Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.07.10. 16:24:31

zsoltfree írta:
2021.07.10. 15:24:57
Használt / használ valaki olyan autós kütyüt, ami bluetooth zenehallgatást tesz lehetővé gyári fejegységgel? Transmitter, vagy dension vagy egyéb? Ha igen, akkor nagyon kíváncsi lennék tapasztalatokra. De ha ismertek olyan szakit, aki ért ilyenekhez, és autó hifikhez, és / vagy toyotakhoz, akkor az is érdekelne.
Nekem D Corsám van, és transmittert használok, nem rossz, de torzít, nem olyan tiszta mintha CD-ről hallgatnám. Azt hittem gyári hangszórókkal van baj, így vettem Pioneereket, kicseréltem és nem lett sokkal jobb a minőség a transzmitterrel, gondolom ez autófüggő is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.10. 15:24:57

Használt / használ valaki olyan autós kütyüt, ami bluetooth zenehallgatást tesz lehetővé gyári fejegységgel? Transmitter, vagy dension vagy egyéb? Ha igen, akkor nagyon kíváncsi lennék tapasztalatokra. De ha ismertek olyan szakit, aki ért ilyenekhez, és autó hifikhez, és / vagy toyotakhoz, akkor az is érdekelne.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.07.01. 20:18:15

visca el barca írta:
2021.07.01. 14:37:20
Van női tagja a fórumnak? :D Régen volt itt egy idosebb csajszi, elég aktiv volt, emlékszik még rá vki mi volt a felhasznalo neve
Szandi:Ő nem volt idősebb :D A hozzászólásain úgy tűnt, hogy érett gondolkodású illető, szerintem most lehet 30 körül :) El fanaticora gondolsz szerintem is.Illetve volt egy lány, aki képeket is küldött magáról, hogy állítólag valamilyen zsarolós ügybe keveredett az exe miatt... :oops:
"And my heart will leave you never."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.07.01. 18:18:31

Most megnéztem, 2017-ben volt utoljára aktív a nagylány, repül az idő...szerintem más nő nincs és nem is rémlik régebbről.

Remélem, h holnapra meglesz az 5,5 millió beoltott, mert nagyképűen foglaltam szállást estére Siófokra, de lehet, h elzavarnak #-o :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.07.01. 17:58:00

recrea írta:
2021.07.01. 17:14:23
visca el barca írta:
2021.07.01. 14:37:20
Van női tagja a fórumnak? :D Régen volt itt egy idosebb csajszi, elég aktiv volt, emlékszik még rá vki mi volt a felhasznalo neve
El fanatico
Tenyleg... hogy eltunt...

Miksi Józsefnéről lemaradtam... vacdisz? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.07.01. 17:14:23

visca el barca írta:
2021.07.01. 14:37:20
Van női tagja a fórumnak? :D Régen volt itt egy idosebb csajszi, elég aktiv volt, emlékszik még rá vki mi volt a felhasznalo neve
El fanatico
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.07.01. 16:04:34

Alcantara írta:
2021.07.01. 15:49:41
visca el barca írta:
2021.07.01. 14:37:20
Van női tagja a fórumnak? :D Régen volt itt egy idosebb csajszi, elég aktiv volt, emlékszik még rá vki mi volt a felhasznalo neve
Miksi Józsefnére gondolsz? :lol:
na szuper...most este nézhetek be az ágy alá,hogy nincs-e ott. pedig már egy ideje elfelejtettem.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.07.01. 15:50:09

Alcantara írta:
2021.07.01. 14:11:34

Dani87 és Kalapos!

Nincs politikai tartalmú hsz és annak beidézése sem!
Amennyiben nektek sem lesz érthető, pihenőre vonultok.
Oks, bocsi, részemről befejezve.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.07.01. 15:49:41

visca el barca írta:
2021.07.01. 14:37:20
Van női tagja a fórumnak? :D Régen volt itt egy idosebb csajszi, elég aktiv volt, emlékszik még rá vki mi volt a felhasznalo neve
Miksi Józsefnére gondolsz? :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6630
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.01. 15:40:18

visca el barca írta:
2021.07.01. 14:37:20
Van női tagja a fórumnak? :D Régen volt itt egy idosebb csajszi, elég aktiv volt, emlékszik még rá vki mi volt a felhasznalo neve?
Én csak arra emlékszem, hogy még hajnesz kollégát páran nőnek hitték a neve miatt és ez nem tetszett neki :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.07.01. 14:37:20

Van női tagja a fórumnak? :D Régen volt itt egy idosebb csajszi, elég aktiv volt, emlékszik még rá vki mi volt a felhasznalo neve
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.07.01. 14:11:34


Dani87 és Kalapos!

Nincs politikai tartalmú hsz és annak beidézése sem!
Amennyiben nektek sem lesz érthető, pihenőre vonultok.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.30. 20:41:04

Veidt_madridista írta:
2021.06.30. 19:25:45
Ugye jól gondolom, hogy nulla személyes tapasztalatod van e téren?
Nem azt mondtam hogy mind olyan, hanem kiemeltem hogy közülök azokat akik olyanok azokat nem kedvelem... :D
Ne mond hogy nincsenek olyanok mert én ismerek olyanokat :D De ez nem fontos a beszélgetésben, ne is foglalkozzunk vele, tök felesleges, csak egy röpke kitérés arra hogy biztos rasszista vagyok ezért jeleztem hogy nem rassz alapján szimpatizálok vagy nem szimpatizálok emberekkel hanem hogy mit csinálnak, mit nem csinálnak, mit képviselnek stb :D

Azok akik vonulnak, énekelnek, örülöknek és utaznak a csapattal és számukra az utazás egy kirándulás és buli azokkal nyílván nincs baj :D
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2021.06.30. 19:25:45

Kalapos írta:
2021.06.30. 15:36:53
meg a foci szurkolók közül a kemény fekete pólós mag akik tényleg csak embertelenkedni meg kötöszködni mennek meccsre és ezzel a teljes népet leégetik a világ előtt
Ugye jól gondolom, hogy nulla személyes tapasztalatod van e téren?
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.30. 15:36:53

dani87 írta:
2021.06.30. 14:54:20

Csababarca jól leírta a dolgokat.

Én észrevételeim:
Semmi ilyesmit nem mondtam a németekről, csak annyit, hogy dolgosabbak nálunk. Erre kitalálsz egy csomó mindent, fogalmam sincs, miért.
Németek is hülyék voltak, sőt rengeteg más nép is. De azért nézzük már meg, hol tart ma Nyugat-Európa, és hol mi meg a szláv népek.

Képzeld, sokat gondolkodom a mai napig, hogy elmenjek innen, a család az egyetlen, ami visszatart. De eddig akármilyen tanult ismerősöm, kollegám kiment külföldre, hát egyikük se akar visszajönni. Sőt, akik itt vannak, azok jó része is azon agyal, hova kéne kimenekülni. Talán van oka annak, hogy az értelmes emberek egy része elhagyta vagy el akarja hagyni ezt az országot.

Itt Európában nincsen rasszizmus? Ezt honnan vetted :D
A leírásod alapján nem tartanám kizártnak, hogy te is az vagy, és rögtön látszik, miért van szükség figyelemfelkeltő akciókra.
Miért ne lehetne szolidárisnak lenni másokkal? Csak azzal foglalkozzunk, ami itt vagy?

"De a Respect logóra rámutatni és elutasítani minden politikai mozgalmat, ezt a sok háttérzajt kizárni a sportból, és a játékra koncentrálni, az képmutató. Miért?"
Magyar focistaként a legképmutatóbb. Itt ahol ontják a közpénzt a fociba, milliókat keresnek az NB1-es "sztárok", a politikusak meg haveri körök meg lopják a pénzt talicskával.
Itt ahol a Fidesz gyűlöl minden migránst és uszít ellenük, de amúgy honosítanak külföldieket hogy versenyképesebb legyen a válogatott.
Ez gondolom nem képmutatás szerinted :D
Hát muszáj kitalálni és levezetni a dolgokat ha nem érted.. Miért tart előrébb a nyugat mint a kelet? Le kell vezetni valahonnan, és a valahonnan az nem az hogy ez a nép kevesebb mint az a nép csak ezt te nem értelmezted több oldalról se. Hiába lett leírva mi a különbség nem érted. A nyugat az nyugat, a kelet meg kelet. Írd be a google-ba hogy GDP map europe 2021 és nézd meg. Értelmezd hogy van egy szép vertikális vonal. Találd ki mit jelent ez a vonal és honnan származik. De foghatod a népre csak nem lesz igazad. A lemaradás lemaradás, fejlődés attól még van, csak lemaradás van.

Persze hogy sokan kimentek, ezt én is leírtam. Nagy baj, mert az a generáció és értelmiségi szint megy ki akik változtathatnának valamit.. mert ugye a nép alkotja az országot. De ha ennyire utáltok itt tessék menni, vissza se nézni. Nincs szükség olyanokra akik utálatot szítanak. Nekem is volt ajánlatom ausztriából és hát ja lenne különbés, csak a család, barátok és kialakult/örökölt emberi kapcsolatok miatt maradtam. Ha meg már itt vagyok próbálok értelemmel hozzányúlni mindenhez, bármilyen szemellenző nélkül, empátiával de rációval.

Hogy én rasszista? Ok köszi :D Erre mondom, ha nem velük, akkor ellenük és nem gondolják hogy van középút, van akit ez egyszerűen nem érdekel. Van aki nem hajol le más szemetéért, akkor se ha erre utasítják, de cserébe sose dob el szemetet maga ezzel hozzájárulva a bolygó tisztántartásához. Kb. ez vagyok én. Ha mindenki ilyen lenne, nem lenne szemét az utak mellett, a parkban, sehol. Ezt kivetítheted másra is nyugodtan. A sub-kultúrákba amiket utálok beletartozik pl az értelmetlenségi nyuggerek, a hungaristák akik a többi népet utálják mert nem akartak magyar uralom alatt élni, meg a foci szurkolók közül a kemény fekete pólós mag akik tényleg csak embertelenkedni meg kötöszködni mennek meccsre és ezzel a teljes népet leégetik a világ előtt, de gondolom te egyből a romákra gondoltál ha rasszistának gondolsz :D Köszi a bizalmat, ebből is látszik hogy ha valakinek más a véleménye akkor egyből rákerül a bélyeg.

Ebben a sportban ennyi pénz van, a magyar foci sztárok töredékét se kapják a német francia portugál stb sztároknak. Még is jó meccseket játszottunk velük szóval ja, én büszke vagyok a válogatotra, és megérdemlik a pénzüket. Miért ne érdemelnék, mért ne lehetne nekik szurkolni és örülni? Azért mert a fidesz van hatalmon? Beleölték a pénzt igen, azóta fradi BL, néhány EL szereplő, és a válogatott két EB részvétel nem is rossz eredményekkel, fellendülőben a sport, akkor mi a baj? Költhettek volna kórházakra is ez igaz, de ez máshol is így van, kenyeret és cirkuszt. Ez nem a focisták bűne. Mintha az építőiparban vagy az üzemanyag, gyógyszer, bank szektorban nem lopnának csak a fociban.. :D Ezt így felesleges kiemelni.
De lehet rossz érzésed hogy a magyar focista mit csinál csak a politikához neki semmi köze. Bárki lehet focista ha van tehetsége, kitartása és akarata edzeni, és szerencséje hogy ezt észre is veszik.

A migráns-nego hasonlat tök jó. Technikailag mind a kettő gazdasági bevándorló. Azért van különbség egy francia eu-n belüli szabadvándorlása és egy arab-afrikai között de ja, jó hasonlat. Deee hogy jön ez ide? Szóval a magyar válogatott aki az országot és népet képviseli, ne mutasson rá a respect logóra hanem térdeljen le mert a fidesz propaganda a migránsokkal ijesztgeti az öregeket? Értelek, csak nem teljesen. Szerintem nincs ezzel baj, tök jól csinálták és elegáns megoldás. Elutasítanak minden politikai dolgot, nem csak a nyugati de a hazai dolgokat is! Az ellentetjét se csinálják, szóval nem mondhatod hogy a válogatott nyíltan nyomatná az Orbán propagandát. Ha így lenne, teljesen igazad lenne. De nincs így. Mint csapat próbálnak függetlenek maradni, ahogy kell. A logóra mutatással jelezték hogy ők személy szerint elfogadók és tisztelik a sport értékeit, mégha a szövetség álláspontja az is hogy nem térdelünk. Brávó nem értem a bibit.

Annyira utálom ahogy a nagy wake országok próbálják a többiekre ráerőszakolni a wake állapotot tök feleslegesen. Ez a képmutatás nem más. Ha hagynának minket, szerintem a magunk tempójába elérnénk egy sokkal egészségesebb és normális wake állapotot, de azzal hogy ez megy a csapból folyton csak egyre jobban utálják az emberek és hátráltatják a folyamatot. Legalább is én bízok benne hogy úgy lett volna, és bízok a többi magyarban is, de ez kiderülni már sosem fog.

Amit Csababarca írt tök igaz, felesleges erről beszélni, pont ezt mondom én is. A migránsok a covid arra jó hogy ne az menjen a facebookon hogy miért kátyús az út, miért nem újítják fel a kórházat, a kaja ár bizony bizony stb. Ezt a helyzetet nagyon kihasználták a politikusok.
Amit a kádár rendszerről ír az is igaz, meg az is ami most van. Csak nem azt vonom le következtetésként amit te.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6630
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.30. 15:02:31

dani87 írta:
2021.06.30. 14:42:40
Nem világos egyáltalán. Múltkor is szóltatok, mert egymás után 2 hozzászólást írtam (nem volt bennük idézet).
Szóltatok megint.
Megkérdeztem, hogy akkor miért nem lehet egymás után több hozzászólást írni, hol van ez leírva a szabályzatban.
Erre beírsz egy olyan választ, ami az egy adott hozzászólásban lévő idézetekre vonatkozik, tehát abszolút semmi köze a kérdésemhez.

1. Ha már szóltak érte, (kéretik betartani is) akkor az én vajszívem a ludas, hogy nem álltam neki egyből törölgetni.
2. PÜ-ben megbeszéltük a többit.

Ennek fényében remélem megérted, ha a következő ilyennél már törlés lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.30. 14:54:20

Kalapos írta:
2021.06.30. 13:57:19
...
Csababarca jól leírta a dolgokat.

Én észrevételeim:
Semmi ilyesmit nem mondtam a németekről, csak annyit, hogy dolgosabbak nálunk. Erre kitalálsz egy csomó mindent, fogalmam sincs, miért.
Németek is hülyék voltak, sőt rengeteg más nép is. De azért nézzük már meg, hol tart ma Nyugat-Európa, és hol mi meg a szláv népek.

Képzeld, sokat gondolkodom a mai napig, hogy elmenjek innen, a család az egyetlen, ami visszatart. De eddig akármilyen tanult ismerősöm, kollegám kiment külföldre, hát egyikük se akar visszajönni. Sőt, akik itt vannak, azok jó része is azon agyal, hova kéne kimenekülni. Talán van oka annak, hogy az értelmes emberek egy része elhagyta vagy el akarja hagyni ezt az országot.

Itt Európában nincsen rasszizmus? Ezt honnan vetted :D
A leírásod alapján nem tartanám kizártnak, hogy te is az vagy, és rögtön látszik, miért van szükség figyelemfelkeltő akciókra.
Miért ne lehetne szolidárisnak lenni másokkal? Csak azzal foglalkozzunk, ami itt vagy?

"De a Respect logóra rámutatni és elutasítani minden politikai mozgalmat, ezt a sok háttérzajt kizárni a sportból, és a játékra koncentrálni, az képmutató. Miért?"
Magyar focistaként a legképmutatóbb. Itt ahol ontják a közpénzt a fociba, milliókat keresnek az NB1-es "sztárok", a politikusak meg haveri körök meg lopják a pénzt talicskával.
Itt ahol a Fidesz gyűlöl minden migránst és uszít ellenük, de amúgy honosítanak külföldieket hogy versenyképesebb legyen a válogatott.
Ez gondolom nem képmutatás szerinted :D
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.30. 14:42:40

dani87 írta:
2021.06.30. 13:25:24
davi10 írta:
2021.06.30. 12:27:12
@dani87 a duplát se nézzük jó szemmel, nemhogy a triplát...

Kérlek legközelebb próbáld meg egy hsz-be sűríteni a mondanivalódat, kicsit lejjebb faragva az idézetekből. A következő ilyennél kénytelen leszek törölni.
Szia, mivel különböző témákra reagáltam, nem akartam 1 hozzászólásban. Sokkal átláthatóbb így.

Ill. kaphatnék egy fórumszabályzatot? Megnéztem a legfrissebbet a "Fórumszabályzat..." topicban, és nem találtam nyomát annak, hogy egymás után több hozzászólást nem írhatok.

Ha már szó esett az idézetekről, természetesen továbbra is érvényes, hogy a 2-nél több idézetet tartalmazó hsz maradéktalanul törlésre kerül. Senki ne jöjjön azzal, hogy „de én milyen sokat írtam, miért töröltétek?”. Ha már valaki beidézi – vagyis válaszra méltatja - egyik társa hozzászólását, akkor a leírtakról mondja el véleményét, ne pedig a szerzőről, arra ott a privát üzenet (továbbiakban: pü). Ha nem tudsz érdemben hozzászólni az előtted szólóhoz, ne fecséreld az energiáid egy-két szavas hsz-ekre (mint például „Valóban”, „Szívemből szóltál!” stb.)

- világos? -md-
Nem világos egyáltalán. Múltkor is szóltatok, mert egymás után 2 hozzászólást írtam (nem volt bennük idézet).
Szóltatok megint.
Megkérdeztem, hogy akkor miért nem lehet egymás után több hozzászólást írni, hol van ez leírva a szabályzatban.
Erre beírsz egy olyan választ, ami az egy adott hozzászólásban lévő idézetekre vonatkozik, tehát abszolút semmi köze a kérdésemhez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15416
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.06.30. 14:05:21

Milyen cancelled ment pl a magyar focicsapattal kapcsolatban az EB-n, hogy nem térdeltek?
Senkit nem érdekelt kb, volt több csapat is akik nem térdeltek.
Kaptunk bármilyen szankciót?
Vagy csak az origós szardobálás ment megint, hogy eltörölnek, védjük meg magunkat?
Ez megint egy olyan társadalmi lufi, amin emberek ölre mennek, veszekednek, közben a valós problémákról (nem a Fudanról) meg lekerül a figyelem. Mindkét oldal szándékosan gerjeszti ezeket a piszlicsáré ügyeket, addig se foglalkoznak az emberek azzal, hogy miért fizet ugyanazért a bevásárlásért kedden 5ezer forintot, csütörtökön meg már 7-8ezret.

'56 után nem nagyon voltak zúgolódások, utána a Kádár-rendszer pont már a beletörődésről, belesimulásról, és a minél inkább a rendszer előnyeit/hátrányait kihasználásról volt szó a társadalomban.
tettek erről az oroszok, hogy többé ne nagyon hepciáskodjon a magyar nép, annyira, hogy ma már a nagy kebelbarátaink, miközben 2010 előtt ha a politika csak elnézett Oroszo. felé, akkor ment a komcsizás ezerrel. Ma meg felköp a hatalom és alááll, mit számít, hogy akkor mit mondtak, vagy anno mik/kik ellen harcoltak :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.30. 13:57:19

Szóval a nagy gonosz magyar nép annyira élvezte ezt az el kell dugni a húst játékot hogy tök véletlen volt hogy fellázadtak 56-ban, ok :D
Mintha nem lett volna a nép nagyobb része összetartó és próbálták volna meg minél könnyebben megúszni...

Bezzzzzeeg a dicső németek! ők aztán, simán beálltak a nácik alá holokausztosat játszani. Szerencse, mert ők dolgosak és ügyesek meg még szépek is mert szőkék meg kék a szemük ezért viszonylag könnyen ment nekik, és motiváltak is voltak. Na ők nem lázongtak hanem mészároltak annyira tetszett nekik a rendszer. És a kettő között alig telt el 10 év.
Akkor hogy van ez, a nép a gonosz vagy a vezetés? Náluk a vezetés mert a nép ügyes és dolgos, nálunk meg a nép mert a rendszert azt ne vegyük figyelembe, minden az emberek hibája? Tessék megmondani végre.

Ha ennyire vakon utálod az országod és a néped akkor heló szia és vissza se nézz.
Én kifejezetten sok magyar sub-kultúrát utálok. Vagy nem értek velük egyet, vagy nem szeretem amit csinálnak, vagy amit nem csinálnak, vagy amit képviselnek. De az ország jó részét így is szeretem. Sok a remek ember, meg a "kevésbé" remek is, de ez máshol is így van.



A respect logóra mutatás képmutató, hm, de letérdelni az USA-beli rendőri túlkapások és aggresszió ellen fellobanó de erőszakot nem kevésbé használó anti-rasszista címen nyíltan rasszista mozgalom érdekében európaiként, vagy még inkább közép európaiként ahol se rabszolga, se fekete, se rasszizmus, se minden héten iskolai lövöldözés az bezzeg nem képmutatás :D Ok. Mit kéne nekünk szolidarítanunk egy tolvaj fekete szomorú halálán, ha a nagy példakép USA, a nyugat csodája olyan rendszert tart fel ahol valaki hamarabb végez el egy rendőrtiszti képzést, mint itt egy fodrász a fodrász okj-t? Ahol lemész a sarokra venni egy gépfegyvert másnap meg azzal mész a mekibe igazságot osztani? Ott aztán annyira jó a nép, és annyira egyben van hogy nem verekednek meg zavarognak minden héten hogy libsi vagy trumpista az ember :D Még az országházukat is tisztelik :D

Mit mondjunk nekik, megértünk titeket, és a mindennapi életünkben és a sportban a ti problémáitokon fogunk sírni, hogy kimutassuk támogatunk titeket? Menjenek inkább az arabokhoz bombát dobálni, ahhoz értenek a nagy amerikaiak. Kíváncsi leszek ők mikor szakítanak félbe egy NFL meccset mert mondjuk az általuk szétrobbantott arab-világból leszivárgott terroristák kiírtják fél Párizst. Arra elég egy nyilatkozat hogy "veletek vagyunk" és kész. De ha mi nem térdelünk az ő hülyeségükön akkor aztán cancelled lesz mindenki akinek rosszul áll a bajsza.
Ott a logó, arra van hogy a sportban mindenki egyenlő, mindenkinek ugyanannyi esélye van. Erről szól és nem többről. Senki se kíváncsi erre a háttérzajra.

A játékosok szivárnyozása nem képmutató, holott minden meccsen legalább 1x megy a te hülye Elton beszólás az ellenfélnek vagy a szurkolóknak vagy a birónak vagy éppen a bárkinek :D Az se képmutatás gondolom.

De a Respect logóra rámutatni és elutasítani minden politikai mozgalmat, ezt a sok háttérzajt kizárni a sportból, és a játékra koncentrálni, az képmutató. Miért?

Amúgy az igazság az hogy az emberiség úgy romlott ahogy van. Ne hogy azt higgyük, hogy egyik nép különb a másiknál.. Önző hazug szemétládák vannak mindenhol. A többi mese habbal.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.30. 13:25:24

davi10 írta:
2021.06.30. 12:27:12
@dani87 a duplát se nézzük jó szemmel, nemhogy a triplát...

Kérlek legközelebb próbáld meg egy hsz-be sűríteni a mondanivalódat, kicsit lejjebb faragva az idézetekből. A következő ilyennél kénytelen leszek törölni.
Szia, mivel különböző témákra reagáltam, nem akartam 1 hozzászólásban. Sokkal átláthatóbb így.

Ill. kaphatnék egy fórumszabályzatot? Megnéztem a legfrissebbet a "Fórumszabályzat..." topicban, és nem találtam nyomát annak, hogy egymás után több hozzászólást nem írhatok.

Ha már szó esett az idézetekről, természetesen továbbra is érvényes, hogy a 2-nél több idézetet tartalmazó hsz maradéktalanul törlésre kerül. Senki ne jöjjön azzal, hogy „de én milyen sokat írtam, miért töröltétek?”. Ha már valaki beidézi – vagyis válaszra méltatja - egyik társa hozzászólását, akkor a leírtakról mondja el véleményét, ne pedig a szerzőről, arra ott a privát üzenet (továbbiakban: pü). Ha nem tudsz érdemben hozzászólni az előtted szólóhoz, ne fecséreld az energiáid egy-két szavas hsz-ekre (mint például „Valóban”, „Szívemből szóltál!” stb.)

- világos? -md-
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6630
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.30. 12:27:12

@dani87 a duplát se nézzük jó szemmel, nemhogy a triplát...

Kérlek legközelebb próbáld meg egy hsz-be sűríteni a mondanivalódat, kicsit lejjebb faragva az idézetekből. A következő ilyennél kénytelen leszek törölni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.30. 12:16:48

Kalapos írta:
2021.06.27. 18:01:19

Nem, mert az volt a kiindulás hogy örültünk a magyar válogatott sikereinek, míg valakik nem.
Aztán én olyat mondtam hogy jól megmutattuk hogy nem vagyunk parasztok és nem lehet minket lenézni, szép sportteljesítménnyel.

Mire jött hogy de igazából parasztok vagyunk, le vagyunk maradva és más népek dolgosabbak és jobbak azért tartanak előrébb. Ez ilyen wtf volt. Erről volt szó, nem bérekről meg pártokról.
Azt írod kivehetjük a szovjet jelenlét éveit, de előtte még azt írtad
"A politikát viszont így vagy úgy, de az adott nemzetet alkotó egyének választják.
Lehet azon rugózni, hogy szovjet megszállás, de az már következmény volt. Szovjetek előtt és a szovjetek után volt alkalom választani nem is egyszer.
Erre van a klasszikus híres mondás :"

Ez ellentmondás. Ahogy az is hogy azt írod vissza kell számolni 1920-ig, pont ezért kell tudomásul venni a múltat. És saját nemzeti vezetői választására az idézet nem igaz így akkor. Nem hagyhatod figyelmem kívül a múltat. Általánosságban lehet igaz, de történelemi okok vannak ami miatt itt hülyeség az idézet. Semmi köze a felkelésekhez a hozzászólásodnak, de a felkelések mutattják hogy ez a nép többször a saját kezébe vette a sorsát, és ráfázott. Ezt nevelik belénk azóta is. Attól még persze hogy próbálhatunk tenni valamit, ez igaz. De ahogy írtam csak törölve lett, a magyar társadalom nagy része vakon van, vagy örül ennek is. Várni kell.
Én nem azt mondom minden hülyeség amit írsz, nem ellened vagyok :D Csak azt írtad minden a választókon múlik, és kész. Ez igaz részben. De ez sem ilyen egyszerű mert a választókat se lehet általánosítani hogy ilyen a képviselő, akkor olyan a választó is. Ez egyszerűen nem így működik. Azt se lehet mondani hogy minden magyar ember az oka annak hogy most ilyen a helyzet és ez a vezetés van. Mert ennek vannak visszavezethető okai.
Azért azt is vedd figyelembe, hogy mikor itt emberek jelentettek fel másokat, és aztán azok kerültek kivégzőosztag elé, vagy munkatáborba, azokat nem német vagy orosz jelentette fel. Hanem a drága jó magyar szomszédja.
Igen, voltak felettünk hatalmak akik felett ne mvolt kontrollunk, de a napi szörnyűségeket mi magyarok egymás ellen követtük el. És ha most olyan helyzet lenne, mint a 30-as, 40-es, 50-es években, most is rengeteg ember lenne, aki felnyomná a szomszédját, tudva azt, hogy a halálba küldi...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani87 2021.06.30. 13:26:20-kor.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.30. 12:12:35

Kalapos írta:
2021.06.28. 15:05:26
Nero. írta:
2021.06.28. 12:23:01
https://www.facebook.com/fcbarcelona/ph ... 05/?type=3

:lol: :lol: =D>

És közben térden állva skandáljuk hogy black lives matter! Természetesen maszkban
Én se örülök neki, tök felesleges, és amúgy se tesz hozzá semmit a mozgalomhoz. Tényleg azt érezni hogy ha nem állsz be a sorba akkor cancelled, ezért félelemből be kell állni. Mert ha nem vagy vele, akkor ellene vagy. Közben az egész térdelés és szivárványozás teljesen értéktelen. Nem múlik rajta semmi, csak idegesíti az embereket hogy folyton ezt kell látni és erről kell beszélni.
Közben a sport tényleg nem terep a politikának, vallásnak, semmilyen közéleti mozgalomnak. Ez sport, mi sportot akarunk nézni nem szivárnyzászlókat meg térdeléseket.

Imádtam hogy mi magyarok nem térdeltünk, csak rámutatunk a mezen a Respect logóra. Az a logó pont azért van ott mert egy kijelentés hogy a pályán nincs helye semminek, csak fair playnek, tiszteletnek és elfogadásnak. Akkor minek extrázzunk még ezzel-azzal.

Kövi az lesz hogy valami klub felteszi a zászlót a mezre, onnantól kezdve pedig akinek nincs a mezén, az homofób és rasszista is, szóval jobb ha cancelled.. :roll:
A respect logóra mutatás szerintem pont ugyanannyira képmutató mondjuk :D
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.30. 12:11:04

recrea írta:
2021.06.26. 13:53:00

Az egyik legjobb barátom egy autóipari beszállító cég műszaki igazgatója, az ukránok mérhetően 1,6-szor jobban dolgoznak, mint a magyarok. Mondjuk ők válogatott munkaerők és otthon 80-100 ezer Ft-ért dolgoztak, itt 200 ezer Ft-ért. Egy másik barátom közvetíti őket ebbe a gyárba a dél-keleti részről, ahol szétverték a könnyűipart. Aztán majd jönnek a türkmének, tádzsikok, mert az ukránok dobbantanak tovább a német gyárakba. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, h hány német áll a soron a németországi gyárakban :)

Szerintem itthon sok a tehetséges, ötletgazdag, vállalkozni vágyó és tenni akaró ember, sajnos nem hagynak nekik fentről teret és piacot, inkább ellehetetlenítik őket, így nem is mernek vállalkozni. Vegyél fel hitelt, ne tanulj, legyél alkalmazott, hiszen az a biztos :lol: a "kedvenc" érvelésem, azonnal sarkon fordulok, amint meghallom.
Ez is érdekes téma mondjuk. Hozzánk nem jöttek ukránok, de legközelebbi ismerősöm mondta, hozzájuk rengeteg jött, és borzasztó minőségben dolgoztak. Selejtet gyártottak rengeteget, sokkal sokkal többet mint a magyarok. Rengeteg magyar operátor emiatt fel is mondott, hogy ugyanennyi pénzért vannak ott, holott sokkal több jó darabot gyártottak, mint az ukránok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani87 2021.06.30. 13:27:04-kor.
Válasz küldése