Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.04. 19:49:14

Taibi írta:
Victor_Valdes írta: Nekem csinálnak. Egy ismerősöm. Semmi különös dologra nem kell gondolni. Alap dizájn, és ennyi. :D
Ugye a wordpress alapvetően egy ingyenes termék, és ha az ismerősöd egy szintén ingyenesen letölthető sablont szab neked személyre, akkor lényegében csak a munkaidejét kell megfizetned (illetve a weboldal domain regisztrációját és a webhostingot).
Ha csak telepíti a WP-t a tárhelyre, meg feltesz egy sablont, az kb 15 perces munka :D
Ha személyre is szabja a sablont, akkor az kb 1-5 óra munka.
Ha egyedi dizájnt készít hozzá, akkor több idő is kellhet,
De szerintem max 10-20 ezer Ft.
Rendben, eze esetben megpróbálok 10 ezer alatt kiegyezni vele. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.02.04. 19:44:55

Victor_Valdes írta: Nekem csinálnak. Egy ismerősöm. Semmi különös dologra nem kell gondolni. Alap dizájn, és ennyi. :D
Ugye a wordpress alapvetően egy ingyenes termék, és ha az ismerősöd egy szintén ingyenesen letölthető sablont szab neked személyre, akkor lényegében csak a munkaidejét kell megfizetned (illetve a weboldal domain regisztrációját és a webhostingot).
Ha csak telepíti a WP-t a tárhelyre, meg feltesz egy sablont, az kb 15 perces munka :D
Ha személyre is szabja a sablont, akkor az kb 1-5 óra munka.
Ha egyedi dizájnt készít hozzá, akkor több idő is kellhet,
De szerintem max 10-20 ezer Ft.
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.04. 19:34:35

Taibi írta:
Victor_Valdes írta:eEgy sima wordpress alapú weblap elkészítése mennyibe kerülhet baráti áron? :D
Nehéz behatárolni, rengeteg dologtól függ, 10e-100e Ft közötti intervallum.
Neked van szükséged egy weboldalra, vagy te csinálsz valakinek és be kellene határolni az árat?
Nekem csinálnak. Egy ismerősöm. Semmi különös dologra nem kell gondolni. Alap dizájn, és ennyi. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.02.04. 19:31:42

Victor_Valdes írta:eEgy sima wordpress alapú weblap elkészítése mennyibe kerülhet baráti áron? :D
Nehéz behatárolni, rengeteg dologtól függ, 10e-100e Ft közötti intervallum.
Neked van szükséged egy weboldalra, vagy te csinálsz valakinek és be kellene határolni az árat?
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.04. 19:16:43

eEgy sima wordpress alapú weblap elkészítése mennyibe kerülhet baráti áron? :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.04. 16:12:05

palesz77 írta:
Leon írta:A taxiban ülők túlélték a, gében 55ből kb 15en eddig.
Lehet én vagyok értetlen, de 15-en haltak meg, vagy 15-öt tudtak eddig kimenekíteni a roncsok közül, vagy hogy? Meg amúgy mi volt ez? Nem olvastam semmi hírt ma még, szóval le vagyok maradva kicsit..
15en élték túl. Lepottyant egy gép egy sekély vizű tóba a távol-keleten.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.04. 16:07:44

Leon írta:A taxiban ülők túlélték a, gében 55ből kb 15en eddig.
Lehet én vagyok értetlen, de 15-en haltak meg, vagy 15-öt tudtak eddig kimenekíteni a roncsok közül, vagy hogy? Meg amúgy mi volt ez? Nem olvastam semmi hírt ma még, szóval le vagyok maradva kicsit..
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.04. 16:01:47

Valaki élt/dolgozott már Hollandiában? Mik a tapasztalataitok?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.02.04. 15:59:47

Mostanában nem egy életbiztosítás távol-keleti gépekkel repülni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.04. 15:43:57

A taxiban ülők túlélték a, gében 55ből kb 15en eddig.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.04. 15:42:31

sárga taxis legelől kicsit meg lett nyomva :shock:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.04. 15:38:45

Ááááá, ne is mondd. Nekem visszatérő álmom mostanában , hogy repülőket látok lezuhanni. Borzalmasan rossz érzés. Így meg aztán pláne szívderítő lehet. Csávókámnak, aki az elől menő kocsiban ül, lesz mit mesélnie otthon.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.04. 15:32:54

egy átlagos nap tajvanban :oops: én ott a helyszínen összecsokiztam volna mindent

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.02. 07:24:32

Olvasmány

Ha már szóba kerültek a történelmi események, rejtélyek :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.01. 14:59:41

ah régi szépidők, két oldalt olvastam el, és könnybe lábadt a szemem, abba is hagytam :lol:

pont belefutottam egy 2007-es, valencia utáni meccs értékelőbe és így visszamenőleg vmire emlékszem is, hildebrand kivédte a szemünket, utána napokig mindenki őt akarta megvenni :D

vhogy vissza kellene csábítani a rég nagy fórumozókat.. fernando, banditos, fecooo, varga t., vito, badi... bár múltkor mintha nézegettem volna a taglistát és azért még elég sokan be-be jelentkeznek/olvasgatnak :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.01. 14:17:56

Jó ez a "Észrevételek, kérdések, kérések....." topik, alig van hsz érthető okokból és ilyenre bukkantam visszamenőleg.
lui1698 írta:
Rajmó írta:Igaz, hogy kb 2005-től vagyok regisztrált tag, de kíváncsi lennék, hogyan is nézett ki ez előtt az oldal. :)
csiribícsiribá.
http://web.archive.org/web/200503190232" target="_blank ... obarca.hu/
http://web.archive.org/web/200503190232 ... obarca.hu/

Még a fórumot is belehetett hozni jó kis firefox aláhúz mindent pirossal hibával együtt. (critical errort már nem tudja behozni. :P ) Nagy flash "aktuális" fórumot olvasni 2-3 évvel ezelőttről. Igazi időutazás, megy ugyanúgy az idő csak 2 évvel ezelőtti idősíkban.

Épp azon ment az értekezés, hogy Pedro zsinórban a sokadik meccsén talált be. :D Sajnos ez ma már nincs így.

Mennyi minden történt már itt a fórumon hihetetlen. El is felejt ember dolgokat, pedig volt itt még hackertámadás is, arab betűkkel meg minden.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.31. 17:02:02

én a tegnapiból okulva, neki sem kezdek a felsorolásnak :lol:

bár lehet karon fognám soadrolit és elvinném egy-két fincsi középkori kínzókamrába, had lássa a gyerekem mi a jó, úgy is szereti az ilyen kínzós filmeket :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.31. 16:44:04

Események az nagyon durva lenne. :D
1; Kennedy nálam is
2; Sztálingrádi orosz roham
3; Francia forradalom
4; Első ókori Olimpia
5; Mohács
6; Pestis időszakból valamikor a XIV-XV. századból
7; Jézus születése
8;Gladiátorharc
9; Hogy csinálták azokat a rohadt piramisokat. :D
10; Thermopülai csata

És még tuti feltudnék sorolni jó párat, de ezek úgy nagyjából ókortól-újkorig olyan események amiket szívesen megtekintenék élőben oda-vissza diákjeggyel. :D

D-Day, Holdraszállás, MLK gyilkosság, Kolumbusz, Amerikai polgárháború meg kimarad...Annyi mindent jó lenne visszanézni és okulni belőle hogy hihetetlen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.31. 15:47:41

bence-barca írta:Ennyi erővel azt is közölhették volna, h a + jelek azért vannak, mert minden alkalommal amikor magára öntötte a csülkös bablevest írás közben odarakta a jelet
"Today I had a visit from such-and-such a person, they're so sweet," he would write. "When they left, I had a double-sensuous ++."

hát nem tudom, ha nálam lenne pár édes látogató, nem biztos h dupla csülökkel nyitnék miután elmentek :lol:

amugy az még hozzátartozik a témához h szűzen halt meg :D

szerk: közben megtaláltam, angolul van
http://www.theguardian.com/books/2006/j ... e.classics" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.31. 15:43:00

visca el barca írta: a napokban olvastam vhol egy érdekes cikket, hans c. andersen dán meseíróról (rút kiskacsa, kis hableány stb). rengeteg kézirata, meg naplója maradt fenn, és a sok elemző nem tudta miért van tele minden irománya a margóra rajzolt ++ jelekkel. Most kiderítették (hogy honnan ne kérdezzétek), hogy kényszeres maszturbáló volt, és minden alkalommal tette egy ilyen jelet a kéziratába mikor izélt :lol: most ahogy elképzelem ahogy írta a kis hableányt és közben izélt :D
Gondolom brit tudósok mutatták ki. :lol:
Ennyi erővel azt is közölhették volna, h a + jelek azért vannak, mert minden alkalommal amikor magára öntötte a csülkös bablevest írás közben odarakta a jelet.

Amúgy vki azt is bedobta itt, h sokkal inkább érdekelné, ha bizonyos eseményeket nézhetne meg. Ez is érdekes, nektek mik lennének ezek az események a múltból?
Nekem most hirtelen a Kennedy gyilkosság jutott eszembe.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.31. 15:34:29

lui1698 írta:Gyerekek, annyi kéne csak, hogy a tízes lista összes helyére beírjátok Róbert Gidát. Ő olyan szintetikus szeren él, hogy 30 évesen is a plüss játékaival él egy erdőben. Ha abból toltok egy kicsit, simán megjelenik nektek Hitler, Jézussal karöltve Gandhi-val a nyakában.
ha már róbert gida :D

a napokban olvastam vhol egy érdekes cikket, hans c. andersen dán meseíróról (rút kiskacsa, kis hableány stb). rengeteg kézirata, meg naplója maradt fenn, és a sok elemző nem tudta miért van tele minden irománya a margóra rajzolt ++ jelekkel. Most kiderítették (hogy honnan ne kérdezzétek), hogy kényszeres maszturbáló volt, és minden alkalommal tette egy ilyen jelet a kéziratába mikor izélt :lol: most ahogy elképzelem ahogy írta a kis hableányt és közben izélt :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.01.31. 15:24:16

Normandia írta:
Capon írta: Einstein és barátaival felesleges lenne mert miről tudnánk velük beszélgetni? Amit ők tudtak azt mi fel sem fogjuk, értelmes kérdést nem tudnánk feltenni nekik.
Talán a saját nevedben beszélj. Nyilván meg sem fordul az eszedben...
:-k
De megfordult a fejemben.
Megmondom őszintén elvetted a kedvemet az érdemi válaszírástól.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.31. 15:09:13

Gyerekek, annyi kéne csak, hogy a tízes lista összes helyére beírjátok Róbert Gidát. Ő olyan szintetikus szeren él, hogy 30 évesen is a plüss játékaival él egy erdőben. Ha abból toltok egy kicsit, simán megjelenik nektek Hitler, Jézussal karöltve Gandhi-val a nyakában.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.31. 12:27:58

hank1ee írta:
Capon írta: Megnézném azt a találkozást meg beszélgetést amit egy sorozatgyilkossal fojtatnátok :)
Igazi egysoros lenne, jaj ne könyörgöm ne...
Hát kb. Egyébként aki azt írja, hogy szereti őket, konkrétan kedveli a személyiségüket, vagy csak érdekesnek tartja azt az elmezavart, amiben szenvednek?
értelemszerűen mondjuk a sitten találkoznék velük vagy vmi biztonságos környezetben... annyira bátor nem vagyok :D

hm, nem tudom, egyszerűen csak érdekelnek. vhogy mindig lekötnek ezek a beteges sztorik, akár valós, akár csak valami fikció és a tévében megy. vannak köztük amugy tényleg beteg állatok (pl gacy aki leginkább kisfiúkat gyilkolászott, aztán elásta a háza alá őket - az egyetlen dolog amiben bűnösnek vallotta magát, hogy engedély nélküli temetőt üzemeltetett...), egészen normális emberek, akik semmi jelét nem mutatják h szociopaták lennének (pl. bundy), meg van a másik kedvenc kategóriám, a tényleges elmebetegek, mint pl ed gain, aki nem igazán gyilkolászott (asszem' 2 esetet varrtak a nyakába), hanem csak úgy szimplán kiásta a hullákat a temetőben aztán lámpernyőt meg székhuzatot csinált a bőrükből... vagy mondjuk női mellbimbókkal díszített övet :? :D :oops:

szóval semmi esztelen rajongás (de :D ), csak úgy egyszerűen lekötnek ezek a sztorik, mindig csíptem az ilyen megdöbbentő dolgokat.

itt egyébként nagyon sok ilyen van, érdemes olvasgatni aki csípi a témát

http://www.sorozatgyilkosok.hu/" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.31. 10:17:33

Capon írta: Einstein és barátaival felesleges lenne mert miről tudnánk velük beszélgetni? Amit ők tudtak azt mi fel sem fogjuk, értelmes kérdést nem tudnánk feltenni nekik.
Talán a saját nevedben beszélj. Nyilván meg sem fordul az eszedben, hogy Einstein nem csak matematikáról tudna beszélgetni emberekkel. Valszeg nem a relatívitás elméletéről kérdezném, hanem minden másról. Mondjuk arról, hogy milyen jövőt képzelne el az emberiségnek stb. Nagyon világos elképzelései voltak a világról és nem csak matematikai szempontból.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Válasz küldése
cron