Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.09. 20:06:45

Nero. írta: De, én komolyan nem lepődnék meg ha egy szép napon kiderülne hogy a 18as választás brutál módon ellett csalva.
Úgy meg főleg nem, hogy 18:30-kor magasabb volt a részvétel, mint a záráskor :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2018.04.09. 19:32:05

Nagyon gáz az egész videó.

Anyám fodrászáék nagy Fideszesek és a fodrász mesélte, hogy az unokája nem meri elmondani az egyetemen ahol tanul, hogy a Fideszre szavazott az egész család.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.09. 19:07:17

Veidt_madridista írta:
Nero. írta: Ha ez a valos vegeredmeny akkor igen, ha viszont korrektul lennenek szamolva a szavazatok meg arra se eskudnek meg hogy a Fidesz lenne az elso, nemhogy ilyen elsopro gyozelem.
Ezt sztem Te sem hiszed el. :D Mindegyik kozvelemenykutato-intezet magabiztos Fidesz-gyozelmet josolt, koztuk pl. a jobbikos Iranytu Intezet is. Persze ketharmadra senki sem szamitott. Mindez csak azert tunik furcsanak, mert a Fidesz szavazobazisanak 85%-t nyugdijasok, cigok, szegenyek es hataron tuli magyarok teszik ki. Ok meg sokkal kisebb szamban fordulnak elo az interneten, mint az atlag valasztopolgar, vagy az ertelmisegi. Arrol nem is beszelve, hogy sok helyen EU-s felugyelok is jelen kell hogy legyenek a szavazatszamlalason.
De, én komolyan nem lepődnék meg ha egy szép napon kiderülne hogy a 18as választás brutál módon ellett csalva. Érdemes pl. csak ezt a fórumot megnézni hogy hány ember örül annak hogy a fidesz nyert, és lefogadom hogy itt szinte mindenkinek az ismerősei nagyrésze döbbenten áll a szavazás végeredménye elott.

Mindegy, attól mert ezen stresszelünk jobb nem lesz, ezekhez a viszonyokhoz kell alkalmazkodni. A fidesz kezében vagyunk, bízni kell abban hogy annak ellenére hogy ezentul is menni fog a mutyizás, médiablokk stb., valamennyire az emberek sorsával is törődnek mert azért vannak olyan gazdasági mutatók amikben előre léptünk. Illetve így hogy megvan a kétharmad, reméljük ezt a rasszista dumát abba hagyják, és nem akarjuk kivágatni magunkat az EU-ból.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.04.09. 16:42:15

Nero. írta: Ha ez a valos vegeredmeny akkor igen, ha viszont korrektul lennenek szamolva a szavazatok meg arra se eskudnek meg hogy a Fidesz lenne az elso, nemhogy ilyen elsopro gyozelem.
Ezt sztem Te sem hiszed el. :D Mindegyik kozvelemenykutato-intezet magabiztos Fidesz-gyozelmet josolt, koztuk pl. a jobbikos Iranytu Intezet is. Persze ketharmadra senki sem szamitott. Mindez csak azert tunik furcsanak, mert a Fidesz szavazobazisanak 85%-t nyugdijasok, cigok, szegenyek es hataron tuli magyarok teszik ki. Ok meg sokkal kisebb szamban fordulnak elo az interneten, mint az atlag valasztopolgar, vagy az ertelmisegi. Arrol nem is beszelve, hogy sok helyen EU-s felugyelok is jelen kell hogy legyenek a szavazatszamlalason.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.09. 16:02:47

Jah igaz!
Akkor megnyugodtam.

(Tanuló fideszes vagyok, nézzètek el nekem)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.09. 15:56:32

csababarca írta:de félek megerőszakolnak a migránsok
hülye vagy. orbánnak hála nincsenek is migránsok. inkább a migránssimogató lipsyktől féljél, ők a kártékonyak, akik próbálják aláaknázni a rendszert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.09. 15:41:11

muszáj, nem akarok kilógni ebből a kimagasló nemzetből. felveszem a szintet.

holnap megyek BP-re, de félek megerőszakolnak a migránsok. nem tudom mit tegyek. :cry:
remélem a közelben lesz OV, vagy Németh Szili és megvéd.
Mondjuk inkább ez, mint hogy a Soros-ügynökök (akikből millió van, nem tudtátok?) beszervezzenek. Na azt már nem!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.04.09. 15:25:15

csababarca írta:meg is néztem az echon bayer csótány zsóti és OV beszélgetését.
egész szimpatikusak, zsóti jól nevelt, tanult, remek újságíró és ember.
Viktornak meg ránézésre nagyon tisztességes, szép, keresztény családja van.

sajnálom, hogy csak 4 évente választunk, ha tehetném már holnap raknám rájuk a 2X-et, nagyon rendes emberek.
Nagyon gyorsan integrálódtál :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.09. 15:23:51

csababarca írta:
visca el barca írta: a 444-en ezen röhögünk hajnali 3 óta (mert, hogy nem aludtam semmit), hogy ezentúl csak m1, tv2, origo, 888 és átmossuk az agyunkat. 3 millió embernek sikerült, akkor nekünk is menni fog :lol: :lol: :lol: :lol:
meg is néztem az echon bayer csótány zsóti és OV beszélgetését.
egész szimpatikusak, zsóti jól nevelt, tanult, remek újságíró és ember.
Viktornak meg ránézésre nagyon tisztességes, szép, keresztény családja van.

sajnálom, hogy csak 4 évente választunk, ha tehetném már holnap raknám rájuk a 2X-et, nagyon rendes emberek.
ugye h megy ez :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.09. 15:18:49

visca el barca írta: a 444-en ezen röhögünk hajnali 3 óta (mert, hogy nem aludtam semmit), hogy ezentúl csak m1, tv2, origo, 888 és átmossuk az agyunkat. 3 millió embernek sikerült, akkor nekünk is menni fog :lol: :lol: :lol: :lol:
meg is néztem az echon bayer csótány zsóti és OV beszélgetését.
egész szimpatikusak, zsóti jól nevelt, tanult, remek újságíró és ember.
Viktornak meg ránézésre nagyon tisztességes, szép, keresztény családja van.

sajnálom, hogy csak 4 évente választunk, ha tehetném már holnap raknám rájuk a 2X-et, nagyon rendes emberek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.04.09. 15:12:36

A "vicc" ellenzék maradványai épp most hullanak darabjaira. A vidéki falvakban élők olyan szinten vannak elhülyítve (tisztelet a kivételnek), hogy ők már soha nem fognak emberien gondolkozni. Az ország javai, végrehajtó hatalma, sajtó egy jelentős része a NER kezében.

Ezzel meg kell tanulnunk együtt élni, ahogy a szüleink, nagyszüleinknek sajnos meg kellett tanulniuk a kádárrendszerrel is együtt élni.

DE!

A tehetségedet, tudásodat, szorgalmadat nem vehetik el. Ha dolgozol, tanulsz, kutatsz vagy vállalkozol, akkor még viheted a piacon valamire az államtól függően. A fura gazdasági helyzetnek köszönhetően egy egyszerű irodai alkalmazott netto 3-4k körül keres a szeretett fővárosomban. (Abból el lehet lenni egy darabig) vagy, kint is lehet gyorsan alaptőkét félretenni, ahogy csináltam én is.

Lesújtó, szomorú és egyben érthetetlen miért alakult ez így, de ez van. Alkossatok, tanuljatok, dolgozzátok és legyen szerencsétek. Előbb-utóbb ez [auto_cenzúra] is összeomlik, és akkor kapunk majd egy 1000ik esélyt, hogy megint elkúrjuk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.09. 13:07:33


sok marha, istenem.
és ezek a leghangosabbak, a legfanatizáltabbak.
egy arab hordja el ezeknek a családját, azt kívánom nekik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.09. 12:02:48

Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.09. 09:52:03

brazilfan írta:Igen, de én gátlástalannak tartom ezt a mérhetetlenül lebutított kommunikációt.
üdvözöllek a politika világában, sok tanulni valód van még :D
csababarca írta:ostoba leszek.
a 444-en ezen röhögünk hajnali 3 óta (mert, hogy nem aludtam semmit), hogy ezentúl csak m1, tv2, origo, 888 és átmossuk az agyunkat. 3 millió embernek sikerült, akkor nekünk is menni fog :lol: :lol: :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.09. 09:48:06

Fudesz mindig is jól kommunikált, főleg a 2006os OV vita fiaskója után.
Minden helyzetből nyertesen kommunikálnak, a hazugságaikkal, álomkergetésükkel 100ezreket vonnak a bűvkörükbe.

Azon gondolgoztam, hogy jobb lenne ostobának lenni. Akkor lehet boldogabb lenne az életem, és elégedett lennék az ország helyzetével.
Meggondolom.
Ha bayer zsóti a féreg válthat egyik pillről a másikra vallást, akkor én is válthatok hogy mától ostoba leszek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.04.09. 09:28:49

Fidesz alapbázisa mindig is megvolt, nyolc év után és különböző gazdasági tanulmányok után azokat kellett megkeressék, akik a bizonytalan szavazók és nem feltétlenül a munkanélküliség ráták, infláció, besorolás érdekli őket, hanem a napi impulzusok. Igaza van veb-nek, egy tökéletes kommunikációt folytattak, még ha ez egy képtársítás is volt, s nem egy szimpatikus lépés. Talán ez a választás nem is a Fidesz elsöprő győzelmét mutatja, hanem a teljes anomáliában lévő ellenzéket, akik aztán tényleg semmit nem tudtak felmutatni, csak azt hogy ne Orbán, így sehol nem lehet választást nyerni. Ez az ellenzék totális veresége.
Kép
Kép
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2018.04.09. 09:07:18

“Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba …”
:cry: :cry: :cry: :cry:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1048
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.09. 09:06:30

visca el barca írta:én 4 évig tanultam politikai kommunikációt az egyetem, orbánék ezen a vonalon a csúcson vannak évek óta, nem véletlen ez a 2/3. sokan hülyének nézik őket, de ehhez mocskosul értenek.
Igen, de én gátlástalannak tartom ezt a mérhetetlenül lebutított kommunikációt.
Ez olyan, mint ha a Barca leendő elnökaspiránsa terveiben egyetlen szó sem lenne a pénzügyi egyensúly megteremtéséről, az utánpótlás-nevelésről, az átigazolási politikáról, a Camp Nou felújításáról stb., hanem kizárólag azzal próbálna támogatókat szerezni, hogy ha nem őt választják meg, akkor majd Ronaldo minden meccsen ollózós gólt fog lőni, a Barca meg kiesik az első osztályból, és beolvad az Espanyolba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára brazilfan 2018.04.09. 09:07:46-kor.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.04.09. 08:42:17

Hihetetlen.. Arra nem számítottam, hogy kormányváltás vagy hasonló legyen, 50% körül tippeltem a narancsra, de ezzel a szánalmas 10.000 forinttal meg soros-migráns kombóval megnyerték a 2/3ot..
Ráadásul mindenhol kérdés nélkül elsöprően, nálunk (zala 2) nem volt még a kanyarba se a Jobbik, még ha minden ellenzéki visszalép a javára akkor se. :(
Úgy látszik a többség ezt akarja, és ez kegyetlenül elszomorító.

2X ment a levesbe, talán holnap bejön..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.09. 08:27:59

én 4 évig tanultam politikai kommunikációt az egyetem, orbánék ezen a vonalon a csúcson vannak évek óta, nem véletlen ez a 2/3. sokan hülyének nézik őket, de ehhez mocskosul értenek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1048
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.09. 07:08:50

Döbbenet, hogy megint az a párt tarolt, amelyik a kampányban nem sok szót vesztegetett a munkalehetőségek növelésére és az életszínvonal-emelkedésre, az egészségügyi ellátás javítására, az oktatás színvonalának emelésére, a siralmas út- vagy közműhálózat rendbe tételére. A kormánypárt úgy nyert, hogy a menekültekkel meg a soros-ügynökökkel való riogatáson kívül SEMMILYEN más kampánytémája nem volt. Nagyjából minden témát „ellopott” a Jobbiktól, és demagógiában már rég túlszárnyalta őket. Ezzel a fajta, szerintem mérhetetlenül gátlástalan kommunikációval szemben nem sok mindent lehetett volna tenni.
Sokakkal együtt, fogalmam sincs, hogy mi várható. Ma még az sincs kizárva, hogy a fiúk ki fognak lépni az Unióból, és nem olyan mértékben, mint eddig, hanem tényleg tömegével fognak elmenni a fiatalok. Akkor már nemcsak orvosokból, ápolókból, képzett szakmunkásokból lesz hiány, hanem minden területen. Jó kis jövőkép.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.09. 06:49:56

defender3 írta:
Nekem is pont ez jutott az eszembe.
Pár nagy Fideszestől akinek a gyereke kiment a hanyatló nyugatra megkérdezném mégis mit gondol a gyerekéről meg a Fideszról.
jobban szeretik a Viktor mint a saját gyereküket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2018.04.09. 05:32:34

Nekem is pont ez jutott az eszembe.
Pár nagy Fideszestől akinek a gyereke kiment a hanyatló nyugatra megkérdezném mégis mit gondol a gyerekéről meg a Fideszról.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2018.04.09. 02:34:29

Egy olyan országban élünk, ahol elkezdenek gyűjteni Isaura felszabadítására vagy Esmeralda szemműtétjére...
Sokan, nagyon sokan azt is benyelnék, hogy védjük meg az országot a vikingektől vagy az inkáktól.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.09. 00:54:28

Válasz küldése