Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.04.25. 00:51:37

dévid villa írta:
2021.04.25. 00:16:43
Szépen megágyaztunk a negyedik hullámnak, de ne legyen igazam...
Semmiféle hullámok nincsenek, azok fikciók, az öncélú intézkedéseket takargatják ezzel a dumával. Egy cél van: megvenni közpénzből a többszörösön túlárazott vakcinákat a haveri cégektől, ez ma (is) bebizonyosodott. Eddig minden vakcina egyformán jó volt, ma azt hazudta Geri, h a Szputnyik a legjobb, de alig találta a szavakat :D csak nem abból vásároltunk be valamelyik nap?

Oltasson, akinek két anyja van, én nem fogok, pedig a lagzimat veszik el ezek a senkiháziak, a beletett időmmel meg pénzemmel együtt. Több ezer embert eresztettek ma egymásra a belvárosban, pont lesz.rják az egészségemet meg a tiedet is.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.25. 00:23:39

Elszoktam a tömegtől.....nekem furcsa volt az egész.
Szent István tér - Zrínyi utca vonalon sétáltam a párommal, leülni esélytelen volt, de egy pizzame szelet az utcán lecsúszott.... :lol:

Szinte csak olyan korosztály volt, amelyik tutira nincs beoltva.....néhány középkorú párt itt ott azért lehetett látni
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.04.25. 00:16:43

Szépen megágyaztunk a negyedik hullámnak, de ne legyen igazam...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.24. 23:59:58

Ami ma a belvárosban volt az tényleg nem volt gyenge :D Esélytelen volt beülni bárhova is, akkor brutál tömeg volt mindenhol
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.04.24. 23:53:51

recrea írta:
2021.04.24. 04:34:02
Balatonfüredre/Siófokra/Badacsonyra idén vonatkozni fognak a szabályok/törvények vagy pár település idén is kivétel?
Ezt gyorsan megválaszolom: Budapest kivétel.

Fröccsterasz, Deák tér hömpölygő tömeg, mint egy karnevál vagy fesztivál, egymást lökdösték az emberek, mert nem fértek el :D ki maszkban, ki anélkül. Ez volt este fél 9-kor, amikor hazamentem a Real meccsre, mi lehetett fél 10-kor, amikor bezártak a helyek és megindult a tömeg? 10 éve élek a nagy faluban, de ennyi embert nem láttam még a belvárosban, pedig fogyasztottam bent párszor. Rendőrök sehol.

Haverom csinálja a helyet, ahol ültünk, mikor megérkeztünk, mondta, h ennyi asztal engedélyezett a teraszon és pont. Sorban álltak a társaságok, kb +10 asztalt hozott ki székekkel, pont le fogja tojni a vendéglátós az igazolványodat, ha fizetsz, jöhetsz.

Továbbra is várom a kérdéseimre a választ a hirtelen eltűnt, de amúgy mindig aktív, magas lovon ülő kormánybarát fórumtársaimtól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2021.04.25. 00:04:53-kor.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.24. 15:49:59

MatyiG írta:
2021.04.24. 13:40:19
.Tesóm nincs oltva és vendéglátózik, kíváncsi leszek, dolgozhat-e bent. Főnök megírta nekik e-mailben, hogy csak az dolgozhat, aki már be van oltva. :lol: =D>
Ja, és mikor mondják mindezt? Amikor a nyakukon van néhány repülőnyi kínai....
Mintha zsarolnának vagy karánba hajtanának.
Megjegyzem lövésem sincs, hogy egészségügyileg melyik vakcína milyen, ahogy nyilván sokaknak sincs, de az minimum elgondolkodtató, hogy akik központi vezénylésre lettek mielőbb beoltva - orvosok, egészségügy, katonák, sportolók, pedagógusok, kismamák - azok mást kaptak (vagy minimum választhattak)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.24. 15:11:43

recrea írta:
2021.04.24. 04:34:02
Minden kérdéseddel egyetértek..... =D>

Budapesti háziorvosom eddig nem oltott. Hogy miért nem, azt nem tudom, csak oltópontra küld. Március eleje óta zaklatom, hogy valahogy mielőbb szeretnék olyan oltást, amit a mai ismereteink alapján tengerentúli utazáshoz elfogadnak. A pcr teszt elfogadása körüli hercehurca nem mindíg leányálom, tapasztalatból tudom. Ha lemaradsz egy csatlakozásról, borulhat minden.

