Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.04.01. 02:41:20

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.03.31. 12:55:06

don't feed the troll
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.03.31. 12:06:13

Én megértem mindkét oldalt,de az tény,hogy nem lehet rá legyinteni. Öregapáink lenyomták tisztességgel az életük javát,ahányukat meg lehet menteni,annyit meg is kell.
Ha elengednénk mindent,lefutna a vírus 2-3 hónap alatt,de elvinné az idősek 20%át simán. Ők nem ezért dolgoztak,éltek és fizették a tb-t,hogy utána majd a kórház feltegye a kezét,mert nincs több ágy,eszköz,esély. Az esélyt mindenki megérdemli az életre.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2020.03.31. 11:04:43

Leon írta:
2020.03.31. 08:03:42
A fehérorosz elnök nyiltakozata:
"Jobb állva meghalni mint térdelve élni. Nincs világjárvány csak tőle való félelem pszichozisa." 8)
Náluk nem szünetelnek a bajnokságok,nincsenek kijárási korlátozások. És eddig egy ember sem halt bele ebbe a koronacirkuszba.
A svéddekkel együtt majd jót röhögnek a többi be...ri csődbe ment államon amikor vége lesz ennek a globális hiszitinek. :lol:
Elképesztő, hogy te mennyire buta vagy hallod, és már megint nyomod itt a baromságaidat, bicskanyitogató. Őszintén csodálkozok, hogy mennyire buta emberek is élnek ezen a bolygón, össze kéne zárni téged a fehéroroszokkal, megérdemlitek egymást. Elkapná valamelyik rokonod, szüleid, bárki és nem tudná leküzdeni, akkor egyből más lenne a leányzó fekvése te gy.kér.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.03.31. 10:45:55

Leon írta:
2020.03.31. 08:03:42
A fehérorosz elnök nyiltakozata:
"Jobb állva meghalni mint térdelve élni. Nincs világjárvány csak tőle való félelem pszichozisa." 8)
Náluk nem szünetelnek a bajnokságok,nincsenek kijárási korlátozások. És eddig egy ember sem halt bele ebbe a koronacirkuszba.
A svéddekkel együtt majd jót röhögnek a többi be...ri csődbe ment államon amikor vége lesz ennek a globális hiszitinek. :lol:

Akkor valószínűleg mindenki más a hülye, csak te meg a fehérorosz elnök értitek a jelenlegi szituációt :^o

Inkább ne írj többet a témában, mert nagyon kellemetlen, amit csinálsz. De persze szabad ország, azt csinálsz, amit akarsz.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.03.31. 10:38:41

Leon írta:
2020.03.31. 08:03:42
A fehérorosz elnök nyiltakozata:
"Jobb állva meghalni mint térdelve élni. Nincs világjárvány csak tőle való félelem pszichozisa." 8)
Náluk nem szünetelnek a bajnokságok,nincsenek kijárási korlátozások. És eddig egy ember sem halt bele ebbe a koronacirkuszba.
A svéddekkel együtt majd jót röhögnek a többi be...ri csődbe ment államon amikor vége lesz ennek a globális hiszitinek. :lol:
Milyenjó, éppen tegnap ugrott meg a fertőzöttek száma 60%-kal náluk. Az olasz minta alapján nem sok jóra számítok. Ráadásul a beszámolók alapján nem is tesztelnek eleget (még a tüdőgyulladásgyanús eseteket sem). A számok amiket közölnek valószínűleg nagyon nem fedik a valóságot.

A gazdaságukról meg annyit, hogy 900 millió eurós kölcsönt készülnek felvenni az IMF-től. :lol: Sanszos, hogy már készülnek a lezárásokra.

De gondolom rá se néztél az adatokra, a nyers tényrkre, mielőtt idelökted a szokásos hülyeséged.
Amúgy meg nem azt mondtad, hogy lezárod ezt a témát? Akkor mit foglalkozol vele? Sőt, ki is mondtad, hogy lesz*rod a dolgot. Akkor meg minek posztolod a valáságtól a lehető legtávolabb álló hülyeségeid?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dévid villa 2020.03.31. 10:50:38-kor.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.31. 08:34:32

Jézusom :D

Nálunk 1 ilyen komolyabb sztori volt, egy öregember odahugyozott a placc melletti fához, ami a nyílt utca mellett van. Megkérdeztem tőle, hogy ezt tényleg itt kell-e, erre elkezdett üvöltözni velem, hogy de hát Ő mozgássérült meg neki kell.
Először is mondtam neki, hogy ne üvöltözzön, én teljesen normális hangnemben kérdeztem, de ha már itt tartunk, akkor itt van 5m-re egy kávézó bemegy oda, vagy megkérdezi tőlünk, hogy mi hol végezzük a dolgunkat, nem idehugyozunk, mint a kutyák.
Erre elkezdett méginkább üvöltözni, hogy én ne ugassak, mert feljelenti az egész piacot adócsalásért. Mondtam neki, hogy akkor én meg téged jelentelek fel közszemérem sértésért, itt van 1 utcára a rendőrség, nézzük meg ki jár jobban.
Erre már csöndbe maradt :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.03.31. 08:03:42

A fehérorosz elnök nyiltakozata:
"Jobb állva meghalni mint térdelve élni. Nincs világjárvány csak tőle való félelem pszichozisa." 8)
Náluk nem szünetelnek a bajnokságok,nincsenek kijárási korlátozások. És eddig egy ember sem halt bele ebbe a koronacirkuszba.
A svéddekkel együtt majd jót röhögnek a többi be...ri csődbe ment államon amikor vége lesz ennek a globális hiszitinek. :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.03.31. 07:45:14

Zsenik:D

Ennek csak szemtanúja voltam, de a sparban volt ilyen vödrös narancs akció. Egységáron volt, annyit pakoltál amennyi fért X meghatározott összegért.

Leleményes nyanya nem habozott összefogpiszkálózta a narancsokat, egymásba szúrta így dupla annyit belerakott mint lehetett volna.
Pedig jól öltözött volt, púder a fejen bebongyorított rőzse meg minden.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2020.03.30. 23:16:44

Meg ami a kedvencem az öregeknèl:
- hány darab a kifli?
- 10!!!

Számolom: - hát van az 11 is hölgyem.
Aztán mondja, hogy jóvan akkó és én érzem magam kellemetlenül, mert inkább megszámolom, ő meg megsèrtődik :D

Biztonsági őreinek 90 %ban vagy öregeket fog, vagy cigányt.

Múltkor mama felpakolt, őr elkapta, rendőrségnek mit mondott? Megélhetésèrt lopott. A zsebébe dugott paradicsomokat, melltartojaba paprikát, dzseki alá ec pumpát, értitek, megélhetéshez :D

De mondok jobbat, kb 2 hónapja bejött egy huszonéves pali, és lehugyozta a káposztákat. Csávó azt sem tudta hol van úgy be volt állva. Másnap szóltak a rendőrök, hogy a cellában kicsit megdorgálták a palit. Hihetetlen emberek vannak. Sosem felejtem el ahogy egy öreg néni ordít, hogy egy férfi elővette a péniszét és pisil :D
balaton10
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.03.05. 11:06:38

2020.03.30. 22:56:43

Nálam is volt 1 hónapja egy 2 hétig tartó betegségem. Egyértelműen "csak" sima influenza volt, de mégis durvábbnak éreztem. Lehet hogy idénre rágyúrtak a vírusok. :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.30. 22:12:49

csababarca írta:
2020.03.30. 20:45:11
zola8787 írta:
2020.03.30. 20:08:43
Gyerekek ez a 3 órás nyugdíjas járat jobban megvisel, mint a többi összesen :D
nagyon pofátlan emberek vannak.
néha beállok árulni fater gyümölcs-zöldség boltjába, de ami ott is megy.
Fú basszus ne is mond, gimis éveim végén, egyetemi éveim alatt meg 2 "rendes" munkahely között piacon melóztam.
A vásárlók nagyon nagy százaléka öreg volt, a rendes vásárlók meg nagy számban miattuk szoktak el.

Ez ugye sátras-fapados megoldás, nincs sor, nincs biztonsági őr, semmi. Hát képzelhetitek mik voltak ott.

Folyamatosan balhéznak, tolakodnak, jön a busz, őket most azonnal szolgáljuk ki stb. Pakolunk le a kocsiról, százszor elmondtuk, kiírtuk, hogy 9kor nyitás, fél9-kor már szedik ki a cuccot a rekeszekből. 5 éve jár oda, szólunk neki, hogy még nem vagyunk nyitva, nincs is senki a kasszánál de hát Ő nem tudta, majd most megjegyzi... 2 nap múlva ugyanúgy pakol.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.03.30. 20:45:11

zola8787 írta:
2020.03.30. 20:08:43
Gyerekek ez a 3 órás nyugdíjas járat jobban megvisel, mint a többi összesen :D


Láttam az arcán, hogy a gyerek most idiótának néz. Hát annak néztem. És mennyi ilyen van édes istenem.

Megfordult és minden köszönöm nélkül elment, azért még odatoltam neki egy nagyon szívesen, további NYUGODT napot dumát, sajnos nem mondhatom amit valójában gondolok.

nagyon pofátlan emberek vannak.
néha beállok árulni fater gyümölcs-zöldség boltjába, de ami ott is megy.

"hogyé' van a narancs?" nem tudom, rakd szatyorba.
"alma mennyi" 6-7 fajta van, változó árúak, melyikre tetszett gondolni?
"dijó mennyi" X forint...."óóó de drága, Pessen csak X-10 forint" akkor told oda a banyatankod.

meg egyéb dumák.

mondjuk apum nem szívbajos, tiltott már ki 5-10 embert a boltból olyanokért, ha elkezdték beszélni, hogy a tecsóban sokkal olcsóbb. lehet oda is menni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2020.03.30. 20:08:43

Gyerekek ez a 3 órás nyugdíjas járat jobban megvisel, mint a többi összesen :D
Odajön hozzám egy öreg pali:
- ez mennyi?
- jó napot kívánok! Mi mennyi?
- mennyibe kerül?
- 199 ft
Előcsapja az újságot:nesze, itt 99!!!!!! (Ordítva)
Na mondom először is nem kell ordibalni, másodjára pedig ez zöld kartonos, ez sárga, ez knorr, ez keg maggi.

Láttam az arcán, hogy a gyerek most idiótának néz. Hát annak néztem. És mennyi ilyen van édes istenem.

Megfordult és minden köszönöm nélkül elment, azért még odatoltam neki egy nagyon szívesen, további NYUGODT napot dumát, sajnos nem mondhatom amit valójában gondolok.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.03.30. 19:49:54

hajnesz írta:
2020.03.30. 19:43:48
Én még mindig csak azt nem értem, hogy miért van kizáró vagy a kettő között. Lehetne jó a gazdaságnak, meg jó az időseknek.
Csak annyi kellene, hogy maradjanak a fenekükön 2-3 hónapig. A 4 fal között. Nincs piac, nincs egészségügyi séta, csak true tv, meg Rosalinda. Rajtunk meg majd keresztül megy.
És hol húzod meg a határt? Hány éves kornál? Az hogy valakinek krónikus betegsége van, nem a korától függ. Bár tény, hogy az idősebbek körében több ilyen van.

Magyarországon kimondottan rossz az emberek átlagos egészségi állapota, a lakosság 40%-ának van valamilyen krónikus betegsége, és nem mind 65 éven felüli.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.03.30. 19:43:48

Én még mindig csak azt nem értem, hogy miért van kizáró vagy a kettő között. Lehetne jó a gazdaságnak, meg jó az időseknek.
Csak annyi kellene, hogy maradjanak a fenekükön 2-3 hónapig. A 4 fal között. Nincs piac, nincs egészségügyi séta, csak true tv, meg Rosalinda. Rajtunk meg majd keresztül megy.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.03.30. 19:27:01

recrea írta:
2020.03.30. 16:39:55
Azért itt álljunk meg egy pillanatra.

Ha választanod kéne a saját és családod bevétele/megélhetése/munkája vagy az én 80 éves beteg nagyszüleim élete között, te melyiket választanád? Vagy bárki melyiket választaná? Azért az álszentségnek is van határa :D
27 eves vagyok,focizom 20 eve,mellette edzek,vitamint szedek,figyelek a kajamra,egeszseges vagyok es jo korban a virussal szemben. Valoszinuleg semmi komoly bajom nem lenne.
Nekem a sajat penzem lesz kevesebb azert,hogy az eusoknek konnyebb legyen,hogy az oregeknek jobb legyen.
Megis azt mondom hogy ez a jo.
Te milyen allszentsegrol beszelsz?
Szegyen ha neked ez a lo tuloldala.
Betartok minden szabalyt hogy az enyemeknek es a masikenak is jo legyen.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.03.30. 19:20:38

Mondjuk a hozzászólásaiból ítélve, Leon nem a saját körében lévőket félti (le is írta, hogy nem félti a 70+-os rokonait sem), hanem a pénzét. Elég nagy különbség... Ha felelős vállalkozó lenne (amit mondjuk kétlek, mert ritka nagy tanulatlanság sugárzik a kommentjeiből - bár nem kell tanult embernek lenni ahhoz, hogy vállalkozó légy - lásd Lölő), akkor meg a pénze miatt se kéne aggódnia.

Amúgy persze válaszok ezúttal sincsenek a kérdésekre, csak a szokásos hülyeség :roll:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.03.30. 18:21:25

recrea írta:
2020.03.30. 16:39:55
miro. írta:
2020.03.29. 23:20:00
A sajat korodben levoket felted,mast meg leszranal,sot inkabb a halalukat kivannad mint hogy a tieidnek problemaja legyen?
Azért itt álljunk meg egy pillanatra.

Ha választanod kéne a saját és családod bevétele/megélhetése/munkája vagy az én 80 éves beteg nagyszüleim élete között, te melyiket választanád? Vagy bárki melyiket választaná? Azért az álszentségnek is van határa :D
Ugyan már én úgy örülök,hogy itt a fórumon ilyen jó és önzetlen emberek vannak! :mrgreen:
Csak én vagyok ilyen egoista, hogy a hozzám közelállóknak szeretnék jót, szégyenlem is a pofám miatta... :oops:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.03.30. 16:39:55

miro. írta:
2020.03.29. 23:20:00
A sajat korodben levoket felted,mast meg leszranal,sot inkabb a halalukat kivannad mint hogy a tieidnek problemaja legyen?
Azért itt álljunk meg egy pillanatra.

Ha választanod kéne a saját és családod bevétele/megélhetése/munkája vagy az én 80 éves beteg nagyszüleim élete között, te melyiket választanád? Vagy bárki melyiket választaná? Azért az álszentségnek is van határa :D
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2020.03.30. 13:45:20

dévid villa írta:
2020.03.30. 13:24:07
Az orrfolyás nem jellemző tünet a koronavírusra. Láz, köhögés, légszomj, fáradékonyság. Ezek a tipikus tünetek.

Ha mindhármatoknak volt orrfolyása, szvsz kizárt, hogy koronások voltatok, statisztikailag nagyon kicsi esély van rá az orrfolyásos tünet miatt, mert nem fordul elő ilyen nagy számban. Szerintem sima influenza volt. Az antibiotikum meg azért nem hatott, mert vírusok ellen haszontalan (sőt, még árthat is). Nem is értem miért írta fel az orvos.
Szerintem ezt már sosem tudjuk meg, hogy valójában koronások voltunk-e mint a cukor. Azért jött ez a teória, mert édesapám dohányos és múltkor azt nyilatkozták, hogy a dohányosokon jobban kijön a betegség. Abban viszont biztos vagyok, hogy nem egy átlagos nátha volt egyikünknél sem és ráadásul a tünetek is gyanusan követték egymást, az orrfolyás viszont tényleg kizáró is lehet akár.

Abban is biztos vagyok, hogy a számokat valamilyen szinten visszatartják és nem szeretnének nép pánikot kelteni.
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.03.30. 13:24:07

Az orrfolyás nem jellemző tünet a koronavírusra. Láz, köhögés, légszomj, fáradékonyság. Ezek a tipikus tünetek.

Ha mindhármatoknak volt orrfolyása, szvsz kizárt, hogy koronások voltatok, statisztikailag nagyon kicsi esély van rá az orrfolyásos tünet miatt, mert nem fordul elő ilyen nagy számban. Szerintem sima influenza volt. Az antibiotikum meg azért nem hatott, mert vírusok ellen haszontalan (sőt, még árthat is). Nem is értem miért írta fel az orvos.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.30. 12:51:43

MisterDJ írta:
2020.03.30. 12:04:44
A háziorvos nagyon sokat vizsgálta őt (feltünően sokat) majd felírt antibiotikumot, orrsprayt és neo citrant ajánlott neki. Az antibiotikum nem túlzottan segített neki, de enyhültek egy hét után a panaszai.
Én már az egész előtt mondtam simán kinézem a vezérekből, hogy kivárják, higy az első hivatalos eset az valami külföldi legyen.

Beszéltük páran, talán Matyi is mondta, rajtam is átment valami nagyon köhögős cucc január-február körül. Lázam nem volt, de olyan köhögőrohamaim voltak, mint még azelőtt soha.
Masnak nem volt baja a családból, úgyhogy valószínű, hogy nem korona volt, de ezt már nem fogom megtudni.

Én is maradok itthon a seggemen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2020.03.30. 12:04:44

Az egész koronavírussal kapcsolatban van egy történetem: Szüleimmel együtt élünk hárman Budapest mellett az agglomerációban. Voltunk influenza elleni védőoltáson november, december táján. Januárban nagyon sokat jártam Győrbe vonattal (jellmezően nemzetközi vonattal, ami tele van kínai túristával általában) a vizsgaidőszak miatt az egyetemre édesanyám pedig Budapesten dolgozik és nagyon sokat jár tömeggel.

A történet érdekessége most kezdődik: Február elején mind a hárman lebetegedtünk, mégpedig köhögéses, orrfolyásos, lázas fertőzéssel (influenza szerű tünetek). 22 éves létemre nálam is komolyak voltak a tünetek, köhögtem mint egy dohányos és folyt az orrom, de levegőt kaptam rendesen. Lázam inkább éjszakánként volt,de akkor 38-39 körül volt. 60 év körüli édesapámnak voltak a legdurvább tünetei ugyanis, rengeteget köhögött és néha nagyon nehezen kapta a levegőt, ráadásul 39 fokos láznál a lázcsillapító és a kalmopyrin sem hatott nála, ami korábban mindig hatott (Nem nagyon volt beteg az elmúlt 10 évben). A háziorvos nagyon sokat vizsgálta őt (feltünően sokat) majd felírt antibiotikumot, orrsprayt és neo citrant ajánlott neki. Az antibiotikum nem túlzottan segített neki, de enyhültek egy hét után a panaszai. Az egész családnak kellett kb 3 hét, amikor már jól éreztük magunkat és azt tudtuk mondani, hogy kihordtuk azt a valamit.

Ezt 2 héttel követte a 2 iráni eset Pesten és a többit már ismerjük. :D

Jelzem a járvány akkor még "HIVATALOSAN" kínában volt, akkor jelent meg európában kb. 1-2 országban papíron.
Pont most gondoltunk bele abba, hogy lehetséges módon átmehetett már rajtunk a vírus csak nem tudtunk arról, hogy itt is előfordulhat és nagyban tombolt az influenza szezon, de attól függetlenül nem könyveljük el és betartjuk a szabályokat. :D
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.03.30. 09:17:04

Alcantara írta:
2020.03.30. 08:03:46
Miro engedd el ezt a parttalan vitát! Semmi értelme. A történet több sebből is vérzik, ha összeveted a kommentjeit.
Nemhogy félszáz alkalmazottja nincs, de szerintem 30 Ft is ritkán van a zsebében egyszerre.

Persze! Mert ha hagyjátok, az megoldás a szabadkőműves, cionista, illuminátus zsidó brókerek gazdasági újrafelosztása ellen? =D>


szarkazmus
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése