Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.28. 00:05:28

Mint “nettó” sorozat nyilván fasorban sincs a Losthoz, BBhez, GoThoz stb. képest de a filmes borzalom után ez mindenféleképpen egy felüdülés. Ez az első évad egy ilyen “biztos 3 pont” volt, innentől kezdve a határ a csillagos ég ha invesztálnak bele és a sorozatíró elmeri engedni a fantáziáját.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.27. 22:03:03

Nem ájultam el tőle, de teljesen rendben volt. Remélem a következő évad kicsit összefüggőbb lesz.

Folytatás ha minden igaz 2020 ősze, pontos dátum egyelőre nincs.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.27. 21:26:12

Nézzétek a Mandalorian zárórészét. Erős gyógyír lesz a film után.

Van valami hír hogy mikor folytatják?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.19. 09:14:35

MQuCsabi írta:

Az rá volt szabva. Egyébként ki ült le a földre Baby Yoda gyógyító képességétől? :D Eddig én csak az SW játékokban találkoztam healing skillel, de ez is csak most ugrott be. Könyveket olvasott valaki? Azokban előfordul ilyen?
extrém, ultrabrutál filmes spoiler jön, semmiképp se kattints rá, soha semmilyen körülmények között.
SPOILERSPOILERSPOILERSWIX


nem véletlen volt ez a rész az sw9-el egyidőben, be kellett mutatni, hogy van ilyen, mert a filmben is előkerül ez a fajta képesség!!!!!
SPOILERVOLTSPOILERVOLT
NEKATTINTS
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.12.19. 08:18:24

Nero. írta:Na hát aki hiányolta az izgalmakat a Mandoból az most megkapta :D

Nagyon bejön nekem ez a sorozat. Újra SW fan vagyok
Szenzációs,tényleg kár a 3 töltelék részért.
Ha azt nézem hogy 8 részes egy évad,és volt benne kb 2 igazán izgalmas epizód,nekem azért ez baromi kevés.
Egyértelmű volt hogy az évad végére felpörög majd,a sorozatok így vannak felépítve,de ez nagyon látványos semmittevés volt az évadközepén.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 08:14:13

Nekem eddig is elég tetszetős volt a Mandalorian, nem vártam minden részben véres ütközeteket. Eddig az első 6 rész önállóan is megállta a helyét, mindben volt egy kis akció egy kis csipet a múltból, hogy fenntartsa az érdeklődést. Nyílván a cél is ez, hogy ne derüljön ki kb. semmi, senki történetéből.
De a tegnapi rész valószínűleg elindít valamit. Talán az SW záró része miatt tudatosan fogták vissza a cselekményt, nem véletlen hozták a film elé ezt a részt. Egyet kérnék Karácsonyra,

Giancarlo Espositot ne hozzák át a nagyfilmbe, nekem ő nem jön át. Tudom, a BB-ben is ő volt a főgonosz, de ott pont az álcája miatt egy ilyen nyüzügét kellett alakítania, hogy hiteles legyen. Az rá volt szabva. Egyébként ki ült le a földre Baby Yoda gyógyító képességétől? :D Eddig én csak az SW játékokban találkoztam healing skillel, de ez is csak most ugrott be. Könyveket olvasott valaki? Azokban előfordul ilyen?
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.18. 22:51:30

Na hát aki hiányolta az izgalmakat a Mandoból az most megkapta :D

Nagyon bejön nekem ez a sorozat. Újra SW fan vagyok
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.12.18. 17:25:09

Ma van uj mando resz,a film miatt elorebb hoztak.

Szerk. A legjobb rész lett. Ilyeneket akartam látni,sajnálom hogy az 7.résznél kaptam meg ezt a minőséget és eddig csak a Yoda gyerek étkezési szokásait tudtam meg. :roll: :roll:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.12.15. 09:35:32

Rinku írta:Szerintem, ha elfogadjuk, hogy a Mandalorian egy modernebb mese, ami a Star Wars világában játszódik, kifejezetten élvezhető lesz. Mert annak amúgy tök jó. Dramaturgiailag nem szabad sokat várni tőle, hiába lenne benne potenciál, de a fajok, a bolygók és a háttér azért elég pöpecek. 10/7, egy jó kis sorozat, sem nem igazán jó, sem nem rossz. Jó kicsit barangolni tét nélkül az SW univerzumban. :)
Ezzel tök egyetértek,nem kell katarzist várni ettől a sorozattól,ha így ülsz be elé akkor szórakoztató tud lenni.
De azért ha nem SW lenne már nem nézném,igazából semmiről nem szól.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.14. 23:41:26

Ez baromi jónak tűnik:

Dracula - https://www.imdb.com/title/tt9139220/?ref_=nv_sr_srsg_6" target="_blank
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.12.14. 14:26:15

Szerintem, ha elfogadjuk, hogy a Mandalorian egy modernebb mese, ami a Star Wars világában játszódik, kifejezetten élvezhető lesz. Mert annak amúgy tök jó. Dramaturgiailag nem szabad sokat várni tőle, hiába lenne benne potenciál, de a fajok, a bolygók és a háttér azért elég pöpecek. 10/7, egy jó kis sorozat, sem nem igazán jó, sem nem rossz. Jó kicsit barangolni tét nélkül az SW univerzumban. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.13. 22:59:19

Valóban nem halad semerre a Mandalorian, de a mozis ámokfutás után ez teljesen kielégít. Egyébként én kifejezetten izgalmasnak találtam ezt a részt, a Mando meg szép lassan az egyik kedvenc SW karakterem lesz.

Szerintem a rendezők is tudják hogy több van ebben csak egyenlőre nem mernek rizikózni.

Remélem az utolsó filmmel vége lesz ennek a “multikultinak” meg a gyerekes szintnek, és most már minimum olyan produktumokat fogunk kapni mint ez a sorozat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.13. 21:56:09

Mandalorian

Kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy ez a sorozat megmarad "teljesen oké"-nak, és ennél többet nem is érdemes várni tőle.

A lila twilekek szerintem átmentek ripacskodásba, meg a Devaron csávó karakterét se gondolták túl. Bill Burr kellemes meglepetés volt, teljesen elfelejtettem, hogy Ő is benne lesz.
A 3 X-Wing pilóta meg a végén ha jól láttam a 3 rendező volt, Dave Filoni, Rick Famuyiwa és Deborah Chow (aki az Obi-Wan sorozatot is rendezni fogja)
Amúgy kb. ebben a 40 percben többet tudtunk meg az új köztársaságról, mint a 7-8-ból összesen.

Amúgy a Gungan-es beszóláson jót mosolyogtam :D
A SW-feeling végülis továbbra is megvan, de nem ártana, ha tartana is valamerre ez a sorozat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.07. 16:59:07

Nekem bejott a rebels is, most pedig nezem a Resistance-t.

Egyébként most úrjázom a trilógiákat a legújabb rész előtt és hozzászólnék a karakterek visszahozatalához:

Sidious egy reaktorba esett le, ahol láthatóan nagy lánggal égett el, nála max a klónozás téma jöhet szóba. És, minthogy Dooku adott parancsot a klózhadsereg legyártására, miért ne klónoztathatta saját magát is?

Egyébként, ha már kettős mérce előkerült:
Érdekes, hogy az eredeti vagy az előzmény trilógia kapcsán a képtelen vagy mesebeli elemekbe nem kapaszkodnak a nézők, az új részeket meg darabokra szedik.
újra meg újra előhozom, mert fel kéne dolgozni, hogy a régieket gyerekként láttuk vagy még volt, aki meg sem született, az újaknál meg kb minden rajongó felnőtt már. És akkor csodálkozunk azon, hogy repül Lea az űrben...ez még mindig egy mese.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.07. 16:45:00

Csak személyes véleményként megjegyzem, hogy egyáltalán nem értem miért olyan nagy cucc az Ahsoka, lepörgettem a Clone Warst, voltak jó pillanatok, de nálam Ahsoka inkább idegesítő volt, mint egy fantasztikus karakter. Nálam meg már az is abszolút ellentmondásos, hogy Anakin tanítványt kaphatott, a "Skyguy"-ozástól meg falnak mentem.
Lehet, hogy a Rebels-ben még építettek rajta, de az valamiért annyira nem vonz, de lehet, hogy kap egy esélyt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2019.12.07. 16:41:32

Rinku írta:
dévid villa írta: Na, te is díszes példáját mutattad meg a kettős mércének :lol:

Sidiousra ugyanúgy lehetne mondani, hogy "csak leesett egy lyukba, ráadásul erőérzékeny is, így az esését tudja befolyásolni, simán kimászhatott.

Azért remélem érzed, hogy nagyon gyenge lábakon áll az érvelésed, ráadásul azt sem tudjuk még, hogy Sidious milyen formában tér vissza. Én kötve hiszem, hogy fizikailag.

Lazy writing kijelentésed sem igazán állja meg a helyét, a 2015 óta folyamatosan megjelenő könyvek BŐSÉGESEN megágyaztak a visszatérésének. Mondhatni, 2015 óta az egész sequel-éra az ő visszatérésére van felhúzva, csak most állt össze igazán a kép.

Ha Darth Mault legitnek tartod, mert szerepel a könyvekben, képregényekben, akkor Sidioust is annak kéne tartanod a saját logikád szerint. Csak hát a szokásos kijelentésem rád is igaz: ha a kettős mérce fájna, sok SW-fan ordítana manapság.
Hú az első részbe mondjuk nem gondoltam bele, elég szombat reggeli volt a fejem, meggyőztél, igaz. :lol: Vállalom az öngólt. :)

Csak a wookipedia megy nálam és néhány geek ismerőstől, amit hallok, szóval a 2015-ös könyvekhez nem tudok mit hozzáírni, inkább én lezártnak is tekintem a témát, mert már a 7. rész létjogosultságát sem voltam hajlandó elismerni, de ezt még megnéztem, a 8. résznek háromszor ültem neki, és nem bírtam 20 percnél többet, a 9. pedig teljességgel hidegen hagy. De engem már úgy alles zusammen a jedi-sith tökölés mocskosul hidegen hagy. :) Unalmas egyszerűen. Bőséggel túl lett tolva, kár, hogy semmi nem tud felnőni oda, hogy úgy adjon egy trilógiát, hogy ne a kék fénykard-piros fénykard legyen a két központi eleme.

Azért amúgy remélem peace, látom, hogy erősen oldalba szúrtalak, te már ordítasz. :D
Bocsi, csak utálom a kettős mércét, ami a mai világban jelen van (mindenhol, nemcsak a SW-fanok közt)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.12.07. 16:33:20

dévid villa írta: Na, te is díszes példáját mutattad meg a kettős mércének :lol:

Sidiousra ugyanúgy lehetne mondani, hogy "csak leesett egy lyukba, ráadásul erőérzékeny is, így az esését tudja befolyásolni, simán kimászhatott.

Azért remélem érzed, hogy nagyon gyenge lábakon áll az érvelésed, ráadásul azt sem tudjuk még, hogy Sidious milyen formában tér vissza. Én kötve hiszem, hogy fizikailag.

Lazy writing kijelentésed sem igazán állja meg a helyét, a 2015 óta folyamatosan megjelenő könyvek BŐSÉGESEN megágyaztak a visszatérésének. Mondhatni, 2015 óta az egész sequel-éra az ő visszatérésére van felhúzva, csak most állt össze igazán a kép.

Ha Darth Mault legitnek tartod, mert szerepel a könyvekben, képregényekben, akkor Sidioust is annak kéne tartanod a saját logikád szerint. Csak hát a szokásos kijelentésem rád is igaz: ha a kettős mérce fájna, sok SW-fan ordítana manapság.
Hú az első részbe mondjuk nem gondoltam bele, elég szombat reggeli volt a fejem, meggyőztél, igaz. :lol: Vállalom az öngólt. :)

Csak a wookipedia megy nálam és néhány geek ismerőstől, amit hallok, szóval a 2015-ös könyvekhez nem tudok mit hozzáírni, inkább én lezártnak is tekintem a témát, mert már a 7. rész létjogosultságát sem voltam hajlandó elismerni, de ezt még megnéztem, a 8. résznek háromszor ültem neki, és nem bírtam 20 percnél többet, a 9. pedig teljességgel hidegen hagy. De engem már úgy alles zusammen a jedi-sith tökölés mocskosul hidegen hagy. :) Unalmas egyszerűen. Bőséggel túl lett tolva, kár, hogy semmi nem tud felnőni oda, hogy úgy adjon egy trilógiát, hogy ne a kék fénykard-piros fénykard legyen a két központi eleme.

Azért amúgy remélem peace, látom, hogy erősen oldalba szúrtalak, te már ordítasz. :D
Football, bloody hell. /SAF/
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2019.12.07. 16:20:55

miro. írta:Maul is egy nagy hulyeseg volt hogy visszahoztak,ugyanugy ahogy sidious is.
Mault kettevagtak,biba fett beesett abba a [auto_cenzúra].

Vagy Sidious az ero segitsegevel akar lehet h nem is halt meg,hanem azert villamlott akkorat,mert megtartotta magat az eses kozben a villamokkal???????
Hagyjuk mar az ilyen hulyesegeket.
Az hogy mik vannak irva az ujsagokba,meg mesekbe vagy a gabonapehely hatoldalan nekem tok nem mervado.
Van a film,es legyenek bovito erdekessegek konyvekben,ujsagokban,mesekben.
De ne irjak ujra a sztorikat..
A mesek azert vannak kitalalva,mert az uj generaciot valahogy ra kell fogatni a star wars vilagara es nem azert hogy ezek egyenloek legyenek...
Egyik hulyeseg jott a masik utan,Maul felelesztese,vagy Anakin tanitvanya az ahsoka vagy ki...
Amikor megjelent a Soloban Maul,mindenhol azt lehetett olvasni hogy naaa a kepregenyek miatt,mert azok mennyire fontosak..Olyannyira hogy kapott egy 20mps szerepet a film vegebol amikor mar fellabbal a kocsit nyitod ki a mozi elott...
2014 óta minden egyenrangú, nincsenek szintjei a kánonnak, mint korábban. Ez ki lett mondva. Ez olyan mint a Marvel, csak itt nem csinálnak minden szir-szarból is filmet. Ott is megvannak a főfilmek, meg a mellékfilmek. A SW ugyanez, itt is megvannak a főfilmek, meg a melléktörténetek.

Maul köré meg írtak személyiséget és egy jelentős figurává tették a visszahozásával. Ahsoka meg a SW legjobb női karaktere, ráadásul úgy lett behozva és kiírva, hogy nincs ellentmondás a filmekkel.

A Solo-t meg több részesre tervezték, csak a buktája miatt leálltak a spin-off filmekkel (ami szvsz egy nagyon rossz döntés volt)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.12.07. 16:02:40

Maul is egy nagy hulyeseg volt hogy visszahoztak,ugyanugy ahogy sidious is.
Mault kettevagtak,biba fett beesett abba a [auto_cenzúra].

Vagy Sidious az ero segitsegevel akar lehet h nem is halt meg,hanem azert villamlott akkorat,mert megtartotta magat az eses kozben a villamokkal???????
Hagyjuk mar az ilyen hulyesegeket.
Az hogy mik vannak irva az ujsagokba,meg mesekbe vagy a gabonapehely hatoldalan nekem tok nem mervado.
Van a film,es legyenek bovito erdekessegek konyvekben,ujsagokban,mesekben.
De ne irjak ujra a sztorikat..
A mesek azert vannak kitalalva,mert az uj generaciot valahogy ra kell fogatni a star wars vilagara es nem azert hogy ezek egyenloek legyenek...
Egyik hulyeseg jott a masik utan,Maul felelesztese,vagy Anakin tanitvanya az ahsoka vagy ki...
Amikor megjelent a Soloban Maul,mindenhol azt lehetett olvasni hogy naaa a kepregenyek miatt,mert azok mennyire fontosak..Olyannyira hogy kapott egy 20mps szerepet a film vegebol amikor mar fellabbal a kocsit nyitod ki a mozi elott...
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2019.12.07. 13:44:28

Rinku írta:

Darth Maulnak van létjoga, ő már a képregényekben, könyvekben, animációs sorozatban is megjelenik, van valamilyen szindikátusa is, így legitnek tartom. Sidious egy fazzság, ez tény, nagyon az olcsó, lazy screenbook writing példaképe, mint a GoT utolsó évada. Na de Boba Fett csak leesett a gödörbe, az a cucc meg lenyelte, amiből simán kilőheti, kivághatja magát. Meg el is férne éppen, szerintem rendben lenne.
Na, te is díszes példáját mutattad meg a kettős mércének :lol:

"Na de Boba Fett csak leesett a gödörbe, az a cucc meg lenyelte, amiből simán kilőheti, kivághatja magát."

Sidiousra ugyanúgy lehetne mondani, hogy "csak leesett egy lyukba, ráadásul erőérzékeny is, így az esését tudja befolyásolni, simán kimászhatott.

Azért remélem érzed, hogy nagyon gyenge lábakon áll az érvelésed, ráadásul azt sem tudjuk még, hogy Sidious milyen formában tér vissza. Én kötve hiszem, hogy fizikailag.

Lazy writing kijelentésed sem igazán állja meg a helyét, a 2015 óta folyamatosan megjelenő könyvek BŐSÉGESEN megágyaztak a visszatérésének. Mondhatni, 2015 óta az egész sequel-éra az ő visszatérésére van felhúzva, csak most állt össze igazán a kép.

Ha Darth Mault legitnek tartod, mert szerepel a könyvekben, képregényekben, akkor Sidioust is annak kéne tartanod a saját logikád szerint. Csak hát a szokásos kijelentésem rád is igaz: ha a kettős mérce fájna, sok SW-fan ordítana manapság.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.12.07. 12:48:56

miro. írta:

Boba Fett? Már meghalt. Visszahozták Mault,most az újban valahogy Sidioust,ne legyen ez állandó szerintem.

Darth Maulnak van létjoga, ő már a képregényekben, könyvekben, animációs sorozatban is megjelenik, van valamilyen szindikátusa is, így legitnek tartom. Sidious egy fazzság, ez tény, nagyon az olcsó, lazy screenbook writing példaképe, mint a GoT utolsó évada. Na de Boba Fett csak leesett a gödörbe, az a cucc meg lenyelte, amiből simán kilőheti, kivághatja magát. Meg el is férne éppen, szerintem rendben lenne.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.07. 12:44:19

Szerintem csak visszament és begyűjti a vérdíjat majd valahogy.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.12.07. 12:18:54

Pavel írta:

A rész végén megjelenő két láb remélem egy régi ismerős, Boba Fett. Az nagyot szólna.

Boba Fett? Már meghalt. Visszahozták Mault,most az újban valahogy Sidioust,ne legyen ez állandó szerintem.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.07. 08:51:34

Pavel írta:

A rész végén megjelenő két láb remélem egy régi ismerős, Boba Fett. Az nagyot szólna.

Szerintem Mando az, neki csörög így a járása, és neki van köpenye. Nekem csak Ő jut eszembe, pedig agyaltam rajta.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.07. 00:08:50

Szerintem a legnagyobb baj vele, hogy hetiben megy és így tényleg csak találgatunk. Vajon mire megy ki ez az egész?
A környezet, a körítés tökéletes, csak össze-vissza mennek talán céltalanul, pont ezért nem merek még pálcát törni felette.

A rész végén megjelenő két láb remélem egy régi ismerős, Boba Fett. Az nagyot szólna.
Válasz küldése