Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.08. 09:49:28

A sorozat mélysége pont abban rejlik, hogy egy olyan szemszögből mutatja be ezt a világot, amilyenben a filmekben még soha nem láttuk.

Jaj miro, ne mondd már hogy 8-9 rész ilyen volt, ahol főellenséggel küzdeni a végén, mert nemes egyszerűséggel nem igaz.
2. rész (mudhorn)
9. rész (sárkány)
Meg a mostani. Ez 3. Még Gideon Moffot ide lehetne venni, de az meg a "főszál"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.08. 09:45:14

miro. írta:
2020.11.07. 23:06:59
Mando 10.reszet latta valaki?
Szerintem mindenki látta, mégse írt senki semmit. Szóra sem érdemes...

A hírek alapján még legalább 3 Star Wars sorozat van tervben, nem ártana előbb ezt az egyet gatyába rázni...
Közben megszellőztették, hogy Boba Fett is saját sorozatot kap, és a jövő héten már el is kezdik forgatni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.07. 23:43:20

Petr írta:
2020.11.07. 23:14:10
miro. írta:
2020.11.07. 23:06:59
Mando 10.reszet latta valaki?

Megint egy nagy foellenseg.
Megint egy total mas szal.
Hanyadik ilyen resz volt? 8-9?

Ugy tunik ez egy ilyen sorozat, de en nem banom. A jatekido hamar elmegy es jol szorakozom, de szerintem nem fog sokaig futni, ha nem ujul meg vagy mutat valami mast.
Igen,semmi melysege nincs a sorozatnak,de nezheto.
Viszont nincs azaz Isten hogy ujrazzam.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2020.11.07. 23:14:10

miro. írta:
2020.11.07. 23:06:59
Mando 10.reszet latta valaki?

Megint egy nagy foellenseg.
Megint egy total mas szal.
Hanyadik ilyen resz volt? 8-9?

Ugy tunik ez egy ilyen sorozat, de en nem banom. A jatekido hamar elmegy es jol szorakozom, de szerintem nem fog sokaig futni, ha nem ujul meg vagy mutat valami mast.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.07. 23:06:59

Mando 10.reszet latta valaki?

Megint egy nagy foellenseg.
Megint egy total mas szal.
Hanyadik ilyen resz volt? 8-9?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.05. 17:33:58

Az én véleményem lehet nem mérvadó, mert SW kapcsán "szembemegyek a forgalommal" itt mindig, de én is ajánlom. Az első két évad meg a mozifilm valóban nem nagy cucc, de helyenként ott is vannak komolyabb epizódok. De ez csak a bemelegítés, a komoly dolgok a harmadik évadban kezdődnek az időugrás után. Mondhatni, úgy lesz érettebb a sorozat, ahogy Ahsoka is érettebb lesz. Amikor még fiatal voltam, nagy élmény volt úgy nézni, hogy kvázi Ahsokával együtt nőttem fel :D

Az utolsó 4 epizódot (ami együtt egy filmnek tekinthető kb.) pedig simán odatenném bármelyik élőszereplős mozifilm mellé.

Érdemes amúgy a hivatalos kronológiai sorrend szerint nézni, ugyanis az első két évadban még nem úgy sugározták a részeket:

https://www.starwars.com/news/star-wars ... isodeorder
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.05. 17:09:07

Szerintem is érdemes, bár az eleje nagyon gyerekes, meg később is lesz 1-2 szenvedős rész.
De az utolsó 4 rész tényleg bivaly, még úgy is, hogy nekem se lett a kedvencem Ahsoka. Viszont ahogy emlékszem neked is a 3 a top, meg bírod az előzményfilmeket, úgyhogy hajrá! Van a neten valami lista, hogy melyik reszeket érdemes kihagyni úgy, hogy a fő sztorit azért tudjad követni :D

Én a Rebels-be nem mertem eddig belevágni, mindenhonnan azt hallom, hogy annak se az eleje a top.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.05. 15:19:41

Nero. írta:
2020.11.05. 15:02:39
Látom hogy sokan írjátok a Clone Warst. Érdemes elkezdeni? Én régen azt hittem hogy inkább mesefilm gyerekeknek, viszont bele futottam egy jelenetbe a YouTube-on (Vader a Hoth-bolygón?) ami alapján egész komolynak tűnik.

Jah az pont a sorozat vége jelenet.
Szerintem érdemes, utolsó szezonokra nagyon karaj.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.05. 15:02:39

Látom hogy sokan írjátok a Clone Warst. Érdemes elkezdeni? Én régen azt hittem hogy inkább mesefilm gyerekeknek, viszont bele futottam egy jelenetbe a YouTube-on (Vader a Hoth-bolygón?) ami alapján egész komolynak tűnik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.04. 12:15:08

miro. írta:
2020.11.04. 12:10:08

Nagyon kemeny az a forum. Amikor azt irjak oldalakon at,hogy Luke itt meg ott mit csinalhatott,meg ki hol lehetett a filmek kozott,vagy egy-egy dolog biztos azert van ugy,mert valaki kozben oda ment es beszelt ezzel,aki azt mondta csinaljak meg stb.
Azert ez egy film... :D Ezek meg 100soros hozzaszolasokat irnak,fetetelezesekkel, egy krealt vilagrol,hogy a reszek kozott ki mit csinalhatott. :D :D
Tipik azok akiknek ha egy tejre raraksz egy kylo renn fejet,attol kezdve az lesz a vilag legjobb teje.. :D

Ez az utolso harom resz egy nulla.
Annyi logikai buktatoja van,hogy nevetseges.
3 reszen ment hogy ki valojaban Rey,aztan egyszer eljutottunk odaig,hogy LEHET egy senki,aztan mar a vegere Skywalker lett. :D :D
Palpatine meg hogy kerult oda megint.. :D De majd rajta lesz a nesquick gabonapehely hatuljan,ha megcsinalod sikeresen a kis labirintus jatekot. :D :D
merő feltételezéseket, elképzeléseket tárgyalnak tényként.
mert egy huszonéve kiadott könyv 143. oldalának 8. sorában ott volt egy szó, akkor amiatt van ez.
és akkor jön a zseniális jelző még mellé, meg tudatos, átgondolt, összetett stb.
néha majdnem kommentelek, de aztán nem akarok leállni vitatkozni.

nekem a 3 filmmel sem volt nagy bajom egyébként, voltak benne értékelhető jelenetek, a probléma hogy nem állt össze egy egésszé, sőt egymáson belül a részek sem álltak össze.
mondjuk nem 11 éves vagyok mint a Baljós árnyakkor, ez is közrejátszhat.
de a régieket a mai napig szívesen megnézem, szinkronnal is, itt az újakban már a szinkron is halálra idegesít.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.04. 12:10:08

Imádom az SW-t, fórumokat olvasok elég aktívan, pl az itt emlegetett swsaga-t is, meg reddit-et, de pl az swsaga a másik véglet, ott végtelen elfogultság van, végtelen túlmagyarázása, és bonyolítása kőegyszerű jeleneteknek. Marhára idegesít, amellett hogy sok érdekes dolgot is leírnak, de néhány fórumozónak ez vallás, és tényleg ekörül foroghatnak a mindennapjaik.
Nagyon kemeny az a forum. Amikor azt irjak oldalakon at,hogy Luke itt meg ott mit csinalhatott,meg ki hol lehetett a filmek kozott,vagy egy-egy dolog biztos azert van ugy,mert valaki kozben oda ment es beszelt ezzel,aki azt mondta csinaljak meg stb.
Azert ez egy film... :D Ezek meg 100soros hozzaszolasokat irnak,fetetelezesekkel, egy krealt vilagrol,hogy a reszek kozott ki mit csinalhatott. :D :D
Tipik azok akiknek ha egy tejre raraksz egy kylo renn fejet,attol kezdve az lesz a vilag legjobb teje.. :D

Ez az utolso harom resz egy nulla.
Annyi logikai buktatoja van,hogy nevetseges.
3 reszen ment hogy ki valojaban Rey,aztan egyszer eljutottunk odaig,hogy LEHET egy senki,aztan mar a vegere Skywalker lett. :D :D
Palpatine meg hogy kerult oda megint.. :D De majd rajta lesz a nesquick gabonapehely hatuljan,ha megcsinalod sikeresen a kis labirintus jatekot. :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.11.04. 11:58:25

CLoneWars záró részei a legjobb SW jelenetek all time.
hidegrázós volt.

viszont abban igaza van a többségnek, hogy a filmeknek önállóan is meg kellene állniuk a lábukon.
nincs kijelentve sehol, hogy "ha jösz a EP9-re akkor előtte nézd meg ezt meg azt, meg olvasd el ezt meg azt".
nincs ilyenről szó, hogy ez valami szabály lenne, se nem hivatkoznak rá.

A probléma még csak nem is ez lenne szerintem, mert oké, egységes világ, blabla. Ezt elfogadom.

Azt viszont nem tudom elfogadni, hogy utólagosan kreálnak magyarázatokat olyan dolgokra, amiket a filmekben meg kellett volna magyarázni, de nem tették, se a sorozatokban, könyvekben. Meg közleményeket adnak ki, hogy ez meg ez azért volt mert...bakker, egy két hülye Finn bambulás helyett lehetett volna kibontani fontosabb dolgokat, mint a diád, stb.

Imádom az SW-t, fórumokat olvasok elég aktívan, pl az itt emlegetett swsaga-t is, meg reddit-et, de pl az swsaga a másik véglet, ott végtelen elfogultság van, végtelen túlmagyarázása, és bonyolítása kőegyszerű jeleneteknek. Marhára idegesít, amellett hogy sok érdekes dolgot is leírnak, de néhány fórumozónak ez vallás, és tényleg ekörül foroghatnak a mindennapjaik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.04. 11:50:27

Tehát nem láttátok a Clone Wars-t teljes egészében, de kijelentitek, hogy gyerekeknek készült, és hogy nagyon messze van a filmektől? :D Na, szerintem ez az önámítás. Azt megadom, hogy a Clone Wars első 2 évada tényleg gyereksorozat érzetét kelti, de ami utána jön, az már egyértelműen az a szint, amit a filmek képviselnek. Ahogy Ahsoka idősödik, úgy lesz a sorozat is érettebb. Az utolsó 4 része meg abszolút Sithek bosszúja szint, ha nem jobb annál.

Abban pedig nem lennék biztos, hogy a Mando-t többen nézik, mint a TCW-t nézték.

Ez akkor készült, amikor kijött a TCW hetedik évada ment: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5FC96CC6

Ez meg akkor, amikor Mandalorian ment tavaly:

https://i.insider.com/5dd3f8397eece529de63a7b4
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.11.04. 11:31:35

Varatrix írta:
2020.11.03. 12:24:18

Amúgy megkérdezhetem, hogy a Mandalóri megnézése miben más, mint megnézni egy hasonló komolyságú rajzfilmsorozatot? Vagy miben más, mint elolvasni egy-két könyvet ?
Mi az oka annak, hogy a rajzfilmek és a könyvek egy alsóbb szintet képviselnek el? Miközben a Star Wars hivatalosan egy multiplatform univerzum, ahol nincs alá fölé rendeltség a különböző tartalmak között.
Az alá-fölé rendelt viszonyt érzésem szerint jelen esetben nem a "gyártó" határozza meg. Sajnos nem fogom tudni igazolni, de nem túl merész következtetésem, hogy a filmeket nézik meg a legtöbben, aztán ugye a Mando egy élőszereplős sorozat. Ezután jönnek csak a többiek, tehát a fogyasztók árazták be a tartalmakat, azzal, hogy mekkora a kelendősége. Én mindennemű nyugalommal sorolom magam a rajongók közé, de abba fajtába tartozom, aki csak az élőszereplős filmeket /sorozatokat nézi meg. Természetesen megpróbáltam a rajzfilmeket is, de szvsz önámítás h az gondolod, hogy ez felnőtt műsor. Minden minőségében látszik, hogy gyerekeknek készült, persze ez nem zárja ki, hogy van olyan felnőtt akinek tetszhet, de finoman szólva sem Én vagyok a célközönség.
Megneztem en is anno az elso evadot a clone warsbol,vagy ha nem is az egeszet de jo par reszt.
Egyertelmuen en is ezt gondolom,hogy nem en voltam a celkozonseg.
A reszek gyerekesek,egyszeruek es pontosan a hardcore rajongoknak egy-egy dolog be van epitve,meg ki van bontva,hogy ok viszont azt erezzek hogy ez film szint.
A csaj jeditol emlekszem a hidegrazott hogy mit hisztizik mint egy taknyos. Aztan a skysracnal mar csak rohogtem.

Nincs is amugy nekem semmi bajom,ha vannak visszautalasok oda-vissza. Viszont ne olyan fajsulyu,amihez KELL tudni mi tortenik a rajzfilmekben,vagy kovetni kell a jovoben azokat,mert ott lesz kimagyarazva a filmben egy lenyeges dolog.
Konyvek,mesek stb azert vannak hogy a hardcore rajongoknak meg szelesebb legyen a vilag,viszont a filmnek is egeszet kell adni,na ez az ami nem sikerult a harom resszel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2020.11.04. 11:51:47-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.11.03. 12:24:18

dévid villa írta:
2020.11.02. 18:48:24
Amúgy megkérdezhetem, hogy a Mandalóri megnézése miben más, mint megnézni egy hasonló komolyságú rajzfilmsorozatot? Vagy miben más, mint elolvasni egy-két könyvet ?
Mi az oka annak, hogy a rajzfilmek és a könyvek egy alsóbb szintet képviselnek el? Miközben a Star Wars hivatalosan egy multiplatform univerzum, ahol nincs alá fölé rendeltség a különböző tartalmak között.
Az alá-fölé rendelt viszonyt érzésem szerint jelen esetben nem a "gyártó" határozza meg. Sajnos nem fogom tudni igazolni, de nem túl merész következtetésem, hogy a filmeket nézik meg a legtöbben, aztán ugye a Mando egy élőszereplős sorozat. Ezután jönnek csak a többiek, tehát a fogyasztók árazták be a tartalmakat, azzal, hogy mekkora a kelendősége. Én mindennemű nyugalommal sorolom magam a rajongók közé, de abba fajtába tartozom, aki csak az élőszereplős filmeket /sorozatokat nézi meg. Természetesen megpróbáltam a rajzfilmeket is, de szvsz önámítás h az gondolod, hogy ez felnőtt műsor. Minden minőségében látszik, hogy gyerekeknek készült, persze ez nem zárja ki, hogy van olyan felnőtt akinek tetszhet, de finoman szólva sem Én vagyok a célközönség.

És itt eveznék át, oda, hogy szerintem ezt a disney is pontosan tudja! Mindig hallom a részletekbe menő SW rajongóktól a teóriákat, hogy mely rajzfilm szereplők lesznek beépítve a a filmekbe. Hát igazság szerint egyik sem. Pont a fent említett okok miatt. Nem fognak úgy betenni filmbe karaktert, hogy elvárás, hogy lásd a clone wars-t, vagy a Rebelst. Mert a saját történetüket tennék kuszává azok számára, akik nem nézik ezeket. Sok hard core rajongónak hibája, hogy nem tudja üzleti / marketing szemmel is nézni ezeket a filmeket. Ezért vártak olyanokat, hogy az Utolsó Jedik után kiderüljön, hogy Snoke valójában Ezra... Hát szerintem a mozinézők túlnyomó többsége vakarta volna fejét! Ha lesz is karakter akit beemelnek, azt szerintem olyan formában fogják, hogy érthető legyen az adott sorozatban külön is, tehát nem kellett látnod a sorozatot előtte. A mandoval szerintem még lenne is értelme ilyen kísérletnek: a hírek szerint Ásóka szerepelni fog.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.03. 10:26:14

Amúgy én imádom és egyelőre megőrülök a Mandoért. Akartam halasztani a nézését a második évadnak, de, ahogy láttam, hogy beszélni kezdtetek róla, magával rántott.

Valóban, amit írtam, többnyire a csapathoz köthető topikokban fordul elő, az egyéb és offokat legtöbbször felüdülés olvasni.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.03. 08:35:55

MQuCsabi írta:
2020.11.03. 00:05:13
Amúgy az megvan mindenkinek, hogy :

1. Úgy hasonlítotok össze trilógiákat, hogy a többség az előzmény trilógiát gyerekként látta először, az újat meg felnőttként.

2. Egy mesében kerestek logikát. És még ölre is mentek miatta...

Ugyan ez a séma megy mindegyik topikban, időközönként valaki bedobja újra a témákat és ugyan az a 10 mondat kering.
Aztán jön, hogy romlott a színvonal :D
1. Igen, megvan :D Azért igyekszem objektívabban nézni, már amennyire lehetséges.

2. Azért ölre nem megyünk (legalábbis én igyekszem). És nem kifejezetten logikát, hanem következetességet.

Szerintem senki nem írta, hogy az "egyéb" topicokba romlott volna a színvonal, mert rohadt kihalt volt mindegyik.
Én kifejezetten örülök, ha az off-zenék-filmek-sorozatok is úgy pörögnek, mint a többi. Ami amúgy ment is, csak a 90%-a annyiból állt, hogy Bartomeu tönkretette a klubot és ezt mindenki napi 3x leírta 3 különböző topicba.
De valóban ez a Star Wars téma is mindig előkerül ha új film/sorozat van, és egyre kevesebb új nézőponttal/érvvel. Elhiszem, hogy akiket hidegen hagy, az csak forgatja a szemét, hogy na, megint kezdődik... :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LOkieneam
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.11.03. 00:17:34

2020.11.03. 00:22:39

Hogy őszinte legyek, nem igazán szeretem őket.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.03. 00:05:13

Amúgy az megvan mindenkinek, hogy :

1. Úgy hasonlítotok össze trilógiákat, hogy a többség az előzmény trilógiát gyerekként látta először, az újat meg felnőttként.

2. Egy mesében kerestek logikát. És még ölre is mentek miatta...

Ugyan ez a séma megy mindegyik topikban, időközönként valaki bedobja újra a témákat és ugyan az a 10 mondat kering.
Aztán jön, hogy romlott a színvonal :D
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.11.02. 21:57:17

davi10 írta:
2020.11.02. 21:28:43
Star Wars > bármelyik Joaquin Phoenix film
Change my mind... :mrgreen:
ez még viccnek is rossz :D
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.02. 21:34:12

Nero. írta:
2020.11.02. 21:25:22
Az 1. és a 2. rész sokat volt kritizálva.:

https://m.youtube.com/watch?v=0FyJe7mW_To&t=217s

https://m.youtube.com/watch?v=xET9Ff7JIPg

https://m.youtube.com/watch?v=zJRVBBy-vOQ

https://m.youtube.com/watch?v=QeqEvT0UNnE

https://m.youtube.com/watch?v=LXLQaVgCP_Q

Csak én gondolom azt, hogy csak ezek a random jelenetek jobbak/izgalmasabbak voltak mint amik az új filmbe (egyáltalán nem) voltak?

Az egyetlen említésre méltó jelenet amikor a Rogue 1ben Vader szétvág néhány lázadót, de 5-700 percből 2 perc elég kevés.

Anno a Sithek bosszújáról úgy jöttem ki a moziból hogy le kellett ülnöm 10 percre a Westend előtt hogy felfogjam hogy egyáltalán mit láttam, az új trilógia utolsó részét csak hónapokkal később néztem meg itthon, annak is csak a felét és még így is felidegesítettem magam hogy hogy lehetett ezt a nevetségesen gyenge és gyerekes sztorit össze hozni.
Számomra, amikor Luke kiáll egyedül az Első Rend ellen, katartikusabb, mint az itt linkeltek.
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2020.11.02. 21:32:20

Tehát mert más véleményem van, mint nektek, én a "rossz irányba tartok". Szerintem fordítva tőlem ilyet még nem hallottatok, pedig elvileg én beszélek a magas lóról :D

:roll: Hát kösz szépen.

De egyébként mi olyan érthetetlen az új trilógiában? Most attól még, hogy részletesen nincs bemutatva, hogyan jött létre az Első Rend, meg a Végső Rend, mi nem érthető abból, hogy Palpatine kreálta őket a Birodalom maradványaiból? Merthogy ez konkrétan benne van a filmben.

Tán az erőszellemeket elmagyarázta bárki is az eredeti trilógiában? Hát nem, csak úgy ott voltak. Mégse panaszkodott senki. Aztán az előzménytrilógia sem magyarázta meg, csak odalökték, hogy ja, hát Qui-Gon megtanulta. Ezt is utólag magyarázta meg egy rajzfilmsorozat.

A 66-os parancsot talán elmagyarázta az előzménytrilógia? Nem, ezt is egy rajzfilm magyarázta el, hogy az hogy volt lehetséges.

Úgy csináltok, mintha a Star Wars-tól ez távol állt volna mindig is.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.02. 21:28:43

soadroli írta:
2020.11.02. 20:53:19
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni ehhez a parás vitához, hogy a Star Wars egy szhar.

köszönöm szépen. :mrgreen:
Star Wars > bármelyik Joaquin Phoenix film

Change my mind... :mrgreen:
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.11.02. 21:25:22

Az 1. és a 2. rész sokat volt kritizálva.:

https://m.youtube.com/watch?v=0FyJe7mW_To&t=217s

https://m.youtube.com/watch?v=xET9Ff7JIPg

https://m.youtube.com/watch?v=zJRVBBy-vOQ

https://m.youtube.com/watch?v=QeqEvT0UNnE

https://m.youtube.com/watch?v=LXLQaVgCP_Q

Csak én gondolom azt, hogy csak ezek a random jelenetek jobbak/izgalmasabbak voltak mint amik az új filmbe (egyáltalán nem) voltak?

Az egyetlen említésre méltó jelenet amikor a Rogue 1ben Vader szétvág néhány lázadót, de 5-700 percből 2 perc elég kevés.

Anno a Sithek bosszújáról úgy jöttem ki a moziból hogy le kellett ülnöm 10 percre a Westend előtt hogy felfogjam hogy egyáltalán mit láttam, az új trilógia utolsó részét csak hónapokkal később néztem meg itthon, annak is csak a felét és még így is felidegesítettem magam hogy hogy lehetett ezt a nevetségesen gyenge és gyerekes sztorit össze hozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2020.11.02. 21:31:04-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.11.02. 20:53:19

én csak annyit szeretnék hozzáfűzni ehhez a parás vitához, hogy a Star Wars egy szhar.

köszönöm szépen. :mrgreen:
Kép
Válasz küldése