Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.01. 10:50:11

Teljesen egyértelmű, hogy Leon kb. egy fizetett internetes troll szintjén van. Kár komolyan venni. :D


Más topic: van itt valaki, akinek van lyukas orrsövénye?
Nemrég volt orrsövény műtétem, és a doki azt mondta, hogy hát a műtét után lett egy lyuk rajta, de ne aggódjak, nem okoz semmilyen problémát. Én utánaolvasva azért annyira nem nyugodtam. :D
Esetleg valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2021.04.01. 10:41:37

davi10 írta:
2021.04.01. 07:57:07
Leon írta:
2021.03.31. 23:41:36
Nekem is elkapta több jó spanom ezt a cirkuszt, pár napig télleg trágya mód voltak de kiheverték. Nem sportolnak, vitamint és egészséges étrendet még csak max hírből ismerik.
Mivel alkalmazottaim ezért napi szinten kapcsolatban vagyok velük: kézfogás, dumálás egymás arcába maszk nélkül,stb.
Ha el is kaptam akkor se jött ki rajtam semmi. Persze én heti 8-10 órát edzek meg vitamin és fehérje hegyeket tolok az arcomba, lehet az is számít.
De a lényeg:egy ismerősöm faterja rákos volt és szegény a végét járta, nem volt cirkuszos, de végén még is azt nyögték be hogy ebbe halt bele... persze mert manapság másba nem is lehet. :roll:
Eztán majd az lesz ha valaki autóbalesetben megy el akkor az is biztos koronás... =D>
Túltolt vicc az egész!
Csakhogy valami személyes is legyen: édesanyám testvére is elhunyt nemrég.
Amikor bekerült a kórházba tüdőbajjal akkor aszonták ez nem korona, halála napjáig negatív volt, de amikor meghalt akkor azt írták a korona vitte el.... =D>
Ahogy Nero is írta a hazai pöcegödör egészség ügyet akarják ezzel az egésszel kimenteni, de én ha szó szerint az életem múlna rajta akkor sem oltatnám be magam ezzel a kotyvalékkal.
Minden más betegségnél hosszú évekig kutatták meg tesztelték az ellenszert de most láss csodát egy év alatt megvan... :mrgreen:
Ti ezt komolyan elhiszitek? :lol:
Ilyen parasztvakítás a mesében sincs, de úgy látszik mégis... #-o
Az még csak hagyján, de Leon azt tudtad, hogy a maszkokban, amiket a kormány rád erőltet FÉRGEK VANNAK???? Láttam a videóba.
És azt tudtátok, hogy azok nem is férgek valójában, hanem NANOBOTOK?? Ugyanazok a nanobotok, amik az oltóanyagban is benne vannak..., úgyhogy vagy így - vagy úgy, de mindenkibe belejuttatják ezeket. Aztán majd az 5G-n keresztül tudnak minket vezérelni a gyíkemberek. Ha úgy tartja majd kedvük, akkor akár le is vezethetnek minket a Laposföldről... :shock:
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1976
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.01. 10:34:44

Bevallom én is szkeptikus voltam eleinte a coviddal kapcsolatban, és most is igyekszem objektív módon felmérni, hogy mégis mekkora veszélyt jelent ez. Én is elkaptam különben. Viszont a közelmúltban meghalt valaki (egyértelműen) ebben a szutyokban, akivel napi szinten találkoztam, és azóta óhatatlanul én is más szemmel nézek erre... akármennyire is tárgyilagos valaki, ha a közvetlen környezetében is beüt a krach, akkor onnantól nehéz lesz kizárni az érzelmeket. Sajnos ez így van, még ha közhelyes is.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.01. 09:44:54

mes írta:
2021.04.01. 09:38:19
Nem lehetne abbahagyni ezt a kovid temat? Kutyat nem erdekli lassan ez a ****** , de ugyis nap mint nap ez a tema...
Felsz, rettegsz? -> ulj otthon, zarkozz be.
Nem erdekel? -> mosolyogj es eld az eleted.
C: Esetleg felelős felnőtt vagy, aki tudja helyén kezelni a dolgokat?
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.04.01. 09:38:19

Nem lehetne abbahagyni ezt a kovid temat? Kutyat nem erdekli lassan ez a ****** , de ugyis nap mint nap ez a tema...
Felsz, rettegsz? -> ulj otthon, zarkozz be.
Nem erdekel? -> mosolyogj es eld az eleted.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.01. 09:22:56

dévid villa írta:
2021.04.01. 09:01:17

Hogy őszinte legyek, Leon akkora primitív tuskó benyomását kelti itt nap mint, hogy szerintem színészkedik és élvezi ha triggerel embereket :mrgreen:
Eléggé. De persze ha beírnád, hogy ezért ő micsoda, akkor te lennél itt szépen bannolva. Az más kérdés, hogy ez már kicsit túlmegy azon, hogy "idióta vagyok, és megosztom a gondolataimat a külvilággal". Ez egy olyan téma, amiben emberek ismerősei halnak meg. Váratlanul. És ilyenkor lehet ilyen véleményeket hallgati/olvasni. Nem biztos, hogy ezt egy fórumon kívül ha hallaná valaki, nem pattanna el az agya, és nem csinálna az ilyenekkel valami nagyon hirtelen felindulásból fakadó nem túl szép dolgot. Szóval szerintem ezzel a témával kicsit óvatosan, mert ez életekről szól, nem manipulált hírekről, és hergelésről.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.04.01. 09:02:44

Szerintem kicsit kezded tultolni biciklit. Pihenjel egy kicsit ebben a topicban, senki nem kivancsi a baromsagaidra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.04.01. 09:01:17

Nero. írta:
2021.04.01. 07:50:28
De a lényeg:egy ismerősöm faterja rákos volt és szegény a végét járta, nem volt cirkuszos, de végén még is azt nyögték be hogy ebbe halt bele...
Csakhogy valami személyes is legyen: édesanyám testvére is elhunyt nemrég.
Amikor bekerült a kórházba tüdőbajjal akkor aszonták ez nem korona, halála napjáig negatív volt, de amikor meghalt akkor azt írták a korona vitte el.... =D>
Na valaki ezt magyarázza el, hogy ez miért van. Mert ezeket rengeteg helyről lehet hallani, hogy a halál okának a Covidot írják be.

Olyan esetről én is tudok hogy a 92 éves nagypapa úgy halt meg, hogy nem tudott bekerülni a kórházban a megfelelő helyre mert kellett 2 negatív teszt, aztán végül addig halogatták/tesztelgették csórit hogy végül elkapta (a kórházban nem nehéz gondolom) és meg is halt.
Hogy őszinte legyek, Leon akkora primitív tuskó benyomását kelti itt nap mint, hogy szerintem színészkedik és élvezi ha triggerel embereket :mrgreen:

Egyszer Cecília összevissza beszélt, hogy Magyarországon kik számítanak Covid halottnak, na kb. azóta lehet ezt a szöveget hallani, hogy ilyen meg olyan ismerősöm nem is volt Covidos, aztán mégis beírták a halál okának, Müller Cecília nyilatkozat előtt valahogy senki nem mesélt ilyen sztorikat érdekes módon, szóval így eléggé kétségbe vonható ezek valóságtartalma szerintem.

A bátyámék kórházában abszolút nem ez a gyakorlat, az tutifix.

