Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
MQuCsabi
Llegenda del Barça

2018.11.09. 15:05:02

Én a negyedik évadnál tartok, néha kicsit már vontatott nekem. Bár mindig történik valami váratlan, inkább az lehet a gondom, hogy alig van már negyven-ötven percem, hogy nyugiban negnézzek egy részt.
Kép
Rajmó
Capitá del Barça

2018.11.09. 14:39:52

Sziasztok, Gotham sorozatról vélemények? Elkezdtem az első évadot, sok jót hallottam róla, viszont néha annyira kiismerhető a rész, hogy ihaj. :D A kérdésem az, hogy ez a második évadtól változik? IMBD-n néztem, az értékelések elég jók. :)
geridoss
Director del Fútbol

2018.11.09. 12:38:43

Én majd egy év után néztem bele újra, mert nagyon be volt harangozva, hogy

(inkább így írom) Rick meghal, utolsó része, kiírják stb... Aztán elkezdtem nézni, ment a talking dead ismét, a Maggie Michonne párbeszéd nálam óriási negatív pont. Na de ami utána történt Nagennel. Ott ki akartam kapcsolni, de már végignéztem a részt. Nem kellett volna. Ez a Rick mindent túlél. Már már nevetséges. Talán a vége jelent egy kis fényt az alagút végén. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki Judithból. Meg a 3 film azért még jó lehet. Ott nincs olyan sok idő a felesleges hülyeségekre, mint a sorozatban. Talán pörgősebb lesz.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/
Barca&Brazil 4ever!
Ronaldinho -- Neymar -- Rakitic
MessiNeymarSuarez
Llegenda del Barça

2018.11.05. 23:37:33

PCsabi írta:TWD

Első 35 perc kuka, gagyi sérülés, művészieskedés illetve katasztrófális CGI. Nem találtak egy mezőt, ahol le tudták volna forgatni a Shane-es jelenetet?

VISZONT UTÁNA MI VOLT???

Az, hogy helikopterrel elvitték Rick-et és hagytak egy kiskaput, az nem lepett meg, mondjuk érdekelt volna, hogy ki az "A" és ki a "B".

Időugrás meg nem semmi, nem az, hogy fél évet, hanem kb. 6-7 évet ugrottak előre.

Ja, Maggie-vel mi lesz? Ha minden igaz, a következő részben már ő sem fog szerepelni...

Amúgy meg, basszus, sikerült elérniük, hogy érdekeljen a folytatás :mrgreen:

Tipp:
Az A, az egészséges(lehetőleg néger :mrgreen: ) rabszolgának való, a B pedig sebesült/gyenge rabszolgának való.Mivel helikopterekkel járkálnak, lehet hogy közük lehet a Fear The Walking Dead-ben lévő katonai formákkal.
Ha meg magánál volt amikor elvitték helikopterral, akkor valószínű hogy meg is mentik, és túl éli, persze erről a többiek nem fognak tudni mert X ezer km-re viszik(feltételezhetően)

Számomra amúgy a Maggie vs Negan box volt a nagy WTF.
Halálra cukkolja a csávó, hogy milyen nagy örömmel nyírta ki Glenn-t, aztán kinyílik a kapu, és egyik percról a másikra átváltozik(megjátszva magát) az elmebeteg gyilkos meggyötört emberré, a csaj meg beveszi?
Nem azért ment oda hogy kinyírja a saját megnyugvása miatt? Ha emiatt, akkor mit érdekli hogy Negan hogy viselkedik? Arra magától is rájöhetett volna hogy jobb meghalni, mint a maradék életét leélni egy börtönben évtizedekig.
pbence
Barça B

2018.11.05. 22:59:56

PCsabi írta:TWD

Első 35 perc kuka, gagyi sérülés, művészieskedés illetve katasztrófális CGI. Nem találtak egy mezőt, ahol le tudták volna forgatni a Shane-es jelenetet?

VISZONT UTÁNA MI VOLT???

Az, hogy helikopterrel elvitték Rick-et és hagytak egy kiskaput, az nem lepett meg, mondjuk érdekelt volna, hogy ki az "A" és ki a "B".

Időugrás meg nem semmi, nem az, hogy fél évet, hanem kb. 6-7 évet ugrottak előre.

Ja, Maggie-vel mi lesz? Ha minden igaz, a következő részben már ő sem fog szerepelni...

Rick története nem ért véget még, 3 walking dead filmben fog szerepelni hivatalosan is megerősítették. Az első film pont azzal a csoporttal fog foglalkozni akik elvitték és 2019ben kezdik el forgatni.
Amúgy 6 évet ugrottak előre és mivel ennyi idő alatt nem jutott vissza Rick valószínűleg már nem is fog, de erre majd választ kapunk a filmekben.

https://hu.ign.com/m/the-walking-dead-9 ... alking-dea" target="_blank
PCsabi
aka Game90

2018.11.05. 22:06:31

TWD

VISZONT UTÁNA MI VOLT???

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!

Kép
messideco
Presidente del Barça

2018.11.03. 18:07:23

Hát nem tudom, olyant évek után a Peaky blindersnél és a Babylon Berlinnél éreztem, meg pár Black Mirror epizódnál :)
PCsabi
aka Game90

2018.11.03. 15:37:09

Első évados feelingem van 8)

Kép
soadroli
Director del Fútbol

2018.11.02. 20:26:33

Kép
PCsabi
aka Game90

2018.11.01. 19:05:05

TWD

Na, akkor a következő részben fog utoljára Rick szerepelni, ha az epizód végén nem nyomnak valami eszeveszett cliffhanger-t, akkor a maradék nézőt is elveszítik...

Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça

2018.10.30. 15:15:40

Sanama írta:
davi10 írta:...

na hát azt én se értettem, eddig viszont azt hittem a nagy darálás miatt csak nem jött át valami, de akkor nem vagyok egyedül. abszolút nem értettem és még most sem értem miért tartotta meg.

Erika csak a saját seggét védte azért, hogy ha valami történne vele, mint történt is, akkor ki tudjon szabadulni. Több utalás is volt arra, hogy több lábon áll. Pl.: "Attól, hogy nincs meg a rangom még a képességeim megmaradtak" (Amikor Gál Ferivel beszélget a menesztése után) vagy "Ugyanaz a bizalmatlan pin@ maradtam, mint voltam" (Mirának a telefonja elkérésénél)

Egyébként a végén szereplő kislány, akit az unokájának nevez Enikő és Miráék gondozásába adta. Erre is volt pár kitekintés, hogy nem akarja ezt a gyereket: Mirának mondta a végén, hogy nem akartam ezt a babát, most mérgezzem tovább? Vagy amikor Mira mondja, hogy legalább ő nőhessen fel normális körülmények között.
A sorozatban voltak bakik és a 7. rész ahogy írtátok tényleg az egész sorozat hangulatától eltérő, ami nagyon nem odaillővé teszi azt a részt, de ettől még a hazai sorozatgyártás egyik legjobbja és reméljük több hasonlót láthatunk még :)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
vamosrobi
Barça B

2018.10.30. 01:07:27

The haunting of hill house - horrornak nagyon gyenge, drámának jó. Aki az 5. rész után nem érzett át semmit az teljesen lélektelen :(
Kubla9
Capitá del Barça

2018.10.29. 23:33:59

Aki szereti a horror sorozatokat annak ajánlom a Haunting of the Hill House című sorozatot.
geridoss
Director del Fútbol

2018.10.29. 23:02:34

Aki esetleg külföldön tengeti a hétköznapjait, annak van egy jó hírem!

Mindenki kedvenc videótékájában kölcsönözhető az Aranyélet 3. évada.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/
Barca&Brazil 4ever!
Ronaldinho -- Neymar -- Rakitic
miro.
Entrenador del Barça

2018.10.23. 15:13:32

Fecooo írta:
miro. írta:Gotham
A Fish Mooney hanyszor fog visszaterni?
Masodik evad vegenel tartok,eleve idegesitett,de most hogy masodszora jon vissza,mar nagyon irritalo...
Egy párszor még visszatér Mrs. Smith, ritka irritáló volt végig :D
Rettenet,mar megorulok tole.. :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan

rmcf
Sanama
Llegenda del Barça

2018.10.22. 23:39:47

davi10 írta: Másik, amit nem értettem:

Mi az istennek tartotta meg a csaj Endre bá hulláját?
Mert úgy még értettem is volna, hogy a Gál Feri megtartja, ha valamit rá kell kenni a Miklósi családra, de Ő se tudott róla.
Na mindegy, azért jó sorozat volt ez, remélem, hogy kapunk még ilyen HBO minőségű magyar sorozatot, és nem csak az RTL-es szenny marad.

na hát azt én se értettem, eddig viszont azt hittem a nagy darálás miatt csak nem jött át valami, de akkor nem vagyok egyedül. abszolút nem értettem és még most sem értem miért tartotta meg.
davi10
Director del Fútbol

2018.10.22. 23:19:03

Sanama írta:
davi10 írta:Én is beruháztam végül az HBO GO-ra. Ma volt időm befejezni az Aranyélet-et, le is ment az évad második fele :D
PCsabi írta:Aranyélet

Nekem a végén úgy jött le, hogy a kislányt Mira meg a csávója nevelik.
Az elejét nagyon kajáltam én is, aztán ahogy elővették hogy Endre visszajön, na nekem onnan kezdett el esni a színvonal. A végén pedig simán lehetett volna kicsit GoT-osabb szerintem, belengették a halálokat, aztán mindenki talpon maradt a családból.

Ja, gondolom, hogy ez volt az ötlet, valahogy időben nem úgy jött át.

Viszont így végiggondolva, kitárgyalva itthon a finálét, azért kár.
Mostmár inkább negatívan tekintek rá, hogy gagyin mindenki mosolyog meg szeretjük egymást, közbe gyilkos az összes meg egymást akarták kinyiratni.

Jobb lett volna egy Breaking Bad-féle keserédes lezárás, vagy egy olyasmi cliffhanger, amit lent említettem, hogy élvezik a pénzt, random bejön egy rendőrautó a képbe és vége.
Másik, amit nem értettem:

Mi az istennek tartotta meg a csaj Endre bá hulláját?
Mert úgy még értettem is volna, hogy a Gál Feri megtartja, ha valamit rá kell kenni a Miklósi családra, de Ő se tudott róla.
Na mindegy, azért jó sorozat volt ez, remélem, hogy kapunk még ilyen HBO minőségű magyar sorozatot, és nem csak az RTL-es szenny marad.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Fecooo
Llegenda del Barça

2018.10.22. 21:51:52

miro. írta:Gotham
Masodik evad vegenel tartok,eleve idegesitett,de most hogy masodszora jon vissza,mar nagyon irritalo...
Egy párszor még visszatér Mrs. Smith, ritka irritáló volt végig :D
miro.
Entrenador del Barça

2018.10.22. 21:30:16

Gotham
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan

rmcf
Sanama
Llegenda del Barça

2018.10.22. 21:09:17

davi10 írta:Én is beruháztam végül az HBO GO-ra. Ma volt időm befejezni az Aranyélet-et, le is ment az évad második fele :D

Nekem a végén úgy jött le, hogy a kislányt Mira meg a csávója nevelik.
Az elejét nagyon kajáltam én is, aztán ahogy elővették hogy Endre visszajön, na nekem onnan kezdett el esni a színvonal. A végén pedig simán lehetett volna kicsit GoT-osabb szerintem, belengették a halálokat, aztán mindenki talpon maradt a családból.
davi10
Director del Fútbol

2018.10.22. 18:36:07

Én is beruháztam végül az HBO GO-ra. Ma volt időm befejezni az Aranyélet-et, le is ment az évad második fele :D

Az első fele zseniális volt, viszont ami utána jött, az már nekem túl szürreálisra sikerült, de ennek ellenére teljesen beszippantott, öt nap alatt le is daráltam, a végével is megvagyok elégedve. És volt pár kemény jelenet, Janka szülése, Míra gyilkosságai stb...
Az első 6 rész nálam 10/10, ami utána jött az valahogy mintha teljesen más lett volna.

7. rész:
Rengeteg sorozat megpróbálta már, hogy egy egész rész egy helyszínen játszódik, és én egyre se emlékszem, ami jól sikerült volna (most így hirtelen a Breaking Bad meg a Family Guy ugrik be, hiába totál más stílusú a 2 sorozat, mindkettőnél a legrosszabb epizódok között vannak.). Itt nekem ezt nagyon túltolták. Kicsit mintha valami amatőr horror-rendezőre bízták volna rá ezt a részt. Okés, hogy azért történnek dolgok, de szerintem érezték Ők is, hogy ide kevés lesz a cselekmény, ha jól láttam ez is lett a legrövidebb rész az évadból. Nekem sok volt az 50 percen át tartó vajúdás, meg a sötétben bunyózás, aztán 2 perc múlva már megint szeretjük egymást.

A finálé is érdekes lett. Szerintem simán jobb lett volna, ha lelépnek azzal a pénzzel, de valami olyasmi lenne az utolsó képkocka, mint az 1. évad végén, hogy vígan éldegélnek, de a semmiből megjelenik egy rendőrautó.

Szürreálisnak szürreális, azért mégiscsak gyilkos az egész család, de szerintem sorozat-mércével működött a finálé. Nem dobtam tőle hátast, de nem is lett tragédia.

Viszont nálam piros pont Tibi meg a fater-szál kibontása. Róluk az első évad kb. 3 része óta semmit nem tudtunk.
Egy dolgot viszont nagyon nem vágtam a végén, nem tudom, hogy ez baki-e, vagy csak én nem figyeltem oda valamire, de:

Hova lett a végén a kislány? Ott az egész család, de Enikő sehol. Mert ugye az egy dolog, hogy Janka kisunokázza, de min. 1 éves ugrásnak kellett volna lennie, ha jól számoltam, és a kölyök szerintem csak pár hónappal lett idősebb, bár ennyire nem értek a gyerekekhez.

Ezzel is lehetett volna kezdeni valamit, hogy róla is kiderül, hogy valami komoly baja lett, mert a muter végigcigizte-piálta-stresszelte-melózta a terhességet és be kellett adni valahova vagy meghalt vagy bármi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davi10 2018.10.22. 21:10:40-kor.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
PCsabi
aka Game90

2018.10.21. 14:45:11

Aranyélet

Az első fele zseniális volt, viszont ami utána jött, az már nekem túl szürreálisra sikerült, de ennek ellenére teljesen beszippantott, öt nap alatt le is daráltam, a végével is megvagyok elégedve. És volt pár kemény jelenet, Janka szülése, Míra gyilkosságai stb...
TWD

Csoda, de nem untam magam az első két rész közben, sőt, mondhatni tetszettek is :D Kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki a történetből, állítólag Rick és Maggie csak az első hat részben fognak szerepelni.
Doktor Murphy

Valamiért elkezdtem nézni és maradtam, nem hoz semmi újat, de szerethető, heti 50 perc kikapcsolódásnak tökéletes.

Kép
miro.
Entrenador del Barça

2018.10.20. 23:09:26

Ertem,csak mellekesen irtam.. :D ma egesznap tv elott vagyok.. :) Nagyon elkapott.

rmcf
Fecooo
Llegenda del Barça

2018.10.20. 20:19:36

miro. írta:
Fecooo írta:
Felesleges hozzá, élvezni fogod anélkül is... ;) egyébként az absz. csúcs részek azok lesznek, amelyekben szerepel Cameron Monaghan... az a srác egy született pszichopata :D

Anno a Fringe-ben is kegyetlen volt, amit csinált, pedig még kis csicska volt... :D
Szuper. :)
Nekem az egyik kedvencem Pingvin,oooriasi a pali :D
nem rá céloztam... :D nem spoilerezek itt, nézd meg, kire gondoltam a név alapján... :D
miro.
Entrenador del Barça

2018.10.20. 19:45:40

Fecooo írta:
Felesleges hozzá, élvezni fogod anélkül is... ;) egyébként az absz. csúcs részek azok lesznek, amelyekben szerepel Cameron Monaghan... az a srác egy született pszichopata :D

Anno a Fringe-ben is kegyetlen volt, amit csinált, pedig még kis csicska volt... :D
Szuper. :)
Nekem az egyik kedvencem Pingvin,oooriasi a pali :D

rmcf
Válasz küldése