Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.22. 10:01:05

Inkább püben írom le, miért nem hiszem hogy terelés, mert már átbeszéltünk mindent.

Brüsszelben 11 halott 25 sebesült eddig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.22. 08:49:08

Jó ez terelés, arról szólt a kérdés hogy beszélhetsz az állatokkal. És pont. Nem arról hogy mihez kezdesz vele, meg mire veszed rá őket.

Amúgy most is akárhol lehetsz kém, rajtad áll, nem azon hogy hány nyelvet beszélsz. Illetve fordítva, attól hogy sok nyelvet beszélsz még nem leszel kém.


Mindegy, kinek a pap kinek a paplan. Engem is érdekelnének az állatok, de pl szívesen beszélnék valamilyen skandináv nyelvet, de ez meg önszorgalom kérdése, reálisan teljesíthető.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.22. 08:09:39

Tivornya írta:Minek álltok bele egy ilyen lebegő-típusú ember agymenésébe? Le merem fogadni, hogy legtöbbötöknek már forrt az agyvize a sok marhaságától :)
Megtisztelő. :D Tőled pláne. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2016.03.22. 08:03:18

Minek álltok bele egy ilyen lebegő-típusú ember agymenésébe? Le merem fogadni, hogy legtöbbötöknek már forrt az agyvize a sok marhaságától :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.22. 04:02:18

csababarca írta:
Amúgy az amcsi macskakémeket ki küldte volna a Szu-ba? A millió emberi nyelven beszélő tolmács, vagy az állatokkal kommunikálni tudó ember? naugye. easy win.
http://index.hu/tudomany/til/2015/10/03 ... nek_a_cia/
Csak mit érsz vele ha kevés dologra tudod használni a macskát. :lol: Míg ha beszélsz nyelveket bárhol lehetsz kém. :D Az alapja ez volt részemről, hogy egy állattal beszélsz az jó, csak nem tudod ezt mire használni, emberekkel meg igen. Túltárgyaltuk, érdekességképpen belinkeltem a sztorit. Hidegháborúban mindent megpróbáltak kitalálni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.21. 23:47:35

Jaj,de jó hogy dolgoztam este és nem értem rá részt venni ebben a vitában. :mrgreen:

Amúgy értem Bob-ot, valóban nagy kincs sok nyelven beszélni, bár nem annyira azért amennyit ő belevizionál.
Azért arra kíváncsi vagyok,hogy van e olyan ember,aki felkel szerda reggel, nyújtózkodik,fogat mos, legurít egy feketét, majd elmorfondírozik azon,hogy hmm, ma fejleszteni kéne a kommunikációs készségem, ezért elmegyek csajozni! Korrekt.
De nyilván passzív fejlődésként értette ez Bob,csak vicces volt leírni.

Amúgy az amcsi macskakémeket ki küldte volna a Szu-ba? A millió emberi nyelven beszélő tolmács, vagy az állatokkal kommunikálni tudó ember? naugye. easy win.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.21. 22:43:19

https://www.youtube.com/watch?v=po1GUcxSqyo" target="_blank

A szavazásra amúgy kíváncsi leszek. Nem teljesen reprezentatív, mert mindenki nem téved be ide, de azért a masszív magról adhat egy képet.
Néha már öregnek érzem itt magamat. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.21. 22:04:29

Olvasd el az első hozzászólásom ezzel kapcsolatban, nem azt írtam, hogy nem érted, nem tudom, mi volt abban az okoskodás, na mindegy.

Hát fórumot olvasva elég makacsnak tűnsz, minden offense nélkül. Például ezért is felesleges vitázni, mert mindig ugyanaz a vége. :D De lehet, csak nekem tűnt fel.

Amúgy nem tudom, miből vetted ki, hogy besértődtem, nincs így.

Te szoktad írni, hogy amivel egyetértek, minek írjam le?! :D Amúgy Kézilabda topikban is írtam, hogy egyetértek az illetővel, meg veled is egyetértettem anno a Busis témában. :mrgreen:

De ahogy látom, sikerült egymást felidegesíteni, kvittek vagyunk. :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.21. 21:59:45

Amúgy szerencse, hogy csak erről vitatkoztatok, nem pedig az utolsó kérdésről... :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.21. 21:49:31

S.Agüero írta:Palesz leírt mindent, mit írjak még basszus? :D

Az mivel jobb, hogy van 2-3 érved, és leírod csomószor egymás után? :D

És még a végén engem hozol ki, hogy én vagyok a makacs, mert nem értem meg a másikat, leszakad a pofám. :D Na hagyjuk is, csak felidegesítem magam az ilyen hülyeségeken. :D
De ha meg nem tudsz mit írni, akkor tisztelettel megkérdezném, hogy minek írsz? Nem hoztam én ki semmit, meg most majd jön, hogy kötekedek, de egyszerűen nem értem a dolgot. Annyit tettél hozzá, hogy beírod én nem értem meg. :D

