Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.11.11. 11:14:25

"Amikor Cristiano Ronaldo végigsétált a szarajevói reptéren, a szurkolókból álló "fogadókülönítmény" fújolt és Lionel Messi nevét skandálta."- 63.hu

:lol: :lol:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.11.11. 10:04:18

Hát nem tudom, ha a hangminőség és a kényelem ennyire nem számít, akkor megéri persze. Én ilyen gagyitech cuccot a fejemre nem raknék. Az már szubjektív, hogy szerintem baromira randa is. :)
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.11.11. 09:53:56

shutterisland írta:http://elektronika.vatera.hu/fejhallgat ... 20870.html

szerintetek ez megér postával együtt 2500 forintot ?
biztos nem jó minőségű, de ennyit talán megérne, nem ?

jelenleg a SE telómhoz a gyári, egyszerű fülest hordok (annak a minőségétől sem megyek a falhoz..) , de szerintem ez a fejhallgató jól néz ki :D
Szerintem annyit éppen megér, gyári fülest se veszel sokkal olcsóbban.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.11. 02:05:46

http://elektronika.vatera.hu/fejhallgat ... 20870.html

szerintetek ez megér postával együtt 2500 forintot ?
biztos nem jó minőségű, de ennyit talán megérne, nem ?

jelenleg a SE telómhoz a gyári, egyszerű fülest hordok (annak a minőségétől sem megyek a falhoz..) , de szerintem ez a fejhallgató jól néz ki :D
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.11.10. 22:49:21

Úgy érzed ettől torzul a nép történetéről alkotott kép? Pontosan a rengeteg győzelem, feldúlt országok sora teszi értékessé és érdekessé, sorsfordítóvá ezeket a vereségeket. És persze az igazi magyar ilyenkor csettint egyet jóízűen, hogy őseink mekkora ászok voltak, de szerintem nem elsődlegesen a más népeket sanyargató cselekedeteinken keresztül kellene a nemzeti érzéseinket erősíteni. Egyébként pedig magadnak is utánaolvashatsz, érdemes is, sok újat, érdekeset tudhatsz meg már arról a korról is
Nagycsaládban többen foglalatosak ebben a témában.
Fontosnak tartom, hogy a magyar történelmet minél több forrásból és minél részletesebben kell ismerni.Nagyon sokat olvastam már erről.Nem az elvakultaktól, hanem neves történészektől, profoktól, amiknek jobban hiszek, mint egy 15 éves tankönyvnek.Alapvetően nem azzal van baj, amit tanítanak, hanem amit NEM.
Úgy állítják be, hogy mi a barbár nomádok ártatlanokat gyilkoltunk, fosztogattunk(Nyílván ez is előfordult, de nem jellemzőbb, mint akármelyik nyugati népnél)Arról szó sem esik, amiket a magyarok hoztak be Európába.
B.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.11.10. 22:28:39

ozsimiki írta:
Slither csináld meg b+! te mindenhez értesz :lol:
:D
Ha lenne hozzá időm, akkor talán megcsinálnám.
Meg az is problémás, hogy nem tudni mit művel majd a fórum, ha frissítem a motort. :oops:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.10. 22:13:10

barca99 írta:Most vagyok túl a Firefox frissítésen. :D Eddig csak piros volt minden betű, most bejött mellé, hogy minden alá is van húzva. :lol: Lehet, hogy most már érdemes lenne valamit kezdeni a fórummotorral, az idő mintha nem neki dolgozna. :D
ugyanez itt is, és ez így már engem is zavar, elég nehézkes mindig oldalra húzni egeret,hogy normálban lássam.

és mivel "munkaköröm" is,h figyeljem a fórumot, megoldást kérnék a problémára :D

Slither csináld meg b+! te mindenhez értesz :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.11.10. 22:02:17

Akit érdekel van még 3-4 jegyem a holnapi meccsre. Jó fejeknek ingyen, meg a többieknek is. Ja és középre szól, mivel még időben lefoglaltam a fél stadiont :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.10. 17:29:20

barca99 írta:Most vagyok túl a Firefox frissítésen. :D Eddig csak piros volt minden betű, most bejött mellé, hogy minden alá is van húzva. :lol: Lehet, hogy most már érdemes lenne valamit kezdeni a fórummotorral, az idő mintha nem neki dolgozna. :D
Nekem csak a chrome-val pirosak a betűk. Egyébként másnál is előfordult már hogy aláhúzta ahogy olvastam. De van az oldalnak egyáltalán olyan embere aki kezdene bármivel is az oldalon?
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.11.10. 17:27:10

Most vagyok túl a Firefox frissítésen. :D Eddig csak piros volt minden betű, most bejött mellé, hogy minden alá is van húzva. :lol: Lehet, hogy most már érdemes lenne valamit kezdeni a fórummotorral, az idő mintha nem neki dolgozna. :D
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.11.10. 16:19:09

Úgy érzed ettől torzul a nép történetéről alkotott kép? Pontosan a rengeteg győzelem, feldúlt országok sora teszi értékessé és érdekessé, sorsfordítóvá ezeket a vereségeket. És persze az igazi magyar ilyenkor csettint egyet jóízűen, hogy őseink mekkora ászok voltak, de szerintem nem elsődlegesen a más népeket sanyargató cselekedeteinken keresztül kellene a nemzeti érzéseinket erősíteni. Egyébként pedig magadnak is utánaolvashatsz, érdemes is, sok újat, érdekeset tudhatsz meg már arról a korról is.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.11.09. 21:03:59

B. írta:Miért van az, hogy a suliban a kalandozó hadjáratainkról csak vereséget tanulunk [933-as és 955-ös, (mellesleg ezt sem úgy, ahogy valójában történt)], amikor tudjuk, hogy nem volt ellenfelünk, mégse tanulunk egy darab évszámot se, ahol győztünk.
Erre van egy logikusabb magyarázat, nevezetesen, hogy nyugaton már vt akkor írásbeliség, itthon meg még nem (mmint rovásírás vt meg minden, de az ugye nem maradt meg, míg a németeknél vtak krónikák meg ilyesmi) és a nyugatiak miért jegyezték volna fel a vereségeiket?

Egyébként abban igaza van sztem a tanárodnak, hogy abból a szempontből jelentősek voltak, mert kiderült, hogy a nomád lovas harcmodor legyőzhető, ami többek között az egyik ok volt a kalandozások befejezésére
B. írta:Szóval a győzelmek jelentéktelenek a vereségek számítanak?
Nézz fel a bajnoki meccsek topikba egy vereségünk után és meglátod, hogy ez mennyire így van :wink: :D

szerk.: Tisztában vagyok azzal, hogy a történelmet a győztes írja, és bizony jó pár dolgot másként tanulnánk a saját történelmünkről, ha szerencsésebb helyzetben lennék, de azért nem kell fűbe-fába belekötni ezzel a "szándékosan meghamisítják a történelmünk vonallal". Attól még h szhar helyzetben vagyunk, nem azt kell bebizonyítani, hogy a suméroktól származunk, meg hogy mit nyertünk Mohácsnál, hanem okulni kell belőle és azon dolgozni h kimásszunk az ürülékből. (Ettől függetlenül ne értsetek félre, én büszke vagyok a történelmünkre)
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.11.09. 20:51:11

Miért van az, hogy a suliban a kalandozó hadjáratainkról csak vereséget tanulunk [933-as és 955-ös, (mellesleg ezt sem úgy, ahogy valójában történt)], amikor tudjuk, hogy nem volt ellenfelünk, mégse tanulunk egy darab évszámot se, ahol győztünk.10-ből 9 ember a kalandozásokról csak Augsburgot tudná felhozni ,ahol nem győztünk.Ugye nem csak engem zavar?!Szerencsétlennek csak az marad meg, ahol kikapott a népe.

Tanár azt mondta, hogy azért, mert "minden évben győztünk és ez a 2 évszám volt nagy hatással a továbbiakra". ](*,) Szóval a győzelmek jelentéktelenek a vereségek számítanak?Azzal zárta le, hogy akkor majd kövi órán átveszünk néhány fontosabb sikeres csatát is.
Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem k.vára zavar ez. :roll:

(jah és egy komoly gimnázium...)
B.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.08. 20:36:19

Tim írta:
csababarca írta:Feltettem a 8as mozzila firefoxot,de most aláhúz mindent itt az eurobarcán. már régen is volt ilyen problémám,akkor mindent kipirosított.
Lehet ez ellen tenni valamit?
Pont most akartam én is írni :lol: Borzasztóan zavaró. Nem tudsz mit tenni,mert a hiba nem a böngészőben van,az oldal ilyen. Ha kiviszed a kurzort egészen a szélére,akkor minden normális.
értem. pedig nekem a pirossá kiemelés valahogy megszűnt egy idő után.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.08. 19:56:56

soadroli írta:
Victor_Valdes írta:Az xfaktoros részt leszámítva igaz is, meg azért szőrtelenítés kapcsán is van egy határ (láb, kar nem..) :mrgreen:
Szerintem a lábborotválás olyan..olyan b*zis :mrgreen:
Nekem sem fér bele. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.11.08. 19:55:58

Victor_Valdes írta:Az xfaktoros részt leszámítva igaz is, meg azért szőrtelenítés kapcsán is van egy határ (láb, kar nem..) :mrgreen:
Szerintem a lábborotválás olyan..olyan b*zis :mrgreen:
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.11.08. 19:53:24

csababarca írta:Feltettem a 8as mozzila firefoxot,de most aláhúz mindent itt az eurobarcán. már régen is volt ilyen problémám,akkor mindent kipirosított.
Lehet ez ellen tenni valamit?
Pont most akartam én is írni :lol: Borzasztóan zavaró. Nem tudsz mit tenni,mert a hiba nem a böngészőben van,az oldal ilyen. Ha kiviszed a kurzort egészen a szélére,akkor minden normális.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.08. 19:28:23

Feltettem a 8as mozzila firefoxot,de most aláhúz mindent itt az eurobarcán. már régen is volt ilyen problémám,akkor mindent kipirosított.
Lehet ez ellen tenni valamit?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.08. 15:02:01

Értem köszi a gyors válaszokat. Én mikor kapus voltam és télen fociztunk minden volt rajtam. Harisnyya, kesztyű, hosszú ujjú kapusmez és sapka. Meccsen is így voltam.

A Baseball sapka is meg van tiltva? mert mintha kapuson már láttam volna hogy ne süssön a szemébe a nap.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.08. 15:00:12

Bob_Marley írta:A Celtices rész nagyon vicces :lol:
Mondjuk az Ajaxos meg a Barcás is illik rám, de mindig csodálom, hogy mennyi baromságot összeirkálnak emberek, blogokban
Így, hogy elolvastam, a madridét is, én valami átmenet vagyok a barca és a real szurkolók között. :oops: :lol:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.11.08. 14:58:46

MessiFan írta: Egyébként egy elsőosztályú futballmeccsen télen lehetne viselni "harisnyát", valami hosszú ujjú dolgot mez alatt, kesztyűt és sapkát? Nem feltétlen egyszerre :lol:
Csak érdekelne. Mert én fázós vagyok és ha futballista lennék nekem mindenképpen kellene egy sapi meg kesztyű :D
Sapkát nem lehet.Kesztyűt azt szabad tudtommal mint ahogy hosszú alámezt is de annak meg kell egyezni a mez színével.A harisnyában nem vagyok biztos de sztem azt nem lehet sőt mostmár azt hiszem "sálat"(nyakmelegítőt) se lehet felvenni mert veszélyesnek nyilvánították.

Egyébként én akár mikor játszottam cudar időben mindig csak a bemelegítés jelentett gondot.Illetve akkor fáztam de a meccsen már nem.Ott mindig csak azzal volt gond,h kb lefagytak a lábujjaim de hát az ellen nem nagyon lehet mit tenni.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.11.08. 14:56:55

MessiFan írta:Egyébként egy elsőosztályú futballmeccsen télen lehetne viselni "harisnyát", valami hosszú ujjú dolgot mez alatt, kesztyűt és sapkát? Nem feltétlen egyszerre :lol:
Csak érdekelne. Mert én fázós vagyok és ha futballista lennék nekem mindenképpen kellene egy sapi meg kesztyű :D
Sapka kivételével minden engedélyezve van - persze az előírások betartásával.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.08. 14:55:28

A Celtices rész nagyon vicces :lol:
Mondjuk az Ajaxos meg a Barcás is illik rám, de mindig csodálom, hogy mennyi baromságot összeirkálnak emberek, blogokban
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.08. 14:44:14

Rám csak 1 dologban igaz, az pedig hogy nem járok fodrászhoz mivel magamnak vágom a hajam.

Fiorentina: Valójában az Újpestnek szurkolsz. :lol: :lol:

A manchester citysben van valami. Biztosan akad 1-2 akik még ha nem is 96 óta követik a focit, de minden évben másnak szurkolnak :D

Egyébként egy elsőosztályú futballmeccsen télen lehetne viselni "harisnyát", valami hosszú ujjú dolgot mez alatt, kesztyűt és sapkát? Nem feltétlen egyszerre :lol:
Csak érdekelne. Mert én fázós vagyok és ha futballista lennék nekem mindenképpen kellene egy sapi meg kesztyű :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.08. 14:30:39

Victor_Valdes írta:[



Barcelona
Az első fiúk között kezdted szőrteleníteni magad, mert a Szerelem, szex gyengédségben azt írták, hogy simán nem gáz és higiénikusabb is a bozontnál. A lehető leggyakrabban jársz fodrászhoz, és amennyire csak lehet, igyekszel követni az aktuális öltözködési divatot a kerületed interpretációjában. Barca-meccset csak akkor hagysz ki, ha az X-faktorral egy időben van.

hát rám ez egyáltalán nem igaz.
Arsenal:
2.) Lány vagy :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése