Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.23. 13:17:37

Bob_Marley írta:A példám nem teljesen jó, de pár éve Ray Allen megdöntötte a valaha elért legtöbb bedobott triplát az NBA-ben és éppen a Lakers ellen Celtics játékosként (az egyik legjelentősebb amerikai rivalizálás a Celtics és a Lakers között van). Azért volt másabb a helyzet, mert Bostonban volt a meccs, kiment a labda mindenki gratulált. Itt is valami hasonlót simán meglehet játszani. Biztos lennének utálkozók, de a sporttársak is gratulálnának. Ezek mindig olyan dolgok, hogy ilyenkor kikapcsolsz odamész gratulálsz, majd megy a játék és lerúgod hogy érezze a törődést és a sivár hétköznapokat. :lol: Én úgy gondolom nem lesz ebből gond, ha összejönne.
Unicef írta:
http://m.youtube.com/watch?v=CA8IVCRSOWQ

Nekem se elsőre ugrott be. :)
Ezaz, köszi. Mondjuk így annyira nem ismerős ezekkel a képekkel, de hogy jön a címerből az oroszlán úgy igen.
Most őszintén el tudod képzelni, hogy Pepe, Ramos, CR odamennek hozzá, és őszintén gratulálnak neki? Még egy Iker, Modric, Kroos és hasonlókból kinézem, hogy akár szünetben nyomnak neki egy pacsit, de nem ők a szószólók odaát.

Amúgy ez az egész ünneplősödi szerintem is hülyeség.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 13:14:00

Bob_Marley írta: Biztos lennének utálkozók, de a sporttársak is gratulálnának. Ezek mindig olyan dolgok, hogy ilyenkor kikapcsolsz odamész gratulálsz, majd megy a játék és lerúgod hogy érezze a törődést és a sivár hétköznapokat. :lol:
Hát amúgy az a lényeg, h a sporttársak gratuláljanak, a szurkolók nyilván utálkozni fognak többségben, ez fordított esetben is lenne.
De abszolót hülyeség, h leállítsák a meccset.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 11:40:15

ó én látom h az lesz, h beveri azokat a gólokat ami kell, és ronlado lesz az első aki gratulál, majd meccs után a rekord senkit nem fog érdekleni, mindeni zselét fogja hozsannázni. ha van egy kis esze megcsinálja. neki nagyon mennek az ilyen gusztustalan öntömjénező cuccok.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.10.23. 11:35:26

Amúgy szerintem Messi se örülne neki, ha fütyülné az egész stadion. Bár akkor én csak szólnék, hogy srácok, nem kell ide semmi copdkodás, majd otthon megünnepeljük. Ha nem akarja, akkor szerintem nem lesz.
De először rúgja meg azt a 2 gólt, bár tőlem Bravo góljával is nyerhetünk, csak nyerjünk :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 11:08:53

A példám nem teljesen jó, de pár éve Ray Allen megdöntötte a valaha elért legtöbb bedobott triplát az NBA-ben és éppen a Lakers ellen Celtics játékosként (az egyik legjelentősebb amerikai rivalizálás a Celtics és a Lakers között van). Azért volt másabb a helyzet, mert Bostonban volt a meccs, kiment a labda mindenki gratulált. Itt is valami hasonlót simán meglehet játszani. Biztos lennének utálkozók, de a sporttársak is gratulálnának. Ezek mindig olyan dolgok, hogy ilyenkor kikapcsolsz odamész gratulálsz, majd megy a játék és lerúgod hogy érezze a törődést és a sivár hétköznapokat. :lol: Én úgy gondolom nem lesz ebből gond, ha összejönne.
Unicef írta:
http://m.youtube.com/watch?v=CA8IVCRSOWQ