Egyébként alap esetben nincs az összeomlás szélén az eü., szóval erre kár fogni. Ilyen mértékű terhelést semmilyen ország egészségügye nem bírna el, ezt láttuk is amikor nálunk jóval fejlettebb nyugati országok, mint Belgium meg Franciaország voltak ebben a helyzetben. Csak ők nem voltak rest külföldi segítséget kérni amikor már nagy volt a baj, hogy egy-két ország vegyen már át kórházi ápoltakat tőlük. De ezt a Vitya nem fogja megtenni, mert árt az egójának
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.01. 07:57:07

Leon írta:
2021.03.31. 23:41:36
Nekem is elkapta több jó spanom ezt a cirkuszt, pár napig télleg trágya mód voltak de kiheverték. Nem sportolnak, vitamint és egészséges étrendet még csak max hírből ismerik.
Mivel alkalmazottaim ezért napi szinten kapcsolatban vagyok velük: kézfogás, dumálás egymás arcába maszk nélkül,stb.
Ha el is kaptam akkor se jött ki rajtam semmi. Persze én heti 8-10 órát edzek meg vitamin és fehérje hegyeket tolok az arcomba, lehet az is számít.
De a lényeg:egy ismerősöm faterja rákos volt és szegény a végét járta, nem volt cirkuszos, de végén még is azt nyögték be hogy ebbe halt bele... persze mert manapság másba nem is lehet. :roll:
Eztán majd az lesz ha valaki autóbalesetben megy el akkor az is biztos koronás... =D>
Túltolt vicc az egész!
Csakhogy valami személyes is legyen: édesanyám testvére is elhunyt nemrég.
Amikor bekerült a kórházba tüdőbajjal akkor aszonták ez nem korona, halála napjáig negatív volt, de amikor meghalt akkor azt írták a korona vitte el.... =D>
Ahogy Nero is írta a hazai pöcegödör egészség ügyet akarják ezzel az egésszel kimenteni, de én ha szó szerint az életem múlna rajta akkor sem oltatnám be magam ezzel a kotyvalékkal.
Minden más betegségnél hosszú évekig kutatták meg tesztelték az ellenszert de most láss csodát egy év alatt megvan... :mrgreen:
Ti ezt komolyan elhiszitek? :lol:
Ilyen parasztvakítás a mesében sincs, de úgy látszik mégis... #-o
Az még csak hagyján, de Leon azt tudtad, hogy a maszkokban, amiket a kormány rád erőltet FÉRGEK VANNAK???? Láttam a videóba.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.01. 07:50:28

De a lényeg:egy ismerősöm faterja rákos volt és szegény a végét járta, nem volt cirkuszos, de végén még is azt nyögték be hogy ebbe halt bele...
Csakhogy valami személyes is legyen: édesanyám testvére is elhunyt nemrég.
Amikor bekerült a kórházba tüdőbajjal akkor aszonták ez nem korona, halála napjáig negatív volt, de amikor meghalt akkor azt írták a korona vitte el.... =D>
Na valaki ezt magyarázza el, hogy ez miért van. Mert ezeket rengeteg helyről lehet hallani, hogy a halál okának a Covidot írják be.

Olyan esetről én is tudok hogy a 92 éves nagypapa úgy halt meg, hogy nem tudott bekerülni a kórházban a megfelelő helyre mert kellett 2 negatív teszt, aztán végül addig halogatták/tesztelgették csórit hogy végül elkapta (a kórházban nem nehéz gondolom) és meg is halt.

https://index.hu/belfold/2021/04/01/kor ... yes-marta/

Mindig van lejjebb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2021.04.01. 08:54:12-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2021.04.01. 00:18:05

A tudományos világ egységesen kiáll a vakcinák mellett (jó, a tisztánlátó orvosok kivételt képeznek :mrgreen: ), miért ne hinnénk el? Pontosan tudni, hogy nem ad 100%-os védettséget, illetve kiválthat negatív immunválaszt, tehát szó sincsen parasztvakításról. Te nem vagy veszélyeztetett, én sem, de az időseknek muszáj beoltatniuk magukat, különben még két-három évig konstans életveszélyben lesznek.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.03.31. 23:41:36

