Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.07. 20:12:33

Gyurgyak írta:cső!
csináltam egy videót a legszebb,inkább nagyon szép gólokról.pl.Puskás 6-3-as gólja, Ronaldinho sevilla elleni felsokapufása,Messi getafe elleni egész félpálya átcselezőse,stb.nem hosszu,de szerintem elég jóra sikerült.a fifa 06 introjának a hangja megy alatta.jó lenne ha megnéznétek.előre is kösz.
http://www.youtube.com/watch?v=vqB_qsi3pew
Figyuzz.
Nem kell 3 topicba is belinkelni mert semmi értelme.
Elég lenne egybe is, ha 3ba linkeled akkor se fogják többen megnézni.
Amúgy tetszik a videó. :wink:
Gyurgyak
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.18. 08:22:17

2011.01.07. 20:06:49

cső!
csináltam egy videót a legszebb,inkább nagyon szép gólokról.pl.Puskás 6-3-as gólja, Ronaldinho sevilla elleni felsokapufása,Messi getafe elleni egész félpálya átcselezőse,stb.nem hosszu,de szerintem elég jóra sikerült.a fifa 06 introjának a hangja megy alatta.jó lenne ha megnéznétek.előre is kösz.
http://www.youtube.com/watch?v=vqB_qsi3pew
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.01.07. 20:04:20

A szerző hivatalos oldaláról nem lehet letölteni a videó alatt lévő zenét ;)
Gondoltam jó ha tudod :)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.07. 20:03:52

Köszi a gyors válaszokat. Kipróbálom mindet és ami a legjobb akkor egyértelműen azt használom majd :)
Gyurgyak
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.18. 08:22:17

2011.01.07. 20:01:11

MessiFan írta:Lehet-é leszedni dzsáutubérő' csak a hangot? Van 1 tucat szám ami kéne nekem de nem lehet letölteni..
http://download.chip.eu/hu/Free-YouTube ... 17889.html
ez dvdvideosoftos én mindenféle programjukat használom,pl.convertorokat,youtuberol video letoltés ajánlom neked is,ha nem csak zenét akarsz onnan leszedni
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.07. 20:00:34

MessiFan írta:Lehet-é leszedni dzsáutubérő' csak a hangot? Van 1 tucat szám ami kéne nekem de nem lehet letölteni..
Itt nagyon sok zene van: www.filestube.com , de ha itt mégse találnád meg van egy 4U Youtube nevű program, ahol beállíthatod hogy *.mp3-ban szedje le.
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.01.07. 19:58:49

MessiFan írta:Lehet-é leszedni dzsáutubérő' csak a hangot? Van 1 tucat szám ami kéne nekem de nem lehet letölteni..
VideoGet
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.07. 19:56:31

Lehet-é leszedni dzsáutubérő' csak a hangot? Van 1 tucat szám ami kéne nekem de nem lehet letölteni..
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.07. 19:55:15

miihii írta:És azzal mennyire lennénk beljebb,ha mondjuk naponta Vers mindenkinek maratont tartanának a kereskedelmik,közben beszúrva egy-egy színházi közvetítést?
Ha ezt nyomatnák,h tolják a kultúrát a népnek,akkor max annyit érnének el vele,h több előfizetője lenne az écsbijjónak meg sokkal több nézője lenne egy svéd negyedosztályú meccsnek is :D Attól h "rákényszerítik" az embereket h ilyen jellegű műsorokat nézzenek és neveljék a népet,azzal előrébb nem lennénk sztem, cs még inkább felnyomnák a vizet az emberekben pont abban az időtartamban,amikor kikapcsolódna adott esetben.
Én is nézegetem pölö a VV-t.Na nem versenyszerűen,cs amikor úgy alakul h épp nincs más.Ha a 21. századot adnák ebben a műsorsávban,azt valszeg nem nézném hasonlóképp.Ezek szórakoztató műsorok (mégha a szintjüket nem is kell bemutatni és mérvadóként kezelni) arra jók h az ember leüljön elé és lazuljon a sok idióta bámulása közben,addig sem a napi gondokon agyal.Ha helyén kezeli az ember,akkor kikapcsolódás ez is,de ha ehelyett irányított nevelésként művészibb,oktatóbb jellegű dolgokat nyomnának kötve hiszem h a nagytöbbség odaülne elé,h nah,akkor most szórakozok egyet,megnézem a Napi kultúra mai részét.
Tényleg nő a száma a bugyuta műsoroknak,mert megvan a felvevő rétege és ez a széles réteg eléggé ki lenne akadva ha szabályzott,népnevelő programokat tűzne műsorára a tv.Pláne h igen széles adásidőt kellene lefedni,kezdve az ezo tv-vel,a dél amerikai sorozatok hullámán át a maúnika show-k és bármelyik celebes cuccon keresztül a kukkolósokig.Ha kivennénk a "népbutító" programokat,nem túl sokminden maradna sztem.Ezt behelyettesítve "értelmes" műsorokkal polgárháborúhoz vezetne,nem intelligensebb emberekhez,akik majd nézik a színházat,mert evvan.
mihii! A kultúra egy komplex rendszer, ahol csak úgy lehet eredményt elérni, ha minden egyes területén vannak konkrét, komoly és bátor lépések. Azt nem mondhatjuk rá, hogy ha egy területen ezt megtesszük, akkor jobb lesz. Ha minden területen beavatkozunk (és erre vannak komoly elképzelések ebben nálam szakavatottabb emberek részéről), akkor viszont tudunk eredményt elérni 1-2 évtized alatt. Külön-külön rámondhatjuk mindegyikre, hogy hülyeség, de a kultúrát csak rendszerben lehet kezelni, én így erre a külön-külön tárgyalásra mondanám inkább.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.07. 19:50:40

Elsötétítések minden évben vannak. Mondjuk ebből a "jóból" ugyan úgy szokott kapni a TV2 is...
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.07. 19:48:39

jelwaz írta:
Kalap1988 írta:Az erőszakos népművelést teljesen átvitt értelemben tessék érteni. Magam sem tudom a konkrét módszerét, mert nem tartom magam annyira képzettnek ebben a témában. Viszont tudnék több tíz olyan komoly értelmiségit mondani, akik ezt ki tudnák dolgozni. Alternatíva mutatás és szabadság lenne. Viszont ezt a szabadság nem mehetne át szabadosságba. Csak erre gondoltam és semmiféle kultúrkampfra, vagy aczéli 3 T-re :D Bocsánat, ha félreérhetően fogalmaztam.
Akkor jogos :wink: Mondjuk, ami még érdekelne, hogy hogy érted a szabadság/szabadosság kapcsolatát a médiában?
Bocsánat, kosárlabdázni voltam,de most pótolom. A médiában ugyanúgy értem, ahogy az életben. Azaz ne devianciákat sugározzon, ne a könnyebb,de erkölcstelenebb utat mutassa be, mint követendőt. Tehát sikertörténetek, a példaképnek állítandó emberek legyenek is azok. Nem feltétlen kell erőltetett módon példaképet mutatni, erre vannak finomabb módszerek az igényes műsorokban, filmekben stb. Nálam azt, hogy valaki szabad, nem azt jelenti, hogy bármit megtehet, mert az a szabadosság. Ilyen pl Stohl Buci esete. Milyen példát mutat? Énekli az első VV-ben, hogy "Egyszer megjavulok én"... Számomra ez nem vicces, hanem gyomorforgató. Egy tisztességes tv nem alkalmazza őt egy ilyen eset után. Mert azt mutatja, hogy ugyan mind egyenlők vagyunk,de vannak egyenlőbbek.... A kereskedelmi tv-ék lehet, hogy autonómok és magántulajdonban vannak, de ebben az országban sugároznak és állami támogatást is kapnak. Így igenis joga van beleszólni az államnak a működésükbe. Erre gondoltam a szabadság-szabadosság relációban.
Szerk: Eszembe jutott közben, hogy a szabadság kezdeti fogalma az volt, hogy: Mindent szabad, ameddig másoknak ez nem árt.
Hát igen, ez a különbség a tv-ékben is a szabadság és a szabadosság közt. Ma mindent szabad és pont...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2011.01.07. 22:08:57-kor.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.01.07. 19:44:06

S.Agüero írta:
messideco írta:
Mikor és miért büntették meg az RTL Klubot?
kb 1 éve volt.
Egy filmet 12 karikásan adták le 16 helyett vagy valami ilyesmi gond volt.
Énfelőlem megint elsötétíthetnék már, a Benkő féle kukkandúr mutogatása miatt. De én azt se értem, fokuszba és társaiban mikor mutogatják a női fedetlen kebleket, miért tartozik 12 kategóriába... bezzeg mikor én kicsi voltam és még móriczka és társait se adták oda mindig a boltba, mondván kicsi vagyok, évente kétszer ha lehetett ilyet látni. És akkor még internet se volt, a +18as csatorna is csak "felnőtt" csomagba volt. Na mindegy, lehet csak én vagyok túl maradi. (VV ritkán nézem, de eszméletlen sunyi, kétszínű és alattomos szinte mindegyik, de ami jobban irritál, oltári alpári stílusban beszélnek, sokszor több a síp mind a névelő, kötőszó stb.)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.07. 19:36:42

messideco írta:
Mikor és miért büntették meg az RTL Klubot?
a helyes kérdés az, h hányszor büntették meg :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.07. 19:27:04

messideco írta:
Game90 írta:
Mikor és miért büntették meg az RTL Klubot?
kb 1 éve volt.
Egy filmet 12 karikásan adták le 16 helyett vagy valami ilyesmi gond volt.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.07. 19:18:30

[quote="Game90"][/quote]

Mikor és miért büntették meg az RTL Klubot?
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.01.07. 18:54:57

Nem olvastam vissza, mert elég sokat termeltetek ebben a topikban :)

A kezdeti utálom után a haverjaim hatására 1-2 hete belenéztem a VV4-be. Nem azt mondom, hogy függő lettem, de amikor nincs jobb dolgom, akkor 20-30 percet megnézek belőle. Néha szórakoztat, de nem úgy állok hozzá, hogy ez a "való világ", mert nagyon nem.

És ameddig 1,5-2 millióan nézik a VV4-et, addig nem is fogják levenni a műsort. Ugyanez van az ezerszer ismételt Jackie Chan ill. Bud Spencer filmekkel is, minek vegyenek meg új filmeket, ameddig a régieket is nézik? Amikor az RTL-t megbüntették és 30 percig csak egy sötét képernyő volt, és azt is többszázezren nézték, akkor mégis mit várunk?

Amúgy az RTL mellett ugyanúgy szoktam nézni a sportcsatornákat, a Comedy-t, Spektrumot és társait. Ami engem a legjobban idegesít, az a SportTv, egyre kevesebb értelmes műsort nyomnak, egyre több az ismétlés, Barca - Real hányszor adták le?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.01.07. 18:35:40

Kralo írta: Az a baj, hogy a tv ma már igényes szórakoztató műsorokat -ahol igazi egyéniségek teremtődnének- alig termel ki. Semmi maradandót nem alkot a két kereskedemi tv. Ijesztő.
A Barátok Közt Berényi Mikivel örök életű... 8) :lol:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.07. 18:18:27

A: nem a tv-k fognak alkalmazkodni, hanem azok, akik elégedetlenek
B: akármilyen helyzet áll elő tv-fronton, mindig meg lehet találni a szórakozási lehetőséget ;)

saját példám gyerekkoromtól kezdve röviden:
1, a 90-es évek közepén bevezették a kábel tv-t, más se ment, mint a német és angol nyelvű mesék, MERT AZ VOLT, nem értettem semmit, de gyerekként szórakoztatott, azaz alkalmazkodtam a körülményekhez...
2, a 2000-es évek elején el kezdtek szaporodni az idióta népbutító műsorok, ezek szoktattak rá a Sport1-re, ezért szerettem meg a focit, ha nem kényszerülök rá, akkor nem lennék most "itt", nem vallottam volna örök szerelmet a Barcának ( :lol: )
3, 2006-ban lett netem, így sportműsorok mellett lehetőségem volt végre magamnak összeállítanom a televíziós szórakozási lehetőségeket, így még inkább elszakadtam a TV-től :) (itt kezdődött el az, h már egyre kevesebbet tévéztem...)
4, 2009-ben elvették a Sport1-et, a BL-t és egyéb bajnokságokat meg általam nem fogható csatornákra rakták, így majdnem teljesen lemondtam a rendszeres sport-nézésről (kivéve persze a Barca-meccsek)
megmondtam, h én márpedig nem fogok maunikát és józsibáhátot nézni, így ráakadtam a Comedy Central-ra. (amit a Sport1 elvételével egy időben kaptam meg...)először csak az addig is ismert vígjátéksorozatokat néztem, aztán egyre több sorozatot kezdtem el nézni... manapság már csak ezt néztem és a focit...

így alakult ki ez a kétpólusú TV-nézésem :)

sokszor idegeskedtem, h nem volt mit néznem, aztán szerencsére mindig volt vmi, amivel pótoltam a korábbi "szórakozás adagom"

ha lesarkítjuk a dolgokat, a műsorok folyamatos változása egyfajta túlélésre késztet sok-sok embert...
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2011.01.07. 17:46:21

Szerintem egyáltalán nem az a baj, hogy könnyed műsorok vannak főműsoridőben.

Az X-faktort például kifejezetten szerettem.
A VV-n is olykor ott marad a tévé.
El is férne ez (a Cool tévén).

Viszont hiányzik a tévéből az igényes szórakoztatás! Hol vannak olyan arcok ma, mint volt annak idején Hofi, Markos, Nádas, Kabos, Latabár és sorolhatnám.

Ha az RTL-en egy újszerű(nem ismétlés) bohózat menne, mint amilyeneket régen mondjuk Gálvölgyi János, Bajor Imre, Antal Imre formák műveltek, a Coolon a VV, a TV2-n meg az előző VV arcainak marháskodása megy, akkor mit választanátok?

Az a baj, hogy a tv ma már igényes szórakoztató műsorokat -ahol igazi egyéniségek teremtődnének- alig termel ki. Semmi maradandót nem alkot a két kereskedemi tv. Ijesztő.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.07. 17:33:23

miihii írta:És azzal mennyire lennénk beljebb,ha mondjuk naponta Vers mindenkinek maratont tartanának a kereskedelmik,közben beszúrva egy-egy színházi közvetítést?
Ha ezt nyomatnák,h tolják a kultúrát a népnek,akkor max annyit érnének el vele,h több előfizetője lenne az écsbijjónak meg sokkal több nézője lenne egy svéd negyedosztályú meccsnek is :D Attól h "rákényszerítik" az embereket h ilyen jellegű műsorokat nézzenek és neveljék a népet,azzal előrébb nem lennénk sztem, cs még inkább felnyomnák a vizet az emberekben pont abban az időtartamban,amikor kikapcsolódna adott esetben.
Én is nézegetem pölö a VV-t.Na nem versenyszerűen,cs amikor úgy alakul h épp nincs más.Ha a 21. századot adnák ebben a műsorsávban,azt valszeg nem nézném hasonlóképp.Ezek szórakoztató műsorok (mégha a szintjüket nem is kell bemutatni és mérvadóként kezelni) arra jók h az ember leüljön elé és lazuljon a sok idióta bámulása közben,addig sem a napi gondokon agyal.Ha helyén kezeli az ember,akkor kikapcsolódás ez is,de ha ehelyett irányított nevelésként művészibb,oktatóbb jellegű dolgokat nyomnának kötve hiszem h a nagytöbbség odaülne elé,h nah,akkor most szórakozok egyet,megnézem a Napi kultúra mai részét.
Tényleg nő a száma a bugyuta műsoroknak,mert megvan a felvevő rétege és ez a széles réteg eléggé ki lenne akadva ha szabályzott,népnevelő programokat tűzne műsorára a tv.Pláne h igen széles adásidőt kellene lefedni,kezdve az ezo tv-vel,a dél amerikai sorozatok hullámán át a maúnika show-k és bármelyik celebes cuccon keresztül a kukkolósokig.Ha kivennénk a "népbutító" programokat,nem túl sokminden maradna sztem.Ezt behelyettesítve "értelmes" műsorokkal polgárháborúhoz vezetne,nem intelligensebb emberekhez,akik majd nézik a színházat,mert evvan.
Ez nagyon elferdített!Én azt próbáltam leírni, hogy akinek ezekre a műsorokra van igénye az úgyis megnézi!Átfordult a ló túloldalára minden!Nem tudom biztosan állítani, hogy mi a helyes műsor vagy mi nem, de engedtessék meg, hogy nívósabbnak tituláljam mondjuk a 21ik századot!Van online VV nézze ott aki akarja, nem azt mondom színházi előadást menjen 0-24ig, de könyörgöm az elkényelmesedés hova vezet?Könnyebb leülni és kárövendeni mások hülyeségén mint gondolkozni!Teljesen igazad van abban, hogy egy munka után hazamenni majd leülni TV-t nézni pihenés szempontjából jó dolog, de szvsz ilyen műsorok akármilyen értelmes az ember, s meg tud különböztetni helyes dolgokat, nem építő jellegű műsorok!Ki kell menni az tucára, s komolyan többen ismerik VV Szandikát mint Newtont.....s megint elérkezhetünk a fiatalság témájához is, mert ma az a trendi ha kint van a csöcsöd stb stb, de hogy nem tudsz 2 értelmes mondatot elmondani nem gáz......Na nekem ne mondja senki, hogy ennek nem oka pl a hasonló szenny sugárzása......Mondom mégegyszer nem azzal van a bajom, hogy bárki is nézi, mert szíve joga, hanem hogy nekem is "néznem kell" főműsoridőben, mert ez van!Hát fordítva legyen!!!!!Legyen színházi előadás, akinek meg nem tetszik a kultúra nézze neten oszt csókolom!!!!!!!!!!!!!!!!!
szerk: remélem nem félre érthető az utolsó pát gondolatom, arra akartam utalást tenni, hogy azoknak kellene nagyobb többségben lennie akik egy színházi előadást néznének mint VV-t, de mára ez kezd megváltozni, ezt pedig nem szabad hagyni!Hogy fejlődhet egy egyén a társadalomban ha igényei egyre csökkennek, s ezáltal a társadalom igényei is csökkennek......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.01.07. 17:48:03-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.01.07. 16:31:59

És azzal mennyire lennénk beljebb,ha mondjuk naponta Vers mindenkinek maratont tartanának a kereskedelmik,közben beszúrva egy-egy színházi közvetítést?
Ha ezt nyomatnák,h tolják a kultúrát a népnek,akkor max annyit érnének el vele,h több előfizetője lenne az écsbijjónak meg sokkal több nézője lenne egy svéd negyedosztályú meccsnek is :D Attól h "rákényszerítik" az embereket h ilyen jellegű műsorokat nézzenek és neveljék a népet,azzal előrébb nem lennénk sztem, cs még inkább felnyomnák a vizet az emberekben pont abban az időtartamban,amikor kikapcsolódna adott esetben.
Én is nézegetem pölö a VV-t.Na nem versenyszerűen,cs amikor úgy alakul h épp nincs más.Ha a 21. századot adnák ebben a műsorsávban,azt valszeg nem nézném hasonlóképp.Ezek szórakoztató műsorok (mégha a szintjüket nem is kell bemutatni és mérvadóként kezelni) arra jók h az ember leüljön elé és lazuljon a sok idióta bámulása közben,addig sem a napi gondokon agyal.Ha helyén kezeli az ember,akkor kikapcsolódás ez is,de ha ehelyett irányított nevelésként művészibb,oktatóbb jellegű dolgokat nyomnának kötve hiszem h a nagytöbbség odaülne elé,h nah,akkor most szórakozok egyet,megnézem a Napi kultúra mai részét.
Tényleg nő a száma a bugyuta műsoroknak,mert megvan a felvevő rétege és ez a széles réteg eléggé ki lenne akadva ha szabályzott,népnevelő programokat tűzne műsorára a tv.Pláne h igen széles adásidőt kellene lefedni,kezdve az ezo tv-vel,a dél amerikai sorozatok hullámán át a maúnika show-k és bármelyik celebes cuccon keresztül a kukkolósokig.Ha kivennénk a "népbutító" programokat,nem túl sokminden maradna sztem.Ezt behelyettesítve "értelmes" műsorokkal polgárháborúhoz vezetne,nem intelligensebb emberekhez,akik majd nézik a színházat,mert evvan.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.07. 16:11:11

ozsimiki írta:
Kalap1988 írta: Mindenesetre mindenképp elvesztegetett és haszontalan időnek tartom, de szabadok vagyunk.
Ezt nem úgy kell elképzelni esetemben,és szerintem Csaba és még jó sok néző esetében, hogy előre betervezett program...

Szóval ha épp itthon vagyok, végeztem a dolgokkal, nincs kilátásban egyéb cucc (csaj,haverok,stb), esetleg meccs egy másik adón ami érdekel, akkor bizony megnézem amit elcsípek belőle.

Így nem nevezném elvesztegetett időnek részemről, hiszen nem szorít ki más teendőt, és még nevetek is :D

Így van,ahogy mondod.megnézem ha ráérek,nincs más dolgom. De pl nem ehhez igazítom a programom.

Akit az ilyen műsor manipulálni tud,az meg is érdemli. Én pl soha az életemben nem szavaztam ilyen műsorba. Még online se,mert annyira nem érdekel. Nem tudok azonosulni a szereplőkkel, nem érzem magaménak a "sikerüket" sem.

Sokkal szánalmasabb az,aki úgy nézi,hogy közben tagadja. Én nem tagadom,nézem. Na bumm. Hagyom hogy bedaráljon a rendszer :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.01.07. 16:07:55

Kalap1988 írta:Az erőszakos népművelést teljesen átvitt értelemben tessék érteni. Magam sem tudom a konkrét módszerét, mert nem tartom magam annyira képzettnek ebben a témában. Viszont tudnék több tíz olyan komoly értelmiségit mondani, akik ezt ki tudnák dolgozni. Alternatíva mutatás és szabadság lenne. Viszont ezt a szabadság nem mehetne át szabadosságba. Csak erre gondoltam és semmiféle kultúrkampfra, vagy aczéli 3 T-re :D Bocsánat, ha félreérhetően fogalmaztam.
Akkor jogos :wink: Mondjuk, ami még érdekelne, hogy hogy érted a szabadság/szabadosság kapcsolatát a médiában?
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.07. 16:02:01

jelwaz írta:
Kalap1988 írta:Tudom, hogy a kereskedelmi tv-éken az igény szabja a kínálatot, de erre írom, hogy nem helyes. Szabályozni kellene, mert az erőszakos ( átvitt értelemben) népművelés is sokkal hasznosabb, mint ez a szabadosság és a züllés, ami ebben a világban van. Lehettek nyugodtak,de ha ez így folytatódik tovább akkor 50 év múlva kb nincs nyugati civilizáció.....
Ez már nézőpont kérdése. Abban egyetértek, hogy az nem jó, amilyen irányba haladunk. Viszont az eszközt meg kell választani. És itt van köztünk a különbség. Én azt mondom, hogy mindenki azt választhassa, amit akar. Amit a tanult, értelmiségi rétegnek el kellene érnie az meg nem csak a kibaltázott nagy bevétel, hanem, hogy az emberek az értelmes műsort válasszák. Az "erőszakos" népművelés a könnyebb út, ami ráadásul szerintem a visszájára fordulna.
Az erőszakos népművelést teljesen átvitt értelemben tessék érteni. Magam sem tudom a konkrét módszerét, mert nem tartom magam annyira képzettnek ebben a témában. Viszont tudnék több tíz olyan komoly értelmiségit mondani, akik ezt ki tudnák dolgozni. Alternatíva mutatás és szabadság lenne. Viszont ezt a szabadság nem mehetne át szabadosságba. Csak erre gondoltam és semmiféle kultúrkampfra, vagy aczéli 3 T-re :D Bocsánat, ha félreérhetően fogalmaztam.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.01.07. 15:59:11

Kalap1988 írta:Tudom, hogy a kereskedelmi tv-éken az igény szabja a kínálatot, de erre írom, hogy nem helyes. Szabályozni kellene, mert az erőszakos ( átvitt értelemben) népművelés is sokkal hasznosabb, mint ez a szabadosság és a züllés, ami ebben a világban van. Lehettek nyugodtak,de ha ez így folytatódik tovább akkor 50 év múlva kb nincs nyugati civilizáció.....
Ez már nézőpont kérdése. Abban egyetértek, hogy az nem jó, amilyen irányba haladunk. Viszont az eszközt meg kell választani. És itt van köztünk a különbség. Én azt mondom, hogy mindenki azt választhassa, amit akar. Amit a tanult, értelmiségi rétegnek el kellene érnie az meg nem csak a kibaltázott nagy bevétel, hanem, hogy az emberek az értelmes műsort válasszák. Az "erőszakos" népművelés a könnyebb út, ami ráadásul szerintem a visszájára fordulna.
Válasz küldése