Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.12. 11:48:22

daffy írta:
Fernando írta:Kávézni én csak egy ideig kávéztem, áttértem az energia italra, de az meg még sokkal károsabb, de abból meg viszonylag keveset iszok, heti 1-2.
igyál teát. asszonynak bevált. az a reggeli üzemanyag és egészségesebb,mint az energia ital. (asszem fekete tea)
Nekem nincs bajom a reggelekkel, simán föltudok kelni, főleg, hogy mostanában van, hogy 10-kor már alszok. :D Suli előtt szoktam inni egy energia italt, vagy néha csak úgy az íze miatt. Főleg az adrenalin-t csípem.

Múltkor ittam igazi angol teát. Barátnőm volt kint egy hetet és hozott haza nekem. Borzalmas volt... csalódás.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.12. 11:38:29

Fernando írta:Kávézni én csak egy ideig kávéztem, áttértem az energia italra, de az meg még sokkal károsabb, de abból meg viszonylag keveset iszok, heti 1-2.
igyál teát. asszonynak bevált. az a reggeli üzemanyag és egészségesebb,mint az energia ital. (asszem fekete tea)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.12. 11:35:24

Kávézni én csak egy ideig kávéztem, áttértem az energia italra, de az meg még sokkal károsabb, de abból meg viszonylag keveset iszok, heti 1-2.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.12. 11:06:56

daffy írta:én életemben nem szívtam el egyetlen cigit sem és valahogy teljesnek érzem magam nélküle.(bár én nem vagyok mérvadó,mert nem cigizek,nem iszok és nem is drogozok) nektek mihez kell vagy miért jó? a kávét értem a koffein miatt,de a cigiben mi van?
Rokon lelkek vagyunk!A cigit még ki sem próbáltam és most már ez miatt nem is fogok,hogy elmondhassam magamról ezt továbbra is.(bár passzívan sajnos már több dobozzal is sajnos).Piálni piáltam már,de csutka részeg nem voltam soha,mondjuk úgy becsíptem,de az sem vészesen és nem is iszom a kávé az megy de csomó habbal és reggel az íze kedvéjért.A drog meg abszolút nem,és nem is fog soha!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.12. 10:47:51

Lionel85 írta:
daffy írta:az én ivós korszakomnak az asszony vetett véget. eljöttem pestre egyetemre vele és azóta nem is hiányzik.
az asszony? :lol:
jah...mióta van,valahogy nem hiányzik a bulizós,piálós énem.
nem mondom h papucs lettem,de jobban esik egy mozis-pizzás este az asszonnyal,meg pár haver párral,mint h elmenjek és belehányjak a dunába. kisnyugdíjasodom az a helyzet. :D
És, hogy mi a jó benne? Nemtudom, egy idő után hiányzik. Én személy szerint pedig szeretem az ízét és szeretem szívni is, plusz nekem jobban esik, ha egyik haverommal beülünk egy bár-ba kikérünk egy whiskey-t és rágyújtunk majd dumálunk, mint, hogy beülünk kikérünk egy kólát és beszélgetünk, de ez én vagyok. Smile
hát van egy hangulata,az tény. pszichon mondta a tanárom,hogy a mai 3 legelterjedtebb drog a cigi,pia,kávé. és lám,igaza van.
nekem magas a vérnyomásom(viszonylag),így a kávé szóba se jöhet,a cigi az érszűkítő hatása miatt tovább emelné,a pia meg serkenti mindezt,így az is ki van zárva :D elbszott egy szervezetem van...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.12. 10:19:58

Tudom rossz példa, de én cigi hiány miatt sosem akartam embert ölni, a drogosok meg az alkoholisták meg......Persze nem egézséges, s aki nem dohányzik jól teszi, s mondjuk én szoktam is kérdezni, hogy zavar, rágyújthatok, sőt zavar is néha ha én nem kívánok rápöffenteni, de dohányoznak kürölöttem!De manapság már szinte "hadjárat" van a dohányzás ellen, ami mondjuk az én összeesküvés elméletem szerint azért van, mert "elfogyott" belőle a potenciális pénz!Inkább cigizek mint drogozok!És a 3 szenvedély közül a dohányzás az egyedüli ami hosszú távon tesz tönkre!Az alkohol meg a drog "előbb" hat!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.12. 10:08:00

daffy írta:az én ivós korszakomnak az asszony vetett véget. eljöttem pestre egyetemre vele és azóta nem is hiányzik.
az asszony? :lol:

Egyébként én sem cigizek, egy hétig csináltam 9. osztályban, csak kipróbálási szinten, de nem fogott meg. Semmi élvezeteset nem találtam benne, ráadásul büdös is voltam és fosva jöttem haza az alatt az egy hét alatt, hogy ne érezzék meg anyuék a kabátomon. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.12. 09:51:22

Tartsátok is meg jószokásotokat.

Mi a jó a cigiben? Nem emlékszem már nálam hogyan kezdődött. Valami dereng, talán piáláskor kínáltak meg először, "piálás" voltam vagy 15... utána pedig már vettem én is. Volt egy időszak amikor 3 napig nem gyújtottam rá, majd másik nap 1 dobozzal. Ez tartott kb 1 évig. Azóta beállt a napi adag, kivéve ha megyünk valami nagyobb "rendezvényre". :D

És, hogy mi a jó benne? Nemtudom, egy idő után hiányzik. Én személy szerint pedig szeretem az ízét és szeretem szívni is, plusz nekem jobban esik, ha egyik haverommal beülünk egy bár-ba kikérünk egy whiskey-t és rágyújtunk majd dumálunk, mint, hogy beülünk kikérünk egy kólát és beszélgetünk, de ez én vagyok. :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.12. 09:19:31

ehhez csak csatlakozni tudok, én se kávézom, kivéve ha nyomós indok van rá (ez a nyomós érv értelemszerűen a NŐT jelenti, ha kávézni hív nem tudok nemet mondani ;) )

szóval daffy, nem vagy egyedi, bár annak én is csak örülni tudok, h én sem :P
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.12. 09:14:20

Fecooo írta:
jól nyomod daffy, szereztél még 1 jó pontot nálam :D

a betegségemből adódóan (aszthma...) eszembe nem jutott soha cigihez nyúlni, pedig anno, amikor iszogattunk a haverokkal(kb a 18-22 évem közt), állandóan kínáltak, de nem bírtak rávenni egy slukkra se! a tény, h a kocsmában az egyedüli ember én voltam, aki nem "bagzott", már bőven kimerítette a passzív dohányzás fogalmát(ami "állítólag" legalább annyira káros, mint az aktív formája), ezért is örülök neki, h az egyetemista haverjaim 1-2 kivételtől eltekintve "tiszták" ;)
inni is NAGYON ritkán szoktam, rövidet meg annál is ritkábban :D (de ez a baráti társaságomban is trendszerű, ugyanis ők is egyre kevesebbet isznak...)

egyébként a környezetemben sokkal inkább a csajokra jellemző a cigizés, mint a fiúkra. érdekes, nem?
az én ivós korszakomnak az asszony vetett véget. eljöttem pestre egyetemre vele és azóta nem is hiányzik.
sőt,még kávét sem iszom. én vagyok a társadalom mintapéldánya :D :D
hogy ne gondoljátok h normális vagyok és nincs "függőségem". imádom a csokit. nálam ez meríti ki a "káros szenvedély" fogalmát.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.12. 09:06:36

daffy írta:én életemben nem szívtam el egyetlen cigit sem és valahogy teljesnek érzem magam nélküle.(bár én nem vagyok mérvadó,mert nem cigizek,nem iszok és nem is drogozok) nektek mihez kell vagy miért jó? a kávét értem a koffein miatt,de a cigiben mi van?
jól nyomod daffy, szereztél még 1 jó pontot nálam :D

a betegségemből adódóan (aszthma...) eszembe nem jutott soha cigihez nyúlni, pedig anno, amikor iszogattunk a haverokkal(kb a 18-22 évem közt), állandóan kínáltak, de nem bírtak rávenni egy slukkra se! a tény, h a kocsmában az egyedüli ember én voltam, aki nem "bagzott", már bőven kimerítette a passzív dohányzás fogalmát(ami "állítólag" legalább annyira káros, mint az aktív formája), ezért is örülök neki, h az egyetemista haverjaim 1-2 kivételtől eltekintve "tiszták" ;)
inni is NAGYON ritkán szoktam, rövidet meg annál is ritkábban :D (de ez a baráti társaságomban is trendszerű, ugyanis ők is egyre kevesebbet isznak...)

egyébként a környezetemben sokkal inkább a csajokra jellemző a cigizés, mint a fiúkra. érdekes, nem?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.12. 08:45:28

én életemben nem szívtam el egyetlen cigit sem és valahogy teljesnek érzem magam nélküle.(bár én nem vagyok mérvadó,mert nem cigizek,nem iszok és nem is drogozok) nektek mihez kell vagy miért jó? a kávét értem a koffein miatt,de a cigiben mi van?
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.10.12. 07:59:49

miihii írta:Ráadásul több dohány van benne,mint egy átlagos cigiben,a rövidebb füstszűrő miatt.Ez meg jól tud jönni olykor-olykor :mrgreen:
Miért is? :D

Én nem nagyion dohányzom mostanában szoktam rá de már le is szoktam igazából egy másik "(szerintem nem)káros" szenvedély miatt kezdtem cigizni, na meg kolesz miatt :D. Kiprobáltam párat a gyengébbek jobban bejöttek főleg a világos kék Szofi, de a barna zsóka se rosz azért :D. Most fogadásból nem cigizek ami azért jó mert olyannal fogadtam aki régóta cigizik és majdnem teljesen biztos hogy én nyerek. A mentolos cigitől amúgy meg kiráz a hideg valahogy nem jön be ez a zöld cigi ötlet ilyen formában. Kép :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.12. 04:20:28

Mivel offtopic, ezért fel teszem a kérdést: Valakinek ha lenne kedve írni a blogomba, akár egy cikket Larssonról, vagy más ex- vagy jelenlegi Barca-focistáról, jelezze privát üzenet formájában. Sajnos a suli miatt nem igazán volt időm írogatni, elég sok idő eltelt az utolsó post óta. Bezárni sem szeretném természetesen. Ha valakiből kikívánkozik az írás, szóljon! :wink:

http://messideco.blogspot.com/

Bocsi a reklámért :oops:
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.10.11. 22:30:28

lassan ezt a topikot társkeresővé is át lehet alakítani :lol: valaki benéz ide: hm ez ezt issza,ezt szívja,ezt szőrteleníti, jó lesz...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.11. 22:13:42

http://sukta95.blogspot.com

Blogom elnyerte végleges formáját, akit érdekelnek életem történései azok kövessék nyomon. :)

cigihez meg, akinek jólesik szívja, akinek nem az nem. :P
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.11. 21:54:42

Hát srácok én is dohányzom. 5 éve. 15 évesen szoktam rá. Az a helyzet, hogy le se akarok szokni, mert szeretek cigizni. A rávaló megvan, mellette a sport is. Persze így is árt. Én mondjuk nehezen veszek magamnak cigit, általában 1 helyen csak, mert Lucky Strike-ot szívok.

Legbüdösebb cigi: a munkáscigiket leszámítva a Helikon.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.11. 21:51:28

Cigi, fújj.A szagjától is köhögök. De ha kicsit berúgok, akkor kérem már a többiektől. Kilencedikes koromban, hébe-hóba, józanul elnyomtam egy párat, de azóta, nem, legalábbis amikor a tudatom még megvan :D Elég rossz a baráti körünkben a kb. 15 személyből 4-en, ötön nem cigizunk...
"And my heart will leave you never."
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.10.11. 21:38:27

Hát, én szintén a középsuliban szoktam rá a cigire és azóta - 15 éve - szívom.
Már leírtam régebben, hogy kék multival kezdtem, aztán ugyanez pirosban, majd barna puhadobozos Szofi, Kék Szofi - régebben Light :D - ezután 6 évig világoskék Szofi és végül mostmár 1 éve szürke Bond.

Vireroyt - ismertebb nevén: vicsorgót - ne szívj, ezt komolyan mondom, mert 2 hónpig én is kísérleteztem vele egy nagyobb cigi-áremelés után és engem is figyelmeztettek ugyanerre, aztán magam is tapasztaltam, hogy igaz: kegyetlenül köhögtet, szinte fullaszt - tele lesz a tüdőd váladékkal " slájmal" tőle...

A Bond - ahogy te fogalmaztál: mindennapos ciginek szerintem jó, abszolút nem ciki - van már belőle női verzió is és nem is egy magasabb pozíciót betöltő hölgyike vásárolja, mert van olyan, mint a Pall Mall-ból ugyanaz, csak olcsóbb.

A legbüdösebb cigi? A Pakli! Az de undorító! ...és némelyik sodort cigi, azokból az olcsó pipadohányokból sodorják és valami iszonyat büdösek + a pipát nem tüdőzik le és maga a pipadohány szálasabbra van vágva, mint a cigaretta dohány, de "jóvanaz, vidéken elmegy" :P
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.10.10. 22:15:49

Én középsuliba kerülve kezdtem el dohányozni.Nem menőzésből meg vagányságból,hanem kíváncsiságból.Otthon,egyedül szívtam el az első néhány cigimet és bejött a dolog.
Eleinte anyám barnaszofiját dézsmáltam,majd amikor komolyabbra fordult a kapcsolat,az első karton cigim piros Marlboro volt.Egy jódarabig ez volt a sláger,csak aztán eléggé vad ára lett.
Váltottam az akkoriban bejött,limitált szériás "meggyes" Szofira.Ez ilyen bordó csíkos volt és tényleg mintha meggyesre emlékeztetett volna az íze :P Ez nem túl sokáig volt terítve,uh megint újítanom kellett.Ekkor sokat kipróbáltam,de végül a Forma 1-es kötődés miatt rávezetődtem a West Silverre (akkoriban még Light...).Ez az én cigim 8) Nemigen ismerek mást,aki szívná,pedig nagyon jó sztem.Főleg 540-ért.Ráadásul több dohány van benne,mint egy átlagos cigiben,a rövidebb füstszűrő miatt.Ez meg jól tud jönni olykor-olykor :mrgreen:

Mentolos témában abszolút egyetértek a zöld PallMall és a West Ice kombóban.Ezek a legfinomabbak.Időnként veszek ilyet is,jól tud esni.

Mindenidők legbüdösebb cigije sztem a talpas Munkás.Szűrő nélküli cucc és egy szál rendesen meg tudta szédíteni az embert :P Fiatalon néhányat elszívtam ebből is,tényleg baromi büdös volt.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2205
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.10. 20:41:43

MessiFan írta:Viccet félretéve ami nem vicces azt szeretném kérdezni hogy van-e olyan pesti fiú aki a XIV. kerület vagy annak környékén vagy teljesen mind1 hol szoktak focizni. Mert elég valószínű hogy én 2011-ben a nyaramat már Pesten fogom tölteni és én nyáron 2 dolgot szoktam csinálni: Strandolni és focizni.
No, bár én nem XIV. kerületi, de még annak a környékén sem lakok, így csak annyit tudok mondani, hogy nincs túl sok jó minőségű pálya Bp-n. Ami meg jobb, azért meg fizetni kell. Esetleg kisebb beton placcokat neveznek pályának, de a legtöbbjükön hiányzik a háló a kapuról, vagy rossz a kerítés, ha egyáltalán van. És akkor még nem is beszéltünk a hullámos talajról...

A lényeg, hogy mi amikor focizunk, akkor keresünk egy műfüves pályát, amit nem figyelnek és bemászunk. :lol: Ennél jobb megoldást nem nagyon tudok, nyáron sosem ellenőrzik a helyet, ahova járunk, úgyhogy akkor gond nélkül lehet ott játszani. Szóval inkább érdemes utazni egy kicsit többet, hogy aztán egy jót focizz egy jó pályán, mintsem a környéken valami. A hátulütője az, hogy inkább egy szervezett foci kell, különben kisebb eséllyel találsz mást is a pályán.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.10.10. 20:36:36

Engem a szájszag az, ami nagyon irritál. Persze azt sem szeretem,h a valaki okádja magából a füstöt, de a szájszagnál nincs rosszabb... Mikor látsz 1-2 szemre normálisnak, aranyosnak tűnő lányt és kinyitja a száját, a gyomrod kifordul tőle... Blöe... :?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.10. 20:20:38

barca_bome írta:
Victor_Valdes írta:Igaz amit a Davidoffról hallottál. :) nekem nem ragad meg a beton szofi se az arcomon, se a ruhámon, persze lehet érezni, de nem visszatasszítóan erős. :)
Egyik osztálytársam Viceroyt szív, én meg mikor West Ice-ot, vagy kék Bondot, vagy akár piros Marbit is szívtam, mindig mondták a többiek, hogy büdös bagósok, de rajtam sosem érezték annyira, mint haveromon, ebből arra következtetek, hogy a Viceroy büdösebb! :lol:
Szerintem a Bond a legbüdösebb, a többi elviselhető számomra. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.10. 20:20:21

Én is úgy tudom, hogy 610-be kerül, ami még eszembe jutott az a Benson & Hedges, remélem jól írtam, na az is kellemes, de azt csak Relayben lehet kapni szerintem!Meg egy két szórakozóhelyen!Az is olyan 700 körül van és tényleg jó, s a doboza is nagyon igényes!
Válasz küldése