Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.06.20. 23:38:56

Barca_10 írta:
2020.06.20. 16:50:15
Abban igazat adok a liberálisoknak és mindenkinek hogy minden rasszú emberből van fszfej, illetve rendes, segítőkész is. Viszont ezt a nagy egyenlőséget soha nem fogom tudni elfogadni. Rengeteg más rasszú ember él Európában és az Usában, de óriási százalékuk a gettóban a sajátjaikkal. Őket mi tartja vissza hogy ne mindig okosba’ oldják meg a dolgokat, vagy sefteljenek valamivel. Hogy mondjuk összefogjanak és a gettóból valami élhető helyet alakítsanak ki ne a drogdílerkedés menjen az utcán határok nélkül? Szép dolog a liberalizmus, de illene az érem másik oldalát is megnézni és rájönni a fehér ember miért nem akart soha velük együtt élni.
Martin Luther King szerintem abszolút korrekt volt ebből a szempontból. Harcolt a feketék jogaiért, ugyanakkor kritikus is volt a sajátjaival, látta, hogy miben kell javulniuk, és próbálta nevelni őket. Bárcsak ma is ilyen polgári jogi harcosok lennének az eszelős uszítók helyett. :?
Szép dolog a liberalizmus, de illene az érem másik oldalát is megnézni és rájönni a fehér ember miért nem akart soha velük együtt élni.
Ez is egy érdekes dolog. Mert jó dolog, ha fb-n, twitteren és hasonló helyeken fehér liberálisok a feketék, vagy más kisebbségek jogai mellett, hiszen lehet szépen lájkokat, megosztásokat gyűjteni, amitől az ember önelégült lesz, és élvezheti a saját bélgázának a szagát. De megnézném, hogy közülük melyik merne végigsétálni nyugodt szívvel vmelyik hírhedt környéken, vagy melyiknek lenne őszinte a mosolya, ha egy torzonborz, messziről bűzlő család költözne a szomszédjába.

Sokat számít az is, hogy ki milyen tapasztalatokat szerez az életben. A szerencsésebbek, akik főleg az internetről és tv-ből tájékozódnak, a való életben pedig max. normálisabb feketékkel/cigányokkal találkoznak, azok nagy valószínűleg nem lesznek rasszisták. De azok a szerencsétlenek, akik egy gettó közelében élnek, és keményen keserítik a kisebbségek az életüket, azok könnyen rasszistákká válhatnak, és nem hiszem, hogy emiatt el lehetne ítélni őket.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.06.20. 16:50:15

Abban igazat adok a liberálisoknak és mindenkinek hogy minden rasszú emberből van fszfej, illetve rendes, segítőkész is. Viszont ezt a nagy egyenlőséget soha nem fogom tudni elfogadni. Rengeteg más rasszú ember él Európában és az Usában, de óriási százalékuk a gettóban a sajátjaikkal. Őket mi tartja vissza hogy ne mindig okosba’ oldják meg a dolgokat, vagy sefteljenek valamivel. Hogy mondjuk összefogjanak és a gettóból valami élhető helyet alakítsanak ki ne a drogdílerkedés menjen az utcán határok nélkül? Én még nem láttam gazdag, tiszta, fekete, indiai, stb környéket. Persze akinek van sütnivalója közülük az lelépett onnan. De hova is? Gazdag-legalábbis lényegesen normálisabb-fehér környékre. Csak ez nagyon kis százaléka a kissebbségeknek. Szép dolog a liberalizmus, de illene az érem másik oldalát is megnézni és rájönni a fehér ember miért nem akart soha velük együtt élni.

Amit írsz LG azzal egyetértek, annyit tennék hozzá, hogy mindez a média és a technológia fejlődésének a hibája többek között. Elmész Borsodba egy cigótelepre mit látsz? A ház összedől, de 100 csatorna van ultragyors wifivel meg iphonera is telik. Két kattintás és a hülye látja is a híreket, amikből ömlik amit leírtál.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.06.20. 14:45:39

Barca_10 írta:
2020.06.20. 12:45:42
Az hogy ennyire feszült a helyzet talán köszönhető a nagy egyenlőség dumának és hogy a fehér, heteroszexuális embereket szrba sem nézik. Azzal egyetértek hogy ne legyenek úton-útfélen leköpködve a melegek, transzok, feketekék, stb, de nagyon átesett a világ a ló túloldalára.
A rasszizmusról a hozzám hasonlóan külföldön élő honfitársaink is tudnának mesélni, nem csak az a rasszizmus ha fehér van a fekete ellen.
Az meg nonszensz hogy fehérek tömegei mennek az utcára a feketék jogaiért, fordítva SOHA nem fog ilyen megtörténni, ideje lenne észbekapni.
Hasonlóan látom, elképesztő a kettős mérce amit alkalmaznak a legtöbb helyen. Nemcsak az USA-ban, de Európa legtöbb országában, így nálunk is, ha egy kisebbségi elkövet vmi komolyabb bűnt, a legtöbb csatorna, hírportál, újság stb. foggal-körömmel fogja titkolni az elkövető származását, ha mégis kitudódik, akkor jön a szöveg, hogy nem számít, hogy milyen bőrszíne, származása, vallása stb., hiszen minden ember egyenlő stb., tehát a szokásos sablon szövegek, amiket papagájként szajkóznak állandóan. Igen ám, de amikor fehér az "elkövető", és az "áldozat" (idézőjelbe tettem, mert nagyon sokszor messze nem igazi áldozatokról van szó, mint pl. george floyd esetében) más rasszú, akkor már bezzeg számít a bőrszín. :lol: Ha vki pedig nyilvánosan felemeli a hangját, hogy azért ez így nem teljesen korrekt, az ellen megindul a boszorkányüldözés, mert ilyenkor ugye nem érvényes a szólásszabadság. Zseniális, ahogy a liberálisok folyamatosan a saját elveiket tiporják sárba, és észre sem veszik, sőt, még büszkék is rá. :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.06.20. 14:00:16

Nero. írta:
2020.06.20. 12:30:30
Azok akik nem csipik Trumpot, elárulják hogy miért? Nem kötekedésből kérdezem, csak kiváncsi vagyok.
Én akkor visszakérdezem, hogy aki csípi, miért?
Mert beszólogat másoknak, meg full ketyósan viselkedik sokszor?

Ahogy Rinku írta, nézz bele a twitter fiókjába. Egy Puzsér féle megmondó embernek is necces a csávó, de elnökként full cirkusz.
De amúgy akkora őrültségeket nem csinált, ugye a kampányban nyomatta a nagystílű dumát a nagy változtatásokról, kb semmit nem valósított meg, meghunyászkodott, és belesimult a politikába szépen. A 4-5 évvel ezelőtti önmagához képest még visszafogott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.06.20. 12:56:30

Nero. írta:
2020.06.20. 12:30:30
Azok akik nem csipik Trumpot, elárulják hogy miért? Nem kötekedésből kérdezem, csak kiváncsi vagyok.
*Nézd meg akármelyik sajtókonferenciáját, illetve pörgesd a twitterjét egy 10-15 percig. Mindent meg fogsz érteni.
Football, bloody hell. /SAF/
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.06.20. 12:45:42

Az hogy ennyire feszült a helyzet talán köszönhető a nagy egyenlőség dumának és hogy a fehér, heteroszexuális embereket szrba sem nézik. Azzal egyetértek hogy ne legyenek úton-útfélen leköpködve a melegek, transzok, feketekék, stb, de nagyon átesett a világ a ló túloldalára.
A rasszizmusról a hozzám hasonlóan külföldön élő honfitársaink is tudnának mesélni, nem csak az a rasszizmus ha fehér van a fekete ellen.
Az meg nonszensz hogy fehérek tömegei mennek az utcára a feketék jogaiért, fordítva SOHA nem fog ilyen megtörténni, ideje lenne észbekapni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.06.20. 12:30:30

Azok akik nem csipik Trumpot, elárulják hogy miért? Nem kötekedésből kérdezem, csak kiváncsi vagyok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.06.20. 00:42:13

Nero. írta:
2020.06.19. 23:03:46
Van itt olyan aki figyelemmel követi az USA politikai életét? Nekünk magyaroknak nyilván nem a legfontosabb dolog, de azért valamilyen szinten kihatással van az egész világra hogy ki az aktuális elnök Amerikában.

2 ember közt fog eldőlni, az egyik Trump akit mindenki ismer, a másik pedig Joe Biden. 77 éves, baloldali politikus aki teljesen világosan mentális problémákkal küzd. YouTube-on rengeteg videó van arról hogy interjú közben elfelejti hogy éppen miről is beszélt. Na jelenleg úgy tűnik hogy ő lesz a befutó.

Én személy szerint csípem Trumpot, szerintem jobb lenne a világnak ha továbbra is ő maradna az elnök.
Én úgy gondolom, hogy ami az USA-ban elszabadult, az sokkal pusztítóbb, mint pl. a koronavírus. Persze nem a semmiből jött, már régóta ott lappangott a társadalomban, most pedig tombol, és szerintem ezt a tüzet már nem lehet eloltani. Mostantól, ha lelőnek egy feketét -nem számít, mennyire volt indokolt- Looterék ki fognak menni az utcára törni-zúzni, verekedni, erőszakolni, gyilkolni. Nem hiszem, hogy ezt már békésen lehetne kezelni, a társadalom megosztottsága csak nőni fog, akik ma még arany középutat keresnek, azoknak is rá kell jönniük, hogy oldalt kell választaniuk. Ennek pedig nem lesz jó vége. Ha nem is most rögtön, de a közeljövőben nagyon is elképzelhetőnek tartom, hogy polgárháború robbanjon ki az USA-ban.

Ami Trumpot illeti, alapvetően én úgy gondolom, egy normális világban ő nem lehetne az USA elnöke. De abnormális világban élünk, és a világ számos országában hozzá hasonló alkalmatlan emberekből lesznek vezetők, jobb- és baloldaliak egyaránt. És sajnos most ott tartunk, hogy Trump egyértelműen a kisebbik rossz, neki legalább van töke, és nem enged a csőcseléknek. Kérdés, hogy egyedül elég lesz-e, mert mindenhonnan csak az ürüléket kapja ő is a nyakába. És az a durva, hogy emiatt még én is szimpatizálni kezdtem vele. Egyszerűen akkora ellenszelet kap a fickó, hogy muszáj szorítanom neki.

Ami minket illet, nálunk is megvannak ugyanazok, vagy legalább hasonló társadalmi problémák, mint az USA-ba, annyi előnyünk van, hogy még itt nem mérgesedtek el annyira. Így mire odaérnénk, hogy nálunk is pattanásig feszülne a helyzet, már lesz előttünk példa, hogy jó vagy rossz, az majd kiderül.

Ha már politika: van rajtam kívül vki, aki szimpatizál a Mi Hazánk Mozgalommal? Szerintem Toroczkainak nagyon jó videói vannak, az állításait mindig érvekkel támasztja alá, kifejezetten felüdülés őt hallgatni mondjuk Orbánhoz, vagy akármelyik fideszes, de a legtöbb ellenzéki politikushoz képest is. A programjuk szerintem korántsem olyan radikális, mint azt sokan gondolják, persze a mai teljesen eszement közgondolkodáshoz képest annak tűnhet.
Hogy mennyire lehetnek sikeresek, azt nem tudom. Ha Trumpra azt írtam, hogy komoly ellenszelet kap, akkor nekik kb. hurrikánban kell dolgozniuk, de tetszik, hogy ennek ellenére próbálkoznak, szóval hajrá!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2020.06.19. 23:45:02

Nero. írta:
2020.06.19. 23:03:46
Van itt olyan aki figyelemmel követi az USA politikai életét? Nekünk magyaroknak nyilván nem a legfontosabb dolog, de azért valamilyen szinten kihatással van az egész világra hogy ki az aktuális elnök Amerikában.

2 ember közt fog eldőlni, az egyik Trump akit mindenki ismer, a másik pedig Joe Biden. 77 éves, baloldali politikus aki teljesen világosan mentális problémákkal küzd. YouTube-on rengeteg videó van arról hogy interjú közben elfelejti hogy éppen miről is beszélt. Na jelenleg úgy tűnik hogy ő lesz a befutó.

Én személy szerint csípem Trumpot, szerintem jobb lenne a világnak ha továbbra is ő maradna az elnök.

Egyik nagyobb rak, mint a masik. Megveregethetik az amcsik a sajat vallukat, remek helyzetet hoztak ossze ok is maguknak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.06.19. 23:08:31

Nero. írta:
2020.06.19. 23:03:46
Van itt olyan aki figyelemmel követi az USA politikai életét? Nekünk magyaroknak nyilván nem a legfontosabb dolog, de azért valamilyen szinten kihatással van az egész világra hogy ki az aktuális elnök Amerikában.

2 ember közt fog eldőlni, az egyik Trump akit mindenki ismer, a másik pedig Joe Biden. 77 éves, baloldali politikus aki teljesen világosan mentális problémákkal küzd. YouTube-on rengeteg videó van arról hogy interjú közben elfelejti hogy éppen miről is beszélt. Na jelenleg úgy tűnik hogy ő lesz a befutó.

Én személy szerint csípem Trumpot, szerintem jobb lenne a világnak ha továbbra is ő maradna az elnök.
világi szégyen hogy egy ilyen Elnök lehet az USA-ban, kb mindent is megmagyaráz, miért tart itt az emberiség.
csont nélkül újra is választják valószínűleg, szerencsére utolsó ciklusára.

remélem a következő választásra felépítenek valaki normális politikust oda (nekem mindegy hogy republikánus, vagy demokrata), mert ez ami megy Trump, Hillary, Biden vonalon, az szánalmas.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.06.19. 23:03:46

Van itt olyan aki figyelemmel követi az USA politikai életét? Nekünk magyaroknak nyilván nem a legfontosabb dolog, de azért valamilyen szinten kihatással van az egész világra hogy ki az aktuális elnök Amerikában.

2 ember közt fog eldőlni, az egyik Trump akit mindenki ismer, a másik pedig Joe Biden. 77 éves, baloldali politikus aki teljesen világosan mentális problémákkal küzd. YouTube-on rengeteg videó van arról hogy interjú közben elfelejti hogy éppen miről is beszélt. Na jelenleg úgy tűnik hogy ő lesz a befutó.

Én személy szerint csípem Trumpot, szerintem jobb lenne a világnak ha továbbra is ő maradna az elnök.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2020.06.19. 17:03:09

Én simán benne lennék a fórum újraaktiválásában :) Igaz, hogy a Barca most már csak epizódszereplő az életemben, de azért még mindig figyelemmel kisérem.
"And my heart will leave you never."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2020.06.19. 13:43:42

[-o<
davi10 írta:
2020.06.19. 13:39:00
Jack Napier írta:
2020.06.19. 13:28:44
En ugy latom, mindenki kezd atszokni a Facebookra ( nem csak itt mindenhol). A forumok mint az "internet demokratikus tarsalgo korei" egyre inkabb az emberek latokorenek peremere szorulnak sajnos. :roll:
Ez igaz, de aki egy fokkal igényesebb platformra vágyik, az nem fog ide csatlakozni, ha azt látja, hogy napi 2 hsz van.