Pénteken felhív nagy lendülettel a háziorvosom - aki eddig nem oltott, csak oltópontra küldött -, hogy végre kaphatok kínait és hozzá mehetek mostantól bármikor, ő beadja nekem.....

Eddig nem oltott, alig lehetett elérni telefonon, most reggeltől estig rendelkezésre áll és ő hív fel....!? Ja, és ha úgy gondolom, hétvégén is hívhatom időpont miatt, de csak kínaira.
Utazási igényem miatti kérésemre továbbra is annyit mond, várnom kell..... [-X
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.04.24. 14:37:59

miro. írta:
2021.04.24. 14:24:53
Jo sracok azert kicsit oruljetek mar,hogy vegre lehet valahova menni... :D
Én örülök és mindjárt indulok a belvárosba :) csupán annyi aggasztó, hogy az intézkedések 90%-a üzlet és mutyi, a maradék 10% meg az egészség, full kamu az egész.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.24. 14:24:53

Jo sracok azert kicsit oruljetek mar,hogy vegre lehet valahova menni... :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.24. 13:40:19

Apropó, wc-re bemehetünk majd mi beoltatlanok vagy a teraszon kell megoldani?
Oda mehet mindenki. Épp ezért nincs értelme az egésznek, pont a mosdóban lehet a legnagyobb eséllyel elkapni a vírust.

Tesóm nincs oltva és vendéglátózik, kíváncsi leszek, dolgozhat-e bent. Főnök megírta nekik e-mailben, hogy csak az dolgozhat, aki már be van oltva. :lol: =D>
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.04.24. 04:34:02

MatyiG írta:
2021.04.23. 21:37:16
Milyen jó lesz, hogy a beoltottak bent isznak, a nem beoltottak pedig kint. :mrgreen: #-o
És amikor mindenki részeg, nyomunk egy tömegverekedést :)
A vakcinmutyi mellett úgyis célja szeretett kormányunknak az uszítás és az ellenségkép gyártása. Most már az oltásból kifolyólag is utálhatjuk/szidhatjuk egymást, hurrá.

Apropó, wc-re bemehetünk majd mi beoltatlanok vagy a teraszon kell megoldani?

A felszolgáló kiszolgálhatja a beoltott vendégsereget, ha nincs beoltva és nem védett? Ugyanígy az edző, a recepciós, a pultos lány, a jegykezelő, a büfés, stb?

Ha valaki csak egy oltást kap és nem megy el a másodikra/harmadikra vagy csak jóval később, mitől lesz védett és miért kap(ott) védettségi igazolványt?

Ha valaki beoltott/védett, akkor miért őt akarjuk védeni a beoltatlanoktól, és miért nem fordítva?

Balatonfüredre/Siófokra/Badacsonyra idén vonatkozni fognak a szabályok/törvények vagy pár település idén is kivétel?

Ha kimutatja az (asszem) antigén vérteszt, hogy nem voltam és nem is vagyok vírusos, akkor miért nem mehetek, ahova akarok? Tehát én, aki senkinek nem adta tovább és el sem kaptam a vírust. Vagy annak nem hiszünk, csak a pcr-nak?

Ha most akarunk gyermeket a párommal, de az oltás előtt 3 hónappal nem javasolt, akkor amiatt nem mehetünk az említett helyekre, mert gyermeket szeretnénk?
Oké, jogos...maradjunk otthon dugni 8) de mi van, ha én koncerten vagy a strandon szeretnék?

Ha most oltat a párom (meg én) és “véletlenül” összejön a gyerek, akkor nagyobb a kockázata, h meghal valamelyikük az oltás miatt?

Esetleg azért kezdünk el nyitni, mert közeleg a nyár és/vagy már csak így lehet kényszeríteni...elnézést....ösztönözni minket az oltásra?

