Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.21. 14:43:27

MessiNeymarSuarez írta: bowlinggolyo :

Az egy dolog hogy mi mit tudunk, és az szintén egy külön dolog hogy ők mit tudnak... :lol:
Ők abban a hitben élnek hogy Havas Jani Stark gyerek :D

Amúgy egy érdekes dolog:
http://player.hu/kult/a-legutobbi-trono ... rog-a-nep/" target="_blank

Igen az egy dolog, hogy ők mit tudnak, de itt jön közbe az, hogy a készítők mit akarnak elérni a karakterekkel. Mikor mondja el Bran, hogy Jon Stargaryen és mikor derül ki, hogy nem is fattyú és a trón jogos örököse. (Valószínűsítem, hogy jövő héten az egyikre fényderülhet)

A linknél meg szerintem csak szimplán átlátszó, ha sokszor megnézzük a felette lévő gif-et akkor szerintem az a legvalószínűbb.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.21. 14:12:22

bowlinggolyo :

Az egy dolog hogy mi mit tudunk, és az szintén egy külön dolog hogy ők mit tudnak... :lol:
Ők abban a hitben élnek hogy Havas Jani Stark gyerek :D

Amúgy egy érdekes dolog:
http://player.hu/kult/a-legutobbi-trono ... rog-a-nep/" target="_blank
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.21. 14:03:26

csababarca írta:
Deus írta:

Amúgy valamit nem értek. Benjen bácsi... Nem úgy volt hogy ő már kipurcant valamelyik évadban?! nekem úgy rémlik... És egyszer csak megjelenik most? :D Amikor éppen egyedül Jon van kakiban.... Hát ez volt az egyetlen negatívum az egészben... nevetséges volt.

nem volt úgy, csak azt hitték róla.
de már előző évadban is a Hodoros rész után ő húzta ki Branéket a bajból, akkor is csak úgy feltünt.

Amikor Branéket vakarta ki, akkor mondta el Benjen, hogy nem mehet át a Falon, mert az el van átkozva és a holtak nem léphetnek át rajta. Benjen tehát már akkor is halott volt és azt is említette, hogy az erdő gyermekei miatt élhet.
nzxtpo írta:Spoilerbe teszem, Tyrion bemutatása a könyvben.

"Törpenövésű volt, alig fele olyan magas,
mint fivére és igencsak szednie kellett satnya lábait, ha lépést akart tartani a többiekkel. Feje
túl nagy volt testéhez képest, s kiugró, polcszerű szemöldöke alatt összezúzott, vadállati arc éktelenkedett.
Egy zöld és egy fekete szem meredt elő a vékony szálú haj mögül, amely olyan szőke
volt, hogy már fehérnek tűnt."



Egyébként a könyvben Jon is világos hajú.

"Jon karcsú volt, Robb izmos és zömök, Jon világos hajú, Robb sötét, Jon kecses és sebes
mozgású, míg féltestvére erőteljes és gyors."

Ez mit bizonyít? Csak mert ugye a Lannisterek is szőkék, ahogy a Targaryennek :?

Egyébként úgy gondolom, hogy a vérfertőzés tenne a legrosszabbat az egész sorozatnak. Tudom minden rajongó azt várja hogy majd lesznek kicsi torz Targaryenek, de pont arról szól az egész sorozat, hogy új világrendet hoznak létre, ahol a "régi" rosszat megjavítják/eltörlik. Ezzel szemben a kapcsolatuk pontosan ugyanazt eredményezné, amit a korábbi Targaryenek csináltak.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.20. 17:32:00

A sorozatban nagyjából 800 km van a Fal és Westeros legdélibb pontja között (ezt az alapján határozták meg, amit Robert Baratheon mondott az első részben, h két hétig [ha jól emlékszem] utaztak Királyvártól Deresig). De igazából nincs jelentősége, mert az elmúlt 1-2 évadban már abszolút nem következetesek ezzel kapcsolatban. A könyvbeli Westeros 5600 km az észak-déli tengelyen.
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.08.20. 17:21:01

palesz77 írta:GoT 6. rész

Nekem azt mondja meg valaki, hogy most akkor mekkora is Westeros? Jon elment totál Délre, vissza Északra, Sansa meg olyat mond, hogy hetek óta nincs ott. Nem kevés kicsit ez az időszak annyi utazásra? Meg 1 nap alatt a faltól a kontinens legdélebbi részére - ott vannak Danyék nem? - eljut egy holló, és még fel is ér onnan Dany a sárkányaival. Eddig nem arról volt szó, hogy ez egy eszementül nagy kontinens? Kezdem nem érteni, hogy most mekkorák is a területek akkor.. :D
Dragonstone Kingslandingtől észak-keletre van, nem messze. Dorne Westeros legdélebbi pontja.

Térkép
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.19. 22:32:59


Jó ez igaz, nem annyira figyelnek már ezekre a dolgokra. Tényleg ez a rész most hihetetlennek hatott, mint Euron hajózása, plusz eleve a hajóinak megépítése.
Uhh,bocsi, pedig előzőnél nekem spoiler alatt adta ki, amikor megnéztem.
a legfrissebbet nem csekkoltam, ott lehet elrontottam.
de akkor kétszer is ránézek biztos ami biztos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.19. 22:28:47


Azt tudom, hogy off screen van sok minden, de fogadni mernék, hogy pl Cersei nem lesz terhesebb a következő jelenetben, miközben lehet eltelik off screen 2-3 hónap is. :D

Ők meg 2-3 nap alatt megfagytak volna kb azon a kis szigeten, meg végkimerültek volna a nagy őrködésbe. :D

Mindegy igazából, mert ettől még jó a sorozat, csak már kezd nagyon durvába átmenni ez azért. :D Bár így izgalmasabb, mert mindenki megjelenhet bárhol váratlanul.. :mrgreen:
Ez meg off, de majd legközelebb nézz rá az elküldött kommentedre, mindkettőnél most valami baj volt a spoiler füllel, és olvasható volt amit írtál. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.19. 22:23:12

palesz77 írta:GoT 6. rész

Nekem azt mondja meg valaki, hogy most akkor mekkora is Westeros? Jon elment totál Délre, vissza Északra, Sansa meg olyat mond, hogy hetek óta nincs ott. Nem kevés kicsit ez az időszak annyi utazásra? Meg 1 nap alatt a faltól a kontinens legdélebbi részére - ott vannak Danyék nem? - eljut egy holló, és még fel is ér onnan Dany a sárkányaival. Eddig nem arról volt szó, hogy ez egy eszementül nagy kontinens? Kezdem nem érteni, hogy most mekkorák is a területek akkor.. :D

én nem tudom mekkora, de kár ezen fennakadni.
Lehet napokat voltak Jonék a kis szigeten, mire megtámadták őket.
Az Éjkirály nem arra várt, hogy megfagyjon a tó (mint sokan hiszik), azt egy kézmozdulattal elintézte volna, hanem a sárkányokat várta. Nem véletlen voltak ott a dárdák előkészítve. Tudta hogy jönnek..(és nem, nem alapból dárdával közlekednek, ez speckó cucc volt, másmilyen a rendes harci dárdájuk/kardjuk)

Persze így is szuperszónikusan közlekednek az igaz, de hát ez sem most kezdődött, csak érzékenyebb mindenki már. Pörögnek az események, egyes jelenetek között hetek, de minimum napok telnek el általában.
offscreen történnek az utazások.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.19. 22:12:29

GoT 6. rész

Nekem azt mondja meg valaki, hogy most akkor mekkora is Westeros? Jon elment totál Délre, vissza Északra, Sansa meg olyat mond, hogy hetek óta nincs ott. Nem kevés kicsit ez az időszak annyi utazásra? Meg 1 nap alatt a faltól a kontinens legdélebbi részére - ott vannak Danyék nem? - eljut egy holló, és még fel is ér onnan Dany a sárkányaival. Eddig nem arról volt szó, hogy ez egy eszementül nagy kontinens? Kezdem nem érteni, hogy most mekkorák is a területek akkor.. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.19. 21:44:05

Deus írta:

Amúgy valamit nem értek. Benjen bácsi... Nem úgy volt hogy ő már kipurcant valamelyik évadban?! nekem úgy rémlik... És egyszer csak megjelenik most? :D Amikor éppen egyedül Jon van kakiban.... Hát ez volt az egyetlen negatívum az egészben... nevetséges volt.

nem volt úgy, csak azt hitték róla.
de már előző évadban is a Hodoros rész után ő húzta ki Branéket a bajból, akkor is csak úgy feltünt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.19. 20:50:03

GoT 6. rész

OMG

OMG.

Nagyon odavágott ez a rész. Ahogy megjelentek a sárkányok és sütögették a holtakat... 8) Mióta vártunk már ezt a jelenetet... :lol: omg.

Ám abban a pillanatban, amikor az Éjkirály leszedte az egyik sárkányt, abban a pillanatban tudtam, hogy övé lesz. Minden ami halott, az ő birtokába kerül. Szóval van már neki egy sárkánya is.

OMG mi lesz itt...


Amúgy valamit nem értek. Benjen bácsi... Nem úgy volt hogy ő már kipurcant valamelyik évadban?! nekem úgy rémlik... És egyszer csak megjelenik most? :D Amikor éppen egyedül Jon van kakiban.... Hát ez volt az egyetlen negatívum az egészben... nevetséges volt.

És mondtam én, hogy lesz valami Dany és Jon között, akár tetszik akár nem. Vérfertőzés INC.
KépKép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.08.18. 13:44:36

Veidt_madridista írta:
Elsősorban csak azért gondolom hülyeségnek, mert Tywin például többször is kijelentette kategorikusan, hogy csak azért nem dobta a fiát le a hegyről, mert a Lannister nevet viseli. Ha fattyú lenne, akkor szerintem minden további nélkül megölte volna.
Spoilerbe teszem, Tyrion bemutatása a könyvben.

"Törpenövésű volt, alig fele olyan magas,
mint fivére és igencsak szednie kellett satnya lábait, ha lépést akart tartani a többiekkel. Feje
túl nagy volt testéhez képest, s kiugró, polcszerű szemöldöke alatt összezúzott, vadállati arc éktelenkedett.
Egy zöld és egy fekete szem meredt elő a vékony szálú haj mögül, amely olyan szőke
volt, hogy már fehérnek tűnt."



Egyébként a könyvben Jon is világos hajú.

"Jon karcsú volt, Robb izmos és zömök, Jon világos hajú, Robb sötét, Jon kecses és sebes
mozgású, míg féltestvére erőteljes és gyors."
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.18. 12:59:26

bowlinggolyo írta:

Miért lenne hülyeség? Lyanna abba halt bele h Jon megszületett, Dany anyja nem sokkal azután meghalt, hogy megszületett a kicsi Dany. Mit nem lehetne eltitkolni/megrendezni? Ezt a feltevésedet nem értem. Egészen a 6. évad végéig azt gondoltuk, hogy Jon Nednek a fattya? (Bár erre is voltak elméletek, hogy mégsem, ami igazolódott is.) Az, hogy Jaime és Cersei elég nagyok voltak még nem bizonyítja azt, hogy anyuci nem keffenthetett félre.
Elsősorban csak azért gondolom hülyeségnek, mert Tywin például többször is kijelentette kategorikusan, hogy csak azért nem dobta a fiát le a hegyről, mert a Lannister nevet viseli. Ha fattyú lenne, akkor szerintem minden további nélkül megölte volna.

Az új részhez röviden: nagyon élveztem, de az egész sorozat nagyon kezd elmenni egy Gyűrűk Ura-féle höskölteményes irányba. Ami ott pozitívum volt, itt viszont negatívum, hiszen eddig pontosan abban a szellemben írták a forgatókönyvet, hogy bárki meghalhat,
nem feltétlenül fog az történni amire a néző számít, stb. De ez? Most komolyan, én éreztem magam rosszul, amikor Benjen belovagolt oda a semmiből... a Jon-Dany szál engem nem zavar egyébként, nyugodtan összejöhetnének.
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.18. 12:02:43

Veidt_madridista írta:
bowlinggolyo írta:

Egyes fejtegetésekben az öreg nem azért utálta, mert törpe, hanem mert nem tőle van.
Hülyeség ez az elmélet, hiszen Tywin felesége éppen Tyrion születésébe halt bele, ezt nem lehetne így eltitkolni/megrendezni. Ráadásul Cersei és Jaime már elég nagyok voltak akkor.

Miért lenne hülyeség? Lyanna abba halt bele h Jon megszületett, Dany anyja nem sokkal azután meghalt, hogy megszületett a kicsi Dany. Mit nem lehetne eltitkolni/megrendezni? Ezt a feltevésedet nem értem. Egészen a 6. évad végéig azt gondoltuk, hogy Jon Nednek a fattya? (Bár erre is voltak elméletek, hogy mégsem, ami igazolódott is.) Az, hogy Jaime és Cersei elég nagyok voltak még nem bizonyítja azt, hogy anyuci nem keffenthetett félre.
Kiszivárgott rész

Egyetlen bajom az volt a résszel, hogy túlságosan sablonos happyendes lett. Egyébként zseniális eyecandy már megint :)
A sárkányra az Éj királynak nagyon nagy szüksége van, mert a falat átok övezi, viszont a kürt felrobbantásával a fal is leomlik. A kürt meg ugye a fal tetjén van, amit így simán megsemmisíthet, ezzel elérkezett a holtak ideje, amit majd közös erővel megállítanak.
Remélem nem követik el azt a hibát a producerek, hogy megadják a népnek azt amit akarnak, és Dany-ék bármennyire is szerelmesek nem lesz belőle több érzelmeknél.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.17. 02:08:59

bowlinggolyo írta:

Egyes fejtegetésekben az öreg nem azért utálta, mert törpe, hanem mert nem tőle van.
Hülyeség ez az elmélet, hiszen Tywin felesége éppen Tyrion születésébe halt bele, ezt nem lehetne így eltitkolni/megrendezni. Ráadásul Cersei és Jaime már elég nagyok voltak akkor.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.17. 01:26:22

Deus írta:Jaaaa még valamit kifelejtettem, pedig nagyon fontos dolog sztem:

Van az a jelenet, amikor Jon megsimogatja az egyik sárkányt... Nem mindenki teheti meg ezt, ugye.... Sárkányok nem kedvelik az embereket (gondolom). Ebből lehet kikövetkeztetni, hogy Targaryen vér folyik az ereiben, s megérzik ezt a sárkányok. Ez is egy nagy árulkodó jel lehet.

Szóval, előbb utóbb csak ki fog derülni, hogy Targaryen és Stark vér csörgedezik az ereiben.

Mármint a sorozatban résztvevő karakterek számára derül ki előbb utóbb?
mert nekünk, nézőknek már a tower of joy jelenetből világossá vált ez.
kiszivárgott rész.

atyavilág mi volt itt... =D> =D> =D>
és végre az értelmetlen Lannister szálat sem erőltették, semmi helye már itt az ő erőlködésüknek.
ezt még emésztenem kell, a red wedding óta nem sokkolódtam így.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.16. 20:36:10

palesz77 írta:GoT S7E6

Húha..

Hát volt itt minden gyerekek. A 3. lovas kérdése megoldódott asszem, éjkirály lestoppolta a megmaradt helyet. :D

A papért kár, de gondoltam hogy vagy ő, vagy a félszemű halnak majd meg. A mellékszereplők közül mindenki hulla, ez is várható volt. :D

Arya és Sansa meg jól bedőltek Kisujjnak, az a pali még tuti megölet valaki baromi szimpatikus karaktert, mielőtt utoléri őt is a vég.. Előre látom.

Jon meg Dany meg lehet mégis vért fertőznek majd? :D
GoTS07E06!!
Először is ami nem spoileres: Mindenkinek ajánlom hogy mihamarabb nézze meg, mert sok helyen direkt lespoilerezik az egészet... #-o

Éjkirály nagy fazon, úgy tűnik nem véletlen ő a király... :lol:
Mondjuk azt nem értem hogy miért nem a fősárkányt lőtte le, amelyikre mindenki felszállt.(jó nyilván azért, mert akkor mindegyik ott halt volna meg és vége a sorozatnak :lol:
Nameg persze azért is tartott 5 órába mire megkapta a második dárdáját )

Már amikor lelőtték a sárkányt, akkor kezdett gyanús lenni hogy azzal lehet kezdenek is valamit, engem az a szabottnagy zombimedve nagyon meglepett.. :lol: Konkrétan a fél erdő is az emberek ellen van.
Aztán amikor lánccal kiemelték, és felélesztették, hát kegyetlen... :lol:
Végülis ha úgy nézzük, akkor jótevők, melyik másik éleszti fel csata után a halott ellenséget?
:mrgreen:

Lehet hogy a végén összefognak és erre fogják használni a Lannisterek által csinált skorpiót, hogy leszedjék a zombisárkányt?

Kérdés hogy Havas Janiéknak van-e annyi eszük hogy erre gondoljanak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.16. 20:16:34

GoT S7E6

Húha..

Hát volt itt minden gyerekek. A 3. lovas kérdése megoldódott asszem, éjkirály lestoppolta a megmaradt helyet. :D

A papért kár, de gondoltam hogy vagy ő, vagy a félszemű halnak majd meg. A mellékszereplők közül mindenki hulla, ez is várható volt. :D

Arya és Sansa meg jól bedőltek Kisujjnak, az a pali még tuti megölet valaki baromi szimpatikus karaktert, mielőtt utoléri őt is a vég.. Előre látom.

Jon meg Dany meg lehet mégis vért fertőznek majd? :D
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.16. 15:55:01

Deus írta:

Van az a jelenet, amikor Jon megsimogatja az egyik sárkányt... Nem mindenki teheti meg ezt, ugye.... Sárkányok nem kedvelik az embereket (gondolom). Ebből lehet kikövetkeztetni, hogy Targaryen vér folyik az ereiben, s megérzik ezt a sárkányok. Ez is egy nagy árulkodó jel lehet.

Ha ezt elfogadjuk, akkor azt a kis felvetést is el kell fogadnunk, hogy a 3. sárkány az Tyrion. A srákányok (Reaghar és Viserion) neki is megengedték, hogy etesse meg őket, valamint, hogy a láncokat levegye róluk. Egyes fejtegetésekben az öreg nem azért utálta, mert törpe, hanem mert nem tőle van.

Ez a Jon-Dany meg tuti nem lesz belőle semmi, tipikusan azzal játszanak a rendezők, hogy a nézők megkapják amit akarnak, de mégsem fogják. Teljesen értelmetlen lenne.

Ami a részben nagyon fontos volt és itt kimaradt, hogy a trón JOGOS örököse Jon és nem Dany. Erről pampogott Gilly, hogy Rhagar elvált és újraházasodott még a háború alatt szépen csendben, szóval Jon nem fattyú
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.16. 15:48:45

nekem mind1, úgyis megvárom vele magyar feliratot. :)
KépKép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.16. 14:28:24

Durva hogy a következő rész is kiszivárgott... :lol:

Legalább olyan komoly szeren élnek, mint Bartoék.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.15. 20:15:54

MessiNeymarSuarez írta:

Akkor vérfertőző uralkodó után megint vérfertőző lesz.... :lol:

Annyira tudtam, hogy valaki ezt fogja írni :mrgreen:

Nem lesz vérfertőzés, mert annyira távol vannak egymástól a családfájukon, hogy már nem lesz semmi baj.

A vérfertőzés az a Lannisterekre jellemző :P
Szerk2:

Utána néztem a családfájukon:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A1FBAE7

Lehet hogy tévedtem... Közel vannak. Akkor úgy nem kóser. Jon az Unokaöcse?? o.O
KépKép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.15. 20:06:41

Deus írta:Jaaaa még valamit kifelejtettem, pedig nagyon fontos dolog sztem:

Van az a jelenet, amikor Jon megsimogatja az egyik sárkányt... Nem mindenki teheti meg ezt, ugye.... Sárkányok nem kedvelik az embereket (gondolom). Ebből lehet kikövetkeztetni, hogy Targaryen vér folyik az ereiben, s megérzik ezt a sárkányok. Ez is egy nagy árulkodó jel lehet.

Szóval, előbb utóbb csak ki fog derülni, hogy Targaryen és Stark vér csörgedezik az ereiben. Ő lesz a jogos király a vastrónusban. Már csak az a kérdés, hogy Daenerys hogy fogja fogadni ezt. Maximum egybe kel vele, és öröm'bódóttá... Jön sok kicsi Stargaryen :mrgreen:

Bár ezt túl szép hogy ez igaz legyen, de van remény, mivel nem az a beteg elméjű Martin sztorija ez már. :mrgreen:

Akkor vérfertőző uralkodó után megint vérfertőző lesz.... :lol:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.15. 20:05:08

Jaaaa még valamit kifelejtettem, pedig nagyon fontos dolog sztem:

Van az a jelenet, amikor Jon megsimogatja az egyik sárkányt... Nem mindenki teheti meg ezt, ugye.... Sárkányok nem kedvelik az embereket (gondolom). Ebből lehet kikövetkeztetni, hogy Targaryen vér folyik az ereiben, s megérzik ezt a sárkányok. Ez is egy nagy árulkodó jel lehet.

Szóval, előbb utóbb csak ki fog derülni, hogy Targaryen és Stark vér csörgedezik az ereiben. Ő lesz a jogos király a vastrónusban. Már csak az a kérdés, hogy Daenerys hogy fogja fogadni ezt. Maximum egybe kel vele, és öröm'bódóttá... Jön sok kicsi Stargaryen :mrgreen:

Bár ezt túl szép hogy ez igaz legyen, de van remény, mivel nem az a beteg elméjű Martin sztorija ez már. :mrgreen:
KépKép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.15. 19:49:47

GoT

Danyt már én is adom, nem a karakterét mondjuk, de esküszöm szebb lett az utóbbi részekben mint volt mostanság.. :D Jót tesz neki a szerelem biztos. :lol:

Amúgy igen jó kis rész volt szerintem, már-már túl sok a jóból.. Tyrion és Jamie jelenete nem volt valamiért olyan drámai nekem, mint lennie kellett volna, ehet elveszett a sok történés között,
nem tudom, pedig alapból jó lett volna a dolog.

Az öngyilkos osztag meg tényleg vicces, de szerintem mögöttük jöttek még többen is nem?
Közülük hal meg majd jó pár ember, aztán innen csak 1-2-nek kell, probléma megoldva. :D
Válasz küldése