Mondjuk lekopogom, csak rinyálni kellett, az utóbbi napokban kicsit visszatért az élet.
Valoszinuleg igazad van, bar szerintem sok olyan ember van aki csak olvasgatni jar ide es arra mar nem marad ideje, hogy megfogalmazza a velemenyet.
De remeljuk ez csak egy atmeneti Főnix halála az eurobarcanak es majd ujra felviragzik/feltamad poraibol es jon ujra a sok divatdrukker. :| :mrgreen:
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.19. 13:39:00

Jack Napier írta:
2020.06.19. 13:28:44
En ugy latom, mindenki kezd atszokni a Facebookra ( nem csak itt mindenhol). A forumok mint az "internet demokratikus tarsalgo korei" egyre inkabb az emberek latokorenek peremere szorulnak sajnos. :roll:
Ez igaz, de aki egy fokkal igényesebb platformra vágyik, az nem fog ide csatlakozni, ha azt látja, hogy napi 2 hsz van.

Mondjuk lekopogom, csak rinyálni kellett, az utóbbi napokban kicsit visszatért az élet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2020.06.19. 13:28:44

visca el barca írta:
2020.06.14. 19:54:23
Mi lett ezzel a forummal? Regen annyi hsz volt h nem gyoztem olvasni, most meg van napi 2, azok is noname emberektol. Tegnap is 3 honap utan meccs es van 5 hsz...
En ugy latom, mindenki kezd atszokni a Facebookra ( nem csak itt mindenhol). A forumok mint az "internet demokratikus tarsalgo korei" egyre inkabb az emberek latokorenek peremere szorulnak sajnos. :roll:
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.06.18. 17:00:23

Teljes döbbenet! Reggel még Kárpáti Gyurika halálát olvastam, ő 85 évesen szép kort élt meg.
Hazaérve Tibor halála teljesen letaglózott. Isten nyugosztalja, a világ egyik legzseniálisabb játékosát.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.06.18. 14:16:35

Nyugodj békében Legenda! Benedek Tibor a valaha volt egyik legnagyobb pólós hatalmas űrt hagyva maga után 47 éves korában elhunyt!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.06.18. 05:31:12

Valaki jartas az nba2k20 online reszeben? Lenne par kerdes. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.06.17. 08:20:44

MQuCsabi írta:
2020.06.17. 06:51:09
Én mondjuk hánytam tőle tegnap is, higy egy lábfej miatt elvették azt a szép akciógólt. Helyette kaptunk egy kegyelem tizit. Tudom, hogy ez a szabály most, de ezzel kell kezdeni valamit, mert ez valóban kiveszi az izgalmat a játékból
A 11-es előtt kioszthatott volna 2 sárgát is egy akción belül az ellenfélnek, nem beszélve Piqué letalpalásáról, máshol ez simán piros a VAR alapján.
Messiről jó pár embert ki lehetett volna állítani.
Ez nem hazai pálya volt a bírói felfogás alapján, főleg a partjelzők részéről.
A VAR-t pedig egyáltalán nem alkalmazzák megfelelően, bizonyos súlyos cselekedetekkel nem foglalkozik, pedig ezért is lenne a rendszernek létjogosultsága, míg máskor perceket áll feleslegesen a mérkőzés miatta.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2020.06.17. 07:14:01

Számomra a VAR akkor okozta a legnagyobb mélyütést, mikor volt szerencsém kint lenni idén januárban egy hazai mérkőzésen, Messi góljával nyertünk 1-0-ra.

A gólnál nem volt bennem örömujjongás, mert az agyamon a katarzis és a boldogság/gólöröm helyett az futott át, hogy : "áh úgyis még először megnézik meg kéne várni mi lesz". Ez kiránt az élményből, ez már nem a futballról szól :)
Abi & Tito
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.17. 06:51:09

Én mondjuk hánytam tőle tegnap is, higy egy lábfej miatt elvették azt a szép akciógólt. Helyette kaptunk egy kegyelem tizit. Tudom, hogy ez a szabály most, de ezzel kell kezdeni valamit, mert ez valóban kiveszi az izgalmat a játékból
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.06.16. 23:03:50

Mondjuk azt erős írni a tavalyi BL után, hogy gepies és unalmas a foci. :D
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2020.06.16. 21:48:06

