Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.10.14. 19:03:45

Stalkyard írta:Az első két évadot pedig kikölcsönöztem, mint az emberek 90%-a minden sorozatot és filmet. :D

ok nélkül letolvajoztál

Ahhoz jogod van, hogy ne tetSSZen egy hozzászólás, ahhoz nem igazán, hogy ok nélkül rágalmazz.
:o
Stalkyard írta: Én mondjuk nem bírtam kivárni és beregisztráltam HBO GO-ra.
Alaptalan volt, teljesen jogos a magas ló és a flegmázás.
A próbahónapos dolog félrement, a mondat első felében még a torrentezésről volt szó, arra írtam a megkárosítást, bocs, a próbahónap nyilván nem megkárosítás.

Amúgy nekem még mindig nem a torrentezgetéssel van gondom, mindenkinek szíve joga (attól hogy a te kommentedre válaszoltam nem a személyed támadtam, láthatóan úgy érezted szóval szorri érte), hanem azzal hogy ez valahogy egy teljesen elfogadott dolog lett amit két :D :D közé teljesen nyugodtan belehet rakni. Ezt most itt úgy képzeld el hogy: :D Nem volt kedvem fizetni valamiért ezért letöltöttem :D .
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.10.14. 17:42:27

Személyeskedés nélkül folytassátok tovább, köszi.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.10.14. 17:29:50

optimus írta:
Gondolom az első 2 évadnál is aktiváltad a szolgáltató által biztosított próbahónapot, csak épp másik kártyával. Több HBO-s saját gyártású sorozatot meg isten ments hogy nézel, GOT, Barry, SV, Veep gondolom a nevüket sem hallottad. Csak mert nekem ugrottál hogy csendben kéne maradni, ez tuti így így van, hisz így neked lesz igazad.
GOT-ot nem nézem, többinél meg igazad van, a nevüket sem hallottam. :D Az első két évadot pedig kikölcsönöztem, mint az emberek 90%-a minden sorozatot és filmet. :D
Nem ismerem pontosan a magyar jogot de betérdelek ha ez teljesen legális, azzal meg ne röhögtess már hogy nem károsítasz meg senkit. A HBO az előfizetésekből él, fizet az infrastruktúráért amin a streaming szolgáltatása megy, fizet magáért a contentért, fizet a reklámokért, neki a pénz az előfizetésből jön vissza, és szerintem a "kölcsönzőtől" nem kapnak.
Hát akkor térdepelhetsz, mert bizony ez teljesen legális. Tudod, benne van an evében, hogy PRÓBAhónap, ezért hívják így, hogy ki tudd próbálni a szolgáltatást, és ha tetszik, maradsz, ha nem tetszik, nem maradsz. Ne is haragudj, de ha ezt neked ennyire nehéz értelmezni, és felfogni, akkor te ne kezdjél már el személyeskedni, meg idiótázni másokat, főleg azután, miután ok nélkül letolvajoztál.

Amúgy egyáltalán nem érdekel mit töltögetsz le, de ne ugass már le a magas lóról totál idiótaságokat. Ahhoz meg had legyen már jogom hogy ne tetszen ez a hozzáállás és ennek még hangot is adjak. Ez a "tök jó hogy végre van rendes igényes magyar gyártású sorozat, amit nekünk magyaroknak gyártanak. Emellett tök jó hogy a HBO a saját gyártású sorozatait folyamatosan szinkronizálja nekünk magyarra. Már régóta várom hogy kijöjjön végre ez a sorozat és ne fizessek nekik egy forintot se a munkájukért, hanem kivegyem a kölcsönzőből".
Ahhoz jogod van, hogy ne tetSSZen egy hozzászólás, ahhoz nem igazán, hogy ok nélkül rágalmazz. Én még mindig nem loptam el az Aranyélet 3. évadát senkitől. De úgy sem bírod ezt felfogni. :D De persze ahhoz is jogod van, hogy okoskodó, de totál ostoba kommenteket írogass. Ki is maxolod. :D
Bocs az offért, 1 kommentnél többet nem akartam ehhez a témához hozzá szólni, de ez annyira egy lenéző igazi idióta komment lett hogy nem tudtam nem reagálni rá.
Ez meg a te hozzászólásod fényében annyira nevetséges, hogy igazából nem is reagálnék rá.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.10.14. 17:12:34

Stalkyard írta:Tehát akkor ha élek a maga a szolgáltató által biztosított ingyenes próbahónap jogával, és teljesen legálisan megnézem azt az egy sorozatot ami a csatorna kínálatából amúgy érdekel, majd mivel nincs kedvem kidobni egyetemistaként havi 1500 forintot egy olyan szolgáltatásra, amit később amúgy nem néznék, és [-o< úgy döntök, hogy megszüntetem az előfizetést, akkor ellopom a sorozatot. Értem. :D Csendben kellett volna inkább maradni, akkor bölcs maradtál volna.
Gondolom az első 2 évadnál is aktiváltad a szolgáltató által biztosított próbahónapot, csak épp másik kártyával. Több HBO-s saját gyártású sorozatot meg isten ments hogy nézel, GOT, Barry, SV, Veep gondolom a nevüket sem hallottad. Csak mert nekem ugrottál hogy csendben kéne maradni, ez tuti így így van, hisz így neked lesz igazad.
Stalkyard írta: Egyébként meg totál igazad van, semmi közöd hozzá, hogy én vagy bárki mire költ és mire nem. Akkor se lenne, ha letorrentezném a sorozatot, pláne nem akkor, amikor amúgy teljesen legálisan élek egy lehetőséggel, amivel senkit nem károsítok.
Nem ismerem pontosan a magyar jogot de betérdelek ha ez teljesen legális, azzal meg ne röhögtess már hogy nem károsítasz meg senkit. A HBO az előfizetésekből él, fizet az infrastruktúráért amin a streaming szolgáltatása megy, fizet magáért a contentért, fizet a reklámokért, neki a pénz az előfizetésből jön vissza, és szerintem a "kölcsönzőtől" nem kapnak.

Amúgy egyáltalán nem érdekel mit töltögetsz le, de ne ugass már le a magas lóról totál idiótaságokat. Ahhoz meg had legyen már jogom hogy ne tetszen ez a hozzáállás és ennek még hangot is adjak. Ez a "tök jó hogy végre van rendes igényes magyar gyártású sorozat, amit nekünk magyaroknak gyártanak. Emellett tök jó hogy a HBO a saját gyártású sorozatait folyamatosan szinkronizálja nekünk magyarra. Már régóta várom hogy kijöjjön végre ez a sorozat és ne fizessek nekik egy forintot se a munkájukért, hanem kivegyem a kölcsönzőből".

Nyilván a HBO-t sem kell félteni, ki van ez számolva hogy megérje nekik így is, csak ezek után nemtudom milyen alapon kell elvárni tőlük a több ehhez hasonló minőségű contentet, és szinkront. Bocs az offért, 1 kommentnél többet nem akartam ehhez a témához hozzá szólni, de ez annyira egy lenéző igazi idióta komment lett hogy nem tudtam nem reagálni rá.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.10.14. 16:45:38

Tehát akkor ha élek a maga a szolgáltató által biztosított ingyenes próbahónap jogával, és teljesen legálisan megnézem azt az egy sorozatot ami a csatorna kínálatából amúgy érdekel, majd mivel nincs kedvem kidobni egyetemistaként havi 1500 forintot egy olyan szolgáltatásra, amit később amúgy nem néznék, és [-o< úgy döntök, hogy megszüntetem az előfizetést, akkor ellopom a sorozatot. Értem. :D Csendben kellett volna inkább maradni, akkor bölcs maradtál volna.

Egyébként meg totál igazad van, semmi közöd hozzá, hogy én vagy bárki mire költ és mire nem. Akkor se lenne, ha letorrentezném a sorozatot, pláne nem akkor, amikor amúgy teljesen legálisan élek egy lehetőséggel, amivel senkit nem károsítok.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.14. 16:20:51

optimus írta: Ez itt off, és tényleg no offense, mert senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mire költi a pénzét, de vazz, az HBO GO havi 1500Ft, szó szerint egy rendelt pizza / doboz cigi ára. Ha ennyire tetszik egy content, főleg hogy jelen esetben egy magyar műsorról beszélünk, úgy gondolom ennyi támogatást megérdemelnének a készítők. Vagy csak legalább ne nyíltan dobjuk be hogy egy magyar content ennyire tetszik, ezért megyek ellopom.
Valóban off, de azért reagálnék rá.

1. Mivel anyámék is nézik, ezért egyszerűbb lekapni és kirakni nekik is külső vinyóra.

2. Engem csak ez az 1 sorozat érdekel, valószínűleg bedarálnám én is max 1 hónap alatt, tehát valódi pénzt így se úgy se áldoznék rá, mert az első hónap ingyenes.

Plusz még az se biztos, hogy a tv-m támogatja az HBO GO-t.

Ha mással nem is, abban támogatjuk őket, hogy a tv2-n is nézik az ősök a régi évadokat, és közbe megy a reklám :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.14. 16:16:02

Megnézném én azért, hogy abból az 1500 Ft-ból mennyit kapnak a készítők. A megtekintések száma inkább mérvadó, az meg a kutyát nem érdekel, hogy trial hónappal vagy mivel nézed meg az HBO GO-n.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.10.14. 14:03:08

Stalkyard írta:
davi10 írta:
Az a kevés idő, amit sorozatokra tudok áldozni, az pedig valószínű az Aranyélet 3.évadára fog most menni, a tékát percenként frissítem, hogy kölcsönözhető-e már :D
Szintén zenész. :D Én mondjuk nem bírtam kivárni és beregisztráltam HBO GO-ra. Van egy ingyenes próbahónap, a jövőhéten lepörgetem az aranyéletet aztán szüntetem is meg szépen az előfizetést. :D
Ez itt off, és tényleg no offense, mert senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mire költi a pénzét, de vazz, az HBO GO havi 1500Ft, szó szerint egy rendelt pizza / doboz cigi ára. Ha ennyire tetszik egy content, főleg hogy jelen esetben egy magyar műsorról beszélünk, úgy gondolom ennyi támogatást megérdemelnének a készítők. Vagy csak legalább ne nyíltan dobjuk be hogy egy magyar content ennyire tetszik, ezért megyek ellopom.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.10.14. 10:46:23

davi10 írta:
Az a kevés idő, amit sorozatokra tudok áldozni, az pedig valószínű az Aranyélet 3.évadára fog most menni, a tékát percenként frissítem, hogy kölcsönözhető-e már :D
Szintén zenész. :D Én mondjuk nem bírtam kivárni és beregisztráltam HBO GO-ra. Van egy ingyenes próbahónap, a jövőhéten lepörgetem az aranyéletet aztán szüntetem is meg szépen az előfizetést. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.14. 10:35:22

Sinya22 írta:
PCsabi írta: TWD 8x01: 11.439M
TWD 8x16: 7,916M
TWD 9x01: 6,076M
Az a baj,hogy hiába az új rendező,meg az esetleges javulás(Azt hallottam korrekt volt az évadnyitó),ezzel elkéstek rendesen. Személy szerint nekem az első 5 évad nagyon tetszett,amikor becsatlakoztam,akkor 2 évadot megnéztem szerintem 5 nap alatt. Aztán a 6-7-8-at már csak azért néztem,hogy hátha történik valami. Az utolsó 4 részt már nem is láttam az előző évadból. De sok ismerősöm ennyi esélyt se adott neki,4-5. évad körül sokan otthagyták.
Igazából a 2-3-4-edik évadnál, a börtönös unalmas szezonokkal sokan feladták a sorozatot.Valahogy meg is értem őket, de érdemes adni egy esélyt, pl a 7-8-adik elég korrekt évad lett sztem.

Erős spoiler:

Bár az sztem elég nagy baklövés hogy kinyírták Carlt, úgy hogy Rick hamarosan kilép, szerintem onnantól hamar ki lesz kukázva a sorozat
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.14. 10:17:41

Better Call Saul

Jó kis évad volt ez, bár a fináléba nem volt akkora durranás. De ezek után simán el tudom képzelni amit már itt is mondtam, hogy tényleg 5 évados sztori lesz ez is.

Jimmy meg nagyon komoly, már lassan átmegy szociopatába ahogy megvezet mindenkit. Ahol most tart az nekem kicsit összeférhetetlen a BB-ben látott simlis, de valahol kicsit töketlen ügyvéddel, meglátjuk hogy kötik össze.
messideco írta:The man in High Castle:
Én nemrég kezdtem, az első évad felénél tartok. A világ rohadt jól néz ki, a sztoritól egyelőre nem ájultam el, de az 5. rész nagyon bejött, csak mostanában nincs sok időm folytatni.

Az a kevés idő, amit sorozatokra tudok áldozni, az pedig valószínű az Aranyélet 3.évadára fog most menni, a tékát percenként frissítem, hogy kölcsönözhető-e már :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.10.10. 21:07:58

PCsabi írta: TWD 8x01: 11.439M
TWD 8x16: 7,916M
TWD 9x01: 6,076M
Az a baj,hogy hiába az új rendező,meg az esetleges javulás(Azt hallottam korrekt volt az évadnyitó),ezzel elkéstek rendesen. Személy szerint nekem az első 5 évad nagyon tetszett,amikor becsatlakoztam,akkor 2 évadot megnéztem szerintem 5 nap alatt. Aztán a 6-7-8-at már csak azért néztem,hogy hátha történik valami. Az utolsó 4 részt már nem is láttam az előző évadból. De sok ismerősöm ennyi esélyt se adott neki,4-5. évad körül sokan otthagyták.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.10.10. 20:59:47

Vasárnap fent lesz az Aranyélet harmadik évadának összes része 8)


TWD 8x01: 11.439M
TWD 8x16: 7,916M
TWD 9x01: 6,076M
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.09.29. 15:05:14

The man in High Castle:

Nézi valaki? A második évad elég laposra sikerült sajnos, a színvonal nem konstans, kicsit szenvedés nézni, pedig potenciál bőven van benne.
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.09.20. 21:27:58

davi10 írta:californication

Érdekes, nekem pont az eleje jött be jobban, a vége fele már kicsit túl primitíven szólt az egész sorozat csak a szexről. Az uccsó évadban bejött fiú pedig hihetetlen idegesítő volt.
jah a vége már csak perverzió meg szex, semmi más :D lehet ezért jött be. nekem az eleje ilyen totál sótlan volt, ráadásul a lányuk annyira irritált, hogy valami elképesztő, elképzelni nem tudom h tudtak egy ennyire ronda kiscsajt betenni a sorozatba.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.20. 19:42:00

visca el barca írta:californication
Érdekes, nekem pont az eleje jött be jobban, a vége fele már kicsit túl primitíven szólt az egész sorozat csak a szexről. Az uccsó évadban bejött fiú pedig hihetetlen idegesítő volt.

Amúgy David Duchovny jön Magyarországra, a MOM Sportban fog koncertezni a zenekarával.
Nem jártam utána, de elvileg a bécsi koncertjére annyival olcsóbb a jegy, hogy utazással együtt is jobban megéri :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.09.20. 14:49:32

visca el barca írta:tegnap végeztem a californicationnal. elég furi sorozat. őszintén megmondom az első 2 évad marha nagy szenvedés volt, a 24 részt kb 2 hónap alatt gyűrtem. se humorosnak, se drámainak nem tartottam, csak azért néztem mert nem volt más. aztán a harmadik évadtól megkedveltem, a negyediktől meg már szinte faltam. a 7. végén meg sajnáltam hogy vége lett, a végére nagyon-nagyon megszerettem. charlie runkle for presdient! :mrgreen:
Imádom! Ha mindenáron be kéne sorolnom, valami olyasmit mondanék, hogy karakter tragikomédia. Nehezen tudod definiálni miről is szól igazán, de mindenképp a fekete humora miatt szerethető.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.09.20. 11:06:44

Tim írta:
miro. írta: Végig néztem én is az első évadot. Parádés!
Tényleg néha-néha brutálisan aberrált,de pár rész után megszoktam.
Nagyon tetszenek a szereplők,a színészek parádésak,és jó ahogy pár rész után kezd összeállni kicsit a kép,de még kérdés sok maradt.
Viszont a második évad? Jön? Nem jön? Millió dolgot olvastam róla.
Én azt javaslom mindenképp olvasd el a könyvet, már csak azért is mert ott sokkal jobban kibontják a sztorit (egyébként a sorozattól is eltér), és a sorozat is érthetőbb lesz.
Mellesleg pár szereplővel találkozhatsz Gaiman más könyveiben, pld. Anansi aki a rabszolgahajón üdvözli a négereket, saját könyvvel rendelkezik (Anansi fiúk) és Árnyék is visszatér pár novellában.
Jó pár regénye van amiből legalább ilyen kaliberű sorozatot lehetne csinálni.
Többször bele akartam kezdeni a regénybe, bár nem igazán szeretem a film/sorozat után elolvasni az eredeti matériát. Akkorra már kialakul bennem egy kép a karakterekről és úgy már nem igazi.

Nem hiszem, hogy több hasonszőrű sorozat olyan sikeres lenne. Eléggé elvont, kicsit szürrealista és mindenképp rétegsorozat, többet nem valószínű, hogy annyira kajálnának.
Olyasmi helyzet ez mint például a Preachernél. Hiába tetszik az embereknek, több hasonlót nemigen venne be a gyomruk. Az American gods pedig erre is rápakol.

Ami nekem mostanában nagyon bejött és iszonyat gyorsan ledaráltam az a The Expanse meg az Ash vs Evil Dead. Az előbbit nagyon tudom ajánlani, azoknak is akik nem rajonganak a sci-fi-ért. Utóbbit nagy kár hogy elkaszálták, nagyon beteg de sok potenciál volt még benne.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.09.20. 09:36:54

tegnap végeztem a californicationnal. elég furi sorozat. őszintén megmondom az első 2 évad marha nagy szenvedés volt, a 24 részt kb 2 hónap alatt gyűrtem. se humorosnak, se drámainak nem tartottam, csak azért néztem mert nem volt más. aztán a harmadik évadtól megkedveltem, a negyediktől meg már szinte faltam. a 7. végén meg sajnáltam hogy vége lett, a végére nagyon-nagyon megszerettem. charlie runkle for presdient! :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.09.15. 21:15:41

miro. írta: Végig néztem én is az első évadot. Parádés!
Tényleg néha-néha brutálisan aberrált,de pár rész után megszoktam.
Nagyon tetszenek a szereplők,a színészek parádésak,és jó ahogy pár rész után kezd összeállni kicsit a kép,de még kérdés sok maradt.
Viszont a második évad? Jön? Nem jön? Millió dolgot olvastam róla.
Én azt javaslom mindenképp olvasd el a könyvet, már csak azért is mert ott sokkal jobban kibontják a sztorit (egyébként a sorozattól is eltér), és a sorozat is érthetőbb lesz.
Mellesleg pár szereplővel találkozhatsz Gaiman más könyveiben, pld. Anansi aki a rabszolgahajón üdvözli a négereket, saját könyvvel rendelkezik (Anansi fiúk) és Árnyék is visszatér pár novellában.
Jó pár regénye van amiből legalább ilyen kaliberű sorozatot lehetne csinálni.
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.14. 13:40:46

davi10 írta:Én nézem a kezdet óta, igaz, most pár résszel lemaradtam.
Nagyon ott van a Breaking Bad-feeling, Bob Odenkirk óriási. És ugyanúgy élvezet nézni, valami nagyon komoly operatőri brigád jött össze.
Szerintem is, Bob eszméletlen mit kihoz ebből a szerepből, pedig én a BB alatt kicsit beskatulyáztam ilyen 5/10-es színészek közé, de erőteljesen rám cáfolt. =D>
davi10 írta:Kicsit mintha összetettebb lenne amúgy, mint a BB, ezért sajnálom is, hogy az idei évadnál már nincsenek ilyen emlékeztetők a részek előtt (legalábbis abban amit én kölcsönzök a tékából).
Amit én nézek, magról szedem le, ott vannak és elég hasznosak így 1-1 hét szünet után.
davi10 írta:Én azt hallottam, hogy talán már ebben az évadban feltűnik Jesse meg Walt. Meglátjuk, de így is van elég átvett szereplő.
Jah, mekkora vadállat Gustavo, így már pláne nem bánom, hogy az lett a sorsa, ami a BB-ben.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.14. 13:18:47

18Barca99 írta:Better Call Saul-t nézi valaki?
Én nézem a kezdet óta, igaz, most pár résszel lemaradtam.
Nagyon ott van a Breaking Bad-feeling, Bob Odenkirk óriási. És ugyanúgy élvezet nézni, valami nagyon komoly operatőri brigád jött össze.

Kicsit mintha összetettebb lenne amúgy, mint a BB, ezért sajnálom is, hogy az idei évadnál már nincsenek ilyen emlékeztetők a részek előtt (legalábbis abban amit én kölcsönzök a tékából).

Én azt hallottam, hogy talán már ebben az évadban feltűnik Jesse meg Walt. Meglátjuk, de így is van elég átvett szereplő.

5. évad meg szerintem biztosan lesz, szerintem itt is már előre meg van írva a sztori, megvan, hogy mikor lesz vége, és egyelőre nem úgy néz ki ez az évad, mint egy finálé.
Nem esküdnék meg rá, de mintha az indulásnál mondták volna, hogy itt is 5 évaddal számolnak.

Amúgy elkezdtem a Fargo-t, kb az első évad felénél járok.
Ahhoz képest, hogy milyen szupercsapat jött össze, nekem helyenként kifejezetten gagyi. Az a kevés effekt is, ami van benne, de valami nagyon hiányzik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.14. 09:59:40

Better Call Saul-t nézi valaki?

Lepörgettem pár hete az eddigi lemaradásaimat, mert érdekelt, hogy mi az előzménye a Breaking Bad-nek. Nekem kellemes meglepetés volt eddig, és ebben a 4. évadban már eléggé kezd körvonalazódni, hogy hogy jutunk el a BB-ig Saul részéről. Jonathan Banks pedig mint mindig, isteni :D Olvastam olyanokat, hogy lesz 5. évad is, és nem zárkózott el a beugrástól sem Bryan Cranston, sem Aaron Paul. És mivel a rendező maradt itt is Vince Gilligan, így a képi világ és a plot is visszahozza a BB hangulatát.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.09.14. 09:37:17

Chino írta:
Ha kíváncsi vagy rá részletesebben:

http://cornandsoda.com/amerikai-istenek ... resz-utan/" target="_blank

http://cornandsoda.com/isteni-szurreali ... -evadaban/" target="_blank

Az első évadot ledaráltam. A karakterek jók és a színészek is hozzák magukat, talán Shadowt kivéve. (Ian McShane for Pesident)
A sztori érdekes és jól van felépítve, de borzasztóan vontatott, annyira egy helyben toporog, hogy agybajt kaptam. Mondjuk az első évad a könyvnek csak az egyharmadát viszi, szóval valahol érthető, de néha tényleg baromi unalmas.
Viszont ha viszolyogsz a kissé aberrált szexualitástól akkor ne nézd, mert vannak benne cifra dolgok.
Végig néztem én is az első évadot. Parádés!
Tényleg néha-néha brutálisan aberrált,de pár rész után megszoktam.
Nagyon tetszenek a szereplők,a színészek parádésak,és jó ahogy pár rész után kezd összeállni kicsit a kép,de még kérdés sok maradt.
Viszont a második évad? Jön? Nem jön? Millió dolgot olvastam róla.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.09.13. 22:30:57

miro. írta:Amerikai Isteneket nézi valaki?

Ha kíváncsi vagy rá részletesebben:

http://cornandsoda.com/amerikai-istenek ... resz-utan/" target="_blank

http://cornandsoda.com/isteni-szurreali ... -evadaban/" target="_blank

Az első évadot ledaráltam. A karakterek jók és a színészek is hozzák magukat, talán Shadowt kivéve. (Ian McShane for Pesident)
A sztori érdekes és jól van felépítve, de borzasztóan vontatott, annyira egy helyben toporog, hogy agybajt kaptam. Mondjuk az első évad a könyvnek csak az egyharmadát viszi, szóval valahol érthető, de néha tényleg baromi unalmas.
Viszont ha viszolyogsz a kissé aberrált szexualitástól akkor ne nézd, mert vannak benne cifra dolgok.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése