Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.16. 23:53:20

Bob_Marley írta: Idióta, erkölcstelen ember elítélendő!Teljesen mindegy arab kínai, zsidó, cigány, fekete!
Nekem ez a véleményem!

Tiszteletben tartom, de azért érdekes hogy az esetek nagy többségében cigányokról beszélnek,ők vannak ott. Ez nem véletlen szerintem.


Lui!

http://indavideo.hu/video/Noise_Night_L ... skes_Tamas
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.16. 23:52:08

lui1698 írta:
Bob_Marley írta:Azt mindenféleképpen meg említem, hogy a srác aki szervezte a bulit.....hát gyönyörű.....adott még egy előző rendezvényről interjút, az egy dolog hogy minden második szava Julia Roberts "foglalkozását" hirdette, de ráadásul vagy hulla részeg volt, vagy be volt szívva vagy nem tudom, de szörnyű volt!Na ez egy partyszervező 2011 MO!
Erről esetleg létezik videó?
"parancsolj"
http://www.youtube.com/watch?v=b7aodgCTapE
akinek van gyomra nézze végig...
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.16. 23:50:23

Bob_Marley írta:Azt mindenféleképpen meg említem, hogy a srác aki szervezte a bulit.....hát gyönyörű.....adott még egy előző rendezvényről interjút, az egy dolog hogy minden második szava Julia Roberts "foglalkozását" hirdette, de ráadásul vagy hulla részeg volt, vagy be volt szívva vagy nem tudom, de szörnyű volt!Na ez egy partyszervező 2011 MO!
Erről esetleg létezik videó?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.16. 23:48:08

Victor_Valdes írta:
Bob_Marley írta:Ha lehet akkor most én kérhetem, hogy ne kezdjünk bele abba hogy volt-e késelés, ha volt kik késeltek!
Ez ugyanúgy csúnya vitába torkolhat!
Amíg nem bizonyosodott be semmi ne mondjunk olyanokat, hogy romák bementek késelni!
Ez csak egy kérés felőlem!
Eléggé liberális gondolkodásommal nehezen olvasom ezeket a sorokat, hogy ki szurkált stb....
Felénk is van liberális gondolkodás, amikor a környékbeli falukból bejönnek a cigók 2-3 autóval, csak azért, hogy verekedhessenek. A rendőrség meg kijön, és végignézi szépen. Ennyit erről. Nem általánosítani akarok, de felénk a jelentős többségre sajnos ez a jellemző. :roll:
Mindenki tud ilyen példát (én is 13kerben nőttem fel, nagy élmény volt) felhozni!Ezek tényleg szomorú dolgok, de semmi köze nincs ahhoz, hogy romák!
Idióta, erkölcstelen ember elítélendő!Teljesen mindegy arab kínai, zsidó, cigány, fekete!
Nekem ez a véleményem!

Azt mindenféleképpen meg említem, hogy a srác aki szervezte a bulit.....hát gyönyörű.....adott még egy előző rendezvényről interjút, az egy dolog hogy minden második szava Julia Roberts "foglalkozását" hirdette, de ráadásul vagy hulla részeg volt, vagy be volt szívva vagy nem tudom, de szörnyű volt!Na ez egy partyszervező 2011 MO!

szerk:
a mondandód legfontosabb szava a sajnos.....ilyen tragédia nem történhetne meg, ha a szabályokat betartaná mindenki, de hát vannak kiskapuk......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.01.16. 23:50:39-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.16. 23:40:51

Bob_Marley írta:Ha lehet akkor most én kérhetem, hogy ne kezdjünk bele abba hogy volt-e késelés, ha volt kik késeltek!
Ez ugyanúgy csúnya vitába torkolhat!
Amíg nem bizonyosodott be semmi ne mondjunk olyanokat, hogy romák bementek késelni!
Ez csak egy kérés felőlem!
Eléggé liberális gondolkodásommal nehezen olvasom ezeket a sorokat, hogy ki szurkált stb....
Felénk is van liberális gondolkodás, amikor a környékbeli falukból bejönnek a cigók 2-3 autóval, csak azért, hogy verekedhessenek. A rendőrség meg kijön, és végignézi szépen. Ennyit erről. Nem általánosítani akarok, de felénk a jelentős többségre sajnos ez a jellemző. :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.16. 23:32:00

daffy írta:nem viccelsz? az számomra meglepően olcsónak tűnik :shock:
nehogymá megérjen ennyit a saját biztonságom... :-k
Viccelni én? Soha. :)
Amúgy tényleg ennyi volt nekem.
De mondjuk a további procedúra a rendőrségen, plusz ugye be kell lépni asszem valamilyen sportlövő egyesülethez. Szóval inkább azok a dolgok kerülhetnek sokba.
És egyébként sok értelme nincs sportfegyvert tartani önvédelmi céllal, mert szigorúan elő van írva, hogy hogy hordhatod.
Önvédelmi célra meg nem adnak azért, mert félsz.

Inkább vegyél egy viperát, az is praktikus kis jószág és picipézé már hozzá lehet jutni.

szerk.: ahogy nézegetem én még drágán is jöttem ki belőle. Láttam 20 alatt is, sőt 8k-ért a felkészítést.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.16. 23:30:51

Ha lehet akkor most én kérhetem, hogy ne kezdjünk bele abba hogy volt-e késelés, ha volt kik késeltek!
Ez ugyanúgy csúnya vitába torkolhat!
Amíg nem bizonyosodott be semmi ne mondjunk olyanokat, hogy romák bementek késelni!
Ez csak egy kérés felőlem!
Eléggé liberális gondolkodásommal nehezen olvasom ezeket a sorokat, hogy ki szurkált stb....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.01.16. 23:38:33-kor.
Kép
Kép
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.16. 23:27:05

Hát ez az, ez is baj, amit írtál!
Én is így gondolom nem változik semmi, de hátha!
Tényleg nem bántva senkit, s utólag könnyű okosnak lenni, de hogy lehet szülőként 18 éven aluliakat elengedni (ráadásul lányokat) az "éjszakába"!
Írtam, hogy nem tudjuk meg a felelősöket, s sajnos a körülményeket se, s 3iknak írhattam volna, hogy semmi nem változik.....
Tényleg nem is lehet már mit írni, elszomorító, s felháborító!
Apáink korsztálya meg 10 évesen dinnyét lopott, ivott és cigizett a csürben, nagyapáink a háborukban ittak mint a gödény, és 12 évesen itatta öket az apjuk. MIndig is ez volt, csak nem mászkáltak el, mert kocsmákon és bordélyházakon kivül nem volt semmi. A hiba nem abban van, hogy elengedték őket, hanem abban, hogy a sok barom nem segitett nekik és meghaltak. persze erröl senki sem beszél, mindenki meséli hogy mellettem szurták meg. ja akkor miért nem segitettél hülyegyerek? erröl ennyit.
2 haverom bent volt a bulin és egyértelműen látták, hogy egy 6-7 fős cigány társaság 1-2 tagja odament az egyik csajhoz és beszélt vele, majd egyszer csak hasba szúrta. Érdekes ez nem? Biztos agyontaposták, és igen a rasszista bekiabálót kell elvinni...
gratulálni tudok a haverodnak is, 2 rohadt nagy saller neki is kijárna. hányok az ilyen emberektöl
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuni 2011.01.16. 23:33:07-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 23:26:51

lui1698 írta:
daffy írta:fegyvertartási mennyibe kerülhet(minden együtt: oktatás,vizsga,engedély,fegyver)? egy közelítő összeg jól jönne
Fegyvervizsga 7000 pénz , plusz a tanfolyamdíj ami szerintem változó. (nekem 28k volt)
Többit nem tudom, mert az engedélyt nem váltottam ki, mivel nem volt eddig szükség rá, de neten szerintem tuti fent van.
nem viccelsz? az számomra meglepően olcsónak tűnik :shock:
nehogymá megérjen ennyit a saját biztonságom... :-k
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.16. 23:24:11

daffy írta:fegyvertartási mennyibe kerülhet(minden együtt: oktatás,vizsga,engedély,fegyver)? egy közelítő összeg jól jönne
Fegyvervizsga 7000 pénz , plusz a tanfolyamdíj ami szerintem változó. (nekem 28k volt)
Többit nem tudom, mert az engedélyt nem váltottam ki, mivel nem volt eddig szükség rá, de neten szerintem tuti fent van.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 23:16:02

