Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.07. 09:54:48

A választási csalásos pletykák és bizonyítékok kb. 90%-át megcáfolták, sokszor épp a republikánus vezetők. Általában 3 csoportból álltak:
- videók kivágása, manipulációja és szándékosan más kontextusban szövegezve mint ahogy történt -> ezeket elég gyorsan cáfolták
- rengeteg matematikailag bizonyítottnak vélt csalás -> amit utána matematikusok nagyon gyorsan cáfoltak
- a szimpla pletykák bizonyítékok nélkül -> szintén cáfolva lettek nagyrészt, már amit lehetett mert nem volt teljesen őrült magában is :D

Részletesebben, ha érdekel, pár példa:
https://www.bbc.com/news/election-us-2020-55529230

Ha valakinek van ideje és gyomra, elég belehallgatni abba az 1 órás telefonos beszélgetésbe, ahogy Trump próbálja rávenni a Georgiai republikánus vezetőt, hogy találjon pont annyi szavazatot amennyi a győzelméhez kell (bár amúgy biztos benne, hogy fél millióval többet kapott), megéri.
https://youtu.be/AW_Bdf_jGaA
Az a videó tökéletesen megmutat két dolgot:
1) Trump a tipikus buta de hangos ember, aki vitatkozni nem tud, csak a saját igazát ordibálni egyre hangosabban, a másikat véletlenül sem meghallgatva mert akkor gondolkodnia kellene, hogy megértse amit a másik mond. Az egyik kedvenc pillanatom a 26. perc környékén amikor valaki felveti, hogy küld egy linket ami megmutatja mi az igazság az adott témáról:
"i don't care about a link, i don't need it! I have a lot of much better"
2) Mindehhez több tucat magas rangú, intelligens ember asszisztál neki a háttérben, szimplán politikai tőke kovácsolás miatt...

Közben meg az elvakult BLMes baloldaliak még a mostani betörés elején azonnal elkezdtek hőbörögni a kanapéjukról, hogy bezzeg ha BLMes tüntetők lennének már rég közéjük lőttek volna, stb.... Kíváncsi vagyok most hogy 4 halottja van a dolognak a végére, hányan törlik ki a bejegyzéseiket.
Ja és közben a Fox News már alapból úgy hozta le az egészet, hogy valójában a szélsőbalosok csinálták ezt, akik szélsőjobbosnak öltöztek be :D :D

Nagyon komoly gondok vannak az emberek fejében világszerte.

szerk.: utcára menni régen is divat volt, lásd március 15 itthon. Csak annyi a különbség, hogy ez régen inkább a nép általi szerveződés volt leginkább az elégedetlenség kimutatása, míg ma inkább feszültséglevezetési célokat szolgál az emberek többségének, illetve bizonyos politikai körök a saját egyéni céljaikra használják.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.07. 09:20:08

Varatrix írta:
2021.01.07. 09:13:57
U.S.A is falling down dudá dudá....

Amúgy azon kívül, hogy a demokraták sokan szavaztak levélben, mi a feltételezett csalás tárgya? Sokszor olvasom, hogy Trump ezt állítja, a sajtó egy része csak nevet, a másik azt mondja tényleg csaltak, de mi a csalás, vagy hogy? Nem írnak róla soha értelmesen. Hamisították a levél szavazatokat, vagy mi történt a republikánusok szerint?
szerintem itt visszalapozol pár oldalt a választások időpontjára, akkor találsz erről "megdönthetetlen" bizonyítékokat, "elképesztő leleplezéseket" :D

csaltak, csaltak, blabla.
azért érdekes, hogy Trump már nyáron kijelentette, hogy csalni fognak, és ha veszít, akkor jön a tombolás.
Nostradamus a pali na.