Sem vírustagadó, sem oltásellenes nem vagyok, örülök, h idősödő szüleim - utóbbit - megkapták és a lezárásokkal és kijárási korlátozással sincs semmi problémám, részemről maradhatnának.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.04.24. 00:06:51

Visca;

Persze vágom,hogy nem egy csodaszer, de a legtöbb egészséges ember így is jó eséllyel gyenge tünetekkel (legalábbis az a jó pár ember akit ismerek) átvészelték/átvészelik. :)

ALEXDP;

Ja a végén az lesz, hogy kell majd fél tucat :lol:

Nero;

Igazad van, ha ezen fog múlni,hogy abbahagyják ezt az őrületet akkor én is megfertőzöm magam ezzel a ...ral.
=D>

Atlantis;

Köszönöm az elismerő szavakat! 8) :mrgreen:

Villa;

Lázas az öreg de még nincs különösebb baja. Ha ne adja Isten lesz akkor majd mondják az orvosok, hogy autóbaleset érte. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.04.23. 23:26:59

visca el barca írta:
2021.04.23. 20:41:40
Rohadt nagy pélók amugy h 4 millio oltott utan mindent igazolvanyhoz fognak kotni. Vagy eled az eleted a 4 fal kozott, vagy oltatod magad. Nem kotelezo, de ha nem oltatsz, kb semmi eleted nem lesz.
Hát ameddig járvány van, ez lesz. Nyájimmunitást csak populációs szinten lehet elérni. Azt meg csak úgy lehet, ha a lakosság több mint 50-60%-a be van oltva. Lehet itt rinyálni, de ez az a helyes döntés. Én annyit kifogásolok, hogy szerintem még korán van a nyitáshoz, kicsit több olyan oltott kéne, akik a másodikat is megkapták már.
Leon írta: Egy kis utózönge: egy idősebb ismerősöm az elsők között kapta meg az oltást meg már a másodikon is túl van, kb 3-4 hete. Tegnap előtt kiderült: elkapta a vírust
Akkor örülhet, hogy valószínűleg nem fog belehalni, amire idősként amúgy nagyobb esélye lenne. Az orvosok meg örülnek, hogy kevesebb embert kell ellátniuk, és többet tudnak foglalkozni a súlyosabb esetekkel. Szóval megérte beoltania magát.

Hogy van egyébként? Vannak tünetei, vagy csak pozitív a tesztje? Mert ha utóbbi, akkor tökéletesen működött az oltás :D ha meg előbbi, akkor előfordulhat, hogy abba pár%-ba került bele, akiknél valami miatt nem alakul ki immunválasz.

Egyébként semmilyen védőoltás nem működik úgy, hogy mágikus védőfalat húz köréd, amitől a kórokozó nem tud a szervezetedbe bejutni. Azok se, amiket gyerekként megkaptatok. Szóval nem vágom, hogy miért hírértékű az, hogy "a fertőzéstől nem véd, csak a betegség lefolyásától". Megfertőződhetsz, de ha van védettséged, akkor amellett, hogy enyhe vagy tünetmentes lefolyású lesz a betegséged, továbbfertőzni sem igazán tudsz (mivel az immunrendszered semlegesíti a kórokozót elég gyorsan). Utóbbi lenne a lényeg a nyájimmunitáshoz.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.23. 23:19:38

Ilyen oltottság mellett a fokozatos nyitás valóban érthető lenne, de nem azonnal mindent. Elmondták mindenhol, hogy egyrészt az oltásnak is kell idő amíg teljesen kifejti a hatását, másrészt a legtöbben többdózisú vakcinából kaptak, és még csak az elsőnél tartanak... Plusz elvileg heteken keresztül kommunikáltak a különböző szakszervezetekkel, meg képviselőikkel a biztonságos nyitási lehetőségekről aztán kuka az egész és nyissunk mindent igazolvánnyal? #-o
Megint csak hoztak egy elhamarkodott, átgondolatlan populista döntést a nép akarátnak megfelelően. És persze fontos volt, hogy Orbán jelenthesse be a szokásos péntek reggeli műsorában megfelelően homályosan. Logika, racionalitás, előretervezés? Kuka mind.

A védettségi igazolvány pedig ebben a formában érthetetlen, szerintem jogilag nem is tartható hosszabb távon. Ha jól sejtem ezt most csak a rendkívüli vészhelyzet miatt tehették meg. Amit mondjuk ha jól tudom pont most szavaztak meg a nyár végéig a parlamentben, de nagyon remélem, hogy ez nemsokára pontosítják, hogy maximum addig lesz így, amíg mindenki aki kérte meg nem kapta az oltást, vagy hasonló.

Bár a magyarokat sem féltem. A konditermeket is megoldották, biztos beindul majd az igazolvány biznisz itt is valahogy... :D
Leon írta:
2021.04.23. 21:00:11
Hát mondjuk belőled tényleg igazi látványosság lenne elkülönítve, ilyen értelmi képességekkel. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.23. 21:42:03

Én hétfőn kapom majd meg a Sinopharmot. Ha gondolod, majd mesélek, hogy lett-e hirtelen belső késztetésem kínai étterembe vagy boltba menni. :D
Én is hétfőn a Péterfybe :D

Igazából már nem is érdekel ez az egész. Szúrják be ezt a "csúnyát próbáltam írni", küldjék ki az igazolványt aztán viszlát.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.23. 21:37:16

Milyen jó lesz, hogy a beoltottak bent isznak, a nem beoltottak pedig kint. :mrgreen: #-o
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.04.23. 21:20:12

Leon

A vakcina nem ved a virus ellen, ugyanugy elkaphatod, csak nagyreszt tunetmentesen atveszeled.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2021.04.23. 21:10:48

Leon írta:
2021.04.23. 21:00:11
Ha már megint itt szóba került ez csúnya kis vírus akkor jöttem kicsit elmélkedni. :D
Jöhetnek a szitkok, záporozzanak a trollozások meg a hasonló elmés jelzők, ne kíméljetek, feláldozom
a pogány koroncirkuszt becsmérlő lelkemet... :mrgreen:

https://hirado.hu/belfold/belpolitika/c ... IY23GgYLNw

https://hirado.hu/koronavirus/cikk/2021 ... KDEoh7Z070


A végén az lesz, hogy az utcán lövik agyon azokat akik nem hajlandóak beadatni maguknak ezeket a septiben összecsapott kotyvalékokat. Vagy majd gettósítanak minket beoltatlan hitetleneket meg kapunk egy sárga csillagot lassan ott tart a diszkrimináció.. =D>
Félelmetes, hogy a modern világban ilyen alja módon lehet manipulálni és fenyíteni az embereket.
Egy kis utózönge: egy idősebb ismerősöm az elsők között kapta meg az oltást meg már a másodikon is túl van, kb 3-4 hete. Tegnap előtt kiderült: elkapta a vírust. =D>
Nincs új a nap alatt... Másfél nap alatt produkálunk 350ezer beoltottat. ..
Mert nyitnikék😃
A vakcina véd, majd mégsem, de mégegy már igen, végül lásd(pfizer), inkább 3 kellene.
Ez a megosztásról szól, és sajnos nagyon működik...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.04.23. 21:00:11

Ha már megint itt szóba került ez csúnya kis vírus akkor jöttem kicsit elmélkedni. :D
Jöhetnek a szitkok, záporozzanak a trollozások meg a hasonló elmés jelzők, ne kíméljetek, feláldozom
a pogány koroncirkuszt becsmérlő lelkemet... :mrgreen:

https://hirado.hu/belfold/belpolitika/c ... IY23GgYLNw

https://hirado.hu/koronavirus/cikk/2021 ... KDEoh7Z070


A végén az lesz, hogy az utcán lövik agyon azokat akik nem hajlandóak beadatni maguknak ezeket a septiben összecsapott kotyvalékokat. Vagy majd gettósítanak minket beoltatlan hitetleneket meg kapunk egy sárga csillagot lassan ott tart a diszkrimináció.. =D>
Félelmetes, hogy a modern világban ilyen alja módon lehet manipulálni és fenyíteni az embereket.
Egy kis utózönge: egy idősebb ismerősöm az elsők között kapta meg az oltást meg már a másodikon is túl van, kb 3-4 hete. Tegnap előtt kiderült: elkapta a vírust. =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.04.23. 20:41:40

Rohadt nagy pélók amugy h 4 millio oltott utan mindent igazolvanyhoz fognak kotni. Vagy eled az eleted a 4 fal kozott, vagy oltatod magad. Nem kotelezo, de ha nem oltatsz, kb semmi eleted nem lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.23. 18:50:28

Én hétfőn kapom majd meg a Sinopharmot. Ha gondolod, majd mesélek, hogy lett-e hirtelen belső késztetésem kínai étterembe vagy boltba menni. :D

Én még nem hallottam olyan mellékhatásról, ami másnál ne fordult volna elő. Az utazás meg egy lutri. Görögország már bejelentette, hogy bármilyen oltást elfogadnak. Szóval a turzimusból élő országok szinte biztos beengednek majd, de szerintem mindenki más is. Nagyon meglepne ha egy WHO által elismerten működő oltással később majd gond lenne ilyen szempontból.

Fél év múlva meg szerintem már olyannal oltatod majd be magadat, amilyennel szeretnél, olyan gyártási kapacitás lesz addigra.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.23. 17:48:36

Nero. írta:
2021.04.23. 15:15:10
Van itt olyan aki kínai oltást kapott? Tapasztalatok?

Ha nemzetközi szinten nem fogadják el, akkor újra kell oltatnom magam valami mással?

Vitya is ezt kapta elvileg.
Vitya mindegy mit kapott, rá nem vonatkoznak a beutazási szabályok.
Gondolom arra vagy kíváncsi hogy utazhatsz e külföldre ezzel.
Jó kérdés.
Viszont azzal számolj, hogy lehet kimehetsz vele külföldre, itthon meg bevágnak karanténba.
Egyelőre a határon befelé tesznek rá hogy neked van e védettségi igazolványod, vagy be vagy e oltva duplán, tesznek karantènba, ha nincs teszted.
Kíváncsi vagyok mikor oldja fel a magyar bürokrácia ezt az ellentmondásos helyzetet, mert röhejes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.04.23. 17:22:27

Nero. írta:
2021.04.23. 15:15:10
Van itt olyan aki kínai oltást kapott? Tapasztalatok?

Ha nemzetközi szinten nem fogadják el, akkor újra kell oltatnom magam valami mással?

Vitya is ezt kapta elvileg.
Apukám,ès keresztszüleim is kínait kaptak,nekik nem volt semmi mellèkhatás,vagy 2 napos fáradtság mint az astránál. Vagy mire vagy kíváncsi ?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.23. 15:15:10

Van itt olyan aki kínai oltást kapott? Tapasztalatok?

Ha nemzetközi szinten nem fogadják el, akkor újra kell oltatnom magam valami mással?

Vitya is ezt kapta elvileg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.20. 21:13:02

zsoltfree írta:
2021.04.20. 20:25:11

Nem baj, ha 80-ból kijön. De azt nézem, hogy kb 60-ért nem kapsz csak olyat, ami 1-2 év alatt szétjön és a párna nem cserélhető, vagy az aksi is megy tönkre, és az sem cserélhető. Ami mint a kettőnél cserélhető, az a B&O H9, de az már túmaccs:)

A nyitott az a fülre helyezhető? Az miért jobb? Azt a tanácsot kaptam, hogy egész napos hallgatásnál eléggé elnyomja a fület.
Jabra fülhallgatók elég jó minőségűek szoktak lenni, főleg a 70 feletti árkategória. Menőbb cégeknél is általában azt adnak.
Nekem speciel a JBL-ek is bejönnek.

Amúgy azt nézd majd meg vásárlás előtt, hogy ha pl. Bluetooth-osat veszel, akkor amivel párosítani akarod majd, az tényleg kompatibilis legyen vele. Nekem pl volt JBL ami Win10-es problémás volt kifejezetten.
Válasz küldése