő (mert ő mondjuk már lassan harminc éve rendszeresen telerakja a legnagyobb bp-i sportcsarnokot, ez meg nem lehet véletlen), hanem a kedvenc miniszterelnöke köreiből értetlenkednek ezekkel dolgokkal kapcsolatban, elkerekedett szemekkel pislogva, hogy miért nem ez a normális hozzáállás ma magyarországon? pedig a rasiék is saját lábukon élnek, náluk biztos otthon fog maradni az amúgy kellően kiművelt anya a gyerekekkel, amíg apu a munka frontján harcol a jól megérdemelt milliárdokért...
hívatkozik a Bibliára, egyébként én is szeretem a Bibliát, szeretem a Biblia értékrendjét. abban egy szó sincs arról, hogy vmi Istenellenes dolog lenne a nők munkája. nekem sem okozott problémát, hogy a feleségem dolgozik, egyszerűen olyan világban élünk, hogy szükség van egyelőre az ő fizetésére is, hogy megélhessünk. ha olyan helyzetbe kerülök, hogy az én általam megkeresett pénz elég lesz a családunk fenntartására, valószínüleg akkor is dolgozni fog a nejem, max annyi változás lesz, hogy akkor már nem az lesz a szempont, hogy mennyit kap érte, hanem, hogy mennyire lesz kedve csinálni azt a munkát.
a sok duma után összefoglalva. :D
ami nála nem tetszik: olyanokat kér számon, amiket a népesség 95% nem tud teljesíteni saját erejéből, ugyanezt az álláspontot a mostani (vagy az erre válaszként érkező felháborodást az ezelőtti) döntéshozók szempontjából rohadt nagy képmutatásnak és cinizmusnak érzem. ami a reakciókból nem tetszik: az ezzel egyet nem értők egy részének hisztérikus örjöngése és a nyilatkozó ákos patásördöggé degradálása.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.20. 16:14:11

Normandia írta:
Bob_Marley írta:A kormány belepofázását én se értem, de nem hivatkozzunk már állandóan erre, hogy szólásszabadság. Mint írtam ez alkotmányos joga mindenkinek, de nem korlátlan joga. Jelen esetben a nőkre tett diszkriminatív kijelentést, ezt semmilyen formában nem szabad hagyni. A mindenki egyenlő joggal áll szemben a kijelentése. Magát a kijelentését felháborítónak tartom, de az utána történteket is.
Bob, mi volt a diszkriminatìv kijelntés?
Számomra az nem az egyenlőséget hirdeti, hogy a nőknek az a dolguk, hogy gyereket szüljenek. Plusz ne egyenlő módon legyenek megfizetve.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.12.20. 15:29:37

Bob_Marley írta:A kormány belepofázását én se értem, de nem hivatkozzunk már állandóan erre, hogy szólásszabadság. Mint írtam ez alkotmányos joga mindenkinek, de nem korlátlan joga. Jelen esetben a nőkre tett diszkriminatív kijelentést, ezt semmilyen formában nem szabad hagyni. A mindenki egyenlő joggal áll szemben a kijelentése. Magát a kijelentését felháborítónak tartom, de az utána történteket is.
Bob, mi volt a diszkriminatìv kijelntés?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2015.12.20. 14:50:28

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Voltak itt anno nagy avatár meg banner készítő fórumozók és ők használtak, ha jól emlékszem valami eljárást vektorizálást vagy valami ilyesmit :D amitől ilyen frankó képek lettek...nem emlékszem már a művelet nevére csak azt tudom, hogy az alapképpel csináltak valamit amitől ilyen fura lett.. :D Na ennek az eljárásnak a neve érdekelne :D Köszönöm.:)
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.20. 13:53:35

A kormány belepofázását én se értem, de nem hivatkozzunk már állandóan erre, hogy szólásszabadság. Mint írtam ez alkotmányos joga mindenkinek, de nem korlátlan joga. Jelen esetben a nőkre tett diszkriminatív kijelentést, ezt semmilyen formában nem szabad hagyni. A mindenki egyenlő joggal áll szemben a kijelentése. Magát a kijelentését felháborítónak tartom, de az utána történteket is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.12.20. 06:32:47

csababarca írta:
Miért feltételezed mindenkiről,aki nem a Te (Ti) véleményeteken van, az nem látta a beszélgetést?
Én láttam, ugyanaz a véleményem mint Timnek pl.
A fentiekkel kapcsolatosan három dolgot lehet elmondani.

1., semmilyen véleményt nem fogalmaztam meg, ergo Te velem ezen nem tudsz (egyenlőre) konfrontálódni, bármennyire szeretnéd.

2., Tőlem te akárkivel is egyetérthetsz. Jogod és magánügyed.

3., a fórumtárs ìrása adott arra alapot, hogy erre a következtetésre jutottam. Ha nem ìgy van, akkor tőle elnézést fogok kérni, ezt viszont tőle várom és nem mástól.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.20. 00:19:32

Normandia írta:
Nem tudom, de csak olyanok mondanak véleményt, akik az interjút nem látták? Végig kellene nézni és hallgatni, aztán meg lehetne értelmezni, majd vitatkozni róla. Nálam ez a sorrend.
Az meg amit pontokba szedtél egy agyrém.
Miért feltételezed mindenkiről,aki nem a Te (Ti) véleményeteken van, az nem látta a beszélgetést?
Én láttam, ugyanaz a véleményem mint Timnek pl.


De még mindig tartom, hogy Ákos vélemény nyilvánításával nincs úgymond gond, szólásszabadság ugye...a Telekom vélemény nyilvánításával sincs gond, szólásszabadság itt is...azt támogatnak akit akarnak,ők nyomják bele a pénzt.

Amivel gond van,hogy a kormány ebbe belepofázott. Holott semmi köze nem lenne hozzá...papíron. Engem ez jobban zavar,mint konkrétan Ákos véleménye, ahhoz szíve joga van.
De a kormány ne hivatkozzon már erre, amikor szerződést bont a Telekommal... :roll:
Azzal indokolva,hogy szólásszabadság van,ezért Ákos mondhat amit akar...jah de ha így van akkor a Telekom is mondhat amit akar.
Szóval ez hatalmas öngól.


Amit Ákos boncolgat, az meg olyan dolog,hogy erre ez az ország nem alkalmas. Ki engedheti meg magának hogy egy fizetésből éljen?
Ákos megteheti. Meg a politikusok, a bankszféra.
De ez nagyon kis része a társadalmunknak. Nem életszerű az amiről beszél, nagyon nem az.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése