Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.10.10. 17:36:05

Rick and Morty, vége a harmadik évadnak :(
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.09.23. 16:05:59

palesz77 írta:Melyik jelenetnél? :D

Amúgy azt szintén tervezem elkezdeni - Rick and Mortyt kivégeztem sajnos -, ha belekezdtél írhatnál majd róla pár sort.

Amikor Morty elkezdi rángatni az űrlény heréit :D

Első részt megnéztem, az nagyon tetszett, jó párszor nevettem :D

OFF, de nem akarok új hsz-t írni emiatt másik topikba: sorozatbaráton kezdtem el nézni, első résszel semmi baj nem volt, aztán a második résznél az ékezetes betűk helyett kérdőjelek voltak. Mi lehet a probléma?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.22. 20:43:41

PCsabi írta:Rick and Morty: talán most nevettem a leghangosabbat az egyik jelenetnél :D

Cikk a sorozatról:
KATT


És amit most kinéztem: BoJack Horseman.
Melyik jelenetnél? :D

Amúgy azt szintén tervezem elkezdeni - Rick and Mortyt kivégeztem sajnos -, ha belekezdtél írhatnál majd róla pár sort.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.09.22. 19:10:47

Rick and Morty: talán most nevettem a leghangosabbat az egyik jelenetnél :D

Cikk a sorozatról:
KATT


És amit most kinéztem: BoJack Horseman.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.09.18. 16:18:57

palesz77 írta:
PCsabi írta:Rick and Morty-t nézi valaki?
Pont el akarom kezdeni. :D Te nézed, és beszélgetni akarsz róla, vagy téged is vélemény érdekel? :D Ha nézed, akkor milyen?
Most várom az új részhez a feliratot :)

Igazából nem tudom elmagyarázni, hogy milyen, ezt látni kell :D De akkor neked is bejön, jól van 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.18. 13:54:32

Varatrix írta:Srácok ez a Twin Peaks, elkezdhető az új 2017-es évaddal, vagy nézni kell a régit, ezt hogy folytatták? Mert csupa jót olvasni róla...
én nem tudom, de a régit vétek lenne kihagyni, akár van köze az újhoz akár nincs
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.09.18. 13:38:43

Srácok ez a Twin Peaks, elkezdhető az új 2017-es évaddal, vagy nézni kell a régit, ezt hogy folytatták? Mert csupa jót olvasni róla...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.09.18. 06:46:36

PCsabi írta:Rick and Morty-t nézi valaki?
Az 1. évad második része volt eddig a csúcs, de a többi is rohadt jó, bár a 2. évadot még én se néztem meg :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.17. 23:17:40

Ez a Rick and Morty valami egészen zseniális, imádom. :D Ma kezdtem, most jön épp a 6. rész, nem tudom abbahagyni. :D Köszi a tippeket!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2017.09.17. 23:12:25

The Deuce

70-es évek, New York, stricik, prostik, egyszerű emberek és az éjszakai élet, üzlet, család, kapcsolatok, stb. érdemes elkezdeni, nagyon érdekes.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.09.15. 21:06:23

palesz77 írta: Pont el akarom kezdeni. :D Te nézed, és beszélgetni akarsz róla, vagy téged is vélemény érdekel? :D Ha nézed, akkor milyen?
Egyik legbetegebb sorozat, de jó értelemben. Egyik kedvencem, csak ajánlani tudom. :D Azok akik a South Park-ot vagy akár a family guy/archer típusú sorozatokat kedvelik, azok ezt is szeretni fogják.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.09.15. 20:35:11

PCsabi írta:Rick and Morty-t nézi valaki?
Elkezdtem, és tényleg brutál gyorsan beszélnek benne :D

Am az első rész ígéretes volt, látok benne fantáziát :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.09.15. 18:59:55

én láttam az első évadot, nagyon beteg :mrgreen: rohadt gyorsan beszélnek benne, szóval figyelni kell nagyon a feliratra, bár aki profi angolos, annak mindegy :D a 2. évadot már rég óta tervezem elkezdeni, nem tudom mikor kerül sorra. de mindenképp érdemes adni neki egy esélyt :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.15. 18:21:02

PCsabi írta:Rick and Morty-t nézi valaki?
Pont el akarom kezdeni. :D Te nézed, és beszélgetni akarsz róla, vagy téged is vélemény érdekel? :D Ha nézed, akkor milyen?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.09.15. 17:45:35

Rick and Morty-t nézi valaki?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.09.14. 22:59:26

Helo,

Valaki tud valamit a TWD, The 100, Last ship evadnyitokrol ? Lehet lemaradtam a nyaron, s mar futnak is, akkor sorry :mrgreen:

Illetve van egy sorozat, a neve nem jut eszembe, biztos ismeritek, en is de most valamer leblokkoltam.. :lol: A fogecsi feladata masok ugymond `szemetet` elpucolni, elvegezni a piszkos munkat, ilyen rosszfius. Van ket tesoja, egyik parkinzonos, volt boxolo, a masikat egy pap molesztalta gyerek koraban, igy egy kicsit zakkant, illetve a papa, aki a kedvencem, nagyon birom az oreget, o a sittrol jott ki, s nem nagyon kedveli a fia. Diohejban ennyi, biztos eszetekbe jut aki nezi, en is nezem, de eszmeletlen hogy nem jut eszembe a neve, pedig a hegye mar a nyelvemen van 8) - ez is erdekelne, hogy mikor kezd..

Koszi a segitseget :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.09.14. 21:54:52

Trónok harca:

Utolsó rész ahogy valójában történt: :mrgreen:
Kis agyalás:

Átgondoltam az utolsó részeket, arra jöttem rá, hogy Havas John és Daeneris vaginája tehet arról, hogy az emberiség veszélybe került. De most komolyan: ha nincs az éjkirálynak sárkánya, hogy az istenbe jöttek volna át a falon? Oké, hogy volt ott egy kapu, de gondolom volt egy olyan protokoll, hogyha gond van, beomlasztják és se ki, se be.

Szóval szerintem Havas John annyira félt a másoktól, hogy ő miatta hozza el az emberekre a gonoszt.

Szerintetek? Valamire nem figyeltem?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.09.08. 17:17:12

GoT

Újabb érdekes cucc :D

Characters who were killed in the same or similar fashion as in their most infamous moments. In no particular order:
Ned Stark used his greatsword Ice to behead the Night's Watchman; he was beheaded with his own sword.
Joffrey gave the command to execute Ned; he was killed in a way that took away his ability to speak. (I reached pretty far for this one, I'll admit)
Tywin ordered the Red Wedding, where numerous Stark men were killed by crossbow-wielding musicians; he was killed by a crossbow.
Roose Bolton killed Robb Stark with a knife to the heart; he was killed by a knife to the heart.
Walder Frey ordered Catelyn Stark's throat cut at the end of the Red Wedding; he had his throat cut by Arya.
Ramsay Bolton was fond of feeding people to his hounds; he was fed to his own hounds.
The Sand Snakes were each killed in a way that mirrored their own style: Nymeria was strangled by her own whip, Obara was impaled with her own spear, and Tyene was killed by her favorite poison.
Olenna Tyrell killed Joffrey with poison; she was executed with poison.
Littlefinger betrayed Ned Stark by putting a knife to his throat, and the Valyrian Catspaw Dagger was used in the attempt to have Bran Stark assassinated, which he intentionally blamed on the Lannisters, sparking the Lannister-Stark conflict. He was executed by having his throat cut by the Valyrian Catspaw Dagger.
Jon killing his Night's Watch brother Qhorin Halfhand; he was later killed by his Night's Watch brothers.
Ygritte killed many people with arrows; she was killed with an arrow.
Polliver killed What The Fuck Salami with Needle through the throat; Arya killed Polliver in the same fashion.
Lysa Arryn loved throwing people through the Moon Door; she was shoved through the Moon Door.
The One True King Stannis the Mannis killed his brother by way of his female assistant; he was later killed by his brother's female assistant.
Tywin gave Tyrion shit his entire life, literally making him in charge of all the sewers of Casterly Rock; Tyrion killed him on the shitter.

dafuq :D
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.30. 16:58:35

Rinku írta:
Deus írta:GoT

Nah, vmi érdekeset találtam:

Ugyebár volt róla szó itt, hogy az Éjkirály nem más mint Bran. Nos, lehet hogy tényleg így van, mert van egy utalás az évadzáróban:

http://www.viralthread.com/the-shocking ... -missed/2/

És mert ott farkas rajzolódik ki, miért kellene kötelezően Brannek lennie? Ez így hogy jött össze? Mert ez az idióta semmi magyarázatot nem ír a teóriájára, hogy Bran az. Csak annyit, hogy mer' az. De hogy? Nem is az, hogy House Stark, we're coming, bitchez, meg lesz ráncigálva a grabancotok mindjárt, sugallva ezzel a képpel is a nézőnek, vagy valami, hogy igen, a farkas mindjárt nem fog vonyítani tovább, nem, Bran a Night King. Mi ez az orbitális hülyeség?! De tényleg, ki és milyen logikai szálat lát abban, hogy Bran az, és nem mondjuk akkor Sansa vagy Arya? "Mert Bran egyfolytában flashel a fánál és a kandallónál, ő a Night King". Aki ezt a clickbait fájdalmat kiírta, csapágygolyós zoknival kéne ütni. Meg egyébként biztos azért tartotta Hodor az ajtót a barlangnáll, mert Bran közben saját magát akarta megölni. Istenem, ennyi kötöznivaló hülyegyereket.

A season finalhöz meg Viva Cersei! Istenem, olyan taktika van mögötte, hogy verek egy hátast.
:) Imádom. :) De most nem lehet ennyire elrohadva a szíve, hogy még Jamiet is meg akarja ölni. Ezen azért néztem. Hát, ez érdekes lenne, nem pont a taktikai nagyságról árulkodna.
Nem tudom, hogy ezt hogy akarják, de ne legyen már.
Ez a teória szerintem sem túl szilárd, de van egy másik:

Bran azért a (lesz a) Night King mert ugye az egyik látomásban hozzáért, így kapcsolat van köztük, például a vargolt hollóit is elijesztette,stb. És én azt olvastam, hogy valószínű Bran megpróbál belevargolni az emberbe, akiből az erdő gyermekei megcsinálták a night kinget,
viszont nem tudja megakadályozni, és benne ragad. ergo meg akarta változtatni a jelent/jövőt azzal, hogy a múltban közbe lép, de nem jött össze, és így végül ő lesz a night king.
ugye az öreg 3szemű is mondott neki valamit, hogy nem szabad sokáig maradni a látomásokban meg hasonlók, aztán bakizik majd.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.30. 16:21:23

Deus írta:GoT

Nah, vmi érdekeset találtam:

Ugyebár volt róla szó itt, hogy az Éjkirály nem más mint Bran. Nos, lehet hogy tényleg így van, mert van egy utalás az évadzáróban:

http://www.viralthread.com/the-shocking ... -missed/2/

És mert ott farkas rajzolódik ki, miért kellene kötelezően Brannek lennie? Ez így hogy jött össze? Mert ez az idióta semmi magyarázatot nem ír a teóriájára, hogy Bran az. Csak annyit, hogy mer' az. De hogy? Nem is az, hogy House Stark, we're coming, bitchez, meg lesz ráncigálva a grabancotok mindjárt, sugallva ezzel a képpel is a nézőnek, vagy valami, hogy igen, a farkas mindjárt nem fog vonyítani tovább, nem, Bran a Night King. Mi ez az orbitális hülyeség?! De tényleg, ki és milyen logikai szálat lát abban, hogy Bran az, és nem mondjuk akkor Sansa vagy Arya? "Mert Bran egyfolytában flashel a fánál és a kandallónál, ő a Night King". Aki ezt a clickbait fájdalmat kiírta, csapágygolyós zoknival kéne ütni. Meg egyébként biztos azért tartotta Hodor az ajtót a barlangnáll, mert Bran közben saját magát akarta megölni. Istenem, ennyi kötöznivaló hülyegyereket.

A season finalhöz meg Viva Cersei! Istenem, olyan taktika van mögötte, hogy verek egy hátast.
:) Imádom. :) De most nem lehet ennyire elrohadva a szíve, hogy még Jamiet is meg akarja ölni. Ezen azért néztem. Hát, ez érdekes lenne, nem pont a taktikai nagyságról árulkodna.
Nem tudom, hogy ezt hogy akarják, de ne legyen már.
Football, bloody hell. /SAF/
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.30. 14:58:14

divadka írta:Üdv,

Engem is élért a GoT utáni sorozat ínség.
Van pár jelöltem az űr kitöltésére:
Borgiák, Róma, Tudorok, Reign, Last kingdom és Az ifjú Pápa.
Elsősorban az első négyben gondolkodom.
Aki látta ezeket elmondaná melyik volt a kedvence és miért?
Előre is köszönöm az ajánlásokat.
én az ifú Pápát elkezdtem nemrég és nem tudom hova tenni, hova sorolni, szerintem vicces, és ugyanakkor furcsa is, de mégis leköt az ahogyan az "ifú Pápa" viselkedik. szerintem pont benne van az, hogy kíváncsi legyen az ember a következő részre. de nem mondanám izgalmasnak, és feszültséggel teli sorozatnak sem (eddig), inkább egy picit érthetetlen még így az elején.
illetve ha szereted a krimit akkor ajánlom figyelmedbe a the killing-et, engem ez jobban lekötött mint a trónok harca.
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2017.08.30. 14:49:57

Üdv,

Engem is élért a GoT utáni sorozat ínség.
Van pár jelöltem az űr kitöltésére:
Borgiák, Róma, Tudorok, Reign, Last kingdom és Az ifjú Pápa.
Elsősorban az első négyben gondolkodom.
Aki látta ezeket elmondaná melyik volt a kedvence és miért?
Előre is köszönöm az ajánlásokat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.30. 14:43:56

Teória Spoilerek
Deus írta:GoT

Nah, vmi érdekeset találtam:

Ugyebár volt róla szó itt, hogy az Éjkirály nem más mint Bran. Nos, lehet hogy tényleg így van, mert van egy utalás az évadzáróban:

http://www.viralthread.com/the-shocking ... -missed/2/
Hát nem tudom.

Most lehet én vagyok túlságosan szűk látókörű, és nem akarom észrevenni a jeleket, de igazából szerintem azért meneteltek így, mert konkrétan ekkora részen omlott le a fal, és össze kell szűkülni hogy beférjenek.. :D Én nagyon erőlködve látok csak bele egy farkast, de aztán lehet tényleg szándékos volt.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.08.30. 14:22:08

GoT

Nah, vmi érdekeset találtam:

Ugyebár volt róla szó itt, hogy az Éjkirály nem más mint Bran. Nos, lehet hogy tényleg így van, mert van egy utalás az évadzáróban:

http://www.viralthread.com/the-shocking ... -missed/2/
KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.29. 20:07:17

Got.

én nem írok tippeket, mert spoileresek lehetnek.
de nekem egy kívánságom, az az pedig, hogy Cerseinek vágják el a torkát, lehetőleg Arya.
és minél előbb, ne az utolsó részben.
nagyon felszab, hogy a készítők úgy rakják helyzetbe mindig a nőt, hogy okosnak állítják be. most még nehogy az legyen hogy Tyrion is megdumálta, az meg megbocsájt minden cseszegetést, és Jonékat szúrja hátba.

keserédes végre számítok, sok szereplő halálával, nálam aki életben marad a végéig az Dany vagy Jon, és Sansa, Bran, Theon, Sam. Így a főszereplők közül.
Lannister testvérek közül is max Jaimet tudom elképzelni, hogy túléli, vagy Cerseit, de valami koszos lotyóként végezve valami bolhavégi bordélyban, az illene hozzá.
Tyrion szerintem meg fog halni, Aryára is ez vár szerintem, Jon meg Dany közül az egyik biztosan meghal. Bran mint háromszemű holló él tovább. Sam is
A többi szereplő közül több elhull majd, Brienne,Tormund, Véreb, Bronn, Varys, Euron, Berric, szerintem közülük majdnem mind életét veszti a kövi évadban. De lehet, ki tudja akár túlélheti mindenki, meghalhat mindenki, bármit kinézek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése