Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.02.23. 15:04:50

Kalap1988 írta:Ilyen boraid vannak otthon és koccintósat iszol ?:D Kóstold meg őket, biztos élmény lesz. Sokan el szokták tenni az ajándék italokat, de én mindig elfogyasztom, végtére is a tartalmáért adtak sok pénzt :D Aztán persze az üres üveget elteszem, volt olyan, hogy valami hasonló színű nedűt tettem bele, mert úgy mégiscsak jobban mutat.
a 92-eset esküvőmön fogom meginni (nagybátyám szerint életem legszomorúbb napja lesz :D ), a tokajit meg ballagás elött/közben/után. Mondjuk 60-70 ezer egy olyan üveg :P
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.22. 21:45:52

VargaAron írta:
Kalap1988 írta:Hát szerintem már a koccintós borért nem érte meg :D Gyerekek, oké, hogy az 400 ft körül van és 2 liter, de azért lehet kapni 4-500 ft körül már jó borokat 7dl-ben, háznál pedig, ha tudsz, akkor litert is kapsz ennyiért :D Ne mérgezzétek magatokat. Egyébként szerintem a rendőr csak rátok akart ijeszteni, a közterületen fogyasztásért simán megbüntethet, de én is úgy tudom, hogy az helyszíni. Mindenesetre legközelebb erre figyeljetek jobban és igyatok bort, ne koccintósat :D sjd! Nem biztos, hogy jól jársz a személyi nélküliséggel, azért is megbüntethetnek, bevihetnek (kiderítik az adataid, ha nagyon akarják), ha pedig kiskorú vagy, akkor hazavisznek autóval....
Ez is jó felfogás (koccintós) :wink: bár már nem elöször csináltuk hogy azon az útón mentünk borral, most nem volt mázlink :cry:
Ha már offtopic és bor: 1983-as tokaji aszú esszenciát kaptam nagymamámtól ballagásra :D Szülinapomra meg 'csak' egy 1992es (akkor születtem :D ) villányi vöröset :D
Ilyen boraid vannak otthon és koccintósat iszol ?:D Kóstold meg őket, biztos élmény lesz. Sokan el szokták tenni az ajándék italokat, de én mindig elfogyasztom, végtére is a tartalmáért adtak sok pénzt :D Aztán persze az üres üveget elteszem, volt olyan, hogy valami hasonló színű nedűt tettem bele, mert úgy mégiscsak jobban mutat.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.22. 21:23:10

Havert is kiskorúként vitték haza a rendőrök éjjel...beültetik a hátsó ülésre megszólal: egy diákot kérek Kaposmérőig..." :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.22. 21:07:37

Nekem is van egy "vicces" sztorim az igazoltatáshoz....sajnos!
Házibuliban voltunk Érden és elfogyott a vodka, jött a nagy ötlet, hogy elmegyünk venni a boltba (akkor még lehetett), dehát mindenki ivott, de gondoltuk nincs messze hideg van, kocsival megjárjuk 15 perc alatt!
Elindultunk 3 perc és nino nino....."Jó estét jogosítvány zöldkártya...."Erre hátulról egy srác: "Vért ne adjak főnök...."Vicceskedünk, vicceskedünk, akkor megismételném, jogosítvány, zöldkártya?"!A srác aki a házigazda volt, s vezetett meg visszaszólt, hogy a zöldkártya itt van a jogsi meg nálatok bsszátok meg 2 éve....Mi sírtunk a röhögéstől a police officer viszont nem értékelte a humort, mehettünk az örsre....Mondanom sem kell édesanyám nem repesett az örömtől hajnali 4 órakkor
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.22. 20:56:13

Kalap1988 írta: A húgomnak is ez az állandó dumája :D Igazad van, de ne sértődjetek meg, az én szava járásom a kiskorú és minden 18 éven alulit beleértek :D
persze, én is csak addig kukacoskodom amíg nem léptem át
(a gyalogost sem hívtam puhatestűnek, amíg nem vezettem :D )
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.02.22. 20:52:46

