Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.10.19. 14:36:25

Capon írta:Egyébként melyik felé hajlasz inkább?
Először PS3-ra szavaztam, most inkább XBOX... :D
Nem egyszerű eldönteni, ahány embert kérdezek, annyi verziót hallok. De tényleg csak nüanszok vannak köztük. A végén maradok a PC-nél. :)
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.19. 00:48:17

TZS írta:
Capon írta: Nincsenek pro és kontra érvek.
Igenis vannak....
A két konzol közti "tudásbeli" különbségre gondoltam (proci, videokártya), hogy nincsenek érvek igazából egyik ellen/mellett sem.
MERT vannak fent tesztek melyik játék hogy néz ki egyiken másikon és ott elég szembetűnő különbségeket mutatnak, közben ilyenről szó nincsen. Vannak olyan játékok amiket inkább az egyikre vagy a másikra fejlesztenek, akkor azon talán szebb egy hangya@nyival a grafika.
De pl. van a Gran Turismo 5 ami csak PS3-ra jött ki, Xboxra meg a Forza Motor 4.

Egyébként melyik felé hajlasz inkább?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.10.18. 19:25:16

Capon írta: Nincsenek pro és kontra érvek.
Igenis vannak, és épp az ilyen pro és kontra érvekre voltam/vagyok kíváncsi, amit te is írsz...
- csippeltetve olcsóbb játékot szerezni, de egyre elterjedtebb h eredeti játékkal regelni kell...
- ps3-ban van blue-ray lejátszó (de kérdés hogy mennyire használjuk ki)
- xbox onlineban fizetős, ps3 nem

és még rengeteg dolgot lehetne sorolni mindkét konzollal kapcsolatban.
Igazából nem is lehet ezt eldönteni, kinek mi jön be. A két joy is sokban különbözik. Kinek ez, kinek az tetszik.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.18. 17:41:05

igazából egyszerű a történet, ha kiírt játékokkal akarsz játszani XBox
Viszont ha eredetiekkel akkor egyértelmű, hogy PS3, nem is kérdés, mert itt ugye nem kell azért külön fizetni, hogy a neten játssz, meg azért Blu-Ray és a többi...
és
de ennek ellenére is a ps olyan "úriasabbnak" hatott. ezt nem tudom megfogalmazni,teljesen más érzés volt,hogy van egy ps3 a birtokomban.
:wink:
madridista
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6663
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.18. 17:16:52

Nekem Xboxom van, Számomra tökéletesen megfelel, a kontroller is jobban bejön.
Xboxra egyszerűbb, olcsóbb játékokat szerezni (könnyebb kiírni, leszedni), de szerintem az dönt, hogy melyik konzolra milyen exkluzívok jöttek ki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.18. 17:03:00

A PS/Xbox témához annyit tudok hozzátenni (mivel nekem nincs és nem is volt egyik sem), hogy haverjaimnak PS3 van, mindenfélét nyomatnak rajta (fifát is), ők mindig mondják, hogy mennyire jó. Bár őszintén szólva én sem hiszem, hogy nagy lenne a különbség a kettő között.

Más: jön valaki holnap este hattól vagy fél nyolctól a L'art Pour L'art Társulat új előadására (Piroska, a farkas - Budapest Bábszínház)? :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.18. 15:25:33

TZS írta:
kudu írta:Gondolkodom konzol vásárláson.

PS3 vs Xbox360 véleményeket várnék! :)
Hasonló helyzetben vagyok, engem is érdekelnének a tapasztalatok, vélemények, pro és kontra érvek.
Igazából teljesen mindegy. És ez a lényeg a többi már csak ki melyiket szereti jobban.
Nekem PS-em van haveromnak boxa. Mindkettővel játszok és ugyan az.
Nincsenek pro és kontra érvek.

daffy-val ellentétben én utálom az xbox joy-t nem esik a kezemre, ezen kívül irtó gagyinak tartom az elemes megoldását ennek a joy-nak.

Box-ra ha csippelten veszed vagy megcsináltatod olcsóbb játékot szerezni, de ezt azzal küszöbölik ki és egyre elterjedtebb lesz, hogy regelni kell a eredeti játékkal vagy progit frissít és viheted vissza csippeltetni. (de lehet ezt most keverem :-k )

Talán még annyi, hogy nekem nincsen Blue-Ray lejátszom, de a PS-ben ez megoldott, Xboxon nem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.10.18. 14:13:51

A laptopom meghalt... Tegnap lecsukva hagytam, majd kikapcsolva vettem észre. Bekapcsoltam, és csipogással indul, mondom jó. Kiírt valamilyen reboot hibát, gondoltam h a windows csere segít. Nem volt partició, ahová telepíteni, így a hard disknek lőttek :cry: Egyik percről a másikra.

Az mellékes, h éjjel nem aludtam, és álmomban fifáztam



:mrgreen:
"And my heart will leave you never."
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.10.18. 13:45:28

Még egy plusz kérdés.

Ezen belül valakinek tapasztalat a mozgásérzékelő vezérlővel?
Playstation Move vs XBOX Kinect?
(nekem egy üzleteben azt mondta az eladó, hogy a Kinect jobb)
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.18. 12:13:30

nekem mind2 volt. ha választanom kellene,akkor xbox. ha nem számít a pénz,akkor ps3. boxra lényegesen egyszerűbb "olcsón" játékokat szerezni,de már annyi féle módosítás van rá,hogy belezavarodok. igaz,hogy a boxot 55ért,a ps-t 100 fölött vettem,de ennek ellenére is a ps olyan "úriasabbnak" hatott. ezt nem tudom megfogalmazni,teljesen más érzés volt,hogy van egy ps3 a birtokomban.
boxra ment még 1 voks
ui: a joy is kényelemesebb volt számomra,mert fent volt az egyik kar. annyira megszoktam,hogy azóta a pc-s gamepad is átlósan áll a kezemben
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.18. 12:08:58

Xbox olcsóbb.
Ha beleveszed, h PS3ra csak eredeti játékokat tudsz venni, míg boxra, másoltat is, ez így jóval olcsóbb hosszútávon. Ha csak a készülékeket nézzük, úgy nem tudom melyik az olcsóbb.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.10.18. 11:51:42

kudu írta:Gondolkodom konzol vásárláson.

PS3 vs Xbox360 véleményeket várnék! :)
Hasonló helyzetben vagyok, engem is érdekelnének a tapasztalatok, vélemények, pro és kontra érvek.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.18. 11:09:52

kudu írta:Gondolkodom konzol vásárláson.

PS3 vs Xbox360 véleményeket várnék! :)
havernak PS3 van , azzal szoktunk fifázni egymás ellen.

Én szerintem semmi gond vele,teljesen jó. Xboxostnem ismerem,így csak a PS-t tudom ajánlani :)
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.18. 10:36:52

csababarca írta:Frissítettem a mozillát,de azóta a beágyazott videók nem jelennek meg. csak a helyük helyén nagy fehérség.
kimehetett valami beállítás vagy mi?
Frissítettem a flasht is közben.
Valaki?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.17. 20:54:27

Frissítettem a mozillát,de azóta a beágyazott videók nem jelennek meg. csak a helyük helyén nagy fehérség.
kimehetett valami beállítás vagy mi?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2012.10.17. 20:24:42

Gondolkodom konzol vásárláson.

PS3 vs Xbox360 véleményeket várnék! :)
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.10.17. 10:46:03

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Halálra szekáltak társai egy 15 éves lányt:
http://www.hir24.hu/kulfold/2012/10/12/ ... ves-lanyt/
Az egész olyan, hogy hihetetlen, már az hogy minek mutogatja melleit ráadásul 15!! évesen... meg természetesen amit utána csináltak vele, elszomorító.....Hihetetlenül eltorzult egy társadalom vagyunk :roll:
most néztem végig, de én egyszeruen nem hiszem el, hogy ez az egész megaláztatás egy cici villantás miatt történt. ez ma már "teljesen szokványos", nekem ne mondja senki h egyszer villantott egy cicit, aztán még hónapokkal később, jó pár várossal odébb is ezzel zaklatták ilyen komolyan, meg megverték miatta.
Nem valószínű, h a háttérben csak ez van, de ez egy tökéletes ürügy lehetett. Pl az én volt sulimban is volt egy csaj akit rávettek h 14 évesen maszturbáljon egy csávónak, amit fel is tett egy videómegosztó oldalra, de utána szépen lecsengett. Attól függetlenül még mindenkinek az emlékeiben van, h ő megtette. Ha rendesen elolvasod akk rájössz, hogy nem azért verték meg mert villantott, hanem egy másik srác rászedte lefeküdt vele és a srác bnője ezt megtudta és gondolom másképpen volt kommunikálva mint valójában történt és ezért verték meg. Azt viszont tényleg nem értem, hogy miért követték. Mint írtam egy idő után úgy is lecsengett volna, de vkinek nagyon megérhette h ezt a felszínen tartsa
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.17. 09:40:30

Megdöbbentő, most olvasom s még ha a munkásságát nem is szerettem, de azért óriási figura volt.R.i.p
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.17. 09:23:07

Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.15. 19:54:32

Közben van egy részlet a belsőkamerás nézetből is:
http://index.hu/tech/2012/10/15/elkepes ... ougrasrol/
Bob_Marley írta:Halálra szekáltak társai egy 15 éves lányt:
http://www.hir24.hu/kulfold/2012/10/12/ ... ves-lanyt/
Az egész olyan, hogy hihetetlen, már az hogy minek mutogatja melleit ráadásul 15!! évesen... meg természetesen amit utána csináltak vele, elszomorító.....Hihetetlenül eltorzult egy társadalom vagyunk :roll:
Igen, nálam is ott kezdődik az egész, hogy random emberekkel videócsetelve nem mutogatjuk a mellünket.... Emlékszem volt itt a fórumon is egy csaj, aki tőlünk érdeklődte meg, hogy mit lehet csinálni, ha az exe nyilvánosságra tervezi hozni a kis házivideójukat.... Most nem mondom, hogy akinek ennyi esze van, az meg is érdemli, de azért ez az egyik dolog, ami borzalmas ebben az egészben (A szülő hogy nem magyarázta el a gyerekének, hogy az interneten nem mutogatjuk magunkat idegeneknek?)
A másik része meg még inkább tragikus, elképesztő hogy milyen embereket nevelnek manapság. Egyházi suliba jártam, úgyhogy nálunk ilyesmi nem is fordult elő, miután 12-13 évesen kinőttünk belőle. De ugyanakkor látom, hogy még a 16-17 éves csapattársaim nagy része is akkora egoval járkál, ami be sem fér az öltözőbe, pedig utolsó kis senki mindegyik (néha még játékban is). És persze ezt úgy próbálják mindenáron kompenzálni, hogy a normálisabb srácokkal [auto_cenzúra]. (Egyébként érdekes tendencia, hogy utóbbiak származnak általában normális, értelmiségi háttérből, előbbiek pedig a "falusi" vadparasztok)

veb: valóban nekem is furcsa, hogy 1(!) ember nem volt, aki kiállt volna mellette, meg nem ismerem annyira konzervatívnak a 14-15 éveseket, hogy egy villantás miatt boszorkányégetést kezdeményezzenek, viszont arról csak sejtéseink vannak egyrészről normális, értelmiségi környezetben felnőtt emberként, másrészről európaiként, hogy milyen elbszott emberek járnak egy amerikai köziskolába.
Ha már nem ez lett a filmklubos ajánlásom, tessék megnézni a Detachmentet, egy-két sokkoló dolgot lehet ezzel kapcsolatban is látni benne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.14. 22:21:05

Bob_Marley írta:Halálra szekáltak társai egy 15 éves lányt:
http://www.hir24.hu/kulfold/2012/10/12/ ... ves-lanyt/
Az egész olyan, hogy hihetetlen, már az hogy minek mutogatja melleit ráadásul 15!! évesen... meg természetesen amit utána csináltak vele, elszomorító.....Hihetetlenül eltorzult egy társadalom vagyunk :roll:
most néztem végig, de én egyszeruen nem hiszem el, hogy ez az egész megaláztatás egy cici villantás miatt történt. ez ma már "teljesen szokványos", nekem ne mondja senki h egyszer villantott egy cicit, aztán még hónapokkal később, jó pár várossal odébb is ezzel zaklatták ilyen komolyan, meg megverték miatta.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.14. 21:57:42

sjd írta:
Game90 írta: NEWS: As he's now the greatest diver ever and performs superbly when there's no atmosphere, Liverpool FC have made a £47m bid for Felix Baumgartner.
NEEEEEEEEE :D :D :D :D

Szegény Poolosokat már komolyan sajnálom, ahogy kapják az ívet....
Mondjuk már ahhoz is kell egy szint, hogy az ilyen humorban a "greatest diver" kifejezésről ne egy barcás jusson vki eszébe
Épp írni akartam már én is, hogy Gametől sok lesz ez a Pool csesztetés :D
Mondjuk az igazság fájó, de így legalább kevésbé mert legalább vicces, a múltkori repülő téres plakát volt a csúcs Gametől, s sajnos mennyire igaz volt.....Bár most már 14ik vagyunk a bajnokságban :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.14. 21:52:09

Game90 írta: NEWS: As he's now the greatest diver ever and performs superbly when there's no atmosphere, Liverpool FC have made a £47m bid for Felix Baumgartner.
NEEEEEEEEE :D :D :D :D

Szegény Poolosokat már komolyan sajnálom, ahogy kapják az ívet....
Mondjuk már ahhoz is kell egy szint, hogy az ilyen humorban a "greatest diver" kifejezésről ne egy barcás jusson vki eszébe
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.14. 21:41:24

mondom megnézem megy e már a sajtótájékoztató... :lol:

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.10.14. 21:15:14

Kép
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Válasz küldése