Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.23. 22:05:34

Mondom, hogy nem a tartalmára gondoltam, igazából látszik, hogy egy fiatalabb szerkesztő írta. Próbál választékosan és szépen írni, csak egy pöppet túlzásba viszi a dolgot...
madridista...
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.09.23. 22:04:37

Az asztrológia és a horoszkópkészítés egyáltalán nem egyenlő azokkal a "horoszkópnak" nevezett általános napi/heti/havi lebontású zagyvasággal, amiről ti most beszéltek. Abban valóban nem higyjen senki, sőt - elolvasni sem érdemes. Ugyanez igaz a manapság gombamód szaporodó TVs jósdákra is - senki egy forintot se pazaroljon ilyesmire.

Amúgy Halak éééssss Nyilas aszcendensel - hapci, egészségemre. :P - mert mi is az az aszcendens?
Az állatövi jegyek - ami horoszkópkán ismeretek - azt jelölik, hogy melyik csillagjegyben állt a hold a születésed napján.
Az aszcendens pedig azt, hogy a nap melyik csillagjegyben és a kettő együtt határozza meg azt, amibe nti nem hisztek, mert nem a béna Viva tv-s horoszkópot kell olvasni :P
A holdjegy az alap - van az 4 ősi elem - Víz, Föld, Tűz, Szél ill. Levegő, az állatövi jegyek mindegyike beletartozik ezek közül az egyik csoportba:
Víz jegyek: Halak, Rák, Skorpió
Föld jegyek: Bika, Szűz, Bak
Tűz jegyek: Kos, Oroszlán, Nyilas
Levegő jegyek: Ikrek, Mérleg, Vízöntő

Ehhez jön a napjegy - az aszcendens, amihez a pontos születési dátum ismerete szükséges, mégpedig órára és percre pontosan valamint a születési hely.
Ha részletesebb belemegyünk, akkor az aszcendens részletese elemzi a további bolygóállásokat is, de most ebbe nem megyek bele.

...de akit érdekel itt megkaparászhatja a felszínét a dolognak:

http://www.astronet.hu/szemelyre-szabott-horoszkop/

Aszcendens számítással és ez le is bontja - persze a címmben hirdetett személyre szabott dolog az nem ez, mivel adategyezés esetén több ezer ember kapja ugyanazt, ez csupán arra jó, hogy lássatok valami horoszkópra emlékeztető valamit.
Nem kell ám hinni benne továbbra sem, én sem hiszek - de kíváncsiságból és mivel a tudás és a sokoldalú műveltség ma már nem bűn, így szerintem belefér, ha az ember jártas akár ebben is. :D
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.23. 22:01:13

-BlancoMark- írta:Most tényleg nem bántásból, ez csak egy vélemény.

A főoldalon lévő Pep-Inda cikk egyszerűen vicc, mintha egy öt éves írta volna. :roll:
Szerintem teljesen korrekt. Amellett hogy az eurobarca sem maradhat mindig vélemény nélkül, tényeket közöl teljes mértékben.
És valóban elítélendő Inda magatartása minden létező szemszögből, ráadásul igaza sincs nyilvánvalóan. Csak hát mint egyfajta fő fő madridista, nyilván iszonyú savanyú a szőlő.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.23. 21:55:55

Most tényleg nem bántásból, ez csak egy vélemény.

A főoldalon lévő Pep-Inda cikk egyszerűen vicc, mintha egy öt éves írta volna. :roll:
madridista...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.23. 21:45:47

Lionel85 írta:Akkor egyidősek vagyunk. :D De legalább te már korán tudtad, hogy jó a foci. Engem sokáig nem érdekelt, de egyszercsak bekattant valami az agyamban és azóta is imádom ezt a sportot. :)
Szerintem ilyen fiatalon még leginkább az dönt, hogy éppen melyik aktuálisan nagy csapatot látod először (remek formában) játszani és természetes, hogy elkezdesz szimpatizálni velük. Valószínű, ha a Madridot látom éppen és lenyűgöznek, akkor madridista lennék. Hála az égnek nem így történt... [-o<
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.23. 21:39:38

P.U.Y.O.L. írta:Kb. 5-6 éves korom óta vagyok Barca drukker. (90'-91' körül)
Akkor egyidősek vagyunk. :D De legalább te már korán tudtad, hogy jó a foci. Engem sokáig nem érdekelt, de egyszercsak bekattant valami az agyamban és azóta is imádom ezt a sportot. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.23. 21:36:34

Nos akkor én is megpróbálom röviden leírni...

Kb. 5-6 éves korom óta vagyok Barca drukker. (90'-91' körül) Még nagyon kicsi voltam és természetesen nem is tudtam igazán követni a Barca meccseit. Csak elvétve láttam egyet-kettőt. Fogalmam se volt róla, hogy éppen ki a bajnok és nem is tudtam volna felsorolni minden játékos nevét, de a játékuk lenyűgözött! (Igaz, hogy túl sok "klubfootballt" nem láttam előtte) A nagyapámnál láttam először Barca meccset és annyira megtetszett, hogy örökre elköteleztem magam mellettük. Más csapatnak kifejezetten sosem szurkoltam, de azért akadtak olyan játékosok, akik miatt 1-2 csapatnak szorítottam egy kicsit más bajnokságokból, de annyira azért nem érdekelt, hogy túl sok meccset megnézzek miattuk. (pl. aktuálisan az az olasz csapat, ahol éppen R. Baggio játszott, vagy Middlesborogh Mendieta miatt, Real Betis - Denilson és így tovább...)

Röviden ennyi... :)

Válogatott szinten, pedig sosem volt igazi kedvencem, általában több csapatnak is szurkolok a nagy világ versenyeken. Persze azoknak a válogatottaknak mindenképp, ahol szerepel Barca játékos. (kivéve francia és ha úgy alakul, hogy igazolunk németet, akkor az...)

Szerk: Skorpió és a legkevésbé sem tartom érdekesnek a horoszkópokat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára P.U.Y.O.L. 2010.09.23. 21:40:12-kor.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.23. 21:31:36

Master19 írta:Hát igen arra én is emlékszem :) De az nem úgy volt az én emlékeim szerint...Az első emelés is összejött neki és a labda a hálóban kötött ki csak a bíró érvénytelenítette a gólt mondván les volt....Aztán rá egy perccel szinte ugyanez, na akkor már megadták :)

Szerk.:Itt a videó is.
Öt év távlatából remélem bocsánatos bűn. :D Én nem néztem vissza utólag a videókat, de valóban így volt. :)
messideco írta:Egy kérdés: mi a csillagjegyetek a horoszkópban, és hisztek-e benne?

Én személy szerint Ikrek vagyok, de nem érdekel az egész dolog...
Vízöntő és engem se érdekel. Régebben olvasgattam, de már akkor se dőltem be ezeknek. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.09.23. 21:22:30

messideco írta:Egy kérdés: mi a csillagjegyetek a horoszkópban, és hisztek-e benne?

Én személy szerint Ikrek vagyok, de nem érdekel az egész dolog...
Én is ikrek vagyok, de engem sem izgat. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.09.23. 21:20:41

Na akkor leirom en is....Itt Erdelyben evekig csak az Angol bajnokikat lehetett nezni,igy lett ugy 2003-2004 korul kedvenc a Chelsea.Igen az.Akkor meg szimpatikusak voltak szimpatikus jatekosokkal.Mas meccsek hijan meg kellett elegedjek ennyivel.Aztan 2005 es 2006-ban mar nem kotott le annyira a foci(F1-et neztem elsosorban),de a 2006-os VB ujra focilazba kergetett.Es 2007-ben egy Bl meccsen megszerette a Barcat.Azota tart es fog is tartani sok-sok evig ez a szerelem,bar a 2008-as ev eleg gyatrara sikeredett,de sikerult kitartani es megerte :twisted:

Emelett persze vannak szimpatikus csapatok mas bajnoksagokbol is:Chelsea Arsenal AC Milan Marseilles Wolfsburg Benfica stb...
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.23. 21:20:23

messideco írta:Egy kérdés: mi a csillagjegyetek a horoszkópban, és hisztek-e benne?

Én személy szerint Ikrek vagyok, de nem érdekel az egész dolog...
Én rák. Én sem foglalkozok vele. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.23. 21:13:38

Egy kérdés: mi a csillagjegyetek a horoszkópban, és hisztek-e benne?

Én személy szerint Ikrek vagyok, de nem érdekel az egész dolog...
"And my heart will leave you never."
Master19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2008.01.25. 16:17:16
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.09.23. 21:02:26

Lionel85 írta: Valamikor a meccs végén jött be. Ronaldinho először adott neki egy passzt, Messi ballábas emeléssel próbálkozott, nem jött be. Pár perccel később megint ez a szereposztás, akkor már összejött. :D Na akkor szerettem meg őt. :D
Hát igen arra én is emlékszem :) De az nem úgy volt az én emlékeim szerint...Az első emelés is összejött neki és a labda a hálóban kötött ki csak a bíró érvénytelenítette a gólt mondván les volt....Aztán rá egy perccel szinte ugyanez, na akkor már megadták :)

Szerk.:Itt a videó is.
Kép
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.23. 20:59:51

Lionel85 írta:
forlán10 írta:Kösz. De ha már látom mi a téma én is elmondom! A 2004 EB után lettem Barca drukker (Nemtom miért :lol: ), ámm akkor nem nagyon követtem az eredményeket. A 2006-os VB-n megtetszett Messi játéka, és elhatároztam figyelek rá. Így lettem nagy Barcás, és mára nem csak Messi miatt. Tehát ha Messi elmenne, nem lennék egyből pl. Man. City fan!
Érdekes, azon a vb-n alig játszott valamennyit, mégis az a játéka fogott meg? :D

Én emlékszem a bemutatkozó góljára, még az Albacete ellen. Valamikor a meccs végén jött be. Ronaldinho először adott neki egy passzt, Messi ballábas emeléssel próbálkozott, nem jött be. Pár perccel később megint ez a szereposztás, akkor már összejött. :D Na akkor szerettem meg őt. :D
A szerbek ellen szép gólt rúgott! És gólpasszt is adott! És amikor becserélték Maradona ott őrjöngött örömében a lelátón. Ezért!! Én csodáltam h miért nem játszik többet
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.23. 20:53:19

blaugrana!? írta:én is annak tekintem most magamat és nagyon remélem hogy kinövöm,de nem hibába ijen a kamasz kor :lol:
Érdekes megközelítés. :) Én kb 7 éves korom óta rendületlenül szorítok a Barcelonának. Soha nem is szerettem más csapatot. O:)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.23. 20:53:17

forlán10 írta:Kösz. De ha már látom mi a téma én is elmondom! A 2004 EB után lettem Barca drukker (Nemtom miért :lol: ), ámm akkor nem nagyon követtem az eredményeket. A 2006-os VB-n megtetszett Messi játéka, és elhatároztam figyelek rá. Így lettem nagy Barcás, és mára nem csak Messi miatt. Tehát ha Messi elmenne, nem lennék egyből pl. Man. City fan!
Érdekes, azon a vb-n alig játszott valamennyit, mégis az a játéka fogott meg? :D

Én emlékszem a bemutatkozó góljára, még az Albacete ellen. Valamikor a meccs végén jött be. Ronaldinho először adott neki egy passzt, Messi ballábas emeléssel próbálkozott, nem jött be. Pár perccel később megint ez a szereposztás, akkor már összejött. :D Na akkor szerettem meg őt. :D
Kép
Kép
Kép
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.23. 20:45:57

L.Messi 10 írta:
forlán10 írta:Azt szeretném kérdezni h mit jelent a holdkóros??? :wink:
Ha jól tudom aki éjszaka álmában járkál és "beszél". Ha nem akkor bocs.
Kösz. De ha már látom mi a téma én is elmondom! A 2004 EB után lettem Barca drukker (Nemtom miért :lol: ), ámm akkor nem nagyon követtem az eredményeket. A 2006-os VB-n megtetszett Messi játéka, és elhatároztam figyelek rá. Így lettem nagy Barcás, és mára nem csak Messi miatt. Tehát ha Messi elmenne, nem lennék egyből pl. Man. City fan!
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.09.23. 20:42:19

forlán10 írta:Azt szeretném kérdezni h mit jelent a holdkóros??? :wink:
Ha jól tudom aki éjszaka álmában járkál és "beszél". Ha nem akkor bocs.
Kép
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.23. 20:38:27

Azt szeretném kérdezni h mit jelent a holdkóros??? :wink:
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.09.23. 19:12:57

Akkor már én is leírom,hogy hogyan is lettem Barcás(feltéve ha nem gond :lol: )

Mit ad isten egy El Clásicon szerettem bele a Barcába.Méghozzá nem is akármelyik klasszikuson,hanem a 2005 november 19-i(10 éves voltam ekkor) idegenbeli,0-3-mal végződő meccsen amelyiken Ronaldinhot állva megtapsolta a Santiago Bernabeu publikuma.Azóta a Barca az első és utolsó csapat az életemben amelyiknek tiszta szívből tudok szurkolni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.23. 19:12:00

Én a 2006-os VB-n szerettem meg a focit és mint sokan mások én is Ronnie miatt lettem Barcás. Az évek telnek, Ronnie elment, de az én szívem mindig is a Barcáé volt és lesz!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.23. 19:02:34

kamaj írta:Sikerült a Barátnőmmel is megszerettetnem a klubbot (mondjuk a triplázás évében nem volt nehéz dolgom), azóta is nagy Pep, és Messi drukker.
Az enyém is leül néha velem megnézni egy-egy meccset, de különösképpen nem lett focifan. Messi játéka neki is tetszik, mellette még Alvést is figyeli. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.23. 18:48:05

Én is, én is, én is! :lol:
Én a 2006-os Bl döntő óta vagyok Barca drukker.
Hát igen én is divatdrukker voltam "régen". :D
De azóta szívvel-lélekkel szurkolok a Barcának.
Szóval ez a 4. szezonom a Barcával. :)
2007-ben ugye elég rossz érzés volt az utolsó forduló. :( :D
Egyébként Barca előtt még úgy normálisan a Milan-nak szurkoltam Shevcsenko miatt.
ő volt a kedvenc játékosom és szerintem annyira játékost sosem fogok szeretni mint őt.
Nagyon tetszett a játéka és miatta is kedveltem meg a Milan-t 2003 körül.
Igen 6 évesen már nagyban néztem a Milan-t. :D
Mikor volt a Milan - L'pool Bl döntő akkor is nagyon szomorú voltam, h el tudták b.aszni 3-0ról a meccset.
Meg volt még előtte Blben asszem valami Milan - Juve meccs(talán döntő) ahol rúgott egy lesgólt Shev' és akkor is nagyon ideges lettem, h nem adták meg a gólt.(Erre nagyon emlékszem, de nem tudom miért.)
Na, szóval 9 éves korom óta vagyok Barcás, és Realos nem voltam s nem is leszek! :twisted: :D :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.23. 08:55:49

Fernando írta:Csak leszo... nah hagyjuk :lol:

Persze tiszta szívből csak a Barca! Nekem is vannak favoritok más bajnokságból pl MU, Fio (bár újabban ink Samp), új kedvenc lett a Braga is pl.
Egy egész csapatot? :D Te rib... :o :lol:

Nekem más kedvelt csapat nincsen, de van pár, akiknek általában követem figyelemmel a meccseit. Ilyen a River Plate Argentínából, de egyébként sok nagycsapat meccseinek eredményeit meg-megnézegetem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.23. 00:17:14

Tetszik ez a téma, így én is leírom első élményeimet a fociról :)
Én kisebb koromban kizárólag NBA meccseket néztem, mert éltem-haltam a kosárlabdáért (nem is kell szerintem mondanom Jordan volt a kedvenc :) ).

Aztán az HBO-n (ha jól emlékszem) elkezdtek Német bajnokikat adni, abból is legtöbbet a München csapatától. Az elején csak az összefoglalókat tudtam megnézni, mert számomra unalmas volt egy 90 perces meccs (mekkorát fordultam azóta :D). Egy idő után egyre nagyobb München szurkoló lettem (Effenberg, Lizarazu, Basler, Elber és még sorolhatnám az akkori klasszisokat).

Később bekerült a rendes tv csomagunkba a Sport tv is, és akkor láttam először spanyol bajnokikat, és még akkor sem Barcás voltam hanem Mallorcás (azt sem tudom miért amúgy). Jött a 2000 EB és beleszerettem a Holland csapatba, és személy szerint Kluivert játékába. Azóta is Őt tartom a legnagyobb favoritnak, és reménykedek, hogy egyszer még látom a pályán (de inkább mellette a kispadon - esetleg egyszer a Barca kispadján :P). Beleszerettem a Hollandos Barcába (igaz akkoriban élte a legnagyobb krízisét a klub, de teljes szívemből kitartottam mellettük), és ez a mai napig elkísér (Hála az Égnek).

Sikerült a Barátnőmmel is megszerettetnem a klubbot (mondjuk a triplázás évében nem volt nehéz dolgom), azóta is nagy Pep, és Messi drukker.

Van még egy pár kedvenc klubbom főleg angolok (Man City - Nekik a mezszínük tetszett meg, no meg A. Cole játéka; valamint a Wolves - Ők pedig a különleges nevük és címerük fogott meg), de egyértelműen a Barca az első örökre ;)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Válasz küldése
cron