Fernando írta:Látom már téma itt is, akkor megosztom Veletek:

2 haverom bent volt a bulin és egyértelműen látták, hogy egy 6-7 fős cigány társaság 1-2 tagja odament az egyik csajhoz és beszélt vele, majd egyszer csak hasba szúrta. Érdekes ez nem? Biztos agyontaposták, és igen a rasszista bekiabálót kell elvinni...
az a baj,hogy az ilyen dologra nem nagyon tud az ember őszintét írni,mert kitiltják innen egy életre...
elszomorító a tény,de lassan tényleg el KELL különíteni a népcsoportokat,mert nem lehet békében élni egymás mellett. én a keleti és az andrássy utca közt lakom albérletben(damjanich utca). az asszonyt iskolába is félek egyedül elengedni,de az ember nem lehet ugye folyton mellette. ha már félelem...fegyvertartási mennyibe kerülhet(minden együtt: oktatás,vizsga,engedély,fegyver)? egy közelítő összeg jól jönne
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.16. 23:08:47

Látom már téma itt is, akkor megosztom Veletek:

2 haverom bent volt a bulin és egyértelműen látták, hogy egy 6-7 fős cigány társaság 1-2 tagja odament az egyik csajhoz és beszélt vele, majd egyszer csak hasba szúrta. Érdekes ez nem? Biztos agyontaposták, és igen a rasszista bekiabálót kell elvinni...

Szerk.: Azt is elmondták, hogy a ruhatárnál volt. Nos a ruhatárnál viszonylag nehéz valakit letaposni. Szerintem. Mire jó ez a baromi nagy ködösítés? Ez Magyarország, itt élek és NEM nem megyek el!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.16. 20:46:44

L.Messi 10 írta:
Kalap1988 írta: Mi az, hogy a halál okához igazságügyi szakértő kell? A halálra taposott és a halálra szúrt között nem lehet szabad szemmel megállapítani a rendőröknek a különbséget?
Persze hogy meg lehet állapítani, de ők nem adhatnak addig hivatalos jelentést, amig a vizsgálat meg nem történt.
Nem hivatalos jelentésre gondoltam, de itt egyértelmű ködösítés van. Ez érzékelhető...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.01.16. 20:45:45

18 éves a húgom, ha vele történt volna ez én a konyhakéssel vonatra ültem volna és azóta már Pesten töltetném ki a szervezőkkel a kérdőívemet.
Ilyen büdös, felelőtlen, pénzéhes mocsok népet még nem bszott a világ.

Felfogni nem tudom mit érezhetnek a hozzátartozók és barátok. (és remélem soha nem is fogom megtudni).

Nyugodjanak Békében!
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.16. 20:43:24

hihetetlen ilyeneket olvasni... :shock:

világéletemben aszittem, h különc vagyok, h nem szerettem bulizni... gimibulikban, szombati disco-kban sose voltam anno, mikor egyetemista lettem, akkor az elején 1-2 alkalommal elmentem az új társasággal, utána az is abbamaradt...

időnként összefogunk páran, beülünk egy szolid kis kocsmába, megiszunk 1-2 üveg sört, eldumálgatunk, utána meg go home... (manapság annyi a különbség, h biliárdozni is eljárunk hébe-hóba, de semmi extra...)

jó tudni, h nem vagyok egyedül ezzel...

(V_V szavait akár én is írhattam volna...)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.16. 20:36:51

Egyszerűen csak semmi jót nem látok benne... A pia drága, táncolni nem tudok, és nem is akarok. sokkal nagyobb az esélye, hogy valaki belém kössön, mint egy kocsmába, ahol mindenkit ismerek. Nem nekem valóak ezek... :D Pár haver, egy jó kocsmába, vagy épp asszonnyal. Ennyit nem ér egyik szórakozóhely sem. :P
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.16. 20:22:06

Victor_Valdes írta:Lehet bennem van a hiba, de minden porcikám ellenkezik az ilyen szórakozó helyekkel. Itt Mátészalkán meg, minek menjek? Nincs kedvem összeveretni magam... :oops: :roll: Maradok a kocsmázásnál... :D
Nagyon helyes. Addig jó,amíg nem kívánkozol ilyen helyekre. Én is még a helyi diszkóba sem teszem be a lábam,inkább akkor itthon ülök hétvégén,vagy barátnőzök.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.16. 20:16:06

Lehet bennem van a hiba, de minden porcikám ellenkezik az ilyen szórakozó helyekkel. Itt Mátészalkán meg, minek menjek? Nincs kedvem összeveretni magam... :oops: :roll: Maradok a kocsmázásnál... :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2011.01.16. 20:06:16

bence-barca írta:Nekem tegnap nővérem úgy volt, h oda megy, végül náshova mentek, de ha odament volna ki tudja mi történt volna vele...este olvastam index-en és megijedtem, hisz voltak ott ismerőseim, de szerencsére egyiknek se lett baja.
Szegény szülők, ők csak elengedték a gyereküket szórakozni és ez lett belőle.
Nyugodjanak békében!
Fogadjunk hogy nővéredék whiteba mentek:)

Részvétem nekem is a hozzátartozoknak
Visca El Barca
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.16. 20:06:01

daffy írta:
Bob_Marley írta:...
kizárt,hogy szigorítsanak. ha mégis,akkor kizárt,hogy betartsák a szórakozóhelyek. 14 évesek is bemehetnek és piálhatnak. a fő gond az,hogy be is akarnak menni,mert erre van igény. mindig nyomja az ország a nyugat majmolását és egyre jobban a balkán felé húzunk... :roll:
a megoldás a detektoros kapu. akár milyen nevetséges és drága,de működne.
Hát ez az, ez is baj, amit írtál!
Én is így gondolom nem változik semmi, de hátha!
Tényleg nem bántva senkit, s utólag könnyű okosnak lenni, de hogy lehet szülőként 18 éven aluliakat elengedni (ráadásul lányokat) az "éjszakába"!
Írtam, hogy nem tudjuk meg a felelősöket, s sajnos a körülményeket se, s 3iknak írhattam volna, hogy semmi nem változik.....
Tényleg nem is lehet már mit írni, elszomorító, s felháborító!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.01.16. 20:06:27-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 20:01:50

Bob_Marley írta:...
kizárt,hogy szigorítsanak. ha mégis,akkor kizárt,hogy betartsák a szórakozóhelyek. 14 évesek is bemehetnek és piálhatnak. a fő gond az,hogy be is akarnak menni,mert erre van igény. mindig nyomja az ország a nyugat majmolását és egyre jobban a balkán felé húzunk... :roll:
a megoldás a detektoros kapu. akár milyen nevetséges és drága,de működne.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.01.16. 19:55:29

gergo9 írta:Amiről szó sem esett mégis mitől tört ki a pánik? Nem hiszem hogy csak a nagy tömegtől.
Azóta sem tudják eldönteni 1napja hogy volt e késelés vagy nem. Vicc.
Hányingerem van az egésztől ami itt folyik az országban.
Itt a lényeg...
Pánik tört ki,na de mitől? Attól,hogy sok ember volt? Addig nem volt sok?
Nem azt mondom,hogy tuti volt késelés volt,de maguktól pánikoltak be az emberek?

ui: én is azt hallottam,hogy valaki azt kiáltotta,hogy késelés,és elindult a tömeg...

Szülöknek,hozzátartozóknak pedig Őszinte Részvétem! :(
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.01.16. 19:36:50

Most beszéltem az egyik lány ismerősömmel, aki ott volt néhány haverjával, ő azt mondta, hogy késelés volt.

Szörnyű lehetett, ami ott történt, nyugodjanak békében :(

(West) Balkán... :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.16. 19:28:52

Amiről szó sem esett mégis mitől tört ki a pánik? Nem hiszem hogy csak a nagy tömegtől.
Azóta sem tudják eldönteni 1napja hogy volt e késelés vagy nem. Vicc.
Hányingerem van az egésztől ami itt folyik az országban.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.16. 19:12:58

Nekem tegnap nővérem úgy volt, h oda megy, végül náshova mentek, de ha odament volna ki tudja mi történt volna vele...este olvastam index-en és megijedtem, hisz voltak ott ismerőseim, de szerencsére egyiknek se lett baja.
Szegény szülők, ők csak elengedték a gyereküket szórakozni és ez lett belőle.
Nyugodjanak békében!
Válasz küldése