Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.18. 20:07:17

Ilúvatar írta:Na skacok, mai napon volt az utolsó vizsgám az egyetemen :)

márcsak szakdoga, állami.
Az jó :wink:
És hogy sikerült?
"And my heart will leave you never."
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2011.01.18. 19:28:24

btw = by the way = egyébként
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.18. 19:25:00

ha már offtopic offolok egyet. :D
Mit jelent az, h btw? Sokszor láttam már itt a fórumon és mégsem tudom mit jelent. :oops:
:?:
szerk.:kösz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.01.18. 19:29:04-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.01.18. 18:31:50

Na skacok, mai napon volt az utolsó vizsgám az egyetemen :)

márcsak szakdoga, állami.
KépKép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.18. 18:27:27

Victor_Valdes írta:
MichaaBee írta:
detabarca írta:Mondjuk így is-úgy is gáz, hogy ilyet közölnek velük :)
Így is, úgy is gáz, hogy ilyen műsor megy a televízióban. :)
Itt a pont. :)
Ha nem lenne rá igény akkor nem menne.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.18. 18:21:44

MichaaBee írta:
detabarca írta:Mondjuk így is-úgy is gáz, hogy ilyet közölnek velük :)
Így is, úgy is gáz, hogy ilyen műsor megy a televízióban. :)
Itt a pont. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.01.18. 18:11:27

detabarca írta:Mondjuk így is-úgy is gáz, hogy ilyet közölnek velük :)
Így is, úgy is gáz, hogy ilyen műsor megy a televízióban. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.18. 17:43:57

ozsimiki írta:Ez nem a villában történt, hanem amikor Gigi meg Jerzy vagy ki, kimehetett a luxusszállóba ami nincs bekamerázva, és egy kameraman ment folyamatosan utánuk. Néző meg arra is kíváncsi,h ott mi volt, ezért kellett újravenni,mert gondolom lemaradt róla az az egy "db" ember.

Amúgy meg persze,h van megrendezett rész,de újraforgatni azért kellett ezt,mert kint volt, villában persze,h nem kell, hiszen nonstop veszi őket kismillió kamera,amiből össze lehet vágni.
Amúgy a villában is kamerázzák őket, mert láttam múltkor is, hogy ott volt az egyik kamerás ember. :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.18. 16:58:50

Ez nem a villában történt, hanem amikor Gigi meg Jerzy vagy ki, kimehetett a luxusszállóba ami nincs bekamerázva, és egy kameraman ment folyamatosan utánuk. Néző meg arra is kíváncsi,h ott mi volt, ezért kellett újravenni,mert gondolom lemaradt róla az az egy "db" ember.

Amúgy meg persze,h van megrendezett rész,de újraforgatni azért kellett ezt,mert kint volt, villában persze,h nem kell, hiszen nonstop veszi őket kismillió kamera,amiből össze lehet vágni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.18. 16:49:31

S.Agüero írta:
detabarca írta:Oké-oké, de mi volt a videón?
egyik villalakó mondta benne, h nem tudták normálisan felvenni egyik jelenetet. Szval, mostantól biztosan lehet tudni, h ott bent vannak emberek akik felveszik az egészet.
Be is mondhatták nekik, nem kell ehhez bent lenni.
Mondjuk így is-úgy is gáz, hogy ilyet közölnek velük :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.18. 16:43:26

detabarca írta:Oké-oké, de mi volt a videón?
egyik villalakó mondta benne, h nem tudták normálisan felvenni egyik jelenetet. Szval, mostantól biztosan lehet tudni, h ott bent vannak emberek akik felveszik az egészet.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.18. 16:41:13

Oké-oké, de mi volt a videón?
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
davidvilla77
Capitá del Barça
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2010.06.30. 15:24:41
Kapcsolat:

2011.01.18. 16:33:11

na mit mondtam :) most már nem lehet megnézni az alábbi miatt: "Ez a videó már nem érhető el Magyar RTL Televízió Zrt. szerzői jogi követelése miatt."
Kép
Avatar
davidvilla77
Capitá del Barça
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2010.06.30. 15:24:41
Kapcsolat:

2011.01.18. 13:57:23

MessiFan írta:Már rég nem nézem a valóvilágot mert lehetetlennek tartom azt, hogy minden nap van balhé erre tessék: http://www.youtube.com/watch?v=EI53g4wcnOk

Azon is csodálkoztam, hogy mindig mindenkinek szépen le volt nyírva a haja meg sminkük sem fogyott el stb.
Naa ezt még gyorsan letöltöttem, mielőtt kiírnák azt hogy: "a videó megsértette az RTL Klub (valamijét) :lol:... Ezért a videót töröltük"
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.18. 13:22:41

daffy írta:
Kalap1988 írta: Tudom, hogy mennyit ér egy szemtanú főleg ekkora tömegben, de jó lenne már a balfallosz hatóságoknak valamit felmutatni, mert addig napról-napra csak egyre több buta pletyka terjed. Hihetetlen, hogy milyen amatőrök és az is hihetetlen, hogy mentegetik magukat pl a 6 kerületi jegyző és a polgármester. Hogy működhetett ez a hely? Hogy hagyhatták, hogy 3000 ember bemenjen, amikor 300-ra volt engedélyük? Ezt a kérdést persze nem neked célzom... Én csak Fernando haverját védtem meg, mert itt azért nem arról volt szó, hogy egy olyan ember kommentel, akiről semmit sem tudunk..... Az ő elmondását sem tartom teljesen biztosnak, megvárom a vizsgálat eredményét, de hitelesebb sokakénál. Egyébként pedig valóban mindenki látta és hazudnak össze-vissza. Ezzel egyetértek. Mint ahogy azzal is, hogy az utcán 100-ból 90 ember hagyna elvérezni ( 100 azért nem, "csak" 90), de ez sajnos nem magyar, hanem nyugati, európai és amerikai sajátosság. És a szélsőliberális invidualizmus elterjedése miatt van. Önzők vagyunk, ha egyszerűbben akarom kifejezni magam :D
2 észrevétel:
1. 300 emberre sem volt engedélyük,ugyanis hetekkel ezelőtt vonták vissza a hely működési engedélyét.2
2. nem önzőek vagyunk,hanem hülyék
De valami kis 1,5 oldalas papírt kitöltve ( törvényi kiskapu..) az engedélyeztetési szakhatósági folyamat közben is lehet hivatalosan működtetni. Mindenesetre ez nem nem változtat a dolgon.
Szerintem önzők is vagyunk, a hülye már csak következmény. De ez nem csak magyar jellemző sajnos
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.18. 13:15:38

Kalap1988 írta: Tudom, hogy mennyit ér egy szemtanú főleg ekkora tömegben, de jó lenne már a balfallosz hatóságoknak valamit felmutatni, mert addig napról-napra csak egyre több buta pletyka terjed. Hihetetlen, hogy milyen amatőrök és az is hihetetlen, hogy mentegetik magukat pl a 6 kerületi jegyző és a polgármester. Hogy működhetett ez a hely? Hogy hagyhatták, hogy 3000 ember bemenjen, amikor 300-ra volt engedélyük? Ezt a kérdést persze nem neked célzom... Én csak Fernando haverját védtem meg, mert itt azért nem arról volt szó, hogy egy olyan ember kommentel, akiről semmit sem tudunk..... Az ő elmondását sem tartom teljesen biztosnak, megvárom a vizsgálat eredményét, de hitelesebb sokakénál. Egyébként pedig valóban mindenki látta és hazudnak össze-vissza. Ezzel egyetértek. Mint ahogy azzal is, hogy az utcán 100-ból 90 ember hagyna elvérezni ( 100 azért nem, "csak" 90), de ez sajnos nem magyar, hanem nyugati, európai és amerikai sajátosság. És a szélsőliberális invidualizmus elterjedése miatt van. Önzők vagyunk, ha egyszerűbben akarom kifejezni magam :D
2 észrevétel:
1. 300 emberre sem volt engedélyük,ugyanis hetekkel ezelőtt vonták vissza a hely működési engedélyét.2
2. nem önzőek vagyunk,hanem hülyék
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.18. 13:06:48

zsuni írta:1. nem nevezek hazugnak senkit, de a szemtanu az annyit ér mint egy kalap szamóca. Idegen lények nap mint nap rabolnak el embereket, több száz-ezer szemtanu bevallása alapján. egy késelést orditot 200 már látja 500 mellett volt a késelés 1000 meg haláláig állitja, hogy öt szurták meg
2. igen segiteni. 3000ezer ember között. ok. csak hogy eddig 150 olyan kommentet olvastam hogy "láttam a késelést". megkéselnek valakit melletted, konstatálod, és végignézed. hah. ezért nem hiszem el egyiknek sem mit látott, és mit mond a rendörség. egyébként megnyugtatok midnenkit, ha valahol há[auto_cenzúra] az utcán, 100an végignézik ahogy elvrézel. erre akartam kilyukadni.
Tudom, hogy mennyit ér egy szemtanú főleg ekkora tömegben, de jó lenne már a balfallosz hatóságoknak valamit felmutatni, mert addig napról-napra csak egyre több buta pletyka terjed. Hihetetlen, hogy milyen amatőrök és az is hihetetlen, hogy mentegetik magukat pl a 6 kerületi jegyző és a polgármester. Hogy működhetett ez a hely? Hogy hagyhatták, hogy 3000 ember bemenjen, amikor 300-ra volt engedélyük? Ezt a kérdést persze nem neked célzom... Én csak Fernando haverját védtem meg, mert itt azért nem arról volt szó, hogy egy olyan ember kommentel, akiről semmit sem tudunk..... Az ő elmondását sem tartom teljesen biztosnak, megvárom a vizsgálat eredményét, de hitelesebb sokakénál. Egyébként pedig valóban mindenki látta és hazudnak össze-vissza. Ezzel egyetértek. Mint ahogy azzal is, hogy az utcán 100-ból 90 ember hagyna elvérezni ( 100 azért nem, "csak" 90), de ez sajnos nem magyar, hanem nyugati, európai és amerikai sajátosság. És a szélsőliberális invidualizmus elterjedése miatt van. Önzők vagyunk, ha egyszerűbben akarom kifejezni magam :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.18. 12:35:57

Már rég nem nézem a valóvilágot mert lehetetlennek tartom azt, hogy minden nap van balhé erre tessék: http://www.youtube.com/watch?v=EI53g4wcnOk

Azon is csodálkoztam, hogy mindig mindenkinek szépen le volt nyírva a haja meg sminkük sem fogyott el stb.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.18. 10:21:19

Eddig nem szólaltam meg a témában, most megteszem. Szerintem hinni lehet a médiának, pont azért, amit zsuni is leírt. Nem hiszem, hogy lenne értelme egy késelést letagadni. Egyszerűen kitalálta valaki és abban az idegállapotban gyorsan terjedt a híresztelés.

Egyszerűen összenyomta őket a tömeg, megfulladtak, plusz az egyik csaj be volt lőve. Még ha az lenne, hogy a kokós halt meg, akkor jönne a szokásos szövegem, hogy "Aki hülye haljon meg", de nem az végzett vele. Ha túléli azt az estét, akkor másnapra kitisztul és hétfőn talán úgy ment volna suliba, mint ha mi sem történt volna. Gondolatom szerint.
Kép
Kép
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.18. 00:19:11

1. nem nevezek hazugnak senkit, de a szemtanu az annyit ér mint egy kalap szamóca. Idegen lények nap mint nap rabolnak el embereket, több száz-ezer szemtanu bevallása alapján. egy késelést orditot 200 már látja 500 mellett volt a késelés 1000 meg haláláig állitja, hogy öt szurták meg
2. igen segiteni. 3000ezer ember között. ok. csak hogy eddig 150 olyan kommentet olvastam hogy "láttam a késelést". megkéselnek valakit melletted, konstatálod, és végignézed. hah. ezért nem hiszem el egyiknek sem mit látott, és mit mond a rendörség. egyébként megnyugtatok midnenkit, ha valahol hátbaszurnak az utcán, 100an végignézik ahogy elvrézel. erre akartam kilyukadni.
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2011.01.18. 00:11:32

Érdekesség..
http://west-balkan.blogspot.com/2011/01 ... rtent.html
Valaki felvilágosítana hogy ez most mi csoda?
Többen esküdöznek, hogy késelés volt, erre a média tagad. Most akkor kinek higgyek?
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.17. 18:36:56

Varatrix írta:Csak egy kérdésem lenne az "üggyel kapcsolatban". Nem a sorszámban gyártott elméletek érdekelnek. "Mi történt?!" Mindenkit megkérnék, hogy a legkisebb rosszindulatúságot se lássanak benne. Miért pont most? Miért pont erre kapta fel a fejét Magyarország? Miben különbözik ez, a többi számtalan, tisztázatlan halálesettől? Persze engem is elborzaszt. Bele sem tudok/akarok gondolni milyen lehet ez a családnak, a barátoknak. Nyugodjanak békében.
Szerintem annyiban különbözik a többi brutális esettől, hogy Budapesten volt, a Nyugati pályaudvarnál és több ezer ember volt a szórakozóhelyen. Ergo nem tudták eltitkolni.... Persze, ha mindez Veresegyházán történik, akkor sem szó szerint titkolják el, csak nem lett volna ekkora felhajtás, igyekeznek minél több dolgot elkendőzni. Mindennap lehetne 3-4 erőszakos, vagy másképp furcsa halálesetről hírt adni, de azok általában kevésbé érdekesek, mert jobban elhallgathatóak.... Decemberben mikor mínusz 10 és 20 fokok voltak, volt olyan nap, amikor az egyik hírcsatornán 4! előtte lévő napon saját házában megfagyott emberről olvastam. Ez csúnya szóval élve persze nem olyan hírértékű és fontos, mint ez az eset, de számomra legalább olyan megdöbbentő volt. Hiszen nem az utcán, hanem saját házukban fagytak meg. Csak ennyire szegény ez az ország...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.17. 18:30:22

Bob_Marley írta:
Kalap1988 írta: Nem rasszizmus, ha kimondjuk a dolgokat, ez egy hazug érvelés. Még nem bizonyított, hogy mi történt pontosan,de az egyik oldalnak legalább vannak bizonyítékai... Az pedig ha azt mondjuk bármilyen ügyben, hogy cigány az elkövető nem rasszizmus. Sajnos olyan helyzetben vannak ( és ez nekik sem jó), hogy sokkal nagyobb százalékban vannak jelen köztük a bűnözők. Ezért segíteni kell rajtuk. Ez sajnos tény, aki azt mondja, hogy nem, az burokban él és nem is akarja látni a számarányokat.
Ezzel teljes mértékben egyet értek!
DE, én a kis "burkomban", úgy gondolom, amíg ezek a "vádak" nem tényként kezelhetőek, felesleges belemenni, hogy roma, cigány társaság volt aki bement, s fenyegetőzött, esetleg bűnt követett el!Ez valóban felháborító, hogy nem lehet tudni pontosan mi történt!És az is szomorú, hogy a mai helyzetben nem lehet felvállalni, hogy kik voltak az elkövetők!Az indulatok mindkét oldalon megvannak, s nem lehet nyíltan beszélni!Azért abban egyet érthetünk, a rasszizmus mint maga jelenség, napjaink egyik fertője!És mindegy hogy "intelligens" fehérekről vagy rabló cigányokról beszélünk!Komoly társadalmi probléma, s nem látom a kiutat (na ez ami a legszomorúbb...)
Amíg nem bizonyosodtak be dolgok, minden felelősség a partyszervező "szimpatikus urat" terheli!
Szerintem egyébként a rasszizmus kis mértékben van jelen _Magyarországon. Az is inkább a cigányok oldaláról, de az "összecsapások", csetepaték nagy részénél nem ez a fő motiváció. Vannak olyan csoportok az országban és Európában is, akiknek az az érdekük, hogy azt higgyük, hogy ez a fő bajunk, de szerintem messze nem. Óriási feszültségek vannak etnikumok közt, nem ezt vitatom,de szerintem ezek nagyrészt nem faji alapon szerveződnek. A partyszervező urat én felakasztanám körülbelül, úgy hogy ez ügyben nincs vita köztünk....
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.01.17. 18:24:16

Csak egy kérdésem lenne az "üggyel kapcsolatban". Nem a sorszámban gyártott elméletek érdekelnek. "Mi történt?!" Mindenkit megkérnék, hogy a legkisebb rosszindulatúságot se lássanak benne. Miért pont most? Miért pont erre kapta fel a fejét Magyarország? Miben különbözik ez, a többi számtalan, tisztázatlan halálesettől? Persze engem is elborzaszt. Bele sem tudok/akarok gondolni milyen lehet ez a családnak, a barátoknak. Nyugodjanak békében.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.17. 18:24:01

albicelesteX írta:
Kalap1988 írta:Hagyjátok már a roma kifejezést. Ez egy műszó. Soha, senki sem hívta őket így, amíg ki nem találták kb 30-40 éve. Nincs a cigányban semmi sértő. Egyébként gondolom zsuni arra gondol, hogy a haverod kitalálta a dolgot, vagy hogy nem segített, de azért az egyikre annyit, hogy honnan veszi a bátorságot, hogy hazugnak nevezze őt? A másikra pedig annyi, hogy miután már leszúrták és mindenki rohangált össze-vissza, bajoson tudott volna segíteni 3000 ember között. Nem rasszizmus, ha kimondjuk a dolgokat, ez egy hazug érvelés. Még nem bizonyított, hogy mi történt pontosan,de az egyik oldalnak legalább vannak bizonyítékai... Az pedig ha azt mondjuk bármilyen ügyben, hogy cigány az elkövető nem rasszizmus. Sajnos olyan helyzetben vannak ( és ez nekik sem jó), hogy sokkal nagyobb százalékban vannak jelen köztük a bűnözők. Ezért segíteni kell rajtuk. Ez sajnos tény, aki azt mondja, hogy nem, az burokban él és nem is akarja látni a számarányokat.
Segíteni is csak azon lehet aki hagyja.Mária Terézia óta nem akarnak beilleszkedni,segítséget meg csak készpénzben fogadnak el...szerintem drasztikusabb utak a járhatóak.
Az igaz, hogy csak azon lehet, aki hagyja, de voltak sikeresebb időszakok. Visszasírom a kakastollas időket (amit én meg sem éltem ugye, még szép..) :D Munkaügyben pedig szerintem bármit teszünk nem fognak olyan százalékban dolgozni, mint mi. Ez sajnos népi sajátosság. Persze a maitól dolgozhatnának többen, de kívánatos szám szerintem sosem lesz.
Válasz küldése