Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.04. 20:48:19

GoT
csababarca írta:

Palesz szerintem kevered Voldemorttal, amikor horcruxokat csinált :mrgreen:
De persze nem lesz teljesen ugyanolyan, hát ki lenne az ha visszatérne a halálból? :)

Votl egy ilyen érzésem, hogy nem pont így volt.. :D De mi volt akkor pontosan, te nem emlészel? Mert emlékszem arra, hogy beszélték Aryával a hatásait, meg mondta is már, hogy többet ne hozzák vissza, de akkor nem rémlik pontosan, hogy mi is volt vele a szitu. :-k Mert nekem nem úgy rémlik, hogy szimplán azért lett más, mert megviselte, hogy meghalt és visszahozták, hanem valami "árat" fizetett saját magából - hülyén hangzik, de remélem érted hogy értem. :D
kanty írta:

Várható volt, mert kb. mindenki ezt akarta. :D

De pont ez az, hogy nem a népakaratnak szólt ez, ahogy Csababarca is írta, hanem Martinnak van ezzel valami terve. Hogy a sorozatban mit hoznak ki ebből, az nyilván más tészta, de az öreg nem azért találta ki a dolgokat már több mint 10 évvel ezelőtt - van már 20 is? -, mert "kedves akart lenni". Pont ez a jó ebben a sorozatban, hogy minden ilyen dolognak van valami következménye, ami később derül csak ki, minden okkal történik, és hatással van a következő eseményekre. Én mindenesetre nagyon várom mi lesz belőle, sorozat szinten is, de könyvben méginkább.. :D
Azt amúgy nem lehet tudni, hogy mikor jön már ki az új könyv?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.05.04. 17:28:34

GoT

ez nagyon naaaagy :D must see :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=tGJ_kOu2raI" target="_blank
KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.04. 16:31:53


Palesz szerintem kevered Voldemorttal, amikor horcruxokat csinált :mrgreen:
De persze nem lesz teljesen ugyanolyan, hát ki lenne az ha visszatérne a halálból? :)

Amúgy volt ára...szerintetek Shireen mi célt szolgált? királyi vér, áldozat volt,cska nem rágták a szánkba.

Fair-nem fair, nézőpont kérdése. A Starkokat érte a legtöbb kár, tragédia a sorozatban, ennyi járt.
Amúgy nem azért hozták vissza mert hisztizett a nép. Hanem mert Jonnak ez a sorsa, hogy feltámadjon.
Könyvebn is így van, ott is úgy ér véget az eddig ismert szála, hogy tudjuk, nem halt igazából meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2016.05.04. 17:40:33-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.04. 16:16:53

palesz77 írta:

Ebbe mondjuk szerintem logikusan következik az eddig felépítettekből, meg várható is volt. Dondarriont is így hozta vissza sokszor a vörös pap, de nem ilyen sima a dolog, elvileg valami ára van. A lelkükből tűnik el asszem egy darabka, a félszemű a végén már mondta is, hogy nem is emlékszik a családjára talán, vagy valami hasonló volt. Csababarca majd javíts légyszi, ha hülyeséget mondtam. :D

Várható volt, mert kb. mindenki ezt akarta. :D
Ez a lelkükből eltűnik egy darabka meg elég vicces. :D Persze tudom, hogy nem teljesen szó szerint kell érteni, de úgyis.
De szerintem is kell majd valamit "fizessen", mert azért nem fair, hogy csak úgy visszakapja az életét. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.04. 11:55:44

kanty írta:

Én értem, hogy a fél internet most örül, de ennyivel, akkor visszahozhatták volna a Starkokat is. Ha már a halott sem halott, akkor kicsit az egész komolytalan lesz számomra.

Ebbe mondjuk szerintem logikusan következik az eddig felépítettekből, meg várható is volt. Dondarriont is így hozta vissza sokszor a vörös pap, de nem ilyen sima a dolog, elvileg valami ára van. A lelkükből tűnik el asszem egy darabka, a félszemű a végén már mondta is, hogy nem is emlékszik a családjára talán, vagy valami hasonló volt. Csababarca majd javíts légyszi, ha hülyeséget mondtam. :D
Game of Thrones Season 6 Episode 3 promo

Nyilván spoileres kicsit, de nagyon várós.

A végén az ott gondolom Ned,ahogy olvastam Ser Arthur Dayne az, akivel harcol. Kíváncsi leszek min meg hogy, de van egy olyan érzésem, hogy a szezon végére kiderül ki volt Jon anyja..
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.05.03. 23:14:07

kanty írta:

Én értem, hogy a fél internet most örül, de ennyivel, akkor visszahozhatták volna a Starkokat is. Ha már a halott sem halott, akkor kicsit az egész komolytalan lesz számomra.

fakeVöröske nem lehet mindenhol ott, ahol hullanak Starkok.... :mrgreen: Jonnak szerencséje volt, hogy ott volt. 8)
KépKép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.03. 23:12:32


Én értem, hogy a fél internet most örül, de ennyivel, akkor visszahozhatták volna a Starkokat is. Ha már a halott sem halott, akkor kicsit az egész komolytalan lesz számomra.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.05.03. 21:51:12

GoT

Kép
Kép
KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.02. 09:32:53


JON SNOW IS BACK 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.26. 17:24:47

palesz77 írta: Könyves spoiler jön, ami már totálisan irreleváns, mivel máshogy oldották meg az írók, de aki úgy akarja majd olvasni őket, hogy nem tudja mi volt, az ne olvassa tovább. Szóval..

Ez a feminista megindulás mi a franc volt? Te jó ég.. A könyvben a beteg Martell elfogatta az összes lányt és toronyba záratta őket, mert keresztbe húzhatták volna a terveit. Ami abból állt konkrétan, hogy Dannyért elküldi az egyik rokonát, és a sárkányokkal karöltve szétalázzák a Lannister famíliát. Ármánykodott az öreg, előre gondoklodott, és kijátszott mindenkit kb, tök érdekes karakter. Itt meg? Azt se tudja mi van, és a semmittevés közepén leszúrják.. Ez nagy csalódás nekem, remélem a következőkben nem ilyen buta megoldásokkal váltják ki a hiányzó részeket, akkor még a végén átmegy lejtmenetbe számomra a sorozat. Bár lehet csak én éreztem ezt gáznak, és másoknak tetszett, de szerintem rém ratyi megoldás eddig ez a dorni szál, remélem jobbat hoznak ki belőle.

Nah,hogy tisztába tegyük a dolgokat,

nem egy rokonát küldte,hanem a fiát, Quentynt, aki mint tudjuk kudarcot vallott.
A másik opciója, hogy Ariennet küldi a faketargaryen Aegon után (ha jól emlékszem)...valszeg ez is elbukik, mármint Aegon elbukik,mert lebukik,hogy nem igazi targaryen. (wow :mrgreen: önpacsi)

Ezt csak azért írom, mert ezek a sorozatból kimaradtak. Hogy miért? 99%, hogy azért mert semmi jelentőségük a továbbiakban a sztoriban, a könyvben is ugye az első opció elbukott, a másik is elfog. Felesleges lett volna szórakozni a Quentynes szállal, meg Doran terveivel. Lerövidítették a dolgot, amúgy nekem sem tetszik,de érthető.
A dorni szál ezen részei a könyvben is vakvágányok lesznek előbb utóbb.
Szóval megértem a készítőket, kérdés mire futtatják ki végül, pl hazamennek e a homokkígyók dorne-ba.(ha igen, akkor az a szál el is varródott, senkit nem érdekel a továbbiakban) Vagy maradnak Királyvárban. Ez érdekesebb, mert akkor lesz még ott vérfürdő, szerintem a kiskirály is áldozattá válhat, de a zombihegynek se jósolok sokat. / vagy a homokkígyók dobják fel a pacskert.
Meglátjuk.
Viszont azért bosszantó ez a feminista akció, mert az igaz,hogy Doran egy tutyimutyi alak (legalábbis a sorozatban), de Ellaria-ék pont azt csinálják, amiért az apjuk kiállt, és amibe belehalt. Szóval fura,és logikátlan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.04.26. 09:36:45

GoT

Nagyon remélem ennek az évadnak végre lesz köze az igazi GoT-hoz. De ez évadkezdés is olyan semmilyen volt.

Amúgy Sansa megmentős jeleneténél a vérengző kutyák hová teleportáltak el hirtelen? :lol:
Banshee 4x04

Ha eddig nem volt elég gáz akkor ez most jó nagyot dobott még:
"I AM FUCKING DANGEROUS!"

Illetve Carrie futása a robantásos jelenetnél, übergagyi. :(

Tele van jó karakterekkel a sorozat, Sugar és Burton alig férnek bele, erre hoznak még egy új totálfelesleges karaktert akit már fel se lehet építeni igazán.

Túl sokat akartak így a végére és pont ebben fulldoklik az egész.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.25. 22:52:44

Na mi van gyerekek, senki semmit nem ír? :D

GoT S06E01

Jó kis kezdés volt, voltak érdekes dolgok, az érdeklődésemet felkeltették, várom a folytatást. A végén majdnem elsírtam magam mondjuk, abból a jó nőből egy ilyet kihozni.. SHAME! :D

A dorni szál viszont katasztrófa szerintem.
Könyves spoiler jön, ami már totálisan irreleváns, mivel máshogy oldották meg az írók, de aki úgy akarja majd olvasni őket, hogy nem tudja mi volt, az ne olvassa tovább. Szóval..

Ez a feminista megindulás mi a franc volt? Te jó ég.. A könyvben a beteg Martell elfogatta az összes lányt és toronyba záratta őket, mert keresztbe húzhatták volna a terveit. Ami abból állt konkrétan, hogy Dannyért elküldi az egyik rokonát, és a sárkányokkal karöltve szétalázzák a Lannister famíliát. Ármánykodott az öreg, előre gondoklodott, és kijátszott mindenkit kb, tök érdekes karakter. Itt meg? Azt se tudja mi van, és a semmittevés közepén leszúrják.. Ez nagy csalódás nekem, remélem a következőkben nem ilyen buta megoldásokkal váltják ki a hiányzó részeket, akkor még a végén átmegy lejtmenetbe számomra a sorozat. Bár lehet csak én éreztem ezt gáznak, és másoknak tetszett, de szerintem rém ratyi megoldás eddig ez a dorni szál, remélem jobbat hoznak ki belőle.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.25. 20:27:04

És igen a Twin peaks tele volt már számomra felfoghatatlan misztikus rituális dolgokkal főleg a végén, de kiskoromban azt végignéztük. :D

És Bob ölte meg Laura Palmert :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.25. 19:53:04

nézte valaki az új x-aktákat? mindehol azt olvastam, annyira botrányos h bele sem merek kezdeni... igaz csak 6 rész, de nem akarom lerombolni a régi sorozat mítoszát :D


remélem a twin peaks jobb lesz

http://444.hu/2016/04/25/monica-bellucc ... in-peaksbe" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.25. 11:55:57

Hát ha 2 hetet kell rá várni, akkor tuti nem "büntetem magam" :D

Nekem nem volt nagy bajom a szinkronnal, mondjuk nem értettem miért kellett asszem az 5. Évadra lecserélni Anger Zsoltot Stohl Bucira Jamie-nél...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.04.25. 11:07:55

A GoT magyar szinkron valami förtelem pedig csak egy trailer alapján ítélkezek. :mrgreen:

Kb. ez jutott róla eszembe:
https://www.youtube.com/watch?v=8LwDHmcH6KU" target="_blank

Érdekes nyitány volt amúgy, legszívesebben ledarálnám az egész évadot egy ilyen nyomi hétfői esős napon. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.25. 09:20:06

davi10 írta:Sziasztok!
Én csak nyáron kezdtem el nézni a Trónok Harcát, be is daráltam, ezért nem tudom; Általában mennyi ideig kell várni a szinkronra?
két hetes csúcszásban jönnek ki. (de ez nem tuti)
De miért bünteted magad szinkronnal?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.25. 09:07:55

Sziasztok!
Én csak nyáron kezdtem el nézni a Trónok Harcát, be is daráltam, ezért nem tudom; Általában mennyi ideig kell várni a szinkronra?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.04.24. 01:08:26

Meglesz, ne aggódj :)
Addig is: countdown
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.23. 19:45:14

messideco írta:Még két nap testvéreim :) Kibírjuk? :D

nehezen,de direkt tudatosan nem pörgök rá...tavaly ilyenkor meg két éve már nem bírtam magammal.. :mrgreen:
Húú de jóó lesz 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.04.23. 19:31:36

Még két nap testvéreim :) Kibírjuk? :D

Kép
"And my heart will leave you never."
Tromort77

2016.04.18. 13:46:48

Banshee 4x03

Hatalmas csalódás. Majdnem két évig nyomuk nincs Job-hoz aztán meg egyrész alatt megtalálják és ki is mentik. Totál elkapkodva az egészet. Mondjuk alapból nem tudom mire telt el ez a két év. Bekerítik az egyetemen a tanár csávót majd hagyják elfutni, de amikor kell akkor meg van 10 távcsöves ember a háttérben. Apróságok de annyira illúzió romboló dolgok ezek. Pont ilyenek nem votlak jellemzőek eddig.

Én úgy képzelem el, hogy ez csak megalapozása volt az évadnak, legalábbis ebben reménykedek nagyon. Van Job, újra összeállt a banda, pénz ugyanúgy nincs. Aztán mehet a Hood vs Proctor amint Proctor megtudja, hogy Hood-tól terhes volt Rebecca. :D Onnantól meg Brotherhood meg Kartell meg minden mehet. Illetve a rendőr csaj meg az igazságosztó Carrie között is biztosan lesz egy hatalmas cicaharc a végén.

Bunker tetszett amikor letartósztatták Hood-ot. Kissé volt csak bizonytalan. :D

Ja meg Job kikerül két év kínzás után és az első dolga a pénz miatt aggódni. :roll:

Legalább Job első mondatát nagyjából eltaláltam :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.14. 10:52:09

Game of Thrones Season 6: Trailer #2

Ez megvolt már mindenkinek? Baromi várós, nagyon rá vagyok már pörögve.. :D
Tromort77

2016.04.12. 16:19:42

Banshee

Valahol azt reméltem, hogy Job a Bahamákon röhög a markában, szerencsétlen úgy néz ki kapja az ívet. Eddig logikátlannak tűnik, hogy két éve fogva tartják és kínozzák, ha volt info azt már rég kiszedték volna belőle és már megölték volna.

Eddig ez az évad nagyon nem az amit vártam, bár alakul a dolog Proctor, kartell, Brotherhood, lesz vérengzés az biztos. De engem jobban mozgat ez a szál mint a ki ölte meg Rebecca-t vonal.

Carrie szál totál felesleges.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.04.11. 22:56:24

Banshee

1. Rebecca azért kavarta a dolgokat rendesen, szóval nem meglepő, hogy kinyírták őt.
2. Kutyás jelenet :shock:
3. Carrie továbbra is játssza az igazságosztót, helyette inkább lehetne több Bunker és Brotherhood.
4. Job még él, de hát... :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése