Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.20. 21:31:18

Fernando írta:Nah gyerekek, belevágtam. Edző leszek. :lol: Elhatároztam. Sima OKJ-s edzői tanfolyam, de ha elvégzem már lenne helyen itt ahol lakom, egy kis serdülő csapat mellett. :D Most eléggé motivált vagyok.
Írnál egy pü-t,hogy mi kell hozzá? mert engem is foglalkoztat a téma. illetve,hogy milyen néven,hol van a képzés,megy egyéb infókat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.20. 21:29:06

MessiFan írta: Sporinál meg szerintem egyértelműen alapkövetelmény a jó kondi és a jó látás.
Látással nekem nem lenne problémám, kondi meg talán fejleszthető, remélem erről is szól ez a tréning
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.12.20. 21:27:39

Nah gyerekek, belevágtam. Edző leszek. :lol: Elhatároztam. Sima OKJ-s edzői tanfolyam, de ha elvégzem már lenne helyen itt ahol lakom, egy kis serdülő csapat mellett. :D Most eléggé motivált vagyok.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
socio66

2010.12.20. 20:53:26

Kalap,tök jó dolgokat írsz,engem is ez a vonal érdekel,csak még nem tudtam magamban konkretizálni a dolgokat.
meg az újságírás,politizálás mind olyan dolgoknak tűnnek,amikhez protekció,vagy minimum 'jó hosszú nyelv' szükséges.
nagyon nem szeretnék diplomával munkanélküli lenni,olyan már volt a családban sajnos,nem kell több.
egyébként én így középsuli végzős év előtt állva baromira nem érzem magam tájékoztatva a lehetőségekről,a jelenlegi hiányszakmákról,stb.
sokkal több orientációs óra,meg hasonlók kellenének,hogy tudják a fiatalok hova érdemes menni,mivel nem lesznek a diploma után pályakezdő munkanélküliek..
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.12.20. 20:52:16

Miskolciaktól kérdezném, hogy érzik magukat ebben a szmogos időben, a tv-ben hallani, hogy eléggé nehéz ott a levegő. Hogy lehet bírni?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.20. 20:49:53

csababarca írta:
MessiFan írta:
Most volt egy narancs, alma dobálásos bunyó a villában. Ez a Zsuzsi fogyatékos :D

Kibújt a cigó vér a csajból rendesen. Szegény olyan sötét mint az éjszaka.
Olivér meg jól csinálta.
Jah kemény volt.... és ki is rakták a csajt.... Pech,hogy itt lakik 2 házzal arrébb...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.20. 20:46:47

Hát nekem az az "álmom" hogy kint dolgozzak külföldön szakácsként és ott is alapítanék családot. De gyereket semmiképp nem akarok.

Sporinál meg szerintem egyértelműen alapkövetelmény a jó kondi és a jó látás. Én rosszul látok távolra de még nincs szemüvegem. Remélem ez nem lesz nagy problema mert csak olvasni nem tudok, látni látnám a játékosokat.
+ az is pozitív dolog lehet hogy sokat nézel focit és látod hogy mikor igazságos a bíró és mikor nem. Én pl ha meglátnék egy játékost színészkedni azonnal villanna a sárga. Még akkor is ha később derül ki, mikor már felpattant és ugyanúgy fut.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.12.20. 20:40:16

Victor_Valdes írta:amíg nem a leendő családom anyagi biztonsága múlik rajta, addig semmiképen sem hagynám el Magyarországot
Nekem most viszont ez a tervem. Jelenleg is egyeztetésben állok angliai és barcelonai ( 8) ) egyetemekkel, hogy jövőre már oda járhassak (ennek sok oka van, ebbe most asszem nem megyek bele). De ha ez nem jön össze (hisz ez egyáltalán nem könnyű az oktatási rendszerek közti eltérés miatt), akkor a BA-t itthon végzem el. Az MA-t viszont mindenképp külföldön szeretném elvégezni...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.12.20. 20:36:59

Akkor én is: ugyebár jelenleg történelmet és újságírást tanulok az egyetemen, politizálok párttagként, illetve egy országos kulturális havilapnál újságíró vagyok szociális munkában ( így hívjuk a kollégákkal, mert elkötelezettségből, csak költségtérítéssel csináljuk :D ). Ezt a vonalat erősíteném az egyetem elvégzése után. Helyi szintű politizálás ( párttagként vagy sem mindegy, de képviselő csak a településem, nagyobb léptékben nem), főállású újságírói munka hasonló lapoknál, illetve tervezem még politológia elvégzését levelezőn. Amolyan értelmiségi szerepkörre készülök, sok helyen publikálni, akár történeti kutatásokat is végezni ( érdekel történelemből a phd is, de ez azt hiszem nem ma lesz), szerepet vállalni a kultúrában ( rendezvények stb-stb.), illetve idővel szeretném, ha a testvéreimmel ( van 7 :D ) tudnánk csinálni egy családi vállalkozást, mezőgazdaság, állattartás, vendéglátás ( akár szállásadás szintjén is, de az már tényleg rengeteg pénz), igazi háztáji, ódivatú gazdaság :D Ez is főképp azért érdekel, mert a népi kultúrában és környezetben nőttem fel és ezt tovább akarom vinni, ráadásul az értelmiségi szerep mellett nem árt, ha dolgozik is az ember :D ( irónia :D )
Az gondolom alapvető, hogy mindezt csak itthon. Illetve nagycsaládot szeretnék, 3-4 vagy 5 gyerek. Azt már nem vállalnám, mint anyumék, hogy 8 :D
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.20. 20:29:31

Az előbb kimaradt, hogy amíg nem a leendő családom anyagi biztonsága múlik rajta, addig semmiképen sem hagynám el Magyarországot. :) Lehet Mazochista vagyok, de ez egy alapelvem. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.20. 20:26:01

Szóval akkor én.
Egyetemet tervezek, csak azt nem tudom, hogy most 12. után vagy később. Elmennék egy-két évre külföldre, akár önkéntesnek is. Minél messzéb, Afrikába, Dél-Amerikába, bárhová.
Az egyetemen valszeg szociológiát tanulnék szívesen, esetleg politlógia. Még nem tudom pontosan, hogy melyik egyetemre és hová.
Titkos álmom az, hogy legyen egy vállalkozásom(nyulak v. csirkék tenyésztése), plusz dolgozzak a focival kapcsolatosan valamit. Eleinte a sportújságírásra gondoltam, de ááá nem. Az től komplex.
Az egyetem után/ közben a házamat szeretném újítani, amennyire csak lehetséges.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.20. 20:19:50

messideco írta:Ezt mondom, nektek sokkal több lehetőség van :S
Nem baj, valamit majd én is kitalálok.
Ha már itt tartunk: mi a tervetek a jövőre nézve: egyetem, munka, család stb. ?
Részletesen is lehet...
Egészség, boldog család 1-2 gyerekkel, stabil anyagi háttér. :)

Főiskolát nem tervezek, inkább dolgoznék, ha találnék majd valami munkát, de hát az még nagyon messze van nekem. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.20. 20:19:11

sjd írta:
messideco írta:http://www.nb1.hu/ad/jv_hirdetes2010.pdf
Menjetek sporinak gyerekek! Én ha Mo.-n élnék, megragadnám a lehetőséget :wink:
Amúgy az ilyenhez van vmi feltétel? Csak mert pl. én 2 m után kiköpöm a tüdőm, ez elvileg kizáró ok ahhoz h 90 perces meccseken rohangáljak :?
Hát igen, ez nem csak hogy feltétel,de alapkövetelmény is. És kell ahhoz a kondi,hogy le tudj vizsgázni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.20. 20:17:37

Ezt mondom, nektek sokkal több lehetőség van :S
Nem baj, valamit majd én is kitalálok.
Ha már itt tartunk: mi a tervetek a jövőre nézve: egyetem, munka, család stb. ?
Részletesen is lehet...
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.20. 20:16:28

messideco írta:http://www.nb1.hu/ad/jv_hirdetes2010.pdf
Menjetek sporinak gyerekek! Én ha Mo.-n élnék, megragadnám a lehetőséget :wink:
Amúgy az ilyenhez van vmi feltétel? Csak mert pl. én 2 m után kiköpöm a tüdőm, ez elvileg kizáró ok ahhoz h 90 perces meccseken rohangáljak :?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.20. 20:10:46

MessiFan írta:
messideco írta:Hülyeségnek hangzik, de nekem az edzőség a szimpatikus. Talán majd a juniversity után kipróbálom, ha lesz rá lehetőség. Kétlem, hogy itt nálunk lenne, max. Bukarestben és román nyelven :S
Én úgy tudom hogy ahhoz olyan iskolába kell járni ahol tornatanári vagy valamilyen edzőségi végzettséget kapsz. Bár megmondom őszintén nem tudok olyan iskoláról ahol van olyan szak hogy futball vagy más edző :D
Szomszéd településen van ilyen itt nálunk, haverom oda jár, nem vágom pontosan, de elvileg "edzői" kézbesítést kap ha elvégzi. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.20. 20:06:18

messideco írta:Hülyeségnek hangzik, de nekem az edzőség a szimpatikus. Talán majd a juniversity után kipróbálom, ha lesz rá lehetőség. Kétlem, hogy itt nálunk lenne, max. Bukarestben és román nyelven :S
Én úgy tudom hogy ahhoz olyan iskolába kell járni ahol tornatanári vagy valamilyen edzőségi végzettséget kapsz. Bár megmondom őszintén nem tudok olyan iskoláról ahol van olyan szak hogy futball vagy más edző :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.20. 20:04:27

Hülyeségnek hangzik, de nekem az edzőség a szimpatikus. Talán majd a juniversity után kipróbálom, ha lesz rá lehetőség. Kétlem, hogy itt nálunk lenne, max. Bukarestben és román nyelven :S
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.20. 20:02:50

messideco írta:MessiFan: komolyan, vagy csak irónia akart lenni :roll: :?:
Halál komolyan mondtam :D. Ez nagy lehetőség. Csak úgy, feltétel nélkül lehetőséget kapni arra hogy bíró lehessek. Világéletemben sportoló akartam és akarok lenni és a spori lehet nem sportoló de ott van a pályán.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.20. 19:55:38

MessiFan: komolyan, vagy csak irónia akart lenni :roll: :?:
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.20. 19:52:14

MessiFan írta:
Most volt egy narancs, alma dobálásos bunyó a villában. Ez a Zsuzsi fogyatékos :D

Kibújt a cigó vér a csajból rendesen. Szegény olyan sötét mint az éjszaka.
Olivér meg jól csinálta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.20. 19:50:03

messideco írta:http://www.nb1.hu/ad/jv_hirdetes2010.pdf
Menjetek sporinak gyerekek! Én ha Mo.-n élnék, megragadnám a lehetőséget :wink:
Tyűű a kutyafáját :D! Már tárcsázom is! Köszi hogy belinkelted :D

Most volt egy narancs, alma dobálásos bunyó a villában. Ez a Zsuzsi fogyatékos :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.20. 19:35:42

http://www.nb1.hu/ad/jv_hirdetes2010.pdf
Menjetek sporinak gyerekek! Én ha Mo.-n élnék, megragadnám a lehetőséget :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.20. 19:30:12

MessiFan írta:Ez a valóvilág borzasztó de legalább elszórakozok rajtuk. :D
Én hiányolom hogy a honlapon nincs fent az összes kamera és élőbe lehetne nézni őket.
Nézi valaki rajtam kívül?:D
Elvi alapon nem nézek ilyesmit. :D Gyakorlatilag tv-t se nézek, csak barca meccsek idején, esetleg egy-egy Dr.House-t nézek meg, vagy Fábry show-t. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Válasz küldése