Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.12.27. 00:57:41

Az én kedvenceim a frankfurti leves,a brassói meg a madártej.
Ipari mennyiségűt be tudok vágni belőlük 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.12.26. 22:54:19

L.Messi 10 írta:
Bányász írta: A gyorskaják közül nálam a dürüm a nyerő.
Az ugye hasonló mint a Gyros? Az is nagyon jó kaja!
Igen gyakorlatilag ugyan az a két kaja.Csak a dürümöt vékony tésztába tekerik bele.Meg több zöldség megy bele.Laktatóbb és finomabb. :)

Az meg lehet,h Amerikában sok műretket esznek de azért egy hálaadás napi kajáláson nagyon szívesen részt vennék. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.26. 22:40:20

MessiFan írta:Országnak nem sorolható de Amerikában szvsz az emszídonáldot (mcdonald) mondanák a legtöbben és nem azt hogy Olasz konyha :D
Varatrix írta:Szeretem azt ami egyszerű de finom.
Ész nadon omlósz :D
http://www.youtube.com/watch?v=SfElcjQQjCc :lol:
Amerikában ahhoz vannak szokva, egyék a sok műretket, amikor nekünk olyanok vannak mint babos káposzta, csülök, pörköltek, ragulevesek és egyéb finomságok...
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.26. 22:34:34

Országnak nem sorolható de Amerikában szvsz az emszídonáldot (mcdonald) mondanák a legtöbben és nem azt hogy Olasz konyha :D
Varatrix írta:Szeretem azt ami egyszerű de finom.
Ész nadon omlósz :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.26. 22:34:16

L.Messi 10 írta:Hát igen az Olasz-Magyar kaják nagyon sok ember kedvence. De azért van még nagyon sok országnak jó konyhája. Ott van például a spanyol, kínai és még lehetne sorolni.
Úgy gondolom, hogy egy Magyar ember rengeteg mindent megeszik jóízűen.
Nekem valahogy a túl extrém kaják nincsenek az ínyemre.
Francia, Japán konyha.
Szeretem azt ami egyszerű de finom.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.26. 22:32:54

Bányász írta: A gyorskaják közül nálam a dürüm a nyerő.
Az ugye hasonló mint a Gyros? Az is nagyon jó kaja!
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.26. 22:31:20

Hát igen az Olasz-Magyar kaják nagyon sok ember kedvence. De azért van még nagyon sok országnak jó konyhája. Ott van például a spanyol, kínai és még lehetne sorolni.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.12.26. 22:28:18

Varatrix írta:
L.Messi 10 írta:Látszik hogy sokan szeretik az Olasz konyhát. Andris nem raknál ki egy szavazást ide offba ki milyen ország konyháit szereti? :lol:
Itt az Olasz Magyar lesz a befutó kettős.
Igen valószínűleg az lenne.Nekem is a jó kis egyszerű magyar kaják a kedvenceim.Borsófőzelék,krumplistészta ilyesmik...bár nem tudom ezek mennyire magyar eredetű ételek... :)

De azért pl egy jó édes-savanyút vagy chilis babot,esetleg gazpachot(ezt sajnos igen ritkán van alkalmam enni :( :) ) sem vetek meg.

A gyorskaják közül nálam a dürüm a nyerő.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.26. 22:23:08

L.Messi 10 írta:Látszik hogy sokan szeretik az Olasz konyhát. Andris nem raknál ki egy szavazást ide offba ki milyen ország konyháit szereti? :lol:
Itt az Olasz Magyar lesz a befutó kettős.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.26. 22:22:39

Mint minden heteroszexuális férfinak: HÚS :D
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.26. 22:20:29

Látszik hogy sokan szeretik az Olasz konyhát. Andris nem raknál ki egy szavazást ide offba ki milyen ország konyháit szereti? :lol:
Kép
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.12.26. 22:16:34

L.Messi 10 írta:Pizza... :D Én is szívesen megeszem, de kedvencnek :D
Enyém: egyéni "kreálmány": tepsibe: alul nyers krumpli felszelve, rá paradicsom-paprika-hagyma karikák arra karaj (kikloffolva) majd szalonna be a sütőbe egy órára és annak a tetejére összekeverve reszelt sajt, tejföl majd vissza a sütőbe. Kötelező kipróbálni! :wink:
Ilyet én anyukám is szokott csinálni, nagyon jó kaja tényleg.
Am kedvencem még az összes olasz kaja.. :)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.12.26. 22:10:50

L.Messi 10 írta:
Kinek mi a kedvenc kajája? :lol:


sztrapacska, húsleves, rántott sajt sült krumplival :wink:

Meg persze a gyors kaják: gyros, pizza, hamburger, hot-dog, sült krumpli.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.26. 22:08:13

L.Messi 10 írta:Kinek mi a kedvenc kajája? :lol:
Currys Csirke!
Nem a kedvencem az indiai kaja, de mind közül ez a top.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.26. 22:03:34

Szeretitek a szalonnát? Az jó. :wink:
Nekem a kedvenc a töltött káposzta :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.26. 22:02:16

Na jó nem csak a pizza :D Össz: Pizza,Sajtburger,Sült krumpli,krumplipüré,fasírt,rántott hús,csirkecomb,mell,rántotta,szalonna stb stb :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.26. 21:57:09

Pizza... :D Én is szívesen megeszem, de kedvencnek :D
Enyém: egyéni "kreálmány": tepsibe: alul nyers krumpli felszelve, rá paradicsom-paprika-hagyma karikák arra karaj (kikloffolva) majd szalonna be a sütőbe egy órára és annak a tetejére összekeverve reszelt sajt, tejföl majd vissza a sütőbe. Kötelező kipróbálni! :wink:
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.12.26. 21:56:03

L.Messi 10 írta:Kinek mi a kedvenc kajája? :lol:
Hm... Sztrapacska, minden olasz tészta (gnocchi, tortellini), egyéb tésztafélék, csirkehús/karaj rizzsel/krumplipürével stb. :P
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.26. 21:52:47

L.Messi 10 írta:
Andris írta:Ez mostmár sok lesz itt, srácok. Valami más témát!
Kinek mi a kedvenc kajája? :lol:
Pizza 8) :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.26. 21:50:14

Andris írta:Ez mostmár sok lesz itt, srácok. Valami más témát!
Kinek mi a kedvenc kajája? :lol:
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.26. 21:43:16

Ez mostmár sok lesz itt, srácok. Valami más témát!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.12.26. 21:24:11

Drigo írta:
Kalap1988 írta:Szerintem az új médiaszabályozásban konkrétan le van vezetve az a kérdés, hogy mi számít bűnügyi hírnek. Nem is ezt a kifejezést használják, ha jól tudom... Képzett jogászok is vannak a kormányban, a dolog megoldható mindenképpen. Én sem jogász, sem döntéshozó nem vagyok, így hagyj ne osszam meg az elképzeléseim, mert nem értek hozzá. Az ott lévő emberek viszont igen. Ha jó tudom itt az erőszakos, véres híreken van a hangsúly,de lehet tévedek. A bibliai okfejtésem teljesen másról szólt. A jó híradó alapelve ( ezt gyakorló újságíróként is mondom), hogy tükörként funkcionáljon és a valóságos életet próbálja meg visszaadni. Ha azonban ezt nem teszi meg és aránytalanul sok ilyen erőszakos hírt mutat, akkor nem tesz eleget a kötelességének, a tájékoztatási feladatát nem látja el. Hanem annak az embernek egy ferde képet mutat erről, aki egy munkahely-közlekedési eszköz-otthon burokszerű világban él ( persze néha-néha máshová is megy, de ismerjük el, hogy a rohanó világunkban sok ilyen van). Akkor pedig frusztált lesz, félni fog, ne adj Isten a bűnözésre hajlamos ember ötleteket merít. Ezt nem akarhatjuk. A valós világról képet kell mutatni, hogy ne naiv és megvezetett emberek legyen, de a túlzott hangsúlyozás is legalább olyan káros tud lenni, mint az elhallgatás. Így azt hiszem sokkal bővebben kifejtettem.
A kereskedelmi tv-ékben minden barom utolsó utcai balesetről beszámolnak ( erre ott az internet, ahol szabadan lehet válogatni), miközben a sikereinkről, vagy egyéb fontos dolgokról nem. Ez nem helyes. Az internet egy más téma, mert ott szinte végtelen számú lehetőség és oldal van, amik közt lehet válogatni ( valószínűleg nem ismered elég jól a 40-50 vagy még idősebb korosztályokat, ha azt gondolod, hogy náluk általános a netezés, remélem csak a fiatalokra érted, hogy mindent meg tudnak nézni), míg a tv egy korlátozott dolog egyelőre. Tudod, hogy egy viselkedésforma, hogy valaki a munka után egy jó ital mellett leül a fotelbe és kezébe veszi a távirányítót és kapcsolgat. Itt nem túl nagy a lehetőségek tárháza, de, ha nincs más, akkor megnézi a rosszabb műsorokat is pihenésképpen. Ezt a netezőknek nem feltétlen szükséges csinálniuk, ha mindenképpen netezni akarnak. Óriási a különbség szerintem. A tájékozódási jog pedig nem sérül, mert közölhetnek bűnügyi híreket csak nem 100%-osan. Eddig sérült, mert szinte csak azt adtak....
Bob! Nagyon sok dologban egyetértünk,ahogy olvastam a posztod.
A kereskedelmi adók, nevében meg benne van a lényeg, minél több nézőt vonzani, minél nagyobb nyereség generálása stb.stb. Senki nem kötelez senkit, hogy azokat nézze meg, szabad választás van. A tájékozódási jog pedig igen is sérülhet, ha az éves átlagot tekintve (mivel erről van szó) a kvóta miatt nem tudnak beszámolni bizonyos hírekről. Aki meg tv2 rtl klub neo fm class fm alapján próbál a világról akármilyen képet is készíteni, az már régen elveszett, mert ezekre vonatkozik ez a pont. Oké, hogy jelentős befolyással bírnak, de aki csak ezeken él (netán még egy bors vagy blikk), az elveszett ember, gondolom ebben egyetértünk.

Írtad, hogy a jó híradó alapelve, hogy tükörként funkcionáljon. Ezek szerint akkor az életünk 20%-t adják a bűnügyi hírek? Vagy szerinted akkor így fel lehet osztani az életünket? Mondjuk igazából a törvény egészét tekintve nem ez a legfontosabb témakör.

A médiatörvény egyszerű cenzúra. Nem véletlen, hogy többek között Európa legnagyobb gazdasági lapja is vezércikként foglalkozott vele, és a világ kulturáltabbik fele egyértelműen elutasítja, hiába próbál mást kommunikálni a kormány. Amit mondjuk abszolút nem értek, mivel aki akarja elolvashatja az írásokat eredeti nyelven, akit meg nem érdekel, annak meg mindegy mit mondanak.

A fogadásdiról meg annyit, hogy a médiatanács személyében megszületett az a testület, amely önkényesen dönthet a nekik nem tetsző tartalmat szolgáltató médiumok megbüntetéséről.(Természetesen a megfelelő köntösbe bújtatva) És ez így benne van a törvényben, gondolom kitaláljátok, hogy milyen összetételű...

Egyébként ez az egész a tavaszi döntés-sorozatok előkészítése, hogy akkor majd senki ne bírálhasson semmit. Figyeljétek majd meg.

De ez már a határainkon túl mutató téma.
Egy ember sosem elveszett, mi nem gondolkodhatunk így, nem beszélve a döntéshozókról, akiknek kötelességük minden embert segíteni. Abban egyetértünk, hogy, aki ezeken él, azokkal az emberekkel már baj van, de ez csak még inkább rontja a helyzetüket.
Nem nehéz dolog az életünk felosztása, meg kell nézni a bűnügyi statisztikákat és egyéb eseményeket, akkor talán még 20%-ot sem tesz ki a bűnügy. Ezt te is tudod. Főként, mert itt én úgy tudom, hogy csak konkrét erőszakos eseményekről van szó.
A médiatörvénnyel pedig ott van baj, mely részek a nyomtatott sajtóról és az internetről szólnak. A tv-ék és rádiók helyzetét úgy érzem, hogy a helyén kezelték. A többivel gond van, illetve a médiatanáccsal és a médiabiztos személyével is, ebben egyetértünk. Viszont azért nem vagyok olyan pesszimista, mint te, mert sokat beszélgetek eddig narancsködben élő nagyon rendes, nemzeti gondolkodású emberekkel, magasabb értelmiségi körökben is. És hát nem csak mi vagyunk felháborodva. Az idő megy, egyre többen csalódnak a kormányban és ezt tudják ők is, cenzúrával még nem nyert senki választást. Sőt... Csak jobban összekovácsolja az ellen oldalt. Ezért is fogadnék rá, hogy nem lesz olyan terror. A baloldali kritikák ( itt politikusokról beszélek) pedig nem tudnak zavarni 8 év diktatúra és elnyomás után. Na meg 40 év kommunizmus után. Arról az oldalról teljesen hiteltelen még a jogos kritika is. Lesz itt nemzeti ellenállás, ha ez a kormány ugrál. Higgyétek el. Sok minden kell a magyarnak, hogy mozduljon, de a durva cenzúra biztosan elég lesz ehhez. Bírálat pedig akkor is meg fog születni a cenzúráznak, a magyar nép találékony, bízz bennük.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.26. 21:08:15

Kalap1988 írta: Szerintem nincs meg a hazai és nemzetközi támogatásuk sem ehhez, eszük pedig van, akkora hiba lenne, amibe fél év alatt belebuknának. Veled is fogadok szívesen :) Nem kell hangsúlyozni, ha valaki pártfüggetlen szerintem, ahogy Bob is írta sokan azt gondolják, hogy szégyen egy pártot támogatni. Szvsz nem az. Ráadásul nem is csak két lehetőség van.
Azért hangsúlyoztam, mert nem akartam azt, hogy valaki rámhúzzon egy piros vagy narancssárga lepedőt, és a további hsz-eimet ezek alapján értelmezze és ebből később esetleges konfliktus legyen :wink:
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2010.12.26. 20:59:17

Kalap1988 írta:Szerintem az új médiaszabályozásban konkrétan le van vezetve az a kérdés, hogy mi számít bűnügyi hírnek. Nem is ezt a kifejezést használják, ha jól tudom... Képzett jogászok is vannak a kormányban, a dolog megoldható mindenképpen. Én sem jogász, sem döntéshozó nem vagyok, így hagyj ne osszam meg az elképzeléseim, mert nem értek hozzá. Az ott lévő emberek viszont igen. Ha jó tudom itt az erőszakos, véres híreken van a hangsúly,de lehet tévedek. A bibliai okfejtésem teljesen másról szólt. A jó híradó alapelve ( ezt gyakorló újságíróként is mondom), hogy tükörként funkcionáljon és a valóságos életet próbálja meg visszaadni. Ha azonban ezt nem teszi meg és aránytalanul sok ilyen erőszakos hírt mutat, akkor nem tesz eleget a kötelességének, a tájékoztatási feladatát nem látja el. Hanem annak az embernek egy ferde képet mutat erről, aki egy munkahely-közlekedési eszköz-otthon burokszerű világban él ( persze néha-néha máshová is megy, de ismerjük el, hogy a rohanó világunkban sok ilyen van). Akkor pedig frusztált lesz, félni fog, ne adj Isten a bűnözésre hajlamos ember ötleteket merít. Ezt nem akarhatjuk. A valós világról képet kell mutatni, hogy ne naiv és megvezetett emberek legyen, de a túlzott hangsúlyozás is legalább olyan káros tud lenni, mint az elhallgatás. Így azt hiszem sokkal bővebben kifejtettem.
A kereskedelmi tv-ékben minden barom utolsó utcai balesetről beszámolnak ( erre ott az internet, ahol szabadan lehet válogatni), miközben a sikereinkről, vagy egyéb fontos dolgokról nem. Ez nem helyes. Az internet egy más téma, mert ott szinte végtelen számú lehetőség és oldal van, amik közt lehet válogatni ( valószínűleg nem ismered elég jól a 40-50 vagy még idősebb korosztályokat, ha azt gondolod, hogy náluk általános a netezés, remélem csak a fiatalokra érted, hogy mindent meg tudnak nézni), míg a tv egy korlátozott dolog egyelőre. Tudod, hogy egy viselkedésforma, hogy valaki a munka után egy jó ital mellett leül a fotelbe és kezébe veszi a távirányítót és kapcsolgat. Itt nem túl nagy a lehetőségek tárháza, de, ha nincs más, akkor megnézi a rosszabb műsorokat is pihenésképpen. Ezt a netezőknek nem feltétlen szükséges csinálniuk, ha mindenképpen netezni akarnak. Óriási a különbség szerintem. A tájékozódási jog pedig nem sérül, mert közölhetnek bűnügyi híreket csak nem 100%-osan. Eddig sérült, mert szinte csak azt adtak....
Bob! Nagyon sok dologban egyetértünk,ahogy olvastam a posztod.
A kereskedelmi adók, nevében meg benne van a lényeg, minél több nézőt vonzani, minél nagyobb nyereség generálása stb.stb. Senki nem kötelez senkit, hogy azokat nézze meg, szabad választás van. A tájékozódási jog pedig igen is sérülhet, ha az éves átlagot tekintve (mivel erről van szó) a kvóta miatt nem tudnak beszámolni bizonyos hírekről. Aki meg tv2 rtl klub neo fm class fm alapján próbál a világról akármilyen képet is készíteni, az már régen elveszett, mert ezekre vonatkozik ez a pont. Oké, hogy jelentős befolyással bírnak, de aki csak ezeken él (netán még egy bors vagy blikk), az elveszett ember, gondolom ebben egyetértünk.

Írtad, hogy a jó híradó alapelve, hogy tükörként funkcionáljon. Ezek szerint akkor az életünk 20%-t adják a bűnügyi hírek? Vagy szerinted akkor így fel lehet osztani az életünket? Mondjuk igazából a törvény egészét tekintve nem ez a legfontosabb témakör.

A médiatörvény egyszerű cenzúra. Nem véletlen, hogy többek között Európa legnagyobb gazdasági lapja is vezércikként foglalkozott vele, és a világ kulturáltabbik fele egyértelműen elutasítja, hiába próbál mást kommunikálni a kormány. Amit mondjuk abszolút nem értek, mivel aki akarja elolvashatja az írásokat eredeti nyelven, akit meg nem érdekel, annak meg mindegy mit mondanak.

A fogadásdiról meg annyit, hogy a médiatanács személyében megszületett az a testület, amely önkényesen dönthet a nekik nem tetsző tartalmat szolgáltató médiumok megbüntetéséről.(Természetesen a megfelelő köntösbe bújtatva) És ez így benne van a törvényben, gondolom kitaláljátok, hogy milyen összetételű...

Egyébként ez az egész a tavaszi döntés-sorozatok előkészítése, hogy akkor majd senki ne bírálhasson semmit. Figyeljétek majd meg.

De ez már a határainkon túl mutató téma.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
VKrisz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.12.26. 16:07:33

2010.12.26. 19:33:32

L.Messi 10 írta:
Üdv! Jó fórumozást és kellemes ünnepeket! :wink:
Köszi szépen, Nektek is Kellemes Ünnepeket. :) A fórumot inkább olvasni fogom, hozzaszolni rikábban fogok egy-egy témához.
:)
Kép
Válasz küldése