Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2021.05.23. 19:48:49

Április 20
Első oltás 3 300 000
Második oltás 1 400 000
Új fertőzött 1645
Elhunyt 199
Gyógyult 461 000
Aktív fertőzött 268 000
Kórházban ápolt 8600
Lélegeztető gépen 980
Május 23
Első oltás 5 000 000
Második oltás 3 000 000
Új fertőzött 416
Elhunyt 44
Gyógyult 669 000
Aktív fertőzött 103 000
Kórházban ápolt 1400
Lélegeztető gépen 185
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.23. 19:41:51

https://www.google.co.uk/amp/s/www.port ... 2866%3famp

Egyébként érdemes végignézni hogy a kínai vakcinával milyen országokban oltanak

Szerintem nekem így esélytelen lesz visszajutni Angliába karantén nélkül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.23. 19:32:41

dévid villa írta:
2021.05.23. 19:18:45
Jogilag totál ugyanaz a két dolog szerintem. Különbséget legfeljebb ott lehet találni, hogy míg az oltással egy minimális kockázatot is vállalsz, addig a jogosítvány megszerzéséhez vezető út kockázatmentes. Bár szvsz utóbbi sem igaz, vezetésórán is érhet súlyos vagy halálos baleset.
Akkor a jogászkodás is az, mert diplomához kötik és még pénzbe is kerül a képzés, szóval nem adhatok csak úgy jogi tanácsot, kell hozzá a papír. Kb a jogsis példa is ez a szint.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.05.23. 19:18:45

Jogilag totál ugyanaz a két dolog szerintem. Különbséget legfeljebb ott lehet találni, hogy míg az oltással egy minimális kockázatot is vállalsz, addig a jogosítvány megszerzéséhez vezető út kockázatmentes. Bár szvsz utóbbi sem igaz, vezetésórán is érhet súlyos vagy halálos baleset.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.23. 18:59:31

dévid villa írta:
2021.05.23. 18:02:32
Ennyi erővel a jogosítvány is zsarolás és diszkrimináció (ráadásul a tanfolyam még pénzbe is kerül, tehát anyagilag is diszkriminál) :D Ha olyan vezet, aki nem tette le a vizsgát, az saját magát és másokat is veszélyezteti. Ha valaki megszerezte a jogsit, arról joggal feltételezhető, hogy biztonságosabban vezet, mint az, aki nem.
Igen, ez tényleg ugyanaz #-o

Ennél te sokkal értelmesebb vagy, minthogy ezt az ostoba példát átvedd.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.05.23. 18:49:27

Az első oltás után is van védettség, a nyugati vakcinák esetén ráadásul nem is alacsony. A második oltás inkább csak hosszabb távra biztosítja a védettséget. A keletieket nem tudom.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.23. 18:19:09

Tekintve, hogy már az első oltás után kapsz kártyát, amikor még híre hamva nincs védettségnek, nehéz egészségügyi érvet hozni a védettségi kártya mellett.
Ez így, ebben a formában az oltásra való rászorítás, nem több.
Rivaldo-A Legnagyobb.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.05.23. 18:02:32

Ennyi erővel a jogosítvány is zsarolás és diszkrimináció (ráadásul a tanfolyam még pénzbe is kerül, tehát anyagilag is diszkriminál) :D Ha olyan vezet, aki nem tette le a vizsgát, az saját magát és másokat is veszélyezteti. Ha valaki megszerezte a jogsit, arról joggal feltételezhető, hogy biztonságosabban vezet, mint az, aki nem.

Az oltási igazolvány ugyanez: az oltatlan saját magát és másokat is veszélyezteti. Az oltott pedig magát nem (tehát nem fogja terhelni az eü-t, ha megbetegszik) veszélyezteti, és másokat is kevésbé veszélyezteti. Nem fertőz úgy egy oltott, mint egy oltatlan. És amit hajnesz írt, az is igaz: minél többen oltják be magukat, annál nagyobb az esélye, hogy vége lesz a járványnak.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.23. 17:14:55

Ez pontosan így van, egyéni felelősség, hogy ki oltat, és ki nem. Tekintve, hogy az oltás ugye csak a lefolyásra van hatással.
Más kérdés, hogy a védettségi igazolvány nettó zsarolás, ha nem akar az ember kis túlzással otthon rohadni, nincs más választása.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.05.23. 16:25:36

Na jo,itt vagy en nem ertek valamit,vagy ti.
Ha nem oltatom be magam,tovabb tudom adni.
Ha beoltatom magam(mar regisztraltam kb egy honapja itt,de meg nem hivtak) akkor is tovabb tudom adni.
Akkor kit vedek meg azzal,ha oltatom magam? Rajtam kivul..?
Semmi hatasa nincs masra az,ha en beoltatom magam. Csakis magamra.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.23. 16:16:31

miro. írta:
2021.05.23. 15:47:49
Ahogy LG irja,nem veszelyeztetek senkit ha nem adatom be.. Ha megszenvedem az meg az en dolgom. ( Nem gondolom,hogy 28 evesen bele halnek..)
Akkor nem veszélyeztetnél ezzel senkit, ha az egész világon mindenki beoltatná magát, csak te nem. Azokat, akik hozzád hasonlóan nem oltatják be magukat, azokat is veszélyezteted. És itt jön elő az, hogy mindenki immunrendszere mindent kibír, aztán majd meglátjuk, hogy mennyire igaz ez.

De én az "5g/népirtás" és a "megölted a nagymamámat mert nem oltattad be magad" vonalon kívül mindenkit meg tudok érteni, téged is. Én se akartam oltakozni (, sőt most se ragaszkodok hozzá), de nem is sírtam, hogy diszkriminálnak, nem birkáztam le azokat akik beoltatták magukat, mindenki döntse el maga.
Csak aki nem oltja be magát az szerintem ne sírjon, hogy diszkriminálják, máshol még annyi feloldás sincs, mint nálunk.
LG írta:
2021.05.23. 15:01:25
Igen, de aki úgy dönt, hogy nem oltat, elsősorban saját magát teszi ki veszélynek. Ez szerintem az ő dolga.
Az emberek egy jelentős része pedig nem az egészseége megőrzése miatt kéri az oltást, hanem a kedvezmények miatt. Ez a csúnya a dologban, hogy ilyenekkel veszik rá az embereket. Ezt én nem tartom tisztességesnek.
Kövezzetek meg én semmi csúnyát nem látok ebben. tojnak [auto_cenzúra], de ezzel nem tudok vitatkozni, hogy így motiválják az embereket.
Az oltási igazolványon meg ha jól tudom nincs lejárati dátum, úgyhogy szerintem semmi jelentősége nincs, hogy most vagy Augusztusban oltakozol. Legalábbis Mo-n, Felvidéken nem tudom mi a rendszer.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.05.23. 15:57:13

miro. írta:
2021.05.23. 15:47:49
Ahogy LG irja,nem veszelyeztetek senkit ha nem adatom be.. Ha megszenvedem az meg az en dolgom. ( Nem gondolom,hogy 28 evesen bele halnek..)
Nem is azért kell elsődlegesen beadatni, mert elvisz minket, mivel fiatalok vagyunk, többségünk átvészeli pár nap alatt (indiai variánst jó kérdés... ). Gondolni kell másokra (az idősekre) is, minél többen beadatják, annál nagyobb az esélye, hogy végleg eltűnik.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.05.23. 15:47:49

davi10 írta:
2021.05.23. 14:02:27
Ahogy én tudom, ha be vagy oltva, kisebb az esélye, hogy továbbadod.
Az meg, nagyon szép dolog, hogy odafigyelsz az egészségedre, de:
1. Egészséges embereket is vitt már el, én is tudok nem egy esetről
2. Az emberek 90%-a azt hiszi magáról, hogy Ő aztán baromi egészséges és az Ő immunrendszere aztán bármivel elbír :D

Amúgy amiket felsoroltál rám is igazak, plusz én már elkaptam egyszer és nem rokkantam bele, úgyhogy én se kapkodtam az oltásért. Én be is vallom, hogy csak a papír miatt fogok oltani, mert amit kaptam védettségi igazolványt az lejárt, mielőtt bármilyen funkciója lett volna :D Mivel az oltásokhoz sem értek, ezért a kínaira megyek, mert az a bevált módszeren alapuló, tehát annál nem érzem magam kísérleti nyúlnak.
Ahogy LG irja,nem veszelyeztetek senkit ha nem adatom be.. Ha megszenvedem az meg az en dolgom. ( Nem gondolom,hogy 28 evesen bele halnek..)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.23. 15:01:25

davi10 írta:
2021.05.23. 14:02:27
Ahogy én tudom, ha be vagy oltva, kisebb az esélye, hogy továbbadod.
Az meg, nagyon szép dolog, hogy odafigyelsz az egészségedre, de:
1. Egészséges embereket is vitt már el, én is tudok nem egy esetről
2. Az emberek 90%-a azt hiszi magáról, hogy Ő aztán baromi egészséges és az Ő immunrendszere aztán bármivel elbír :D

Amúgy amiket felsoroltál rám is igazak, plusz én már elkaptam egyszer és nem rokkantam bele, úgyhogy én se kapkodtam az oltásért. Én be is vallom, hogy csak a papír miatt fogok oltani, mert amit kaptam védettségi igazolványt az lejárt, mielőtt bármilyen funkciója lett volna :D Mivel az oltásokhoz sem értek, ezért a kínaira megyek, mert az a bevált módszeren alapuló, tehát annál nem érzem magam kísérleti nyúlnak.
Igen, de aki úgy dönt, hogy nem oltat, elsősorban saját magát teszi ki veszélynek. Ez szerintem az ő dolga.
Az emberek egy jelentős része pedig nem az egészseége megőrzése miatt kéri az oltást, hanem a kedvezmények miatt. Ez a csúnya a dologban, hogy ilyenekkel veszik rá az embereket. Ezt én nem tartom tisztességesnek.

Amúgy nem vagyok oltásellenes. Tavalyból kiindulva viszont nyárra nem tartom annyira indokoltnak, nem tervezek külföldi nyaralást (szlovákiai magyar vagyok, de Magyarországot nem tekintem külföldnek). Inkább valamikor augusztusban oltatnék, mert ősszel esélyesebb az újabb komoly hullám, és akkor a védettségem is tovább tartana.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.23. 14:02:27

Ahogy én tudom, ha be vagy oltva, kisebb az esélye, hogy továbbadod.
Az meg, nagyon szép dolog, hogy odafigyelsz az egészségedre, de:
1. Egészséges embereket is vitt már el, én is tudok nem egy esetről
2. Az emberek 90%-a azt hiszi magáról, hogy Ő aztán baromi egészséges és az Ő immunrendszere aztán bármivel elbír :D

Amúgy amiket felsoroltál rám is igazak, plusz én már elkaptam egyszer és nem rokkantam bele, úgyhogy én se kapkodtam az oltásért. Én be is vallom, hogy csak a papír miatt fogok oltani, mert amit kaptam védettségi igazolványt az lejárt, mielőtt bármilyen funkciója lett volna :D Mivel az oltásokhoz sem értek, ezért a kínaira megyek, mert az a bevált módszeren alapuló, tehát annál nem érzem magam kísérleti nyúlnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.05.23. 13:44:31

Valaki azt magyarazza meg,hogy ha beoltatod magad es tovabb tudod ugyis adni,akkor miert kell egy egeszseges embernek kotelezoen pl megkapni?
Nem vagyok veszelyeztetett koru,nincs semmifele betegsegem,sportolok,szedek vitaminokat, par evente van par napig max lazam ha beteg vagyok,akkor miert kell nekem oltatnom? :D
Mert ha esetleg nem tudnam tovabbadni meg oke,de igy..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.23. 13:28:54

Jó, h mindenkinek van véleménye, kár, h nem releváns. Többek között a háziorvosé sem az, ha egyik héten “A”-t mond, a másik héten “B”-t. Nem bántom érte, mert fogalma sincs róla, találgat, ahogy a többiek is.

Nekem továbbra is a hazudozással, a következetlenséggel, a képmutatással és a gazdasági kiszipolyozással van problémám. Meg azzal, h zsarolással akarnak lenyomni egy olyan dolgot a torkomon, amit nem szeretnék.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.05.23. 11:58:05

Úgy látom megint előjött a kedvenc témám. :mrgreen:

5 milla oltott szerintem is kamu de nekem mindegy, lényeg, hogy végre befejezték ezt az idióta közterületi maszkos szabályt.
A védettségi igazolvány viszont egy szánalmas diszkriminatív dolog. Annyi jogom hadd legyen már egy demokráciában (?) hogy eldöntsem kísérleti nyúl akarok-e lenni vagy nem hátrányos megkülönböztetés nélkül... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.23. 10:28:06

recrea írta:
2021.05.22. 22:54:06
davi10 írta:
2021.05.22. 19:37:31
Melyik részére érted a kamut?
Úgy az egészre :)

Engem is már hívogatnak, h oltassam magam, kérdezi a hölgy a telefonba, h melyiket szeretném kapni, akkor úgy intézik :D

Menyasszonyom - család barát - háziorvosa 3-4 hétig kampányolt nála az oltás mellett, intézte, h mehessen, én meg lebeszéltem róla, így nem ment el. A hét közepén ír neki messengeren ugyanez a háziorvos, h nehogy oltasson, mert a menyének azóta nincs menstruációja (3 hónapja). Orvos #-o

Ismétlem, amit pár hete írtam, mi azért nem mehetünk szállodába, koncertre, étterembe a párommal, mert most akarunk gyereket. Válaszoljon már az, aki szerint ez így oké, és adjon tanácsot, h mit tegyen egy hormonálisan problémás nő, aki gyermeket szeretne meg étterembe menni egyszerre. Jah, 0,0 ellenanyag van bennünk, tehát nem voltunk és nem is vagyunk covidosok, és nyilván nem is leszünk.
Mi is gyereket akarunk es oltattuk magunkat mind2en. Masodik oltast csutortokon kapja az asszony, utana 2 honap mulva probalkozhatunk (mi lombikosok vagyunk). En tanarkent pfizert, o szputnyikot kapott. Azert oltattunk mert nyaron nem fogunk 3 honapig itthon ulni a 4 fal kozott. Sokat jarunk kavezoba, allatkertbe, furdobe stb. Kicsit tul van fujva ez az aki gyereket akar ne oltasson dolog.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.23. 09:45:07

recrea írta:
2021.05.22. 22:54:06
Úgy az egészre :)

Engem is már hívogatnak, h oltassam magam, kérdezi a hölgy a telefonba, h melyiket szeretném kapni, akkor úgy intézik :D

Menyasszonyom - család barát - háziorvosa 3-4 hétig kampányolt nála az oltás mellett, intézte, h mehessen, én meg lebeszéltem róla, így nem ment el. A hét közepén ír neki messengeren ugyanez a háziorvos, h nehogy oltasson, mert a menyének azóta nincs menstruációja (3 hónapja). Orvos #-o

Ismétlem, amit pár hete írtam, mi azért nem mehetünk szállodába, koncertre, étterembe a párommal, mert most akarunk gyereket. Válaszoljon már az, aki szerint ez így oké, és adjon tanácsot, h mit tegyen egy hormonálisan problémás nő, aki gyermeket szeretne meg étterembe menni egyszerre. Jah, 0,0 ellenanyag van bennünk, tehát nem voltunk és nem is vagyunk covidosok, és nyilván nem is leszünk.
De azért hívogatnak, mert regisztráltál, nem?
A másik témához nem értek, annyit tudok mesélni, hogy a 2 sógornőm háziorvosi, nőgyógyászati egyeztetés után megkapták a Pfizer-t, semmi gondjukról nem tudok. Mindketten szeretnének még gyereket.

Amúgy mehettek étterembe, csak nem bent esztek, hanem kint a kertbe/teraszon.

Az "Úgy az egészre" sort pedig kifejthetnéd jobban, kezdek megijedni, hogy átmentél Leon-ba :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.22. 22:54:06

davi10 írta:
2021.05.22. 19:37:31
Melyik részére érted a kamut?
Úgy az egészre :)

Engem is már hívogatnak, h oltassam magam, kérdezi a hölgy a telefonba, h melyiket szeretném kapni, akkor úgy intézik :D

Menyasszonyom - család barát - háziorvosa 3-4 hétig kampányolt nála az oltás mellett, intézte, h mehessen, én meg lebeszéltem róla, így nem ment el. A hét közepén ír neki messengeren ugyanez a háziorvos, h nehogy oltasson, mert a menyének azóta nincs menstruációja (3 hónapja). Orvos #-o

Ismétlem, amit pár hete írtam, mi azért nem mehetünk szállodába, koncertre, étterembe a párommal, mert most akarunk gyereket. Válaszoljon már az, aki szerint ez így oké, és adjon tanácsot, h mit tegyen egy hormonálisan problémás nő, aki gyermeket szeretne meg étterembe menni egyszerre. Jah, 0,0 ellenanyag van bennünk, tehát nem voltunk és nem is vagyunk covidosok, és nyilván nem is leszünk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.22. 21:16:11

WHO már engedélyezte, a spanyolok ma jelentették be, hogy azzal is lehet oda menni nem lesz ezzel gond. Én is a kínaira megyek rá szerintem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.22. 20:01:19

Nero. írta:
2021.05.22. 19:58:52

Én meg rámentem a Kínaira, úgy, hogy valószínűleg külföldön el sem fogadják. Ezt hogy fogom tudni korrigálni? Csak mert aligha akarok túl sokáig az orbán-rezsimben élni.
szerintem a kínait már elfogadja az EU.
legalábbis úgy tudom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.22. 19:58:52

csababarca írta:
2021.05.22. 19:42:55
pfizer akciónak köszönhető ez a gyors ütemű növekedés, április elején még ritkaságszámba ment akit azzal oltottak, most meg 1-2 napos akciókban tolták bele a tömegbe.
én az utóbbi 3 hétben senkitől nem halottam mást, csak hogy Pfizert kapott.

kíváncsi vagyok mikor áll le az oltottság üteme.
Én meg rámentem a Kínaira, úgy, hogy valószínűleg külföldön el sem fogadják. Ezt hogy fogom tudni korrigálni? Csak mert aligha akarok túl sokáig az orbán-rezsimben élni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.05.22. 19:52:36

Valószínűleg a napokban fog leállni, mert 20-án 5 millió 100 ezer volt a regisztráltak száma, azóta nem nagyon emelkedhetett.
Válasz küldése