Nekem meg legalább volt érvem, s beszélgettünk erről palesszel, ki lett fejtve. Hány érvet szeretnél? Komolyan kérdezem? Ő rákérdezett valamire, én azt továbbszőttem, ő is a magáét. Halál nyugodtan beszélgettünk erről, s jössz és nem tudok rá jobb szót, beleokoskodsz egy nagy semmit....Nem csak kettőnkre tartozik palesszal, félre értés ne essék, de recrea is hozzátett haladtunk előre.

Makacsságot meg nem tudom, de nem érzem hogy igazad lenne, nem konkrétan ebben a témakörben hanem a belátással kapcsolatban. De százharmincadikra is írom, akkor ha én írtam 2-3 érvet szerinted, te írjál 3-4et. Nyilván nem fogsz, meg felesleges is, de akkor nekem ne gyere hogy én nem tudok vitázni, mert én meg ettől leszek ideges, mert amit te csinálsz az nem vita most.

Aztán most meg sértődj be nekem, hogy makacsság, szerinted igazad volt? Lényegtelen is? Megindokoltad? Rohadtul nem. Akkor ne neked álljon már feljebb könyörgöm.
És elmegyünk egy személyeskedős baromságba, miközben rohadtul nem erről volt szó. Ez a szomorú ebben nem az hogy éppen belátsz valamit te vagy én.....Meg állatok vagy emberek stb.


De ha már itt tartunk és ennyire pörgünk, akkor megkérdezném hányszor írtad le a másiknak, hogy igazad van? Nem nekem, csak úgy összességében? Ez egy költői kérdés, de ezeket azért írom, hogy utána meg leírod nekem, hogy ráerőltetem a véleményem másra...ez akkora bullshit, ne haragudj.

És most szálltam ki. Meguntam ezt, s most tényleg felidegesítettél. Ritkán szoktak, neked sikerült a valótlansággal, a hülyeséggel, a megsértődéssel.
És ez a legszomorúbb, hogy egy ilyen ártalmatlan témában sikerült felhúznod, egy internetes fórumon. Na ez az én szegénységi bizonyítványom.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.21. 21:38:02

Palesz leírt mindent, mit írjak még basszus? :D

Az mivel jobb, hogy van 2-3 érved, és leírod csomószor egymás után? :D

És még a végén engem hozol ki, hogy én vagyok a makacs, mert nem értem meg a másikat, leszakad a pofám. :D Na hagyjuk is, csak felidegesítem magam az ilyen hülyeségeken. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.21. 21:32:36

S.Agüero írta:Most ki akarod erőszakolni, hogy nekem is az legyen a fontosabb, vagy mi? :D

Nem akarok se kém lenni, se ilyen nagy ember. Engem az boldogabbá tenne, ha tudnék beszélni például a kutyámmal, mintsem hogy kém legyek. :D Nekem a boldogság a fontos, neked meg az, hogy mi a hasznosabb neked, ami gondolom boldoggá tesz, úgyhogy erről ennyit. :D

Én szórakozni is akarok, nem csak folyamatosan tanulni és fejlődni. Különbözünk, ami nem is baj. :mrgreen:
Akarja a franc kierőszakolni, csak akkor ne írj olyat hogy én nem látom be a dolgot. Mert ez meg nem valós. Valótlan meg ne állítsunk, pont nem érdekel hogy te egyet értesz-e velem vagy más. Beszélgettünk palesszal, idejöttél és ennyi tettél hozzá hogy én fogadjam el hogy ez így van, mert ez érdekesebb. :D Rejtett uralomvágy nem bennem van. :D

És anyway te írod nekem, hogy nem lehet meggyőzni. :D Valamikor volt egy ilyen, már nem is emlékszem rá igazából hogy mivel kapcsolatban, mert rég elengedtem de most így beötlött. Hadd ne soroljam a példákat mikor győztek meg, mert kapásból ebben a témában is volt az 1000 év. Nem én gondolom magam tökéletesnek, sőt. Én mindig mondtam, hogy nagyon szívesen fogadom ha valaki kijavít, mert abból tanulok, mert én nem tudok mindent. :D De totál mást írtam már le, csak felhúzott ez hogy valótlan dolog jött elő, s legfőképpen indoklás nélkül. Annyit írsz, hogy figyelj Bob szerintem az állat jobb, mert több állat van a Földön, embereket lehetne jobban gyógyítani stb. Elsőbe beletudtam volna kötni. :D De ezek érvek lettek volna, s olyanok amikkel lehetne vitázni, beszélni. Olyannal nem tudok mit kezdeni hogy érdekesebb, erről leírtam az előbb miért. És aztán meg én nem tudom megérteni a dolgokat. De legközelebb így fogok vitatkozni, szerintem Roberto jobb játékos, miért? Mert jobb játékos. :D

Fejlődésbe nem megyek bele túlzottan , mert ezt is leírtam már. :D Akkor ne járjunk iskolába, ne olvassunk, stb stb stb. Egész életedben fejlődsz, ezt tudod gyorsítani, lassítani. Egy idő után meg lefelé mész, de nem hiszem hogy olyan korban vagy. :D Addig meg akarva akaratlanul testileg, szellemileg fejlődsz. Vagy lehet szétcsapatni az agyad kábítószerrel stb, s akkor kevésbé. :D Én is szoktam szórakozni, de közben is fejlődhetsz egyébként. Ott a csajozás, kommunikáció készség fejlesztés, ha tudományos akarom megfogalmazni. :D Az agyadat nem tudod meggátolni hogy szívja be a tudást és gyakoroljon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.03.21. 21:39:02-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.21. 21:25:20

mondom megnézem már mi ez a nagy pörgés, de látom csak a szokásos Bob vs rest of the world :lol:

hallod Bob, egyszer valaki feltalálná az időgépet, tuti visszaküldenélek és összezárnálak egy konfuciusz, locke, marx, hegel négyessel... 3 perc alatt szétkapnád az egész bandát :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.21. 21:19:18

Most ki akarod erőszakolni, hogy nekem is az legyen a fontosabb, vagy mi? :D

Nem akarok se kém lenni, se ilyen nagy ember. Engem az boldogabbá tenne, ha tudnék beszélni például a kutyámmal, mintsem hogy kém legyek. :D Nekem a boldogság a fontos, neked meg az, hogy mi a hasznosabb neked, ami gondolom boldoggá tesz, úgyhogy erről ennyit. :D

Én szórakozni is akarok, nem csak folyamatosan tanulni és fejlődni. Különbözünk, ami nem is baj. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.21. 21:02:15

Nem akarom tovább szerkeszteni, de tényleg S. Agüero ne húzzál fel, mert eddig semmit nem indokoltál meg, csak beírtad hogy én nem értem. :D De ÉRTEM, csak hozzunk valami példát vagy valami dolgot ami hasznos lehet. Én hoztam kettőt mire lehetne használni az állatokat. Ezen megy a beszélgetés melyik a fontosabb, hasznosabb. Még érdekesség dolog is olyan hogy lehet olyan nyelvet is tudnál, hogy elveszett kincsek leírását megtudhatnád. Ez FELTÉTELEZÉS, de nem nagyobb mint hogy hú de érdekes lenne beszélni egy kutyával. Miről beszélnél vele? Én erre lennék kíváncsi. Miért ugat? Lehet ő se tudja, mert ösztön, érdekes szag, zaj, félelemérzet, sötét. Azért ne 10 perces kiselőadásra gondoljunk, hogy Bodri elmeséli az életét. :D Kutyát kapásból ki is zárnám, delfin, fejlettebb emlősök, majmok, ezek lehetnek érdekesek.

@palesz
Ez olyan különleges képesség, hogy nem aggódnék hogy magamra maradok vele. :D Az hogy mennyi befolyást tudnál kiharcolni az valós, de ezért írtam az elején, hogy aki sok pénzt csinál az állati beszédből az ebből is tudna. Most ugyanúgy egy kormány, kőgazdag ember rögtön megkeresne hogy akkor tárgyaljunk. Kiválasztott képesség lenne, bármelyikről is beszélünk. Ha egyiket tudnád használni akkor a másikat is, s vica versa. Ha egyikből nem tudsz pénzt csinálni akkor a másikból se, ez már emberi tényező.
Vazze, most ezen mit indokoljak? :D Érdekesebbnek találom, hogy beszélgetek állatokkal, egy új dolog lenne. Ezzel ellentétben a nyelvtudás nekem kevésbé, ennyi. :D Nem izgatna annyira fel, hogy hú, tudok beszélni minden nyelven. Persze 10 év múlva lehet máshogy látnám, ki tudja.
Elfogadom, de látod akkor ne írd nekem hogy nem tudom megérteni, mert nincs is mit....Ez egy szubjektív kijelentés. Szerintem a troli szebb mint a villamos, miért? Mert szebb, álljál tótágast nekem az szebb....Mert kb itt tartunk ezzel hogy érdekesebb. :D De legyen érdekesebb, mondom sokadjára sokat láttok bele abba hogy állatokkal beszélsz, mert nem sok minden téma lenne.

