Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.17. 16:10:14

ne legyél mâr naiv légyszi....
biztos a a világhírû KS készít egy ilyen 92 éves emberrel interút 1edül a világon, mert a gugli semmit nem ad ki .
de már maga a sztori is nevetséges....
te bevonulnál 1 erdõbe 84 êvig, ha a magyarok ( :mrgreen: ) elvesztenének 1 VB Döntõt? :lol:
madridista
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.17. 15:34:01

ferninho írta:
szimplán csak egy írás a foci változásairól kicsit vicces köntösbe bújtatva.
ja és a fénykép gyorsabb lett volna, bár így kénylemesebb volt olvasni, szóval köszi :)
Ezt a képes sport hozta le úgy mint Exkluzív interjú magyarán ez az ember elvileg létezik ( bár én is kételkedek benne )
messideco írta:30-tól eltelt 84 év.. Na, ez nem a 300, h a 7 éves gyerekeket kiküldik a vadonba, meg úgy beszél, mintha Maugli lett volna, abszolút amatőr munka a KS szerkesztőitől szvsz. Bár neked köszi a munkát :)
Elvileg lehetséges mivel az apjával ment ki de mint ahogy fentebb is írtam én se vagyok benne biztos , hogy ez igaz de ha igen akkor viszont nagyon durva. Ha a pedig csak KS találta volna ki akkor tuti odaírják , de eskü írok nekik egy levelet mert ez rohadtul érdekel :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.17. 15:09:20

30-tól eltelt 84 év.. Na, ez nem a 300, h a 7 éves gyerekeket kiküldik a vadonba, meg úgy beszél, mintha Maugli lett volna, abszolút amatőr munka a KS szerkesztőitől szvsz. Bár neked köszi a munkát :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.17. 15:06:41

visca el barca írta:megjött ferni és tönkrevágja mindenki örömét :lol:
:mrgreen:
amúgy olyan programok is vannak már, amibe beviszel 1 képet és leszedi róla a szöveget és mehet txt fájlba :mrgreen: és telefonnal fényképezős képeken voltak szövegek... nem is szkennelt képek voltak, amikor én használtam.
persze lehet benne 1-2 hiba, azokat ki kell javítani, csak a jövőre nézve, ha valaki nem akar másolgatni :mrgreen: és tényleg hasznos, ebből lett 5000 nC pontom, mert teljesítettem egy 5000 pontos kérést egy rövidke könyvvel kapcsolatban, mert neki txtbe kellett és egy ilyen program volt a segítségemre :P

na de jól elkanyarodtunk Juan Romero Vargastól :lol:
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.17. 14:52:51

megjött ferni és tönkrevágja mindenki örömét :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.17. 14:42:22

Alfa írta:A mostani Képes Sportban van egy nagyon durva cikk . Van egy Juan Romero Vargas nevű argentin ember aki 1930-ban amikor Uruguay megverte őket a VB-döntőben szomorúságában apjával bevettették magukat az őserdőbe a ma már bácsi nemrég került elő 92 évesen vagyis 84 évet volt az esőerdőben ( 8 évesen ment be ) elvolt zárva a teljes civilizációtól , vele készítettek exkluzív interjút
Leírom a cikket mert szerintem nem lesz fönt a neten

KS:Nyolcvannégy év a dzsungelben , kibírhatatlanul hosszú időnek tűnik
JRV:Pedig itt az élő példa , hogy ki lehetett bírni . Sőt , alapvetően nem is volt nehéz, bár bár azért sok minden hiányzott a civilizált életből , főleg az elején az automobil,rádió,tükör,jégszekrény,egy labda...Igen, mind közül legjobban a labda.
KS:Labda? Pedig éppen az volt a kivonulás kiváltó oka , nem?
JRV:Nem a labda , hanem a Doradao , Cea,Iriarta,Castrouruguayi négyes-istenem, hogy utálom őket azóta is -,mindegyikül gólt rúgott nekünk 1930.július 30.-án,szerdán,Montevideóban, az Estadio Centenario stadionban a világbajnoki döntőben
Ks:Több mint nyolcvan éve volt,mégis igen pontosan emlékszik...
JRV:...még szép ! Életem legrosszabb napja volt, szerencsére azóta se egy uruguayival sem ! Igaz , mással sem.Tényleg, hogy játszanak manapság?
KS:Nyertek még egy vébét 1950-ben Brazíliában...
JRV:Mifene?
KS:Majd eltűntek kicsit , ám 2010-ben negyedikek lettek,most pedig nyolcaddöntősök voltak.
JRV:Igen azt már láttam, bár bevallom,mikor leültettek egy hatalmas vászon elé több ezer másik emberrel , majd hirtelen elkezdtek rohangálni a lepedőn a játékosok majd hanyatt estem.Ez meg mi?
KS:Közvetítés,kívetítővel,így az is látja,aki nincs ott.
JRV:Nagyon jó , tetszik.És mindenki együtt nézi?
KS:Nem,vannak televíziók is,azok kisebbek, így akár otthon is lehet,egyedül
JRV:Zseniális.Azt viszonjt nem értem,hogy miért hívnak meg ennyi csapatot.Bárki benevezhet ,aki éppen ráér?
KS:Sajnos-hál'isten-nem,a magyarok például 1986 óta nem férnek oda. Különben világszerte selejtezők vannak, és csak a legjobbak , jelenleg 32-en , vehetnek részt világbajnokságon.
JRV:Világszerte? afrika,Ázsia is futballozik?
KS:Sőt ,Ausztráliaés Az Egyesült Államok is
JRV:Mi van? Ausztrália?? Az USA mondjuk rendben van, már nálunk is ott volt az elődöntőben,kaptak is egy hatost tőlünk. No de a többiek ? Távol áll tőlem a rasszizmus főleg ,hogy nyolcvan évig nem is találkoztam emberrel de az afrikai csapatok a legjobbak között.... Csoda,hogy 11-en tudnak futballozni.
KS:Még többen is, ugyanis márm cserék is vannak
JRV:Minek? Nem bírják a 90percet?
KS: Sokszor azt sem , de hát vannak sérülések,hosszabítás,taktikai változások,elkél a több ember.
JRV:Sérülés miatt csere ? Elég lányosan hangzik...A többit pedig nem is értem . Egy meccs nálam kilencven perc , ha kell újrajátszák, nem megtoldják egy kicsivel. De azt se értem . miért festi a füvet a játékvezető a szabadrúgásoknál
KS:Ezt még mi se.Pontosabban értjük,csak még furcsálljuk,ezzel különben a kilenc métert tartja be a sorfallal.
JRV:Fantasztikus..A következő meg az lesz,hogy akár színesbe is öltözhet . Azon azért lenne röhögés nem ?
KS:Nem akarom letörni a lelkesedését , de ezen már kiröhögtük magunkat. No meg a kapusokon is , mit össze nem bénáznak, mikor hazaadják nekik a labdát.
JRV:Azon mit lehett elrontani? Lehajol , felveszi,kidobja.Ez még nekem is menne nyolcvan év dzsungel után.
KS:Csak már nem veheti fel a csapattárstól kapott labdát,kivéve ha fejes ,különben jön a sárga lap .
JRV:Jaj ne már,ez megint valami újítás?
KS:Magának,nekünk már több évtizedes történet . Sárga lap , figyelmeztetés ;piros lap, kiállítás.Két sárga pedig egyenlő egy pirossal. De lehet egyből is pirosat kapni
JRV:Komolyan modja, hogy a játékvezető lapokkal , sprayvel , órával,tollal,papírral,síppal,fejhallgatóval rohangál, És még sapka sincs rajta...A játékosokat pedig cserélgetik ,többen védekeznek , mint támadnak , túlóráznak,tizenegyesekkel döntik el a meccset , ráadásul mindeni szíveket formáz a gólja után , miközben több az irkafirka rajtuk,mint egy matróznak a Buenos Airesi kikötőben . Komolyan mondom , sok ez így nekem egyszerre , rá se ismertem az én játékomra .
KS: De azért volt nem volt rossz újra meccset nézni?
JRV:Nem hát, főleg a szurkolóhölgyek miatt. Jobban belegondolva , talán ők jobban is hiányoztak 84 évig mint a labda
Nagyon durva szerintem lemaradt a bácsi mindenről Maradona,Pelé,Cruyff,Puskás ,Messi ,Aranycsapat,Torghelle :mrgreen:

Ui:bocsi ha van az interjúban helyesírási hiba de nagyon sok volt ezt begépelni és ezért lehet , hogy van benne pár hiba
ugye azt tudod, hogy ez egy kamu interjú és nem létezik semmilyen dzsungellakó? :D

szimplán csak egy írás a foci változásairól kicsit vicces köntösbe bújtatva.
ja és a fénykép gyorsabb lett volna, bár így kénylemesebb volt olvasni, szóval köszi :)
madridista
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.17. 13:17:38

Fecooo írta:
Alfa írta:
Ui:bocsi ha van az interjúban helyesírási hiba de nagyon sok volt ezt begépelni és ezért lehet , hogy van benne pár hiba
Nem írtál még szakdogát ugye? :D
Ha tervezel ilyesmit a jövőben, akkor kezdj el gyakorolni, nehogy beleőrülj ;)
Nem szakdogát de már írtam hosszabb előadást de azért másolni más mint viszonylag a saját gondolataidat leírni egy szakdogába
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.17. 13:13:51

Alfa írta:
Ui:bocsi ha van az interjúban helyesírási hiba de nagyon sok volt ezt begépelni és ezért lehet , hogy van benne pár hiba
Nem írtál még szakdogát ugye? :D
Ha tervezel ilyesmit a jövőben, akkor kezdj el gyakorolni, nehogy beleőrülj ;)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.17. 13:08:28

Alfa írta:A mostani Képes Sportban van egy nagyon durva cikk . Van egy Juan Romero Vargas nevű argentin ember aki 1930-ban amikor Uruguay megverte őket a VB-döntőben szomorúságában apjával bevettették magukat az őserdőbe a ma már bácsi nemrég került elő 92 évesen vagyis 84 évet volt az esőerdőben ( 8 évesen ment be ) elvolt zárva a teljes civilizációtól , vele készítettek exkluzív interjút
Leírom a cikket mert szerintem nem lesz fönt a neten

KS:Nyolcvannégy év a dzsungelben , kibírhatatlanul hosszú időnek tűnik
JRV:Pedig itt az élő példa , hogy ki lehetett bírni . Sőt , alapvetően nem is volt nehéz, bár bár azért sok minden hiányzott a civilizált életből , főleg az elején az automobil,rádió,tükör,jégszekrény,egy labda...Igen, mind közül legjobban a labda.
KS:Labda? Pedig éppen az volt a kivonulás kiváltó oka , nem?
JRV:Nem a labda , hanem a Doradao , Cea,Iriarta,Castrouruguayi négyes-istenem, hogy utálom őket azóta is -,mindegyikül gólt rúgott nekünk 1930.július 30.-án,szerdán,Montevideóban, az Estadio Centenario stadionban a világbajnoki döntőben
Ks:Több mint nyolcvan éve volt,mégis igen pontosan emlékszik...
JRV:...még szép ! Életem legrosszabb napja volt, szerencsére azóta se egy uruguayival sem ! Igaz , mással sem.Tényleg, hogy játszanak manapság?
KS:Nyertek még egy vébét 1950-ben Brazíliában...
JRV:Mifene?
KS:Majd eltűntek kicsit , ám 2010-ben negyedikek lettek,most pedig nyolcaddöntősök voltak.
JRV:Igen azt már láttam, bár bevallom,mikor leültettek egy hatalmas vászon elé több ezer másik emberrel , majd hirtelen elkezdtek rohangálni a lepedőn a játékosok majd hanyatt estem.Ez meg mi?
KS:Közvetítés,kívetítővel,így az is látja,aki nincs ott.
JRV:Nagyon jó , tetszik.És mindenki együtt nézi?
KS:Nem,vannak televíziók is,azok kisebbek, így akár otthon is lehet,egyedül
JRV:Zseniális.Azt viszonjt nem értem,hogy miért hívnak meg ennyi csapatot.Bárki benevezhet ,aki éppen ráér?
KS:Sajnos-hál'isten-nem,a magyarok például 1986 óta nem férnek oda. Különben világszerte selejtezők vannak, és csak a legjobbak , jelenleg 32-en , vehetnek részt világbajnokságon.
JRV:Világszerte? afrika,Ázsia is futballozik?
KS:Sőt ,Ausztráliaés Az Egyesült Államok is
JRV:Mi van? Ausztrália?? Az USA mondjuk rendben van, már nálunk is ott volt az elődöntőben,kaptak is egy hatost tőlünk. No de a többiek ? Távol áll tőlem a rasszizmus főleg ,hogy nyolcvan évig nem is találkoztam emberrel de az afrikai csapatok a legjobbak között.... Csoda,hogy 11-en tudnak futballozni.
KS:Még többen is, ugyanis márm cserék is vannak
JRV:Minek? Nem bírják a 90percet?
KS: Sokszor azt sem , de hát vannak sérülések,hosszabítás,taktikai változások,elkél a több ember.
JRV:Sérülés miatt csere ? Elég lányosan hangzik...A többit pedig nem is értem . Egy meccs nálam kilencven perc , ha kell újrajátszák, nem megtoldják egy kicsivel. De azt se értem . miért festi a füvet a játékvezető a szabadrúgásoknál
KS:Ezt még mi se.Pontosabban értjük,csak még furcsálljuk,ezzel különben a kilenc métert tartja be a sorfallal.
JRV:Fantasztikus..A következő meg az lesz,hogy akár színesbe is öltözhet . Azon azért lenne röhögés nem ?
KS:Nem akarom letörni a lelkesedését , de ezen már kiröhögtük magunkat. No meg a kapusokon is , mit össze nem bénáznak, mikor hazaadják nekik a labdát.
JRV:Azon mit lehett elrontani? Lehajol , felveszi,kidobja.Ez még nekem is menne nyolcvan év dzsungel után.
KS:Csak már nem veheti fel a csapattárstól kapott labdát,kivéve ha fejes ,különben jön a sárga lap .
JRV:Jaj ne már,ez megint valami újítás?
KS:Magának,nekünk már több évtizedes történet . Sárga lap , figyelmeztetés ;piros lap, kiállítás.Két sárga pedig egyenlő egy pirossal. De lehet egyből is pirosat kapni
JRV:Komolyan modja, hogy a játékvezető lapokkal , sprayvel , órával,tollal,papírral,síppal,fejhallgatóval rohangál, És még sapka sincs rajta...A játékosokat pedig cserélgetik ,többen védekeznek , mint támadnak , túlóráznak,tizenegyesekkel döntik el a meccset , ráadásul mindeni szíveket formáz a gólja után , miközben több az irkafirka rajtuk,mint egy matróznak a Buenos Airesi kikötőben . Komolyan mondom , sok ez így nekem egyszerre , rá se ismertem az én játékomra .
KS: De azért volt nem volt rossz újra meccset nézni?
JRV:Nem hát, főleg a szurkolóhölgyek miatt. Jobban belegondolva , talán ők jobban is hiányoztak 84 évig mint a labda
Nagyon durva szerintem lemaradt a bácsi mindenről Maradona,Pelé,Cruyff,Puskás ,Messi ,Aranycsapat,Torghelle :mrgreen:

Ui:bocsi ha van az interjúban helyesírási hiba de nagyon sok volt ezt begépelni és ezért lehet , hogy van benne pár hiba
és most, h lezakóztak a németektől a döntőben, mit csinál az öreg, visszamegy a sűrűbe?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.17. 11:59:21

A mostani Képes Sportban van egy nagyon durva cikk . Van egy Juan Romero Vargas nevű argentin ember aki 1930-ban amikor Uruguay megverte őket a VB-döntőben szomorúságában apjával bevettették magukat az őserdőbe a ma már bácsi nemrég került elő 92 évesen vagyis 84 évet volt az esőerdőben ( 8 évesen ment be ) elvolt zárva a teljes civilizációtól , vele készítettek exkluzív interjút
Leírom a cikket mert szerintem nem lesz fönt a neten

KS:Nyolcvannégy év a dzsungelben , kibírhatatlanul hosszú időnek tűnik
JRV:Pedig itt az élő példa , hogy ki lehetett bírni . Sőt , alapvetően nem is volt nehéz, bár bár azért sok minden hiányzott a civilizált életből , főleg az elején az automobil,rádió,tükör,jégszekrény,egy labda...Igen, mind közül legjobban a labda.
KS:Labda? Pedig éppen az volt a kivonulás kiváltó oka , nem?
JRV:Nem a labda , hanem a Doradao , Cea,Iriarta,Castrouruguayi négyes-istenem, hogy utálom őket azóta is -,mindegyikül gólt rúgott nekünk 1930.július 30.-án,szerdán,Montevideóban, az Estadio Centenario stadionban a világbajnoki döntőben
Ks:Több mint nyolcvan éve volt,mégis igen pontosan emlékszik...
JRV:...még szép ! Életem legrosszabb napja volt, szerencsére azóta se egy uruguayival sem ! Igaz , mással sem.Tényleg, hogy játszanak manapság?
KS:Nyertek még egy vébét 1950-ben Brazíliában...
JRV:Mifene?
KS:Majd eltűntek kicsit , ám 2010-ben negyedikek lettek,most pedig nyolcaddöntősök voltak.
JRV:Igen azt már láttam, bár bevallom,mikor leültettek egy hatalmas vászon elé több ezer másik emberrel , majd hirtelen elkezdtek rohangálni a lepedőn a játékosok majd hanyatt estem.Ez meg mi?
KS:Közvetítés,kívetítővel,így az is látja,aki nincs ott.
JRV:Nagyon jó , tetszik.És mindenki együtt nézi?
KS:Nem,vannak televíziók is,azok kisebbek, így akár otthon is lehet,egyedül
JRV:Zseniális.Azt viszonjt nem értem,hogy miért hívnak meg ennyi csapatot.Bárki benevezhet ,aki éppen ráér?
KS:Sajnos-hál'isten-nem,a magyarok például 1986 óta nem férnek oda. Különben világszerte selejtezők vannak, és csak a legjobbak , jelenleg 32-en , vehetnek részt világbajnokságon.
JRV:Világszerte? afrika,Ázsia is futballozik?
KS:Sőt ,Ausztráliaés Az Egyesült Államok is
JRV:Mi van? Ausztrália?? Az USA mondjuk rendben van, már nálunk is ott volt az elődöntőben,kaptak is egy hatost tőlünk. No de a többiek ? Távol áll tőlem a rasszizmus főleg ,hogy nyolcvan évig nem is találkoztam emberrel de az afrikai csapatok a legjobbak között.... Csoda,hogy 11-en tudnak futballozni.
KS:Még többen is, ugyanis márm cserék is vannak
JRV:Minek? Nem bírják a 90percet?
KS: Sokszor azt sem , de hát vannak sérülések,hosszabítás,taktikai változások,elkél a több ember.
JRV:Sérülés miatt csere ? Elég lányosan hangzik...A többit pedig nem is értem . Egy meccs nálam kilencven perc , ha kell újrajátszák, nem megtoldják egy kicsivel. De azt se értem . miért festi a füvet a játékvezető a szabadrúgásoknál
KS:Ezt még mi se.Pontosabban értjük,csak még furcsálljuk,ezzel különben a kilenc métert tartja be a sorfallal.
JRV:Fantasztikus..A következő meg az lesz,hogy akár színesbe is öltözhet . Azon azért lenne röhögés nem ?
KS:Nem akarom letörni a lelkesedését , de ezen már kiröhögtük magunkat. No meg a kapusokon is , mit össze nem bénáznak, mikor hazaadják nekik a labdát.
JRV:Azon mit lehett elrontani? Lehajol , felveszi,kidobja.Ez még nekem is menne nyolcvan év dzsungel után.
KS:Csak már nem veheti fel a csapattárstól kapott labdát,kivéve ha fejes ,különben jön a sárga lap .
JRV:Jaj ne már,ez megint valami újítás?
KS:Magának,nekünk már több évtizedes történet . Sárga lap , figyelmeztetés ;piros lap, kiállítás.Két sárga pedig egyenlő egy pirossal. De lehet egyből is pirosat kapni
JRV:Komolyan modja, hogy a játékvezető lapokkal , sprayvel , órával,tollal,papírral,síppal,fejhallgatóval rohangál, És még sapka sincs rajta...A játékosokat pedig cserélgetik ,többen védekeznek , mint támadnak , túlóráznak,tizenegyesekkel döntik el a meccset , ráadásul mindeni szíveket formáz a gólja után , miközben több az irkafirka rajtuk,mint egy matróznak a Buenos Airesi kikötőben . Komolyan mondom , sok ez így nekem egyszerre , rá se ismertem az én játékomra .
KS: De azért volt nem volt rossz újra meccset nézni?
JRV:Nem hát, főleg a szurkolóhölgyek miatt. Jobban belegondolva , talán ők jobban is hiányoztak 84 évig mint a labda
Nagyon durva szerintem lemaradt a bácsi mindenről Maradona,Pelé,Cruyff,Puskás ,Messi ,Aranycsapat,Torghelle :mrgreen:

Ui:bocsi ha van az interjúban helyesírási hiba de nagyon sok volt ezt begépelni és ezért lehet , hogy van benne pár hiba
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.17. 09:38:16

bowlinggolyo írta: ha még nincs akkor feltétlenül csinálj Linkedin profilt, mrt ott is vannak álláslehetőségek és fejvadászok is keresgélnek rajta. (A Linkedin egy online önéletrajz, amit egyre több cég is alkalmaz és megnéz a pályázásod során)
Köszi,ezt a lehetőséget rögtön meg is vizsgálom.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.07.17. 09:13:12

daffy írta:
MQuC írta:DAffy, az önéletrajz küldözgetésen kivül, meg pl professionon kivül érdemes suzerintem az egyetemek/főiskolák állásbörzéjére menni. Ott azért el szoktak kapkodni embereket.
Igen,azt tudom. De sajnos nincs nyáron,nekem pedig szeptembertől aktuális lenne a munka legkésőbb.
Szerintem először kérdezd végig az ismerősöket, hogy tudnak-e vmi munkát, mindig jobb ha ismerős ajánl be, mint cksa úgy odamész. Ha ez nem jön össze, akkor nézd meg a különböző szakmabeli cégek oldalait ott szokott lenni karrier fül és azokra az állásokra jelentkezhetsz, ha nem lenne állás meghirdetve, akkor is megadják a hr elérhetőségét egy emailt küldeni pedig nem a világ vége. Ezen kívül még a különböző karrierportálok, fejvadász cégek sem rossz lehetőségek. Majdnem el is felejtettem, ha még nincs akkor feltétlenül csinálj Linkedin profilt, mrt ott is vannak álláslehetőségek és fejvadászok is keresgélnek rajta. (A Linkedin egy online önéletrajz, amit egyre több cég is alkalmaz és megnéz a pályázásod során)

Sok sikert az álláskereséshez!
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.17. 06:58:56

MQuC írta:DAffy, az önéletrajz küldözgetésen kivül, meg pl professionon kivül érdemes suzerintem az egyetemek/főiskolák állásbörzéjére menni. Ott azért el szoktak kapkodni embereket.
Igen,azt tudom. De sajnos nincs nyáron,nekem pedig szeptembertől aktuális lenne a munka legkésőbb.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.16. 13:39:35

DAffy, az önéletrajz küldözgetésen kivül, meg pl professionon kivül érdemes suzerintem az egyetemek/főiskolák állásbörzéjére menni. Ott azért el szoktak kapkodni embereket.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.14. 17:51:08

S.Agüero írta:Nekem még mindig gyanús az egész dolog.
Én írtam neki például YouTube-on is, hogy mi van, napi rendszerességgel fent van, mégsem válaszolt, vagy legalább annyit írhatott volna ide, vagy facebook-ra, hogy kiment, majd jön.
Főleg úgy, hogy pont most lett volna a találkozó, aminek a szervezésében azért ő is benne volt, írhatta volna, hogy nem tud jönni. Meg ezért miért kell letörölnie magát a fb-ról?
Na mindegy, fura nekem ez.
nekem is elég rejtélyesnek tűnik a dolog... én sem értem minek kell FB-ről ezért törölni magát. meg ha szervezte az EB találkát akkor nem tudta, hogy megy svédbe?

mind1, nem bolygatom a kérdést, nekem is volt ilyen korszakom.

hiszek Timnek hogy jól van, a többi nem számít.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.14. 17:21:03

Tim írta:Ugyan nem kaptam rá felhetalmazást,de elárulhatom hogy GT miatt nem kell aggódni.
Jelenleg Svédországban tartózkodik(Lund városában egész pontosan),az én segítségemmel elcsípett
egy nyári melót a Tetra Pak-nál,köszöni szépen jól van.
Azt mondta szüksége van egy kis nyugira,át kell gondolnia pár dolgot a jövőjével kapcsolatban.
Nekem még mindig gyanús az egész dolog.
Én írtam neki például YouTube-on is, hogy mi van, napi rendszerességgel fent van, mégsem válaszolt, vagy legalább annyit írhatott volna ide, vagy facebook-ra, hogy kiment, majd jön.
Főleg úgy, hogy pont most lett volna a találkozó, aminek a szervezésében azért ő is benne volt, írhatta volna, hogy nem tud jönni. Meg ezért miért kell letörölnie magát a fb-ról?
Na mindegy, fura nekem ez.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.14. 17:07:51

Úgy alakult,hogy ősztől levelezőn folytatom és fejezem be a sulit. Ez ugye heti 1 nap,szombat. Hétközben pedig dolgozni szeretnék,de NEM diákmunkát(arra nincs is lehetőség). Nem vagyok tapasztalt munkakereső,van valakinek javaslata,hogy hogyan érdemes véghezvinni? Csak neten hirdetett állásokra jelentkezni,random szétszórni önéletrajzokat,személyesen felkeresni cégeket,stb? Ugyebár mérnöki szakon tanulok,de nem könnyű diploma nélkül műszaki munkát találni és ha nem muszáj,nem szeretnék gyorsétteremben sütögetni. Helyszín Bp.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2014.07.14. 16:37:06

Ugyan nem kaptam rá felhetalmazást,de elárulhatom hogy GT miatt nem kell aggódni.
Jelenleg Svédországban tartózkodik(Lund városában egész pontosan),az én segítségemmel elcsípett
egy nyári melót a Tetra Pak-nál,köszöni szépen jól van.
Azt mondta szüksége van egy kis nyugira,át kell gondolnia pár dolgot a jövőjével kapcsolatban.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.14. 14:33:17

messideco írta:
hank1ee írta:Nem ment le egészen véletlen a Balaton Soundra GT?
Lehet ez a rejtély megoldása :) Remélem.
igen és gyorsan ki is törölte magát az fb-ről #-o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.14. 14:09:25

hank1ee írta:Nem ment le egészen véletlen a Balaton Soundra GT?
Lehet ez a rejtély megoldása :) Remélem.


-----------
Olyan oldal érdekelne, ahol találok gifeket a világbajnokságról. Ha valaki tud, akkor írjon, köszi :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.14. 13:07:30

visca el barca írta:ez tipp vagy ez így van? furcsa ez nekem... miért tenne bárki is ilyet
Más oldalakon aktív, ebből következtetek arra, hogy nincs komolyabb baja.
A miértre sajnos én sem tudom a választ...
Próbáltam felvenni vele a kapcsolatot (nem fórumon), de sajnos nem válaszol.. :/
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.14. 11:21:08

nagyiibarca írta:veb, számomra is meglepő, hogy eltűnt, de ne aggódjon senki, mert jól van vagyis semmi komolyabb baja nincs. "mindössze" annyi, hogy teljesen eltűnt mindenhonnan ahol kapcsolatba lehetne vele lépni
ez tipp vagy ez így van? furcsa ez nekem... miért tenne bárki is ilyet?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.07.14. 00:55:25

hank1ee írta:Nem ment le egészen véletlen a Balaton Soundra GT?
nem hinném, de ha ment is volna, annyit bedobhatott volna, hogy bocsi srácok, mégse megyek a talira.
vagy nem értem, miért kéne törölnie magát hirtelen fészbukról ezért.

igazából semmi közöm hozzá, nem haverom, nem rokonom, csak így eltűnni, és ilyen körülmének között számomra több, mint furcsa.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.14. 00:20:21

veb, számomra is meglepő, hogy eltűnt, de ne aggódjon senki, mert jól van vagyis semmi komolyabb baja nincs. "mindössze" annyi, hogy teljesen eltűnt mindenhonnan ahol kapcsolatba lehetne vele lépni

reménykedtem, hogy megy eb talira, de nem
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.14. 00:18:16

Nem ment le egészen véletlen a Balaton Soundra GT?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Válasz küldése