Nekem se elsőre ugrott be. :)
Ezaz, köszi. Mondjuk így annyira nem ismerős ezekkel a képekkel, de hogy jön a címerből az oroszlán úgy igen.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.23. 10:52:24

zola8787 írta:Én hülyeségnek tartom ezt a megállást és megtapsolást. Könyörgöm kapjon egy megemlékező táblát, vagy kupát vagy valamit, de mi a fenéért kellene megállítani a játékot... Vagy ilyen szinten akkor minden meccsen álljon 1 percet a játék, mert ugye megemlékezünk Messi rekordjára. Ezt nem Messi ellen írom, idén engem meggyőzött, hogy tud ő még focizni, csak szerintem ez felesleges. Mondjuk a statokat is ökörségnek tartom, annó Messi se lőtt volna annyi gólt, ha mondjuk egy Maldini - Cannavaro - Nesta féle védelmek állnak az útjába. Ebben az új fociban jóval kevesebb a jó védő, könnyebb dolguk van a támadóknak.
Ezzel egyet tudok érteni teljes mértékben. Felesleges gerjeszteni a feszültséget ezekkel a semmire nem való rivalizálással is. A sajtó alaposan rátesz egy lapáttal ezekre a Messi kontra CR rivalizálással, már rajtuk is látszódik ez mindennél fontosabb szinte.

Sokan áhítattal írták a Barca-Real topicba, hogy remélik a Bernabeuba dönti meg és az milyen nagyszerű lesz.

Én már tudom a reakciót, ha így lesz:fütyülni fogják és majd lehet írni hetekig, hogy ilyen meg olyan a Madrid szurkoló.

CR nem fog nyugodni, még nem lesz neki is 4 aranylabdája, Messi belebetegedne, ha CR utolérné. Komolyan halál unalmas.
Titkon remélem az idén más valaki kapja, bár semmi esély rá.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.23. 10:42:13

Használ innen valaki Magic Bullet Looks-ot? :D Csak mert lenne pár kérdésem. :)
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.10.23. 10:40:10

Én hülyeségnek tartom ezt a megállást és megtapsolást. Könyörgöm kapjon egy megemlékező táblát, vagy kupát vagy valamit, de mi a fenéért kellene megállítani a játékot... Vagy ilyen szinten akkor minden meccsen álljon 1 percet a játék, mert ugye megemlékezünk Messi rekordjára. Ezt nem Messi ellen írom, idén engem meggyőzött, hogy tud ő még focizni, csak szerintem ez felesleges. Mondjuk a statokat is ökörségnek tartom, annó Messi se lőtt volna annyi gólt, ha mondjuk egy Maldini - Cannavaro - Nesta féle védelmek állnak az útjába. Ebben az új fociban jóval kevesebb a jó védő, könnyebb dolguk van a támadóknak.
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2014.10.23. 10:33:09

Bob_Marley írta:Régi Magyar Televíziós műsorok főcím kvíz
https://www.youtube.com/watch?v=AXYfvGPiOSQ
Sok kimaradt, de azért olyan örök klasszikus dallamok csendültek fel, mint Kölyökklub, Delta, Ablak, Cimbora, Uborka, Szerencsekerék, Mese, Játék határok nélkül, Szatelit, Panoráma, Híradó, Van benne valami, Szeszélyes Évszakok, Égből pottyant mesék
Többi is ismerős volt, de már nem emlékszem. A legrosszabb mikor a nyelveden van s nem tudod. :D Égeti az agyadat a dallam, de nem....Pl a 18-as, imádtam ezt a dallamot, de fogalmam sincs mi ez.
http://m.youtube.com/watch?v=CA8IVCRSOWQ

Nekem se elsőre ugrott be. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 04:46:50

Régi Magyar Televíziós műsorok főcím kvíz
https://www.youtube.com/watch?v=AXYfvGPiOSQ
Sok kimaradt, de azért olyan örök klasszikus dallamok csendültek fel, mint Kölyökklub, Delta, Ablak, Cimbora, Uborka, Szerencsekerék, Mese, Játék határok nélkül, Szatelit, Panoráma, Híradó, Van benne valami, Szeszélyes Évszakok, Égből pottyant mesék
Többi is ismerős volt, de már nem emlékszem. A legrosszabb mikor a nyelveden van s nem tudod. :D Égeti az agyadat a dallam, de nem....Pl a 18-as, imádtam ezt a dallamot, de fogalmam sincs mi ez.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.23. 03:15:35

Engem az bánt,hogy a túloldal megnézi a legelvakultabb Barcás véleményét,és aztán azon csámcsog,és azzal provokálja a többi,"normális" szurkolót. Láss csodát,ez a gólpassz>gól is egy ilyen szinvonalas helyről származhat,aztán oldalakon át ezt kell látnia az embernek. A másik dolog,hogy sokaknak fáj a túloldalon,hogy Messinek 4aranylabdája van,CRnek meg csak 2. Aztán ki kellett találni egy szép indokot,hogy miért van ez,mert a Fifa nyomja Messit,mert minden bíró le van fizetve,stb. Nem hibáztatok senkit sem,mert nyilván nekem A FOCIT mindig is a Barca fogja játszani,és mindig is elfogult leszek a csapatom irányába,de ez szerintem normális egy szurkolónál,aki adott esetben nem 2008ban kezdte el szeretni a Barcát.
Ami különösképp zavar,az pedig az,hogy ott nincsenek moderálva egyes hozzászólások,nincsenek bannolva egyes emberek,akik nyilvánvalóan megérdemelnék azt. Mert értem én,hogy nem szeretik Messit,de mi értelme van a szitkozódó kommenteknek,ha nem tudja érvvel alátámasztani az illető? Szimplán a provokálás a célja,aztán meg az adminok lerendezik egy "te itt vendég vagy,fogd be a szádat"-al. Nincs jogom itélkezni felettük,de azért meg van az oka,hogy miért nem regisztrálok oda,és miért vagyok ott csak szimpla olvasó.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 02:27:11

palesz77 írta: Mondjuk szerintem az utóbbi időszakban pont hogy nem jobb CR-nél, a portugál jelenleg god mode-ban tolja, Messi meg "csak" jobb mint tavaly, de a csapaton belül Neymar is jobb formában van szerintem. Mondjuk mostmár összehasonlítani is nehéz őket, mert az idő múlásával még inkább más irányba változik a játékuk, de szerintem jelenleg Ronaldo jobb formában van mint Leo.
Ez hülyeség, ugyanis: gólpassz >> gól :mrgreen:
Ez most önkritika vt egyébként, nem a Realosok mentalitását szidom. Sajnos tényleg többen elkezdték ezt nyomatni, még ha nem is itt EBn, hanem ilyen trollfootball meg nso féle helyeken. De itt is előfordul.
Am ja, Cé jobb formában van, azért ez téll őrület amit csinál. Persze Messi most tényleg úgy tűnik ezzel az új pozícíóval, h szépen lassan egyre jobban lemaradhat a góllövésben. De ez nem érdekel, amíg CRé a gólcipő, de a trófea a milyenk! :D
Bob_Marley írta:Nincs semmiféle különbség. CR tonnaszámra rúgja a gólokat, de pl kevesen jegyezték meg, hogy 7 meccsen már 15 gólos, de a 11-es téma azért előkerült. És főleg úgy "vicces", hogy Messi pl kettőt is kihagyott a közelmúltban. Szóval egyik kutya másik eb, itt ugyanúgy megvannak a "gyűlölködők", akiket sokszor jobban izgat mi történik a RM-al mint a saját csapatukkal.
Pontosan!
A legszomorúbb, h egyesek hihetetlen meggyőződéssel tudják állítani, h miért különb az ő táboruk, de akik reálisabban tudnak látni, azok beismerik, egyik sem jobb/ rosszabb és ez a tábor mindkét oldalon azért szerencse meg van, még ha sokszor úgy érződik kisebbségben is.
Egy elvakultabb arc nyilván úgy is elemzi a táborokat, h a saját hülyeségét nem is érzi, mert szerinte az a 'reális', így ahhoz képest még inkább ferdítve van a másik véleménye...

hank1ee
Neked meg abban igazad van, h itt tényleg kevésbé szokott menni egymás között az oltogatás, ott jóval gyakoribb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 02:02:54

Nincs semmiféle különbség. CR tonnaszámra rúgja a gólokat, de pl kevesen jegyezték meg, hogy 7 meccsen már 15 gólos, de a 11-es téma azért előkerült. És főleg úgy "vicces", hogy Messi pl kettőt is kihagyott a közelmúltban. Szóval egyik kutya másik eb, itt ugyanúgy megvannak a "gyűlölködők", akiket sokszor jobban izgat mi történik a RM-al mint a saját csapatukkal.

Itt van a Messis üdvözlés is, aki értelmes a helyszínen is fog tapsolni, mert nem a RM-ről lesz szó nem a Barcelonáról, hanem a spanyol futballról és gólrekordról.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.22. 22:53:05

MessiNeymarSuarez írta:Messire különösen haragszanak, lehet azért is mert sokan érzik hogy lehet Ronaldo lövi a gólokat mostanában, de attol még Messi sokkal jobb és sokkal többoldalúbb játékos :D
Mondjuk szerintem az utóbbi időszakban pont hogy nem jobb CR-nél, a portugál jelenleg god mode-ban tolja, Messi meg "csak" jobb mint tavaly, de a csapaton belül Neymar is jobb formában van szerintem. Mondjuk mostmár összehasonlítani is nehéz őket, mert az idő múlásával még inkább más irányba változik a játékuk, de szerintem jelenleg Ronaldo jobb formában van mint Leo.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 22:39:07

hank1ee írta:Igen, kaptad is, de főleg Messi, mert pont én is arra jártam, és tisztán emlékszem a kommentedre, meg nagyjából a reakciókra is. De az, hogy elismerjék egyetlen megmozdulását is Messinek, álomvilág. Nekik a sportban nem létezik csak a Real Madrid, meg C. Ronaldo, csak az a jó, amit ők csinálnak, a többi mind tré. Ennyit erről kb.
Messire különösen haragszanak, lehet azért is mert sokan érzik hogy lehet Ronaldo lövi a gólokat mostanában, de attol még Messi sokkal jobb és sokkal többoldalúbb játékos :D
Persze tisztelet a kivételnek.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.22. 22:28:32

ZBarca írta:
hank1ee írta:Igen, kaptad is, de főleg Messi, mert pont én is arra jártam, és tisztán emlékszem a kommentedre, meg nagyjából a reakciókra is. De az, hogy elismerjék egyetlen megmozdulását is Messinek, álomvilág. Nekik a sportban nem létezik csak a Real Madrid, meg C. Ronaldo, csak az a jó, amit ők csinálnak, a többi mind tré. Ennyit erről kb.
Kösz a válaszod! :)

Így utólag pedig még inkább jobb a szempontomból, hogy nem mentem vissza...
Egyébként nem sértegettek durván vagy ilyenek, csak nem értettek veled egyet, jó hogy. Annyiban mondjuk javítanám magam, hogy múltkor láttam, amint többen írogatják, hogy Messi milyen jól játszik, még a Liga eleje környékén, tehát nem csak ekézik azért, azóta viszont nem sokszor jártam ott.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.22. 20:59:05

hank1ee írta:Igen, kaptad is, de főleg Messi, mert pont én is arra jártam, és tisztán emlékszem a kommentedre, meg nagyjából a reakciókra is. De az, hogy elismerjék egyetlen megmozdulását is Messinek, álomvilág. Nekik a sportban nem létezik csak a Real Madrid, meg C. Ronaldo, csak az a jó, amit ők csinálnak, a többi mind tré. Ennyit erről kb.
Kösz a válaszod! :)

Így utólag pedig még inkább jobb a szempontomból, hogy nem mentem vissza...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.22. 20:46:41

Igen, kaptad is, de főleg Messi, mert pont én is arra jártam, és tisztán emlékszem a kommentedre, meg nagyjából a reakciókra is. De az, hogy elismerjék egyetlen megmozdulását is Messinek, álomvilág. Nekik a sportban nem létezik csak a Real Madrid, meg C. Ronaldo, csak az a jó, amit ők csinálnak, a többi mind tré. Ennyit erről kb.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.22. 20:44:33

hank1ee írta:...
+1


Észrevételeim a Madridommal kapcsolatban (nem mintha bárkit is érdekelne)

ZBarca nosztalgiázása ON

Na szóval én június elején csináltam egy fiókot Madridomra, de nem szóltam hozzá egy ideig, mert féltem, hogy lehurrognak.
Aztán a vb ideje alatt megírtam máig is utolsó hsz-emet; valaki nem értette, hogy Messi passza Di Mariának miben volt különleges, erre azt reagáltam, hogy a "A meglátás. Nem sokan látnak így a pályán.". Azóta nem tértem vissza, nem is akartam, gondoltam, úgyis kapom a kritikákat. (Azért ha valaki tudja, hogy ki mit reagált utólag erre, azt kérem, írja le, érdekel, hogy jogosak voltak-e a gondolataim. Köszönöm! :D )
Ennyi vót pályafutásom a Madridomon! :mrgreen:

ZBarca nosztalgiázása OFF
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.22. 20:23:27

bence-barca írta:
bowlinggolyo írta: Egyébként még egy olyan kérdés is felvetül, mi lehet az amit palástolni akarnak ezzel az adóval. Mi van a háttérben, ami miatt egy ekkora gumicsontot kellett dobni, hagy rágódjon rajta a nép.
Ez egyszerű. Az amcsis botrány, arról akarták elterelni a figyelmét a népnek.
szó sincs gumicsontról, ez annak durva lenne.

amugy nagy zsiványság ez az egész.

délután nyíltan megmondták h az egész arra megy ki, hogy bepótolják a skypeolás meg mittudomén mi miatt kieső telefonpercekből befolyó adót.
az a szép az egészben, hogy a telkomm. cégek nem is tudtak az egészről, és mivel nagyjából 2 héten belül szavazás van, addig kell vmi módosítást kieszközölniük.

a legújabb verzió szerint átalány lesz, kétféle elosztásban. van aki semmit nem fizet, ők gondolom, kapnak majd egy korlátozott netet, ami a sok öreg maminak meg papinak (pl. anyám) jó lesz arra hogy heti 2 emailt küldjön, meg beszélgessen 10 percet skypeon az unokájával.
meg lesz a másik kategória, akik nyomhatják tovább a korlátlant, ők megkapják a majd meghatározott plafont, ami nemtom, kb 700 ft lesz.

ennél brutálisabb verzió nem lesz, oké hogy politikusok, de ők sem hülyék. ha elveszik a minimálbérből élők egyetlen szórakozását, nagyon durván ki fog törni a népharag.
másrészt meg nagyjából pár hét/hónap alatt összeomlik az egész IT rendszer és az nagyon nem lesz jó. sem nekik, sem senkinek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2014.10.22. 20:15:17

Mielőtt mindenki a megfelelő helyére tenné a jelenlegi kormányunkat,és általában a politikusokat,tanúsítsunk egy kis önfegyelmet.

Akik esetleg üdvözölték a 700 forintos plafont,azokat sajnos el kell keserítsem:
" Felhívjuk felhasználóink figyelmét, hogy 2014. október 21-én 19.06 órakor kiadott, Adótörvények - Gigabájtonként 150 forint lesz az internetszolgáltatás adója című anyagunk 3. bekezdése helyesen:
A hívószámról indított hívások, küldött üzenetek utáni adó összege havonta magánszemélyek esetében legfeljebb 700 forint lehet, míg cégek esetében 5000 forint. (az eredeti bekezdést kiegészítettük)" Forrás:MTI. Vagyis ez akkor igaz ha esetleg még betárcsázós netet használtok.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.22. 19:40:50

Állítólag kitiltottak pár kormányközeli embert USA-ból ezzel meg próbálják eltussolni az egészet. Amúgy ma már az internet nélkülözhetetlen a mindennapokban, ugyanúgy ahogy a cégeknek mint az embereknek. Ha meg pénzt akar a kormány akkor töröljék el a rezsicsökkentést, és vegyék el a nyugdíjasoktól az ingyenutazást, mert nem az ingyenutazásért dolgoztak hanem a nyugdíjért, és miért van az, h a 10 éves gyereknek kell fizetni amikor neki még jövedelme se lehet.
A rezsicsökkentésre meg Paks bővítésére elköltött pénzből meg inkább szigetelték volna le az összes lakóépületet és máris meg lehetne spórolni annyit mint a rezsicsökkentés miatt.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.22. 19:40:21

Szerintem nagyon az offtopicba tartoznak a következők is, amiket írni szeretnék... Szóval röviden:

Át szoktam járni néha-néha a Madridom fórumra, és nem csak azért kap el a hányinger sokszor, mert a Barcelona szurkolóit és játékosait megrögzötten gyűlölik ott és ezt nyilván le is írják, hanem mert még egymásra is utálkoznak. Na most szerintem ez a fórum ahhoz képest, hogy végső soron egy sportoldalról beszélünk, egy édenkert, felhozhatnám az NSO-t meg a Sporthíradót vagy mit tudom én még mit, de olyan látványosan utálják mindegyiken egymást az ott kommunikáló emberek, hogy az már az én bőrömet égeti. Itt úgy látom, hogy egy nagyon jó közösség van, és amellett, hogy imádjuk a futballt meg a Barcelonát, látatlanban is jól kijövünk egymással mi fórumozók. Beszólásaim nekem is voltak, kár lenne tagadni, ezúton is elnézést kérek értük.

Tudjátok, mit akarok kihozni ebből... Ne cseszegessükmár egymást, ha nem muszáj és inkább tiszteljük a másik ember véleményét, még ha nem is értünk egyet vele, mert lehet, hogy a sajátunk miatt nem is vesszük észre, hogy valamiben igaza lehet, vagy ilyesmi. Főleg ne a kormány újabb agymenéséért bántsuk már egymást itt, amikor tudjuk, hogy ezek éjjel-nappal hazudnak és lopnak, csalnak, miegymás. Nem ér ennyit az egész, srácok.

Bocs, ha valaki számon kérve érezné magát, nem ez a célom, de a leírtakból szerintem ki is derül. Na Pápa/Terézanya mód off.

Kivételesen inkább átszerkesztettem,mert a mondanivalójával alapvetően egyetértek
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 19:36:42

bowlinggolyo írta: Egyébként még egy olyan kérdés is felvetül, mi lehet az amit palástolni akarnak ezzel az adóval. Mi van a háttérben, ami miatt egy ekkora gumicsontot kellett dobni, hagy rágódjon rajta a nép.
Ez egyszerű. Az amcsis botrány, arról akarták elterelni a figyelmét a népnek.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.10.22. 19:24:06

hajnesz írta:Nem akartam hozzászólni a témához,mert engem nem érint. Nem vagyok Magyarországi lakos, de azért egyvalamiben egyetértek Bobbal. Sokan úgy kezelik ezt az internet dolgot,mintha a kaját vennék el tőletek. Megértem,hogy a 21. század,meg minden, én is rengeteg mindenre használom a netet, de azért álljon már meg a világ. Én simán el tudnám magam képzelni internet nélkül(teszem hozzá Steamem van,sorozatokat nézek online,stb.),mert vannak fontosabb dolgok az életben,amit az internet semmiképp se tudna pótolni. Ez az egész egy luxuscikk,egy függőséget okoz, amit sokan észre se vesznek. A többi részében egyetértek a többséggel, tök hülyeség a +adó,stb,nekem csak az nem tetszett,hogy tényleg a többség úgy tekint a netre,mint a kenyérre.
Nem tudom, most írom az alapszakos szakdogámat és ha nem lenne internet, akkor ezer %, hogy nem tudtam volna megírni. Egyszerűen nem tudok annyi adathoz hozzájutni könyvtáron keresztül, mint amit az internet ad.

Egyébként még egy olyan kérdés is felvetül, mi lehet az amit palástolni akarnak ezzel az adóval. Mi van a háttérben, ami miatt egy ekkora gumicsontot kellett dobni, hagy rágódjon rajta a nép.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Válasz küldése