MichaaBee írta:
2020.06.16. 12:47:50
Initom írta:
2020.06.16. 10:02:35
Nálam is amúgy az a jelenség dominál, hogy egyszerűen elvesztette a varázsát a futball. A legvisszataszítóbb tulajdonsága számomra az, hogy már CSAK a pénzről szól. A VAR-al megteremtődött továbbá a különbség azon bajnokságok között ahol van pénz illetve ott ahol nincs pénz. Már nem ugyan azon feltételekkel megy ki egy srác focizni a "grundra" mint Messi és Ronaldo a BL-döntőben, ez pedig sokat elvesz számomra az élményből.
Azért szerintem kicsit erős a VAR-ra fogni. :D Változnak az idők, változik a világ és változik mindenkinek az érdeklődése. A fiatalabb generációk nem ilyen fórumokon élik ki az online közösségi életüket már, az öregebbeknek pedig vannak fontosabb dolgaik és egy másik fociért rajongtak 15 éve. De maradjunk annyiban, hogy semelyik BL-döntőben soha nem azok a feltételek voltak, mint lent a grundon. :) Soha nem az volt a varázsa a BL-nek, hogy két PET palack a kapufa és bebőrözheted a legjobb haverodat. A VAR-tól csak igazságosabb lett a csúcsfoci, de semmivel sem lett rosszabb a fehérorosz bajnokság attól, hogy a spanyol bajnokság egy kicsit fairebb lett.
Elnézést kérek nem úgy gondoltam ezt megfogalmazni, hogy ez a VAR hibája. Hanem úgy gondolom, hogy ez egy eleme annak a folyamatnak és jelenségnek, hogy a foci már csak a pénzről szól :)
Abi & Tito
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2020.06.16. 12:47:50

Initom írta:
2020.06.16. 10:02:35
Nálam is amúgy az a jelenség dominál, hogy egyszerűen elvesztette a varázsát a futball. A legvisszataszítóbb tulajdonsága számomra az, hogy már CSAK a pénzről szól. A VAR-al megteremtődött továbbá a különbség azon bajnokságok között ahol van pénz illetve ott ahol nincs pénz. Már nem ugyan azon feltételekkel megy ki egy srác focizni a "grundra" mint Messi és Ronaldo a BL-döntőben, ez pedig sokat elvesz számomra az élményből.
Azért szerintem kicsit erős a VAR-ra fogni. :D Változnak az idők, változik a világ és változik mindenkinek az érdeklődése. A fiatalabb generációk nem ilyen fórumokon élik ki az online közösségi életüket már, az öregebbeknek pedig vannak fontosabb dolgaik és egy másik fociért rajongtak 15 éve. De maradjunk annyiban, hogy semelyik BL-döntőben soha nem azok a feltételek voltak, mint lent a grundon. :) Soha nem az volt a varázsa a BL-nek, hogy két PET palack a kapufa és bebőrözheted a legjobb haverodat. A VAR-tól csak igazságosabb lett a csúcsfoci, de semmivel sem lett rosszabb a fehérorosz bajnokság attól, hogy a spanyol bajnokság egy kicsit fairebb lett.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2020.06.16. 10:02:35

Kár hogy pont akkor került erre az esésre sor, amikor új lett a fórum.

Egyébként én rendszeresen feljövök,ránézek a fórumra aztán szomorúan konstatálom , hogy nincs nagy pörgés. Mondjuk én régebben is inkább spectate üzemmódban voltam és ritkábban szóltam hozzá dolgokhoz.

Nálam is amúgy az a jelenség dominál, hogy egyszerűen elvesztette a varázsát a futball. A legvisszataszítóbb tulajdonsága számomra az, hogy már CSAK a pénzről szól. A VAR-al megteremtődött továbbá a különbség azon bajnokságok között ahol van pénz illetve ott ahol nincs pénz. Már nem ugyan azon feltételekkel megy ki egy srác focizni a "grundra" mint Messi és Ronaldo a BL-döntőben, ez pedig sokat elvesz számomra az élményből.
Abi & Tito
Válasz küldése