Kalap1988 írta:Hát szerintem már a koccintós borért nem érte meg :D Gyerekek, oké, hogy az 400 ft körül van és 2 liter, de azért lehet kapni 4-500 ft körül már jó borokat 7dl-ben, háznál pedig, ha tudsz, akkor litert is kapsz ennyiért :D Ne mérgezzétek magatokat. Egyébként szerintem a rendőr csak rátok akart ijeszteni, a közterületen fogyasztásért simán megbüntethet, de én is úgy tudom, hogy az helyszíni. Mindenesetre legközelebb erre figyeljetek jobban és igyatok bort, ne koccintósat :D sjd! Nem biztos, hogy jól jársz a személyi nélküliséggel, azért is megbüntethetnek, bevihetnek (kiderítik az adataid, ha nagyon akarják), ha pedig kiskorú vagy, akkor hazavisznek autóval....
Ez is jó felfogás (koccintós) :wink: bár már nem elöször csináltuk hogy azon az útón mentünk borral, most nem volt mázlink :cry:
Ha már offtopic és bor: 1983-as tokaji aszú esszenciát kaptam nagymamámtól ballagásra :D Szülinapomra meg 'csak' egy 1992es (akkor születtem :D ) villányi vöröset :D
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.22. 20:48:44

sjd írta:
Kalap1988 írta:ha pedig kiskorú vagy, akkor hazavisznek autóval....
+1 hazajutási mód a teleporton kívül :D

amúgy nem vagyok már kiskorú, fiatalkorú vagyok :wink:
A húgomnak is ez az állandó dumája :D Igazad van, de ne sértődjetek meg, az én szava járásom a kiskorú és minden 18 éven alulit beleértek :D Persze a jogi fogalmak szerint fiatalkorú. Viszont szerintem a hazavitellel nem minden esetben úszod meg, körülmény és rendőr függő. Ha kukacoskodik, akkor talán büntetés is lehet belőle ( vagy szüleidnek)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.22. 20:46:17

Kalap1988 írta:ha pedig kiskorú vagy, akkor hazavisznek autóval....
+1 hazajutási mód a teleporton kívül :D

amúgy nem vagyok már kiskorú, fiatalkorú vagyok :wink:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.22. 20:41:27

VargaAron írta:
Zozzy 5 írta:
VargaAron írta:...
hát most ezt így hirtelen nem mondom biztosra de nekem is így tűnne logikusnak, meg asszem amikor kocsival megbüntettek (:D) akkor alá kellett írnom a dolgokat ja. az is helyi bírság volt.
Mind1, ha meg is büntetnek, tök jó buli volt, simán megérné pluszba azt az x ezer forintot ^^
Hát szerintem már a koccintós borért nem érte meg :D Gyerekek, oké, hogy az 400 ft körül van és 2 liter, de azért lehet kapni 4-500 ft körül már jó borokat 7dl-ben, háznál pedig, ha tudsz, akkor litert is kapsz ennyiért :D Ne mérgezzétek magatokat. Egyébként szerintem a rendőr csak rátok akart ijeszteni, a közterületen fogyasztásért simán megbüntethet, de én is úgy tudom, hogy az helyszíni. Mindenesetre legközelebb erre figyeljetek jobban és igyatok bort, ne koccintósat :D sjd! Nem biztos, hogy jól jársz a személyi nélküliséggel, azért is megbüntethetnek, bevihetnek (kiderítik az adataid, ha nagyon akarják), ha pedig kiskorú vagy, akkor hazavisznek autóval....
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.22. 18:54:23

Ide kapcsolódik a story.
A tavaly történt. Jó mesemondó vagyok, hosszú lesz... :P
Hol is tartottam? Jah, igen. A tavaly télen. Szülinapozni indultunk az erdőre egy Ford Transittal asszem. A legkisebb hiba az volt, hogy az autó 7 személyes, mi mégis tízen felül, kb 17-en akartunk utazni. Sebaj, van hátul, a csomagtérben elég hely!
Még el sem indultunk, egy rendőrautó szirénázott. A sofőr megállt. Mindegyikünk ki kellett szálljon, a legtöbbünknél nem volt személyi. Azt mondta az egyik zsernyák, hogy fejenként 1000lej, 100ezer forint, a büntetés. Upsz... Mindenki gondolkozóba esett. Ahogy felértünk, mindenki azonnal a telefonjához kapott, hívta az otthoniakat. A kedv a béka ülepe alatt volt. Szerencsére tudatták velünk, hogy ezért nem szabadna büntetést kapnunk.
Minden jó, ha a vége jó, jót buliztunk....
Büntetést nem kellett fizetni, de azóta a személyi nálam van, még ha a WC-re megyek is... :wink:
"And my heart will leave you never."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.22. 18:52:36

lui1698 írta:
Zozzy 5 írta:miért kapcsoltak le?:D
áá semmi komoly. (jó kisfiú vagyok én :) ) reggel suli előtt mentünk át az úton és akkor jött arra a töketlen verda is. villógó fel aztán igazoltatás. lehet nem nagyon lett volna semmi csak ha jól emlékszek akkoriban volt a veszprémi kézisek dolga és haver kicsit berágott és odaszólt nekik, hogy inkább azokat sz*patnák akik csinálnak is valamit. :D na innentől volt 3000 pénzbe a dolog.
igen azért valszeg nem lett volna semmi, legalábbis nekem ilyen esetem is volt :D akkor is azt mondták hogy takarítsuk el magunkat. de igazából rendőre válogatja..aszittem kocsival csekkoltak le :)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.22. 18:50:08

sjd írta:Na én pont ezért nem viszek személyit magammal ha tudom, hogy nem leszek józan :D (bár az is igaz, hogy én nehezen igazolnám vele, h 18+ vagyok)
Mennyi rossz kisfiú van itt... nem töltötték be a 18-at ás szeszes italt fogyasztanak... :mrgreen:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.02.22. 18:48:18

Zozzy 5 írta:miért kapcsoltak le?:D
áá semmi komoly. (jó kisfiú vagyok én :) ) reggel suli előtt mentünk át az úton és akkor jött arra a töketlen verda is. villógó fel aztán igazoltatás. lehet nem nagyon lett volna semmi csak ha jól emlékszek akkoriban volt a veszprémi kézisek dolga és haver kicsit berágott és odaszólt nekik, hogy inkább azokat sz*patnák akik csinálnak is valamit. :D na innentől volt 3000 pénzbe a dolog.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.22. 18:41:31

Na én pont ezért nem viszek személyit magammal ha tudom, hogy nem leszek józan :D (bár az is igaz, hogy én nehezen igazolnám vele, h 18+ vagyok)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.22. 18:41:16

lui1698 írta:
Zozzy 5 írta:hát most ezt így hirtelen nem mondom biztosra de nekem is így tűnne logikusnak, meg asszem amikor kocsival megbüntettek (:D) akkor alá kellett írnom a dolgokat ja. az is helyi bírság volt.
nekem is dereng egy kis papírmunka. :D
miért kapcsoltak le?:D
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.02.22. 18:37:48

Zozzy 5 írta:
VargaAron írta:...
hát most ezt így hirtelen nem mondom biztosra de nekem is így tűnne logikusnak, meg asszem amikor kocsival megbüntettek (:D) akkor alá kellett írnom a dolgokat ja. az is helyi bírság volt.
Mind1, ha meg is büntetnek, tök jó buli volt, simán megérné pluszba azt az x ezer forintot ^^
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.02.22. 18:37:10

Zozzy 5 írta:hát most ezt így hirtelen nem mondom biztosra de nekem is így tűnne logikusnak, meg asszem amikor kocsival megbüntettek (:D) akkor alá kellett írnom a dolgokat ja. az is helyi bírság volt.
nekem is dereng egy kis papírmunka. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.22. 18:34:34

VargaAron írta: Am azt is mondta h bevisznek minket. Most így utólag 3an pont befértünk volna hátra :D
Meg ha meg akarnának büntetni akkor ott helyszínen alá kellett volna írnom h elismerem a szabálysértést, nem?
hát most ezt így hirtelen nem mondom biztosra de nekem is így tűnne logikusnak, meg asszem amikor kocsival megbüntettek (:D) akkor alá kellett írnom a dolgokat ja. az is helyi bírság volt.
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.02.22. 18:31:10

Zozzy 5 írta:
VargaAron írta:...
dehogy. ha meg akar büntetni akkor lazán hozzád vágja a csekket ott helybe. nekem is volt már ilyen, kezdeti feszítés után ugyan úgy elmondta az ejnye bejnyét rendőri szóhasználattal aztán már mentek is kávézni :D
Am azt is mondta h bevisznek minket. Most így utólag 3an pont befértünk volna hátra :D
Meg ha meg akarnának büntetni akkor ott helyszínen alá kellett volna írnom h elismerem a szabálysértést, nem?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.22. 18:27:00

VargaAron írta:Hali!
Péntek/szombati esemény:
Haverokkal elmentünk kocsmázni, a kocsma Győr belvárosában van. Jól beittunk, de pont annyira hogy el tudtunk indulni a város másik felében lévő discoba. Kimentünk a sörözőből, az éjjel-nappaliban vettünk 2 üveg koccintós bort meg egy üveg noname pezsgőt. 8-an mentünk és 3 üveg pia volt nálunk. Kicsit szétszakazodott a társaság, 3an előrementek, 3an voltunk középen, én és 2 haverom, náluk volt a pezsgő meg az egyik üveg bor illetve 2 srác ment hátul egy üveg borral. Kb félúton voltunk, pezsgő meg a bor kb feléig elfogyott a nálunk. Ekkor egyszercsak megáll mellettünk egy rendőrautó, sziréna bekapcs, kiszáll 2 rendőr. Személyit elkérték (mindhárman 18+ vagyunk), éshát 'közterületen való alkoholfogyasztás' címmel feljelentést akartak tenni. Piát kiöntöttük a kukába, üveget kidobtuk, addig az egyik rendőr a kocsiban pötyögött valamit, a másik kinnt vigyázott ránk. Kiszállt a másik, visszaadta a személyiket és azt mondta hogy utolsó figyelmeztetés, takaradjunk haza.
Szerintetek joggal várom a rendőrségtől a csekket? :D
dehogy. ha meg akar büntetni akkor lazán hozzád vágja a csekket ott helybe. nekem is volt már ilyen, kezdeti feszítés után ugyan úgy elmondta az ejnye bejnyét rendőri szóhasználattal aztán már mentek is kávézni :D
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.02.22. 18:21:25

Hali!
Péntek/szombati esemény:
Haverokkal elmentünk kocsmázni, a kocsma Győr belvárosában van. Jól beittunk, de pont annyira hogy el tudtunk indulni a város másik felében lévő discoba. Kimentünk a sörözőből, az éjjel-nappaliban vettünk 2 üveg koccintós bort meg egy üveg noname pezsgőt. 8-an mentünk és 3 üveg pia volt nálunk. Kicsit szétszakazodott a társaság, 3an előrementek, 3an voltunk középen, én és 2 haverom, náluk volt a pezsgő meg az egyik üveg bor illetve 2 srác ment hátul egy üveg borral. Kb félúton voltunk, pezsgő meg a bor kb feléig elfogyott a nálunk. Ekkor egyszercsak megáll mellettünk egy rendőrautó, sziréna bekapcs, kiszáll 2 rendőr. Gyorsan letettük a piát a földre. Személyit elkérték (mindhárman 18+ vagyunk), éshát 'közterületen való alkoholfogyasztás' címmel feljelentést akartak tenni. Piát kiöntöttük a kukába, üveget kidobtuk, addig az egyik rendőr a kocsiban pötyögött valamit, a másik kinnt vigyázott ránk. Kiszállt a másik, visszaadta a személyiket és azt mondta hogy utolsó figyelmeztetés, takaradjunk haza. Amíg láttak minket egy kortyot nem ittunk, de meg volt bontva és ez elméletileg elég a feljelentéshez.
Szerintetek joggal várom a rendőrségtől a csekket? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VargaAron 2011.02.22. 18:28:14-kor.
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2011.02.22. 16:53:03

csababarca írta:
nyalesz írta:kicsit off de testépitős topic nincs és fontos lenne

azt szeretném kérdezni h a attack-ot hogy érdemes bevenni ?
vacsora után és úgy edzés
vacsora előtt, vacsora és edzés ? :oops:

de van.

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=853
köszönöm :lol:
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.22. 16:50:25

nyalesz írta:kicsit off de testépitős topic nincs és fontos lenne

azt szeretném kérdezni h a attack-ot hogy érdemes bevenni ?
vacsora után és úgy edzés
vacsora előtt, vacsora és edzés ? :oops:

de van.

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=853
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2011.02.22. 16:48:43

kicsit off de testépitős topic nincs és fontos lenne

azt szeretném kérdezni h a attack-ot hogy érdemes bevenni ?
vacsora után és úgy edzés
vacsora előtt, vacsora és edzés ? :oops:
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.22. 16:45:09

Olyasmit adsz a nincstelennek, ami nem segít neki. Én ezt tudom rokonítani a búcsúcédulával. Azonban a párhuzam nem a személyednek szólt, elhiszem, hogy te jó szívvel adod és jobban érzed magad ettől ( még akkor is, ha szerintem ezzel becsapod magad,de ez csak az én véleményem), hanem a társadalomnak. A társadalom csapja be magát pótcselekvésekkel a valódi cselekvés helyett. Természetesen egy ember nem váltja meg a világot és valószínűleg egy hajléktalannak az életét sem, azonban, ami árt, olyan inkább nem adok. Attól még, hogy jobban érzi magát külsőleg, nem jelenti, hogy ez bármiféle komolyan vehető lelki töltet lenne neki. Ugyan én is szoktam iszogatni, de tudom, hogy önmagában az italosság semmi örömöt nem okoz. Egyébiránt meg gondolj bele: Adsz te neki piára pénzt, meg mondjuk még 3-4 ember rajtad kívül. Tegyük fel ettől berúg, de nagyon... Tél van, sétál a külvárosban részegen, összeesik és megfagy. Megérte? Segítettél bármit is rajta? Nem, csak bűnrészes vagy a halálában, ha így történik. Persze ez esetben övé a 99%-a felelősség, de ezt nem méricskélni kell, mert a lelkiismeretedben elő kell , hogy jöjjön. Mondhatod azt, hogy megvehette volna a boltban is a piát,ha van pénze, semmi mást nem tettél, mint egy boltos, aki egészségtelen termékeket árul mindenkinek ( ez azért sem igaz, mert a boltosnak kötelező adni egy-két eset kivételével mindenkinek, míg te azt adsz, amit tudsz és akkor, amikor akarsz), vagy hogy nem kötelező alkoholra költeni ( ha pénzt adsz neki) azt a pénzt, amit adtál neki, de ehelyett adhattál volna bármi mást is. A tárgyak vagy ételek-italok pedig csak példák voltak. Azt adsz neki, amit épp tudsz,de ha káros a dolog, akkor inkább nem kell adni semmit. Legalábbis nekem, ha valaki alkoholra vagy cigire kérne pénzt, abban az esetben lenne tiszta a lelkiismeretem, ha ezt elmagyaráznám neki és arra nem adnék. Legtisztább pedig akkor, ha meg is tudnám győzni. És abból a 200 ft-ból pesten bárhol is vagyok kb 1 perc alatt tudok venni kenyeret, mert mindenhol van bolt... Így gondolom, de ezen nem fogunk összeveszni-.
Válasz küldése