Nekem is elkapta több jó spanom ezt a cirkuszt, pár napig télleg trágya mód voltak de kiheverték. Nem sportolnak, vitamint és egészséges étrendet még csak max hírből ismerik.
Mivel alkalmazottaim ezért napi szinten kapcsolatban vagyok velük: kézfogás, dumálás egymás arcába maszk nélkül,stb.
Ha el is kaptam akkor se jött ki rajtam semmi. Persze én heti 8-10 órát edzek meg vitamin és fehérje hegyeket tolok az arcomba, lehet az is számít.
De a lényeg:egy ismerősöm faterja rákos volt és szegény a végét járta, nem volt cirkuszos, de végén még is azt nyögték be hogy ebbe halt bele... persze mert manapság másba nem is lehet. :roll:
Eztán majd az lesz ha valaki autóbalesetben megy el akkor az is biztos koronás... =D>
Túltolt vicc az egész!
Csakhogy valami személyes is legyen: édesanyám testvére is elhunyt nemrég.
Amikor bekerült a kórházba tüdőbajjal akkor aszonták ez nem korona, halála napjáig negatív volt, de amikor meghalt akkor azt írták a korona vitte el.... =D>
Ahogy Nero is írta a hazai pöcegödör egészség ügyet akarják ezzel az egésszel kimenteni, de én ha szó szerint az életem múlna rajta akkor sem oltatnám be magam ezzel a kotyvalékkal.
Minden más betegségnél hosszú évekig kutatták meg tesztelték az ellenszert de most láss csodát egy év alatt megvan... :mrgreen:
Ti ezt komolyan elhiszitek? :lol:
Ilyen parasztvakítás a mesében sincs, de úgy látszik mégis... #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.31. 12:12:05

Nero. írta:
2021.03.31. 09:55:56
Nem vagyok meglepve, hogy káosz van. Mondjuk egyelőre nincs is elég vakcina, és úgy tűnik hogy nem is lesz a következő hetekben (még 5 millió emberre sem), úgyhogy tárgytalan.

És akkor ugye olyan kérdések, hogy az orosz vakcinát sok ország el sem fogadja majd, azokkal mi lesz akiket beoltanak a Szputnyikkal, de mondjuk Amerikába/Angliába stb. kell utazniuk? Aki megkapja most az orosz/kínai oltást az később beadhatja a Pfizert is?

Pár hónappal ezelőtt volt egy olyan ígéret is, hogy egy hétvége alatt betudnák oltani a teljes lakosságot. Múltkor még az se sikerült amikor pár százezer embert kellett volna beoltani, akkor mi történne 10 milliónál?

Hatalmas káosz, hatalmas vicc.
Nekem amcsi főnök azt mondta, hogy a sputnik teljesen jó, azt elfogadja New York állam, és eleve sok jót hallanak róla.
Mert ugye kint nekem úgy van, hogy ha nem oltanak be itt, akkor ott a táborban első nap megszúrnak, ingyen természetesen.

Egyébként van elég vakcina, a kapacitása ennyi sajnos az egészségügynek. Vagdalkozhat itt OV meg Cecília, hogy egy hétvége alatt az összes regisztráltat beoltják:D ez egy ordas nagy kamu volt, és nem azért mert nincs vakcina, csak részben, másik részben meg a fejetlenség miatt.

Jobban kijöttek volna az egészből, ha felfogadnak egy logisztikai céget, akik ezt leszervezik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.31. 10:42:02

Igen, sajnos hatalmas a káosz az oltások körül, és ez kizárólag a kormány hibája. Bő 9 hónapjuk volt erre felkészülni, csak el voltak foglalva a hatalmuk bebetonozásával, a kormányzás helyett.

Maga a regisztrációs oldal is nevetséges. Bármennyiszer beregisztrálhatsz ugyanazzal a TAJ számmal, csak különböző email címet használva. Majd a lekérdezéskor TAJ és születési dátum alapján tudod lekérdezni, hogy sikeres volt-e a regisztrációd. A dátumot nem adtad meg a regisztrációnál, tehát sikerült egy olyan digitális rendszert kiépíteni (gondolom milliárdos összegért valamelyik haveri cégnél), aminek a végén ott ül Marika és kézzel néz végig egyenként a regisztrációkat.
Itt felmerül a kérdés, hogy amúgy tényleg annyi regisztrált van-e, mint amennyit mondanak, tehát azt a számot nézik hányan regisztráltak be (tehát valaki többször is akár), vagy a tényleges végső, érvényes regisztrációt.

A 2 naponta változó oltási sorrend is nevetséges. A hirtelen random behívások, majd lemondások. Arról nem is beszélve, hogy 2021-ben, miközben mindenki adata fent van egyrészt az EESZT-ben, másrészt ezen a vakcina.gov oldalon, a végén mégis megint az oltáskor még tölts ki egy papírt olyan adatokkal, amiket már rég tudnak. Szóval ha nem lennének eléggé agyonterhelve az egészségügyi dolgozók esetleg, rúgjunk beléjük még egyet...

Az egyetlen lépésük a járványkezeléssel kapcsolatban, ami nem hatalmas fszság, az a "keleti" vakcinák beszerzése volt. 100 rossz döntésre jut 1 jó.


Leon. Gondolom Te régen történelmet és földrajzt is úgy tanultál, hogy csak azt hitted el, amit a haverjaid láttak a saját szemével. Gondolom a Niagara-vízesés létezésében is kételkedsz, amíg nincs egy haverod aki látta volna. Gondolom a Mohácsi csata is kamu, hiszen ki látta az ismerőseid közül? Senki. :D Lenyűgözően egysíkú tud lenni a gondolkodásod. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.31. 09:55:56

Nem vagyok meglepve, hogy káosz van. Mondjuk egyelőre nincs is elég vakcina, és úgy tűnik hogy nem is lesz a következő hetekben (még 5 millió emberre sem), úgyhogy tárgytalan.

És akkor ugye olyan kérdések, hogy az orosz vakcinát sok ország el sem fogadja majd, azokkal mi lesz akiket beoltanak a Szputnyikkal, de mondjuk Amerikába/Angliába stb. kell utazniuk? Aki megkapja most az orosz/kínai oltást az később beadhatja a Pfizert is?

Pár hónappal ezelőtt volt egy olyan ígéret is, hogy egy hétvége alatt betudnák oltani a teljes lakosságot. Múltkor még az se sikerült amikor pár százezer embert kellett volna beoltani, akkor mi történne 10 milliónál?

Hatalmas káosz, hatalmas vicc.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.03.31. 09:46:18

Apam 80 eves vegstadiumu rakos. 1 honapja regeltem, semmi. En 39 eves tanar vagyok, 2 hete regeltem, csutrotokon kapom a pfizert. Franc se erti mi alapjan szelektalnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3301
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.31. 09:32:39

Èn kb a 3. napon regisztráltam,mèg decemberben. Kiváncsi leszek mikor kerülök èn sorra,de biztos nem fognak egy 50 èves előtt beoltani,mikor 26 se vagyok.
Mondjuk èn egy szabolcsi kis városban lakom,gondolom az is számít.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.31. 08:41:03

Nero. írta:
2021.03.31. 08:26:21


Más: Regisztráltam az oltásra. Akkor úgy van hogy 59 éves kortól lefele regisztrációs sorrendben haladunk? Tehát az az 55 éves aki később regisztrált mint én, később fogja megkapni az oltást? Nagyjából hányan regisztráltak eddig?
Elvileg.
De kor szerint haladnak, mondom még egyszer elvileg. Itt lehet nagyon sok anomália, 52 éves magas vérnyomású ismerősömet hamarabb beoltották, mint az 56 éves magas vérnyomásút, aki előbb is regisztrált.