Szuperkém lehetnél ha minden nyelven beszélsz meg minden titkosírást tudsz. :D Csak lehet nem éled meg az ötvenet. :D

Nem azért mert az én indoklásom lenne a jobb vagy valami, mert írtam a másik oldalra is, de az hogy érdekesebb az ne legyen már egyrangú egy olyannal, hogy hányan tudnak írni olvasni a Földön? Legyen 70%, az 5 milliárd ember. És mennyi állat van akinek van akkora agya meg gondolkodásképessége hogy tudjon valamit mondani? Nem hiszem hogy van 5 milliárd.Ezek számok (én találtam ki, majd utána kell nézni) lehet totál mellélőttem, akkor mea culpa, de ez már legalább egy érve. Mert az hogy érdekesebb az egy érzelmi állapottól befolyásolt kijelentés, amit nem lehet bizonyítani. Az hogy melyikből van több az egzakt, az szám.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.21. 20:55:32

Vazze, most ezen mit indokoljak? :D Érdekesebbnek találom, hogy beszélgetek állatokkal, egy új dolog lenne. Ezzel ellentétben a nyelvtudás nekem kevésbé, ennyi. :D Nem izgatna annyira fel, hogy hú, tudok beszélni minden nyelven. Persze 10 év múlva lehet máshogy látnám, ki tudja.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.21. 20:53:15

Bob_Marley írta:Polgárháború szítasz Kínában, azt pl a világgazdaság is megérezné. Törzsit úgy értem, hogy nyilván vannak teszem azt 100-an.
Attól még, hogy tudsz nyelveket beszélni, nem leszel befolyásos ember.. :D
de kinek lenne nagyobb hitele bármelyik tolmácsnak vagy neked akiről tudják bárkivel tudsz beszélni? Neked hinnének, nem egy tolmácsnak.
Én mondjuk egyikőtöknek se, de ez lehet naiv hozzáállás. :D
Bob_Marley írta:Titkosírás, meg mai napig nem megfejtett nyelvek vannak, azokat is ismerni nagy előny lenne. Kapásból minden titkosírást ismerhetnél mert ismered azt a nyelvet.
Ez meg részben igaz, de ezeket olyan felügyelet mellett olvashatnád csak, hogy abba bele se mernék gondolni.. Ha meg látják rajtad, hogy önös célokra használnál ilyen tudást, rögtön mennél a föld alá. Attól még, hogy tudsz nyevleket beszélni, nem fogsz egy csettintésre a legszűkebb rétegekhez bekerülni, és fontos döntéseket hozni.. Ha meg esetleg be is kerülnél, akkor nem hagyják, hogy kilépj, szóval ez se a legjobb opció. Nekem elgalábbis.. :D
Bob_Marley írta:Megkérdeztem az asszonyt, rögtön azt mondta ember, 0 hezitálás után.
Ebbe semmi meglepő, az ember olyan párt választ, akivel nagyjából megegyezik a nézőpontja és az értékrendje. :D Nem is tudnálak elképzelni egy sci-fi őrült mellett.. :D

Amúgy megmondom mikor választanám ezt. Ha lenne több 100 lakható bolygó a galaxisban, tudnánk utazgatni közöttük, és mindenhol értelmes életforma lenne, akik máshogy kommunikálnak. Na akkor baró kis képesség lenne, így viszont nekem annyira nem egetrengető.
PCsabi írta:Amúgy most Kash leszek és belekötök a szavazásba: mi van azokkal, akik 10 évnél fiatalabbak? :-k
Azok úgyis azt kamuznák, hogy elmúltak 10 évesek, szóval megspóroltam nekik ezt a kört.. :mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.21. 20:50:25

Ezekkel a moderátorokkal csak a baj van, én is inkább az állatokkal beszélgetnék.


Amúgy most Kash leszek és belekötök a szavazásba: mi van azokkal, akik 10 évnél fiatalabbak? :-k
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.21. 20:47:42

S.Agüero írta:Minket az tenne inkább boldoggá, hogy beszélgetünk az állatokkal, téged az, hogy a kormánnyal, stb... Ez van. :D
Jó hát akkor zárjuk le itt, palesz legalább megindokolta. :D Csajozás dolgot eltudom fogadni, de nem hiszem hogy gond lenne ha pl 15 nyelven elmondanám neki hogy szeretlek. :D És nem angol meg ilyen nyelveken. :D

Kormány meg így is úgyis megkeresne.

Ne húzzál fel S. Agüero. :D
Századjára írom, hogy megértettem az érzelmi rész, én is írtam, meg érdekesség. De nem összehasonlítható a kettő NÁLAM. Huszadjára írom, indokold meg, ne azt írd hogy nem tudom megérteni. Megértettem elsőre is, de bakker olyan mintha azt mondanánk hogy jobb biciklizni mint autót vezetni. Egészség stb dolgot ott legalább fellehetne hozni, de kb ilyen a kettő. Nem egy szint az ember meg az állat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.03.21. 20:50:34-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.21. 20:43:33

Minket az tenne inkább boldoggá, hogy beszélgetünk az állatokkal, téged az, hogy a kormánnyal, stb... Ez van. :D


Én amúgy megértem, hogy neked nem az a fontosabb, te nem akarod belátni, hogy hogyan lehet az, hogy valaki máshogy gondolja. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.03.21. 20:42:38

S.Agüero írta:
recrea írta:Csajozni pl jobban lehet vele ;)
Végre egy normális érv. :mrgreen:
Gondolj bele, lemész a parkba, elkezdesz bratyizni a kutyákkal....csapatostul mennének a nők a lakásodra, ezt most megmondom.

Bob, ha te ehelyett Kínában szítanál polgárháborút vagy a hutukon segítenél, akkor van egy rossz hírem....:mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.21. 20:37:44

Polgárháború szítasz Kínában, azt pl a világgazdaság is megérezné. Törzsit úgy értem, hogy nyilván vannak teszem azt 100-an. Nem gondoltam át teljesen. :D Olyanokra gondoltam hogy polgárháborút kialakítani vagy egész egyszerűen más országnak szólni hogy támadjon. Nem voltam még ilyen szituban. D: de kinek lenne nagyobb hitele bármelyik tolmácsnak vagy neked akiről tudják bárkivel tudsz beszélni? Neked hinnének, nem egy tolmácsnak.

Titkosírás, meg mai napig nem megfejtett nyelvek vannak, azokat is ismerni nagy előny lenne. Kapásból minden titkosírást ismerhetnél mert ismered azt a nyelvet.
De Bob, ezen mit nem tudsz megérteni, hogy valakinek az előrébb van az értékrendjében, hogy a kutyájával beszélgessen, mint a kormánnyal? Akar a halál beszélgetni a kormánnyal.
És azon mit nem lehet megérteni, hogy én azt nem értem hogy lehetne előrébb? :D Indokoljuk már meg könyörgöm. Érzelmi alapon? Elfogadom, de ezt írtam előbb is meg más témakörben is ez került elő, hogy melyik a fontosabb.

Megkérdeztem az asszonyt, rögtön azt mondta ember, 0 hezitálás után. Ennyi az egész kérdés, emberrel vagy állattal beszélnél szívesebben? Érdekes az állat, de bakker melyik a fontosabb? Továbbra is melyiket tudnád jobban használni?
De sokadjára írom, én leírtam miket tudok elképzelni mire lehetne használni, jó és rossz egyaránt? palesz leírta hogy igazán nem használná csak "hobbi szinten meg érdekesség". Gyorsan olvastam, lehet nem teljesen ez volt, én hibám ha félreértelmeztem. És maga az a tény, hogy szerinted egy állattal miről beszélnél? Kevés állat van akinek akkora az agya, hogy tudjon értelmes kommunikációt végrehajtani, legyen gondolata. Ösztöne van, éhes akkor vadászik és eszik. És akkor kilehet odalyukadni hogy számszerűleg is több emberrel lehetne beszélni mint arra "érdemes" állattal.

Olyan tudás lenne mindkettő, hogy önzőség és pazarlás lenne nem kihasználni.

Akar a halál beszélgetni a kormánnyal meg olyan, hogy mindkettőben megkeresne bármelyik nagyhatalom, mert különlegesség lenne. Hülye amcsik macska kémeket akartak a Szovjetunióba küldeni. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.03.21. 20:44:01-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.21. 20:31:09

recrea írta:Csajozni pl jobban lehet vele ;)
Végre egy normális érv. :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.03.21. 20:30:10

Csajozni pl jobban lehet vele ;)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.21. 20:24:49

De Bob, ezen mit nem tudsz megérteni, hogy valakinek az előrébb van az értékrendjében, hogy a kutyájával beszélgessen, mint a kormánnyal? Akar a halál beszélgetni a kormánnyal. :D
Válasz küldése