Trump a saját, már eleve alacsonyan lévő nimbuszát rombolja, mondjuk neki nincs mit veszteni milliárdosként, ezt csinálta egész karrierjében a 80-as 90-es években is, hergelt.
Kár, mert amikor a kormányzással volt elfoglalva, akkor csinált értelmes dolgokat is.


szerk.: de, a tüntetés egy jó eszköz, kifejezni az álláspontot.
Capitoliumot szétverni, meg garázdálkodni azért már kényesebb, mivel az az ország egyik szimbóluma.
Betörni, és ott randalírozni, veszélyeztetni az ott dolgozókat, legyen az biztiőr, takarító, akármi, elég necces.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.01.07. 09:13:57

U.S.A is falling down dudá dudá....

Amúgy azon kívül, hogy a demokraták sokan szavaztak levélben, mi a feltételezett csalás tárgya? Sokszor olvasom, hogy Trump ezt állítja, a sajtó egy része csak nevet, a másik azt mondja tényleg csaltak, de mi a csalás, vagy hogy? Nem írnak róla soha értelmesen. Hamisították a levél szavazatokat, vagy mi történt a republikánusok szerint?

Még egy őszinte kérdés: Csak az idő szépíti meg az emlékeimet, vagy régebben nem úgy intézte mindenki a politikát, hogy ha valami nem teszett, akkor utcára ment, és szétverte azt? (pártállástól függetlenül)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.07. 08:38:44

Atlantis írta:
2021.01.06. 21:00:26
Ha már Amerika:
https://hvg.hu/vilag/20210106_Trump_Capitolium_tuntetes

Valamiért ez jut eszembe arról amit a Trumphívők csinálnak:
https://www.youtube.com/watch?v=DgxZr6LLS34
érdekes most nem jöttek a videók erről a szokásos emberektől, nem is értem miért. :D

szégyen az USA-ra nézve, Trump lényegében elérte célját, amit nyár óta mondogat, pláne amit az elmúlt két hónapban rendezett ámokfutást, az ide vezetett. idióta.

Bidennek volt egy szimpatikus mondata, amikor is nem az egész jobboldalt sározta be (mint ahogy a jobb szokta a ballal), hanem felhívta a figyelmet, hogy ez kevés szélsőséges akciója.
Így is lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.06. 21:00:26

Ha már Amerika:
https://hvg.hu/vilag/20210106_Trump_Capitolium_tuntetes

Valamiért ez jut eszembe arról amit a Trumphívők csinálnak:
https://www.youtube.com/watch?v=DgxZr6LLS34
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.06. 19:13:59

recrea írta:
2021.01.06. 19:06:11
Barca_10 írta:
2021.01.06. 18:48:34
pontosan arra céloztam amit leírtál, nekünk “kicsiknek” ez jó csámcsogni de nem látunk bele viszont tökéletes elterelni a figyelmet.
Amerika a problémáit sajnos kivetíti az egész világra, Európában nincsenek-vagy lényegesen kisebbek-ilyen szintű megkülönböztetések.
Btw meg akartam már tőled kérdezni, mi vonz annyira az Usában azon kívül hogy gyönyörű?
10.000 USD :mrgreen:
Csak 6000et kapok 10 hétre:D (plusz bónuszok, autóhasználat, teljes ellátás, free cigi, stb:D)
És már adóznunk is kell utána (kabbe Trump).

Nekem bejön a feeling, egyszerűen nem nyomasztanak az itteni gondol, kiszabadulok az országból 2és fél hónapra, és az a legnagyobb bajom, ha a beosztottjaim késnek 5 percet műszakról, vagy a discrollos rendelést elszúrják:D

De egyébként az emberek sokkal közvetlenebbek szerintem, bármilyen kisboltba bementem nem a közönnyel szembesültem, hanem kedvességgel. Komolyan, itthon ha bemegyek egy boltba párszor már látom az eladók fején hogy mi a bánatot akarok, hagyjam őket békén.
Ezt nehéz leírni, de ezt tapasztaltam, nem gondolom általános igazságnak, de én ezzel találkoztam.

A városokat is nagyon szeretem, New Yorkban a 7 nyár alatt kb egy hónapot összességében eltöltöttem, de nem tudtam megunni.
Chicago dettó, az egy olyan város ahol élni is tudnék hosszútávon, tiszta, rendezett, szép környezet.

Mellékesen csomó cuccot meg tudok kint venni jóval olcsóbban, ruhatáram, cipők meg elektronikai eszközeim kb onnan vannak csak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.01.06. 19:06:11

Barca_10 írta:
2021.01.06. 18:48:34
pontosan arra céloztam amit leírtál, nekünk “kicsiknek” ez jó csámcsogni de nem látunk bele viszont tökéletes elterelni a figyelmet.
Amerika a problémáit sajnos kivetíti az egész világra, Európában nincsenek-vagy lényegesen kisebbek-ilyen szintű megkülönböztetések.
Btw meg akartam már tőled kérdezni, mi vonz annyira az Usában azon kívül hogy gyönyörű?
10.000 USD :mrgreen:
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.01.06. 18:48:34

pontosan arra céloztam amit leírtál, nekünk “kicsiknek” ez jó csámcsogni de nem látunk bele viszont tökéletes elterelni a figyelmet.
Amerika a problémáit sajnos kivetíti az egész világra, Európában nincsenek-vagy lényegesen kisebbek-ilyen szintű megkülönböztetések.
Btw meg akartam már tőled kérdezni, mi vonz annyira az Usában azon kívül hogy gyönyörű?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.06. 18:33:14

Barca_10 írta:
2021.01.06. 18:01:59
csaba, arra értettem hogy kipusztulunk amit a kapitalizmus művel a Földdel, ez a sok baromság amik manapság vannak-blm, melegek jogai, feminizmus, mindenki megsértődik mindenen a.k.a. polkorrektség-tökéletesek az ellentétek kiélezésére és elvonni a figyelmet a lényeges dolgok elől. Amazónia csak egy példa a sok közül, most a covid miatt nyílván sokkal kevesebb a szennyezés, de ha minden visszaáll egyszer normálisba és ugyanaz az eszetlen, felelőtlen életvitel folytatódik tovább ami a vírus előtt akkor az egésznek annyi haszna lesz mint a bukfenc-oldalpassz párosnak a kezdőnkben. Magyarul szerintem közeledünk az emberiség kipusztulásához.
Szerintem tévedésben vagy, ha azt hiszed a komoly döntéshozók ezekkel az ügyekkel foglalkoznak 0-24 hogy melegjogok, meg blm.
Ugyanmár. Ez a felszín, ez szól nekünk, csámcsogni.

De mindegy én nem akarok ebbe mélyebben belemenni, mert nincs meg a tudásom ehhez, mint ahogy senkinek a fórumon szvsz.
Berakhatjuk ide ezeket a videókat, de ezek még mindig ilyen piszlicsáré ügyek, amikkel össze lehet ugrasztani az embereket.

Majd a jövő eldönti.
Van olyan haverom aki 15 éve várja a zombikat, azért jár önvédelmi edzésekre, meg tart otthon baseball ütőt, de csak nem jönnek.
Én nem látom ilyen negatívan a jövőnket, ez van.
Nem idegesítem magam halálra a négereken, főleg mert sok ismerősöm van, családtag is közülük, meleg barátom is van, teljesen normális,

Jobban aggasztanak valós problémák, amik érintenek is minket, mintsem amerika problémái.
De nem vagyunk egyformák.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.06. 18:17:58

Nero. írta:
2021.01.06. 16:11:28

https://twitter.com/ezralevant/status/1 ... 88064?s=21

Ilyen videókat látva (bár itt még nem arról volt szó hogy nem hagyhatod el a házad) bármit eltudok képzelni. Angliát pl. megint telibe lezárták, most már lassan egy éve ennek és nem nagyon tudunk előre jutni.

A vírus állandóan “mutálódik”, igazából egy politikus sem mondta hogy a vakcinák után minden vissza áll a régi kerékvágásba, az ENSZ szerint olyan éhezés jön a harmadik világban mint még soha, egyre több konfliktus lesz, az országok úsznak az államadósságban stb. stb.

Nálam jobban senki nem szeretné hogy vége legyen ennek (pedig ugyanúgy tudtam/tudok dolgozni) a rémálomnak. Nem vagyok 100%osan meggyőződve ezekről a vakcinákról, de akár itt és most beadnám akár a kínai vakcinát is, csak legyen vége ezeknek a játszmáknak.

Nem érzem azt jelenleg hogy fényes lenne a jövő, de nagyon remelem hogy nincs igazam.
A twitter videódhoz:
https://ottawa.ctvnews.ca/gatineau-poli ... -1.5251296

"The video shows only an excerpt from the intervention," the SPVG said in French. "The individuals were recalcitrant and refused to cooperate. The individual arrested in the video had assaulted a police officer, hitting him in the face a few times."

Szóval ha már tényleg ott tart a világ, hogy egy demokratikus jogállamban, ha törvényt szegsz, és a rendőrök emiatt meg akarnak büntetni és Te erre elkezdesz arcoskodni és keménykedni, és a végén még Te aki törvényt szegtél és ellenálltál a hatóságnak leszel a hős akit bántottak... az tényleg nem egy fényes jövő....


----
Persze valóban az igazi problémákat nem a politikai kérdések fogják jelenteni 5-10 éven belül. Konkrétan amíg mi az egymás elleni gyűlölködéssel vagyunk elfoglalva, meg háttérhatalmak kergetésével, szép lassan kiírtjuk a földet magunk körül:
- Amazonas kiirtása a brazil elnök lelkes segítségével
- levegő szennyezés (ami ugye elképesztő egészségkárosodást okoz az embereknek már most)
- hulladékszennyezés (decemberben már emberi méhlepényben mutattak ki mikroműanyagot...)
- korallzátonyok kipusztulása (ami a tengeri élővilág negyedének a kipusztulását jelenti)
- tengeri halállományok túlhalászása (ami az előzővel kombinálva konkrétan akár az egész tengeri halászatot kipipálhatja és alig fél milliárd ember megélhetését lövi majd ki)

És ezek csak amik így 2 perc alatt eszembe jutnak, és hol van a lista vége...
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.01.06. 18:01:59

csaba, arra értettem hogy kipusztulunk amit a kapitalizmus művel a Földdel, ez a sok baromság amik manapság vannak-blm, melegek jogai, feminizmus, mindenki megsértődik mindenen a.k.a. polkorrektség-tökéletesek az ellentétek kiélezésére és elvonni a figyelmet a lényeges dolgok elől. Amazónia csak egy példa a sok közül, most a covid miatt nyílván sokkal kevesebb a szennyezés, de ha minden visszaáll egyszer normálisba és ugyanaz az eszetlen, felelőtlen életvitel folytatódik tovább ami a vírus előtt akkor az egésznek annyi haszna lesz mint a bukfenc-oldalpassz párosnak a kezdőnkben. Magyarul szerintem közeledünk az emberiség kipusztulásához.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.06. 17:16:57

LG írta:
2021.01.04. 18:55:55
https://www.msn.com/hu-hu/hirek/belf-ld ... d=msedgntp

Ez az ember (is) tökéletesen rámutat, hogy mennyit ér az igazságszolgáltatás napjaink demokráciájában.
Napjaink demokráciájához tartozik az is, hogy a pali - a korábban célt szolgáló szerepe miatt - védve volt, de láthatóan elvesztette az önkotrollt. Ha beszélne is, már hiteltelenné tette magát, de mindíg is több joga lesz, mint egy egyszerű halandónak....
A színház működik, de néha egy-egy színész megbotlik, ettől még a publikum tapsol
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.06. 16:31:31

Hát nem tudom, vannak bajok, de ennyire borúlátónak lenni baromira nem egészséges.
Nekem a 2020-as évem semmiben nem volt rosszabb, mint a 2019-es. Komolyan, most azon kívül, hogy nem mehettem amcsiba, semmi különbség nem volt.
Sőt egy csomó jó dolog történt, csomó mindenre tudtam időt fordítani, amire amúgy nem.

Én azt javaslom nektek, hogy az ilyen konteo-hoax oldalakat kövessétek ki mindenhol, és ne keressétek tudatosan ezeket a tartalmakat.
Komolyan, sokkal nyugodtabb vagyok, mióta minden hírportált kikövettem facebookon, az agyament megosztókat pedig kikövettem.
Kicsit túlzásba estek ezzel az aggódással, kicsit ahhoz tudom hasonlítani, mint mikor '15-ben nyáron arról beszéltek hogy 2-3 év múlva több millió arab lesz Magyarországon....jaja. Persze a kerítés megvédett, erre ez jó érv.

Lehoztok az életről ezekkel a számomra inkább vicces videókkal, amiknek semmi hátteréről nem tudunk, se a közegét nem ismerjük.
Figyeljetek, ha egy amcsinak, angolnak elküldesz pár Mónikashow vagy Győzike show videót, akkor ők is megrökönyödnének, pedig azok 15-20 éve voltak. Na az alapján lehetett volna az a vélemény, hogy eddigre kipusztulunk. Mégis itt vagyunk.


@Barca_10: Látod, ez tényleg komoly probléma, és hihető. Ez ellen valóban tenni kéne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.01.06. 16:11:59

annyira nem abszurd, az Amazónia folyamatos “felélésével” 2035-re az éves átlaghőmérséklet 2 fokot is emelkedhet, onnantól nincs visszaút.
egyébként azoknak lett igaza akik szerint 2021 durvább lesz a tavalyi évtől, eddig bejött,itt 6 hét lockdown megint.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.06. 16:11:28

csababarca írta:
2021.01.06. 15:03:55
Nero. írta:
2021.01.06. 14:47:37


De már késő, addigra valószínűleg a házadat se hagyhatod el nemhogy az országot
tényleg úgy képzeled el a világot, hogy 1-2 év múlva nem hagyhatod el az országot, mi több a házadat?
https://twitter.com/ezralevant/status/1 ... 88064?s=21

Ilyen videókat látva (bár itt még nem arról volt szó hogy nem hagyhatod el a házad) bármit eltudok képzelni. Angliát pl. megint telibe lezárták, most már lassan egy éve ennek és nem nagyon tudunk előre jutni.

A vírus állandóan “mutálódik”, igazából egy politikus sem mondta hogy a vakcinák után minden vissza áll a régi kerékvágásba, az ENSZ szerint olyan éhezés jön a harmadik világban mint még soha, egyre több konfliktus lesz, az országok úsznak az államadósságban stb. stb.

Nálam jobban senki nem szeretné hogy vége legyen ennek (pedig ugyanúgy tudtam/tudok dolgozni) a rémálomnak. Nem vagyok 100%osan meggyőződve ezekről a vakcinákról, de akár itt és most beadnám akár a kínai vakcinát is, csak legyen vége ezeknek a játszmáknak.

Nem érzem azt jelenleg hogy fényes lenne a jövő, de nagyon remelem hogy nincs igazam.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.06. 15:03:55

Nero. írta:
2021.01.06. 14:47:37


De már késő, addigra valószínűleg a házadat se hagyhatod el nemhogy az országot
tényleg úgy képzeled el a világot, hogy 1-2 év múlva nem hagyhatod el az országot, mi több a házadat?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.06. 14:47:37

Barca_10 írta:
2021.01.06. 12:04:01
Nero. írta:
2021.01.05. 12:21:53
https://youtu.be/tDBJPvI92as

Ez se gyenge sztori.
ennyi beteg embert, de annyira nem is lényeges, 15 éven belül teljesen-vagy részben kipusztulunk.
:D Abszurd, de mostanában pont ezen gondolkodtam hogy még dolgozom 1-2 évet aztán ahelyett hogy otthon házat építenék/befektetnék stb., inkább kiköltözök Kolumbiába és a következő 5 évben kiélvezem az életet.

De már késő, addigra valószínűleg a házadat se hagyhatod el nemhogy az országot
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.01.06. 12:04:01

Nero. írta:
2021.01.05. 12:21:53
https://youtu.be/tDBJPvI92as

Ez se gyenge sztori.
ennyi beteg embert, de annyira nem is lényeges, 15 éven belül teljesen-vagy részben kipusztulunk.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
kandras1983
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2021.01.06. 10:31:04

2021.01.06. 11:35:22

Sziasztok!

Ilyet használt már valaki?
Tényleg így néz ki vagy kamu fotó?
https://encishop.hu/kategoria/lakas-dek ... olo-szett/
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.01.05. 15:03:02

Varatrix írta:
2021.01.05. 14:48:34
Nero. írta:
2021.01.05. 12:21:53
https://youtu.be/tDBJPvI92as

Ez se gyenge sztori.
Ez telitalálat Nero. ez kemény! Itt azért cikáznak bennem a kérdések, hogy melyik a rosazabb, ha ennyire hülye, vagy ha annyira látszat keresztény, hogy fogalma sincs mit jelent az "Ámen".... Bár a kettő ki se zárja egymást....
Az egész egy kutya, mindegy hogy milyen téma/közeg pl. az itt emlegetett sport, social media vagy filmek egyszerűen ebben a korban az emberek túlkompenzálják az elnyomottakat, a mindenki egyenlő ígéret teljesítésének érdekében. És ez ehhez hasonló és még nagyobb hülyeségek formájában jelenik meg, hát feldobta a napom =D> de azért valahol el is szomorít :roll:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.01.05. 14:48:34

Nero. írta:
2021.01.05. 12:21:53
https://youtu.be/tDBJPvI92as

Ez se gyenge sztori.
Ez telitalálat Nero. ez kemény! Itt azért cikáznak bennem a kérdések, hogy melyik a rosazabb, ha ennyire hülye, vagy ha annyira látszat keresztény, hogy fogalma sincs mit jelent az "Ámen".... Bár a kettő ki se zárja egymást....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.05. 12:21:53

https://youtu.be/tDBJPvI92as

Ez se gyenge sztori.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2021.01.04. 22:01:31

Nero. írta:
2021.01.04. 21:50:59
Személyesen volt “szerencsém” ehhez a palihoz. Kihúzta a gyufát egy olyan társaságnál akik előtte 10 évet húztak le a Vasasba (box), ott természetesen meghunyászkodott elég erősen. Nem előttem de láttam a szememmel.

Csak azért említem meg, hogy nem kell azt gondolni hogy olyan elképesztően kemény pali lenne. Koksz meg kar az van, de verekedni nem tud.
Tapasztalataim szerint ez az ilyen izomagyú félmaffiózók 95%-ra igaz. :D Feszengés megy, box kevésbé.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.04. 21:50:59

LG írta:
2021.01.04. 18:55:55
https://www.msn.com/hu-hu/hirek/belf-ld ... d=msedgntp

Ez az ember (is) tökéletesen rámutat, hogy mennyit ér az igazságszolgáltatás napjaink demokráciájában.
Személyesen volt “szerencsém” ehhez a palihoz. Kihúzta a gyufát egy olyan társaságnál akik előtte 10 évet húztak le a Vasasba (box), ott természetesen meghunyászkodott elég erősen. Nem előttem de láttam a szememmel.

Csak azért említem meg, hogy nem kell azt gondolni hogy olyan elképesztően kemény pali lenne. Koksz meg kar az van, de verekedni nem tud.

Egyébként egy normális világban ez az ember kapott volna 20 év fegyházat, de olyan messze vagyunk a normális világtól mint ez a Barca az triplától.

Olyan dolog hogy igazságszolgáltatás nem létezik, nagy demokrácia sem lesz sokáig.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.04. 18:55:55

https://www.msn.com/hu-hu/hirek/belf-ld ... d=msedgntp

Ez az ember (is) tökéletesen rámutat, hogy mennyit ér az igazságszolgáltatás napjaink demokráciájában.
Válasz küldése