Viszont ugye vannak soron kívül betett csoportok lásd navosok múlthét kedden, bkk-bkv dolgozók, most a héten a tanárok, aztán még ki tudja kiket vesznek előre.

nagyjából 3,7 millió ember regisztrált eddig, kb 2 millió első körös beoltott van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.31. 08:26:21

Nem arról van szó, hogy az egészségügy már amúgy is az összeomlás szélén állt, és ezt a covid 19et már nem bírja ki? Nem azért mert a koronavirus futótűzként terjed és mindenki kórházba kerül tőle, hanem mondjuk háromszor annyian szorulnak kórházi kezelésre mint egy átlagos influenza szezonban, de már ez is sok.

Nem a dietetikusokat kellene behívni, hanem a meglévő ápolóknak kellett volna megadni azt az anyagi és morális megbecsülést, amit mondjuk érdemeltek volna. Múltkor valahol felmondott 5000 egészségügyi dolgozó, nem?

Továbbra se ismerek senkit, aki egyáltalán ismerne valakit, akinek a valakije közvetlenül ebbe halt bele.
Senki nem tud senkiről.

Leonnak abban igaza van, hogy 10/9 ember elképesztően túlfújtnak tartja ezt a dolgot.

https://weborvos.hu/lapszemle/tobb-mint ... yat-263140

Meg kell fizetni az embereket, ilyen k.rva egyszerű ez.

https://www.google.co.uk/amp/s/index.hu ... segugy/amp Ez is szép :D

http://m.atv.hu/belfold/20210330-falus- ... njLRjZZPug :lol: :lol:

Más: Regisztráltam az oltásra. Akkor úgy van hogy 59 éves kortól lefele regisztrációs sorrendben haladunk? Tehát az az 55 éves aki később regisztrált mint én, később fogja megkapni az oltást? Nagyjából hányan regisztráltak eddig?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.03.31. 07:49:53

dévid villa írta:
2021.03.31. 01:25:00
Leon írta:
2021.03.31. 00:37:59
Ennek az állatságnak már tényleg sosem lesz vége, Hawaiin nincs ennyi hullám: :mrgreen:

https://www.portfolio.hu/global/2021033 ... lam-476546

És a szánalom és a pánikkeltés csúcsa: =D>

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210 ... aggregator
Ez nem pánikkeltés, hanem az igazság, már most sincs elég személyzet.
Megerősítem. Dietetikusnak tanuló ismerősömet küldték "haza" 180km-re a kórházba ápolónak.
Egyébként Leon,ezt a vitát egyszerűen el tudod dönteni. Menj el kórházba. Mindegy milyen panasszal,de akár önkénteskedni is,úgyse kell tartanod semmitől.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.03.31. 01:25:00

Leon írta:
2021.03.31. 00:37:59
Ennek az állatságnak már tényleg sosem lesz vége, Hawaiin nincs ennyi hullám: :mrgreen:

https://www.portfolio.hu/global/2021033 ... lam-476546

És a szánalom és a pánikkeltés csúcsa: =D>

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210 ... aggregator
Ez nem pánikkeltés, hanem az igazság, már most sincs elég személyzet.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.03.31. 00:37:59

Ennek az állatságnak már tényleg sosem lesz vége, Hawaiin nincs ennyi hullám: :mrgreen:

https://www.portfolio.hu/global/2021033 ... lam-476546

És a szánalom és a pánikkeltés csúcsa: =D>

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210 ... aggregator
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.30. 20:36:08

sansz írta:
2021.03.30. 15:39:51
Igen, sajnos tisztában vagyok a helyzetetekkel.
Éppen ez a bosszantó, hogy voltak, vannak eszközök, nem egy szegény afrikai országban kellett volna lépni, hanem nálunk. A zanza tv jó, de kevés. Lényegében a zanza tv anyagainak mintájára a te összes órádat kéne megcsinálni és nem egy n+1-ik felületet csinálni, hogy "ja gyerekek, van pár rendes óra, meg nézhettek videót, meg tankönyvet és akkor mellé még kitalálunk valamit"...
Lényegében klasszikus órát nem is kéne tartanod, hanem rendszeres konzultációkat tartani, feladatokat megoldani és a többi időben meg legyen elérhető a tanár, az se baj, ha épp ejtőernyőzik.
Most van aki úgy csinálja, mint te, van aki ragaszkodik a régi rendszerhez és minden felesleges részhez is makacsul ragaszkodik, van, akit meg nem érdekel az egész és lényegében tényleg nem csinál semmit. Teljesen kaotikus.

@LG: Valójában az emberek megfelelően egyformák mindenhol, illetve, ha a helyzet úgy hozza nagyon gyorsan változnak a kultúrák. Csaba nem pont töritanár? Szóval lehet őt kéne kérdezni konkrétumokkal, de pl Korea ma két részre oszlik. A második világháború után lett két részre osztva, szóval 45 körül. Nem azért mert egy bizonyos szélességi körtől északra teljesen mások voltak az emberek és más volt a kultúra, hanem a japánok utáni felszabadítást így oldották meg a győztesek.
Az ötvenes évekre is, de a 60-70-es évekre már két gyökeresen más ország lett, ellentétesebb kultúrát rajzolni sem lehetne. Ez 20-30 év volt. Az a kulturális különbség, ami egy román és egy magyar közt van, nudli, ami ma egy átlag északi és déli közt a Koreai-félszigeten.


A politika pedig a tanárok ellen uszít továbbra is.
Megmondom őszintén, néha kivan az a bizonyos, hiszen éhbérért dolgozunk nagyjából, és úgy vagyok vele hogy skippelem a napot, dobok valami megúszós feladatot a gyerekeknek. Aztán írnak, hogy na lesz óra, mikor lesz, blabla, és akkor valahol örülök neki.

Adom amit írsz, de csak a lényegesebb dolgokat hagyom bent amikre reagálnék, a többire is, de azokkal maximálisan egyetértek. De amíg egy Kásler Miklós nevű vállalhatatlan figura van kirakva felülre, addig sokat nem lehet elvárni.

Azt most nem pontosan tudom, hogy voltak-e észak-dél között kulturális különbségek, valamilyen jellegű különbségek adódhattak, lásd mai Magyarországon is elképesztő különbségek vannak területenként, de a kultúra végülis azonos nagyjából.
Mindenesetre, tudomásom szerint amikor felosztották a két részt, akkor azt nem véglegesnek szánták, csak jött a koreai háború, és lényegében az betonozta be a mai állapotokat.


A politika uszít, elég megnézni a hivatalos vakcinaoldalt, ahol harsogják, hogy az időseknek szánt pfizer vakcinát adják nekünk...persze arról kuss van, hogy egy hete a nav-osokat végigoltották, meg még kitudja kiket stikában. De a tanárok oltása, az ördögtől való.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.30. 19:32:34

Nero. írta:
2021.03.30. 19:22:59
https://www.google.co.uk/amp/s/www.cnbc ... obese.html

Konditerem-Covid témához

Mondjuk az igaz, hogy ahhoz hogy ne legyél dagadt meg ne szemetet zabálj ahhoz nem kell konditerem, illetve általában nem a kövéreknek fontos az edzés.
Nem eszek szemét kaját, viszont megszokta a szervezetem a heti 4-5 edzést. Most nyilván ez kimaradt, fel is ment vagy 10kg. Rengeteg életet ment, hogy betiltották a kinti sportot :mrgreen:, de a reggeli csirke farhátért meg csak úgy kígyóznak a sorok :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.30. 19:22:59

https://www.google.co.uk/amp/s/www.cnbc ... obese.html

Konditerem-Covid témához

Mondjuk az igaz, hogy ahhoz hogy ne legyél dagadt meg ne szemetet zabálj ahhoz nem kell konditerem, illetve általában nem a kövéreknek fontos az edzés.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése