Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.05.07. 21:57:56

soadroli írta:Telót szeretnék venni. Szerintetek melyik Xperia a jobb? A P-n és a V-n gondolkozok. De a Samsungok is tetszenek. Akinek van, íratna róla valamit :D
Én pár hónappal ezelőtt voltam hasonló dilemmában, nagyon sok telefont végignéztem. Akkoriban arra jutottam, hogy ár-érték arányban a samsungok jobbak a sonyknál, és nekem igazából a legtöbb (számomra) megfizethető árú xperia nem is tetszett. A Z persze nagyon bejövős, de az már bőven csúcskategória. :D Nagyjából azt vettem észre, hogy egy belülről kb. ugyanolyan samsung és xperia közül az xperia egy tíz-húsz ronggyal drágább. Azóta ez változhatott és ha tetszik az xperia, akkor maradj is annál.

Amit a samsungok közül tudok ajánlani az a galaxy s advance, én is azt vettem végül. T-mobile-nál 60-ért lehetett kapni, szerintem elég mutatós telefon és belülről sem sokkal gyengébb mondjuk egy s2-nél.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.07. 21:48:09

albicelesteX írta:Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,nem tudja e valamelyikőtök,minek nevezik azt a matrica szerű valamit amit ablakra lehet ragasztani telibe,hogy fény bejön rajta,de nem látnak be...most azt nem tudom hogy kifelé lehet e de az sem érdekes....

Köszi :D
Hát van egy olyan, hogy foncsol.

De szerintem Te nem erre gondoltál, hanem arra, amit általában nagy méretű BMW, Mercedes és Audi személygépjárműveken lehet látni :D

1. kép (jól látni, hogy az első ablakon meddig tart a fólia, mert a visszapillantónál van egy kis szabadon hagyott terület)

http://www.rallysimfans.hu/images/2009eger/P4052806.JPG

2. kép (itt meg nyílván a hátsó ablakon látható)

http://www.rallysimfans.hu/images/2009eger/P4052795.JPG
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.07. 21:47:14

S.Agüero írta:
Stalkyard írta:http://www.youtube.com/watch?v=HGd4i0T84vM

Érdekes...
Ez szerintem már eddig is tény volt. :)
Nekem pont ez a furcsa. A csávó elmondja Roswellt, leír egy, a közgondolkodás szempontjából tök átlagos űrlényt, bedobja az SR-71est, Nixont, Eisenhowert, avagy minden olyasmit, ami ismerős lehet az embernek, de részletekbe semmiből nem megy bele. Ki volt a főnöke, ki volt az 51-es körzet vezetője, mivel foglalkoztak ők egyáltalán, mennyi csészealj volt a bázison, volt-e köztük eltérő (azaz van-e több fajuk az idegeneknek). Egyetlen olyan dolgot nem mond, ami felkeltette volna az érdeklődésem, ami azt bizonyítaná, h neki tényleg volt valami belsős infoja, és nem csak a különböző népszerű összeesküvés-elméleteket mondja fel. (Ráadásul a riporter is úgy kérdezgeti, mintha pontosan tudná, h milyen válaszokat vár)
Valamint a ha jól értem, emberünk 22 éves korára a CIA-igazgató volt az USA keleti felében (már amennyiben friss a videó). Azért az nem rossz karrier.
szerk.: ja meg titoktartási szerződés 50 évre? wtf? öregkorában már beszélhet az UFO-król? (igaz, h akkor megfenyegetik kicsit, de beszélhet)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.05.07. 21:49:05-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.07. 21:41:24

Mivel már 2 napos a videó, így nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy a benne elmondottak nem fedik a valóságot :) Gondoljátok, hogy ha ezeknek csak a fele igaz lenne, akkor a CIA nem szedette volna le abban az ezredmásodpercben a youtube-ról?
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.07. 21:32:37

Stalkyard írta:http://www.youtube.com/watch?v=HGd4i0T84vM

Érdekes...
Ez szerintem már eddig is tény volt. :)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.07. 19:20:21

Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Lolyta
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012.12.26. 21:11:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 19:00:54

soadroli írta:Telót szeretnék venni. Szerintetek melyik Xperia a jobb? A P-n és a V-n gondolkozok. De a Samsungok is tetszenek. Akinek van, íratna róla valamit :D
Nekem Sonym van, bár elég régi Xperia X10i, de használtam elég sok telót és ez a tapasztalatom: ugyanabban az árkategóriában megbízhatóságot, és teljesítményt nézve elég rosszul szerepel a Sony. A Samsung és főleg a HTC jobb, DE valamiért néhány Sonytól eltekintve szerintem az összes mostani teló olyan ocsmány, hogy az bűn. Mérd fel, hogy mire kellene a telefon, és hogy mik a legfontosabb szempontok. Nekem pl fontosabb volt amikor választanom kellett, hogy jól nézzen ki, elegáns legyen és olyan legyen amivel nem sokan mászkálnak.

Amúgy ajánlom az Xperia Arc S-t sztem a legszebb teló és ma már nem is drága, de még mindig elég jó és asszem 4.1-es Android van már ezen is.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.05.05. 17:13:21

KingSimon írta: Ha belefér, Xperia Ion-t nagyon tudom ajánlani, elégedett vagyok vele. Neten utána tudsz keresni, vannak róla tesztek.
Hát ez eléggé bejövős. 100 alatt gondolom nem lehet kapni :D De a P és a V is nagyon jó szerintem.
Kép
KingSimon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2011.01.24. 17:52:10
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 16:04:10

soadroli írta:Telót szeretnék venni. Szerintetek melyik Xperia a jobb? A P-n és a V-n gondolkozok. De a Samsungok is tetszenek. Akinek van, íratna róla valamit :D
Ha belefér, Xperia Ion-t nagyon tudom ajánlani, elégedett vagyok vele. Neten utána tudsz keresni, vannak róla tesztek.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 15:54:41

soadroli írta:Telót szeretnék venni. Szerintetek melyik Xperia a jobb? A P-n és a V-n gondolkozok. De a Samsungok is tetszenek. Akinek van, íratna róla valamit :D
Nekem okos telókkal konkrét kapcsolatom nincs, mert nekem még "buta" telefonom van, de sok volt már a kezemben.
Ezek alapján mondanám, h én Sonyt nem vennék, nekem azok egyáltalán nem tetszettek. Akkor vegyél inkább már Samsungot szerintem.
Persze ízlések és pofonok, lehet lesz itt más, aki meggyőz az ellentétes dolgokról, pont fordítva. :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.05.05. 15:42:29

Telót szeretnék venni. Szerintetek melyik Xperia a jobb? A P-n és a V-n gondolkozok. De a Samsungok is tetszenek. Akinek van, íratna róla valamit :D
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.05.05. 08:10:16

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,nem tudja e valamelyikőtök,minek nevezik azt a matrica szerű valamit amit ablakra lehet ragasztani telibe,hogy fény bejön rajta,de nem látnak be...most azt nem tudom hogy kifelé lehet e de az sem érdekes....

Köszi :D
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.04. 22:34:51

kudu írta:Debreceni egyetemistaként nyáron vállalhatok munkát budapesti diákszövetkezetnél?
Sztem semmi akadálya nincs. (Egyébként nem tudom milyen szövetkezetre gondoltál, de ezeknek a nagy része eleve országos)
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2013.05.04. 22:26:17

Debreceni egyetemistaként nyáron vállalhatok munkát budapesti diákszövetkezetnél?

u.i.: ugyanitt állásajánlatokat várok :D
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.03. 08:52:50

KépKép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.02. 19:39:03

S.Agüero írta:Csekkoljátok az új rangomat. :mrgreen:
:shock: :D Na ne már, én is akarok egyéni rangot magamnak. :mrgreen:
Amúgy a Kutyasrác és Nutellalány jobb lett volna.
recrea írta:Besöröztem a Római parton, irdatlan sokan voltak, mekkora kasza van ott ilyenkor, milliós forgalmat csinálnak szerintem a kajáldák. Kéne ott egy bódé.
Gondolom, a sört is nevetségesen magas áron adták. :lol: Tényleg nem éri meg ilyenkor kimozdulni sehova.
Na nem baj, majd ősszel megyünk sörözni egy BL-meccsre a Paulanerbe. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.02. 19:11:57

csababarca írta:
recrea írta:Hova érdemes május 1-jén kimenni Budapesten?
Tudom már nem aktuális, de SEHOVA! :D
Én tegnap voltam kint a rakparton is nézni a repülős cuccot, nem volt rossz, csak tömegnyomor volt, és nagyon meleg a betonon. Aztán MArgitsziget, de ott talán még többen voltak, kész bolondokháza volt...
Maradtam volna itthon a légkondis lakásban...
Besöröztem a Római parton, irdatlan sokan voltak, mekkora kasza van ott ilyenkor, milliós forgalmat csinálnak szerintem a kajáldák. Kéne ott egy bódé.

Azért kösz. :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.02. 19:02:27

recrea írta:Hova érdemes május 1-jén kimenni Budapesten?
Tudom már nem aktuális, de SEHOVA! :D
Én tegnap voltam kint a rakparton is nézni a repülős cuccot, nem volt rossz, csak tömegnyomor volt, és nagyon meleg a betonon. Aztán MArgitsziget, de ott talán még többen voltak, kész bolondokháza volt...
Maradtam volna itthon a légkondis lakásban...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.02. 18:29:07

Csekkoljátok az új rangomat. :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.30. 19:45:05

Hova érdemes május 1-jén kimenni Budapesten?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.29. 17:11:57

Amatőrök ezek a biztonságiak :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=5qzEMvjtkn8
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.27. 13:35:03

Többen írtak már a Nou Camp hangulatáról, élvezettel olvastam, gondoltam leírom én is a tapasztalatomat pár stadionról, ahol jártam és ami említésre méltó. Sajnos Barcelonában még nem jártam. Akár egy ilyen topikot is lehetne nyitni, engem érdekelnek a stadionbeli hangulatok, a szurkolók.

Bayern-Barca (4-0)

Volt szerencsém(?) élőben megtekinteni a keddi vérengzést, sokkal rosszabb volt, mint tv-n keresztül. Két játékosunk mutatott meg picit abból, amit tud: Iniesta és Pique. A harmadik BL meccsem (Villareal, Juve) volt az Allianzban, talán a legjobb hangulatú. Ezen kívül két Audi kupán (amikor pl megnyertük) voltam kint. A speaker-en kívül van két-három rigmusuk, amit énekelnek, illetve a két kapu mögötti tábor felváltva ordítja: Bayern-Bayern, ezt 5-8 alkalommal egy meccsen. Azonban a nyugati kapu mögötti kemény magon kívül nagy szurkolás nincs. Most azért emelkedett volt a hangulat, a meccs alakulása miatt, de ha a rossz felén vannak annak a bizonyosnak, akkor csak néznek ki a fejükből. Normálisak, kedvesek, előzékenyek a müncheni szurkolók, megmosolyogták (miután kitombolták magukat a góloknál), h egykedvűen nézek magam elé és szürcsölöm a becsempészett pálinkát a büfében kapható üdítővel. Nagyon szeretik és tisztelik a játékosokat, ritkán szidják őket, bár németül nem értek. Lefújás után mindenki megy haza, gyorsan kiürül a stadion, nincs ordibálás a környéken, sem a metróban, megférnek egymás mellett az ellenfél szurkolóival. Az Allianz kint van a város szélén, az autópálya mellett, a legtöbben metróval jönnek ki, tömve vannak, ellenben nagyon gyors a bejutás. A fenti sarokban volt a pár ezres Barca tábor, egyszer hallottam hangjukat, a legnagyobb vendégszurkolást a Boca Juniors fanatistái művelték itt 2009-ben. BL meccsen még a stadion környékén is csak alkoholmentes sört kapni, ami különösen rosszul érintett a mérkőzés után. A durva, h a gyerekektől kezdve a nyugdíjasokig mindenki megfordul a meccsen, szerintem itt csak örökölni lehet a bérletet, mert amelyik gyerek egyszer ide kimegy, annak bekerül a keringésébe a hangulat. A fenti karéjba a wc-re, büfébejutás könnyű, lentebb nagy a sor, de gyorsan halad.

Milan-Barca (2-3)

Az Allianz a San Sirohoz képest egy laza teadélután, szinte féltem ebben a stadionban. Eleve egy zártabb épület, a piros-fekete kombináció és az olasz virtus különleges élményt nyújt. Erre a stadionra tudom azt mondani, h szó szerint egy katlan, mintha égett volna az egész, ill. ide különböző pirotechnikai eszközöket is sikerült behozni, Münchenben még a cigit is alig szabad megnyújtani. A B-közép itt nagyon durva, szerintem hulla részegek, de végigordibálják az egész meccset, kicsit zavaró a háló meg a pár belógó bisz-basz a pálya és a székek között, de megszokható. A stadion körül eszméletlen sok büfékocsi, kajával, piával, és rengeteg szeméttel. Bokáig érő mocsok van a meccs idején a stadion környékén és a nép is eszeget-iszogat helyben utána. Mondjuk, az Allianzhoz képest ez a város szívében van, szexhez is viszonylag gyorsan lehet jutni némi euróért (állítólag), szerintem este mászkálni kicsit veszélyes. Mi ittunk arabokkal, de nem mentem volna el velük kivilágítatlan helyre. A büfével meg sem próbálkoztunk, a wc-re sem volt egyszerű, beszűkül a sor és szétnyomják egymást az emberek, undorító nép az olasz, eltiporja egymást, ordít, szid, mutogat. Koszos a stadion is.

Dortmund-Real (4-1)

Nagyon szép a stadion, azt hittem, rosszabb állapotban van, kicsit meredekebb, mint pl az Allianz, ezért zártabbnak tűnik. A legösszetartóbb szurkolótábor, amit eddig láttam, imádják egymást az emberek, a csapatot éltetik, ünneplik. Az egész stadion együtt mozog, együtt szurkol, legalább annyira összeszokott brigád, mint a csapat. A góloknál bárkit körbeölelhetsz, nem idegenkednek. Ami feltűnő volt, h rengeteg csaj volt a meccsen, és Götze tudhat valamit, mert a legjobb csajok mind ilyen feliratú mezben voltak. Természetesen itt is az egyik kapu mögött a legdurvább a hangulat, amikor elkezdtek összekarolva ugrándozni, hullámzott a stadion, barátom a két gólnál pont wc-n volt, azt hitte rászakad a stadion. Zászlók tömkelege, egész meccsen lobogtatták őket, folyamatosan ment a Borussia vagy a „BfauB”, és az egész tábor tolta, mindegy épp hol tartott a meccs. A meccs végén pedig kétszer Messiztek is a szurkolók, mikor Roncinál volt a labda, az rohadt jó volt. Rajta kívül még egy játékost szerettek ennyire, az pedig Özil volt (megjegyezném a meccs kapcsán, h a legjobb Leva mellett Gündogan volt – egy az egyben Xavi, mint fénykorában) Jó hír, h ugyan bent itt sem, de a stadion körül kapni alkoholos sört, a leggyorsabban itt jutottunk be az ülőhelyekre, szintén be lehetett csempészni a laposüveget. A Madrid tábor párszor rákezdett, többször, mint mi Münchenben, egész lelkesek voltak, aztán elnyomták őket.

Fradi-Újpest (2-1)

A stadionbúcsúztató. A legjobb hangulatú meccs, a legtöbb dallal, rigmussal, összetartó szurkolótáborral, sokkal többet kifizettem volna érte, mint 3000 pénz, nagyszerű élmény volt. Sokat tanulhatna szurkolás terén pár nyugat-európai tábor. A Fradi még mindig eladható márka Magyarországon. Apropó, ha valakinek kell szék a nevével, kapufa, gyeptégla, fűcsomó, tégla, piszoár, bármi a régi stadionból, szóljon.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.04.26. 08:21:26

Game90 írta:Most miért, mi a baj a fantasy csapatokkal? Én például örülnék egy Messi - Falcao - CR csatársornak. Vélemény?

De ez a Depay gyerek is jól jönne, Fifa-ban 4 év múlva már 92-es a rating-je.
El fanático írta:Diósjenő
Kalap1988 írta:Diósjenő
Nagyszüleimnek ott van nyaralója, imádják a helyet, szinte egész nyáron lent vannak, nagyfaterre kb. úgy kell ráordibálni, hogy most már hagyja abba a horgászást, mert ebéd van... :D

Mondjuk a koromból adódóan én annyira nem élvezem a helyet, a nagyon nagy csendet és a horgászást sem kedvelem, kb. 4-5 éve nem is voltam Diósjenőn. De gondolom néhány év múlva ez változni fog és örülni fogok majd egy kis nyugalomnak :)
Én is fiatal vagyok _( 25 nyáron) és szeretek szórakozni, de valahogy nekem ez a kettő összeegyeztethető ( amúgy Jenőtől nincsenek elérhetetlen távolságban a városok, nekem volt diósjenei osztálytársam Vácon gimiben), mert kell a nyugodt környezet és a szép táj, jó levegő, illetve a fizikai munka. Ebben az időben és ilyen tájban bizonyos fokig jó érzés kemény fizikai munkát csinálni. Így 25 felé közeledvén már úgy vagyok sokszor vele, hogy nem kötnek le a szórakozóhelyek, persze csajozni kell, de kb ennyi, amit adnak azok nekem... Amúgy ha szórakozni akarok sokkal jobban szeretem, ha egy kerti sütés-főzés ( vagy még az sem, csak ivás :D) keretében összecsődítem a haverokat és a családot, azt pedig mondanom sem kell, hogy jobb egy ilyen környezetben, mint egy újpesti kertben :D Úgy hogy én szívesen élnék ilyen helyen ( nem feltétlen Jenőn, mert ott az utóbbi években ahogy Fanatico is jelezte megsokszorozódott a nem az idén barnultak száma, erre nincs szükségem). Persze Verőce ebből a szempontból még ideális is,mondhatni köztes hely, mert a Börzsöny lábánál van, a Dunakanyarban ( tehát a táj igencsak szép) és még nincs is elzárva a világtól, úgy hogy nem kell sehová költöznöm :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.26. 07:04:56

sjd írta:
S.Agüero írta: Ez egyébként, ha jól tudom, csak a meccsek előtti kezdőket illeti, ha nem jól tudom, akkor bocsi. :D
Hát én ezt nem látom sehol leírva benne :D (bár én is emlékszem, h így született ez a szabály)
Úh a megoldás tképpen megvan, ha a moderátorok szemét is elkezdi szúrni a dolog.
Este jobban belelapoztam a topicokba és mondjuk a Barca 12-13 topicban piszkosul nincs helye a fantázia kiélésének (csak már időm nem volt beírni) , ahogy egyéb topicokban sem. Ez alól egy kivétel van, a méltán elismert, szeretett Igazolások rovat :)
A meccsekre vonatkozó fantazmagóriáknak meg még ott sem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.04.25. 22:13:35

Most miért, mi a baj a fantasy csapatokkal? Én például örülnék egy Messi - Falcao - CR csatársornak. Vélemény?

De ez a Depay gyerek is jól jönne, Fifa-ban 4 év múlva már 92-es a rating-je.
El fanático írta:Diósjenő
Kalap1988 írta:Diósjenő
Nagyszüleimnek ott van nyaralója, imádják a helyet, szinte egész nyáron lent vannak, nagyfaterre kb. úgy kell ráordibálni, hogy most már hagyja abba a horgászást, mert ebéd van... :D

Mondjuk a koromból adódóan én annyira nem élvezem a helyet, a nagyon nagy csendet és a horgászást sem kedvelem, kb. 4-5 éve nem is voltam Diósjenőn. De gondolom néhány év múlva ez változni fog és örülni fogok majd egy kis nyugalomnak :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése