Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.10.12. 20:26:59

Se cigi, se kávé :)

Kávé sosem vonzott, már az illatától rosszul vagyok :D Haveri körömben szinte mindenki cigizik, de sosem érzem azt, hogy húú, milyen jó lenne elszívni egy szálat. Meg ezt a nyugtató hatást is belemagyarázásnak tartom a fiatalok részéről. A cigiszagú ruhákról pedig ne is beszéljek. Amúgy összességében eléggé "divatnak" tartom a cigit.
Bányász írta:Egyébként az Ananász Expressben fogalmazták meg jól:
"Minden jobb tőle.Jobb a zene,jobb a szex..."

Persze én ezt nem tudom megerősíteni csak hallottam róla...
+1 8) :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.10.12. 19:59:25

Perrero írta: szerk.: glenfiddich whiskyt ivott már vki :?:
Igen, de már 13 év eltelt azóta - apám kapta a műszakjától, amikor eljött a BMW-gyárból, aztán persze én is megkóstoltam, de nem értő "szemmel" vizsgáltam meg és összehasonlítási alapom sem volt - életem első korty Whisky-je volt :) Ahogy emlékszem, már illatra is más volt, mint a Johnie W. és a Ballentines - még ezt a kettőt ismerem. Az ízére viszont már nem nagyon tudok visszaemlékezni. :roll:
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.10.12. 19:46:22

"Aki droghoz nyúl annak van egy problémája..." :D

Nem tudom itt linkelte e valaki de sztem ez egy érdekes kis írás a pupuról:
A gandzsa összeesküvés

Ez is érdekes:
Négy kiló fűvel kapták el Bill Murrayt :D

Egyébként az Ananász Expressben fogalmazták meg jól:
"Minden jobb tőle.Jobb a zene,jobb a szex..." :)

Persze én ezt nem tudom megerősíteni csak hallottam róla...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.12. 19:46:07

P.U.Y.O.L. írta:Ahogy az a mellékelt smileyból kifolyólag egyértelmű is volt... 8)
Ja, tényleg azt el is felejtettem, hogy dobta olyat is mellé. :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.12. 19:39:03

lui1698 írta:Szerintem a 'joe' semmivel sem rosszabb, mint mondjuk egy flakonos bor.
Egyébként a zene topicban a szüretelést nem szőlőre értettem 1-2 napja. :D
Ahogy az a mellékelt smileyból kifolyólag egyértelmű is volt... 8)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.12. 19:36:15

Szerintem a 'joe' semmivel sem rosszabb, mint mondjuk egy flakonos bor.
Egyébként a zene topicban a szüretelést nem szőlőre értettem 1-2 napja. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.10.12. 19:25:20

Lehet olyan, hogy a rendszeres napi tippmix szelvény feladásod egyszercsak olyannyira a visszályára fordul, hogy valahogy egész tested ellenzi, hogy szelvényt tölts ki és valamilyen különös nemtörődőmség és ellenérzés alakul ki benned miatta? :D

Én múlt héten játszottam utoljára és valahogy most úgy érzem magam, amikor megnézem a fogadási lehetőségeket, mintha egy szál gatyában kellene kimenned a hóba... :? :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.12. 18:31:34

Drog témához:

Én azt mondom, hogy aki tudja mikor mit csinál, tisztában van vele, van önkontrollja, de néha csavar egyet az én szememben nem kevesebb semmivel sem, mint egy mintapolgár.

A keményebb dolgokhoz nem tudok mit hozzáfűzni, láttam, ismerek ilyet. Fölösleges higgyétek el.

Szerk persze ismerek ilyen kis nyomorult egyenrappercuccos kis csirákat is akik azon agyalnak, hogy kéne ma "befújni" meg teljesen megvannak veszve, ha nincs pénzük, vagy kapnak 1-1 pofont kisebb nagyobb lehúzások után.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.10.12. 17:47:45

Jesszus mennyi dolog.

A kávénak (mértékkel fogyasztva) igen jótékony hatásai vannak: pl. a rendszeresen kávézó férfiak között kisebb a prosztatarák kialakulásának a veszélye, mint a nem kávézóknál. Meg vannak ilyenek, erre emlékszem most konkrétan. Amúgy én úgy tudom, hogy a kávé negatív oldala az a pörkélés miatt jöhet elő (ugye égett dolgok nem egészségesek).

Cigaretta. Én 4 éve cigizem, nem éri meg! és akárki akármit mond, ez így van. Az elején valóban áldásos, mennyei érzés, de aztán ez elmúlik, nő az adag, már nem is azért szívod, mert akarod, hanem mert unatkozol. Jön az a szál, amire nem is emlékszel, hogy elszívtad, és egyre több ilyen lesz. Elfogy a pénzed, és tarhálsz, vagy az utolsó fillérjeidet is cigire költöd. Izgulsz, hogy anyád ne érezze meg. Füst szagod van.
Persze, hogy lehet a dohány élvezeti cikk, de akkor nem naponta szívsz, és nem az utcán. Hanem megadod a módját. Mintha pipáznál vagy szivaroznál. A cigaretta is lehetne ilyen, de az olyan kényelmes, 5 perc alatt le lehet zavarni. Ha pipáznál vagy szivaroznál, akkor nem gyújtanál rá mindennap, mert arra rá kell szánni az időt. És valóban nem rossz, de 4 év után egyáltalán nem olyan jó, mint az elején. Soha nem kellett volna rágyújtani. Vagy csak szivarra :) Most én "leszoktam" annyira, hogy parti dohányos vagyok. Megfogadtam, hogy leteszem 21-edikre, ami péntek, hááát... igyekszem.

A drog kérdés meg... A fű nem drog, nekem ennyi a véleményem, legalizálni kellene. Pedig nem vagyok fogyasztó.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.12. 17:41:13

senzu írta:Kávé, cigi, drogok, sportfogadás.
Minden ami káros :D

Victor_Valdes: az alkohol, a cigi és a kávé lelki és fizikai függőséget is okoz. a fű csak lelki függőséget okoz, fizikait nem, mondjuk kb az összes más drog fizikai függőséget is okoz.
Tudom, ezért mondtam, hogy amíg valaki nem a rabja, addig nincs semmi gond egyikkel se szvsz. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2010.10.12. 17:35:38

Kávé, cigi, drogok, sportfogadás.
Minden ami káros :D

Victor_Valdes: az alkohol, a cigi és a kávé lelki és fizikai függőséget is okoz. a fű csak lelki függőséget okoz, fizikait nem, mondjuk kb az összes más drog fizikai függőséget is okoz.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.12. 17:25:28

Chris0527 írta:érdekes a téma, mindenki írja a szokásait hogy mit fogyaszt mit nem. Engem az érdekel hogy ki mit tart drognak? Mert írtátok h nem drogoztok nem is akartok nem is fogtok, az én véleményem az hogy ez a hármas kombó a cigi pia kávé is drog. Nem megbántani akarok akárkit is csak érdekel a véleményetek. :)
Háát, nem is tudom. Érdekes dolgot vetettél fel. Én úgy vagyok vele, hogy a magyar ember az iszik. Szal töménytelen mennyiségbe adom, hogy drog már a pia. A cigi az igazából szerintem nem az, de valahol mégis az, mert függőséget okoz. Kávé nem az szvsz. Bár én azt mondom, hogy aki eltol egy - egy zöldet az se drogos. Ha ezek közül bármelyik hiánya fizikai gondokat okoz, akkor drog, amíg nem, addig nem. :) A keményebb dolgok meg egyértelműen azok. :)

Kicsit keszekusza lett, de remélem érthető. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
davidvilla77
Capitá del Barça
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2010.06.30. 15:24:41
Kapcsolat:

2010.10.12. 17:08:36

Nekem energiaital-ból a Monster a kedvenc :twisted:

Playboy is finom, bár olyat még csak egyszer ittam.

Mostanában "rászoktam" az áfonyás XL energiaitalra :oops:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.12. 17:03:32

Az Adrenalin tényleg jó, meg tetszik a Maxx is. Más márkát nem nagyon tudok :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.12. 16:57:49

Én instant spenótot tolok minden reggel. Káros de felpörget!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.10.12. 16:56:03

messideco írta:Anti barátom, te úriember vagy! De miért van jó íze a kávénak??
Köszönöm, köszönöm :oops: :lol: Nem azt mondtam, h jó ize van, hanem azt, h nincs rossz ize. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.10.12. 16:55:56

érdekes a téma, mindenki írja a szokásait hogy mit fogyaszt mit nem. Engem az érdekel hogy ki mit tart drognak? Mert írtátok h nem drogoztok nem is akartok nem is fogtok, az én véleményem az hogy ez a hármas kombó a cigi pia kávé is drog. Nem megbántani akarok akárkit is csak érdekel a véleményetek. :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.12. 16:55:04

Örülök VV! :)

Hell? Az se rossz, ittam már mindenfélét... Kalasnyikov-tól kezdve, Rockstáron át Bombáig stb...

Amik nagyon bejöttek:
-Adrenalin
-Booster (kevés helyen kapni)
-Lime-os XL
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.12. 16:54:01

Anti barátom, te úriember vagy! De miért van jó íze a kávénak??
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.10.12. 16:51:42

Nálam: se ital, se cigi, se kávé, se energiaital.... :P Egyszerűen egyiknem sem szeretem az izét. Na jó a kávénak nincs rossz ize, de valahogy nem szoktam rá.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.12. 16:42:25

Kávéé??
Hát jó sok cukorral meg tejjel, avagy v.ö. 3az1ben. Ezeket megiszom, esetleg a cappucinot, de más kávé nem jöhet szóba.

Energiaital: néha iszom, de hetente max. egyet. Kedvencem a Hell :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.12. 15:57:07

Fernando írta:Tartsátok is meg jószokásotokat.

Mi a jó a cigiben? Nem emlékszem már nálam hogyan kezdődött. Valami dereng, talán piáláskor kínáltak meg először, "piálás" voltam vagy 15... utána pedig már vettem én is. Volt egy időszak amikor 3 napig nem gyújtottam rá, majd másik nap 1 dobozzal. Ez tartott kb 1 évig. Azóta beállt a napi adag, kivéve ha megyünk valami nagyobb "rendezvényre". :D

És, hogy mi a jó benne? Nemtudom, egy idő után hiányzik. Én személy szerint pedig szeretem az ízét és szeretem szívni is, plusz nekem jobban esik, ha egyik haverommal beülünk egy bár-ba kikérünk egy whiskey-t és rágyújtunk majd dumálunk, mint, hogy beülünk kikérünk egy kólát és beszélgetünk, de ez én vagyok. :)
Megtaláltam a rokonlelkem. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.12. 13:22:24

daffy írta:
Bob_Marley írta:Amire te gondolsz az biztos, hogy a fekete tea, valamint a zöld tea is hasonlóan egézséges!De a kávé se annyira "veszélyes" mint előadják a műsorok!Egyikből se szabad mértéktelenül fogyasztani!Napi egy csésze kávétól nem fogsz hamarabb meghalni!S vannak a kávénak is előnyei a szervezetre!Én szerintem ami a természetben terem, s pozitív hatással is van a szervezetre azzal nincsen gond! :lol:
akkor dobom a pcsába a teát és elkezdek mákvirágot+zöldet termeszteni. az majd felpörgeti reggel az asszonyt :D
:lol: Azt majd lesz ne mulass :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.12. 12:18:08

Bob_Marley írta:Amire te gondolsz az biztos, hogy a fekete tea, valamint a zöld tea is hasonlóan egézséges!De a kávé se annyira "veszélyes" mint előadják a műsorok!Egyikből se szabad mértéktelenül fogyasztani!Napi egy csésze kávétól nem fogsz hamarabb meghalni!S vannak a kávénak is előnyei a szervezetre!Én szerintem ami a természetben terem, s pozitív hatással is van a szervezetre azzal nincsen gond! :lol:
akkor dobom a pcsába a teát és elkezdek mákvirágot+zöldet termeszteni. az majd felpörgeti reggel az asszonyt :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.12. 11:51:23

daffy írta:
Fernando írta:Kávézni én csak egy ideig kávéztem, áttértem az energia italra, de az meg még sokkal károsabb, de abból meg viszonylag keveset iszok, heti 1-2.
igyál teát. asszonynak bevált. az a reggeli üzemanyag és egészségesebb,mint az energia ital. (asszem fekete tea)
Amire te gondolsz az biztos, hogy a fekete tea, valamint a zöld tea is hasonlóan egézséges!De a kávé se annyira "veszélyes" mint előadják a műsorok!Egyikből se szabad mértéktelenül fogyasztani!Napi egy csésze kávétól nem fogsz hamarabb meghalni!S vannak a kávénak is előnyei a szervezetre!Én szerintem ami a természetben terem, s pozitív hatással is van a szervezetre azzal nincsen gond! :lol:
Válasz küldése
cron